LEGO Juniors 10754 SpiSpider-Man vs. Škorpión - Súboj na ceste
22,99 €
21,10 €

Uháňaj za Škorpiónom so Spider-Manom v jeho aute Spidey! Zoskoč z rampy v najvyššej rýchlosti a prenasleduj zločinca po meste, ale dávaj si pozor na jedovatý tŕň na chvoste Škorpionovho auta! Z pavúčieho katapultu naň **vystreľ náboje z pavúčích sietí **, ktorými ho spomalíš, a potom naň hoď veľkú sieť a zastav ho.


LEGO Juniors 10759 Elastižena a naháňačka na streche
25,45 €

20,90 €

Pozri, tam na streche! Digiotrokár sa snaží preniknúť do satelitu! Uháňaj s Elastínou na jej elasticykli k budove, no pozor na rotujúcu turbínu. Vylez na strechu, potom sa rozhúp na bilborde, natiaaaahni sa a chyť sa helikoptéry Digiotrokára. Dávaj však pozor a nepozeraj sa na rotujúcu hypno-vrtuľu! Dokážeš mu zabrániť v úteku?


LEGO Spider-Man a automobilová naháňačka
10,30 €

Chyťte bankového lupiča Green Goblina v Spider-Manovom rýchlom aute! Green Goblin letí preč na jeho klzáku s ukradnutým lupom. Vyhnite sa jeho tekvicovej bombe a potom ho chyťte do pavučiny!


LEGO Super Heroes 76054 Batman: Scarecrow Sklizeň strachu
74 €

63,30 €
+ doprava zadarmo

Batman s plynovou maskou a Blue Beetle uháňajú v Batcopteru, aby pomohli vystrašenému farmárovi. Rozstrieľaj kombajn pred tým, než rozseká traktor – ale daj si pozor na Scarecrowove vystreľovače plynu strachu! Zaži vzdušný súboj medzi Blue Beetle a zostrel Killer Moth z oblohy! Zastav zločinca, než zajmú farmára do nádrže plynu strachu v kombajne a rozšíria strach do zvyšku Gotham City.


LEGO Super Heroes 76070 Mighty Micros: Wonder Woman™ vs. Doomsday™
9,96 €

8,50 €

Doomsday™ uteká vo svojom aute zo sveta Mighty Micros a pokúša sa zaútočiť svojou obrovskou palicou. Sledujte Wonder Woman™ ako mu vracia jeho úder svojim úžasným mečom a štítom, zatiaľ čo okolo zloducha prelietava vo svojej neviditeľnej stíhačke!


LEGO Super Heroes 76073 Mighty Micros: Wolverine vs. Magneto
9,96 €
9,30 €

Leťte vo Wolverinovej stíhačke do boja – len pozor na Magnetov obrovský magnet! Pripravte sa na úžasnú zábavu, ktorú zažijete pri boji s Wolverinovými dlhými pazúrmi a Magnetovými magnetickými schopnosťami.


LEGO Super Heroes 76079 Útok Ravagera
26,80 €

Vypáľte z vystreľovača na Taserfaceovu loď M-ship! Rocket a Mantis stroskotali, ale podarilo sa im z trosiek lode Milano postaviť silnú zbraň, s ktorej pomocou odrážajú útoky Ravagerov. Kryte sa v lese pred paľbou z vystreľovača lode M-ship, a potom protiútočte s Rocketovými zbraňami!


LEGO Super Heroes 76082 Krádež bankomatu
26,21 €
24,20 €

Lupiči sa chystajú prepadnúť banku, vtrhni na scénu spolu so Spider-Manom! Nenechaj sa zmiasť ich maskami Hulka a Kapitána Ameriku, toto sú zloduchovia. Peniaze lietajú všade okolo, pretože lupiči pri prepadávaní využívajú svoj hybridný techno-vystreľovač a pištoľ s hybridnou techno-reťazou. Prešplhaj cez budovu a strieľaj Spider-Manovým Power Blastom. Chyť tých maskovaných lupičov skôr, ako uniknú na motorke aj s peniazmi!


LEGO Super Heroes 76085 Bitka o Atlantídu
26,99 €

21,40 €

Poplach! Parademon™ sa snaží ukradnúť Mother Box. Odraz zlých votrelcov s Aquamanovými výbušnými strelami a plazmovými puškami atlantskej stráže. Zastav pokusy super skáčuceho Parademona zvrhnúť veľký oblúk a uisti sa, že vzácny Mother Box zostane v Atlantíde, kam patrí!


