Ludi Tučniak do kúpeľa
19,40 €

Veľký tučniak je skvelou hračkou do vody. Pomocou tejto dôvtipnej hračky si môžu deti spestriť každodenné kúpanie. Hračka má prísavku pre jednoduché pripevnenie na vaňu.

B.toys Set s loďkou do vane
34,90 €

Vaňa je tvojím oceánom, dvíhaj kotvy ! Kapitán a záchranné koleso nesmú chýbať, podobne ani udica a rybky na chytanie. Krásny malý rybársky čln, ktorý skutočne pláva, takže je skvelý pre hodiny zábavy vo vani alebo vonku v slnečných letných dňoch!Kapitán4 Ryby a rybársky prút s háčikomZáchranca živ

Tiger Tribe Penové kvietky do vane s krhličkou
20,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Originálna a pritom tak krásna hra, ktorá deťom potrénuje jemnú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, vizuálne vnímanie, neskôr aj slovnú zásobu či rozpoznávanie farieb. Je produktom austrálskej značky Tiger Tribe a je svojím štýlom a jemný vizuálnym prevedením vhodná ako darček najmä pre dievčatá

Tiger Tribe Penové postavičky do vane Morská panna
24,90 €

Je vaše dieťatko pri kúpaní ako ryba vo vode? Alebo mu kúpanie zase až tak po vôli nie je? V oboch prípadoch počas večernej hygieny iste ocení rozptýlenie v podobe veselého veľkoformátového puzzle do vane. Táto šikovná hračka do vody vyniká pekným výtvarným spracovaním a kvalitným materiálom – EVA

Hape Hračka do vane Squeeze&Squirt
7,99 €

Zábavná hračka do vane, s ktorou sa čas hygieny premení na najobľúbenejšiu časť dňa vašej ratolesti. Naplňte farebnú pipetu vodou a sledujte, ako sa v nej vznášajú farebné koráliky. Potom hračku z celej sily potlačte a nechajte vodu vystreknúť von! Hračky stimulujú manuálnu zručnosť a silu a pomáh

Hape Multifunkčný box Vodný svet
499,99 €
+ doprava zadarmo

Páky, číselníky, ozubené kolesá, hry a bludiská vytvoria oceán zábavy na šiestich tabuľkách všelijakých činností. Zabudované zrkadlo odráža úsmevy detí.Rozvíja jemnú motoriku, podporuje obratnosť, koordináciu oko-ruka a manipuláciu. Podporuje predstavivosť, logiku, prispôsobovanie, priestorové vzťa

Puky Zvonček Puky G 16 strieborný
6,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Strieborný zvonček G16 na detské vozidlá značky PUKY pre väčšiu bezpečnosť je vhodný pre:- detské odrážadlá Pukylino a Wutsch- detské trojkolky značky Puky CAT a Fitsch Zvonček G16 nie je vhodný na odrážadlá Puky LR, kolobežky ani bicykle pre deti od 3 rokov. Tu zvoľte zvonček G22 s väčším priemer

HABA Guličková dráha do vane
29,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Spravte z kúpania veľké dobrodružstvo. Pripevnite plastovú dráhu na stenu pomocou prísaviek a sledujte, ako lopta poháňaná vodou putuje celou dráhou. Dráhu pre loptu je možné ľubovoľne meniť a prispôsobovať. Balenie obsahuje:

  • 1× špirálovitý diel dráhy
  • 1× rovný diel dráhy
  • 1× hojdacie vedie
Hape Macko s kačičkou set do vane
9,99 €

Kúpanie bude odteraz hračkou! Nemecká značka Hape prichádza s roztomilou maňuškou a žinkou na umývanie v jednom. Svojím hravým štýlom a neutrálnym vizuálnym prevedením je vhodná ako darček pre chlapcov, ale i dievčatá. Set do vane v podobe macka a kačičky rozveselí, zabaví, pomôže k rozvoju detskej

Tiger Tribe Penové postavičky do vane Džungľa
24,90 €

Je vaše dieťatko pri kúpaní ako ryba vo vode? Alebo mu kúpanie zase až tak po vôli nie je? V oboch prípadoch počas večernej hygieny iste ocení rozptýlenie v podobe veselého veľkoformátového puzzle do vane. Táto šikovná hračka do vody vyniká pekným výtvarným spracovaním a kvalitným materiálom – EVA

Tiger Tribe Rybačka s penovými rybkami
20,90 €

A čo takto uloviť si vlastnú rybku? Ten pocit musí byť na nezaplatenie! Austrálska značka Tiger Tribe prichádza s originálnym produktom, vďaka ktorému môže byť rybárom úplne každý. Hra zaujme tak chlapcov, ako i dievčatá, zabaví, potrénuje motoriku, úchop, ale aj pozornosť. Sada obsahuje vlastnú ry

Teddies BABY Vodolepky Moje prvé zvieratká - farma
9,22 € 8,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Vytvorte si farmu podľa vlastných predstáv. A to pokojne rovno vo vani. V balení nájdete 12 vodolepiek v tvare zvieratiek a ďalších nevyhnutných súčastí farmy. Vodolepky stačí namočiť a krásne držia, po kúpeli stačí upratať do priloženej sieťky.

