Play-Doh Zubár

Play-Doh Zubár

Hodnotenie: 5
27,40 €

19,50 €

Užite si veľa zábavy a navyše sa môžete aj niečo priučiť. Zahrajte sa na zubára s týmto Play-Doh setom. Vymodelujte si zuby, plomby, jazyk a staňte sa naozajstným zubárom! Môžete zuby sami trhať alebo plombovať a užiť si veľa zábavy!


Play-Doh Mega balenie 36 ks
26,01 €

22,85 €

Toto naozaj veľké balenie 36 kelímkov modelovacej hmoty Play-Doh znamená nekonečný rad kreatívnych možností! Malé detské rúčky môžu váľať, točiť a tvarovať túto farebnú plastelínu do akejkoľvek formy. Perfektné pre hranie s kamarátmi a na párty.


Play-Doh Bláznivá chobotnica
23,84 €

19,53 €

Novinka

Preskúmajte hĺbku svojej predstavivosti s novou Bláznivou chobotnicou Play-Doh! Chobotnica aj so svojimi zvieracími priateľmi je pripravená k objaveniu pokladu. Malí oceánografovia sa môžu znovu a znovu vydávať na oceánske dobrodružstvo so svojím novým kamarátom s chápadlami.


Play-Doh Modelovací set v kyblíku čísla
10,59 €

7,74 €

Urobte si kedykoľvek Play-Doh v štýle počítania s vedierkom Mini Bucket! Táto zábavná sada vám umožní modelovať, krájať a vytvárať až deväť rôznych čísel! Šikovné vedierko má veľa miesta na ukladanie a je ideálne na hranie doma aj na dovolenke!


Play-Doh Modelovací set vo vedierku piknik
10,59 €

7,74 €

Urobte si kedykoľvek Play-Doh v štýle pikniku s vedierkom Mini Bucket! Táto zábavná sada vám umožní modelovať, krájať a vytvárať až deväť rôznych jedál! Šikovné vedierko má veľa miesta na ukladanie a je ideálne na hranie doma aj na dovolenke!


Play-Doh Dinosaurus Rex
22,43 €

20,04 €

Fantazie bude s tímto veselým dinosaurem přímo vřít! Dinosaurus Rex je připraven ke hře se zábavnými funkcemi, příslušenstvím a 4 kelímky modelíny Play-Doh. Modelína nelepí a nemastí.


Play-Doh Mikrovlnná trouba s efekty
36,57 €

29,17 €

Upeč si v nové mikrovlné troubě koláč z Play-Doh modelíny nebo šílené sušenky! Zažijte se svými ratolestmi ještě více zábavy s troubou, která svítí a vydává zvuky. Je skoro přesně jako opravdová. Kromě trouby je navíc v balení mnoho kuchyňksých doplňů a 6 kelímků s modelínou Play-Doh.


Play-Doh SW vozidlá dvojbalenie misie na endoru-57%
18,85 €

7,99 €

Akcia

Nové Play-Doh s motívom Star Wars. Tégliky na motívy hrdinov z filmovej série Star Wars v hracej sade spolu s obľúbenými vozidlami. Modelujte a vytvorte si tak svoj príbeh hrdinov zo Star Wars.


Play-Doh Town Poslíček s pizzou-49%
15,70 €

7,99 €

Akcia

Medzitým má poslíček s pizzou meškanie s rozvozom, tak ho posaďte na motorku a ponáhľajte sa, nech stihne objednávku doručiť. Použite koleso a figúrku pre vytvorenie všetkých možných pízz. V každej sade je jedno vozidlo, jedna figúrka, doplnky, dve štandardné plechovky a jedna malá plechovka modelovacej hmoty Play-Doh.


Play-Doh Modelovací set vo vedierku zvieratká
10,59 €

7,74 €

Urobte si kedykoľvek Play-Doh v štýle safari vedierku Mini Bucket! Táto zábavná sada vám umožní modelovať, krájať a vytvárať až deväť rôznych zvieratiek! Šikovné vedierko má veľa miesta na ukladanie a je ideálne na hranie doma aj na dovolenke!


Play-Doh TOWN Obchod so zvieratkami
22,40 €
21,07 €

Máte radi chlpatých a operených kamarátov? Teraz si ich môžete vyrobiť vo zverimexe Town Pet Store. Pomôžte tejto majiteľke obchodu, ktorá miluje zvieratá, naplniť jej obchod všetkými úžasne farebnými stvoreniami, aké si len dokážete predstaviť.


