BIG Nočník s volantom

BIG Nočník s volantom

Hodnotenie: 5
15,50 €

Úplne originálny nočník známej značky Big s volantom a s klaksónom. Big vyrába obľúbené detské odrážadlá. V klasickom červenom prevedení. Vďaka vyššej opierke chrbta je nočník pohodlný. Má stabilnú základňu.


keeeper Detský nočník "Forest"
7,30 €

OKT Nočník „Forest“ má anatomické tvarovanie a vysokú opierku, ktorá poskytne aj Vášmu dieťatku to najpohodlnejšie posadenie. Zvýšená centrálna sekcia zabraňuje vyšplechnutiu obsahu nočníka. Hnedé prevedenie, hodiace sa do každej domácnosti.


keeeper Sedátko na WC Hippo
7,99 €
7,70 €

Sedátko pre deti Hippo na wc s obrázkom hrocha z kvalitného plastu. Je veľmi ľahké a ľahko prenosné. Na spodnej strane protišmyková úprava. Sedátko Hippo pomôže vášmu dieťaťu zvyknúť si na používanie toalety.


keeeper Nočník

keeeper Nočník

Hodnotenie: 5
7,70 €

OKT Nočník z obľúbenej detskej kolekcie „Mickey & Minnie“ má anatomické tvarovanie a vysokú opierku, ktorá poskytne aj Vášmu dieťatku to najpohodlnejšie posadenie. Zvýšená centrálna sekcia zabraňuje vyšplechnutiu obsahu nočníka.


Luma WC sedátko

Luma WC sedátko

Hodnotenie: 5
9,70 €

Záchodové sedátko LUMA v moderných farbách pomáha dieťaťu zvyknúť si na používanie toalety a dodáva mu sebadôveru pri prechode na ozajstný záchod.


keeeper Adaptér na WC

keeeper Adaptér na WC

Hodnotenie: 5
7,70 €

OKT Adaptér na WC z obľúbenej detskej kolekcie „Mickey & Minnie“ pomôže aj Vašim najmenším zvyknúť si na používanie veľkej toalety. Praktická pomôcka, ktorá by nemala chýbať v žiadnej domácnosti s malými deťmi. Ľahko umývateľný.


keeeper Detský nočník Cars
7,70 €

Detský nočník Carsanatomickým tvarovaním a vysokou opierkou, ktorá poskytuje dieťaťu pohodlné posadenie. Zvýšená centrálna sekcia zabraňuje vyšplechnutiu obsahu nočníka.


Babymoov Adaptér na WC Soft s úchytmi
13,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Babymoov Adaptér na WC Soft s úchytmi pomôže malému členovi rodiny prejsť na ozajstný záchod. Poskytne radosť nielen vám, ale aj vášmu dieťaťu.


DOLU Detská toaleta
24,24 €
22,80 €

Detská toaleta je vernou kópiou naozajstnej toalety pre dospelých. Je skvelou voľbou pre najmenšie deti, ktoré už chcú chodiť na ozajstný záchod ako dospelí. Ponúkame aj ružovú variantu pre dievčatá, aj modré prevedenie pre chlapcov.


Badabulle WC adaptér s úchytmi
14,95 €
14,70 €

WC adaptér Badabullevyvýšeným operadlom a úchytmi pomôže aj Vašim najmenším zvyknúť si na používanie veľkej toalety. Protišmyková úprava. Vhodné pre deti od 24 mesiacov.


Summer Infant Nočník My Size Potty
52,30 €
+ doprava zadarmo

Nočník My Size Potty je skvělou pomůckou, jak naučit dítě chodit na nočník. Věrně napodobuje skutečnou toaletu včetně zvuku spláchnutí vody. S vestavěnou skříňkou pro uchování kapesníků napomáhá vytvořit správné hygienické návyky.


Summer Infant Nočník Reward
39,96 €
39,50 €

S tímto pomocníkem bude chození na nočník pro vaše děťátko radostí. Díky hravé formě a líbivému designudržákem na toaletní papír se povinnost stane radostí a vy tak odbouráte zbytečný stres.


Babybjörn Adaptér na WC
34,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Adaptér na WC od BabyBjörn urobí chodenie na záchod vášmu dieťaťu o trochu jednoduchším. Mäkké ergonomické línie bez ostrých hrán sú pohodlné, a umožňujú dieťaťu sedieť správnym spôsobom. Ľahko ho prispôsobíte na svoju záchodovú dosku.


