LEGO Super Heroes 76139 Batmobil
256,30 € 203,90 €

Postav si a vystav nádherný a detailný LEGO® model ikonického Batmobilu z filmu Batman™ z roku 1989. Poskladaj si autentické prvky a detaily tohto kultového vozidla zo slávneho filmu. Tento Batmobil zaručene uchváti všetkých fanúšikov Batmana a super áut.

LEGO Super Heroes 76131 Bitka o základňu Avengerov
109,99 € 92,90 €

Hraj sa na napínavú bitku o základňu Avengerov 76131 a poraz Thanosa a Outridera v tejto stavebnici od LEGO® Marvel Avengers! Preži znova vzrušujúcu akciu z filmov Marvel Avengers s touto bezchybnou LEGO® súpravou pre deti.

LEGO Super Heroes 76140 Irom Manov robot
9,90 €

Spojte sily s Iron Manom a ochráňte svet pred zlými zbabelcami a mimozemskými votrelcami! Potrebujete viac palebnej sily? Umiestnite slávneho Avenger Iron Mana do kokpitu jeho robota! Tohto mohutného a vysoko výkonného robotického Iron Mana nič nezastaví. Môžete ísť kamkoľvek! Chytiť čokoľvek, čo vám príde pod ruku! Odstrániť každého, kto vám stojí v ceste!

LEGO Super Heroes 76148 Spider-Man vs. Doc Ock
31 € 23,90 €

Doktor Octopus vyčíňa ako zmyslov zbavený! Pred jeho robotickými pažami nikto nie je v bezpečí! Pomôžete Spider-Manovi a Spider-Girl poraziť zlého Doktora? Rýchlo do akcie na Spider-Manovom motorke. Rozpojte úžasné vozidlo a získajte robotického pavúka a vysokorýchlostnú motorku. Zahájte paľbu z vystreľovačov, použite pavučinu, urobte všetko, čo je vo vašich silách, aby ste porazili nebezpečného zloducha.

LEGO Super Heroes 76143 Avengers: Boj o nákladiak
42,70 € 33,90 €

Je to pasca! Spojte sily s Kapitánom America a Hawkeye a ochráňte nákladiak, ktorý napadli dvaja agenti AIM. Keď sa zloduchovia vrhnú na svojej trojkolke pred nákladiak Avengers, začína napínavá LEGO akcia. Zahajujú útok ozbrojeným dronom a teraz pália z neba. Je načase použiť skrytú zbraň. Otvorte nákladiak a odhaľte obrovský Šesťrannú kušu! Kto má prevahu teraz?

LEGO Super Heroes 76124 War Machine v robotickom obleku
34,99 € 30,90 €

Vyraz do boja s OUTRIDER a zachráň Ant-Mana so súpravou LEGO® Marvel Avengers 76124 War Machine v robotickom obleku. Odpoj vystreľovacie kanóny a daj ich do rúk hrdinu War Machina a na jeho rameno.

LEGO Super Heroes 76126 Parádny tryskáč Avenger
89,99 € 75,90 €

Spoj sa s Avengermi a leť do boja proti Chitauri v súprave LEGO® Marvel Avengers 76126 Parádny tryskáč Avenger. Ďalej súprava obsahuje super zbrane, aby si si mohol znovu prehrávať napínavé scény z filmov Marvel Avengers.

LEGO Super Heroes 76138 Batman ™ a útek Jokera
44,99 € 36,90 €

Batman, potrebujeme pomoc! Harley Quinn ™ pomáha Jokerovi utiecť z väznice Arkham. Uháňaj na miesto činu v Batmanovom vrtuľníku. Daj si pozor na bomby vystrelené z katapultu. A nenechaj Harley Quinn na motorke zbúrať múry pomocou reťaze a háku. S touto úžasnou LEGO® stavebnicou s Batmanom a Jokeromzábava nikdy neskončí.

LEGO Super Heroes 76146 Spider-Manov robot
9,90 €

Uháňajte sa mestom so Spider-Manom! Chráňte svet pred zlými zbabelcami! A až budete potrebovať viac sily, umiestnite Spider-Mana do kokpitu jeho robota. Keď je Spider-Man vo svojom obrovskom pavúčom robotovi, môže ísť kamkoľvek, chytať čokoľvek a strieľať masívne pavučiny! Zloduchovia bojte sa, pavúčí robot si už ide pre vás.

LEGO Super Heroes 76149 Mysteriova hrozba
34,90 € 27,90 €

Mysterio práve vykráda banku! A používa k tomu svojho obrovského robota. Robot sa prebíja svojimi masívnymi pažami k trezoru banky. Spider-Man sa rúti do akcie vo svojej helikoptére. Ghost Spider mu prichádza na pomoc na svojom skateboarde. Podarí sa Spider-Manovi chytiť Mysteria do pazúrov vrtuľníka? Skončí Mysterio v pavučine Ghost Spidera?

LEGO Super Heroes 76115 Spider Mech vs. Venom
54,99 € 43,90 €

Pomôž Spider-Manovi a Ghost Spiderovi zachrániť tetu May pred škárou Venomova obrovského robota! Strieľaj pavúky a pavučiny zo Spider Mecha. Drž sa ďalej od jedovatého jazyku a pazúrov Venomovho robota.

LEGO Super Heroes 76122 Clayface™ útočia na Batmanovu jaskyňu
109,99 € 91,90 €

Bruce Wayne™ sa musí zmeniť na Batmana a zastaviť Clayfacea™, ktorý útočí na LEGO® Batmanovu jaskyňu. Skontroluj Batpočítač a naskoč do Bat-Tanku. Strieľaj na monštrum z vystreľovačov a skús ho trafiť raketami a hákom z Bat-Tanku. Spoj sa s Batwoman™ a zachráňte Robina z pazúrov obrovských rúk Clayfacea. Ale pozor – Two-Face™ sa snaží dostať Catwoman™ z väzenia. Musíš zastaviť superzločincov skôr, než sa im podarí zničiť Batmanovu jaskyňu!

LEGO Super Heroes 76130 Tryskáč Tonyho Starka a útok dronov
64,99 € 55,90 €

Pokús sa zachrániť Benátky pred útokom dronov s Happy Hogan, Nickom FURY, Mysteriom, Spider-Manom a tryskáčom Tonyho Starka! Nastav krídla pre najvyšší výkon a vzlietni do oblakov. Posaď do kokpitu Happy Hogana a Nicka Furyho a uháňaj oblohou v tomto modernom stroji. Vyhni sa strelám 2 dronov a skús ich trafiť vlastným vystreľovačom. Potom otvor poklop a zhoď energetické bomby alebo zaútoč so Spider-Manom a jeho pavučinami!

LEGO Super Heroes 76141 Thanosov robot
9,90 €

Trúfate si postaviť sa zlému Thanos? Keď je tento superzločincom v kokpite svojho robota, je šialenejší a nebezpečnejší ako kedykoľvek predtým! A so všetkými 6 Kameňmi nekonečna v jeho Rukavici nekonečna je Thanos takmer neporaziteľný. Podarí sa hrozivému Thanosovi vyhladiť polovicu celej populácie vesmíru?

LEGO Super Heroes 76137 Batman ™ vs. Hádankár ™ a lúpež
9,90 €

Pomôž Batmanovi prekaziť hádankárovu vlúpačku do banky GOTHAM CITY ™ v tejto vzrušujúcej sade LEGO® DC Batman! Superzločinec vykradol bankomat a teraz uteká na svojom skateboarde. Skoč do Batmanovho úžasného LEGO Batmobilu a poriadne na to šliapni, aby si ho dobehol. Zraz Hádankára batarangom k zemi a zachráň ukradnuté peniaze!

LEGO Super Heroes 76150 Spiderjet vs. Venomov robot
42,70 € 33,90 €

Spider-Man je v nebezpečenstve! Zlý mimozemšťan Venom ovláda gigantického robota so 4 pažami a chytil Spider-Mana do svojich mechanických pazúrov! Spider-Man Noir uháňa na pomoc v Spiderjete. Začnite paľbu z vystreľovacích diskov! Vypáľte rakety! Bude to stačiť? K porazeniu robota a záchrane Spider-Mana budú potrebné všetky vaše superschopnosti.

