LEGO Mindstorms 31313 EV3

LEGO Mindstorms 31313 EV3

Hodnotenie: 4,8
399,99 € 291,90 €

Už je tady LEGO MINDSTORMS EV3! Je to kombinace univerzality stavebního systému LEGO a nejvyspělejších technologií, které jsme dop osud použili při vývoji – a ty už jen pusť ze řetězu svou kreativitu! S novou sadou MINDSTORMS EV3 budou tebou stvoření a ovládaní roboti chodit, mluvit, myslet a dělat všechno, co tě jen dokáže napadnout.

LEGO BOOST 17101 Creative Toolbox-26%
179,99 € 131,90 €

Akcia

Prineste svoj model LEGO® do života! Získajte skúsenosti LEGO® na vyššej úrovni s úžasnou Creative LEGO BOOST. Vytvárajte a programujte interaktívne motorizované roboty, modely a ďalšie výtvory s technológiami, ako sú snímače vzdialenosti, farby a náklonu.

LEGO Hidden Side 70423 Paranormálny autobus 3000
66,36 € 51,90 €

Je načase vstúpiť do sveta Hidden Side! Máš dosť guráže? Stiahni si aplikáciu LEGO® Hidden Side™, namier telefón na školský autobus a odhaľ svet duchov. Hraj sa s modelom a sleduj, čo sa stane v aplikácii. Preskúmaj svet Hidden Side, rieš nové záhady, nachádzaj zaujímavé predmety, chytaj duchov a pridávaj ich do svojej zbierky, a nakoniec poraz šéfa duchov, Spewera – ak si na to však trúfaš.

LEGO Minecraft 21143 Podzemná brána
49,99 € 41,90 €

Nasaď si helmu a brnenie, a zober svoj diamantový meč. Potom naskoč do banského vozíka a cestuj skrz Podzemnú bránu. Uhni sa pred mláďaťom zombie prasacieho muža a nebezpečnému malému pekelnému slizu a pozor dávaj tiež na padajúcu lávu, pretože cestuješ ohnivou krajinou. Bojuj so zúrivým,
lietajúcim Blazeom a Ghastom strieľajúcim ohnivé gule, a dobývaj svetlo vyžarujúce Glowstone.

LEGO Minecraft 21141 Jaskyňa so zombie
19,99 € 15,90 €

Nasaď si helmu, uchop svoj krompáč a vydaj sa po rebríku do Jaskyne so zombie plnej netopierov. Použi dynamit a preraz si cestu dovnútra. Bojuj so zombie a rýchlym zombie mláďatám. Dobývaj uhlie, rudit, zlato a diamantové rudy, ale pozor na padajúce štrkové bloky!

LEGO Hidden Side 70425 Strašidelná stredná škola v Newbury
136,67 € 108,90 €

Odvážiš sa navštíviť mestečko Newbury **v tajuplnom svete **Hidden Side? Stiahni si aplikáciu LEGO® Hidden Side™, namier telefón na školu a odhaľ svet duchov. Hraj sa so stavebnicou a sleduj, ako v aplikácii celý model ožíva. **Preskúmaj svet **Hidden Side, rieš nové záhady, nachádzaj zaujímavé predmety, chytaj duchov a pridávaj ich do svojej zbierky, a nakoniec poraz šéfa duchov, pána Nibsa – ak si na to však trúfaš. Pomôžeš hrdinom Jackovi Davidsovi a Parker Jacksonovej poraziť duchov a zachrániť tak školu?

LEGO Hidden Side 70419 Stará rybárska bárka
31,21 € 24,90 €

Odvážiš sa vstúpiť do sveta Hidden Side? Vraj sa po útesoch na pobreží potuluje duch! Stiahni si aplikáciu LEGO® Hidden Side™, namier telefón na stroskotanú bárky a odhaľ svet duchov. Hraj sa so stavebnicou a sleduj, ako v aplikácii celý model ožíva. Spoj sily s Jackom Davidsom a Parker Jacksonovou a pomôž im zachrániť Newbury pred strašidelnými duchmi.

LEGO Hidden Side 70432 Strašidelná púť
54,40 € 41,90 €

Vstup na strašidelnú púť iba na vlastné nebezpečenstvo! Vydajte sa v ústrety dobrodružstvu sami alebo sa pripojte k priateľom online a vychutnajte si spoločne herný zážitok z rozšírenej reality v strašidelnom zábavnom parku. Postavte digitálne interaktívne modely horskej dráhy a veže s voľným pádom, vrátane minifigúrok Jacka, Parkera, J. B., Jimbo Lobla a Terry Topa. Potom si stiahnite bezplatnú aplikáciu Hidden Side pre rozšírenú realitu, naskenujte váš model pomocou inteligentného zariadenia a vstúpte do akčného digitálneho sveta.

