10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

Školské tašky a aktovky pre 1. stupeň

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie Školské tašky a aktovky pre 1. stupeň na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie Školské tašky a aktovky pre 1. stupeň nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii Školské tašky a aktovky pre 1. stupeň – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
Výpredaj
Pixie Crew Kreatívny študentský batoh Minecraft Šedo-modrý Pixie Crew Kreatívny študentský batoh Minecraft Šedo-modrý
Pixie Crew Kreatívny študentský batoh Minecraft Šedo-modrý

Detský školský batoh má dve samostatne uzatvárateľné priestranné vrecká s polstrovaným miestom pre notebook do veľkosti 15 '' na suchý zips. Pre komfortné užívanie má batoh ergonomicky tvarovaný polstrovaný chrbát a posuvný chrbtový systém umožňujúci nastavenie optimálej polohy popruhov vzhľadom k výške dieťaťa. Prednú časť batoha dopĺňa unikátny silikónový Pixie Crew creative panel. Zadarmo 100 malých čiernych pixelov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Pecka cena
Pixie Crew Voľnočasový batoh Minecraft zelený Pixie Crew Kreatívny študentský batoh Minecraft Šedo-modrý
Pixie Crew Voľnočasový batoh Minecraft zelený

Praktický batoh v dizajne Minecraft pre každodenné užívanie s jedinečnou silikónovou doskou pre tvorbu pixel art motívov. Batoh je vhodný pre deti prvého stupňa základnej školy alebo na voľný čas. Vnútorný priestor zodpovedá veľkosti formátu A4. Postranné vrecká môžu slúžiť na pitie alebo na príručné potreby detí. ZADARMO 100 malých čiernych pixelov zadarmo.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Akcia
Pixie Crew Minecraft prvotriedna aktovka zelená Pixie Crew Kreatívny študentský batoh Minecraft Šedo-modrý
Pixie Crew Minecraft prvotriedna aktovka zelená

Jedinečný školský batoh je určený prváčikom a žiakom I. ZŠ, výšky 120 cm. Aktovka má ergonomicky tvarovaný polstrovaná chrbát s ventiláciou a plne nastaviteľné polstrované ramenné popruhy. Aktovka má dve samostatne uzatvárateľné úložné časti. Na prednej strane je umiestnený unikátny silikónový creative panel. ZADARMO sáčok malých PIXIES.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
BAAGL Školská taška Zippy Panda Nikidom Školská a cestovná taška na kolieskach Roller UP Aquarella (19 l)
BAAGL Školská taška Zippy Panda

Školská taška Zippy Panda s príjemným plyšovým povrchom je vhodná pre žiakov 1.-2. triedy ZŠ. Batoh má ergonomicky tvarovaný chrbát s možnosťou výškového nastavenia. Nechýbajú pohodlné polstrované ramenné popruhy ani reflexné prvky. Naviac je taška vybavená peňaženkou a pláštenkou.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO Bags Ninjago Green Easy - školská aktovka Nikidom Školská a cestovná taška na kolieskach Roller UP Aquarella (19 l)
LEGO Bags Ninjago Green Easy - školská aktovka

Skvelá a priestranná školská aktovka s množstvom praktických vlastností. Táto ľahká školská aktovka má veľa miesta na všetky knihy či zošity, desiatový box aj fľašu s vodou. EASY školská aktovka má pevné veko s plastovým zámkom, ktoré ide ľahko otvoriť jednou rukou. Vystužené dno s nožičkami aktovku chráni pred špinou a vlhkom. Reflexné prvky sú umiestnené na všetkých stranách aktovky.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Novinka
Nikidom Školská a cestovná taška na kolieskach Roller UP Aquarella (19 l) Nikidom Školská a cestovná taška na kolieskach Roller UP Aquarella (19 l)
Nikidom Školská a cestovná taška na kolieskach Roller UP Aquarella (19 l)

Nový Nikidom Roller UP nadväzuje na úspechy legendárnej školskej a cestovnej tašky Nikidom Roller a prináša hneď niekoľko zásadných vylepšení. K tradičným obrovským kolieskam, vďaka ktorým je jazda s Rollerom jednoduchá a stabilná, pridáva skryté ramenné popruhy pre situácie, kedy je prenášanie na…

môžete mať 31.05 - 03.06

Partner: Offia
Pecka cena
BAAGL Školský batoh Skate Fresh Pixie Crew Školská aktovka Minecraft zeleno-hnedá
BAAGL Školský batoh Skate Fresh

Trojkomorový školský batoh je vhodný od 3. triedy 1. stupňa ZŠ a tiež pre 2. stupeň ZŠ. Má ergonomicky tvarovaný chrbát a nechýba nastaviteľné ramenné popruhy a reflexné prvky. Naviac je batoh vybavený príveskom v tvare skatu.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Akcia
Pixie Crew Školská aktovka Minecraft zeleno-hnedá Pixie Crew Školská aktovka Minecraft zeleno-hnedá
Pixie Crew Školská aktovka Minecraft zeleno-hnedá

Školská aktovka je vhodná pre deti od 1. triedy ZŠ, výšky 120 cm. Aktovka má dve samostatne uzatvárateľné časti. Priestrannejšia časť je pre prehľadnosť rozdelená na dve oddelenia, ktoré sú vhodné na knihy a zošity do veľkosti formátu A4. Menšie vrecko slúži na drobné veci dennej potreby. Na prednej klope aktovky je umiestnený unikátny silikónový PIXIE CREW creative panel TM zelenej farby. Zadarmo súčasťou balenia je 50 kusov čiernych pixelov.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Anatomická školská taška Premium Lollipop Pixie Crew Školská aktovka Minecraft zeleno-hnedá
Anatomická školská taška Premium Lollipop

Kvalitná a pohodlná školská taška s motívom Lollipop a pevnými stenami s ergonomickým dizajnom chrbta. Taška je vhodná pre 1–3. ročík. 

môžete mať 04.06 - 05.06

Partner: Wiky s.r.o.
Paso Školská aktovka Frozen Astra ASTRABAG Školský batoh pre prvý stupeň RAINBOW DUST, AB330, 502022102
Paso Školská aktovka Frozen

Školská aktovka Paso si okamžite získa pozornosť všetkých mladých študentov. Ocenia ju najmä deti, ktorým sa páči animovaný film Frozen.

môžete mať 03.06

Partner: Aga24
Astra ASTRABAG Školský batoh pre prvý stupeň HONEYBUNNY, AB340, 502023076 Astra ASTRABAG Školský batoh pre prvý stupeň RAINBOW DUST, AB330, 502022102
Astra ASTRABAG Školský batoh pre prvý stupeň HONEYBUNNY, AB340, 502023076

ASTRA – ASTRABAG Školský batoh pre prvý stupeň HONEYBUNNY, AB340, 502023076, Menší (20L) školský batoh určený pre žiakov prvého stupňa základných škôl. Batoh má kompaktné rozmery, ale v škole pojme všetky potrebné veci. Inovatívny chrbtový panel so systémom Ergo Back pomáha odľahčiť chrbát a…

môžete mať 07.06