Brio Mohutná elektrická zelená lokomotíva so svetlami-10%
22,99 € 20,60 €

Výpredaj

Mohutná elektrická zelená lokomotíva so svetlami s voliteľným voľnobehom má funkciu spustenia (pre jazdu vpred alebo vzad), ako aj svetelné a zvukové efekty. Má nové farby, grafiku a balenie.

Brio World 33594 Obojsmerná lokomotíva na batérie
24,30 € 17,30 €

Parná lokomotíva v klasickej červenej farbe poháňaná batériami. Môže jazdiť dopredu i dozadu. Tiež svetlomety rozsvietia, aby sa tento zábavný spoločník vybral na železnici trebárs aj po tme.

Fisher-Price Zrútenie jaskyne-28%
65,50 € 46,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Užite si veľa zábavy s týmto herným setom, ktorý ukrýva celý rad parádnych vychytávok. Socha v nadživotnej veľkosti ukrýva drahokam. Kým mašinka Tomáš ide výťahom hore, odhalí tento vzácny drahokam. Vyberte ho a použite ho ako jeden z padajúcich balvanov.

Brio Lokomotíva na diaľkové ovládanie
31,50 €

Táto lokomotíva má diaľkový panel, ktorým ovládate chod vpred i vzad. Poslúži pri rýchlej preprave ľudí, alebo ťažkého nákladu. Pred žiadnym terénom sa nezastaví, strmé kopce a prudké zjazdy zvláda s elegantnou ľahkosťou. Lokomotíva je kompatibilná s drevenými železničnými dráhami Brio.

Brio Elektrický vláčik - súprava na diaľkové ovládanie
32,56 € 30,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Elektrický vláčik s vagónikmi na diaľkové ovládanie. Cestovné vláčik na ovládanie prepraví všetkých cestujúcich včas do cieľovej stanice. Na ovládaní nájdu deti tiež tlačidlá na svetelné a zvukové efekty.

Brio Elektrická vlaková súprava
29,99 € 26,80 €

Drevená elektrická vlaková súprava od značky Brio. Vlaková súprava prichádza! Zapojte k nej vlastné vagóniky a vydajte sa v ústrety novým dobrodružstvám. V súprave môžu cestovať 1 – 2 pasažieri. Rušňovodič je súčasťou balenia.

Woody Elektrická mašinka

Woody Elektrická mašinka

Hodnotenie: 4,5
10,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Sledovať lokomotívu ako prechádza, je niekedy zábavnejšie ako s ňou priamo jazdiť. Parná lokomotíva poháňaná batériami, dokáže jazdiť v oboch smeroch, utiahne tri osobné alebo nákladné vagóny.

Brio Elektrická mašinka s vagónikmi a svetlami-28%
32,50 € 23,40 €

Výpredaj

Elektrická mašinka s vagónikmi a svetlami je klasický vlak na batérie s prednou a spätnou funkciou, ťahá voz s otáčacím bubnom a naklápacím vagónom na uhlie po koľajniciach. Svetlá sa rozsvietia, keď je spínač zapnutý.

Bigjigs Rail Elektrická lokomotíva ružová
12,90 €

Ružová Bigjigs elektrická mašinka s koľajnicami. Mašinka jazdí vpred a vzad. Že sú vláčikodráhy len pre chlapcov? Táto originálna mašina pre malé slečny vás presvedčí o opaku.

Brio Osobný vlak s vagónikmi
19,90 € 16,90 €

Moderný osobný vlak od značky Brio prichádza do stanice. Súčasťou balenia sú dvaja panáčikovia. Táto súprava je kompatibilná so všetkými drevenými železničnými dráhami na trhu.

Maxim Vlaková súprava "ZOO"
10,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Kompletná vlaková súprava, pre prepravu zvieratiek zo zoologickej zahrady. Keď je potreba nejaké zvieratko odviezť k doktorovi, alebo do iného domova, poslúži spoľahlivo táto súprava.

Brio Elektronická lokomotíva zelená-30%
23,50 € 16,30 €

Výpredaj

Elektronická lokomotíva zelená so svetelným efektom. Mašinka má nové farby, grafiku a balenie. Pridajte si ju do zbierky k vašej Brio vláčikodráhe.

Bigjigs Rail Vlak pre princezné + 3 koľaje
14,70 €

Dievčatká a nielen tie budú milovať tento veselý drevený vláčik pre princezné, ktorý bol pre nich špeciálne navrhnutý v ružových farbách. Ideálna vlaková súprava obsahujúca lokomotívu a tri detailne vrobené kráľovské vagóniky – koče spojené klasickým magnetickým systémom! Vláčik je možné kombinovať s akýmkoľvek iným dreveným železničným systémom.

Brio Hasičský záchranársky vlak
23,98 € 20,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Stlačte tlačidlo na lokomotíve a vypustite vláčik pre rýchlu pomoc v núdzovej situácii. Choďte blízko k ohňu, odpojte vodnú nádrž a použite vysúvaciu požiarnu hadicu. Sada hasičského vláčika s dvoma vagónikmi zo série Brio World.

Maxim Osobná súprava

Maxim Osobná súprava

Hodnotenie: 4
15,70 € 12,20 €

Preprava osôb je jednou z najdôležitejších činností, ktorá sa na koľajniciach odohráva. Cestujúci si užívajú pohodlie a príjemný pocit z cestovania. Navyše šetria životné prostredie tým, že cestujú vlakom a neznečisťujú ovzdušie výfukovými plynmi z motorových áut.

Bigjigs Rail Elektrická lokomotíva Flying Scotsman zelená
14,78 € 14,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Replika parnej lokomotívy jazdiaca od roku 1862 do 1962 na britských železniciach. Veľmi silná a rýchla mašinka so zvukom, ktorá zvládne vytiahnuť do kopca mnoho vagónikov. Zapína sa a vypína sa jediným tlačidlom – komínkom.

Bigjigs Rail Virgin Pendolino
13,40 €

Originálny doplnok k drevenej vláčikodráhe Bigjigs bude táto súprava Virgin Pendolino. Tá je vernou kópiou tohto rýchleho elektrického originálu. Súprave samozrejme nechýbajú ani koľaje.

Fisher-Price Noví priatelia (Mašinka + 2 vagóny) Helpful Harvey
27,06 € 22 €

TrackMaster vláčiky s motorovým pohonom od Fisher-Price® zoznámia vaše dieťatko s postavičkami z Mašinky Tomáša a jeho priateľov a ukážu mu ich najslávnejšie televízne momenty! Tieto veľké mašinky TrackMaster s motorovým pohonom sú špeciálne vylepšené, aby ste mohli spoznať ostrov Sodor z úplne novej stránky!

Bigjigs Rail Replika lokomotívy Black 5 engine
11,40 €

Replika britskej parnej lokomotívy Black 5. Táto dáma medzi lokomotívami bola predstavená Williamom Stanierom v roku 1934. Originálna drevená lokomotíva pre vláčikodráhy. Ostatné vagóniky sa pripájajú pomocou magnetu, ktorý je vzadu na rušni.

Brio World 33891 Tunel a nákladný vlak
26,27 € 18,90 €

Nákladný vlak s tunelom od značky BRIO dopraví svoj náklad vždy bezpečné do cieľa. Rušňovodič riadi svoj oranžový vlak s jedným nákladným vozidlom a lokomotívou tam, kde je potreba vyložiť náklad. Tunel môžete umiestniť ľubovoľne, kam až koľaje siahajú. Tento rozširujúci prvok je kompatibilný s väčšinou vláčikodráhami.

Bigjigs Rail Osobný vlak + 3 koľaje
15,20 €

Deti budú milovať tento jasný a veselý set vlaku pre cestujúcich, ktorý zahŕňa tri vagóniky, koľajnice a múdru lokomotívu. Magnetická spojka vagónika tiež znamená, že môže byť ľahko prepojená s ďalšími kusmi.

Maxim Nákladná súprava
15,70 € 13,40 €

Nákladný vlak s vagónikmi je dôležitou súčasťou každej železnice. Nesmie chýbať v žiadnej zbierke malého strojvodcu. Mašinka nie je na batérie.

Maxim Osobná súprava - rýchlovlak
15,70 € 12,90 €

Rýchlovlak tvoria **3 samostatné vláčiky, **ktoré možno ľubovoľne zapájať. Tento vlak s lokomotívami na oboch koncoch dôjde na miesto určenia a späť a nikdy sa nepotrebuje otočiť. Lokomotívy môžu ťahať aj rôzne druhy vagónov.