LEGO Super Heroes 76123 Captain America: útok Outriderov
24,99 € 21,90 €

Vyraz do boja v súprave LEGO® Marvel Avengers 76123 Captain America: útok Outriderov. Prehrávaj si znovu vzrušujúcu akciu z filmov Marvel Avengers s touto úžasnou súpravou LEGO®.

LEGO Super Heroes 76147 Vulture a prepadnutie kamiónu
25,20 € 19,90 €

Vulture chce ukradnúť šperky z nákladiaku idúceho z banky! Vyrúti sa z oblohy, odstrelí zadnú časť nákladiaku, zoberie debny s klenotmi pomocou reťaze a odletí preč s lupom. Už sa však blíži Spider-Man na motorke, aby zachránil situáciu. Pozor, Spider-Man! Vulture všade zhadzuje šperky! Podarí sa Spider-Manovi chytiť Vulturea do pavučiny alebo zloduch unikne?

LEGO Super Heroes 76129 Hydro-Manov útok
44,99 € 37,90 €

Vydaj sa na romantický výlet do Benátok s Petrom Parkerom a MJ. Uži si parádnu plavbu gondolou a potom si zájdi na kávu a kúsok pizze. Ale pozor – na scéne sa zjavil Hydro-Man a robí v kanáli obrovské vlny. Nasaď kostým Spider-Mana, vystreľ pavučiny na nepriateľa a skoč cez most. Poves sa na stenu a sleduj, ako pod tebou most vybuchne. Potom pribehni na pomoc s Mysteriom a jeho energiou!

LEGO Super Heroes 76128 Boj s Molten Manom
29,99 € 24,90 €

Spoj sily so Spider-Manom a Mysteriom a zachráň mesto pred Molten Manom! Nebezpečná láva Molten Mana roztaví všetko, čo jej príde do cesty. Unikni pevnému stisku tohto ohnivého muža a vyhni sa jeho rýchlemu vystreľovaču. Zmotajte Molten Mana do pavučiny a potom všetok oheň uhas pomocou hasiaceho prístroja!

LEGO Super Heroes 76114 Spider-Manov pavúkolez
44,99 € 35,90 €

Chyť zlodeja a nájdi ukradnuté diamanty v piesočnom úkryte! Spoj sily so Spider-Manom a Spider-Manom 2099 a dolap zlodejov diamantov známych ako Sandman a Sup. Pavúkolez má funkciu chodenia, ako u naozajstných pavúkov, 2 vystreľovače a zbraň, ktorá vystreľuje pavúky alebo dieliky pavučín.

LEGO Super Heroes 76142 Avengers: Zbesilý útok na motorke
25,20 € 20,90 €

Pripojte sa k Black Pantherovi a uháňajte Wakandou na jeho motorke. Pozor! Agent AIM s jetpackom útočí z oblohy, aby ukradol kanistre so smrtiacimi mutagénmi. Má vystreľovače, píly, hák a blaster – zastaviť ho nebude také jednoduché. Thor prichádza na scénu a drží svoje mocné kladivo. Ideme do boja!

LEGO Super Heroes 76153 Helicarrier Avengerů
129,99 €

Novinka

M.O.D.O.K. superpadouch s velkým mozkem útočí a je na vás, abyste ho zastavili! Helicarrier je připraven na akci. Iron Man, Captain Marvel, Thor, Black Widow, War Machine a Nick Fury jsou vyzbrojení a připravení vydat se na pomoc. V kokpitu je místo pro 3 z nich. Nastartujte rotory, nastavte děla a připravte se na pořádnou rychlost, abyste mohli dostat padoucha zpět do speciálního vězení.

LEGO Super Heroes 76158 Pronásledování Tučňáka v Batmanově lodi
9,99 €

Novinka

Tučňák unikl na svém ztřeštěném kachním člunu. Nastartujte Batboat a honička může začít. Zatímco Batman nahání superpadoucha, jeho plášť za ním vlaje ve vzduchu. Střílejte z laseru na palubě Batboatu. Hoďte po Tučňákovi Batmanův Batarang.

