Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie LEGO® od 12 rokov na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie LEGO® od 12 rokov nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii LEGO® od 12 rokov – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
LEGO Friends 41757 Botanická záhrada LEGO Jurassic World 76961 Návštevnícke centrum: útok T-rexe a raptora
LEGO Friends 41757 Botanická záhrada

Inšpirujte deti, aby sa dozvedeli viac o rastlinách a kvetoch s touto prepracovanou stavebnicou LEGO® Friends Botanická záhrada (41757) pre deti od 12 rokov. Stavebnica obsahuje 3 postavičky a množstvo doplnkov. Vo vnútri hračkárskeho skleníka deti nájdu rôzne exotické rastliny a kvety inšpirované skutočnými druhmi rastlín. Milovníci motýľov zaiste ocenia priehľadnú kupolu s funkciou otáčania, ktorá umožňuje 2 motýľom lietať, rovnako ako motýle v skutočnej botanickej záhrade.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
sarcia.eu LEGO Architecture Londýn 21034 LEGO Jurassic World 76961 Návštevnícke centrum: útok T-rexe a raptora
sarcia.eu LEGO Architecture Londýn 21034

LEGO Architecture, Londýn je fascinujúca súprava, ktorá vás zavedie na cestu do jedného z najkrajších miest na svete – Londýna. Toto neobyčajné dielo LEGO Architecture uctieva architektúru tohto dynamického mesta tým, že predstavuje klasické obrysy najdôležitejších pamiatok Londýna vo forme inšpiruj

môžete mať 28.02 - 01.03

Partner: sarcia_eu
LEGO Jurassic World 76961 Návštevnícke centrum: útok T-rexe a raptora LEGO Jurassic World 76961 Návštevnícke centrum: útok T-rexe a raptora
LEGO Jurassic World 76961 Návštevnícke centrum: útok T-rexe a raptora
MALL.SK Dni – Zľava 20 % na vybrané stavebnice značky LEGO s kódom 24MDL2SK6 (platí od 12. 2. do 25. 2. 2024 nebo do vyprodání zásob)!
Stavebnica LEGO® Návštevnícke centrum: útok T-rexe a raptora vhodná pre deti od 12 rokov vám pomôže znovu prežiť dramatické scény z filmu Jurský park. Jedinečné architektonické riešenie návštevníckeho centra je prevedené do LEGO štýlu. Umiestnite do vstupnej haly zostaviteľnú kostru T-rexa.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO Architecture 21028 New York City LEGO Architecture 21028 New York City
LEGO Architecture 21028 New York City

Zachyť architektonickú podstatu New Yorku s touto úžasnou sadou, ktorá obsahuje ikonickou budovu Flatiron, budovu Chrysler, Empire State Building, veža svetového obchodného centra a Sochu slobody, ktorý tvorí krásnu scenériu.

môžete mať DNES

Partner: MALL
LEGO Architecture 21044 Paříž LEGO Architecture 21028 New York City
LEGO Architecture 21044 Paříž

Spoj dohromady najslávnejšie parížske miesta vďaka tomuto nádhernému panoramatickému modelu Paríža. Táto LEGO sada bol navrhnutá tak, aby poskytla príjemný a obohacujúci zážitok zo stavania všetkým, ktorí sa zaujímajú o architektúru, cestovanie, históriu a dizajn.

môžete mať DNES

Partner: MALL
LEGO Architecture 21034 Londýn LEGO Architecture 21028 New York City
LEGO Architecture 21034 Londýn

Zachyťte architektonickú podstatu Londýna s ikonickou Národnou galériou, Nelsonovým stĺpom, vyhliadkovým Londýnskym okom, Big Benom (tzv. Alžbetinou vežou) a mostom Tower Bridge aj s Temžou pod ním.

môžete mať DNES

Partner: MALL
LEGO Harry Potter 76414 Expecto Patronum LEGO Avatar 75574 Toruk Makto a Strom duší
LEGO Harry Potter 76414 Expecto Patronum

Stavajte a prestavujte ochranu pred dementormi – výstavná stavebnica LEGO® Harry Potter™ Expecto Patronum 2v1 (76414) pre staviteľov od 14 rokov. Obsahuje kocky pre zostavenie patróna Harryho Pottera alebo vlčieho patróna profesora Remusa Lupina. Oba modely sú zostavené z priesvitných, svetlo modrých dielikov pre kúzelný efekt, a majú polohovateľné nohy a zabudovaný podstavec na vystavenie s ozdobnými prvkami a miestom pre minifigúrku.

môžete mať DNES

Partner: MALL
LEGO Friends 41737 Zábavný park na pláži LEGO Avatar 75574 Toruk Makto a Strom duší
LEGO Friends 41737 Zábavný park na pláži

Táto stavebnica LEGO® Friends bola navrhnutá pre staršie deti a ponúka pokročilú staviteľskú výzvu s množstvom zábavných detailov. Stavitelia od 12 rokov, ktorí milujú riešenie problémov, si pri stavaní jednotlivých prvkov stavebnice LEGO Friends Zábavný park na pláži (41737) môžu rozširovať zručnosti.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO Avatar 75574 Toruk Makto a Strom duší LEGO Avatar 75574 Toruk Makto a Strom duší
LEGO Avatar 75574 Toruk Makto a Strom duší

Urobte radosť dieťaťu od 12 rokov, ktoré miluje sci-fi a zvieratá, populárnou stavebnicou LEGO Avatar Toruk Makto a Strom duší (75574). Nájdete v nej minifigúrky Na'vi Jakea Sullyho, Neytiri, Mo'at a Tsu'Teye, pohyblivú figúrku Toruka s fóliovými krídlami, figúrku koňa Pa'li a zostaviteľný Strom duší, a navyše 3 modely prostredia s dielikmi, ktoré svietia v tme.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Rozbalené
LEGO Technic 42129 Truck trialové vozidlo Mercedes-Benz Zetros 4x4 - rozbalené LEGO Technic 42129 Truck trialové vozidlo Mercedes-Benz Zetros 4x4 - rozbalené
LEGO Technic 42129 Truck trialové vozidlo Mercedes-Benz Zetros 4x4 - rozbalené

Truck trialové vozidlo Mercedes-Benz Zetros 4×4 bol navrhnutý pre tie najextrémnejšie podmienky a poradí sa s akýmkoľvek terénom. A teraz si môžete postaviť vlastný LEGO® Technic repliku tohto úchvatného stroja. Vychutnajte si náročný staviteľský zážitok a potom s pomocou aplikácie CONTROL+ vyrazte na prechádzku. Nachystajte prekážky a vyznačte tréningovú trasu pomocou zástaviek.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL