LEGO Trolls 41250 Tanečné techno party
24,99 € 21,90 €

Všetci vlasy hore! Je na čase roztočiť to na tanečnej party na parkete pod vodou v trolom štýle. Poriadne to rozbehnite alebo vezmite morskú pannu a jej chobotnicu na pódium, z ktorého môžu zísť na šmykľavke. Postavte morskú pannu na útes v tvare srdca a sledujte, ako sa roztočí vo víre tanca. Nasaďte jej okuliare alebo pridajte do vlasov roztomilé srdiečko. Potom nájdite zberateľskú hudobné strunu – rovnako ako vo filme.

LEGO Trolls 41252 Trollovia a let balónom-23%
34,99 € 26,90 €

Akcia

Vzlietnite k oblakom v teplovzdušnom balóne s Poppy, Branch, Biggie a Mr. Dinklesem. Hľadajú mesto Volcano Rock City, ale skončia v Symphonyville! Našťastie majú trollovia v balóne všetko, čo potrebujú na cestu, vrátane lahodných sladkostí! Pomocou rozkošných doplnkov môžete dokonca trollom vytvárať štýlové účesy.

LEGO Trolls 41254 Trollovia a rockový koncert
44,99 € 33,90 €

Rocková bitka môže začať! Nenechajte si ujsť súboj Poppy a rockovej kráľovnej Barb v sade Koncert v meste. Pomôžte im vyskúšať si rôzne doplnky pred zrkadlom – Vetvík vo svojich vlasoch dokonca môže skrývať veci! Prezrite si úžasné, pohyblivé krídla pódia. Potom pozrite vystúpenie trollov na otočných pódiách s gitarou a mikrofónom.

LEGO Trolls 41255 Párty v Popíkove
54,99 € 41,90 €

Ste pripravení na párty s trollmi? Potom navštívte najspokojnejšiu dedinu Popíkov všetkých čias a spoznajte Poppy, Branche, Guy Diamonda, Tiny Diamonda a Coopera, zatiaľ čo sa budú celý deň venovať hudbe! Vytvorte trollom štýlové účesy pomocou muffinov, srdiečok a kvetín. Guy Diamond môže vo svojich vlasoch dokonca ukryť vajíčko, z ktorého sa vyliahne Tiny Diamond! Potom roztočte koleso a zistite, či bude slnečno alebo vyjde dúha.

LEGO Trolls 41251 Poppy a jej domček
19,99 € 16,90 €

Pridajte sa k Poppy v jej vlastnom domčeku, zatiaľ čo sa pripravuje na životné dobrodružstvo. Začnite deň objatím a potom pomôžte Poppy vytvoriť štýlový účes s tortičkami, srdiečkami a kvetinami. Potom nájdite mapu so všetkými hudobnými krajinami a vydajte sa na epickú výpravu. Poppy si samozrejme vždy nájde čas na zábavu po ceste. Nezabudnite teda zastaviť pri veľkej kvetine, ktorá visí Poppy z vlasov.

LEGO Trolls 41253 Plavba do sveta country-16%
29,99 € 24,90 €

Akcia

Máte radi pop music rovnako ako Poppy? Potom sa k nej pridajte na dobrodružnej ceste do sveta country hudby a ukážte všetkým, prečo je pop tak výnimočný. Naskočte na plávajúcu plť, tancujte na otočnom pódiu alebo zamknite postavy do väzenia. Vytvorte na hlavách trollov štýlové účesy pomocou roztomilých doplnkov. Branch v tých svojich môže dokonca schovávať veci! Potom nájdite hudobné strunu a obnovte harmóniu – rovnako ako vo filme.