LEGO Super Heroes 76096 Superman™ a Krypto™ sa spojili
27,22 € 18,90 €

Spoj sa so superpsom Kryptom™ a pomôž Supermanovi utiecť z kryptonitového väzenia. Zabav Loba, ktorý stráži väzenie na svojej vesmírnej motorke. Vyhni sa jeho kryptonitovým vystreľovačom. Zhoď z motorky bombu, vyhoď väzenie do povetria a osloboď Supermana. Potom vyraz hore do boja s Lobom a získaj červenú energetickú schránku!

LEGO Super Heroes 76112 Batmobile ovládaný aplikáciou
99,99 € 75,90 €
+ doprava zadarmo

Preháňaj sa ulicami mesta Gotham City s týmto úžasným LEGO® DC Super Heroes 76112 Batmobilom ovládaným aplikáciou s pohonom všetkých 4 kolies! Umiestni Batmana do kokpitu, aktivuj motory a pomocou inteligentného telefónu alebo tabletu ovládaj Batmobile cez Bluetooth. Jazdi dopredu, dozadu, doľava a doprava… Dokonca môžeš robiť otočky o 360 stupňov!

LEGO Super Heroes 76126 Parádny tryskáč Avenger-26%
89,99 € 66,50 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Spoj sa s Avengermi a leť do boja proti Chitauri v súprave LEGO® Marvel Avengers 76126 Parádny tryskáč Avenger. Ďalej súprava obsahuje super zbrane, aby si si mohol znovu prehrávať napínavé scény z filmov Marvel Avengers.

LEGO Super Heroes 76122 Clayface™ útočia na Batmanovu jaskyňu-24%
109,99 € 82,50 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Bruce Wayne™ sa musí zmeniť na Batmana a zastaviť Clayfacea™, ktorý útočí na LEGO® Batmanovu jaskyňu. Skontroluj Batpočítač a naskoč do Bat-Tanku. Strieľaj na monštrum z vystreľovačov a skús ho trafiť raketami a hákom z Bat-Tanku. Spoj sa s Batwoman™ a zachráňte Robina z pazúrov obrovských rúk Clayfacea. Ale pozor – Two-Face™ sa snaží dostať Catwoman™ z väzenia. Musíš zastaviť superzločincov skôr, než sa im podarí zničiť Batmanovu jaskyňu!

LEGO Super Heroes 76130 Tryskáč Tonyho Starka a útok dronov-21%
64,99 € 50,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Pokús sa zachrániť Benátky pred útokom dronov s Happy Hogan, Nickom FURY, Mysteriom, Spider-Manom a tryskáčom Tonyho Starka! Nastav krídla pre najvyšší výkon a vzlietni do oblakov. Posaď do kokpitu Happy Hogana a Nicka Furyho a uháňaj oblohou v tomto modernom stroji. Vyhni sa strelám 2 dronov a skús ich trafiť vlastným vystreľovačom. Potom otvor poklop a zhoď energetické bomby alebo zaútoč so Spider-Manom a jeho pavučinami!

LEGO Super Heroes 76120 Batmanovo lietadlo a Hádankárová krádež-28%
54,99 € 39,20 €

Akcia

Prekaz lúpež Hádankára s LEGO® Batmanom, komisárom Gordonom a SHAZAMOM. Superzločincom ukradol trezor, pripol ho k helikoptére a teraz sa snažia utiecť. Dožeň ho s Batmanovým výkonným lietadlom Batwing a policajným autom komisára Gordona. Vyhni sa raketovým strelám vrtuľníka a opätuj paľbu z vystreľovačov Batwingu a ďalších bezchybných zbraní. Zostrel vrtuľník a dolap Hádankára ešte predtým, než utečie s ukradnutými peniazmi a drahokamami.

LEGO Super Heroes 76118 Mr. Freeze ™ vs. Batman na Batmotorce ™
24,99 € 19,90 €

Poplach! Mr. Freeze ™ chce zmraziť celé GOTHAM CITY ™! Ponáhľaj sa na pomoc s LEGO® Batmanom a Robinom na Batmotorke v tejto akčnej súprave. Strieľaj z vystreľovača na snežný skúter Mr. Freeze a vyhýbaj sa jeho mraziacej pištoli. Potom Batmanovu motorku rozdeľ na dve a vlákej nič netušiaceho superzloducha do pasce. Zaútoč s Robinovým mečom a traf Mr. Freeze pomocou Batmanovho bataranga a vystreľovača háku.

LEGO Super Heroes 76117 Súboj robotov Batmana a Poison Ivy™
44,99 € 35,10 €

Spoj sa s Batmanom a zachráň Flasha pred Poison Ivy™ a Firefly™ v napínavom súboji robotov Batmana a Poison Ivy! Vylepši roboty, minifigúrky a zbrane pomocou mocných rozbušiek a priprav sa na veľkolepý súboj superhrdinov proti zloduchom.

LEGO Super Heroes 76129 Hydro-Manov útok-30%
44,99 € 31,10 €

Akcia

Vydaj sa na romantický výlet do Benátok s Petrom Parkerom a MJ. Uži si parádnu plavbu gondolou a potom si zájdi na kávu a kúsok pizze. Ale pozor – na scéne sa zjavil Hydro-Man a robí v kanáli obrovské vlny. Nasaď kostým Spider-Mana, vystreľ pavučiny na nepriateľa a skoč cez most. Poves sa na stenu a sleduj, ako pod tebou most vybuchne. Potom pribehni na pomoc s Mysteriom a jeho energiou!

LEGO Super Heroes 76138 Batman ™ a útek Jokera-29%
44,99 € 31,50 €

Akcia

Batman, potrebujeme pomoc! Harley Quinn ™ pomáha Jokerovi utiecť z väznice Arkham. Uháňaj na miesto činu v Batmanovom vrtuľníku. Daj si pozor na bomby vystrelené z katapultu. A nenechaj Harley Quinn na motorke zbúrať múry pomocou reťaze a háku. S touto úžasnou LEGO® stavebnicou s Batmanom a Jokeromzábava nikdy neskončí.

LEGO Super Heroes 76107 Thanos: Posledná bitka
79,99 € 63,90 €
+ doprava zadarmo

Pusť sa do boja o Rukavicu nekonečna s Avengers v sade 76107 z radu LEGO® Marvel Super Heroes. Strieľaj na Thanosa z vystreľovača na Lodi strážcov. Otvor kokpit a vyjdi do útoku na vesmírnom skútri so Star-Lordom a Gamorou. Chyť Rukavicu nekonečna a odleť ako víťaz!

LEGO Super Heroes 76116 Batmanova ponorka a stretnutiu pod vodou
24,99 € 20,80 €

Ponor sa v Batmanovej ponorke a bojuj proti Ocean Master a jeho žralokovi! Otáčaj krídlami ponorky a získaj väčšiu rýchlosť. Strieľaj z vystreľovačov a poraz nepriateľa. Vezmi do pazúrov ponorky zbrane a vytvor vlastné mocné útoky pomocou dielikov rozbušiek. Odpoj plutvu a daj ju Batmanovi na nohy, spoj sa s Aquamanom a stretnite sa v záverečnej bitke s Ocean Masterom.

LEGO Super Heroes 76085 Bitka o Atlantídu
26,99 € 19,90 €

Poplach! Parademon™ sa snaží ukradnúť Mother Box. Odraz zlých votrelcov s Aquamanovými výbušnými strelami a plazmovými puškami atlantskej stráže. Zastav pokusy super skáčuceho Parademona zvrhnúť veľký oblúk a uisti sa, že vzácny Mother Box zostane v Atlantíde, kam patrí!

LEGO Super Heroes 76124 War Machine v robotickom obleku
34,99 € 31,30 €

Novinka

Vyraz do boja s OUTRIDER a zachráň Ant-Mana so súpravou LEGO® Marvel Avengers 76124 War Machine v robotickom obleku. Odpoj vystreľovacie kanóny a daj ich do rúk hrdinu War Machina a na jeho rameno.

LEGO Super Heroes 76113 Spider-Man a záchrana na motorke
24,99 €

V tejto superhrdinovskej stavebnici sa budeš môcť preháňať ulicami New Yorku na bezchybej motorke Spider-Mana. Zameraj Carnaga pomocou pavučinovej zbrane a vystreľovača pavučín. Dostaň tohto symbiontého zloducha a oprav generátor pomocou pavučín skôr, než vybuchne!

LEGO Super Heroes 76128 Boj s Molten Manom
29,99 € 23,90 €

Spoj sily so Spider-Manom a Mysteriom a zachráň mesto pred Molten Manom! Nebezpečná láva Molten Mana roztaví všetko, čo jej príde do cesty. Unikni pevnému stisku tohto ohnivého muža a vyhni sa jeho rýchlemu vystreľovaču. Zmotajte Molten Mana do pavučiny a potom všetok oheň uhas pomocou hasiaceho prístroja!

