Alltoys Penová podložka ČÍSLA
9,70 €

Veselá penová a edukatívna podložka učí deti nenásilnou formou poznávať čísla. Skvelý doplnok pre hrátky vašich ratolestí, ktorý ich súčasne ochraňuje pred prechladnutím od studenej podlahy. Vhodné pre deti od 3 rokov.


Wiky Penové puzzle Autá 30x30cm 10ks v sáčku
11,99 €
11 €

Penové puzzle pre deti s motívom autíčok. Z jednotlivých dielov je možné stavať rôzne tvary podľa fantázie alebo kocky. Puzzle sa dajú použiť aj ako penová podložka na hranie. Sú netoxické, ľahké a ľahko umývateľné.


Teddies BABY Penové puzzle Mesto 32 x 32 cm
25,35 €

17,40 €

Penové puzzle pre deti s motívom Mesta. Deti nájdu na obrázkoch nemocnicu, obchody, domy a ďalšie. Puzzle sa dajú použiť aj ako penová podložka na hranie. Sú netoxické, ľahké a ľahko umývateľné.


COSING Penová podložka Puzzle - Čísla 10 ks
11,77 €

7,30 €

Penová podložka s rôznymi farebnými tvarmi uprostred, ktoré možno vybrať a vkladať ako puzzle. Skvelý doplnok pre hrátky vašich ratolestí a súčasne slúži ako ochrana pred prechladnutím od studenej podlahy. Vhodné pre deti od 3 rokov.


COSING Penová podložka Puzzle - Zvieratká 10 ks-27%
10,80 €

7,80 €

Akcia

Penová podložka s rôznymi farebnými tvarmi uprostred, ktoré možno vybrať a vkladať ako puzzle. Skvelý doplnok pre hrátky vašich ratolestí a súčasne slúži ako ochrana pred prechladnutím od studenej podlahy. Vhodné pre deti od 3 rokov.


COSING Penová podložka Puzzle - Dopravné prostriedky 10 ks
8,73 €

7,10 €

Penová podložka s rôznymi farebnými tvarmi uprostred, ktoré možno vybrať a vkladať ako puzzle. Skvelý doplnok pre hrátky vašich ratolestí a súčasne slúži ako ochrana pred prechladnutím od studenej podlahy. Vhodné pre deti od 3 rokov.


Alltoys Penová podložka zvieratká a dopravné prostriedky
9,90 €
9,70 €

Veselá penová podložka s motívom zvieratiek uprostred, ktorá sa dá vybrať a vkladať ako puzzle. Skvelý doplnok pre hrátky vašich ratolestí a súčasne slúži ako ochrana pred prechladnutím od studenej podlahy. Vhodné pre deti od 3 rokov.


Trefl Penové puzzle Fisher Price
14,90 €

13,10 €

Mäkké penové puzzle pre deti. Z jednotlivých dielov s motívmi zvieratiek Fisher Price možno stavať rôzne tvary podľa fantázie napr. kocky alebo sa dajú použiť ako penová podložka na hranie.


Teddies BABY Penové puzzle Dinosaury 30 x 30 cm
10,80 €

Penové puzzle pre deti s motívom Dinosaury. Deti nájdu na obrázkoch dinosaury, o ktorých už ište počuli. Puzzle sa dajú použiť aj ako penová podložka na hranie. Sú netoxické, ľahké a ľahko umývateľné.


Alltoys Penové puzzle ZVIERATKÁ I.
15,64 €

9,70 €

Penové a edukatívne puzzle s motívom zvieratiek uprostred, ktoré nenásilnou formou učí deti poznávať zvieratká. Skvelý doplnok pre hrátky vašich ratolestí a súčasne slúži ako ochrana pred prechladnutím od studenej podlahy. Vhodné pre deti od 3 rokov.


