Summer Infant Fold&Store kúpacia podložka
14 €

Táto kúpacia podložka Fold & Store je ideálnym pomocníkom na cesty, pretože ju môžete použiť v umývadle, detskej vani alebo vo vani pre dospelých. Podložka je veľmi skladná, jednoducho ju zložíte a kedykoľvek opäť použijete.

Babypoint Baby ring 0-24m

Babypoint Baby ring 0-24m

Hodnotenie: 4,6
13,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Baby Ring je unikátny produkt pre kúpanie detí od 0–24 m (3–15 kg). Môžete ho použiť ako pre kúpanie v domácom prostredí, tak v bazéne, ale len do hĺbky max. 1 meter.

Badabulle Skladacie sedadlo do vane
31,48 € 31,10 €

Sedadlo do vane Badabulle je skladateľné a tak zaberie v kúpeľni málo miesta. Je určené pre deti od 6 do 16 mesiacov (6–14kg). Je bezpečné vďaka 4 prísavkám, vďaka ktorým sa pevne uchytí do vane. Vyrobené v Španielku.

Bebe-jou Kovový stojan Click na vaničku 103 cm Leopard
41,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Kovový stojan iba 2 kliknutiami pripevníte ku kúpacej vaničke. Súčasťou je otvor na zavesenie uteráka a priestor na mydlo a šampón. Bebe-jou Kovový stojan Click na vaničku 103 cm Leopard možno využiť aj na termovaničkU a kúpacie vedierko.

Babymoov Sedadlo do vane Aquaseat White
44,90 €
+ doprava zadarmo

Babymoov Sedadlo do vane Aquaseat White – výška 25,5 cm x priemer 29 cm. Pohodlné sedadlo s veľkými otvormi. Stabilné a bezpečné, bez BPA. Výroba vo Francúzsku. Pre deti od 6 do 12 mesiacov (6–14 kg).

Bebe-jou Kovový stojan Click na vaničku 98 cm Leopard
41,90 €
+ doprava zadarmo

Kovový stojan iba 2 kliknutiami pripevníte ku kúpacej vaničke. Súčasťou je otvor na zavesenie uteráka a priestor na mydlo a šampón. Bebe-jou Kovový stojan Click na vaničku 98 cm Leopard možno využiť aj na termovaničku a kúpacie vedierko.

Badabulle Stojan k vaničke Fun
35,43 € 35 €

Stojan na vaničku Badabulle Fun má unikátnu konštrukciu a vysoko kvalitný materiál, z ktorého je vyrobený, zaisťuje pohodlie a bezpečnosť. Má protišmykovú úpravu nožičiek a je skladateľný.

keeeper Stojan na vaničku Universal
24,30 €

Stojan na vaničku Universal je skladací, univerzálny stojan pre detskú vaničku z kolekcie značky Keeeper. Unikátna konštrukcia a vysoko kvalitný materiál, z ktorého je vyrobený, zaisťuje pohodlie a bezpečnosť.

Luma Stojan na vaničku

Luma Stojan na vaničku

Hodnotenie: 5
29,90 €

Stojan na vaničku Luma je ľahko zložiteľný do úzkeho tvaru a vďaka tomu ho možno dobre skladovať aj v malých priestoroch. Vďaka stojanom Luma môžete bábätko kúpať pohodlne a uľavíte tak i vášmu chrbtu.

Clippasafe Protišmyková podložka do vane
11 €

Posledný kus za túto cenu!

Protišmyková podložka do vane. Pri vliezaní do či vyliezaní z vane alebo sprchy vždy dieťaťu poskytnite oporu. Vyrobená z prírodnej gumy.

Skip hop Podložka do kúpeľa froté Moby
31,10 €

Táto podložka na kúpanie Moby vám bude skvelým pomocníkom pri prvých kúpaniach. Podporná podložka pre novorodencov s mäkkým froté povrchom a polstrovanou podpierkou pod hlavičku. Podložka vytvorí dieťatku pohodlie pri kúpaní.

keeeper Lehátko do vane Hippo
7,96 € 6,60 €

Lehátko do vane Hippoprotišmykovými úchytkami uľahčuje bezpečné kúpanie dojčiat a vďaka anatomickému tvaru pomáha pri pridržiavaní bábätka vo vode.

