DOLU Moja prvá trojkolka s rukoväťou ružová-43%
41,88 € 23,46 €

Akcia

Krásna ružová trojkolka poteší každé dievčatko. Je vybavená odnímateľnou rukoväťou, ktorú možno nastaviť podľa potrieb rodičov. Na riadidlách je klaksón so zvukovými efektmi a kľúčik v zapaľovaní. Vpredu a vzadu je praktická priehradka na obľúbené hračky.

Smoby Trojkola Be Move Confort modro-zelená
70,83 € 60,99 €
+ doprava zadarmo

Detská trojkolka v modernej farebnej kombinácii modro-zelenej farby je veľmi bezpečná a stabilná. Disponuje teleskopickou vodiacou tyčou, ktorá sa dá jednoducho odmontovať. Má tašku na uskladnenie potrebností a zadnú vyklápaciu korbu.

Smoby Trojkolka Be Move modro-zelená-16%
44,37 € 37,17 €

Akcia

Šliapacia trojkolka, ktorá poteší deti veselým dizajnom a rodičov bezpečnostnými prvkami. Trojkolka umožňuje zablokovať riadidlá aj pedále, je vybavená bezpečnostným pásom a tyčou pre rodičov.

Smoby Trojkolka Be Move Ľadové kráľovstvo tmavá-27%
53,81 € 39,13 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Šliapacia trojkolka, ktorá poteší deti motívom z obľúbeného filmu Ľadové Kráľovstvo. Trojkolka umožňuje zablokovať riadidlá aj pedále, je vybavená bezpečnostným pásom a tyčou pre rodičov.

KinderKraft Trojkolka Aston
87,52 € 74,50 €
+ doprava zadarmo

Akcia

S touto krásnou trojkolkou môžete nechať svoje dieťa vychutnať si čas strávený v prírode. Trojkolka je vyrobená z kvalitných materiálov. Ľahko možno prispôsobiť veku a výške dieťaťa vďaka svojej variabilite.

KinderKraft Trojkolka AVEO
109,96 € 97,89 €
+ doprava zadarmo

Akcia

S touto krásnou trojkolkou môžete nechať svoje dieťa vychutnať si čas strávený v prírode. Trojkolka je vyrobená z kvalitných materiálov. Ľahko možno prispôsobiť veku a výške dieťaťa vďaka svojej variabilite.

KinderKraft Trojkolka Jazz
99,96 € 93,98 €
+ doprava zadarmo

Akcia

4v1 trojkolka, ktorá „porastie s vaším dieťaťom“. Vďaka riešeniam kombinuje 4 výrobky a môže byť ľahko prispôsobená veku a motorickým zručnostiam dieťaťa. Je veľmi variabilná a môže sa zložiť a demontovať bez použitia akéhokoľvek nástroja.

Smoby Trojkolka Baby balade 2 ružová-29%
99,96 € 70,47 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Ružová detská trojkolka s rodičovskou rukoväťou rastie spolu s dieťaťom. Odnímateľná slnečná clona ochráni dieťa pred ostrým slnkom. Disponuje tiež vyklápacím boxom na hračky a elegantnou zelenou taškou v zadnej časti.

Smoby Trojkolka Baby balade 2 zelená-31%
102,33 € 70,47 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Zelená detská trojkolka s rodičovskou rukoväťou rastie spolu s dieťaťom. Odnímateľná slnečná clona ochráni dieťa pred ostrým slnkom. Disponuje tiež vyklápacím boxom na hračky a elegantnou zelenou taškou v zadnej časti.

Little Tikes Basic Trojkolka 4v1-16%
84,58 € 70,47 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Trojkolka Bike Little Tikes 4v1 je ideálnou voľbou pre deti a rodičov, ktorí ocenia komfort a kvalitu. Moderný dizajn, živé a krásne farby. Bicykel má gumové kolieska, ktoré znižujú hluk počas jazdy a nekĺzavé pedále.

Smoby Trojkolka Be Move Cars 3-27%
53,81 € 39,13 €

Akcia

Šliapacia trojkolka, ktorá poteší deti motívom filmu Autá 3. Trojkolka umožňuje zablokovať riadidlá aj pedále, je vybavená bezpečnostným pásom a tyčou pre rodičov.

Little Tikes Trojkolka 4v1 Deluxe-30%
96,12 € 66,55 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Trojkolka 4v1 Deluxe je určená pre batoľatá i začínajúcich jazdcov. Trojkolku možno upravovať podľa veku a schopností dieťaťa. Najmenšie deti tlačia rodičia, zatiaľ čo deti majú nôžky pohodlne položené na opierkach. Postupne sa deti naučia používať šlapky a zatáčať, až budú schopné na trojkolke jazdiť samé.

DOLU Moje první tříkolka v boxu
25 €

<p><strong>DOLU Moje prvn&iacute; tř&iacute;kolka v boxu</strong></p><p>Kr&aacute;sn&aacute; barevn&aacute; tř&iacute;kolka pro děti.&nbsp;Na ř&iacute;d&iacute;tk&aacute;ch je houkačka se zvukov&yacute;mi efekty a kl&iac…

Sun Baby Trojkolka Sunbaby Little tiger
164,49 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Jedinečná trojkolka Sun baby Little tiger, ktorá rastie s vaším dieťaťom. Kolobežka ponúka štyri modifikácie. Trojkolka s bohatým príslušenstvom a možnosťou aretácie predného kolesa. Poskytnite svojmu dieťaťu maximálny komfort a bezpečie.

Little Tikes Tříkolka 4v1 Sport-16%
98,11 € 82,22 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Trojkolka Little Tikes 4v1 Sport je ideálnou voľbou pre deti a rodičov, ktorí ocenia komfort a kvalitu. Moderný dizajn a praktická vodiaca rukoväť, ktorá sa dá výškovo nastaviť. Kolesá majú gumové kolieska znižujúce hluk počas jazdy a protišmykovú úpravu pedálov. Trojkolku možno upravovať podľa veku a schopností dieťaťa.

Little Tikes Trojkolka 4v1 Perfect Fit-22%
110,65 € 86,14 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Trojkolka Perfect Fit 4v1 rastie spolu s deťmi. Je ideálnym pomocníkom pri učení ako jazdiť, riadiť a šliapať. Vyrazte s trojkolkou na prechádzku – buď deti môžete na trojkolke voziť pomocou nastaviteľnej vodiacej tyče, alebo deti sprevádzajte a sledujte, ako na trojkolke samy šliapu. Pohodlné sklopné sedadlo dodá deťom dostatočný komfort.

Teddies Koloběžka Scooter
26 €

<p>Koloběžka Scooter m&aacute; kovov&yacute; r&aacute;m a protiskluzovou n&aacute;&scaron;lapnou stranu dlouhou cca 27 cm. Gumov&aacute; kolečka koloběžky jsou vyrobena z PVC a maj&iacute; průměr cca 12 cm.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: