Little Tikes Pieskovisko korytnačka
52,50 € 39,40 €

Plastové pieskovisko v tvare korytnačky značky Little Tikes. Pieskovisko je ukryté pod pancierom korytnačky. Pancier chráni pieskovisko pred nečistotami a domácimi miláčikmi. Vyrobené z odolného materiálu.

Little Tikes Pieskovisko peň
58,78 € 45,40 €

Toto veselé pieskovisko v tvare pňa je ideálnou záhradnou hračkou. Po stranách sú vylisované sedátka pre pohodlné hranie. Vo chvíľach, kedy pieskovisko nepoužívate, môžete ho zakryť odnímateľným vekom.

Paradiso Pieskovisko králik s vekom - žlté
60 € 47,30 €
+ doprava zadarmo

Plastové pieskovisko v tvare králika bude ideálnym doplnkom pre vašu záhradu. Žltá farba prežiari zeleň vašej záhrady a deti si pieskovisko zamilujú.

Paradiso Pieskovisko bazénik žaba s vekom
56 € 47,30 €

Viacúčelové plastové pieskovisko s motívom žaby. Pieskovisko možno použiť aj ako bazénik. Má dve sedadlá pre deti. Súčasťou balenia je veko v podobe hlavy žaby, ktoré slúži ako ochrana pred dažďom a nečistotami.

Paradiso Pieskovisko/ bazénik mušľa
17,90 € 16,90 €

Pieskovisko s vekom sa skladá z dvoch mušlí. Jedna časť mušľe môže byť použitá ako pieskovisko a druhá ako bazénik alebo zakrývajúce veko. Piesok tak uchránite pred škodcami a zlými poveternostnými podmienkami.

BIG Pieskovisko mušľa

BIG Pieskovisko mušľa

Hodnotenie: 4,5
22 € 19,30 €

Jedno z najobľúbenejších plastových pieskovísk v tvare mušle od značky Big. Pieskovisko sa skladá z dvoch dielov. Možno ho nechať rozdelené a každú polovicu využiť inak alebo je možné druhú polovicu používať ako kryt pieskoviska.

Paradiso Pieskovisko Sunflower
57 € 47,30 €
+ doprava zadarmo

Plastové pieskovisko v tvare slnečnice sa dá použiť aj ako bazénik. Súčasťou balenia je veko, ktoré chráni piesok pred dažďom a znečistením škodcami. Vhodné pre deti už od 18 mesiacov.

Paradiso Pieskovisko krab s vekom
17,46 € 16,10 €

Plastové pieskovisko v tvare kraba sa dá použiť aj ako bazénik. Súčasťou balenia je veko, ktoré chráni piesok pred dažďom a znečistením škodcami. Vhodné pre deti už od 18 mesiacov.

Smoby Pieskovisko zelené

Smoby Pieskovisko zelené

Hodnotenie: 4,5
41,90 € 35,50 €

Pieskovisko v tvare srdca je zložené z dvoch dielov s možnosťou uzavretia. Vhodné na použitie aj ako bazénik – má výpustný systém. Po pripojení hadice s vodou sa deti môžu hrať s malým vodotryskom.

Paradiso Pieskovisko bazénik korytnačka s vekom
60 € 47,30 €
+ doprava zadarmo

Plastové pieskovisko v tvare korytnačky sa dá použiť aj ako bazénik. Pieskovisko má dve sedadlá. Súčasťou balenia je veko, ktoré rovnako ako pancier chráni piesok pred dažďom.

Little Tikes Vodný stôl- pirátska loď
76,30 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Krásny plastový vodný stôl v tvare pirátskej lode, ktorý je vhodný pre deti už od 2 rokov. Na stole nájdete stožiar fungujúci ako fontána a tiež vodné delo. Ďalej je k dispozícii niekoľko doplnkov ako sú figúrky, striekajúcou žralok alebo čln. Kvalitné prevedenie značky Little Tikes.

Little Tikes Vodný stôl Továreň na vodotrysky
74,20 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Krásny plastový vodný stôl s ktorým si deti užijú veľa zábavy. Vďaka vymeniteľným trubičkám a koncovkám táto hra predstavuje deťom základy fyziky zábavným interaktívnym spôsobom.

Androni Multifunkčný stôl s doplnkami
48,10 € 39,40 €

Multifunkčný stôl s doplnkami, ktorý určite zabaví deti na dlhé hodiny. Stôl má dve priehradky – jednu na vodu, druhú na piesok. Veľké tvorenie môže začať. Po hre sa všetko uprace a stôl sa môže použiť napríklad na malé občerstvenie.

Little Tikes Vodní stůl "Fun zone - vodní bitva"
78,15 € 70,60 €
+ doprava zadarmo

S Vodním stolem „Fun zone – vodní bitva“ děti soutěží v potápění protivníkových lodí, roztáčení cílů, plnění nádob a stříkání vodou jeden na druhého. Každé dítě má svou vlastní vodní stříkací pistolku. Namiřte na otáčecí terče a roztočte je nebo zkuste jako první naplnit celý vodní válec uprostřed stolu. Skvělý vodní stůl, u kterého si může hrát a soutěžit více dětí najednou.

DOLU Pieskovisko plastové Mušľa Ružová
11,37 € 9,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské plastové pieskovisko v tvare mušle je pomocníkom pre horúce dni. Do pieskoviska môžete podľa nálady dať vodu alebo piesok. Vhodné pre vnútorné i vonkajšie použitie. Výber z troch farebných variantov – ružová, modrá, zelená.

Pilsan Pieskovisko Hradby
29,19 € 23,60 €

farebné pieskovisko sa podobá stredovekým hradbám miest. Chlapci si v ňom môžu cítiť ako neohrození rytieri a dievčatá ako roztomilé princezné. Je perfektný pre letné hry a rozvoj fantázie.

Marian Plast Pieskovisko-bazénik srdce
18,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Pieskovisko plastové v tvare srdca je možné využiť ako bazénik. Pri kúpe dvoch kusov ich môžete upevniť k sebe, vďaka tomu sa zväčší priestor alebo sa využije ako kryt. Kvalitné prevedenie značky Marian Plast.

Little Tikes Vodný stôl Sand & Sea
129 € 106,50 €

Detský plastový vodný stôl Sand & Sea, kde si môžu deti hrať s pieskom alebo ho využívať na hranie s vodou. Súčasťou balenia sú aj plastové hračky a slnečník. Vhodné pre deti už od 2 rokov. Kvalitné prevedenie značky Little Tikes.

Buddy Toys BOT 3210 Kufrík vodný svet
62,88 € 39,40 €

Vodná dráha s mostom a žeriavom. Všetko je uložené v praktickom kufríku na kolieskach s rozmermi 51 × 21 × 66 cm. Jednoduché zmontovanie pomocou klipov. Súčasťou je aj ručná kľuka pre tvorbu prúdenia vody. Vyrobené z kvalitného a odolného plastu.