LEGO Super Heroes 76087 Obrí netopier: Vzdušný útok v Batmobile
89,99 €

70,60 €
+ doprava zadarmo

Pridaj sa k misii Ligy spravodlivých a pomôž poraziť Steppenwolfa a Parademonov! Pilotuj loď Flying Fox spolu s Kyborgom a strieľaj z pružinových diel a vystreľovačov. Vypusti na nepriateľa Batmana v jeho Batmobile a zameraj Parademonov pomocou jeho vystreľovačov. Potom sa spoj s Wonder Woman™ a Supermanom, poraz strašného Steppenwolfa a zober Mother Box!


LEGO Super Heroes 76089 Mighty Micros: Scarlet Spider vs. Sandman
10,07 €

8 €

Posledný kus za túto cenu!

Vyraz do skvelej Mighty Micros bitky proti SandmanoviSpidermanovej pavúčej stíhačke! Vyhni sa padúchovmu nakladaču a jeho mocnej piesočnej palici. Potom naber piesok zo zadnej časti nakladača pomocou Spidermanovej lopaty.


LEGO Super Heroes 76091 Mighty Micros: Thor vs. Loki
10,07 €

8,70 €

Zveď bratský Mighty Micros súboj medzi Thorom a Lokim! Jazdi s ich parádnymi Mighty Micros autami maximálnou rýchlosťou. Zaútoč Thorovým kladivom a opätuj útok pomocou Lokiho žezla. Ktorý z bratov vyhrá? O tom rozhodneš TY!


LEGO Super Heroes 76093 Mighty Micros: Nightwing™ vs. Joker™
10,07 €

8,30 €

Prenasleduj s Nightwingom Jokerovu super skvelú Zmrzlinársku dodávku zo sveta Mighty Micros! Zadrž klauna – princa zločinu a zaútoč obuškom. Vezmi zmrzlinu z kufra dodávky a uteč. Potom si oddýchni, ale pozor – tá zmrzlina môže byť otrávená!


LEGO Super Heroes 76094 Mighty Micros: Supergirl™ vs. Brainiac™
10,07 €

8,50 €

Zaháj vesmírnu misiu Mighty Micros a získaj späť z pazúrov Brainiaca mesto Kandor vo fľaši. Naskoč do rakety Supergirl™, vzlietni a prenasleduj Brainiacovo UFO. Získaj scvrknuté mesto z pazúrov zloduchov a uháňaj preč. Potom preskúmaj zmenšené mestečko pomocou lupy!


LEGO Super Heroes 76096 Superman™ a Krypto™ sa spojili
27,22 €

19,90 €

Spoj sa so superpsom Kryptom™ a pomôž Supermanovi utiecť z kryptonitového väzenia. Zabav Loba, ktorý stráži väzenie na svojej vesmírnej motorke. Vyhni sa jeho kryptonitovým vystreľovačom. Zhoď z motorky bombu, vyhoď väzenie do povetria a osloboď Supermana. Potom vyraz hore do boja s Lobom a získaj červenú energetickú schránku!


LEGO Super Heroes 76097 Lex Luthor™ a zničenie robota
42,80 €

33,50 €

Spoj sa s hrdinami Ligy spravodlivých a získaj späť energetickú schránku od robota Lexa Luthora. Vychýľ smer striel z mocnému robotovho 6-hlavňového vystreľovača*. Vyhni sa obrovskej sekere a zaútoč pomocou vystreľovačov. Ponáhľaj sa Batmanovi v Bat-klzáku na pomoc s Firestormom a pripoj sa k boju Wonder Woman™ proti Cheetah™. Spoločne musíte získať zelenú energetickú schránku, prv než s ňou Lex Luthor ujde vo svojom únikovom module!


LEGO Super Heroes 76098 Prenasledovanie Force Freeze
38,90 €

33,40 €

Poplach! Reverse Flash™ uteká s modrou energetickou schránkou! Prenasleduj Flasha s Cyborgovou skvelou Cyborgokoptérou. Vyhýbaj sa ľadovým strelám Killer Frost™ z jeho ľadového vozidla. Strieľaj z vystreľovačov Cyborgokoptéry a chyť Reverse Flashu do siete. Potom pristaň, odpoj zbrane a bojuj, aby si získal späť drahocennú modrú energetickú schránku!