Maxim Express súprava "Pendolino"
11,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Silný motor, stabilita na koľajniciach, vysoká rýchlosť a komfort. Tým všetkým sa supervlak Pendolino môže chváliť. Využitím expresného vlaku možno ušetriť veľa času. A tiež ho sledovať na koľajniciach je veľká paráda. Tento vlak s lokomotívami na oboch koncoch príde na miesto určenia a späť a nikdy sa nepotrebuje otočiť.

Bigjigs Rail CN nákladný vlak + koľaje
15,70 €

Táto silná lokomotíva dodávaná s dvoma nákladnými vozidlami je ideálny doplnok k akémukoľvek drevenému setu vláčikodráhy. Súčasťou sú aj dva kusy železnice po ktorej lokomotíva povezie svoj náklad.

Fisher-Price Veľká ťahacia mašinka Flynn
11,90 €

Užite si veľa zábavy s touto pestrofarebnou ťahacou kovovú mašinkou a vagónikmi. Mašinka má plastové konektory, ktorými ju pripojíte k ďalším výrobkom z kolekcie Trackmaster™. Je ideálny k rozvoju fantázie a predstavivosti dieťaťa.

Fisher-Price Noví priatelia (Mašinka + 2 vagóny) Lexi
27,06 € 22 €

TrackMaster vláčiky s motorovým pohonom od Fisher-Price® zoznámia vaše dieťatko s postavičkami z Mašinky Tomáša a jeho priateľov a ukážu mu ich najslávnejšie televízne momenty! Tieto veľké mašinky TrackMaster s motorovým pohonom sú špeciálne vylepšené, aby ste mohli spoznať ostrov Sodor z úplne novej stránky!

Woody Vláčik so zvieratkami
13,65 € 11,40 €

Prejdite sa prírodou s dreveným vláčikom a dvoma vagónikmi. Zažite dobrodružstvo so štyrmi nádherne farebnými zvieracími kamarátmi a pánom strojvodcom. Naučte sa poznávať zvieratká.

Bigjigs Rail Ružová mašinka s tendrom
8,90 €

Huuu, huuu! Táto krásna a tradičná ružová lokomotíva má na svojich koncoch magnetické spojky, takže deti môžu ľahko vytvoriť rad vagónikov idúcich za sebou. Ideálny prvý vláčik ku drevenému železničnému systému vláčikodráhy.

Fisher-Price Veľká ťahacia mašinka Rebecca
11,57 € 10,20 €

Užite si veľa zábavy s touto pestrofarebnou ťahacou kovovú mašinkou a vagónikmi. Mašinka má plastové konektory, ktorými ju pripojíte k ďalším výrobkom z kolekcie Trackmaster™. Je ideálny k rozvoju fantázie a predstavivosti dieťaťa.

Fisher-Price Základná dráha s mašinkou-36%
38,94 € 24,60 €

Výpredaj

Je tu nový set s vodojemom! Bez vody nie je para a lokomotíva Percy sa už nemôže dočkať doplnenia. Vodojemy sú nielen dôležitou súčasťou ostrova Sodor, ale tiež hlavným kúskom tohto úžasného herného setu.

Hape Dieselový vláčik nákladný
13,59 € 11 €

Posledný kus za túto cenu!

Rozbehnite tento dieslový nákladný vlak po trati, aby ste prepravili náklady na trh! Na vagónoch vlaku sú naložené bloky rudy, ktoré je možné zdvihnúť pomocou magnetických žeriavov spoločnosti Hape (nie sú súčasťou balenia).

Fisher-Price Postav si dráhu-32%
57,80 € 39,10 €

Výpredaj

Koľaje sú dôležitou súčasťou ostrova Sodor, ale tiež hlavným kúskom tohto úžasného herného setu. Mnoho zábavy zažijete s týmto novým setom v plastovej debničke.

Fisher-Price Super transportér-28%
65,50 € 46,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Senzačný transportér! Ďalšia skvelá zábava od Mašinky Tomáša. V hernom sete nájdete koľaje, ktoré sú kompatibilné so všetkými zostavami. Je tu aj pristávacia plocha pre vrtuľníky a odnímateľná pohyblivá postavička. Súčasťou je tiež jedna kovová mašinka a dve mini mašinky.