LEGO Hidden Side 70431 Temný maják-19%
54,40 € 43,90 €

Akcia

Vydajte sa v ústrety dobrodružstvu sami alebo sa pripojte k priateľom online a vychutnajte si spoločne herný zážitok z rozšírenej reality v temnom majáku! Postavte digitálny interaktívny model majáku s minifigúrkami Jacka, Parkera, kostlivca, Jennie Napo a Clausa Stormwarda. Potom si stiahnite bezplatnú aplikáciu LEGO® Hidden Side pre rozšírenú realitu a naskenujte model pomocou inteligentného zariadenia. Odhalí sa vám tak digitálny svet nepriateľských duchov, skrytých stôp a bossa Joe Ishmaela.

LEGO Hidden Side 70427 Vítej v Hidden Side
19,40 € 15,90 €

Ponorte sa do úžasného zážitku z rozšírenej reality pre jedného alebo viac hráčov s touto sadou od LEGO® Hidden Side. Postavte model strašidelného metra s minifigúrkami Jacka, Axela Chops, Scrimpera a Waylon, stiahnite si bezplatnú aplikáciu Hidden Side pre rozšírenú realitu a oživte model tým, že ho naskenujete pomocou inteligentného zariadenia. Potom sa vydajte na lov duchov, riešte záhady, stretnite sa so strašidelnou Lady E. a pomôžte Jackovi utiecť z prekliateho digitálneho sveta!

LEGO Hidden Side 70429 El Fuegovo kaskadérske lietadlo-19%
31 € 24,90 €

Akcia

Prílet do sveta Hidden Side na palube El Fuegova kaskadérskeho lietadla a vychutnajte si úžasný zážitok z rozšírenej reality pre jedného alebo viacerých hráčov! Postavte úžasné vrtuľové lietadlo s minifigúrkami El Fuega, Jacka a Mary Breaksom. Potom si nainštalujte bezplatnú aplikáciu Hidden Side pre rozšírenú realitu, naskenujte váš model pomocou inteligentného zariadenia a odhaľte strašidelný digitálny svet. Vydajte sa na lov duchov, hľadajte stopy a stretnite sa s bossom Harry Canem.

LEGO Minecraft 21140 Kurín

LEGO Minecraft 21140 Kurín

Hodnotenie: 4,9
19,99 € 16,90 €

Staň sa farmárom a postáv si vlastný vyvýšený kurník s ohradou. Veľká sliepka môže vajíčka znášať priamo do debničky. Pomocou kosti si skroť vlka, ktorý bude sliepky strážiť v čase svojej neprítomnosti.

LEGO Hidden Side 70418 J. B. a jeho laboratórium plná duchov
19,49 € 15,90 €

Odvážiš sa vstúpiť do sveta Hidden Side? Spoj sily s Jackom Davidsom a J.B. a pomôž im zachrániť Newbury pred strašidelnými duchmi. Stiahni si aplikáciu LEGO® Hidden Side™, namier telefón na laboratórium J.B. a odhaľ svet duchov. Hraj sa so stavebnicou a sleduj, ako v aplikácii celý model ožíva. Alebo si s touto úžasnou LEGO sadou prehrávaj svoje vlastné dobrodružstvo plná duchov!

LEGO Hidden Side 70420 Záhada na cintoríne
31,21 € 24,90 €

Odvážiš sa vstúpiť do sveta Hidden Side? Spoj sily s hrdinami Jackom Davidsom a Parker Jacksonovou a vyriešte spolu záhadu cintorína, kde straší! Stiahni si aplikáciu LEGO® Hidden Side™, namier telefón na cintorín a odhaľ svet duchov. Hraj sa so stavebnicou a sleduj, ako v aplikácii celý model ožíva. Pomôž Jackovi a Parker nájsť a poraziť duchov.

LEGO Hidden Side 70422 Útok na stánok s krevetami
54,65 € 43,90 €

Odvážiš sa vstúpiť do sveta Hidden Side? Stiahni si aplikáciu LEGO® Hidden Side™, namier telefón na stánok s krevetami a odhaľ svet duchov. Preskúmaj svet Hidden Side, rieš nové záhady, nachádzaj zaujímavé predmety, chytaj duchov a pridávaj ich do svojej zbierky, a nakoniec poraz šéfa duchov – ak si na to však trúfaš. Šéfkuchára Enza a čašníčku Sally straší šéf duchov Anomaly a v stánku s krevetami vyvádza veľké neplechy. Ponáhľaj sa do akcie s Parker Jacksonovou na jej ultramodernej motokáre.

LEGO Hidden Side 70421 El Fuegův náklaďák
42,93 € 33,90 €

Odvážiš sa vstúpiť do sveta Hidden Side? Pomôž hrdinovi Jackovi Davidsovi a jeho neohrozenému kamarátovi, kaskadérovi El Fuegovi, chytiť a poraziť dvoch posadnutých motorkárov, Joey a Dwaynea! Stiahni si aplikáciu LEGO® Hidden Side™, namier telefón na kaskadérsky kamión El Fuega a odhaľ svet duchov. Alebo si s touto úžasnou LEGO sadou prehrávaj svoje vlastné dobrodružstvo plná duchov!

