LEGO Movie 70847 Dobré ráno, iskričky!
10,51 €
9,90 €

Novinka

Daj rozkošným LEGO® deťom dobré ráno a priprav sa na deňvzrušujúcej zábavy! Daj si smoothie a zaspievaj si „Všetko je tu božie“ s Emmet a Lucy z filmu LEGO PRÍBEH 2. Potom to poriadne roztoč as pomocou LEGO katapultu odstrel Hviezdu. Alebo na ňu posaď jedno z detí a preleť sa vesmírom! S touto parádnou LEGO sadou akcia nikdy nekončí!


LEGO Movie 70837 Trblietkavolesklé kúpele-16%
74,99 €

62,30 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Pripoj sa k postavám z filmu LEGO® PRÍBEH 2, medzi ktoré patrí kozmonaut Benny, Vyblednutá Hustenka a UniKitty ako KlídeKitty vo Trblietkavolesklých kúpeľoch s touto farebnou súpravou! Uži si masáž od chobotnice Osmy. Zrelaxujte sa vo vírivke s Klídekitty. Pozri si nový účes Vyblednutej Hustenky – páči sa všetkým okrem nej!


LEGO Movie 70824 Predstavujeme kráľovnú Lubovôli
19,99 €

16,90 €

Zoznám sa s Lucy s kráľovnou Ľubovôle! Ale ako spoznať kráľovnú, ktorá dokáže meniť podobu? Kráľovná Ľubovôle sa v skutočnosti premenila v krásneho koňa. Pomôžeš Lucy utiecť pred kráľovnou, Milou Melou, Susan a Banarnarom pripomínajúci banán?


LEGO Movie 70826 Rexovo rextrémne terénne vozidlo!
29,99 €

25,90 €

Pomôž Rexovi a Emmet postaviťRexovo rextrémne terénne vozidlo 3 v 1 z filmu LEGO® PRÍBEH 2 a zachrániť sa tak pred Faunoflérom. Strieľaj z vystreľovača na toto parádne vozítko. Vezmi pušku pre Raptora a použi ju ako Rexovú zbraň. Potom terénne vozidlo prestavajt na Rex-o-Saura Quoda alebo Execu-Rex-o-saura a uteč.


LEGO Movie 70821 Emmetova a Bennyho dielňa „Postav a oprav to“!
19,99 €

15,90 €

Preleťte sa vo vesmíre so sadou LEGO® PRÍBEH 2 Emmetova a Bennyho dielňa Postav a oprav to! Použite všelijaké náradie a opravte Bennyho vesmírnu loď a Emmetovu únikovú buginu. Načerpajte benzín a vydajte sa na cestu. Pri objavovaní nových planét môžete ísť na prieskum vo vozidle vesmírnej lode!


LEGO Movie 70831 Emmetov vysnívaný dom/Záchranná raketa!
64,99 €

53,90 €
+ doprava zadarmo

Prestavaj Emmetov domov na raketu a vydaj sa zachrániť Lucy. Vojdi do domu vstupnými dverami a odpočiň si v obývačke a kuchyni. Bojovníčka Kitty zase rada trávi čas v podkroví. Predveď svoje zručnosti majstra staviteľa a Prestavaj Emmetov domov na raketu


LEGO Movie 70830 Kozmická loď generálky Mely!-16%
74,99 €

62,30 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Pomôž Emmetovi a Lucy uniknúť pred kozmickou loďou generálky Mely z filmu LEGO® PRÍBEH 2! Mela strieľa po našich hrdinoch samolepky. Dokážu sa títo dvaja majstri stavitelia vyhnúť väzeniu na palube tejto úžasnej vesmírnej lode?


LEGO Movie 70839 Rexceloplán
159,99 €

135,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Všetci na palubu lode Rexcelsior s Emmetom so strniskom a Rexom Riskomilem! Čakajú vás LEGO® vesmírne dobrodružstvá. Emmet, postava z filmu LEGO PRÍBEH 2, si nechal narásť strnisko, aby sa viac podobal svojmu najlepšiemu kamarátovi. Bude ho ale baviť cestovanie v Rexovej parádnej sci-fi vesmírnej lodi?