Luma Nočník

Luma Nočník

Hodnotenie: 3,5
8,26 €
8,10 €

Tento trendy LUMA dvojfarebný dokonale pohodlný, praktický a ergonomický nočník pre nácvik toalety vášho dieťaťa. Nočník sa ľahko čistí, pretože má úplne okrúhle tvary.


Bebe-jou Tréningový nočník Lou-Lou
16,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Učiaci nočník od Bébé-jou je vydarenou kombináciou dizajnu a funkčnosti. Uľahčuje učenie na nočník. Je unikátne jednoduchý pri používaní sa ľahko prispôsobí k rastúcemu dieťaťu. Točením základne ľahko nastavíte výšku do dvoch úrovní. Je určený pre deti od 1,5 roka do 4 rokov, ktorým poskytuje dostatok priestoru pre nohy a pohodlné sedenie. Na rozdiel od iných nočníkov je tréningový učiaci nočník Bébé-jou kompaktný svojimi rozmermi a jednoducho ho uložíte na WC alebo v kúpeľni. Vyťahovacia vnútorná vložka sa ľahko čistí a je tvarovaná tak, aby pri cikaní nemohlo dôjsť k znečisteniu okolia. Okraje základne sú lemované mäkkou protišmykovou hmotou zabraňujúcou poškrabanie podlahy. Tréningový nočník je perfektný cestou do sveta bez plienok.


Marian Plast Nočníček-26%

Marian Plast Nočníček

Hodnotenie: 5
10 €

7,35 €

Akcia

Veselý nočník v tvare autíčka v modrej farbe. Nočníček disponuje jednoduchým vybratím pre vyčistenie po použití. Veľkou prednosťou je šikovný otvor a úchop nočníka a jednoduchá manipulácia.


Bebe-jou Nočník oválny
8,63 €
8,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Bebe-jou Oválny nočník je pohodlný, praktický a ergonomický. Je skvelým pomocníkom pri nácviku toalety vášho dieťaťa. Protišmykový okraj na spodnej strane nočníka zabraňuje posúvaniu a poškrabaniu podlahy.


BRITTON nočník

BRITTON nočník

Hodnotenie: 5
3,86 €

3,10 €

Britton nočník | anatomicky tvarovaný | snadno se vyprázdní a čistí


Bebe-jou Nočník oválný
11,68 €

8,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Oválný nočník Bebe-jou je pohodlný, praktický a ergonomický. Je skvělým pomocníkem při nácviku toalety vašeho dítěte. Protiskluzový okraj na spodní straně nočníku zabraňuje posouvání a poškrábání podlahy.


Bebe-jou Tréningový nočník
19,99 €
19 €

Posledný kus za túto cenu!

Tréningový učiaci nočník s veselými motívmi má vyťahovaciu vnútornú vložku, ktorá sa ľahko čistí. Jednoduchým otočením základne zmeníte výšku nočníka.


Safety 1st Nočník Fast & Finished
14,09 €

11,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Safety 1st Nočník Fast & Finished je ergonomický pre dievčatá i chlapcov pri nácviku chodenia na toaletu. Rodičia ocenia vyberateľnú vnútornú časť, ktorá sa vďaka oblým tvarom dobre čistí.


Bambinomio Nočník stolička
17,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Pohodlný a kompaktný nočník v tvare stoličky je perfektným prvým krokom na ceste do sveta bez plienok. Špeciálny vyvýšený tvar nočníka zaisťuje pohodlie pri sedení.


Bebe-jou Sedadlo na WC Lou-Lou
11,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Sedadlo na toaletu pomáha Vášmu maličkému sedieť na toalete uvoľnene a pohodlne. Spolu so stupátkom približuje vášmu dieťaťu možnosť začať toaletu používať. Je určené pre deti od 18 mesiacov do 5 rokov. Maximálne zaťaženie je 30 kg. Je vybavené nastavovacím kolíkom, pomocou ktorého sedadlo prispôsobíte takmer každej toalete. Ochrana proti striekajúcej vode zabraňuje všetkým postriekaniam na toaletu.


Bebe-jou Tréningové sedátko na toaletu
16,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Tréningové sedátko na WC s jednoduchým nastavením veľkosti, len otočením kolieska. Vaše dieťa bude sedieť bezpečne a pohodlne.


Summer Infant Nočník My Fun
24,40 €

Začít učit děti chodit na nočník My Fun se stane zábavou. Může být využit i jako stupínek pro snadnější přístup např. k umývadlu. Spodní část je opratřena gumou, takže pevně sedí na podlaze.