LEGO Hidden Side 70437 Tajomný hrad
109,99 €

Vstúpte do tajomného hradu, ale na vlastné nebezpečenstvo! Vydajte sa v ústrety dobrodružstvu sami alebo sa pripojte k priateľom online a vychutnajte si spoločne herný zážitok z rozšírenej reality v strašidelnom hrade Nehmaara Reema! Postavte si digitálny interaktívny model a prežite nespočetne veľa napínavých príbehov. Potom si stiahnite bezplatnú aplikáciu Hidden Side pre rozšírenú realitu, naskenujte váš model pomocou inteligentného zariadenia a vstúpte do akčného digitálneho sveta.

LEGO Hidden Side 70436 Prízračný hasičský voz 3000
74,99 € 59,90 €

Vyrazte do sveta Hidden Side v prízračnom hasičskom voze 3000 a vychutnajte si úžasný zážitok z rozšírenej reality pre jedného alebo viacerých hráčov! Postavte si hasičský voz a užite si napínavé príbehy. Potom si do svojho inteligentného zariadenia stiahnite bezplatnú aplikáciu Hidden Side pre rozšírenú realitu, naskenujte váš model a odhaľte strašidelný svet.

LEGO Hidden Side 70435 Opustená väznica v Newbury
39,99 € 32,90 €

Vydajte sa v ústrety dobrodružstvu sami alebo sa pripojte k priateľom online a vychutnajte si spoločne herný zážitok z rozšírenej reality v opustenej väznici v Newbury! Postavte si interaktívny model s minifigúrkami Jacka, Ramiho, El Fuega a Natea Locka a 2 figúrkami psov. Potom si stiahnite bezplatnú aplikáciu LEGO® Hidden Side** pre rozšírenú realitu a naskenujte model pomocou inteligentného zariadenia.

LEGO Hidden Side 70433 Ponorka J.B.
19,99 € 15,90 €

Postavte si ponorku J.B. kotviacu v Zátoke duší. K dispozícii budete mať tiež minifigúrky Parkera, Vaughna Geista a Sochy zla a figúrku žraloka. Potom si nainštalujte bezplatnú aplikáciu Hidden Side pre rozšírenú realitu, naskenujte svoj model pomocou inteligentného zariadenia a odhaľte strašidelný digitálny svet v hlbinách mora. Vydajte sa na lov duchov, hľadajte stopy a stretnite sa s hlavným duchom, ktorý sa volá Kreator!

LEGO Minecraft 21140 Kurín

LEGO Minecraft 21140 Kurín

Hodnotenie: 4,9
22 €

Staň sa farmárom a postáv si vlastný vyvýšený kurník s ohradou. Veľká sliepka môže vajíčka znášať priamo do debničky. Pomocou kosti si skroť vlka, ktorý bude sliepky strážiť v čase svojej neprítomnosti.

LEGO Hidden Side 70423 Paranormálny autobus 3000
66,36 € 53,90 €

Je načase vstúpiť do sveta Hidden Side! Máš dosť guráže? Stiahni si aplikáciu LEGO® Hidden Side™, namier telefón na školský autobus a odhaľ svet duchov. Hraj sa s modelom a sleduj, čo sa stane v aplikácii. Preskúmaj svet Hidden Side, rieš nové záhady, nachádzaj zaujímavé predmety, chytaj duchov a pridávaj ich do svojej zbierky, a nakoniec poraz šéfa duchov, Spewera – ak si na to však trúfaš.

LEGO Hidden Side 70429 El Fuegovo kaskadérske lietadlo
31 € 25,90 €

Prílet do sveta Hidden Side na palube El Fuegova kaskadérskeho lietadla a vychutnajte si úžasný zážitok z rozšírenej reality pre jedného alebo viacerých hráčov! Postavte úžasné vrtuľové lietadlo s minifigúrkami El Fuega, Jacka a Mary Breaksom. Potom si nainštalujte bezplatnú aplikáciu Hidden Side pre rozšírenú realitu, naskenujte váš model pomocou inteligentného zariadenia a odhaľte strašidelný digitálny svet. Vydajte sa na lov duchov, hľadajte stopy a stretnite sa s bossom Harry Canem.

