Little Tikes Pieskovisko korytnačka-25%
52,50 €

39,01 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Plastové pieskovisko v tvare korytnačky značky Little Tikes. Pieskovisko je ukryté pod pancierom korytnačky. Pancier chráni pieskovisko pred nečistotami a domácimi miláčikmi. Vyrobené z odolného materiálu.


Paradiso Pieskovisko bazénik žaba s vekom-30%
56 €

38,90 €

Akcia

Viacúčelové plastové pieskovisko s motívom žaby. Pieskovisko možno použiť aj ako bazénik. Má dve sedadlá pre deti. Súčasťou balenia je veko v podobe hlavy žaby, ktoré slúži ako ochrana pred dažďom a nečistotami.


Paradiso Pieskovisko bazénik korytnačka s vekom-35%
60 €

38,90 €

Akcia

Plastové pieskovisko v tvare korytnačky sa dá použiť aj ako bazénik. Pieskovisko má dve sedadlá. Súčasťou balenia je veko, ktoré rovnako ako pancier chráni piesok pred dažďom.


Paradiso Pieskovisko krab s vekom
17,80 €

Plastové pieskovisko v tvare kraba sa dá použiť aj ako bazénik. Súčasťou balenia je veko, ktoré chráni piesok pred dažďom a znečistením škodcami. Vhodné pre deti už od 18 mesiacov.


Androni Multifunkčný stôl s doplnkami
48 €
+ doprava zadarmo

Multifunkčný stôl s doplnkami, ktorý určite zabaví deti na dlhé hodiny. Stôl má dve priehradky – jednu na vodu, druhú na piesok. Veľké tvorenie môže začať. Po hre sa všetko uprace a stôl sa môže použiť napríklad na malé občerstvenie.


Little Tikes Pieskovisko peň
58,78 €

44,50 €
+ doprava zadarmo

Toto veselé pieskovisko v tvare pňa je ideálnou záhradnou hračkou. Po stranách sú vylisované sedátka pre pohodlné hranie. Vo chvíľach, kedy pieskovisko nepoužívate, môžete ho zakryť odnímateľným vekom.


BIG Pieskovisko mušľa

BIG Pieskovisko mušľa

Hodnotenie: 4,5
22 €

19,30 €

Jedno z najobľúbenejších plastových pieskovísk v tvare mušle od značky Big. Pieskovisko sa skladá z dvoch dielov. Možno ho nechať rozdelené a každú polovicu využiť inak alebo je možné druhú polovicu používať ako kryt pieskoviska.


Smoby Pieskovisko zelené

Smoby Pieskovisko zelené

Hodnotenie: 4,5
41,90 €

34,80 €
+ doprava zadarmo

Pieskovisko v tvare srdca je zložené z dvoch dielov s možnosťou uzavretia. Vhodné na použitie aj ako bazénik – má výpustný systém. Po pripojení hadice s vodou sa deti môžu hrať s malým vodotryskom.


Paradiso Pieskovisko/ bazénik mušľa
17,90 €

15,80 €

Pieskovisko s vekom sa skladá z dvoch mušlí. Jedna časť mušľe môže byť použitá ako pieskovisko a druhá ako bazénik alebo zakrývajúce veko. Piesok tak uchránite pred škodcami a zlými poveternostnými podmienkami.


Alltoys Pískoviště MAXI mušle s víkem modré
23,43 €

20,10 €
+ doprava zadarmo

Plastové MAXI pískoviště ve tvaru mušle bude ideálním doplňkem pro vaši zahradu. Do jedné části přijde písek, do druhé třeba voda a vaše děti se hned ocitnou u moře!


Little Tikes Špirálovitý vodný stôl
74,63 €

61,90 €
+ doprava zadarmo

Vodný stôl plný zábavných prvkov a možností hry. Deti si pri hre rozvíjajú jemnú motoriku, zdieľajú zručnosti a predstavivosť. Špirálou na stole môžete púšťať balóniky alebo ich vďaka kolotoču naberať a zase nechať plávať vo vode. Otočný strojček rozhýbava lenivú rieku.


Marian Plast Pieskovisko/bazénik dvojité srdce s krytom
29,90 €
27,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Plastové pieskovisko na záhradu v tvare srdca, ktoré možno využiť aj ako bazénik. Súčasťou sú dve polovice srdca, vďaka ktorým si rozšírite priestor hrania. Alebo môžete jednu polovicu použiť ako pevný kryt. Vhodné pre deti od 18 mesiacov.


DOLU Pieskovisko plastové Mušľa Ružová
11,37 €

9,70 €

Detské plastové pieskovisko v tvare mušle je pomocníkom pre horúce dni. Do pieskoviska môžete podľa nálady dať vodu alebo piesok. Vhodné pre vnútorné i vonkajšie použitie. Výber z troch farebných variantov – ružová, modrá, zelená.


Marian Plast Stolček - pieskovisko a voda
39,99 €

31 €

Posledný kus za túto cenu!

Plastový stolček na záhradu s krytom. Po odkrytí sa stolík premení v pieskovisko. Rodičia môžu deťom stolík premiestniť a ony tak môžu mať pieskovisko zakaždým inde. Kryt chráni pieskovisko pred nepriaznivým počasím.


