Play-Doh Mega balenie 36 ks
26,01 €

22,85 €

Toto naozaj veľké balenie 36 kelímkov modelovacej hmoty Play-Doh znamená nekonečný rad kreatívnych možností! Malé detské rúčky môžu váľať, točiť a tvarovať túto farebnú plastelínu do akejkoľvek formy. Perfektné pre hranie s kamarátmi a na párty.


Play-Doh Bláznivá chobotnica
23,84 €

19,53 €

Novinka

Preskúmajte hĺbku svojej predstavivosti s novou Bláznivou chobotnicou Play-Doh! Chobotnica aj so svojimi zvieracími priateľmi je pripravená k objaveniu pokladu. Malí oceánografovia sa môžu znovu a znovu vydávať na oceánske dobrodružstvo so svojím novým kamarátom s chápadlami.


Play-Doh Modelovací set vo vedierku piknik
10,59 €

7,74 €

Urobte si kedykoľvek Play-Doh v štýle pikniku s vedierkom Mini Bucket! Táto zábavná sada vám umožní modelovať, krájať a vytvárať až deväť rôznych jedál! Šikovné vedierko má veľa miesta na ukladanie a je ideálne na hranie doma aj na dovolenke!


Play-Doh Modelovací set v kyblíku čísla
10,59 €

7,74 €

Urobte si kedykoľvek Play-Doh v štýle počítania s vedierkom Mini Bucket! Táto zábavná sada vám umožní modelovať, krájať a vytvárať až deväť rôznych čísel! Šikovné vedierko má veľa miesta na ukladanie a je ideálne na hranie doma aj na dovolenke!


Play-Doh Dinosaurus Rex
22,43 €

20,04 €

Fantazie bude s tímto veselým dinosaurem přímo vřít! Dinosaurus Rex je připraven ke hře se zábavnými funkcemi, příslušenstvím a 4 kelímky modelíny Play-Doh. Modelína nelepí a nemastí.


Play-Doh Mikrovlnná trouba s efekty
36,57 €

29,17 €

Posledný kus za túto cenu!

Upeč si v nové mikrovlné troubě koláč z Play-Doh modelíny nebo šílené sušenky! Zažijte se svými ratolestmi ještě více zábavy s troubou, která svítí a vydává zvuky. Je skoro přesně jako opravdová. Kromě trouby je navíc v balení mnoho kuchyňksých doplňů a 6 kelímků s modelínou Play-Doh.


Play-Doh SW vozidlá dvojbalenie misie na endoru-68%
18,85 €

5,99 €

Akcia

Nové Play-Doh s motívom Star Wars. Tégliky na motívy hrdinov z filmovej série Star Wars v hracej sade spolu s obľúbenými vozidlami. Modelujte a vytvorte si tak svoj príbeh hrdinov zo Star Wars.


Play-Doh TOWN Obchod so zvieratkami
22,40 €
21,07 €

Máte radi chlpatých a operených kamarátov? Teraz si ich môžete vyrobiť vo zverimexe Town Pet Store. Pomôžte tejto majiteľke obchodu, ktorá miluje zvieratá, naplniť jej obchod všetkými úžasne farebnými stvoreniami, aké si len dokážete predstaviť.


Play-Doh Modelovací set vo vedierku - žlté veko
10,59 €

7,74 €

Urobte si kedykoľvek Play-Doh v štýle pikniku vedierkom Beach Bucket! Táto zábavná sada vám umožní modelovať, krájať a vytvárať rôzne morské živočíchy. Šikovné vedierko má veľa miesta pre ukladanie a je ideálne na hranie doma aj na dovolenke!


Play-Doh Čítanie & Písanie
32,25 €

26,73 €

Novinka

Podporte svoje ratolesti v predškolskom vzdelaní zábavným a kreatívnym spôsobom! S novou Písmenkovou hracou sadou Play-Doh pre deti od 2 rokov môžu malí prieskumníci objavovať základy abecedy a čítanie hravou formou. S Play-Doh modelovacou hmotou a abecedou vytlačovátok bude čítanie a písanie hračkou!


Play-Doh Town Požiarna stanica
29,48 €
27,74 €

Tento hasič a jeho šteňa sú pripravení ihneď vyraziť k požiaru. Použite razítkovač ohňa pre bláznivé farebné požiare, potom si naplňte vodné delo a hydrant, aby ste mohli striekať vodu Play-Doh! Môžete tiež vytlačiť úžasný účes pre hasiča jeho klobúkom a vytvarovať všetky možné požiarnické doplnky tvarovátkami v sade.