Babymoov Protišmyková podložka so senzorom
21 €

Babymoov Protišmyková podložka so senzorom a prísavkami. Vhodná do vaničky, vane, sprchového kúta. Senzor upozorňuje na teplotu vyššiu ako 37 °C.

Babypoint Baby ring 3-36m

Babypoint Baby ring 3-36m

Hodnotenie: 4,6
13,20 €

Baby Ring je unikátny produkt pre kúpanie detí od 3–36 m (6–36 kg). Môžete ho použiť ako pre kúpanie v domácom prostredí, tak v bazéne, ale len do hĺbky max. 1 meter.

BabyOno Protišmyková podložka do vane 70x35 cm
8,90 €

Protišmyková podložka do vane BabyOno 70×35 cm zabraňuje dieťaťu pošmyknutie vo vani. Hodí sa do väčšiny typov vaní a sprchovacích kútov. Na spodnej časti má **prísavky, vďaka ktorým sa prisaje na vaňu a po použití je ľahko **zrolovateľná a skladovateľná. Na výber z niekoľkých farebných variantov.

Bebe-jou Ležadlo do vaničky
17,70 € 17,50 €

Bebe-jou Ležadlo do vaničky pre deti od narodenia do 8 mesiacov. Pohodlná opora pre dieťatko a uľahčenie držania bábätka rodičom. Upevňovacia prísavka, vyrobené v Holandsku, rozmer: 49×26×20 cm.

Luma Kúpacie sedátko

Luma Kúpacie sedátko

Hodnotenie: 4,4
12,40 €

Posledný kus za túto cenu!

So sedátkom Luma je kúpanie zábavnejšie, keď pri ňom môže vaše dieťa relaxovať v teplej vode. Zvlášť, keď je vaše dieťa ešte veľmi malé. Kúpanie so sedátkom Luma je bezpečnejšie, pohodlnejšie a príjemnejšie pre bábätko i rodičov.

keeeper Ležadlo do vane "Winnie Pooh"
7,36 € 7,20 €

OKT Ležadlo do vane „Winnie Pooh“ – biela kolekcia. Ležadlo Vám uľahčí kúpanie Vášho dieťatka. Protišmykové, pevné a zároveň pohodlné. Váha 0,5 kg.

Summer Infant Luxusná kúpacia sedačka s hracou lištou
26,80 €

Táto sedačka vám uľahčí kúpanie vášho bábätka. Vďaka anatomickému tvaru napomáha sedačka bezpečnému a pohodlnenému kúpaniu vášho chrobáčika. Súčasťou tejto sedačky je i závesná lišta s hračkami a zrkadlom, ktorá zabaví bábätko počas kúpania.

Bebe-jou Kúpacie sedátko

Bebe-jou Kúpacie sedátko

Hodnotenie: 4,7
29,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Bébé-Jou Kúpacia sedátko do vane v jemných farbách je určené pre bezpečnejší, pohodlnejší a príjemnejší prechod z vaničky do veľkej vane. Vhodné od 6 mesiacov.

Summer Infant Kúpacia sedačka
23,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Táto sedačka vám uľahčí kúpanie vášho bábätka. Vďaka anatomickému tvaru napomáha sedačka bezpečnému a pohodlnému kúpaniu vášho chrobáčika.

CAM Stojan na vaničku Univerzál
37 €

Praktický kovový stojan na vaničky Universalod značky CAM. Vďaka kompaktnému skladaniu a nastaviteľnej šírke sa hodí aj do malých priestorov.

Simply Good Vankúšik na kúpanie bábätka MONKEYs
27,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Vankúšik na kúpanie bábätka so vzorom MONKEYs. Bábätko ležiace na vankúši Baby Floaty sa cíti rovnako ako v maternici, takže je počas kúpania uvoľnené a pokojné.

Bebe-jou Kúpacie sedadlo "Dream Blue"
29,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Bebe-jou Kúpacie sedátko „Dream Blue“ baví každé malé dieťatko a uľahčí mu prechod z vaničky do veľkej vane. 4 prísavky pevne držia sedadlo na dne vane. Určené deťom od 7 mesiacov do 13 kg.

