Play-Doh Pec na pizzu

Play-Doh Pec na pizzu

Hodnotenie: 4,8
27,10 € 23,50 €

Pripravte sa na bláznivé dobrodružstvo plné čerstvej voňavej pizze. Popustite uzdu svojej fantázii a vytvorte tú najlepšiu pizzu na svete s pomocou svetelnej rúry a otočného stolčeka! Stlačte páčku a vytvorte na pizzi senzačnú kôrku, rozsvieťte rúru, páčku nadvihnite a pizza je hotová! Pridajte navrch ešte trochu syra a neskutočne dobrú polevu. Ak máte hotovo, položte pizzu na otočný stolček a rozdeľte ju na kúsky pomocou krájača.

Play-Doh Pokladňa-35%

Play-Doh Pokladňa

Hodnotenie: 5
22 € 14,10 €

Akcia

Deti si môžu zahrať na predajcu s touto vychytanou pokladňou. Pomocou ručného skenera vytlačte čiarový kód do zmesi Play-Doh a potom ho naskenujte do elektronickej pokladnice až pípne. Priložte kreditnú kartu alebo zaplaťte Play-Doh peniazmi a mincami. Priehradka pokladnice sa naozaj otvorí, vytlačte účtenku a zbaľte nákup!

Play-Doh Továreň na čokoládu-20%
34,50 € 27,40 €

Akcia

Nová sada cukrovinkových hier vás prenesie do kúzelného sveta výroby cukroviniek! Vytvárajte tri rôzne cukríky, čokoládové tyčinky a ďalšie cukrovinky. Konečne poriadna maškrtná zábava s plastelínou Play-Doh. Vďaka novým skúsenostiam s plastelínou určite zažijete mimoriadnu zábavu!

Play-Doh Zubár Drill 'n Fill
21 €

Novinka

Doktor Drill 'n Fill je späť a spolu s ním viac kazov ako kedykoľvek predtým! Obsahuje zubné kazy v podobe konfiet, zlatú a striebornú hmotu pre strojček a výplne a novú rotačnú vŕtačku bez batérie. Zahrajte sa na zubára. Vytvorili sme úplne novú formu na zuby a súprava obsahuje všetky známe zubárske nástroje. Vyplazte jazyk, vytlačte zubnú pastu a nezabudnite na čistenie medzizubných priestorov!

Play-Doh Balenie 4 túb - viac druhov
5,90 €

Sada štyroch túb plastelíny Play-Doh. Nechajte svoju fantáziu pracovať a vytvárajte všetko čo vás len napadne. S Play-Doh nie je nič nemožné! Štyri rôzne druhy balenia, dodávame podľa aktuálnej skladovej zásoby. Konkrétny variant nemožno zvoliť.

Play-Doh Zubár-45%

Play-Doh Zubár

Hodnotenie: 4,7
27,40 € 14,90 €

Akcia

Užite si veľa zábavy a navyše sa môžete aj niečo priučiť. Zahrajte sa na zubára s týmto Play-Doh setom. Vymodelujte si zuby, plomby, jazyk a staňte sa naozajstným zubárom! Môžete zuby sami trhať alebo plombovať a užiť si veľa zábavy!

Play-Doh Strieborné balenie 5ks
6 €

Klasické balenie 4 téglikov hmoty Play-Doh je teraz obohatené o 1 exkluzívnu novinku v striebornej farbe vo forme extra tégliku v balení. Stačí si vybrať svoju obľúbenú farbu a pustiť sa do modelovania všemožných kreácií.

Play-Doh Kaderníctvo-31%

Play-Doh Kaderníctvo

Hodnotenie: 4,7
24 € 16,40 €

Výpredaj

Nechajte narásť a upravujte bláznivé vlasy a fúzy vytvorené z Play-Doh plastelíny. A potom ich všetky ohoľte ako v skutočnom holičstvo. Elektrický strojček vydáva realistické zvuky aktivované dotykom hmoty Play-Doh (žiadne tlačidlá). Upravte 2 postavičky pomocou vrkočov, mašľou, fúzov a ďalšieho príslušenstva.

Play-Doh Sliz samostatné kelímky
5,90 €

Fantastická zábava, pri ktorej si nemôžete pomôcť a musíte to stlačiť alebo sploštiť! Play-Doh sliz je skvelé oživenie každej kreatívnej sady play-Doh. Deti táto nová forma hmoty určite očarí. Play-Doh Sliz samostatné tégliky sa vyrábajú v 8 farebných variantoch.