Alltoys Penová podložka zvieratká - 10ks
9,70 €

Veselá penová podložka s motívom zvieratiek uprostred, ktorá sa dá vybrať a vkladať ako puzzle. Skvelý doplnok pri hraní vašich ratolestí a súčasne slúži ako ochrana pred prechladnutím od studenej podlahy. Vhodné pre deti od 3 rokov.


Trefl Penové puzzle Peppa Pig
14,90 €

13,10 €

Mäkké penové puzzle pre deti. Z jednotlivých dielov s motívmi Prasiatka Peppa možno stavať rôzne tvary podľa fantázie napr. kocky alebo sa dajú použiť ako penová podložka na hranie.


Lamps Penový koberec puzzle ovocie
8,90 €

Z veselých penových puzzle s motívmi ovocia možno vytvoriť krásnu mäkkú hraciu plochu. Penové štvorce do seba ľahko zapadajú, tlmia hluk i pády a skvele izolujú.


Alltoys Penové puzzle ZVIERATKÁ II.
11,10 €

Náučné penové puzzle s motívom zvieratiek uprostred, ktoré nenásilnou formou učia deti spoznávať zvieratká. Skvelý doplnok pre hrátky vašich ratolestí a súčasne slúži ako ochrana pred prechladnutím od studenej podlahy. Vhodné pre deti od 3 rokov.


MaDe Puzzle penové - autodráha
21,24 €

16,10 €

Penové puzzle s motívmi autodráhy bezchybne poslúži na rozvíjanie predstavivosti u najmenších detí. Zároveň je možné použiť ako koberec s výbornými tepelnoizolačnými vlastnosťami. Dieliky sú mäkké a ľahko umývateľné.


MaDe Puzzle penové - dinosaury
21,24 €

19 €

Penové puzzle s motívmi dinosaurov bezchybne poslúžia k rozvíjaniu predstavivosti u najmenších detí. Zároveň je možné použiť ako koberec s výbornými tepelnoizolačnými vlastnosťami. Dieliky sú mäkké a ľahko umývateľné.


Teddies BABY Penové puzzle Ovocie 30x30cm
11,60 €

Penové puzzle pre deti s obrázkami ovocia. Deti nájdu na obrázkoch vynímateľné tvary ovocia. Puzzle sa dajú použiť aj ako penová podložka na hranie. Sú netoxické, ľahké a ľahko umývateľné.


Lamps Penový koberec puzzle doprava
11,50 €

6,90 €

Z veselých penových puzzle s dopravnými prostriedkami možno vytvoriť krásnu mäkkú hraciu plochu. Penové štvorce do seba ľahko zapadajú, tlmia hluk i pády a skvele izolujú.


Lamps Penový koberec puzzle zvieratá
8,90 €

Z veselých penových puzzle s motívom zvieratiek možno vytvoriť krásnu mäkkú hraciu plochu. Penové štvorce do seba ľahko zapadajú, tlmia hluk i pády a skvele izolujú.


Teddies BABY Penové puzzle Číslice 32x32cm
11,60 €

Penové puzzle pre deti s číslami. Deti nájdu na obrázkoch vynímateľné čísla od jednej do deviatich. Puzzle sa dajú použiť aj ako penová podložka na hranie. Sú netoxické, ľahké a ľahko umývateľné.


Trefl Penové puzzle Cars 3-22%
17,21 €

13,30 €

Akcia

Mäkké penové puzzle pre deti. Z jednotlivých dielov s motívmi Cars 3 možno stavať rôzne tvary podľa fantázie napr. kocky alebo sa dajú použiť ako penová podložka na hranie.


Trefl Penové Puzzle Ľadové kráľovstvo-19%
17,53 €

14,10 €

Akcia

Penové puzzle pre deti s motívom filmu Ľadové kráľovstvo. Z jednotlivých dielov možno stavať rôzne tvary podľa fantázie alebo kocky. Puzzle sa dajú použiť aj ako penová podložka na hranie. Sú netoxické, ľahké a ľahko umývateľné.


