Wiky Penové puzzle Počítanie / Tvary
16,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Penové puzzle s číslami a tvarmi nenásilnou formou učí deti poznávať svet. Skvelý doplnok pre radovánky vašich ratolestí a súčasne slúži ako ochrana pred prechladnutím od studenej podlahy. Deti sa učia spoznávať tvary, farby a čísla.

Trefl Puzzle penové dopravné prostriedky
16,20 € 14,60 €

Penové puzzle s motívom dopravných prostriedkov nenásilnou formou učí deti poznávať svet. Skvelý doplnok pre hrátky vašich ratolestí a súčasne slúži ako ochrana pred prechladnutím od studenej podlahy. Deti sa učia poznávať tvary a farby.

Alltoys Penové puzzle čísla 9 ks
15,47 € 10,20 €

Penové podlahové puzzle majú vrúbkovaný povrch a vyberateľné časti. Táto hracia podložka nenásilnou formou učí deti poznávať čísla. Puzzle sú ideálne na vytvorenie hracej plochy nielen do detských izbičiek, ale všade tam, kde si deti hrajú.

Ludi Puzzle penové 120x120 cm Zvieratká
41,47 € 37,50 €

Podložka o rozmere 120 × 120 cm zložená z ohybných dielikov je vhodná pre deti od 10 mesiacov. Získate tak pre deti bezpečné miesto pre ich hry.

Ludi Puzzle penové 90x90 cm písmena a čísla
31,28 € 23,60 €

Podložka zložená z ohybných dielikov s vyberateľnými písmenami a číslami je vhodná pre deti od 10 mesiacov. Získate tak pre deti bezpečné miesto pre ich hry.

Alltoys Penové písmenká do vane 36 ks
11,80 €

Penové podlahové puzzle majú vrúbkovaný povrch a vyberateľné časti. Táto hracia podložka nenásilnou formou učí deti poznávať písmenká a čísla. Puzzle sú ideálne na vytvorenie hracej plochy nielen do detských izbičiek, ale všade tam, kde si deti hrajú.

Ludi Puzzle penové 90x90 cm Zvieratká
26,38 € 21,60 €

Podložka zložená z ohybných dielikov s vyberateľnými zvieratkami je vhodná pre deti od 10 mesiacov. Získate tak pre deti bezpečné miesto pre ich hry.

Alltoys Penový skákací panák 11 ks
19,35 € 16,50 €

Penové podlahové puzzle majú vrúbkovaný povrch a vyberateľné časti. Táto hracia podložka nenásilnou formou učí deti poznávať čísla. Puzzle sú ideálne na vytvorenie hracej plochy nielen do detských izbičiek, ale všade tam, kde si deti hrajú.

Alltoys Penové puzzle dopravné prostriedky 9 ks
15,47 € 9,40 €

Penové podlahové puzzle majú vrúbkovaný povrch a vyberateľné časti. Táto hracia podložka nenásilnou formou učí deti poznávať dopravné prostriedky. Puzzle sú ideálne na vytvorenie hracej plochy nielen do detských izbičiek, ale všade tam, kde si deti hrajú.

Alltoys Penové puzzle zvieratka 9 ks
15,47 € 12,60 €

Penové podlahové puzzle majú vrúbkovaný povrch a vyberateľné časti. Táto hracia podložka nenásilnou formou učí deti poznávať zvieratá. Puzzle sú ideálne na vytvorenie hracej plochy nielen do detských izbičiek, ale všade tam, kde si deti hrajú.

Alltoys Penové puzzle zvieratá 9 ks
15,47 € 9,80 €

Penové podlahové puzzle majú vrúbkovaný povrch a vyberateľné časti. Táto hracia podložka nenásilnou formou učí deti poznávať zvieratká. Puzzle sú ideálne na vytvorenie hracej plochy nielen do detských izbičiek, ale všade tam, kde si deti hrajú.

Alltoys Penové puzzle tvary 9 ks
15,47 € 11,80 €

Penové podlahové puzzle majú vrúbkovaný povrch a vyberateľné časti. Táto hracia podložka nenásilnou formou učí deti poznávať rôzne tvary. Puzzle sú ideálne na vytvorenie hracej plochy nielen do detských izbičiek, ale všade tam, kde si deti hrajú.

Alltoys Penové puzzle abeceda 26 ks
31,50 €

Penové podlahové puzzle majú vrúbkovaný povrch a vyberateľné časti. Táto hracia podložka nenásilnou formou učí deti poznávať písmenká. Puzzle sú ideálne na vytvorenie hracej plochy nielen do detských izbičiek, ale všade tam, kde si deti hrajú.

Alltoys Penové puzzle zvieratká a dopravné prostriedky 9 ks
15,47 € 13 €

Penové podlahové puzzle majú vrúbkovaný povrch a vyberateľné časti. Táto hracia podložka nenásilnou formou učí deti poznávať zvieratká a dopravné prostriedky. Puzzle sú ideálne na vytvorenie hracej plochy nielen do detských izbičiek, ale všade tam, kde si deti hrajú.