Play-Doh TOWN požiarnícke auto
21,22 €

14,04 €

Rýchlo sa vrhnite do záchrannej akcie a uhaste každý požiar v meste! Dajte hasičov do auta, aby sa mohlo rozbehnúť, potom nabite vodné delá a vystreľte spŕšku vody Play-Doh. Hasič môže držať sekeru, aby sa presekal troskami Play Doh a razítkovač ohňa môžete položiť na viečka téglikov, aby ste mali lepšiu scénu.


Play-Doh Balenie 4 túb - viac druhov
5,14 €

Sada štyroch túb plastelíny Play-Doh. Nechajte svoju fantáziu pracovať a vytvárajte všetko čo vás len napadne. S Play-Doh nie je nič nemožné! Štyri rôzne druhy balenia, dodávame podľa aktuálnej skladovej zásoby. Konkrétny variant nemožno zvoliť.


Play-Doh Wheels Štrkovňa
21,92 €

18,29 €

V tejto pracovnej zóne nie je žiadna práca príliš ťažká! Použite silu drviča na rozomletie Play-Doh kameňov na štrk a potom prepravte náklad sute so sklápacím nákladiakom. Vybudujte pre nákladiak super hladkú Play-Doh cestu vďaka parnému valcu.


Play-Doh Sada na výrobu potravín
22,47 €
20,46 €

Tvorenie jedla je super kreatívna hračka s novou sadou na výrobu potravín. Až s dvadsiatimi kusmi formičiek môžete vytvoriť všetko, čo šéfkuchár k vareniu potrebuje. Nákupný košík, tanieriky, príbory a k tomu formičky na ovocie, zeleninu i mäso. V balení navyše 7 téglikov plastelíny Play-Doh.


Play-Doh Trblietavá sada 6ks
9,05 €

Vaše výtvory Play-Doh budú žiariť a iskriť vďaka trblietavej sade s formičkami! V balení sú farebné formičky na výrobu kvetov, drahokamov a iných krásnych vecí. Jedinou hranicou vášho umenia je vaša predstavivosť!


Play-Doh Wheels Ťažba
14,31 €

12,05 €

Užite si báječný pracovný deň v kameňolome! Tieto dva super ťažké nákladiaky sa stanú vašimi pomocníkmi pri kreatívnom budovaní s plastelínou Play-Doh. Zhrň na hromadu štrk zadným nakladačom a vytvor hoci aj potrubie alebo lešenie.


Play-Doh Veľké balenie 20 ks
23,19 €

19,65 €

Novinka

Toto veľké balenie 20 téglikov modelovacej hmoty Play-Doh znamená nekonečný rad kreatívnych možností! Malé detské rúčky môžu váľať, točiť a tvarovať túto farebnú plastelínu do akejkoľvek formy. Perfektné pre hranie s kamarátmi a na párty.


Teddies Sada maxi Modelína/Plastelína Super Dough 24x55g
13,86 €

11,54 €

Novinka

Užite si mnoho kreatívnej zábavy s touto sadou, ktorá obsahuje 24 téglikov s modelovacou hmotou a doplnkami, s ktorými ľahko vytvoríte jedinečné postavičky. U detí sa rozvíja kreatívne myslenie a jemná motorika hravou formou.


Play-Doh Ultimátny zábavný set
21,88 €

18,29 €

Tvorte si dúhu podľa svojej fantázie. Inšpirované slávnymi emoji, ktorým môžete pridať tvár a vytvoríte im tak rôzne bláznivé výrazy. Využite špeciálnu plastelínu, nástroje a ďalšie farby plastelíny, aby ste vytvorili vášmu charakteru i telo.


Play-Doh Párty balení 15ks
9,57 €

Sada 15 ks kelímků modelíny Play-Doh v praktické velikosti. Toto balení modelíny Play-Doh v sobě skrývá nekonečnou škálu tvůrčích možností! Malé ručky dovedou tyto barvy tvarovat do každé formy, která vystihne jejich představy, pak je zase rozmělnit a začít od začátku.


Play-Doh Rotačný mixér
23,84 €

19,53 €

Novinka

Vďaka novému rotačnému mixéru Play-Doh sa z vás stane ten najlepší pekár v širokom okolí! Mixér pomôže malým šéfkuchárom vytvoriť tie najfarebnejšie sladkosti, bláznivé košíčky a lákavé sušienky.


Play-Doh Vykrajovátka s dinosaury
14,94 €
13,48 €

Připravte se na dinosauří kreativitu! Oblíbené dinosaury jsme proměnili v 5 přátelských nástrojů Play-Doh pro nápaditá dobrodružství. Vytvarujte Play-Doh ostny pro triceratopse, řežte křídla pterodaktyla a vytvořte vlnité vzory se stegosaurusem. Obrovské stopy s velociraptorem a zábavné textury s dino vejcem!


Mac Toys Vlasové studio
9,69 €

Posledný kus za túto cenu!

Modelínová sada vlasové studio. Pomocí nůžek vytvoř zajímavý střih svému panáčkovi. Neboj se zkoušet různé účesy, vlasy panáčkovi můžeš měnit kolikrát jen chceš.


Teddies Modelína/Plastelína 7x56g s doplnkami
12,74 €

Užite si mnoho kreatívnej zábavy s touto sadou, ktorá obsahuje 7 téglikov s modelovacou hmotou a doplnkami, s ktorými ľahko vytvoríte jedinečné postavičky. Súčasťou balenia je aj praktická podložka na vyrobené figúrky.


Teddies Sada Modelína/plastelína Super Dough 3x85g
16,56 €

13,86 €

Novinka

Užite si mnoho kreatívnej zábavy s touto sadou, ktorá obsahuje 3 tégliky s modelovacou hmotou a doplnkami, s ktorými ľahko vytvoríte jedinečné postavičky. U detí sa rozvíja kreatívne myslenie a jemná motorika hravou formou.


SES Výroba zmrzliny z plastelíny
13,27 €

11,43 €

Posledný kus za túto cenu!

Milovníci zmrzliny budú nadšení! Teraz si môžete vytvoriť zmrzlinu z plastelíny. Základom je mäkká, poddajná modelovacia hmota, ktorá perfektne drží a výborne sa s ňou pracuje. Môžeš kombinovať štyri farby z nich dve sú voňajúce. Plastelína rozvíja a zdokonaľuje fantáziu, predstavivosť a kreativitu detí.


Play-Doh Čísla & Počítanie
15,32 €

12,95 €

Novinka

Učte svoje deti čísla a počty zaujímavým a kreatívnym spôsobom s novým setom od Play-Doh. Najľahšie sa deti naučia počítať, keď na čísla a na matematické operácie vidia. S hravým setom Play-Doh môžete rozvíjať ich senzomotorický vývoj, vizuálnu predstavivosť a vysvetliť im základné číselné koncepty. A navyše základné anglické slovíčka, ktoré sú na každej kartičke s číslami.


Play-Doh Sada s konfetami 6ks
10,20 €

Vylepšete vaše výtvory z modelíny Play-Doh o tyto zajímavé barvy doplněné barevnými konfetami. Součástí balení je šest kelímků s modelínou Play-Doh a dvě vykrajovátka.


Alltoys Plastelína 14 farieb
19,36 €

14,32 €

Tvorenie s plastelínou je skvelá kreatívna zábava na dlhé hodiny. Táto sada obsahuje kelímky s modelovacou hmotou v 14-tich rôznych farbách, a tak sú možnosti tvorenia naozaj široké.


Play-Doh Textúry & Nástroje
23,19 €

19,65 €

Novinka

Nový set pre deti od dvoch rokov prináša veľa zábavných nápadov, ako naučiť deti rozoznávať rôzne textúry a farby. Podporte senzomotorické schopnosti svojich ratolestí a schopnosť rozoznávať rozdiely.


Play-Doh Veľryba
15,62 €

13,66 €

Novinka

Ponorte sa do hlbín kreatívnej zábavy s veľrybou! Naplňte veľrybu farebnou modelovacou hmotou Play-Doh, stlačte chvost smerom dole a užite si farebný vodotrysk, ktorý veľryba vyfukuje. Zmeňte vodotrysk pomocou pridaných šablón.


Play-Doh Zábavná továrna
7,80 €

Se zábavnou továrnou Play-Doh vytvoříte nejrůznější tvary pomocí posuvné lišty. Tato sada Fun Factory má vše, co potřebuješ k výrobě zábavných tvarů navíc balení obsahuje i dva kelímky modelíny Play-Doh.


Alltoys Pizza ovocná
17,42 €

12,77 €

Zahrajte si na majstra pizzara a vytvorte za pomoci modelovacej hmoty tie najlákavejšie ovocné pizze. Hmotu je možné používať zas a znova a vyrábať originálne hračky, darčeky či dekorácie.


Barbie Modelovacia hmota 5 ks
14,28 €

12,35 €

Novinka

Kreatívna sada modelovacej hmoty s príslušenstvom umožní realizovať vlastné nápady všetkým malým cukrárom. Pripravte si večierok pre priateľov s košíčkami, sušienkami a ďalšími lahôdkami. Táto zábava je založená na servírovaní a objavovania rôznych druhov jedál.