LEGO Super Heroes 76125 Iron Man a jeho obleky
64,99 € 57,90 €
+ doprava zadarmo

Prevádzaj experimenty s Tonym Starkom a dopadni Outridera v súprave LEGO® Marvel Avengers 76125 Iron Man jeho obleky, ktorá obsahuje modulárne laboratórium. Tá sa dá kombinovať a preskladávať mnohými rôznymi spôsobmi pre nikdy nekončiacu zábavu.

LEGO Super Heroes 76104 Stretnutie s Hulkbusterom
34,99 € 29,40 €

Pozor! Proxima Midnight ovládla streleckú vežu a strieľa na Hulkbustera Bruce Bannera v sade 76104 Stretnutie s Hulkbusterom z radu LEGO® Marvel Super Heroes! Rozbi totálne vystrelovač guľou na veži Hulkbusterovou mocnou pažou a dostaň šesťrukého Outridera. Odraz útoky kopije Proximy Midnight a vydaj sa
Falconom získať späť Kameň nekonečného času!

LEGO Super Heroes 76123 Captain America: útok Outriderov
24,99 € 20,80 €

Novinka

Vyraz do boja v súprave LEGO® Marvel Avengers 76123 Captain America: útok Outriderov. Prehrávaj si znovu vzrušujúcu akciu z filmov Marvel Avengers s touto úžasnou súpravou LEGO®.

LEGO Super Heroes 76137 Batman ™ vs. Hádankár ™ a lúpež
9,99 € 8,50 €

Pomôž Batmanovi prekaziť hádankárovu vlúpačku do banky GOTHAM CITY ™ v tejto vzrušujúcej sade LEGO® DC Batman! Superzločinec vykradol bankomat a teraz uteká na svojom skateboarde. Skoč do Batmanovho úžasného LEGO Batmobilu a poriadne na to šliapni, aby si ho dobehol. Zraz Hádankára batarangom k zemi a zachráň ukradnuté peniaze!

LEGO Super Heroes 76110 Batman™: Útok Talonov
24,99 € 18,90 €

Priprav sa na LEGO® DC Super Heroes 76110 Batman™: Útok Talonov! Vydaj sa po stopách Talon Assassins™ s Batmanom a Ace the Bat-Hound™. Pripevni Batmanove zbrane k jeho motorke a vrhni sa do akcie. Zaútoč s vystreľovačmi a potom zoskoč z motorky do boja. Vyhni sa mečom a pazúrom Talon Assassins, zaútoč s batarangmi a poraz týchto zloduchov!

LEGO Juniors 10759 Elastižena a naháňačka na streche
25,45 € 19,90 €

Pozri, tam na streche! Digiotrokár sa snaží preniknúť do satelitu! Uháňaj s Elastínou na jej elasticykli k budove, no pozor na rotujúcu turbínu. Vylez na strechu, potom sa rozhúp na bilborde, natiaaaahni sa a chyť sa helikoptéry Digiotrokára. Dávaj však pozor a nepozeraj sa na rotujúcu hypno-vrtuľu! Dokážeš mu zabrániť v úteku?

LEGO Super Heroes 76070 Mighty Micros: Wonder Woman™ vs. Doomsday™
9,96 € 7,90 €

Doomsday™ uteká vo svojom aute zo sveta Mighty Micros a pokúša sa zaútočiť svojou obrovskou palicou. Sledujte Wonder Woman™ ako mu vracia jeho úder svojim úžasným mečom a štítom, zatiaľ čo okolo zloducha prelietava vo svojej neviditeľnej stíhačke!

LEGO SuperHeroes 76109 Bádatelia v kvantovej sfére
29,99 € 19,90 €

Spoj sa s LEGO® Marvel Super Heroes 76109 Bádateľmi v kvantovej sfére! Pilotuj kvantové vozidlo s Ant-Manom a zaútoč s Wasp na Ghost! Naštartuj motory, vznes sa a odleť. Zacieľ vystreľovače na kvantovom vozidle a Ant-Manovu zmenšovaciu pištoľ na Ghost. Pomôž hrdinom poraziť tohto hrôzostrašného nepriateľa!

LEGO Super Heroes 76111 Batman™: Batman™: Zničenie Brother Eye™
34,99 € 26,50 €

Spoj sa s Batmanom a Batwomankou v napínavej stavebnici LEGO® DC Super Heroes 76111 Batman™: Zničenie Brother Eye! Strieľaj z vystreľovačov na Batjete na žiarivé oko a vyhýbaj sa jeho obrovským pazúrom. Potom sa vyhni výbušným strelám OMACa a poraz správnymi netopierími zbraňami nebezpečného kyborga!

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: