Lamps Hrnčiarsky kruh

Lamps Hrnčiarsky kruh

Hodnotenie: 4
18,90 €

Hrnčiarsky kruh je skvelá kreatívne pomôcka. Deti s jeho pomocou môžu vytvoriť svoje prvé keramické diela a potom si ich môžu ozdobiť farbičkami podľa vlastných predstáv. Deti si tak hravou formou zlepšujú svoje zručnosti.

Play-Doh Výroba popcornu-45%
22,70 € 12,40 €

Výpredaj

Naskočte do vlaku nekončiacej pukancovej zábavy s novým prístrojom na výrobu popcornu! Otočením páčky naplníte kýblik lahodným popcornom, ktorý ešte vylepšíte zmiešaním s divokou zmesou. Pridajte zábavnú polevu a váš popcorn bude vďaka skvelým vykrajovátkam a rozmanitým pečiatkam chutiť ako báječné praclíky alebo ďalšie sladkosti! Nakoniec nezabudnite pridať bláznivý sirup alebo maslo a vychutnajte si super kino zážitok s nádobou plnou originálneho Play-Doh popcornu.

Play-Doh Pec na pizzu-42%

Play-Doh Pec na pizzu

Hodnotenie: 5
27,10 € 15,50 €

Výpredaj

Pripravte sa na bláznivé dobrodružstvo plné čerstvej voňavej pizze. Popustite uzdu svojej fantázii a vytvorte tú najlepšiu pizzu na svete s pomocou svetelnej rúry a otočného stolčeka! Stlačte páčku a vytvorte na pizzi senzačnú kôrku, rozsvieťte rúru, páčku nadvihnite a pizza je hotová! Pridajte navrch ešte trochu syra a neskutočne dobrú polevu. Ak máte hotovo, položte pizzu na otočný stolček a rozdeľte ju na kúsky pomocou krájača.

Play-Doh Modelovací set v kyblíku čísla
10,59 € 7,74 €

Urobte si kedykoľvek Play-Doh v štýle počítania s vedierkom Mini Bucket! Táto zábavná sada vám umožní modelovať, krájať a vytvárať až deväť rôznych čísel! Šikovné vedierko má veľa miesta na ukladanie a je ideálne na hranie doma aj na dovolenke!

Play-Doh Sada na pečenie sušienok-20%
14,52 € 11,60 €

Výpredaj

Vytvor a ozdob tie najzábavnejšie koláčiky, aké si môžeš predstaviť so sadou Crazy Cookies! Vygúľaj si cesto, vyber tvar koláčika a, potom predstieraj pečenie na plechu. Zábava tu ešte nekončí, uchop vytlačovátko a ozdob svoje koláčiky, ako ťa len napadne!

Play-Doh Trblietavá sada 6ks-44%
9,05 € 5 €

Výpredaj

Vaše výtvory Play-Doh budú žiariť a iskriť vďaka trblietavej sade s formičkami! V balení sú farebné formičky na výrobu kvetov, drahokamov a iných krásnych vecí. Jedinou hranicou vášho umenia je vaša predstavivosť!

Play-Doh Základná sada-22%

Play-Doh Základná sada

Hodnotenie: 4,5
16,49 € 12,80 €

Výpredaj

Všetko čo potrebujete, aby ste naštartovali svoju fantáziu, je základná sada Play-Doh. Najlepšia zo všetkého je možnosť opakovane použiteľná skladovacie prepravka, ktorá je ideálna na cesty!

Play-Doh Sada na výrobu potravín
22,47 € 20 €

Tvorenie jedla je super kreatívna hračka s novou sadou na výrobu potravín. Až s dvadsiatimi kusmi formičiek môžete vytvoriť všetko, čo šéfkuchár k vareniu potrebuje. Nákupný košík, tanieriky, príbory a k tomu formičky na ovocie, zeleninu i mäso. V balení navyše 7 téglikov plastelíny Play-Doh.

Play-Doh Balenie 4 túb - viac druhov-26%
5,14 € 3,80 €

Výpredaj

Sada štyroch túb plastelíny Play-Doh. Nechajte svoju fantáziu pracovať a vytvárajte všetko čo vás len napadne. S Play-Doh nie je nič nemožné! Štyri rôzne druhy balenia, dodávame podľa aktuálnej skladovej zásoby. Konkrétny variant nemožno zvoliť.

Play-Doh Zábavné vedierko-37%
22,49 € 14 €

Výpredaj

Popustite uzdu vašej fantázii s touto mega krabicou Play-Doh. Deti v nej nájdu spústu formičiek a náradie! Pripravte sa na hodiny tvorivosti a vyskúšajte päť rôznych farieb Play-Doh.