Teddies Pastelky do vane Krtko
6,90 € 6,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Pastelky do vane s motívom Krtka. Deti sa teraz skvelo pobavia pri každonenom kúpaní a rozvinú v sebe svoju kreativitu.

Lamps Žaba do vody-25%

Lamps Žaba do vody

Hodnotenie: 5
9,20 € 6,90 €

Výpredaj

Plastová žaba do vane, ktorú možno ľahko pripevniť prísavkami. Obsahuje aj nádobku na vodu určenú na nalievanie vody v tvare rybičky. S touto zelenou žabou sa stane kúpanie veľkou zábavou.

Teddies Mlynček do vane zvieratká
13,52 € 12,20 €

S touto farebnou sadou zvieratiek s vodnými mlynčekmi bude kúpanie veľká zábava. Sada je uložená v praktickom látkovom vrecúšku, ktoré možno vďaka prísavkám upevniť v kúpeľni kamkoľvek.

Yookidoo Kreativní plavací kachna - Mořská panna
30,70 €

Sestavte si svoji vlastní kachnu s bateriovým pohonem, která bude plavat ve vaně. Pomocí rozsáhlých zábavných doplňků je možné kachnu vytvořit v různých motivech. Dítě si tak může kachnu upravit podle své vlastní fantazie. Vodní dělo chrlí proud vody a je určeno pro ovládání směru plavby samotné kachny. Stačí jednoduše natočit vodním dělem a kachna začne měnit svůj směr.

SES Maľovanie vo vode - voňajúce farby-27%
10,55 € 7,70 €

Výpredaj

Voňavé prstové farby s pečiatkami v tvare morských zvieratiek. Ideálne pre maľovanie obrázkov vo vani, ktoré mokrou špongiou ľahko zmyjete!

Summer Infant Bublifuk do vane
13,99 €

S týmto prenosným bublifukom vytvoríte bubliny kdekoľvek sa vám zachce. Vďaka prísavke umiestnite kdekoľvek na múr, či stenu.

Teddies BABY Vodolepky Krtko a nohavičky
8,40 € 7,99 €

Vodolepky Krtko a nohavičky je skvelá hračka pre deti, ktoré sa netešia na každodenné kúpanie. Obľúbenú postavičku Krtka dopĺňa žaba, bocian, myška, rak a ďalšie zvieratká.

SIMBA Korytnačka do vane

SIMBA Korytnačka do vane

Hodnotenie: 4,5
8,81 € 7,80 €

Akcia

Z kúpania sa v spoločnosti veselej korytnačky stane veľká zábava. Vie plávať na vode a tiež striekať vodu, takže sa jedná o ideálneho kamaráta na vodné hrátky vo vani.

Dinotrux Bath Squirtin-70%

Dinotrux Bath Squirtin

Hodnotenie: 5
16,70 € 5 €

Výpredaj

Uži si veľa vodnej zábavy s robotickými dinosaurami. S týmto setom môžeš vo vani robiť bubliny alebo pomocou robo-žaby striekať vodu, napríklad do terča. Ktorý je súčasťou sady. Sada sa jednoducho prichytí k vani alebo dlaždičkám pomocou prísaviek na zadnej strane.

Yookidoo Senzorický vodní oblouk
32,60 €

První senzorická vodní hračka na světě určena pro novorozence! 2v1 bateriový senzorický vodní oblouk s barevnými květy, které se otáčejí a kropí vodu, zatímco otočný pták stříká jemný proud vody. Vytváří tak multi-senzorický fascinující zážitek pro nejmenší děti. Jednoduchým způsobem je možné měnit intenzitu průtoku vody a tím zrychlovat či zpomalovat otáčející se barevné květy.

Teddies Pastelky do vane Moje prvé zvieratká
7,39 € 7,10 €

Pastelky do vane s motívom veselých zvieratiek. Deti sa teraz skvele pobavia pri každodennom kúpaní a rozvinú v sebe svoju kreativitu. Po skončení maľovania svoje výkresy jednoducho zotrú hubkou s obrázkom kačičky a je upratané.

SIMBA Zvieratká do vane stohovacie
12,66 € 11,80 €

Aj kúpanie môže byť veľká zábava so sadou stohovacích zvieratiek s prísavkami, ktoré možno spájať so základňou aj medzi sebou alebo ich pripevniť na iný hladký povrch.