Play-Doh Town figúrka
7,37 €
6,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Nový kamaráti v meste Play-Doh Town. Na scénu prichádzajú: policajt, zmrzlinárka, lekár a maliarka. Z každou postavičkou môžeš zažiť veľa zábavy. Každá sada obsahuje figúrku, doplnky a dve malé plechovky modelovacej hmoty Play-Doh Brand Modeling Compound.


Play-Doh Čítanie & Písanie
32,25 €

26,73 €

Novinka

Podporte svoje ratolesti v predškolskom vzdelaní zábavným a kreatívnym spôsobom! S novou Písmenkovou hracou sadou Play-Doh pre deti od 2 rokov môžu malí prieskumníci objavovať základy abecedy a čítanie hravou formou. S Play-Doh modelovacou hmotou a abecedou vytlačovátok bude čítanie a písanie hračkou!


Play-Doh Modelovací set vo vedierku - žlté veko
10,59 €

7,74 €

Urobte si kedykoľvek Play-Doh v štýle pikniku vedierkom Beach Bucket! Táto zábavná sada vám umožní modelovať, krájať a vytvárať rôzne morské živočíchy. Šikovné vedierko má veľa miesta pre ukladanie a je ideálne na hranie doma aj na dovolenke!


Play-Doh Základná sada

Play-Doh Základná sada

Hodnotenie: 5
16,49 €
14,90 €

Všetko čo potrebujete, aby ste naštartovali svoju fantáziu, je základná sada Play-Doh. Najlepšia zo všetkého je možnosť opakovane použiteľná skladovacie prepravka, ktorá je ideálna na cesty!


Play-Doh TOWN požiarnícke auto
21,22 €

14,04 €

Rýchlo sa vrhnite do záchrannej akcie a uhaste každý požiar v meste! Dajte hasičov do auta, aby sa mohlo rozbehnúť, potom nabite vodné delá a vystreľte spŕšku vody Play-Doh. Hasič môže držať sekeru, aby sa presekal troskami Play Doh a razítkovač ohňa môžete položiť na viečka téglikov, aby ste mali lepšiu scénu.


Alltoys Plastelína 14 farieb
19,36 €

14,32 €

Tvorenie s plastelínou je skvelá kreatívna zábava na dlhé hodiny. Táto sada obsahuje kelímky s modelovacou hmotou v 14-tich rôznych farbách, a tak sú možnosti tvorenia naozaj široké.


Alltoys Pizza ovocná-37%
17,42 €

10,89 €

Akcia

Zahrajte si na majstra pizzara a vytvorte za pomoci modelovacej hmoty tie najlákavejšie ovocné pizze. Hmotu je možné používať zas a znova a vyrábať originálne hračky, darčeky či dekorácie.


Let's play Kreatívny set Play - Doh sa 41 súčasťami
23,14 €

18,03 €

Posledný kus za túto cenu!

S touto výtvarnou sadou môžu deti realizovať svoje umelecké nápady. Pri tvorení si precvičia ručnú prácu, rozvíjajú fantáziu i kreativitu. Sada obsahuje obsahuje rôzne doplnky a nástroje a deti si s ňou užijú veľa hodín zábavy s krásnymi umeleckými výsledkami.


Mac Toys Vlasové studio
9,69 €

Modelínová sada vlasové studio. Pomocí nůžek vytvoř zajímavý střih svému panáčkovi. Neboj se zkoušet různé účesy, vlasy panáčkovi můžeš měnit kolikrát jen chceš.


Mac Toys Výroba dortíků
10,07 €

Posledný kus za túto cenu!

Vyrob si zajímavé dortíky, zmrzlinu atd. Balení obsahuje modelínu, tvořítka, talířky… Proměňte nudné odpoledne doma za zábavné v cukrárně. I když se může zdát, že vytvořené jídlo vypadá lákavě, nedoporučujeme ho ke konzumaci.


Play-Doh Balenie 4 túb - viac druhov
5,14 €

Sada štyroch túb plastelíny Play-Doh. Nechajte svoju fantáziu pracovať a vytvárajte všetko čo vás len napadne. S Play-Doh nie je nič nemožné! Štyri rôzne druhy balenia, dodávame podľa aktuálnej skladovej zásoby. Konkrétny variant nemožno zvoliť.


Play-Doh Balenie 8 ks téglikov
8,09 €
7,74 €

Sada obsahuje 8 ks téglikov plastelíny Play-Doh. Toto balenie plastelíny Play-Doh v sebe skrýva nekonečnú škálu tvorivých možností! Malé rúčky dokážu tieto farby tvarovať do každej formy, ktorá vystihne ich predstavy, potom ju zase rozmelniť a začať od začiatku.