Play-Doh Wheels Stavba-29%

Play-Doh Wheels Stavba

Hodnotenie: 4,5
15,33 € 10,80 €

Výpredaj

Využite silu žeriavu k tvoreniu a premiestnite vytvarované tehly, vytlačené nosníky a vybudované potrubia. Použite zdvihák pre hromadenie, stavanie a poťahovanie konštrukcií stavieb. Žeriav sa otáča, pohybuje sa hore a dole a vytláča plastelínu. Zdvihák sa tiež otáča a pohybuje sa hore a dole!

Play-Doh Toy Story Buzz-24%

Play-Doh Toy Story Buzz

Hodnotenie: 5
20,40 € 15,50 €

Výpredaj

Nechajte deti rozvíjať svoju fantáziu s Toy Story verziou Play-Doh, s ktorou je možné si vymodelovať obľúbené postavičky z rozprávky Toy Story. Pomocou plastovej figúrky Buzza Rakeťák môžete vytvoriť niektoré postavičky z animáku. Súčasťou balenia sú aj formičky a modelína Play-Doh.

Play-Doh Balenie 12ks téglikov zimných farieb-43%
16,50 € 9,30 €

Výpredaj

Otvorte balenie 12 kelímkov plných farieb a pripravte sa na zábavné modelovanie pomocou modelíny Play-Doh. Začnite tvoriť priamo z téglika alebo zmiešajte farby a vytvorte úplne nové!

Play-Doh Súprava s mlynčekom na výrobu cestovín-41%
21,80 € 12,80 €

Výpredaj

S Play-Doh sadou mlynček na výrobu cestovín je tou najlepšou ingredienciou predstavivosť! Od napodobenín cestovín po misky, tento prístroj na rezance dokáže vytvoriť rôzne druhy Play-Doh rezancových jedál.

Play-Doh Rotačný mixér-41%

Play-Doh Rotačný mixér

Hodnotenie: 4,5
23,84 € 14 €

Výpredaj

Vďaka novému rotačnému mixéru Play-Doh sa z vás stane ten najlepší pekár v širokom okolí! Mixér pomôže malým šéfkuchárom vytvoriť tie najfarebnejšie sladkosti, bláznivé košíčky a lákavé sušienky.

Play-Doh Párty balení 15ks
9,57 € 8,20 €

Sada 15 ks kelímků modelíny Play-Doh v praktické velikosti. Toto balení modelíny Play-Doh v sobě skrývá nekonečnou škálu tvůrčích možností! Malé ručky dovedou tyto barvy tvarovat do každé formy, která vystihne jejich představy, pak je zase rozmělnit a začít od začátku.

Play-Doh Jednorožec-39%

Play-Doh Jednorožec

Hodnotenie: 5
29,40 € 17,90 €

Výpredaj

Užite si veľa zábavy s roztomilým jednorožcom. Pridajte trochu modelíny Play-Doh a vytvárajte farebné zmrzlinky a zmrzlinové poháre. Jednorožec vydáva zvuky a mení výraz tváre.

SES Výroba zmrzliny z plastelíny
13,27 € 12,60 €

Milovníci zmrzliny budú nadšení! Teraz si môžete vytvoriť zmrzlinu z plastelíny. Základom je mäkká, poddajná modelovacia hmota, ktorá perfektne drží a výborne sa s ňou pracuje. Môžeš kombinovať štyri farby z nich dve sú voňajúce. Plastelína rozvíja a zdokonaľuje fantáziu, predstavivosť a kreativitu detí.

Play-Doh Strieborné balenie 5ks
6 €

Klasické balenie 4 téglikov hmoty Play-Doh je teraz obohatené o 1 exkluzívnu novinku v striebornej farbe vo forme extra tégliku v balení. Stačí si vybrať svoju obľúbenú farbu a pustiť sa do modelovania všemožných kreácií.

Play-Doh Olaf a snehové kreácie-31%
22,70 € 15,50 €

Výpredaj

Nechajte deti rozvíjať svoju fantáziu s obľúbenou postavičkou rozprávky Frozen, snehuliakom Olafom, s ktorým si deti môžu vymodelovať množstvo zábavných snehových kreácií ako sú aj snehové vločky a podobne.

Play-Doh Plastelína, ako zmrzlina v chladničke-29%
16,50 € 11,60 €

Výpredaj

Priam neodolateľný set plastelíny Play-Doh – to je Play-Doh plastelína v chladničke. V balení nájdete 2 kornútky plnené plastelínou a dve plastelíny „na klacku“. Každé balenie plastelíny, ako zmrzliny má približne 100 g plastelíny. Využi špeciálne balenie a vytvor si svoju vlastnú farebnú zmrzlinu.

Play-Doh Modelovací set vo vedierku piknik
10,59 € 9 €

Urobte si kedykoľvek Play-Doh v štýle pikniku s vedierkom Mini Bucket! Táto zábavná sada vám umožní modelovať, krájať a vytvárať až deväť rôznych jedál! Šikovné vedierko má veľa miesta na ukladanie a je ideálne na hranie doma aj na dovolenke!

