Play-Doh Výroba popcornu-50%

Play-Doh Výroba popcornu

Hodnotenie: 4,8
22,70 € 11,30 €

Akcia

Naskočte do vlaku nekončiacej pukancovej zábavy s novým prístrojom na výrobu popcornu! Otočením páčky naplníte kýblik lahodným popcornom, ktorý ešte vylepšíte zmiešaním s divokou zmesou. Pridajte zábavnú polevu a váš popcorn bude vďaka skvelým vykrajovátkam a rozmanitým pečiatkam chutiť ako báječné praclíky alebo ďalšie sladkosti! Nakoniec nezabudnite pridať bláznivý sirup alebo maslo a vychutnajte si super kino zážitok s nádobou plnou originálneho Play-Doh popcornu.

Play-Doh Zubár

Play-Doh Zubár

Hodnotenie: 4,8
27,40 € 21,60 €

Užite si veľa zábavy a navyše sa môžete aj niečo priučiť. Zahrajte sa na zubára s týmto Play-Doh setom. Vymodelujte si zuby, plomby, jazyk a staňte sa naozajstným zubárom! Môžete zuby sami trhať alebo plombovať a užiť si veľa zábavy!

Lamps Hrnčiarsky kruh

Lamps Hrnčiarsky kruh

Hodnotenie: 3,6
18,90 €

Hrnčiarsky kruh je skvelá kreatívne pomôcka. Deti s jeho pomocou môžu vytvoriť svoje prvé keramické diela a potom si ich môžu ozdobiť farbičkami podľa vlastných predstáv. Deti si tak hravou formou zlepšujú svoje zručnosti.

Play-Doh Pec na pizzu

Play-Doh Pec na pizzu

Hodnotenie: 5
27,10 € 23,50 €

Pripravte sa na bláznivé dobrodružstvo plné čerstvej voňavej pizze. Popustite uzdu svojej fantázii a vytvorte tú najlepšiu pizzu na svete s pomocou svetelnej rúry a otočného stolčeka! Stlačte páčku a vytvorte na pizzi senzačnú kôrku, rozsvieťte rúru, páčku nadvihnite a pizza je hotová! Pridajte navrch ešte trochu syra a neskutočne dobrú polevu. Ak máte hotovo, položte pizzu na otočný stolček a rozdeľte ju na kúsky pomocou krájača.

Play-Doh Modelovací set v kyblíku čísla-26%
10,59 € 7,80 €

Akcia

Urobte si kedykoľvek Play-Doh v štýle počítania s vedierkom Mini Bucket! Táto zábavná sada vám umožní modelovať, krájať a vytvárať až deväť rôznych čísel! Šikovné vedierko má veľa miesta na ukladanie a je ideálne na hranie doma aj na dovolenke!

Play-Doh Modelovací set vo vedierku piknik-26%
10,59 € 7,80 €

Akcia

Urobte si kedykoľvek Play-Doh v štýle pikniku s vedierkom Mini Bucket! Táto zábavná sada vám umožní modelovať, krájať a vytvárať až deväť rôznych jedál! Šikovné vedierko má veľa miesta na ukladanie a je ideálne na hranie doma aj na dovolenke!

Play-Doh SW vozidlá dvojbalenie misie na endoru
18,85 € 11,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Nové Play-Doh s motívom Star Wars. Tégliky na motívy hrdinov z filmovej série Star Wars v hracej sade spolu s obľúbenými vozidlami. Modelujte a vytvorte si tak svoj príbeh hrdinov zo Star Wars.

Play-Doh Modelovací set vo vedierku - žlté veko
10,59 € 7,74 €

Urobte si kedykoľvek Play-Doh v štýle pikniku vedierkom Beach Bucket! Táto zábavná sada vám umožní modelovať, krájať a vytvárať rôzne morské živočíchy. Šikovné vedierko má veľa miesta pre ukladanie a je ideálne na hranie doma aj na dovolenke!

Creall Play Dough 6 farieb - tvrdnúca modelovacia hmota
7,99 €

Unikátna, ľahko tvarovateľná a samotvrdnúca modelovacia hmota z dielne značky Creall je vhodná ako darček tak pre chlapcov, ako i dievčatá.Už po rozbalení je pripravená na použitie, tvrdne na vzduchu a po vysušení sa netrhá.Práca s modelovacou hmotou pomáha precvičovať drobné svaly rúk – najmä palc

Corvus Plastelína Corvus sada
9,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada obsahuje: 8 valčekov plastelíny, 6 vykrajovacích formičiek, 1 valček, 1 špachtľu. Ideálna sada k hre s plastelínou.

Creall Kinetický piesok 750g žltý
9,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Pieskovisko v detskej izbe? A prečo nie? Modelovací piesok určený do interiéru zaujme deti i dospelých. Piesok je zamatovo hebký, nelepí sa, je sypký, ale zároveň si po stlačení zachová svoj tvar. Nevysychá a nie je mastný. Je zdravotne a hygienicky nezávadný, neobsahuje lepok. Nie je vhodný pre ko

PlayMais Playmais world More
21,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Hra stimuluje kreativitu a pomáha malým prstom vytvárať úžasné veci. Časti sa spájajú bez použitia lepidla. Všetko čo k tomu potrebujete je malé množstvo vody a predstavu! Playmais je vyrobené z kukuričného škrobu, vody a potrevinárskeho farbiva. Playmais je absolútne prírodná hračka, bezpečná a 10

Creall Zapekacia modelovacia hmota fosforová 500g
18,90 €

Modelovacia hmota, ktorá svieti v tme. Nelepivá, príjemne sa s ňou pracuje, podporuje kreativitu a jemnú motoriku. Hotový výrobok je možné upiecť v kuchynskej rúre na 130°C. V praktickom 500 g balení vo vedierku.

Plastelína Inteligentná plastelína Fialová
9,99 €

Inteligentná plastelína je skrátka…inteligentná! Nevysuší sa, nedráždi alergénmi, BPA či inými škodlivinami, nesmrdí a nelepí sa. Reaguje na teplo vašich dlaní a ponúka dychberúce farebné efekty, o akých si obyčajná plastelína môže nechať len zdať! Inteligentná plastelína, to je výborná inovatív

Plastelína Inteligentná plastelína Grafitová
10,99 €

Inteligentná plastelína je skrátka…inteligentná! Nevysuší sa, nedráždi alergénmi, BPA či inými škodlivinami, nesmrdí a nelepí sa. Reaguje na teplo vašich dlaní a ponúka dychberúce farebné efekty, o akých si obyčajná plastelína môže nechať len zdať! Inteligentná plastelína, to je výborná inovatív