LEGO Super Heroes 76100 Útok stíhačky Čierneho pantera-30%
38,90 €

27,22 €

Akcia

Nezabudnite. Zľava 20 % na módne doplnky, ktoré nájdete tu! Zadajte kód ODMENA20 v 3. kroku košíka.
Kry chrbát Black Pantherovi pri rozhodujúcom súboji s Killmongerom! Naskoč do kokpitu kráľovského bojového lietadla s Nakiou a vzlietni ústrety nočnej oblohe. Strieľaj z vystreľovačov na Killmongera a Ulyssesa Klaueho a pristaň s tým lietadlom. Zaútoč s Nakiinými útočnými diskami, vyhni sa Killmongerovým raketovým strelám a vlákaj toho super zloducha do väzenia na palube kráľovského bojového lietadla!

LEGO Super Heroes 76101 Útok lodi Outrider
14,99 €
13,60 €

Spoj svoje sily s Kapitánom America a Black Widow a bráňte spoločne Wakandu pred inváziou s touto úžasnou sadou 76101 Útok lode Outrider z radu LEGO® Marvel Super Heroes!


LEGO Super Heroes 76102 Thorovo kladivo Stormbreaker
24,99 €
23 €

Nastúp do kokpitu únikového modulu spolu s Rocketem, Thorem a Grootem*** a vydaj sa do vesmíru so sadou 76102 Thor a kladivo Stormbreaker z radu LEGO® Marvel Super Heroes. Strieľaj z vystreľovača na nepriateľov na misii **Avengers a nájdi Thórovu najmocnejšiu zbraň!


LEGO Super Heroes 76104 Stretnutie s Hulkbusterom
34,99 €
34,50 €

Pozor! Proxima Midnight ovládla streleckú vežu a strieľa na Hulkbustera Bruce Bannera v sade 76104 Stretnutie s Hulkbusterom z radu LEGO® Marvel Super Heroes! Rozbi totálne vystrelovač guľou na veži Hulkbusterovou mocnou pažou a dostaň šesťrukého Outridera. Odraz útoky kopije Proximy Midnight a vydaj sa
Falconom získať späť Kameň nekonečného času!


LEGO Super Heroes 76107 Thanos: Posledná bitka
80,60 €
+ doprava zadarmo

Pusť sa do boja o Rukavicu nekonečna s Avengers v sade 76107 z radu LEGO® Marvel Super Heroes. Strieľaj na Thanosa z vystreľovača na Lodi strážcov. Otvor kokpit a vyjdi do útoku na vesmírnom skútri so Star-Lordom a Gamorou. Chyť Rukavicu nekonečna a odleť ako víťaz!


LEGO Super Heroes 76108 Súboj v Sanctum Sanctorum
103,70 €
+ doprava zadarmo

Poplach! Je tu sada 76108 Súboj v Sanctum sanctorum z radu LEGO® Marvel Super Heroes! Cull Obsidian a Ebony Maw útočia na dom Sanctum sanctorum Doktora Strange! Pohojdaj sa zo strechy s Iron Spider-Manom a vysporiadaj sa s nimi.


LEGO Super Heroes 76110 Batman™: Útok Talonov
24,99 €

21,40 €

Priprav sa na LEGO® DC Super Heroes 76110 Batman™: Útok Talonov! Vydaj sa po stopách Talon Assassins™ s Batmanom a Ace the Bat-Hound™. Pripevni Batmanove zbrane k jeho motorke a vrhni sa do akcie. Zaútoč s vystreľovačmi a potom zoskoč z motorky do boja. Vyhni sa mečom a pazúrom Talon Assassins, zaútoč s batarangmi a poraz týchto zloduchov!


LEGO Super Heroes 76111 Batman™: Batman™: Zničenie Brother Eye™
34,99 €

27,10 €

Spoj sa s Batmanom a Batwomankou v napínavej stavebnici LEGO® DC Super Heroes 76111 Batman™: Zničenie Brother Eye! Strieľaj z vystreľovačov na Batjete na žiarivé oko a vyhýbaj sa jeho obrovským pazúrom. Potom sa vyhni výbušným strelám OMACa a poraz správnymi netopierími zbraňami nebezpečného kyborga!