Play-Doh Ovečka-26%

Play-Doh Ovečka

Hodnotenie: 4,8
21,90 € 16 €

Akcia

Vypestujte krásnu vlnu Play-Doh s touto veselou elektronickú ovečkou! Otočte jej chvostom, aby jej vyrástlo rúno, potom otočte hlavou a ovečka urobí smiešnu tvár a bude vydávať smiešne ovčie zvuky. Ovečky môžu vytvoriť 2 rôzne vlnené vzory. Môžu byť roztomilými ovečkami pre pestovanie vlny Play-Doh alebo nosiť svetre a čiapky vyrobené pomocou 2 formičiek. Ostrihajte nožnicami a začnite znova!

Play-Doh Super balenie plastelíny - červené viečko-33%
10,50 € 7 €

Akcia

Využite jedinečnú príležitosť na nákup zásob kreatívnej plastelíny Play-Doh. Táto veľká vzduchotesná nádoba obsahuje štyri odlišné a samostatne zabalené plastelíny, skvelá štvorka v jednom! Aj rodičia ocenia tento veľký téglik.

Play-Doh Hracia sada zmrzlina s polevou
23,90 € 21,90 €

S novou hmotou Play-Doh Drizzle si vyrobíte všemožné zmrzlinové pochúťky ozdobené chutnou polevou. Imaginárna zmrzlina vyzerá prekvapivo realisticky s autenticky vyzerajúcou čokoládovou a jahodovou polevou, ktorá sa premení na krásnu polevu pripomínajúce cukrovinky. Polevu zo svojho výtvoru môžete olúpať a začať znova od začiatku!

Play-Doh Super balenie plastelíny - zelené viečko-33%
10,50 € 7 €

Akcia

Využite jedinečnú príležitosť na nákup zásob kreatívnej plastelíny Play-Doh. Táto veľká vzduchotesná nádoba obsahuje štyri odlišné a samostatne zabalené plastelíny, skvelá štvorka v jednom! Aj rodičia ocenia tento veľký téglik.

Play-Doh Výbava veterinára
14,90 €

Výpredaj

Kedykoľvek naši malí priatelia potrebujú nejakú láskyplnú starostlivosť, tak má prácu váš malý veterinár. Najprv pomocou formičiek vytvarujte roztomilé zvieratá, ako sú šteňatá, králici a mačiatka a namaľujte ich 5 farbami Play-Doh. V sade je 5 zvieracích formičiek, stetoskop, injekčná striekačka, nožnice, kliešte, nôž, valček a 5 kelímkov modelíny.

PlayFoam Boule - 4pack B+4pack svietiace
10,39 € 8,90 €

Sada 2 balenia modelíny, ktorá nešpiní. Obsahuje osem veselých a svietiacich farieb. Iba originál PlayFoam® sa nelepí a nerozpadá pri hraní. Poteší všetkých modelárov a tvorca od 3–8 rokov.

Play-Doh Super naťahovacia plastelína fialová/modrá
8 €

Ako veľmi pôjde natiahnuť sliz Play-Doh Super Stretch? Tak, ako roztiahnete ruky? Na šírku vašej izby? Prijmite túto výzvu a zistite, ako ďaleko dokážete natiahnuť tento mimoriadne zábavný a naťahovací sliz! Sada obsahuje 2 rôzne farby, v balení je 400 g zábavné Play-Doh Super Stretch hmoty.

Play-Doh Viac druhov piesku-26%
17 € 12,50 €

Akcia

Toľko rôznych farieb Play-Doh Sand pre natiahnutie, vytvorenie a príjemnú hru pieskom! Sada obsahuje Play-Doh Sand a Play-Doh Sand Shimmer Stretch v 6 rôznych farbách. Buďte kreatívni so zmesou Play-Doh Sand a formujte ju do rôznych tvarov, alebo ju len manipulujte rukami a sledujte jej očarujúci pohyb. Play-Doh Shimmer Stretch natiahne fantáziu ešte ďalej vďaka úžasnému množstvu trblietok!