Brio World 33892 Tunel a parný vlak
26,27 € 18,50 €

Klasický parný vlak s tunelom od značky BRIO, dokonale vystihuje obdobie pary. Parná lokomotíva s červenými kolesami prejde trať tunelom, rovnako ako v dobách svojej najväčšej slávy. Tunel môžete umiestniť ľubovoľne, kam až koľaje siahajú. Tento rozširujúci prvok je kompatibilný s väčšinou vláčikodráhami.

Hape Vláčik s nákladom
13,61 € 11,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Keď sa tento vlak rozbehne dole po trati, ozubený náklad sa veselo otáča dokola pre dynamický zážitok z hry! Dva ozubené náklady je možné vybrať pre hranie pri nakladaní a vykladaní.

Lamps Drevený vláčik

Lamps Drevený vláčik

Hodnotenie: 5
19,39 € 13,80 €

Tento veselý ťahací vláčik tvoria lokomotíva a dva vagónikmi, ktoré sú tvorené pestrofarebnými kockami, z ktorých je možné skladať zvieratká. Zábavná hra s týmto vláčikom rozvíja motorické schopnosti a podporuje hmatové, zvukové aj zrakové vnemy dieťaťa.

Brio World 33964 Safari vlak
24,30 € 20,10 €

Safari vlak je vyrobený z masívneho dreva. K vlaku je pripojený plastový vagónik, v ktorom sa vezie nosorožec. Nosorožec je tiež vyrobený z dreva a jeho hlava je z vysoko kvalitného nezávadného plastu. Safari vlak je kompatibilný s vláčikovou dráhou BRIO World alebo sa s ním dá hrať aj ako so samostatným prvkom.

Mattel Opičí palác-49%
46,74 € 23,40 €

Výpredaj

S týmto setom ožívajú Tomášove dobrodružstvá z 22. série, v ktorej preskúmava tajomný Opičí palác. Keď Tomáš s nákladom prejde pod lianami, z paláca vyskočí opička a začne sa na nich hojdať.

Brio Moja prvá elektrická mašinka
21,44 € 18,10 €

Táto mašinka je vhodná aj pre najmenšie deti, už od 18 mesiacov veku. Ovláda sa stlačením tlačidla na vrchnej strane mašinky a o pripojenie ostatných vagónov sa starajú magnety. Časti sú vyrobené z dreva s certifikátom FSC.

Brio World 33890 Tunel a osobný vlak
26,27 € 18,90 €

Pozvite postavičky z BRIO sveta na výlet vlakom. Do dvoch vagónov môžu nastúpiť 3 cestujúcich, ktorí zažijú dobrodružný výlet s prechádzkou tunelom. Tunel môžete umiestniť ľubovoľne, kam až koľaje siahajú. Tento rozširujúci prvok je kompatibilný s väčšinou vláčikodráhami.

Fisher-Price V dračích pazúroch-33%
46,74 € 31,20 €

Výpredaj

Tomáš prefrčí zákrutou a vyjde drakovi po chrbte až do papule. Ako Tomáš vyjde drakovi z čeľustí, drak sa nakloní a Tomáš zíde po ohnivých koľajniciach, roztočí ohnivú guľu a spôsobí zrútenie úbočej hory. Za ďalšou zákrutou uvidí, že zrútená časť hory vyplnila medzeru v trati a odhalila skrytý tunel, ktorým sa Tomáš môže vrátiť späť na hlavnú trať a zdolať draka znovu.

Hape Mašinka s nádražím - kocky
13,61 € 12,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Postavte rušnú vlakovú stanicu od základov s touto sadou budov. Hrkálky a zrkadlá sú zábavné a vzrušujúce pre kamarátov a cestujúcich. Nasaďte si čiapku a urobte poriadok výpravcu stanice.

Woody Príslušenstvo k vláčkodráhe - rýchlovlak
26,90 €

Všetci pozor, rýchlovlak prechádza! Sada obsahuje trojdielny vlak, ktorý je super rýchly. Rýchlovlak v dizajne Woody je kompatibilný so všetkými ostatnými železničnými dráhami dostupnými na našom trhu.