Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

LEGO® Policajti a hasiči

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie LEGO® Policajti a hasiči na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie LEGO® Policajti a hasiči nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii LEGO® Policajti a hasiči – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
LEGO DUPLO 10959 Policajná stanica a vrtuľník Mega Creative Auto, červené vodné hasičské auto 3+ MEGA CREATIVE Univerzálny
LEGO DUPLO 10959 Policajná stanica a vrtuľník

Stavebnica Policajná stanica a vrtuľník (10959) od LEGO® DUPLO® je vhodná pre malé deti od 2 rokov, ktoré zaujme inšpiratívnymi postavami a vozidlami. Stavebnica umožní hravou formou rozvíjať jemnú motoriku, empatiu a ďalšie užitočné zručnosti.

môžete mať DNES

Partner: MALL
LEGO DUPLO 10970 Hasičská stanica a vrtuľník Mega Creative Auto, červené vodné hasičské auto 3+ MEGA CREATIVE Univerzálny
LEGO DUPLO 10970 Hasičská stanica a vrtuľník

Veľká sada Hasičská stanica a vrtuľník (10970) od LEGO® DUPLO® je nabitá parádnymi detailmi a fascinujúcimi prvkami, ktoré iste inšpirujú deti od 2 rokov. Sada určená špeciálne pre predškolákov doslova prekypuje hernými možnosťami podporujúcimi rozvoj jemnej motoriky, empatie a ďalších dôležitých zručností. Deti sa zároveň môžu bezpečným spôsobom zoznámiť s prácou hasičov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Mega Creative Auto, červené vodné hasičské auto 3+ MEGA CREATIVE Univerzálny Mega Creative Auto, červené vodné hasičské auto 3+ MEGA CREATIVE Univerzálny
Mega Creative Auto, červené vodné hasičské auto 3+ MEGA CREATIVE Univerzálny

Hasičské auto MEGA CREATIVE má veľa pohyblivých prvkov, ako napríklad rebrík s dlhým dosahom, ktorý vám umožní hrať rôzne scenáre záchrany.Navyše po naplnení nádoby vodou z hadice môže hasičské auto striekať vodu, čo pridáva interaktivitu a obohacuje zábavu.Vďaka funkcii spätného ťahu, po zatlačení

môžete mať 05.03 - 07.03

Partner: sarcia_eu
LEGO City 60316 Policajná stanica LEGO City 60414 Hasičská stanica s hasičským vozidlom
LEGO City 60316 Policajná stanica

Trojposchodový model Policajná stanica (60316) od LEGO® City je doslova nabitý inšpiratívnymi detailmi, vrátane cely s funkciou úniku, dvorom, na ktorom sa prechádza zlodej, a psieho cvičiska.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO City 60374 Veliteľské vozidlo hasičov LEGO City 60414 Hasičská stanica s hasičským vozidlom
LEGO City 60374 Veliteľské vozidlo hasičov

Dodajte hre na hasičov šťavu s veliteľským vozidlom hasičov od LEGO® City (60374). Prepracované hasičské vozidlo sa pýši odnímateľným riadiacim centrom, hasičským dronom a pozemným dronom. Deti môžu z vozidla a dronu strieľať dieliky vody a uhasiť tak požiar. Doplnky, ktoré znázorňujú lesné a mestské prostredie, a 3 minifigúrky potom zaistia dlhé hodiny akčnej zábavy!

môžete mať DNES

Partner: MALL
Novinka
LEGO City 60414 Hasičská stanica s hasičským vozidlom LEGO City 60414 Hasičská stanica s hasičským vozidlom
LEGO City 60414 Hasičská stanica s hasičským vozidlom