Alltoys Chobotnička do vane
13,40 € 9,40 €

Zábavná chobotnička bude robiť deťom pri kúpaní vo vani len tú najlepšiu spoločnosť. Stačí len točiť šnorchlom a voda bude striekať všade okolo. Na otázku: „Kto tu tak nacákal?“ existuje jednoduchá odpoveď: „No predsa chobotnica!“ Deti s ňou zažijú more zábavy!

Alltoys Slon do vane
24,90 € 21,10 €

Zábavný slon bude robiť deťom pri kúpaní vo vani len tú najlepšiu spoločnosť. Po stlačení tlačidla zvládne učiť deti číslice, pri stlačení gumového prúžku bude zas striekať vodu a pri stlačení klávesov sa začne smiať. Deti s ním zažijú more zábavy!

Alltoys Zábavný ostrov do vane-42%
26,90 € 15,60 €

Akcia

Zábavný ostrov bude robiť deťom pri kúpaní vo vani len tú najlepšiu spoločnosť. Vytvoria si rieku a potom môžu sledovať, ako na nej loďky plávajú. Ale loďky to nemusia mať až také jednoduché … Chobotničkou a delfínom im môžu deti vytvoriť prekážky na ich dlhej ceste. A ako sa ich cesta skomplikuje, keď zaprší z mraku? Zistite to a užite si more zábavy!

Hape Hračky do vody - striekací krab s rybkou
13,47 € 11,90 €

Tento roztomilý krab a rybka majú veľké tajomstvo! Ak ich naplníte vodou a stlačíte ich, budú striekať vodu. Hračky do vody prinášajú veľa zábavy pri kúpaní, a to nielen doma v kúpeľni, ale aj pri hrách vonku pri vode.

Lamps Delfín na vodu - mlynček-27%
8,40 € 6,10 €

Výpredaj

Plastový mlynček na vodu v tvare delfína. Mlynček možno pomocou prísaviek pripevniť na stenu. Pomocou tohto farebného delfínika si deti spestria každodenné kúpanie. Viac farebných variantov.

Lamps Slnečnica do vane

Lamps Slnečnica do vane

Hodnotenie: 4
12,20 € 10,30 €

Plastová slnečnica na vodu je vhodná pre deti do vane. Pumpička sa umiestni pod vodu, stlačí sa tlačidlo, margaréta nasaje vodu a začne ju striekať zo svojho kvetu. Možno ju upevniť pomocou prísaviek na obklad. Viac farebných variantov.

Heless Sieťka na hračky do vane
8,78 €

Praktická sieťka na hračky do vody, ktorú stačí len zavesiť pomocou prísaviek na hladký povrch. Vložte všetky hračky vášho najmilšieho do sieťky a nechajte hračky uschnúť, navyše budú vždy po ruke.

Hape Hračky do vody - multi rozprašovač
10,38 € 8,90 €

Multi rozprašovač vody je perfektný na vodné hry a spríjemní kúpanie! Má štyri vstavané trysky, ktoré striekajú vodu rôznych tvarov. Naplňte rozprašovač vodou, stlačte pumpičku a zábava môže začať!

Lamps Kačka na vodu - mlynček
8,40 € 7,70 €

Akcia

Plastový mlynček na vodu v tvare kačičky. Kačička je krásne farebne spracovaná a na hlave má cylinder. Pomocou prísavky možno kačičku pripevniť na stenu. Je vyrobená z nezávadného plastu. Viac farebných variantov.

B-Kids Vodný tobogan

B-Kids Vodný tobogan

Hodnotenie: 4,5
14,90 €

Sada hračiek do kúpeľa, ktorú tvorí plávajúci tobogan s vodným mlynčekom, kelímok v tvare rybičky a kačička s tučniakom, ktorí svištia na tobogane do vody. Hračka zaistí zábavu pri kúpaní a zároveň rozvíja predstavivosť, zmysly i motoriku dieťaťa.

Skip hop Zoo Ponorka - Opička
11,07 €

Krásna hračka do vane v štýle Skip Hop. Ponorku riadi odvážna opička. Stačí len zatiahnuť a motor sa roztočí. Kúpanie nebolo nikdy tak zábavné. Hračka je vyrobená z nezávadných materiálov.

Hape Hračky do vody - striekacia chobotnica s hviezdicou
13,47 € 11,80 €

Táto roztomilá chobotnica a hviezdica majú veľké tajomstvo. Ak ich naplníte vodou a stlačíte ich, budú striekať vodu. Hračky do vody prinášajú veľa zábavy pri kúpaní, a to nielen doma v kúpeľni, ale aj pri hrách vonku pri vode.