Play-Doh Modelovací set vo vedierku - žlté veko
10,59 € 7,74 €

Urobte si kedykoľvek Play-Doh v štýle pikniku vedierkom Beach Bucket! Táto zábavná sada vám umožní modelovať, krájať a vytvárať rôzne morské živočíchy. Šikovné vedierko má veľa miesta pre ukladanie a je ideálne na hranie doma aj na dovolenke!

Play-Doh Párty balenie modelíny-23%
6,50 € 5 €

Výpredaj

Párty balenie modelíny Play-Doh je ako stvorené pre zábavu plnú farieb pri narodeninových oslavách, prespanie u kamaráta či akokoľvek strávenom čase kreatívnou hrou. Set obsahuje 10 mini Play-Doh téglikov.

Play-Doh Opravárske náradie-34%
15,33 € 10,10 €

Výpredaj

Stavební robotníci Play-Doh potrebujú k svojej práci len tie najlepšie nástroje! Píla plní hneď dvojitú funkciu – ako rezný nástroj a ako nástroj na výrobu tvarov so skrutkovacím nadstavcom. S pomocou metra otlačte do Play-Doh hmoty meracie čiary a so skrutkovačom môžete začať pracovať.

Play-Doh Set rolovanej zmrzliny-31%
20,40 € 14 €

Výpredaj

Zábavný set modelíny Play-Doh na vytváranie rolovanej zmrzliny. Vytvorte farebnú zmes, použite vaflový lis na vytvorenie kornútu alebo misky. Vytvorte si polevu alebo šľahačku pomocou modelíny Play-Doh.

Play-Doh Wheels Stavebná plastelína-12%
6,19 € 5,40 €

Výpredaj

Predstavujeme novú edíciu Play-Doh Buildin plastelíny obsahujúcu rôzne farebné odtiene a vizuálne textúry, ktoré vyzerajú presne ako stavebné materiály. Každé balenie obsahuje jednu lopatku a dva tégliky so stavebnou plastelínou Play-Doh.

Creall Kinetický piesok 750g modrý
9,99 €

Pieskovisko v detskej izbe? A prečo nie? Modelovací piesok určený do interiéru zaujme deti i dospelých. Piesok je zamatovo hebký, nelepí sa, je sypký, ale zároveň si po stlačení zachová svoj tvar. Nevysychá a nie je mastný. Je zdravotne a hygienicky nezávadný, neobsahuje lepok. Nie je vhodný pre ko

Creall Plastelína Mini Silky Soft 5 pastelových farieb vo vedierku
12,90 €

Zamatovo jemná plastelína vo vedierku – v piatich samostatných pastelových odtieňoch, je ako stvorená pre chlapcov i dievčatá so zmyslom pre tvorivé činnosti a estetiku. Je produktom holandskej značky Creall a prináša tieto farebné prevedenia: bielu, žltú, ružovú, zelenú a bledomodrú. Výhodou plast

Creall Kinetický piesok 750g fialový
9,99 €

Pieskovisko v detskej izbe? A prečo nie? Modelovací piesok určený do interiéru zaujme deti i dospelých. Piesok je zamatovo hebký, nelepí sa, je sypký, ale zároveň si po stlačení zachová svoj tvar. Nevysychá a nie je mastný. Je zdravotne a hygienicky nezávadný, neobsahuje lepok. Nie je vhodný pre ko

Play-Doh Farebné šišky-29%

Play-Doh Farebné šišky

Hodnotenie: 4,5
14,31 € 10,10 €

Výpredaj

Staňte sa hrdými pekármi s touto sadou Play-Doh a vytvárajte bláznivé venčeky, fantastické pečivo a nepreberné množstvo farebných šišiek. Usporiadaj veľkú hostinu pre kamarátov.

Play-Doh Ultimátny zábavný set-29%
21,88 € 15,50 €

Výpredaj

Tvorte si dúhu podľa svojej fantázie. Inšpirované slávnymi emoji, ktorým môžete pridať tvár a vytvoríte im tak rôzne bláznivé výrazy. Využite špeciálnu plastelínu, nástroje a ďalšie farby plastelíny, aby ste vytvorili vášmu charakteru i telo.

Play-Doh Záhradnícke náradie-36%
15,33 € 9,70 €

Výpredaj

Vytvorte kvetinovú záhradku, umiestnite ju priamo na Play-Doh plechovku a dajte im spŕšku s Play-Doh kanvičkou! K tomu, aby táto záhradka vykvitla, netreba rúk profesionála – stačí trocha fantázie!