Play-Doh Syrový sendvič

Play-Doh Syrový sendvič

Hodnotenie: 4,8
14,90 € 12,90 €

Každý má rád vláčny sendvič s grilovaným syrom! Nová modelovacia zmes Play-Doh Stretch sa rozťahuje, aby vyzerala ako roztavený syr pre takmer naozajstný zážitok. Pripravte si chlieb Play-Doh a modelínu Stretch, pridajte polevy a potom všetko vložte do sendvičového lisu.

Play-Doh Kvokajúce kura s perím-29%
23,90 € 16,80 €

Akcia

Toto pochabé kurča Cluck-a-Dee ponúka deťom všemožné spôsoby, ako prejaviť tvorivosť! Stlačením hlavy možno vytvoriť pestré perie, ktoré potom môžu deti pomocou strojčeka oholiť a vytvoriť nové perie. Tým ale zábava nekončí, kurča vydáva veselé zvuky, kvokať a kotkodákať, a dokonca vie zniesť vajíčko!

Play-Doh Farebné balenie modelíny-31%
9 € 6,20 €

Výpredaj

Užite si zbrusu nové farebné balenie Play-Doh. Zmiešajte farby dohromady a vytvorte nové farby, s ktorými sa môžete vrhnúť do modelovania všemožných kreácií. V balení sú 4 tégliky Play-Doh. Dve farebné varianty!

Play-Doh Super naťahovacie plastelína žltá/ružová
8 €

Ako veľmi pôjde natiahnuť sliz Play-Doh Super Stretch? Tak, ako roztiahnete ruky? Na šírku vašej izby? Prijmite túto výzvu a zistite, ako ďaleko dokážete natiahnuť tento mimoriadne zábavný a naťahovací sliz! Sada obsahuje 2 rôzne farby, v balení je 400 g zábavné Play-Doh Super Stretch hmoty.

Intelig.plastelína Magnetická zlatá
9,30 € 8,90 €

Nová receptúra zlatá supermagnetická plastelína. Pozorujte, ako sa plastelína ochotne pricucne k magnetu. Keď sa plastelína zmagnetizuje, zdvíhajte s ňou ľahké kovové predmety. Zmagnetizovaná plastelína sa vyhýba magnetu, ak k nej priložíte magnet správnym pólom. Magnet nie je súčasťou balenia.

Intelig.plastelína Iónová
9,30 € 8,90 €

Okolo uvidíte poletovať elektróny, ktoré vyžarujú ľadovo modrozelenú žiaru. Mimozemská tyrkysová svieti celú noc. Stlmte svetlá a vychutnajte si hypnotický zážitok. Plastelína je veľmi pružná, skáče ako loptička a je možné ju roztrhnúť alebo roztrieštiť.

Play-Doh Piesok samostatné kelímky
5,80 €

Akcia

Zažite čaro Play-Doh Sand v ruke! Buďte kreatívni a sformujte tento piesok Play-Doh do rôznych tvarov, alebo ho len manipulujte rukami a sledujte jeho očarujúci plynulý pohyb. Zrnitý, farebný, a tak uspokojujúci Play-Doh Sand Compound je dodávaný v jedinej opätovne uzatvárateľnej plechovke, ktorá je skvelá pre vnútorné aj vonkajšie hry. Piesok je vyrábaný v rôznych farbách.

Play-Doh Odťahový voz-23%

Play-Doh Odťahový voz

Hodnotenie: 4
15,30 € 11,70 €

Akcia

Potrebujete zviezť? Zavolajte si odťahový voz, aby vás vytiahol z problémov! Vytvorte si vozidlo Play-Doh tak, že pripevníte kolieska a naplníte formičku na automobil hmotou Play-Doh, a potom ho zahákujte k odťahovému vozidlu. Stlačte upínací kľúč v prednej časti vozidla a vyrobte si zábavné príslušenstvo pomocou vyklápacích formičiek.

Play-Doh Rochniace sa prasiatka-22%
15,30 € 11,90 €

Ako to šliape v tomto výbehu pre prasiatka od Play-Doh? Zoznámte sa s mamičkou prasiatok Sooey! Má podobu obojstrannej formičky, ktorá vytvára hromady roztomilých prasiatok zo svojho brucha. Deti budú pišťať nadšením, keď stlačia gombík na vedra a prasiatka budú poskakovať po výbehu.

Intelig.plastelína Ružová
9,30 € 8,90 €

Super žuvačková ružová farba. Ideálna hravá farba k zlepšeniu vašej nálady. Plastelína je veľmi pružná, skáče ako loptička a je možné ju roztrhnúť alebo roztrieštiť.

