LEGO Super Heroes 76168 Captain America v obrnenom robote
9,49 €

Novinka

Pomôž Captainovi Amerikovi uplatniť v boji proti zloduchom jeho nadľudskú silu a výdrž. Keď sa bude supervojak potrebovať zväčšiť a získať väčšiu silu, posaď ho do kokpitu jeho majestátneho robota. Meň polohu nôh a paží robota, zatiaľ čo drží obrí štít pevne v ruke. Potrebuješ obidve ruky k boju? Pripevni robotovi nezničiteľný štít na chrbát, kým ho nebude musieť znova použiť.

LEGO Super Heroes 76140 Irom Manov robot
9,90 €

Spojte sily s Iron Manom a ochráňte svet pred zlými zbabelcami a mimozemskými votrelcami! Potrebujete viac palebnej sily? Umiestnite slávneho Avenger Iron Mana do kokpitu jeho robota! Tohto mohutného a vysoko výkonného robotického Iron Mana nič nezastaví. Môžete ísť kamkoľvek! Chytiť čokoľvek, čo vám príde pod ruku! Odstrániť každého, kto vám stojí v ceste!

LEGO Super Heroes 76160 Mobilná základňa Batmana
99,99 € 78,90 €

Mr. Freeze™, Man-Bat™ a Bronze Tiger™ opäť vyčíňajú. Je na čase, aby mobilnú základňu Batmana opustilo pár vychytaných vozidiel so zbraňami. Preháňajte sa najprv po súši na motorke a potom po vode na vodnom skútri. Vzneste sa do vzduchu v Batjete a až pristanete, nasadnite na pripravenú štvorkolku BatQuad. Spojte sily s Nightwingem a dostaňte zloduchov do cely na palube pojazdnej základne.

LEGO Super Heroes 76171 Miles Morales v obrnenom robote
9,49 €

Novinka

Spoj sily s Milesom Morales – Spider-Manom vystřelujícími elektrické pavučiny – a zachráňte spoločne svet v boji proti superzloduchom! A keď bude mladá hrdina potrebovať viac sily, stačí minifigúrku posadiť do kokpitu mocného robota. Ovládaj robota a vystřelujte veľké pavučiny tvoriace elektrické výboje.

LEGO Super Heroes 76139 Batmobil
249,99 € 218,90 €

Postav si a vystav nádherný a detailný LEGO® model ikonického Batmobilu z filmu Batman™ z roku 1989. Poskladaj si autentické prvky a detaily tohto kultového vozidla zo slávneho filmu. Tento Batmobil zaručene uchváti všetkých fanúšikov Batmana a super áut.

LEGO Super Heroes 76125 Iron Man a jeho obleky
64,99 € 56,90 €

Prevádzaj experimenty s Tonym Starkom a dopadni Outridera v súprave LEGO® Marvel Avengers 76125 Iron Man jeho obleky, ktorá obsahuje modulárne laboratórium. Tá sa dá kombinovať a preskladávať mnohými rôznymi spôsobmi pre nikdy nekončiacu zábavu.

LEGO Super Heroes 76169 Thor v obrnenom robote
9,49 €

Novinka

Spoj sily s Thorom a využi jeho neuveriteľné sily a rýchlosti v boji proti nepriateľom z celého vesmíru. Potom ho posaď do kokpitu jeho obrieho robota a ukáž ostatným, kto je tu pánom! Až si budeš prehrávať obľúbené scény z filmu a bojovať proti ostatným robotom zo svojej zbierky, pohybuj jeho končatinami a rozhojdaj masívne kladivo.

LEGO Super Heroes 76153 Helicarrier Avengerov
129,99 € 100,90 €

M.O.D.O.K. super zločinec s veľkým mozgom útočí a je na vás, aby ste ho zastavili! Helicarrier je pripravený na akciu. Iron Man, Captain Marvel, Thor, Black Widow, War Machine a Nick Fury sú vyzbrojení a pripravení vydať sa na pomoc. V kokpite je miesto pre 3 z nich. Naštartujte rotory, nastavte delá a pripravte sa na poriadnu rýchlosť, aby ste mohli dostať zloducha späť do špeciálneho väzenia.

LEGO Super Heroes 76151 Pasca na Venomosaura
89,99 € 68,90 €

Dokážete pomôcť Spider-Manovi, Iron Spiderovi a Spider-Hamovi poraziť Venoma v bitke o Venomovo vajce? Venom riadi svojho Venomosaura. Stačí jedno uhryznutie a superhrdinovia sa premenia na kostlivca! Spider-Man nasadá na svoju mega buginu s parádnymi zbraňami a super tlmením. Venom však útočí hustou čiernou pavučinou.