BabyOno Puzzle pěnové číslice 10 ks
18,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Měkké pěnové puzzle pro děti. S touto skládačkou si děti mohou hrát, nebo ji používat jako podložku u her, tlumící všechny pády a hluk, případně se s ní učit i počítat do deseti.


Lamps Penový koberec puzzle dino
8,90 €

Z veselých penových puzzle s dinosaurami možno vytvoriť krásnu mäkkú hraciu plochu. Penové štvorce do seba ľahko zapadajú, tlmia hluk i pády a skvele izolujú.


Lamps Penový koberec zrkadlo doprava
8,90 €

Z veselých penových puzzle s dopravnými prostriedkami so zrkadielkom možno vytvoriť krásnu mäkkú hraciu plochu. Penové štvorce do seba ľahko zapadajú, tlmia hluk i pády a skvele izolujú.


Lamps Penový koberec zrkadlo zvieratá
11,60 €

Z veselých penových puzzle so zvieratkami so zrkadielkom možno vytvoriť krásnu mäkkú hraciu plochu. Penové štvorce do seba ľahko zapadajú, tlmia hluk i pády a skvele izolujú.


MaDe Puzzle penové - letisko
18,53 €

16,30 €

Penové puzzle s motívmi letiska bezchybne poslúži k rozvíjanie predstavivosti u najmenších detí. Zároveň je možné použiť ako koberec s výbornými tepelnoizolačnými vlastnosťami. Dieliky sú mäkké a ľahko umývateľné.


Teddies Penové puzzle - Mesto Moje prvé zvieratká
18,20 €

Penové puzzle pre deti s motívom roztomilého Mestečka s veselými postavičkami a zvieratkami. Puzzle sa dajú použiť aj ako penová podložka na hranie do detských izbičiek. Sú netoxické, ľahké a ľahko umývateľné.


Spin Master Penové puzzle Mickey Mouse 12 ks
9,54 €

7,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktické penové puzzle s vyobrazením postáv z partie Mickey Mouse, ktorý vo vnútri ukrýva puzzle obrázok, ktorý si deti môžu zostaviť z 12 dielikov. Nechajte deti poskladať obrázok Mickey Mouse.


COSING Pěnová podložka puzzle Tvary - 10 ks
8,91 €

7,10 €

Penová podložka s rôznymi farebnými tvarmi uprostred, ktoré možno vybrať a ** vkladať ako puzzle**. Skvelý doplnok pre radovánky vašich ratolestí a súčasne slúži ako ochrana pred prechladnutím od studenej podlahy.


Alltoys Penové puzzle abeceda 26 ks
30,98 €

26,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Penové podlahové puzzle majú vrúbkovaný povrch a vyberateľné časti. Táto hracia podložka nenásilnou formou učí deti poznávať písmenká. Puzzle sú ideálne na vytvorenie hracej plochy nielen do detských izbičiek, ale všade tam, kde si deti hrajú.


Alltoys Penové puzzle tvary 9 ks
15,47 €

9,30 €

Novinka

Penové podlahové puzzle majú vrúbkovaný povrch a vyberateľné časti. Táto hracia podložka nenásilnou formou učí deti poznávať rôzne tvary. Puzzle sú ideálne na vytvorenie hracej plochy nielen do detských izbičiek, ale všade tam, kde si deti hrajú.


Alltoys Penové puzzle zvieratka 9 ks
15,47 €

9,30 €

Novinka

Penové podlahové puzzle majú vrúbkovaný povrch a vyberateľné časti. Táto hracia podložka nenásilnou formou učí deti poznávať zvieratá. Puzzle sú ideálne na vytvorenie hracej plochy nielen do detských izbičiek, ale všade tam, kde si deti hrajú.


Alltoys Penový skákací panák 11 ks
19,35 €

11,60 €

Novinka

Penové podlahové puzzle majú vrúbkovaný povrch a vyberateľné časti. Táto hracia podložka nenásilnou formou učí deti poznávať čísla. Puzzle sú ideálne na vytvorenie hracej plochy nielen do detských izbičiek, ale všade tam, kde si deti hrajú.