LEGO Mindstorms 51515 Roboty vynálezca
359,99 € 292,90 €

Vstúpte do sveta úžasných interaktívnych robotov a vozidiel s touto súpravou robota vynálezca. Postavte si úžasné modely, naprogramujte ich pomocou telefónu alebo notebooku a splňte misie a zábavné aktivity. Vďaka veľkému výberu LEGO dielikov si môžete vytvárať aj vlastné nápadité vynálezy a potom sa o ne podeliť s ostatnými nadšencami robotov na LEGO Life.

LEGO Hidden Side 70431 Temný maják-21%
54,40 € 42,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Vydajte sa v ústrety dobrodružstvu sami alebo sa pripojte k priateľom online a vychutnajte si spoločne herný zážitok z rozšírenej reality v temnom majáku! Postavte digitálny interaktívny model majáku s minifigúrkami Jacka, Parkera, kostlivca, Jennie Napo a Clausa Stormwarda. Potom si stiahnite bezplatnú aplikáciu LEGO® Hidden Side pre rozšírenú realitu a naskenujte model pomocou inteligentného zariadenia. Odhalí sa vám tak digitálny svet nepriateľských duchov, skrytých stôp a bossa Joe Ishmaela.

LEGO Hidden Side 70427 Vítej v Hidden Side
19,40 € 16,90 €

Ponorte sa do úžasného zážitku z rozšírenej reality pre jedného alebo viac hráčov s touto sadou od LEGO® Hidden Side. Postavte model strašidelného metra s minifigúrkami Jacka, Axela Chops, Scrimpera a Waylon, stiahnite si bezplatnú aplikáciu Hidden Side pre rozšírenú realitu a oživte model tým, že ho naskenujete pomocou inteligentného zariadenia. Potom sa vydajte na lov duchov, riešte záhady, stretnite sa so strašidelnou Lady E. a pomôžte Jackovi utiecť z prekliateho digitálneho sveta!

LEGO Hidden Side 70430 Metro v mestečku Newbury
31,10 € 23,90 €

Vydajte sa do metra v mestečku Newbury a vychutnajte si úžasný zážitok z rozšírenej reality pre jedného alebo viacerých hráčov vo svete Hidden Side. Postavte digitálny interaktívny model metra, ktorý možno premeniť na portál, vrátane minifigúrok Jacka, Parkera a posadnutého Petea Petersona. Potom si do svojho inteligentného zariadenia stiahnite bezplatnú aplikáciu Hidden Side pre rozšírenú realitu a vydajte sa v ústrety dobrodružstvám v digitálnom svete s nepriateľskými duchmi a mocným bossom Ratom Shaunom.

LEGO Hidden Side 70422 Útok na stánok s krevetami
54,65 € 44,90 €

Odvážiš sa vstúpiť do sveta Hidden Side? Stiahni si aplikáciu LEGO® Hidden Side™, namier telefón na stánok s krevetami a odhaľ svet duchov. Preskúmaj svet Hidden Side, rieš nové záhady, nachádzaj zaujímavé predmety, chytaj duchov a pridávaj ich do svojej zbierky, a nakoniec poraz šéfa duchov – ak si na to však trúfaš. Šéfkuchára Enza a čašníčku Sally straší šéf duchov Anomaly a v stánku s krevetami vyvádza veľké neplechy. Ponáhľaj sa do akcie s Parker Jacksonovou na jej ultramodernej motokáre.

