Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie Modelovanie na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
 • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
 • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
 • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
 • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
 • Ak produkt z kategórie Modelovanie nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
 • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii Modelovanie – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
Play-Doh Adventný kalendár Play-Doh Veľké balenie 20 ks
Play-Doh Adventný kalendár

Krásny tematický adventný kalendár značky Play-Doh. Odpočítavaj čas, ktorý zostáva do Vianoc a každý deň otvor jedno políčko a objav prekvapenie. Súčasťou balenia sú aj tégliky s klasickou plastelínou Play-Doh.

môžete mať 26.09

Partner: MALL
Play-Doh Veľké balenie 20 ks Play-Doh Veľké balenie 20 ks
Play-Doh Veľké balenie 20 ks

Toto veľké balenie 20 téglikov modelovacej hmoty Play-Doh znamená nekonečný rad kreatívnych možností! Malé detské rúčky môžu váľať, točiť a tvarovať túto farebnú plastelínu do akejkoľvek formy. Perfektné pre hranie s kamarátmi a na párty.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Play-Doh Zubár Drill 'n Fill Play-Doh Veľké balenie 20 ks
Play-Doh Zubár Drill 'n Fill

Doktor Drill 'n Fill je späť a spolu s ním viac kazov ako kedykoľvek predtým! Obsahuje zubné kazy v podobe konfiet, zlatú a striebornú hmotu pre strojček a výplne a novú rotačnú vŕtačku bez batérie. Zahrajte sa na zubára. Vytvorili sme úplne novú formu na zuby a súprava obsahuje všetky známe zubárske nástroje. Vyplazte jazyk, vytlačte zubnú pastu a nezabudnite na čistenie medzizubných priestorov!

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Play-Doh Hravá kaviareň Play-Doh Malý kuchař sada pro nejmenší
Play-Doh Hravá kaviareň

Tento super set prenesie vaše deti do sveta fantastické kaviarne a pekárne, kde zažijú veľké dobrodružstvá! Len sa pozrite na množstvo kelímkov a farieb na prípravu Play-Doh frappé, horúcich nápojov a mnohých ďalších vecí. Nechajte svoju fantáziu pracovať.

môžete mať 26.09

Partner: MALL
Play-Doh Zábavné rezance Play-Doh Malý kuchař sada pro nejmenší
Play-Doh Zábavné rezance

Urobte si more cestovín s týmto strojčekom na ich výrobu. Nový kľukový mechanizmus všetko uľahčuje a je zábavnejšie než kedykoľvek predtým. Umožňuje vytvárať úžasné rezance. Vymeniteľné valčeky vnútri vytvárajú buď rovné špagety alebo vlnité vaječné rezance. Existujú tiež formičky na výrobu raviol, cestovinových mašličiek a ďalších menších tvarov cestovín. Nezabudnite hore nastrúhať syr Play-Doh a dokončiť perfektné cestovinové jedlo!

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Novinka
Play-Doh Malý kuchař sada pro nejmenší Play-Doh Malý kuchař sada pro nejmenší
Play-Doh Malý kuchař sada pro nejmenší

Herní sada na kuchařské výtvory Play-Doh Malý kuchař je přímo stvořená pro začínající kuchaře. Balení obsahuje kuchyňské náčiní a Play-Doh v 5 barvách. Děti mohou pomocí formiček a vykrajovátek tvořit hravé jídlo různých tvarů. Pak ho stačí položit na některou ze šablon na krájecím prkýnku, nakrájet a nasekat připravenými dětskými hracími noži!