LEGO Super Heroes 76112 Batmobile ovládaný aplikáciou-26%
99,99 €

73,94 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Preháňaj sa ulicami mesta Gotham City s týmto úžasným LEGO® DC Super Heroes 76112 Batmobilom ovládaným aplikáciou s pohonom všetkých 4 kolies! Umiestni Batmana do kokpitu, aktivuj motory a pomocou inteligentného telefónu alebo tabletu ovládaj Batmobile cez Bluetooth. Jazdi dopredu, dozadu, doľava a doprava… Dokonca môžeš robiť otočky o 360 stupňov!


LEGO Super Heroes 76113 Spider-Man a záchrana na motorke
24,99 €
24,40 €

V tejto superhrdinovskej stavebnici sa budeš môcť preháňať ulicami New Yorku na bezchybej motorke Spider-Mana. Zameraj Carnaga pomocou pavučinovej zbrane a vystreľovača pavučín. Dostaň tohto symbiontého zloducha a oprav generátor pomocou pavučín skôr, než vybuchne!


LEGO Super Heroes 76114 Spider-Manov pavúkolez
44,99 €

33,90 €

Chyť zlodeja a nájdi ukradnuté diamanty v piesočnom úkryte! Spoj sily so Spider-Manom a Spider-Manom 2099 a dolap zlodejov diamantov známych ako Sandman a Sup. Pavúkolez má funkciu chodenia, ako u naozajstných pavúkov, 2 vystreľovače a zbraň, ktorá vystreľuje pavúky alebo dieliky pavučín.


LEGO Super Heroes 76115 Spider Mech vs. Venom
54,99 €

44,30 €
+ doprava zadarmo

Pomôž Spider-Manovi a Ghost Spiderovi zachrániť tetu May pred škárou Venomova obrovského robota! Strieľaj pavúky a pavučiny zo Spider Mecha. Drž sa ďalej od jedovatého jazyku a pazúrov Venomovho robota.


LEGO Super Heroes 76116 Batmanova ponorka a stretnutiu pod vodou
24,99 €

21,60 €

Ponor sa v Batmanovej ponorke a bojuj proti Ocean Master a jeho žralokovi! Otáčaj krídlami ponorky a získaj väčšiu rýchlosť. Strieľaj z vystreľovačov a poraz nepriateľa. Vezmi do pazúrov ponorky zbrane a vytvor vlastné mocné útoky pomocou dielikov rozbušiek. Odpoj plutvu a daj ju Batmanovi na nohy, spoj sa s Aquamanom a stretnite sa v záverečnej bitke s Ocean Masterom.


LEGO Super Heroes 76117 Súboj robotov Batmana a Poison Ivy™
44,99 €

34 €

Spoj sa s Batmanom a zachráň Flasha pred Poison Ivy™ a Firefly™ v napínavom súboji robotov Batmana a Poison Ivy! Vylepši roboty, minifigúrky a zbrane pomocou mocných rozbušiek a priprav sa na veľkolepý súboj superhrdinov proti zloduchom.


LEGO Super Heroes 76118 Mr. Freeze ™ vs. Batman na Batmotorce ™
27,17 €
26,80 €

Novinka

Poplach! Mr. Freeze ™ chce zmraziť celé GOTHAM CITY ™! Ponáhľaj sa na pomoc s LEGO® Batmanom a Robinom na Batmotorke v tejto akčnej súprave. Strieľaj z vystreľovača na snežný skúter Mr. Freeze a vyhýbaj sa jeho mraziacej pištoli. Potom Batmanovu motorku rozdeľ na dve a vlákej nič netušiaceho superzloducha do pasce. Zaútoč s Robinovým mečom a traf Mr. Freeze pomocou Batmanovho bataranga a vystreľovača háku.


LEGO Super Heroes 76120 Batmanovo lietadlo a Hádankárová krádež
54,36 €
53,70 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Prekaz lúpež Hádankára s LEGO® Batmanom, komisárom Gordonom a SHAZAMOM. Superzločincom ukradol trezor, pripol ho k helikoptére a teraz sa snažia utiecť. Dožeň ho s Batmanovým výkonným lietadlom Batwing a policajným autom komisára Gordona. Vyhni sa raketovým strelám vrtuľníka a opätuj paľbu z vystreľovačov Batwingu a ďalších bezchybných zbraní. Zostrel vrtuľník a dolap Hádankára ešte predtým, než utečie s ukradnutými peniazmi a drahokamami.