PlayFoam Boule - 4pack G+4pack trblietavé
8,82 € 7,90 €

Sada 2 balenia modelíny, ktorá nešpiní. Celkom 8 farieb nešpinivej modelíny vrátane trblietavých variantov. Iba originál PlayFoam® sa nelepí a nerozpadá pri hraní. Poteší všetkých modelárov a tvorca od 3–8 rokov.

Intelig.plastelína Súmrak
9,90 €

Rovnako tak, ako sa večerná obloha premení v temnotu noci, zmení sa dotykom tmavá purpurová farba na žiarivú modrú. Plastelína je veľmi pružná, skáče ako loptička a je možné ju roztrhnúť alebo roztrieštiť. Hmota mení farbu podľa svojej teploty.

PlayFoam Boule - 4pack B+4pack G
8,82 € 7,90 €

Sada 2 balenia nešpinivej plastelíny. Dve štandardné balenia v jednom. Celkom 8 farieb nešpinivej modelíny vo veselých farbách. Poteší všetkých modelárov a tvorcov od 3–8 rokov.

Play-Doh Hracia súprava suši-31%
15,90 € 10,90 €

Výpredaj

Kompletný zážitok so suši v klasickej krabičke v štýle bento! Vytvorte z hmoty Play-Doh ryžu a pomocou vyklápacích formičiek získajte všetky ingrediencie a potom ich zabaľte do svojej vlastnej kreatívnej suši rolky! Nakrájajte ju nožom a servírujte s rezancami a knedličkami.

Lamps Hrnčiarsky kruh

Lamps Hrnčiarsky kruh

Hodnotenie: 4
18,90 €

Hrnčiarsky kruh je skvelá kreatívne pomôcka. Deti s jeho pomocou môžu vytvoriť svoje prvé keramické diela a potom si ich môžu ozdobiť farbičkami podľa vlastných predstáv. Deti si tak hravou formou zlepšujú svoje zručnosti.

Play-Doh Žuvacie Charlie-27%

Play-Doh Žuvacie Charlie

Hodnotenie: 3,4
15 € 10,90 €

Akcia

Pripravte sa na zábavu s poriadnymi bublinami a žuvacím Charliem. Figúrku naplňte slizom Play-Doh Slime, potom pohybujte pažami hore a dolu a sledujte, ako začne bublina rásť. Ako veľkú bublinu nafúkneš? V balení je aj formička na lízatko, ktorú môžeš tiež naplniť slizom a potom ju vložiť Charliemu do ruky. Súčasťou sú aj dva tégliky s Play-Doh Slime.

Intelig.plastelína Zlaté opojenie
9,90 €

Táto Inteligentná plastelína má intenzívny zlatý lesk a trblietanie, ktoré je zvlášť výrazné na slnku. Kúpte si vlastnú zlatú tehlu. Plastelína je veľmi pružná, skáče ako loptička a je možné ju roztrhnúť alebo roztrieštiť.

Intelig.plastelína Chameleón
9,30 €

Neviditeľný v džungli, ale neprehliadnuteľný vo Vašich rukách. Táto tropická zelená plastelína v okamihu dotyku exploduje v jasnú žltú. A na rozdiel od toho pravého, tento Chameleón vyžaduje každodenné stláčanie. Plastelína je veľmi pružná, skáče ako loptička a je možné ju roztrhnúť alebo roztrieštiť.

Astra Samotvrdnúca hlina 460g Biela, 83810908
2,95 €

Posledný kus za túto cenu!

Samotvrdnúca hlina od spoločnosti ASTRA je modelovací materiál vyrobený z prírodných surovín, ktorý tvrdne na vzduchu. Je určený k modelovaniu figúrok, bižutérie, dekoračných predmetov, nádob ako sú dózy, tácky alebo misky. Je jedným z najvšestrannejších tvorivých produktov na trhu.

Play-Doh Hydroglix samostatné kelímky
6 € 5,80 €

Akcia

Je to hladké, kvapká to a deti budú nadšené z tohto najnovšieho senzačného slizu: úžasný hydro-sliz metalického vzhľadu! Je super slizký, napriek tomu hladký na dotyk a vo vašich rukách sa správa ako tekutina. Táto textúra vytvára úžasné kreácie, neodolateľný zážitok a jej kovový lesk je okúzľujúcim zážitkom.