Povzbuďte detskú predstavivosť hernou stavebnicou 60414 LEGO® City Hasičská stanica s hasičským vzorom pre deti od 6 rokov. Súčasťou stanica je moderné riadiace centrum, kuchynka a miestami na spanie nad priestormi s vybavením, ďalej 2 garáže s vysokými sklápacími dverami. Stavebnica obsahuje tiež dron a hasičskú striekačku s modulárnym rebríkom a prídavnými hasiacimi prístrojmi.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO City 60373 Hasičská záchranná loď a čln LEGO City 60418 Mobilné kriminalistické laboratórium policajtov
LEGO City 60373 Hasičská záchranná loď a čln

hasičskou záchrannou loďou a člnom od LEGO® City (60373) si deti užijú veľa napínavých dobrodružstiev. Môžu strieľať dieliky vody LEGO z hasiaceho dela lode alebo vyslať do akcie hasiča s jetpackom, aby uhasil požiar. O veľkú porciu zábavy sa potom zaručene postarajú 3 minifigúrky.

môžete mať DNES

Partner: MALL
LEGO City 60372 Policajná akadémia LEGO City 60418 Mobilné kriminalistické laboratórium policajtov
LEGO City 60372 Policajná akadémia

Stavebnica LEGO® City Policajná stanica (60372) prináša modulárnu policajnú stanicu s niekoľkými miestnosťami a vonkajšiu prekážkovú dráhu, vrátane lezeckej steny, preliezky a lanového sklzu. Nechýba ani riaditeľná štvorkolka, 6 minifigúrok a figúrka koňa.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Novinka
LEGO City 60418 Mobilné kriminalistické laboratórium policajtov LEGO City 60418 Mobilné kriminalistické laboratórium policajtov
LEGO City 60418 Mobilné kriminalistické laboratórium policajtov

Vyšetrovanie stôp, ktoré za sebou zanechali zločinci na úteku, to je úloha pre policajtov v stavebnici 60418 LEGO® City Mobilné kriminalistické laboratórium policajtov. Táto skvelá herná súprava pre deti od 7 rokov obsahuje nákladné auto, ktoré sa otvorí a odhalí dvojúrovňové laboratórium na skúmanie miesta činu s pracoviskami, mapou, monitormi, mikroskopom, kávovarom a väzením.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Novinka
LEGO City 60412 Hasičské vozidlo 4x4 a záchranný čln LEGO City 60412 Hasičské vozidlo 4x4 a záchranný čln
LEGO City 60412 Hasičské vozidlo 4x4 a záchranný čln

Máme tu víťaznú kombináciu pre fanúšikov hračiek hasičských záchranných vozidiel. Táto bezchybná stavebnica 60412 LEGO® City Hasičské vozidlo 4×4 a záchranný čln pre deti od 5 rokov je dokonalým akčným balíčkom pre hranie sa na hasičov. Naviac v nej nájdete príves na prevoz záchranného člna, stan a kempovaciu scénu aj s požiarom kempu.

môžete mať DNES

Partner: MALL
LEGO City 60375 Hasičská stanica a auto hasičov LEGO City 60412 Hasičské vozidlo 4x4 a záchranný čln
LEGO City 60375 Hasičská stanica a auto hasičov

Zapálite iskru detskej fantázie so stavebnicou LEGO® City Hasičská stanica a auto hasičov (60375), v ktorej je stanica so spacou miestnosťou, garáž a zábavná tyč na rýchle skĺznutie do akcie. Deti budú mať k dispozícii aj parádne hasičské auto s ohybnou hadicou a rebríkom na streche.

môžete mať DNES

Partner: MALL
LEGO DUPLO 10969 Hasičské auto LEGO City 60412 Hasičské vozidlo 4x4 a záchranný čln
LEGO DUPLO 10969 Hasičské auto

Deti od 2 rokov so záľubou v požiarnických vozidlách budú stavebnicou Hasičské vozidlo (10969) od LEGO® DUPLO® zaiste uchvátené. Táto tvorivá stavebnica s rozkošnou zvieracou figúrkou a priateľským hasičom vo vozidle nabitom funkciami rozvíja sociálne a emocionálne zručnosti a jemnú motoriku predškolákov, zatiaľ čo si prehrávajú skutočné dobrodružstvá hrdinov všedného dňa.

môžete mať DNES

Partner: MALL