LEGO Super Heroes 76159 Prenasledovanie Jokera na trojkolke
54,99 € 44,90 €

Joker sa preháňa mestom na svojej diabolskej trojkolke. Parádne zbrane a plamene šľahajúce z výfuku vytvárajú dojem, že sa smeje aj jeho trojkolka. Nemenej úžasný Batmobil je mu ale vzápätí v pätách. Na scénu prichádza Harley Quinn, ktorý okolo seba máva obrím kladivom. Robin sa ho snaží zastaviť na svojej motorke. Joker ale ukradne motor Batmobilu a vloží ho do svojej trojkolky.

LEGO Super Heroes 76164 Iron Man Hulkbuster proti agentovi A.I.M.
39,99 € 37,90 €

Keď 2 agenti A.I.M. zaútočia na New York, je načase, aby Iron Man oprášil svoje brnenie Hulkbuster. Zloduchovia sú po zuby ozbrojení a jeden má dokonca jet pack, takže sa s nimi neradno zahrávať. Umiestnite Pepper Pottsovú čiže Rescue na Hulkbustera a získajte ešte väčšiu palebnú silu. Podarí sa Iron Manovi poraziť agentov A.I.M. a zachrániť mesto?

LEGO Super Heroes 76141 Thanosov robot
9,90 €

Trúfate si postaviť sa zlému Thanos? Keď je tento superzločincom v kokpite svojho robota, je šialenejší a nebezpečnejší ako kedykoľvek predtým! A so všetkými 6 Kameňmi nekonečna v jeho Rukavici nekonečna je Thanos takmer neporaziteľný. Podarí sa hrozivému Thanosovi vyhladiť polovicu celej populácie vesmíru?

LEGO Super Heroes 76143 Avengers: Boj o nákladiak
42,70 € 36,90 €

Je to pasca! Spojte sily s Kapitánom America a Hawkeye a ochráňte nákladiak, ktorý napadli dvaja agenti AIM. Keď sa zloduchovia vrhnú na svojej trojkolke pred nákladiak Avengers, začína napínavá LEGO akcia. Zahajujú útok ozbrojeným dronom a teraz pália z neba. Je načase použiť skrytú zbraň. Otvorte nákladiak a odhaľte obrovský Šesťrannú kušu! Kto má prevahu teraz?

LEGO Super Heroes 76166 Boj vo veži Avenger
99,99 € 76,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Keď Red Skull a jeho agenti A.I.M. zaútočia na vežu Avengerov, je na vás, Iron Manovi a Black Widow, aby ste základňu a celý New York zachránili. Otvorte päťposchodovú vežu a získajte prístup do 7 rôznych miestností s úžasnými doplnkami. Preskúmajte garáž, reaktor, zbrojnicu, odpaľovaciu plošinu Iron Mana, laboratórium a – akonáhle polapíte Red Skulla – väzenie, kde zloducha zatvoríte.

LEGO Super Heroes 76172 Posledná bitka Spider-Mana so Sandmanom
9,49 €

Novinka

Keď superzloduch Sandman rozvíri piesočné tornádo, je na čase spojiť sily so Spider-Manom. Spider-Man ponáhľa na scénu vo svojej buginy, ale Sandman sa bráni katapultom vrhajúcim piesok. Zachráni Spider-Man v bleskovom vozidle s pomocou svojich pavučín situáciu?

LEGO Super Heroes 76152 Avengers – Lokiho hnev
64,99 € 51,90 €

Loki sa snaží z veže Avengerov ukradnúť všemocný Teserakt. Dokáže ho váš malý superhrdina zastaviť s pomocou Iron Mana, Thora, Hulka a Captain Marvela? Loki sa vo svojom zelenom klzáku pohybuje naozaj rýchlo, ale na úžasný červený tryskáč Captain Marvela však nemá.

LEGO Super Heroes 76158 Prenasledovanie Tučniaka v Batmanovej lodi
9,99 € 8,90 €

Tučniak unikol na svojom bezhlavom kačacom člne. Naštartujte Batboat a naháňačka môže začať. Kým Batman naháňa super zloducha, jeho plášť za ním veje vo vzduchu. Strieľajte z lasera na palube Batboatu. Hoďte po tučniakovi Batmanov Batarang.

LEGO Super Heroes 76165 Iron Manova helma
64,99 € 59,90 €

Postavte si helmu s jedinečným dizajnom obľúbeného marvelovského superhrdinu, Iron Mana. Tento pôsobivý LEGO® model na zostavenie a na výstavku ponúka obohacujúcu kreatívnu výzvu, ktorej výsledkom bude ikonická helma jednej z najznámejších filmových postáv. Model stojí na podstavci, takže upúta pozornosť, nech už si ho vystavíte doma, alebo v kancelárii.