LEGO Super Heroes 76122 Clayface™ útočia na Batmanovu jaskyňu
108,75 €
107,50 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Bruce Wayne™ sa musí zmeniť na Batmana a zastaviť Clayfacea™, ktorý útočí na LEGO® Batmanovu jaskyňu. Skontroluj Batpočítač a naskoč do Bat-Tanku. Strieľaj na monštrum z vystreľovačov a skús ho trafiť raketami a hákom z Bat-Tanku. Spoj sa s Batwoman™ a zachráňte Robina z pazúrov obrovských rúk Clayfacea. Ale pozor – Two-Face™ sa snaží dostať Catwoman™ z väzenia. Musíš zastaviť superzločincov skôr, než sa im podarí zničiť Batmanovu jaskyňu!


LEGO Super Heroes 76125 Iron Man a jeho obleky
66,04 €
65,30 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Prevádzaj experimenty s Tonym Starkom a dopadni Outridera v súprave LEGO® Marvel Avengers 76125 Iron Man jeho obleky, ktorá obsahuje modulárne laboratórium. Tá sa dá kombinovať a preskladávať mnohými rôznymi spôsobmi pre nikdy nekončiacu zábavu.


LEGO Super Heroes 76137 Batman ™ vs. Hádankár ™ a lúpež
10,45 €
10,30 €

Novinka

Pomôž Batmanovi prekaziť hádankárovu vlúpačku do banky GOTHAM CITY ™ v tejto vzrušujúcej sade LEGO® DC Batman! Superzločinec vykradol bankomat a teraz uteká na svojom skateboarde. Skoč do Batmanovho úžasného LEGO Batmobilu a poriadne na to šliapni, aby si ho dobehol. Zraz Hádankára batarangom k zemi a zachráň ukradnuté peniaze!


LEGO Super Heroes 76138 Batman ™ a útek Jokera
42,70 €
42,20 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Batman, potrebujeme pomoc! Harley Quinn ™ pomáha Jokerovi utiecť z väznice Arkham. Uháňaj na miesto činu v Batmanovom vrtuľníku. Daj si pozor na bomby vystrelené z katapultu. A nenechaj Harley Quinn na motorke zbúrať múry pomocou reťaze a háku. S touto úžasnou LEGO® stavebnicou s Batmanom a Jokeromzábava nikdy neskončí.


LEGO SuperHeroes 76109 Bádatelia v kvantovej sfére
29,99 €

21,10 €

Spoj sa s LEGO® Marvel Super Heroes 76109 Bádateľmi v kvantovej sfére! Pilotuj kvantové vozidlo s Ant-Manom a zaútoč s Wasp na Ghost! Naštartuj motory, vznes sa a odleť. Zacieľ vystreľovače na kvantovom vozidle a Ant-Manovu zmenšovaciu pištoľ na Ghost. Pomôž hrdinom poraziť tohto hrôzostrašného nepriateľa!


LEGO Super Heroes 76099 Súboj Rhino vs. Mine
27,22 €

21,30 €

Pridaj sa k Black Pantherovi , keď sa v bani stretne s Killmongerom! Vydaj sa s Okoye, bodyguardkou Black Panthera, do boja na chrbte ohromného nosorožca a využi jeho vystreľovače. Vstup do bane na vibranium, a vyhoď do ovzdušia koľajnice aj s banským vozíkom.


LEGO Super Heroes 76126 Parádny tryskáč Avenger
89,36 €
88,30 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Spoj sa s Avengermi a leť do boja proti Chitauri v súprave LEGO® Marvel Avengers 76126 Parádny tryskáč Avenger. Ďalej súprava obsahuje super zbrane, aby si si mohol znovu prehrávať napínavé scény z filmov Marvel Avengers.


LEGO Super Heroes 76131 Bitka o základňu Avengerov
108,80 €
107,50 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Hraj sa na napínavú bitku o základňu Avengerov 76131 a poraz Thanosa a Outridera v tejto stavebnici od LEGO® Marvel Avengers! Preži znova vzrušujúcu akciu z filmov Marvel Avengers s touto bezchybnou LEGO® súpravou pre deti.