Trefl Puzzle penové dopravné prostriedky
16,20 €

13,50 €

Novinka

Penové puzzle s motívom dopravných prostriedkov nenásilnou formou učí deti poznávať svet. Skvelý doplnok pre hrátky vašich ratolestí a súčasne slúži ako ochrana pred prechladnutím od studenej podlahy. Deti sa učia poznávať tvary a farby.


Alltoys Penové puzzle dopravné prostriedky 9 ks
15,47 €

9,30 €

Novinka

Penové podlahové puzzle majú vrúbkovaný povrch a vyberateľné časti. Táto hracia podložka nenásilnou formou učí deti poznávať dopravné prostriedky. Puzzle sú ideálne na vytvorenie hracej plochy nielen do detských izbičiek, ale všade tam, kde si deti hrajú.


Alltoys Penové puzzle čísla 10 ks
15,47 €

9,30 €

Novinka

Penové podlahové puzzle majú vrúbkovaný povrch a vyberateľné časti. Táto hracia podložka nenásilnou formou učí deti poznávať čísla. Puzzle sú ideálne na vytvorenie hracej plochy nielen do detských izbičiek, ale všade tam, kde si deti hrajú.


Alltoys Penové puzzle zvieratká a doprava 9 ks
15,47 €

9,70 €

Novinka

Penové podlahové puzzle majú vrúbkovaný povrch a vyberateľné časti. Táto hracia podložka nenásilnou formou učí deti poznávať zvieratká a dopravné prostriedky. Puzzle sú ideálne na vytvorenie hracej plochy nielen do detských izbičiek, ale všade tam, kde si deti hrajú.


Alltoys Penové puzzle zvieratá 9 ks
15,47 €

9,70 €

Novinka

Penové podlahové puzzle majú vrúbkovaný povrch a vyberateľné časti. Táto hracia podložka nenásilnou formou učí deti poznávať zvieratká. Puzzle sú ideálne na vytvorenie hracej plochy nielen do detských izbičiek, ale všade tam, kde si deti hrajú.


Trefl Penové puzzle Ľadové kráľovstvo-Frozen
17,34 €
17,10 €

Novinka

Penové puzzle pre deti s motívom filmu Ľadové kráľovstvo. Z jednotlivých dielov možno stavať rôzne tvary podľa fantázie alebo kocky. Puzzle sa dajú použiť aj ako penová podložka na hranie.


Alltoys Penové písmenká do vane 36 ks
11,60 €

Novinka

Penové podlahové puzzle majú vrúbkovaný povrch a vyberateľné časti. Táto hracia podložka nenásilnou formou učí deti poznávať písmenká a čísla. Puzzle sú ideálne na vytvorenie hracej plochy nielen do detských izbičiek, ale všade tam, kde si deti hrajú.


Alltoys Penové puzzle zvieratká a dopravné prostriedky 9 ks
15,47 €

9,70 €

Novinka

Penové podlahové puzzle majú vrúbkovaný povrch a vyberateľné časti. Táto hracia podložka nenásilnou formou učí deti poznávať zvieratká a dopravné prostriedky. Puzzle sú ideálne na vytvorenie hracej plochy nielen do detských izbičiek, ale všade tam, kde si deti hrajú.


Ludi Puzzle pěnové 84x84 cm dopravní prostředky
16,90 €

Sada 25 rôznofarebných penových puzzlí Ludi s vyberateľnými dielmi zvieratiek. Materiál je ohybný, odolný, tlmí nárazy a tepelne izoluje, zložené puzzle sú tak ideálne aj ako hracia podložka i dekorácia detskej izby.


Trefl Penové puzzle Paw Patrol
17,34 €

14,30 €

Novinka

Penové puzzle pre deti s motívom Tlapkovej patroly. Z jednotlivých dielov možno stavať rôzne tvary podľa fantázie alebo kocky. Puzzle sa dajú použiť aj ako penová podložka na hranie.