LEGO Super Heroes 76126 Parádny tryskáč Avenger
89,99 € 78 €

Spoj sa s Avengermi a leť do boja proti Chitauri v súprave LEGO® Marvel Avengers 76126 Parádny tryskáč Avenger. Ďalej súprava obsahuje super zbrane, aby si si mohol znovu prehrávať napínavé scény z filmov Marvel Avengers.

LEGO Super Heroes 76149 Mysteriova hrozba-24%
34,90 € 26,20 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Mysterio práve vykráda banku! A používa k tomu svojho obrovského robota. Robot sa prebíja svojimi masívnymi pažami k trezoru banky. Spider-Man sa rúti do akcie vo svojej helikoptére. Ghost Spider mu prichádza na pomoc na svojom skateboarde. Podarí sa Spider-Manovi chytiť Mysteria do pazúrov vrtuľníka? Skončí Mysterio v pavučine Ghost Spidera?

LEGO Super Heroes 76150 Spiderjet vs. Venomov robot
42,70 € 34,90 €

Spider-Man je v nebezpečenstve! Zlý mimozemšťan Venom ovláda gigantického robota so 4 pažami a chytil Spider-Mana do svojich mechanických pazúrov! Spider-Man Noir uháňa na pomoc v Spiderjete. Začnite paľbu z vystreľovacích diskov! Vypáľte rakety! Bude to stačiť? K porazeniu robota a záchrane Spider-Mana budú potrebné všetky vaše superschopnosti.

LEGO Super Heroes 76157 Wonder Woman™ vs. Cheetah-30%
39,99 € 27,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Zažite epickú bitku Wonder Woman™ s Cheetah! Hrdina Max sa za každú cenu musí dostať do veže vysielača. Wonder Woman prilieta, aby vysielač preskúmala. Ale keď jej úhlavná nepriateľka, Cheetah, zaútočí… môže sa stať čokoľvek!

LEGO Super Heroes 76173 Spider-Man a Ghost Rider vs. Carnage
19,49 €

Novinka

Ghost Rider sa preháňa mestom vo svojom aute pokrytom plamene. Kompresor ukrýva 3 vystreľovače. Hliadkovacie auto s horiacou lebkou hľadá zloduchov, ktorí patria do rúk spravodlivosti – a má šťastie. Superzloduch Carnage je na úteku. Spider-Man sa ho snaží dostať.

LEGO Super Heroes 76124 War Machine v robotickom obleku
34,99 €

Vyraz do boja s OUTRIDER a zachráň Ant-Mana so súpravou LEGO® Marvel Avengers 76124 War Machine v robotickom obleku. Odpoj vystreľovacie kanóny a daj ich do rúk hrdinu War Machina a na jeho rameno.

LEGO Super Heroes 76174 Spider-Man v monster trucku vs. Mysterio
51,90 €

Novinka

Spoj svoje sily so Spider-Manom a Spider-Gwen v epickej bitke proti Doktorovi Octopusovi a Mysteriovi. Doktor Octopus svojimi dlhými rukami ukradne peniaze. Spider Gwen sa ho snaží dobehnúť na svojom skateboarde a strieľa na neho pavučiny. Spider-Man ponáhľa do akcie vo svojom monster trucku. Mysterio útočia 2 ozbrojenými dronmi.

LEGO Super Heroes 76122 Clayface™ útočia na Batmanovu jaskyňu
109,99 €

Bruce Wayne™ sa musí zmeniť na Batmana a zastaviť Clayfacea™, ktorý útočí na LEGO® Batmanovu jaskyňu. Skontroluj Batpočítač a naskoč do Bat-Tanku. Strieľaj na monštrum z vystreľovačov a skús ho trafiť raketami a hákom z Bat-Tanku. Spoj sa s Batwoman™ a zachráňte Robina z pazúrov obrovských rúk Clayfacea. Ale pozor – Two-Face™ sa snaží dostať Catwoman™ z väzenia. Musíš zastaviť superzločincov skôr, než sa im podarí zničiť Batmanovu jaskyňu!

LEGO Super Heroes 76138 Batman ™ a útek Jokera - rozbalené
44,99 € 41,90 €

Rozbalené

Batman, potrebujeme pomoc! Harley Quinn ™ pomáha Jokerovi utiecť z väznice Arkham. Uháňaj na miesto činu v Batmanovom vrtuľníku. Daj si pozor na bomby vystrelené z katapultu. A nenechaj Harley Quinn na motorke zbúrať múry pomocou reťaze a háku. S touto úžasnou LEGO® stavebnicou s Batmanom a Jokeromzábava nikdy neskončí.