Pilsan Pískoviště Hradby
29 €

Novinka

Barevné pískoviště se podobá středověkým hradbám měst. Kluci si v něm mohou připadat jako neohrožení rytíři, dívky zase jako roztomilé princezny. Je perfektní pro letní hrátky a rozvoj fantazie.


Paradiso Pieskovisko Sunflower
57 €

46,40 €
+ doprava zadarmo

Plastové pieskovisko v tvare slnečnice sa dá použiť aj ako bazénik. Súčasťou balenia je veko, ktoré chráni piesok pred dažďom a znečistením škodcami. Vhodné pre deti už od 18 mesiacov.


LENA Plachta na pieskovisko

LENA Plachta na pieskovisko

Hodnotenie: 3,5
9,99 €

8,50 €

Kryt na pieskovisko v tvare štvorca. Plachta Lena na zakrytie pieskoviska proti zvieratkám a nepriazni počasia.


Marian Plast Pieskovisko - bazénik ŠTVOREC s krytím zelené
34,25 €
33,30 €
+ doprava zadarmo

Pieskovisko plastové v tvare štvorca, ktoré má dve využitia. Možno ho tiež použiť ako bazénik. Kvalitné prevedenie pieskoviska značky Marian Plast. Je vhodné pre deti už od 18 mesiacov.


Marian Plast Pieskovisko-bazénik srdce
14,78 €
13,90 €

Pieskovisko plastové v tvare srdca je možné využiť ako bazénik. Pri kúpe dvoch kusov ich môžete upevniť k sebe, vďaka tomu sa zväčší priestor alebo sa využije ako kryt. Kvalitné prevedenie značky Marian Plast.


Marian Plast Pieskovisko-bazénik Splash
13,90 €

Malý plastový bazénik, ktorý možno využiť aj ako pieskovisko. Rozmery bazénika 78 × 75 × 19 cm, umožní jeho použitie aj v menších priestoroch. Kvalitné prevedenie pieskoviska značky Marian Plast. Je vhodné pre deti už od 2 rokov.


Marian Plast Pieskovisko-bazénik pes s krytom
44,60 €

37,70 €

Detské plastové pieskovisko v tvare psíka s krytom možno využiť ako bazénik. Pieskovisko má rozmery 115 × 92 × 25 cm a je vhodné pre deti už od 18 mesiacov. Kvallitné prevedenie značky Marian Plast.


Marian Plast Pieskovisko - bazénik PSÍK
36,80 €

27,80 €

Detské plastové pieskovisko v tvare psíka, ktoré možno využiť ako bazénik. Pieskovisko má rozmery 115×92×25 cm a je vhodné pre deti už od 18 mesiacov. Kvalitné prevedenie značky Marian Plast.


Little Tikes Vodný stôl Sand & Sea
129 €

112 €
+ doprava zadarmo

Detský plastový vodný stôl Sand & Sea, kde si môžu deti hrať s pieskom alebo ho využívať na hranie s vodou. Súčasťou balenia sú aj plastové hračky a slnečník. Vhodné pre deti už od 2 rokov. Kvalitné prevedenie značky Little Tikes.


Buddy Toys BOT 3210 Kufrík vodný svet
62,88 €

38,70 €

Vodná dráha s mostom a žeriavom. Všetko je uložené v praktickom kufríku na kolieskach s rozmermi 51 × 21 × 66 cm. Jednoduché zmontovanie pomocou klipov. Súčasťou je aj ručná kľuka pre tvorbu prúdenia vody. Vyrobené z kvalitného a odolného plastu.


Little Tikes Vodný stôl- pirátska loď
74,90 €
+ doprava zadarmo

Krásny plastový vodný stôl v tvare pirátskej lode, ktorý je vhodný pre deti už od 2 rokov. Na stole nájdete stožiar fungujúci ako fontána a tiež vodné delo. Ďalej je k dispozícii niekoľko doplnkov ako sú figúrky, striekajúcou žralok alebo čln. Kvalitné prevedenie značky Little Tikes.


Marian Plast Pieskovisko-bazénik PES s plachtou
35,90 €

29 €

Detské plastové pieskovisko v tvare psíka s plachtou, ktoré možno využiť ako bazénik. Pieskovisko má rozmery 115 × 92 × 25 cm a je vhodné pre deti už od 18 mesiacov. Kvalitné prevedenie značky Marian Plast.


Little Tikes Vodný stôl Builders Bay
135,99 €

120 €
+ doprava zadarmo

Vodný stôl Builders Bay je skvelý pre vodné hrátky a tiež pre hry na piesku. Súčasťou stola je tiež veľký žeriav a doplnky ako nákladné autá alebo mosty. Kvalitné plastové prevedenie značky Little Tikes. Vhodné pre deti od 2 rokov.


Little Tikes Vodní stůl "Fun zone - vodní bitva"
78,15 €

69,30 €
+ doprava zadarmo

S Vodním stolem „Fun zone – vodní bitva“ děti soutěží v potápění protivníkových lodí, roztáčení cílů, plnění nádob a stříkání vodou jeden na druhého. Každé dítě má svou vlastní vodní stříkací pistolku. Namiřte na otáčecí terče a roztočte je nebo zkuste jako první naplnit celý vodní válec uprostřed stolu. Skvělý vodní stůl, u kterého si může hrát a soutěžit více dětí najednou.