Santoro Santoro Poppi Loves peračník trojzipsový plný Librarian
32,90 €

Vecičky Santoro sú nielen úžasne praktické, ale vďaka originálnemu umeleckému dizajnu aj nesmierne estetické. Krásny peračník s motívom Librarian v príjemných zeleno-červených tónoch si vás získa na prvý pohľad. Rýchlo sa stane domovom pre všetky písacie potreby či iné školské príslušenstvo, alebo

Santoro Gorjuss Fiesta peračník trojzipsový plný The Dreamer
32,90 €

Vecičky Santoro sú nielen úžasne praktické, ale vďaka originálnemu umeleckému dizajnu aj nesmierne estetické. Krásny peračník s motívom The Dreamer v príjemných ružovo-modrých tónoch si vás získa na prvý pohľad. Rýchlo sa stane domovom pre všetky písacie potreby či iné školské príslušenstvo, alebo

Santoro Gorjuss Fiesta peračník trojzipsový plný You Brought Me Love
32,90 €

Vecičky Santoro sú nielen úžasne praktické, ale vďaka originálnemu umeleckému dizajnu aj nesmierne estetické. Krásny peračník s motívom You Brought Me Love v príjemných ružovo-zelených tónoch si vás získa na prvý pohľad. Rýchlo sa stane domovom pre všetky písacie potreby či iné školské príslušenstv

Herlitz Plný peračník Motýľ fialový, 3 poschodia
19,62 € 17,70 €

Trojposchodový peračník s motívom motýľa je kompletne vybavený písacími potrebami, ktoré bude žiačka v škole potrebovať. Zapínanie je na **kvalitný zips, použitý materiál je **ľahko umývateľný.

Herlitz Plný peračník Góóól, 3 poschodia
19,62 € 17,30 €

Trojposchodový peračník s motívom futbalistu je kompletne vybavený písacími potrebami, ktoré bude žiak v škole potrebovať. Zapínanie je na **kvalitný zips, použitý materiál je **ľahko umývateľný.

Herlitz Plný peračník Smiley B&Y Faces, 3 poschodia
17,30 €

Trojposchodový peračník s motívom smajlíkov je kompletne vybavený písacími potrebami, ktoré bude žiak v škole potrebovať. Zapínanie je na kvalitný zips, použitý materiál je ľahko umývateľný.

Karton P+P Peračník 3 poschodový OXY Dots
9,72 € 8,60 €

Školský peračník trojposchodový bez náplne v bodkovanom dizajne OXY. Peračník obsahuje 40 gumových pútok pre uloženie všetkých písacích potrieb a drobností potrebných k výučbe. Peračník má pevný zips s veľkými ťaháčikmi pre ľahkú manipuláciu. Jedno poschodie je opatrené priehľadnou priehradkou pre týždenný rozvrh.

Herlitz Plný peračník Modré kocky, 3 poschodia
19,62 € 17,50 €

Trojposchodový peračník s motívom abstraktných modrých kociek je kompletne vybavený písacími potrebami, ktoré bude žiak v škole potrebovať. Zapínanie je na **kvalitný zips, použitý materiál je **ľahko umývateľný.

St.Majewski peračník plný Transformers
22,90 €

Dvojposchodový peračník v obľúbenom dizajne Transformers. Veľmi praktický, priestranný peračník v krásnych farbách. Dvojposchodový peračník je vybavený písacími potrebami a príslušenstvom. Dve zipsové oddelenie.

Stil Školský peračník trojposchodový Offroad
11 €

Školský trojposchodový peračník v unikátnom dizajne. Peračník má tri praktické poschodia na uloženie písacích potrieb a iných drobností. Každé poschodie má samostatné uzatváranie na zips. Batoh je vyrobený z kvalitných odolných materiálov.