LEGO Movie 70831 Emmetov vysnívaný dom/Záchranná raketa!
64,99 €

53,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Prestavaj Emmetov domov na raketu a vydaj sa zachrániť Lucy. Vojdi do domu vstupnými dverami a odpočiň si v obývačke a kuchyni. Bojovníčka Kitty zase rada trávi čas v podkroví. Predveď svoje zručnosti majstra staviteľa a Prestavaj Emmetov domov na raketu


LEGO Movie 70827 Ultrakatty a bojovníčka Lucy!
29,99 €

26,10 €

Novinka

Spoj svoje sily s Ultrakatty a bojovníčkou Lucy z filmu LEGO® PRÍBEH 2 a zachráňte Emmeta pred mimozemským narušiteľom! Ovládaj mocnú UltraKatty a vytváraj rôzne výrazy v tvári. Zamier na mimozemšťana Lucyinou kušou, ale pozor na jeho klopkajúce ústa!


LEGO Movie 70820 LEGO® Movie Maker-22%
54,99 €

42,79 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Natoč si svoj vlastný film so sadou LEGO® Movie Maker! Postav scénu a vyber si jedno z dvoch pozadí. Pred nakrúcaním si všetky scény s Emmetom, Lucy, Rexom a ďalšími skvelými postavami nezabudni naskúšať. Potom umiestni svoj chytrý telefón na stojan a vytvor vlastnú úžasnú verziu filmu LEGO PRÍBEH 2!


LEGO Movie 70821 Emmetova a Bennyho dielňa „Postav a oprav to“!
19,99 €

16,50 €

Novinka

Preleťte sa vo vesmíre so sadou LEGO® PRÍBEH 2 Emmetova a Bennyho dielňa Postav a oprav to! Použite všelijaké náradie a opravte Bennyho vesmírnu loď a Emmetovu únikovú buginu. Načerpajte benzín a vydajte sa na cestu. Pri objavovaní nových planét môžete ísť na prieskum vo vozidle vesmírnej lode!


LEGO Movie 70822 Najroztomilejší priatelia Unikitty!
10,40 €

Novinka

Vychutnaj si parádny deň s Unikitty a jej priateľmi Kornútkom a Čokotyčkou! Postav si tieto 3 zábavné postavy z filmu LEGO® PRÍBEH 2 a potom si daj niečo dobré pod zub z vozíka s čajom.


LEGO Movie 70823 Emmetova trojkolka!
14,99 €

13,10 €

Novinka

Dokážeš zastaviť mimozemskú inváziu? Natankuj na čerpacej stanici palivo do tohto super vysokého vozítka s tromi kolesami. Vystreľ na mimozemského narušiteľa z katapultu ráfik kolesa. Potom naskoč na trojkolku, chop sa riadenia a vydaj sa na útek!


LEGO Movie 70824 Predstavujeme kráľovnú Lubovôli
19,99 €

16,30 €

Novinka

Zoznám sa s Lucy s kráľovnou Ľubovôle! Ale ako spoznať kráľovnú, ktorá dokáže meniť podobu? Kráľovná Ľubovôle sa v skutočnosti premenila v krásneho koňa. Pomôžeš Lucy utiecť pred kráľovnou, Milou Melou, Susan a Banarnarom pripomínajúci banán?


LEGO Movie 70825 Neobmedzené modely kráľovnej Ľubovôle!
44,99 €

35,30 €

Novinka

Postav si kráľovnú Ľubovôle a prestavaj ju do najrôznejších podôb a tvarov, presne ako vo filme LEGO® PRÍBEH 2. Vytvor smutné violončelo, naštvaného dinosaura, veselé autíčko a veľa ďalšieho.


LEGO Movie 70826 Rexovo rextrémne terénne vozidlo!
29,99 €

26,20 €

Novinka

Pomôž Rexovi a Emmet postaviťRexovo rextrémne terénne vozidlo 3 v 1 z filmu LEGO® PRÍBEH 2 a zachrániť sa tak pred Faunoflérom. Strieľaj z vystreľovača na toto parádne vozítko. Vezmi pušku pre Raptora a použi ju ako Rexovú zbraň. Potom terénne vozidlo prestavajt na Rex-o-Saura Quoda alebo Execu-Rex-o-saura a uteč.


LEGO Movie 70828 Vyklápací party autobus
99,99 €

79,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Pridaj sa k Disco Kitty, Tempo, Melody a Zebemu a vyraz na výlet vo vyklápacom party autobuse! Umiestni Zebeho do kokpitu. Otvor strechu a strany autobusu, rozlož reproduktory a disco guľu a party môže začať! Daj si lahodné smoothie, zapni disco svetlá a predveď svoje tanečné pohyby na otočnom tanečnom parkete!


LEGO Movie 70829 Úniková bugina Emmeta a Lucy!
54,99 €

45,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Uteč pred Hviezdou a Srdcom z filmu LEGO® PRÍBEH 2 v únikovej bugine Emmeta a Lucy! Zvládni hravo hrboľatý terén. Zamier zbraňou a vystreľ šíp. Bojuj proti nepriateľovi s Lucyinou kušou a Žraloččiným páčidlom. Odpáľ nádrže s palivom, odíď do bezpečia a dokonči svoju únikovú misiu!


LEGO Movie 70830 Kozmická loď generálky Mely!
74,99 €

64,80 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Pomôž Emmetovi a Lucy uniknúť pred kozmickou loďou generálky Mely z filmu LEGO® PRÍBEH 2! Mela strieľa po našich hrdinoch samolepky. Dokážu sa títo dvaja majstri stavitelia vyhnúť väzeniu na palube tejto úžasnej vesmírnej lode?


LEGO Movie 70841 Bennyho vesmírna skupina
10,40 €

Novinka

Vzlietni do vesmíru s LEGO® Bennyho vesmírnou skupinou! Nadviaž spojenie s Lennym, Jennym a Kennym pomocou vysielačky. Odraz votrelca Jennyho zbraňou a hľadaj poklad pomocou Kennyho detektora kovu.