REVELL Adventný kalendár RC Helicopter - 01028
49,90 €

Posledný kus za túto cenu!

S týmto farebným adventným kalendárom si zostavíš svoj vlastný RC Helicopter a to v 24 jednoduchých krokoch. Táto sada je určená najmä pre začiatočníkov, ale poteší určite aj profesionálov. Skráťte si čakanie na Štedrý deň.

REVELL Kvadrokoptéra 23860 - Air Hunter
38 €

S touto kvadrokoptérou na diaľkové ovládanie je ľahká manipulácia. Má 3 úrovne rýchlosti, funkciu Flip a režim Headless, LED osvetlenie. Kvadroptéra je 3 kanálová so vstavanou LiPo 3,7V (200mAh) batériou, ktorá sa nabíja cez USB port.

REVELL RC vrtuľník 23891 Beast
34 € 31,10 €

Vrtuľník Beast nie je vôbec žiadna beštia, ako jeho názov napovedá. Naopak sa jedná o veľmi krotký, ale napriek tomu výkonný indoor vrtuľník, ktorý je vďaka ľahkému ovládaniu ideálny tiež pre začiatočníkov.

CARRERA Adventný kalendár 501042 RC helikoptéra
58,50 € 49,40 €

S týmto farebným adventným kalendárom Carrera si zostavíš svoj vlastný RC vrtuľník a to v 24 jednoduchých krokoch. V balení je kompletná výbava, vrátane vysielačky a všetkých batérií. Táto sada je určená najmä pre začiatočníkov, ale poteší určite aj profesionálov. Skráťte si čakanie na Štedrý deň.

Mac Toys Lietajúce UFO

Mac Toys Lietajúce UFO

Hodnotenie: 3,7
50 € 30,80 €

Exkluzívne

Skvelé lietajúce UFO s gyroskopom je určené pre všetkých nadšencov lietania. Je ovládané infračerveným diaľkovým ovládaním. Tento lietajúci krásavec lieta hore a dolu, do strán vpravo a vľavo a vpred a vzad.

CARRERA R/C Helikoptéra 501028X Orange Sply II
43,90 € 38 €

Vrtuľník na diaľkové ovládanie s dosahom až 100 metrov. Vrtuľník má pokročilý stabilizačný systém, odolnú konštrukciu a LED osvetlenie pre lepšiu orientáciu. Diaľkové ovládanie pracuje na frekvencii 2,4 GHz. V balení nájdete všetko potrebné, takže po rozbalení môžete začať pilotovať!

REVELL Vrtuľník 23955 - SKY ARROW
20,20 € 19,90 €

Vrtuľník Sky Arrow disponuje veľmi dobre vyváženými letovými vlastnosťami. Bezpochyby si s ním preto okamžite porozumie naozaj každý. S dobre navrhnutým koaxiálnym systémom rotorov, elektronickým gyroskopom a intuitívnym dvojkanálovým IR diaľkovým ovládaním nie je lietanie s touto helikoptérou o nič ťažšie ako riadenie modelu automobilu.

REVELL RC vrtuľník 23892 - Roxter
21 € 19 €

Vrtuľník Roxter je RTF, teda pripravený k letu. Vďaka pokojnej a stabilnej dráhe letu je vhodným modelom tiež pre začiatočníkov. Disponuje koaxiálnym rotorovým systémom, intuitívnym dvojkanálovým infračerveným diaľkovým ovládaním a elektrickým gyroskopom a jeho ovládanie je teda rovnako jednoduché, ako riadenie automobilového modelu.

REVELL RC vrtuľník 23982 - Sky Fun
41 € 36,90 €

Presne ako názov sľubuje, užijete si s týmto výkonným vrtuľníkom veľa zábavy. Disponuje elektrickým gyroskopom a intuitívnym trojkanálovým GHz diaľkovým ovládaním a jedná sa o model, ktorý je veľmi vhodný i pre začínajúcich pilotov.