Play-Doh Farby & tvary

Play-Doh Farby & tvary

Hodnotenie: 5
15,32 €

12,95 €

Novinka

Cvičte so svojimi deťmi farby a tvary zábavnou formou! Nový rad Play-Doh potvrdzuje tvrdenie škola hrou. Buďte kreatívni a využite Play-Doh rad Farby & Tvary k tomu, aby ste naučili svoje malé ratolesti základné tvary a farby aj v anglickom jazyku.


Play-Doh Čísla & Počítanie
15,32 €

12,95 €

Novinka

Učte svoje deti čísla a počty zaujímavým a kreatívnym spôsobom s novým setom od Play-Doh. Najľahšie sa deti naučia počítať, keď na čísla a na matematické operácie vidia. S hravým setom Play-Doh môžete rozvíjať ich senzomotorický vývoj, vizuálnu predstavivosť a vysvetliť im základné číselné koncepty. A navyše základné anglické slovíčka, ktoré sú na každej kartičke s číslami.


Play-Doh Disney sada na modelovanie
16,79 €

14,05 €

Novinka

V Mickeyho domčeku sa deje veľa farebnej zábavy! Vytvorte Play-Doh verziu slečny Minnie, káčera Donalda a kačky Daisy, Goofyho a Pluta. V novej Disney sade na modelovanie s Mickeyho domčekom a mnohými formičkami veľa dobrodružstiev.


Play-Doh Farebné šišky
14,31 €

12,05 €

Staňte sa hrdými pekármi s touto sadou Play-Doh a vytvárajte bláznivé venčeky, fantastické pečivo a nepreberné množstvo farebných šišiek. Usporiadaj veľkú hostinu pre kamarátov.


Play-Doh Opravárske náradie
15,33 €

12,83 €

Stavební robotníci Play-Doh potrebujú k svojej práci len tie najlepšie nástroje! Píla plní hneď dvojitú funkciu – ako rezný nástroj a ako nástroj na výrobu tvarov so skrutkovacím nadstavcom. S pomocou metra otlačte do Play-Doh hmoty meracie čiary a so skrutkovačom môžete začať pracovať.


Play-Doh Párty balení 15ks
9,57 €

Sada 15 ks kelímků modelíny Play-Doh v praktické velikosti. Toto balení modelíny Play-Doh v sobě skrývá nekonečnou škálu tvůrčích možností! Malé ručky dovedou tyto barvy tvarovat do každé formy, která vystihne jejich představy, pak je zase rozmělnit a začít od začátku.


Play-Doh Pinkie Pie a tortová oslava
15,70 €

11,81 €

Užijte si zábavu při výrobě dortíků s Pinkie Pie! Každá forma na dortík představuje poníka a formičky, které vytvoří siluetu poníka a jeho značku. Vytvářejte párty proužky s Pinkie Pie válečkem, vymáčkněte spousty legračních tvarů z děla na polevu!


Play-Doh Podmorská svadba princeznej Ariel-47%
23,97 €

12,49 €

Akcia

Skočte do hlbín zábavy s modelovacou sadou Play-Doh a znovu vytvorte magické okamihy z rozprávky Malá morská víla. Ariel a princ Eric sa chystajú na svoj veľký deň a je na vás im prichystať dokonalú svadbu!


Play-Doh Rotačný mixér
23,84 €

19,53 €

Novinka

Vďaka novému rotačnému mixéru Play-Doh sa z vás stane ten najlepší pekár v širokom okolí! Mixér pomôže malým šéfkuchárom vytvoriť tie najfarebnejšie sladkosti, bláznivé košíčky a lákavé sušienky.


Play-Doh Sada moje malá výtvarná dílna
19,64 €

16,44 €

S touto výtvarnou sadou mohou i ty malé děti realizovat své umělecké nápady. Při tvoření si procvičí ruční práci, rozvíjí fantazii i kreativitu. Sada obsahuje velké množství doplňků, a tak si s ní děti užijí mnoho hodin zábavy s krásnými výtvarnými výsledky.


Play-Doh Sada na výrobu potravín
22,47 €
20,46 €

Tvorenie jedla je super kreatívna hračka s novou sadou na výrobu potravín. Až s dvadsiatimi kusmi formičiek môžete vytvoriť všetko, čo šéfkuchár k vareniu potrebuje. Nákupný košík, tanieriky, príbory a k tomu formičky na ovocie, zeleninu i mäso. V balení navyše 7 téglikov plastelíny Play-Doh.


Play-Doh Sada lopárikov a kuchynského náčinia
14,13 €

10,69 €

Vykrájejte a vymodelujte kulinářské výtvory z modelíny Play-Doh! Tato zábavná sada s kuchyňskou tématikou dovoluje nápaditým šéfkuchařům vytvářet a vykrajovat pestrobarevné Play-Doh pokrmy. U Play-Doh Kitchen Creations je nejlepší surovinou ze všech představivost!