LEGO Hidden Side 70430 Metro v mestečku Newbury
31,10 € 24,90 €

Vydajte sa do metra v mestečku Newbury a vychutnajte si úžasný zážitok z rozšírenej reality pre jedného alebo viacerých hráčov vo svete Hidden Side. Postavte digitálny interaktívny model metra, ktorý možno premeniť na portál, vrátane minifigúrok Jacka, Parkera a posadnutého Petea Petersona. Potom si do svojho inteligentného zariadenia stiahnite bezplatnú aplikáciu Hidden Side pre rozšírenú realitu a vydajte sa v ústrety dobrodružstvám v digitálnom svete s nepriateľskými duchmi a mocným bossom Ratom Shaunom.

LEGO Hidden Side 70428 Jack a plážová bugina
19,40 € 15,90 €

Poďte do sveta Hidden Side na Jackovej plážovej bugine a vychutnajte si úžasný zážitok z rozšírenej reality pre jedného alebo viacerých hráčov! Postavte cool buginu s minifigúrkami Jacka, Parker a posadnutého Scotta Francisa s 2 hlavami. Potom si stiahnite bezplatnú aplikáciu Hidden Side pre rozšírenú realitu, naskenujte váš model pomocou inteligentného zariadenia a odhaľte strašidelný svet. Pustite sa do boja s duchmi, hľadajte stopy a porazte strašidelného bossa Truckera Dalea.

LEGO Overwatch 75975 Watchpoint: Gibraltar
99,99 € 80,90 €

Budúcnosť Overwatch® visí na vlásku, zatiaľ čo sa Winston snaží rýchlo pripraviť raketu k štartu v mape Watchpoint: Gibraltár s pomocou svojej dôveryhodné spojenkyne Pharah. Zastaví ich Reaper predtým, než odštartuje raketa Overwatch?

LEGO Hidden Side 70435 Opuštěná věznice v Newbury
39,99 €

Novinka

Vydejte se vstříc dobrodružství sami nebo se připojte k přátelům online a vychutnejte si společně herní zážitek z rozšířené reality v opuštěné věznici v Newbury! Postavte si interaktivní model s minifigurkami Jacka, Ramiho, El Fuega a Natea Locka a 2 figurkami psů. Potom si stáhněte bezplatnou aplikaci LEGO® Hidden Side pro rozšířenou realitu a naskenujte model pomocí chytrého zařízení.

LEGO Hidden Side 70437 Tajemný hrad
109,99 €

Novinka

Vstupte do tajemného hradu, ale na vlastní nebezpečí! Vydejte se vstříc dobrodružství sami nebo se připojte k přátelům online a vychutnejte si společně herní zážitek z rozšířené reality ve strašidelném hradě Nehmaara Reema! Postavte si digitálně interaktivní model a prožijte bezpočet napínavých příběhů. Pak si stáhněte bezplatnou aplikaci Hidden Side pro rozšířenou realitu, naskenujte váš model pomocí chytrého zařízení a vstupte do akčního digitálního světa.

LEGO Hidden Side 70433 Ponorka J.B.
19,99 €

Novinka

Postavte si ponorku J.B. kotvící v Zátoce duší. K dispozici budete mít také minifigurky Parker, Vaughna Geista a Sochy zla a figurku žraloka. Pak si nainstalujte bezplatnou aplikaci Hidden Side pro rozšířenou realitu, naskenujte svůj model pomocí chytrého zařízení a odhalte strašidelný digitální svět v hlubinách moří. Vydejte se na lov duchů, hledejte stopy a utkejte se s hlavním duchem, který se jmenuje Kreatoru!

LEGO Hidden Side 70434 Nadpřirozený závoďák
29,99 €

Novinka

Vyrazte do světa Hidden Side v nadpřirozeném závoďáku a vychutnejte si úžasný zážitek z rozšířené reality pro jednoho nebo více hráčů. Postavte si závoďák a přehrávejte si bezpočet příběhů s minifigurkami Jacka, Vaughna, stínového bojovníka a figurkou pejska. Stáhněte bezplatnou aplikaci Hidden Side pro rozšířenou realitu, naskenujte váš model pomocí chytrého zařízení a odhalte strašidelný svět.

LEGO Hidden Side 70436 Přízračný hasičský vůz 3000
74,99 €

Novinka

Vyrazte do světa Hidden Side v přízračném hasičském voze 3000 a vychutnejte si úžasný zážitek z rozšířené reality pro jednoho nebo více hráčů! Postavte si hasičský vůz a užijte si napínavé příběhy. Pak si do svého chytrého zařízení stáhněte bezplatnou aplikaci Hidden Side pro rozšířenou realitu, naskenujte váš model a odhalte strašidelný svět.