Play-Doh Predvádzací poník Naybelle-33%
15,30 € 10,20 €

Výpredaj

Je čas na prehliadku koní a Naybelle potrebuje pomôcť s prípravou, aby vyhrala prvú cenu! Prirobte hrivu, upleťte copy a ozdobte jej účes mašľami, kvetmi a modrou stužkou. Urobte z tohto roztomilého poníka vzdorovitého mustanga, ktorý frajersky vykopáva! Pri stlačení hlavy koník vykopne zadné nohy.

Astra Sochárska / keramická hlina 1kg, 306111001
2,60 €

Sochárska / keramická hlina od spoločnosti ASTRA je modelovací materiál vyrobený z prírodných surovín a je určený k modelovaniu, sochárskym prácam, tvarovaniu na kruhu, odtlačkom a odlievaniu v sadrových formách. Je jedným z najvšestrannejších tvorivých produktov na trhu.

Intelig.plastelína Barmský rubín
9,90 €

Barmské rubíny sú známe ako jedny z najlepších na svete. Práve ony nás inšpirovali k vytvoreniu tejto nádhernej Inteligentnej plastelíny. Vo vašich rukách sa rozžiari iskrami vášne, lásky a energie. Plastelína je veľmi pružná, skáče ako loptička a je možné ju roztrhnúť alebo roztrieštiť.

Play-Doh Plastelína ako zmrzlina
5,90 €

Mrazené sladkosti bez cukru! Táto neodolateľne zábavná variácia Play-Doh farieb prichádza v jedinečnom a trendy zmrzlinovom kornútku alebo na špajli. Tematicky zabalená a pripravená potešiť ako skvelý malý darček alebo neplánovaný nákup.

Play-Doh Wheels Stavebná plastelína
6,90 €

Výpredaj

Predstavujeme novú edíciu Play-Doh Buildin plastelíny obsahujúcu rôzne farebné odtiene a vizuálne textúry, ktoré vyzerajú presne ako stavebné materiály. Každé balenie obsahuje jednu lopatku a dva tégliky so stavebnou plastelínou Play-Doh.

Lowlands Zažehlovací korálky 10.000ks v boxu
14,99 €

Poskládej si z korálků své oblíbené zvířátko, postavičku nebo dopravní prostředek. S touto maxi sadou si můžeš poskládat třeba všechny zvířátka ze zoo. Pak už jen stačí požádat o pomoc při zažehlování a hra může pokračovat. Věk: 3+

Intelig.plastelína Smaragdová obloha
9,30 € 8,90 €

Táto plastelína kombinuje dve najpopulárnejšie vlastnosti iných plastelín. Mení farbu teplom a zároveň svieti v tme modro. Farby sú verné jej názvu. Po otvorení plechovky je jasne modrá a vplyvom tepla mení farbu na zelenobielu. Nabite plastelínu pod svetlom, zhasnite ho a bude svietiť modro.

Modelovacie hmoty

Modelovacie hmoty môžu byť netvrdnúce (plastelína, modelína), alebo tvrdnúce (modurit, Cernit). Tvrdnúce ocenia skúsenejší umelci, modelíny zase malé deti.

Modelovacia hmota netvrdnúca

  • Ako netvrdnúca modelovacia hmota je najviac obľúbená plastelína a modelína. Rozvíja kreativitu a možno ju použiť opakovane.

Samotvrdnúca modelovacia hmota

  • Ľahko spracovateľná a jemná hmotu, ktorá je samotvrdnúca. Môžete vybrať od značky Creall.

Modelovacia hmota zapekacia

  • Modelovacia hmota zapekacia je k dostaniu v niekoľkých prevedeniach. Obľúbený je modurit, FIMO či keramická hlina.

Modelovacia hmota FIMO

  • Modelovacia hmota FIMO dosahuje po vytvrdnutí výbornú pevnosť a je možné ju lakovať, farbiť aj brúsiť. Spolu s hmotou FIMO môžete zapekať aj najrôznejšie predmety.

Modelovacia hmota na figúrky

  • Na figúrky je najvhodnejšia modelovacia hmota FIMO. Je pevnejšia, a preto umožní vytvarovať aj jemné detaily. Farby je možné medzi sebou kombinovať.