Play-Doh Sada s konfetami 6 ks
9,32 €

Vaše výtvory z plastelíny Play-Doh budú ešte zaujímavejšie s touto sadou a s farebnými konfetami. -Nechaj svoje výtvory zažiariť! Práca s modelovacou hmotou podporuje fantáziu a zručnosť.


Play-Doh Sada s konfetami 6ks
10,20 €

Vylepšete vaše výtvory z modelíny Play-Doh o tyto zajímavé barvy doplněné barevnými konfetami. Součástí balení je šest kelímků s modelínou Play-Doh a dvě vykrajovátka.


Play-Doh Sada učíme sa číslice-64%
25,22 €

8,99 €

Akcia

Sada s pomôckami pre učenie číslic. Sady Play-Doh umožňujú najmladším realizovať svoje kreatívne nápady. Vďaka Play-Doh si malé deti precvičujú ručičky a rozvíjajú tak predstavivosť a kreativitu.


Play-Doh Snídaňový hrací set
23,58 €

19,17 €

Pro ta nejkrásnější a nejzábavnější rána s modelínou Play-Doh a novým Snídaňovým hracím setem. Vytvoř si vafle, sedvič nebo ohřej párky a vychutnej si skvělou zábavnou snídani. Balení obsahuje mnoho doplňků pro výrobu snídaně a také 6 kelímků modelíny Play-Doh.


Play-Doh Textúry & Nástroje
23,19 €

19,65 €

Novinka

Nový set pre deti od dvoch rokov prináša veľa zábavných nápadov, ako naučiť deti rozoznávať rôzne textúry a farby. Podporte senzomotorické schopnosti svojich ratolestí a schopnosť rozoznávať rozdiely.


Play-Doh Trblietavá sada 6ks
9,05 €

Vaše výtvory Play-Doh budú žiariť a iskriť vďaka trblietavej sade s formičkami! V balení sú farebné formičky na výrobu kvetov, drahokamov a iných krásnych vecí. Jedinou hranicou vášho umenia je vaša predstavivosť!


Play-Doh Trolls vlasový salón
27,12 €

20,32 €

Vlasy, vlasy všude! Vytvářejte své vlastní barevné účesy pro hvězdy z filmu Trollové. Posaďte jednoho z trollů na židli a vytlačte ven vlasy. Tvarujte a stylujte svůj účes pomocí formiček a vytvářejte barevné doplňky.


Play-Doh Ultimátny zábavný set
21,88 €

18,29 €

Tvorte si dúhu podľa svojej fantázie. Inšpirované slávnymi emoji, ktorým môžete pridať tvár a vytvoríte im tak rôzne bláznivé výrazy. Využite špeciálnu plastelínu, nástroje a ďalšie farby plastelíny, aby ste vytvorili vášmu charakteru i telo.


Play-Doh Veľké balenie 20 ks-23%
23,19 €

17,81 €

Akcia

Toto veľké balenie 20 téglikov modelovacej hmoty Play-Doh znamená nekonečný rad kreatívnych možností! Malé detské rúčky môžu váľať, točiť a tvarovať túto farebnú plastelínu do akejkoľvek formy. Perfektné pre hranie s kamarátmi a na párty.


Play-Doh Veľryba
15,62 €

13,66 €

Novinka

Ponorte sa do hlbín kreatívnej zábavy s veľrybou! Naplňte veľrybu farebnou modelovacou hmotou Play-Doh, stlačte chvost smerom dole a užite si farebný vodotrysk, ktorý veľryba vyfukuje. Zmeňte vodotrysk pomocou pridaných šablón.


Play-Doh Vykrajovátka s dinosaury
14,94 €
13,48 €

Připravte se na dinosauří kreativitu! Oblíbené dinosaury jsme proměnili v 5 přátelských nástrojů Play-Doh pro nápaditá dobrodružství. Vytvarujte Play-Doh ostny pro triceratopse, řežte křídla pterodaktyla a vytvořte vlnité vzory se stegosaurusem. Obrovské stopy s velociraptorem a zábavné textury s dino vejcem!


Play-Doh Wheels Stavba
15,33 €

13,15 €

Akcia

Využite silu žeriavu k tvoreniu a premiestnite vytvarované tehly, vytlačené nosníky a vybudované potrubia. Použite zdvihák pre hromadenie, stavanie a poťahovanie konštrukcií stavieb. Žeriav sa otáča, pohybuje sa hore a dole a vytláča plastelínu. Zdvihák sa tiež otáča a pohybuje sa hore a dole!