LEGO Super Heroes 76085 Bitka o Atlantídu
26,99 € 20,90 €

Poplach! Parademon™ sa snaží ukradnúť Mother Box. Odraz zlých votrelcov s Aquamanovými výbušnými strelami a plazmovými puškami atlantskej stráže. Zastav pokusy super skáčuceho Parademona zvrhnúť veľký oblúk a uisti sa, že vzácny Mother Box zostane v Atlantíde, kam patrí!

LEGO Super Heroes 76151 Léčka na Venomosaura
89,99 €

Novinka

Dokážete pomoci Spider-Manovi, Iron Spiderovi a Spider-Hamovi porazit Venoma v bitvě o Venomovo vejce? Venom řídí svého Venomosaura. Stačí jedno kousnutí a superhrdinové se promění v kostlivce! Spider-Man nasedá na svou mega buginu s parádními zbraněmi a super tlumením. Venom však útočí hustou černou pavučinou.

LEGO Super Heroes 76159 Pronásledování Jokera na tříkolce
54,99 €

Novinka

Joker se prohání městem na své ďábelské tříkolce. Parádní zbraně a plameny šlehající z výfuku vytvářejí dojem, že se směje i jeho tříkolka. Neméně úžasný Batmobil je mu ale záhy v patách. Na scénu přichází Harley Quinn, která kolem sebe máchá obřím kladivem. Robin se ji snaží zastavit na své motorce. Joker ale ukradne motor Batmobilu a vloží ho do své tříkolky.

LEGO Super Heroes 76160 Mobilní základna Batmana
99,99 €

Novinka

Mr. Freeze™, Man-Bat™ a Bronze Tiger™ opět řádí. Je na čase, aby mobilní základnu Batmana opustilo pár vychytaných vozidel se zbraněmi. Prohánějte se nejprve po souši na motorce a pak po vodě na vodním skútru. Vzneste se do vzduchu v Batjetu a až přistanete, nasedněte na připravenou čtyřkolku BatQuad. Spojte síly s Nightwingem a dostaňte padouchy do cely na palubě pojízdné základny.

LEGO Super Heroes 76125 Iron Man a jeho obleky
64,99 € 53,90 €

Prevádzaj experimenty s Tonym Starkom a dopadni Outridera v súprave LEGO® Marvel Avengers 76125 Iron Man jeho obleky, ktorá obsahuje modulárne laboratórium. Tá sa dá kombinovať a preskladávať mnohými rôznymi spôsobmi pre nikdy nekončiacu zábavu.

LEGO Super Heroes 76118 Mr. Freeze ™ vs. Batman na Batmotorce ™
24,99 € 20,90 €

Poplach! Mr. Freeze ™ chce zmraziť celé GOTHAM CITY ™! Ponáhľaj sa na pomoc s LEGO® Batmanom a Robinom na Batmotorke v tejto akčnej súprave. Strieľaj z vystreľovača na snežný skúter Mr. Freeze a vyhýbaj sa jeho mraziacej pištoli. Potom Batmanovu motorku rozdeľ na dve a vlákej nič netušiaceho superzloducha do pasce. Zaútoč s Robinovým mečom a traf Mr. Freeze pomocou Batmanovho bataranga a vystreľovača háku.

LEGO Super Heroes 76120 Batmanovo lietadlo a Hádankárová krádež
54,99 € 43,90 €

Prekaz lúpež Hádankára s LEGO® Batmanom, komisárom Gordonom a SHAZAMOM. Superzločincom ukradol trezor, pripol ho k helikoptére a teraz sa snažia utiecť. Dožeň ho s Batmanovým výkonným lietadlom Batwing a policajným autom komisára Gordona. Vyhni sa raketovým strelám vrtuľníka a opätuj paľbu z vystreľovačov Batwingu a ďalších bezchybných zbraní. Zostrel vrtuľník a dolap Hádankára ešte predtým, než utečie s ukradnutými peniazmi a drahokamami.

LEGO Super Heroes 76152 Avengers – Lokiho hněv
64,99 €

Novinka

Loki se snaží z věže Avengerů ukrást všemocný Teserakt. Dokáže ho váš malý superhrdina zastavit s pomocí Iron Mana, Thora, Hulka a Captain Marvel? Loki se ve svém zeleném kluzáku pohybuje opravdu rychle, ale na úžasný červený tryskáč Captain Marvel ovšem nemá.