REVELL RC vrtuľník 23892 - Roxter
21 € 18,30 €

Vrtuľník Roxter je RTF, teda pripravený k letu. Vďaka pokojnej a stabilnej dráhe letu je vhodným modelom tiež pre začiatočníkov. Disponuje koaxiálnym rotorovým systémom, intuitívnym dvojkanálovým infračerveným diaľkovým ovládaním a elektrickým gyroskopom a jeho ovládanie je teda rovnako jednoduché, ako riadenie automobilového modelu.

REVELL RC vrtuľník 23982 - Sky Fun
41 € 35,90 €

Presne ako názov sľubuje, užijete si s týmto výkonným vrtuľníkom veľa zábavy. Disponuje elektrickým gyroskopom a intuitívnym trojkanálovým GHz diaľkovým ovládaním a jedná sa o model, ktorý je veľmi vhodný i pre začínajúcich pilotov.

REVELL RC vrtuľník 23891 Beast
34 € 30 €

Vrtuľník Beast nie je vôbec žiadna beštia, ako jeho názov napovedá. Naopak sa jedná o veľmi krotký, ale napriek tomu výkonný indoor vrtuľník, ktorý je vďaka ľahkému ovládaniu ideálny tiež pre začiatočníkov.

Mac Toys Lietajúce UFO

Mac Toys Lietajúce UFO

Hodnotenie: 4,2
50 € 29,70 €

Exkluzívne

Skvelé lietajúce UFO s gyroskopom je určené pre všetkých nadšencov lietania. Je ovládané infračerveným diaľkovým ovládaním. Tento lietajúci krásavec lieta hore a dolu, do strán vpravo a vľavo a vpred a vzad.

REVELL RC vrtuľník 23916 - Toxi
29,10 € 25,90 €

Toxi je micro vrtuľník vysoký len 5,5 cm, ktorý je vďaka trojsmernému riadeniu a infračervenému diaľkovému ovládaniu možné veľmi presne pilotovať v akejkoľvek miestnosti. Disponuje dvoma silnými elektromotormi napájanými LiPo batériami, ktoré mu dodávajú výnimočný výkon.

REVELL Kvadrokoptéra 23860 - Air Hunter
36,70 €

Novinka

S touto kvadrokoptérou na dálkové ovládání je snadná manipulace. Má 3 úrovně rychlosti, funkci Flip a režim Headless, LED osvětlení. Kvadroptéra je 3 kanálová s vestavěnou LiPo 3,7V (200mAh) baterií, která se nabíjí přes USB port.

REVELL Vrtulník 23955 - SKY ARROW
20,20 €

Novinka

Vrtulník Sky Arrow disponuje velmi dobře vyváženými letovými vlastnostmi. Bezpochyby si s ním proto okamžitě porozumí opravdu každý. S dobře navrženým koaxiálním systémem rotorů, elektronickým gyroskopem a intuitivním dvoukanálovým IR dálkovým ovládáním není létání s touto helikoptérou o nic obtížnější než řízení modelu automobilu.