Sylvanian Families Sada oblečkov 6019
11,79 € 10,20 €

Akcia

Sada oblečkov modrá & bledomodrá farba je súprava pre otecka a chlapčeka. Šaty sú ušité z elegantnej saténovej látky, ideálne na vychádzky do mesta.

Sylvanian Families Školské hudobné pomôcky set
18,48 € 17,40 €

Školské hudobné pomôcky Sylvanian family. Hudba je všade okolo nás. V škole, ale aj v rodine si zvieratká rada zahrajú na obľúbené hudobné nástroje. Naučte svoje obľúbené zvieratká hrať na klavír, flautu, bubny a ďalšie nástroje.

Sylvanian Families Piknik set pre škôlku
10 € 9,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Pikniková sada pre malého školáčika je veľmi krásny doplnok. Okrem nevyhnutnej deky obsahuje tiež tašky, nápojové fľaše, sendviče a ďalšie príslušenstvo. Hurá, ideme na piknik!

Sylvanian Families Rozvoz pizze s príslušenstvom
19,96 € 12,80 €

Rozvoz pizze patrí do kvalitných služieb pekárne v Sylvanian dedinke. Tento servis zaisťuje pán ježko a jeho skúter s úložným boxom na pizzu, vždy včas privezie objednávku rovno do domu. Stačí len zdvihnúť telefón a objednať si a zábava začína.

Sylvanian Families Kútik s odevmi a príslušenstvom
23 €

Uži si veľa zábavy s týmto krásnym rozširujúcim setom figúrky sa šatami. Ktoré šatôčky dnes oblečiete na popoludňajšie návštevu kamarátok? Vyberiete si jedny z týchto 2 šatôčiek, ktoré visia na vešiaku v regáli. Potom sa pozriete na seba do zrkadla ako vám to pristane.

Sylvanian Families Zábavný set - starostlivosť o dieťatko 2234
17 €

V kolíske sa rýchlo zaspáva, húpanie má každý rád. Mamička už pripravila mliečko do fľaštičky, nakoniec posledný pomaznanie a ide sa spinkať. Súčasťou balenia je postieľka, ktorá je vyrobená z plastu v bielej farbe, imitácia košíku.

Sylvanian Families Pomôcky na výlet a príslušenstvo
8,30 €

Rozkošné doplnky pre všetkých milovníkov výletov z dedinky Sylvanian. Táto sada obsahuje všetko, čo je nutné na poriadny výlet a všetko čo k nemu patrí. Klobúky proti úpalu, fotoaparát na zachytenie špeciálnych okamihov či hodinky, aby všade dorazili včas sú samozrejmosťou.

Sylvanian Families Mesto sada oblečkov (levanduľový a krajkový)
12,49 € 10,90 €

Sada oblečkov je určená pre dievčatá a staršie sestry nielen z mestskej rady. Obsahuje dvoje nádherné šaty vhodné na návštevu mesta i slávnostné príležitosti. Levanduľové saténové šaty, zdobené opaskom a zlatou brošňou využijete nielen na denné nosenie, ale aj na slávnostné príležitosti. Modré šaty s bielou čipkou, fialovým opaskom a zlatou brošňou môžete figúrkam obliecť na romantickú večeru či inú slávnostnú príležitosť.

Sylvanian Families Mesto sada oblečkov (modrý a žltý)
12,49 € 10,90 €

Sada obsahuje dva rozkošné oblečky, ktoré sú určené pre figúrky dievčat z mestskej rady. Elegantné svetlomodré šaty sú zdobené tmavomodrým pásikom a zlatým náhrdelníkom. Žlté šaty s bielymi bodkami, bielym golierom a krásnou modrou mašľou v páse využijete každý všedný deň.

Sylvanian Families Sada oblečkov 6020
11,79 € 10,20 €

Akcia

Sada šiat fialová a ružová je sada pre mamičky a dievčatá. Šaty sú elegantne šité z elegantnej saténovej látky. Sú ideálne na vychádzky do mesta. Každé šaty majú nádherné zlaté príslušenstvo.

Sylvanian Families Potápačský set s doplnkami
15,80 € 15,10 €

Potápačský set je pripravený na prieskum podmorského sveta. Zaži veľa zábavy s malou mačacou kamarátkou. V sade nájdeš malé mačacie dievčatko s doplnkami. Skvele doplní váš svet Sylvanian family.

Sylvanian Families Sada oblečkov 6021
11,79 € 10,20 €

Akcia

Sada oblečkov modrá a zelená farba je sada šiat pre mamičky a dievčatá. Šaty sú ušité z elegantnej saténovej látky, ideálne na vychádzky do mesta. Každé šaty majú nádherné zlaté príslušenstvo.