Barbie Modelovacia hmota 6 ks
16,22 €

13,90 €

Novinka

Staňte sa cukrárom a vychutnajte si kreatívne torty Barbie s Mega Creative. Použite svoju fantáziu a vytvorte originálnu narodeninovú tortu. Sada obsahuje i unikátnu formu hlavy bábiky Barbie.


Barbie Modelovacia hmota s postavičkou Barbie
6,93 €

Novinka

Pripravte si večierok pre priateľov s košíčkami, sušienkami a ďalšími lahôdkami. Súčasťou je tiež formička postavičky Barbie. Sada modelovacej hmoty mega Creative s príslušenstvom vám umožní realizovať vlastné nápady na chutné sladkosti.


Barbie Modelovacia hmota sada na muffiny
8,09 €

Posledný kus za túto cenu!

Kreatívna sada modelovacej hmoty s príslušenstvom vám umožní realizovať vlastné nápady na chutné sladkosti. Pripravte si večierok pre priateľov s košíčkami, sušienkami a ďalšími lahôdkami. Párty môže začať!


Lamps Hrnčiarsky kruh
18,90 €

Hrnčiarsky kruh je skvelá kreatívne pomôcka. Deti s jeho pomocou môžu vytvoriť svoje prvé keramické diela a potom si ich môžu ozdobiť farbičkami podľa vlastných predstáv. Deti si tak hravou formou zlepšujú svoje zručnosti.


Play-Doh Disney sada na modelovanie
16,79 €

14,05 €

Novinka

V Mickeyho domčeku sa deje veľa farebnej zábavy! Vytvorte Play-Doh verziu slečny Minnie, káčera Donalda a kačky Daisy, Goofyho a Pluta. V novej Disney sade na modelovanie s Mickeyho domčekom a mnohými formičkami veľa dobrodružstiev.


Play-Doh Farebné šišky
14,31 €

12,05 €

Staňte sa hrdými pekármi s touto sadou Play-Doh a vytvárajte bláznivé venčeky, fantastické pečivo a nepreberné množstvo farebných šišiek. Usporiadaj veľkú hostinu pre kamarátov.


Play-Doh Tégliky v tvare hrdinov Marvel s vozidlami
13,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Nechaj sa uniesť vlastnou predstavivosťou a zaži veľa zábavy s touto senzačnou novinkou od Play-Doh v podobe tvojich obľúbených hrdinov. Nezískaš iba Marvel hrdinu, ale aj originálny dopravný prostriedok, s ktorým môžeš tvarovať a   vytláčať.


Play-Doh Opravárske náradie
15,33 €

12,83 €

Stavební robotníci Play-Doh potrebujú k svojej práci len tie najlepšie nástroje! Píla plní hneď dvojitú funkciu – ako rezný nástroj a ako nástroj na výrobu tvarov so skrutkovacím nadstavcom. S pomocou metra otlačte do Play-Doh hmoty meracie čiary a so skrutkovačom môžete začať pracovať.


Play-Doh Pinkie Pie a tortová oslava
15,70 €

11,81 €

Užijte si zábavu při výrobě dortíků s Pinkie Pie! Každá forma na dortík představuje poníka a formičky, které vytvoří siluetu poníka a jeho značku. Vytvářejte párty proužky s Pinkie Pie válečkem, vymáčkněte spousty legračních tvarů z děla na polevu!


Play-Doh Sada s konfetami 6 ks
9,32 €

Vaše výtvory z plastelíny Play-Doh budú ešte zaujímavejšie s touto sadou a s farebnými konfetami. -Nechaj svoje výtvory zažiariť! Práca s modelovacou hmotou podporuje fantáziu a zručnosť.


Play-Doh Snídaňový hrací set
23,58 €

19,17 €

Pro ta nejkrásnější a nejzábavnější rána s modelínou Play-Doh a novým Snídaňovým hracím setem. Vytvoř si vafle, sedvič nebo ohřej párky a vychutnej si skvělou zábavnou snídani. Balení obsahuje mnoho doplňků pro výrobu snídaně a také 6 kelímků modelíny Play-Doh.


Play-Doh Trolls vlasový salón
27,12 €

20,32 €

Vlasy, vlasy všude! Vytvářejte své vlastní barevné účesy pro hvězdy z filmu Trollové. Posaďte jednoho z trollů na židli a vytlačte ven vlasy. Tvarujte a stylujte svůj účes pomocí formiček a vytvářejte barevné doplňky.