Bebe-jou Kúpacia sedadlo Leopard
29,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Kúpacia sedadlo je vhodné pre deti od 7 do 16 mesiacov. Uľahčuje prechod z detskej vaničky na klasickú vaňu. Súčasťou sú 4 prísavky, ktoré sa pevne uchytia k povrchu. Bebe-jou Kúpacie sedadlo Leopard je opatrené pumpičkami, ktoré po stlačení vystreknú vodu.

Bebe-jou Ležadlo do vaničky Leopard
18,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Kúpacie ležadlo je vhodné pre deti od 7 do 8 mesiacov. Ergonomický tvar ponúka bábätkám oporu a rodičom uľahčuje držanie pri kúpaní. Súčasťou je upevňovacia prísavka. Bebe-jou Ležadlo do vaničky Leopard možno použiť s vaničkou aj termovaničkou

Everyday Baby Protišmykové ťapky senzor 4 ks
11,60 €

Protišmykové ťapky „WaterHero“ pomáhajú, aby kúpanie vašich detí bolo bezpečné. Nie je voda vo vani príliš horúca? Pre kontrolu teploty vody sú ťapky vaším najlepším priateľom. „WaterHero“ ťapky zmenia svoju farbu, ak je voda príliš horúca. Ak je voda príliš horúca (okolo 37 °C), Zmení sa farba ťapiek z farebnej na bielu – fungujú tak, ako ľahká kontrola teploty vody pre rodičov.

ThermoBaby Ležadlo do vane Daphné
11,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Ležadlo do vane Daphné poskytuje pre dieťa pohodlné a útulné prostredie počas kúpeľa. Je možné nastaviť dĺžku plochy lôžka podľa výšky dieťaťa. Určené pre deti od 0 do 8 mesiacov.

Summer Infant Sedačka do vane My Bath Seat
46,30 €
+ doprava zadarmo

Ideálny pomocník pri prechode z detskej vaničky do vane pre dospelých. Sedačka do vane zaručuje pohodlie a bezpečnosť, k tomu obe ruky voľné pre maximálnu starostlivosť o Vaše dieťa počas kúpania.

Doomoo Comfy bath podložka do vane
23,90 €

Comfy Bath je rastúca podložka do vane. Najprv poslúži ako mäkká podložka, kedy na ňu bábätko položíme. Pre už sediace deti podložka pomôže nájsť a udržať rovnováhu. S prispôsobiteľnou podložkou do vane sa doba kúpeľa stáva zábavou a skutočným potešením ako pre dieťa, tak pre rodičov.

DeltaBaby Easy Bath

DeltaBaby Easy Bath

Hodnotenie: 4,9
23,90 €

DeltaBaby Easy Bath je mäkučké lehátko do každej vane, prispôsobené novorodencom od 0 do 8 kg. Pre príjemné kúpanie ako v bavlnke.

Little Tobi Bloomingbath™ Kvetoucí koupel
50,20 €
+ doprava zadarmo

Už se nemusíte bát z první koupele svého drobečka! Bloomingbath – kvetoucí koupel vám bude největším pomocníkem. Pružná vložka do koupele pro kojence a miminka, která dokonale pasuje do jakékoli nádoby. Díky této vložce můžete k dětské koupeli využít umyvadlo, vaničku nebo kuchyňský dřez. Snadno se čistí a suší.

Safety 1st Sedadlo do vane Swivel
25,87 € 22,90 €

Safety 1st Sedadlo do vane Swivel pre príjemnejšie a hravejšie kúpanie vo vani pre batoľatá od 6 do 12 mesiacov/10kg. Ergonomické sedadlo zaistí stabilitu a pevnú oporu dieťaťa. Sedadlo sa otáča v 360°. O zábavu sa postará farebná rotujúca loptička.

DeltaBaby Comfy Bath
23,90 €

DeltaBaby Comfy Bath je mäkučké ležadlo a sedátko v jednom, prispôsobené novorodencom od narodenia. Pre príjemné kúpanie ako v bavlnke.