Creall Kinetický piesok 750g natur
9,99 €

Pieskovisko v detskej izbe? A prečo nie? Modelovací piesok určený do interiéru zaujme deti i dospelých. Piesok je zamatovo hebký, nelepí sa, je sypký, ale zároveň si po stlačení zachová svoj tvar. Nevysychá a nie je mastný. Je zdravotne a hygienicky nezávadný, neobsahuje lepok. Nie je vhodný pre ko

Play-Doh Farebné balenie modelíny-32%
9 € 6,10 €

Výpredaj

Užite si zbrusu nové farebné balenie Play-Doh. Zmiešajte farby dohromady a vytvorte nové farby, s ktorými sa môžete vrhnúť do modelovania všemožných kreácií. V balení sú 4 tégliky Play-Doh. Dve farebné varianty!

Creall Kinetický piesok 5kg
37,90 €

Pieskovisko v detskej izbe? A prečo nie? Modelovací piesok určený do interiéru zaujme deti i dospelých. Piesok je zamatovo hebký, nelepí sa, je sypký, ale zároveň si po stlačení zachová svoj tvar. Nevysychá a nie je mastný. Je zdravotne a hygienicky nezávadný, neobsahuje lepok. Nie je vhodný pre ko

Creall Tvrdnúca modelovacia hmota Do&Dry 500g biela
3,49 €

Kvalitná, jemná a ľahko spracovateľná modelovacia hmota pripravená na použitie. Schne a tvrde samovoľne na vzduchu do 24 hodín. Ľahko priľne k väčšine povrchov ako drevo, kartón, polystyrén, plast, ale nelepí sa na ruky. Po vyschnutí je možné hotový výrobok lakovať, brúsiť, lepiť, maľovať,.. Po otv

Plastelína Inteligentná plastelína Príšerka ružová
10,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Inteligentná plastelína je skrátka…inteligentná! Nevysuší sa, nedráždi alergénmi, BPA či inými škodlivinami, nesmrdí a nelepí sa. Reaguje na teplo vašich dlaní a ponúka dychberúce farebné efekty, o akých si obyčajná plastelína môže nechať len zdať! Inteligentná plastelína, to je výborná inovatív

Barbie Modelovacia hmota s postavičkou Barbie
6,90 €

Pripravte si večierok pre priateľov s košíčkami, sušienkami a ďalšími lahôdkami. Súčasťou je tiež formička postavičky Barbie. Sada modelovacej hmoty mega Creative s príslušenstvom vám umožní realizovať vlastné nápady na chutné sladkosti.

Creall Kinetický piesok 750g červený
9,99 €

Pieskovisko v detskej izbe? A prečo nie? Modelovací piesok určený do interiéru zaujme deti i dospelých. Piesok je zamatovo hebký, nelepí sa, je sypký, ale zároveň si po stlačení zachová svoj tvar. Nevysychá a nie je mastný. Je zdravotne a hygienicky nezávadný, neobsahuje lepok. Nie je vhodný pre ko

Creall Kinetický piesok 750g žltý
9,99 €

Pieskovisko v detskej izbe? A prečo nie? Modelovací piesok určený do interiéru zaujme deti i dospelých. Piesok je zamatovo hebký, nelepí sa, je sypký, ale zároveň si po stlačení zachová svoj tvar. Nevysychá a nie je mastný. Je zdravotne a hygienicky nezávadný, neobsahuje lepok. Nie je vhodný pre ko

Play-Doh Sada s konfetami 6 ks-25%
9,32 € 6,90 €

Výpredaj

Vaše výtvory z plastelíny Play-Doh budú ešte zaujímavejšie s touto sadou a s farebnými konfetami. -Nechaj svoje výtvory zažiariť! Práca s modelovacou hmotou podporuje fantáziu a zručnosť.

Sentosphére Modelovanie Patabul Jednorožce
14,90 €

Patabul značky SentoSphére je modelovacia pasta s perlovou textúrou vďaka obsahu drobných polystyrénových mikroguličiek. Podobá sa patentovanej modelárskej hmote Patarev, ktorá sa nelepí a neznečisťuje ani pokožku rúk, ani pracovné pomôcky či oblečenie. Je teda celkom vhodná a bezpečná aj pre deti.

Alltoys Pizza ovocná
17,42 € 12,77 €

Posledný kus za túto cenu!

Zahrajte si na majstra pizzara a vytvorte za pomoci modelovacej hmoty tie najlákavejšie ovocné pizze. Hmotu je možné používať zas a znova a vyrábať originálne hračky, darčeky či dekorácie.

Barbie Modelovacia hmota 5 ks
14,28 € 11,90 €

Kreatívna sada modelovacej hmoty s príslušenstvom umožní realizovať vlastné nápady všetkým malým cukrárom. Pripravte si večierok pre priateľov s košíčkami, sušienkami a ďalšími lahôdkami. Táto zábava je založená na servírovaní a objavovania rôznych druhov jedál.