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Play-Doh Zmrzlinová sada s polevou Play-Doh Peppa Pig hracia sada so zmrzlinou
Play-Doh Zmrzlinová sada s polevou

S hmotou Play-Doh Drizzy si vyrobíte všemožné zmrzlinové pochúťky ozdobené cukrovinkami ako nikdy predtým! Imaginárna zmrzlina sa stáva prekvapivo skutočnou vďaka autenticky vyzerajúcim čokoládovým a jahodovým toppingom, ktoré sa premenia v osviežujúcu sladkú polevu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Play-Doh Peppa Pig hracia sada so zmrzlinou Play-Doh Peppa Pig hracia sada so zmrzlinou
Play-Doh Peppa Pig hracia sada so zmrzlinou

Prasiatko Peppa si jednoducho zmrzlinu neodpustí! Kroky letnej zábavy nepochybne povedú smerom k pochúťkam na osvieženie od Play-Doh. So zmrzlinárskym vozidlom si užijete veľa zábavy. Nájdete v ňom vymeniteľné formičky na výrobu Play-Doh nanukov, kornútov a ďalších pamlskov. Kto by sa netešil na figúrku Peppy, ktorá má zospodu pečiatku a môže jazdiť v aute!

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Play-Doh hracia sada Pizza Play-Doh Peppa Pig hracia sada so zmrzlinou
Play-Doh hracia sada Pizza

Pizza Play-Doh v novom poňatí. Táto kuchynská zábava má fakt grády. Chcete dokonale chrumkavé cesto? Jednoduchý nový mechanizmus vám pizzu vyklopí priamo z rúry. Milovníci syra zase ocenia trojitú syrovú modelínu a strúhadlo na syr. Samozrejmosťou je viac ako 20 výrobných prísad a kartónová krabica.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
AFF Magický tekutý piesok 3000 g + formičky + pieskovisko Kruzzel 9095 Kinetický piesok - pieskovisko + formičky P9095, modrá 13959
AFF Magický tekutý piesok 3000 g + formičky + pieskovisko

Vymeňte „obyčajnú“ modelínu a spoznajte úplne nový druh tvorenia.

môžete mať 27.09 - 28.09

Kruzzel 9095 Kinetický piesok - pieskovisko + formičky P9095, modrá 13959 Kruzzel 9095 Kinetický piesok - pieskovisko + formičky P9095, modrá 13959
Kruzzel 9095 Kinetický piesok - pieskovisko + formičky P9095, modrá 13959

Detský piesok s kúzelnými kinetickými vlastnosťami je nápad na skvelý darček pre každé dieťa. Taký kinetický piesok je možné úspešne hrať doma.

môžete mať 27.09 - 28.09

Partner: epotreby.sk
Kruzzel 19878 Stroj na vytláčanie modelíny sada Kruzzel 9095 Kinetický piesok - pieskovisko + formičky P9095, modrá 13959
Kruzzel 19878 Stroj na vytláčanie modelíny sada

Kreatívna hra so sadou farebných hmôt rozvíja detskú fantáziu a kreativitu a tiež ich manuálnu zručnosť.

môžete mať 27.09 - 28.09

Modelovacie hmoty

Modelovacie hmoty môžu byť netvrdnúce (plastelína, modelína), alebo tvrdnúce (modurit, Cernit). Tvrdnúce ocenia skúsenejší umelci, modelíny zase malé deti.

Modelovacia hmota netvrdnúca

 • Ako netvrdnúca modelovacia hmota je najviac obľúbená plastelína a modelína. Rozvíja kreativitu a možno ju použiť opakovane.

Samotvrdnúca modelovacia hmota

 • Ľahko spracovateľná a jemná hmotu, ktorá je samotvrdnúca. Môžete vybrať od značky Creall.

Modelovacia hmota zapekacia

 • Modelovacia hmota zapekacia je k dostaniu v niekoľkých prevedeniach. Obľúbený je modurit, FIMO či keramická hlina.

Modelovacia hmota FIMO

 • Modelovacia hmota FIMO dosahuje po vytvrdnutí výbornú pevnosť a je možné ju lakovať, farbiť aj brúsiť. Spolu s hmotou FIMO môžete zapekať aj najrôznejšie predmety.

Modelovacia hmota na figúrky

 • Na figúrky je najvhodnejšia modelovacia hmota FIMO. Je pevnejšia, a preto umožní vytvarovať aj jemné detaily. Farby je možné medzi sebou kombinovať.