LEGO Hidden Side 70425 Strašidelná stredná škola v Newbury
136,67 € 109,90 €

Odvážiš sa navštíviť mestečko Newbury **v tajuplnom svete **Hidden Side? Stiahni si aplikáciu LEGO® Hidden Side™, namier telefón na školu a odhaľ svet duchov. Hraj sa so stavebnicou a sleduj, ako v aplikácii celý model ožíva. **Preskúmaj svet **Hidden Side, rieš nové záhady, nachádzaj zaujímavé predmety, chytaj duchov a pridávaj ich do svojej zbierky, a nakoniec poraz šéfa duchov, pána Nibsa – ak si na to však trúfaš. Pomôžeš hrdinom Jackovi Davidsovi a Parker Jacksonovej poraziť duchov a zachrániť tak školu?

LEGO Hidden Side 70428 Jack a plážová bugina
19,40 € 16,90 €

Výpredaj

Poďte do sveta Hidden Side na Jackovej plážovej bugine a vychutnajte si úžasný zážitok z rozšírenej reality pre jedného alebo viacerých hráčov! Postavte cool buginu s minifigúrkami Jacka, Parker a posadnutého Scotta Francisa s 2 hlavami. Potom si stiahnite bezplatnú aplikáciu Hidden Side pre rozšírenú realitu, naskenujte váš model pomocou inteligentného zariadenia a odhaľte strašidelný svet. Pustite sa do boja s duchmi, hľadajte stopy a porazte strašidelného bossa Truckera Dalea.

LEGO Hidden Side 70421 El Fuegův náklaďák
42,93 € 32,90 €

Odvážiš sa vstúpiť do sveta Hidden Side? Pomôž hrdinovi Jackovi Davidsovi a jeho neohrozenému kamarátovi, kaskadérovi El Fuegovi, chytiť a poraziť dvoch posadnutých motorkárov, Joey a Dwaynea! Stiahni si aplikáciu LEGO® Hidden Side™, namier telefón na kaskadérsky kamión El Fuega a odhaľ svet duchov. Alebo si s touto úžasnou LEGO sadou prehrávaj svoje vlastné dobrodružstvo plná duchov!

LEGO Hidden Side 70419 Stará rybárska bárka
31,90 €

Odvážiš sa vstúpiť do sveta Hidden Side? Vraj sa po útesoch na pobreží potuluje duch! Stiahni si aplikáciu LEGO® Hidden Side™, namier telefón na stroskotanú bárky a odhaľ svet duchov. Hraj sa so stavebnicou a sleduj, ako v aplikácii celý model ožíva. Spoj sily s Jackom Davidsom a Parker Jacksonovou a pomôž im zachrániť Newbury pred strašidelnými duchmi.

LEGO Hidden Side 70432 Strašidelná púť
54,40 €

Vstup na strašidelnú púť iba na vlastné nebezpečenstvo! Vydajte sa v ústrety dobrodružstvu sami alebo sa pripojte k priateľom online a vychutnajte si spoločne herný zážitok z rozšírenej reality v strašidelnom zábavnom parku. Postavte digitálne interaktívne modely horskej dráhy a veže s voľným pádom, vrátane minifigúrok Jacka, Parkera, J. B., Jimbo Lobla a Terry Topa. Potom si stiahnite bezplatnú aplikáciu Hidden Side pre rozšírenú realitu, naskenujte váš model pomocou inteligentného zariadenia a vstúpte do akčného digitálneho sveta.

LEGO Overwatch 75975 Watchpoint: Gibraltar
99,99 € 76,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Budúcnosť Overwatch® visí na vlásku, zatiaľ čo sa Winston snaží rýchlo pripraviť raketu k štartu v mape Watchpoint: Gibraltár s pomocou svojej dôveryhodné spojenkyne Pharah. Zastaví ich Reaper predtým, než odštartuje raketa Overwatch?

LEGO BOOST 17101 Creative Toolbox
179,99 € 145,90 €

Prineste svoj model LEGO® do života! Získajte skúsenosti LEGO® na vyššej úrovni s úžasnou Creative LEGO BOOST. Vytvárajte a programujte interaktívne motorizované roboty, modely a ďalšie výtvory s technológiami, ako sú snímače vzdialenosti, farby a náklonu.