LEGO Movie 70848 Párty partia zo Sestrálneho systému
19,49 €
18,90 €

Novinka

Poriadne to roztoč s párty partiou **zo Sestrálneho systému! Nasaď LEGO® Unikitty perové boa, nech je z nej Disco Kitty, a Bennymu hviezdne okuliare, aby bol ozdobou každej tancovačky. Postav si Kovovousovu úžasnú jednočlennú **metalovú kapelu v podobe veľkého robota z množstva vstavaných LEGO hudobných nástrojov. Daj si smoothie s hrdinami z filmu LEGO PRÍBEH 2 a potom to rozbehni na tanečnom parkete!


LEGO Movie 70827 Ultrakatty a bojovníčka Lucy!
29,99 €

25,90 €

Spoj svoje sily s Ultrakatty a bojovníčkou Lucy z filmu LEGO® PRÍBEH 2 a zachráňte Emmeta pred mimozemským narušiteľom! Ovládaj mocnú UltraKatty a vytváraj rôzne výrazy v tvári. Zamier na mimozemšťana Lucyinou kušou, ale pozor na jeho klopkajúce ústa!


LEGO Movie 70829 Úniková bugina Emmeta a Lucy!
54,99 €

45,90 €
+ doprava zadarmo

Uteč pred Hviezdou a Srdcom z filmu LEGO® PRÍBEH 2 v únikovej bugine Emmeta a Lucy! Zvládni hravo hrboľatý terén. Zamier zbraňou a vystreľ šíp. Bojuj proti nepriateľovi s Lucyinou kušou a Žraloččiným páčidlom. Odpáľ nádrže s palivom, odíď do bezpečia a dokonči svoju únikovú misiu!


LEGO Movie 70849 Zdivočelá Mela a jej stíhačka
54,65 €
53,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Priprav sa na bitvu so Zdivočelou Melou a jej stíhačkou z LEGO® PRÍBEH 2! Naskoč do dvojitého kokpitu s Milou Melú a Hustenkou a vyraz do vesmíru. Strieľaj hviezdové disky na svojich nepriateľov a vypusť 3 Hviezdy zo zadnej časti tejto parádnej kozmickej LEGO lode. Potom pribehni do akcie s hrdinami Emmetom a Rexom!


LEGO Movie 70822 Najroztomilejší priatelia Unikitty!
9,90 €

Vychutnaj si parádny deň s Unikitty a jej priateľmi Kornútkom a Čokotyčkou! Postav si tieto 3 zábavné postavy z filmu LEGO® PRÍBEH 2 a potom si daj niečo dobré pod zub z vozíka s čajom.


LEGO Movie 70823 Emmetova trojkolka!
14,99 €

12,90 €

Dokážeš zastaviť mimozemskú inváziu? Natankuj na čerpacej stanici palivo do tohto super vysokého vozítka s tromi kolesami. Vystreľ na mimozemského narušiteľa z katapultu ráfik kolesa. Potom naskoč na trojkolku, chop sa riadenia a vydaj sa na útek!


LEGO Movie 70820 LEGO® Movie Maker
54,99 €

44,90 €
+ doprava zadarmo

Natoč si svoj vlastný film so sadou LEGO® Movie Maker! Postav scénu a vyber si jedno z dvoch pozadí. Pred nakrúcaním si všetky scény s Emmetom, Lucy, Rexom a ďalšími skvelými postavami nezabudni naskúšať. Potom umiestni svoj chytrý telefón na stojan a vytvor vlastnú úžasnú verziu filmu LEGO PRÍBEH 2!


LEGO Movie 70828 Vyklápací party autobus
99,99 €

81,90 €
+ doprava zadarmo

Pridaj sa k Disco Kitty, Tempo, Melody a Zebemu a vyraz na výlet vo vyklápacom party autobuse! Umiestni Zebeho do kokpitu. Otvor strechu a strany autobusu, rozlož reproduktory a disco guľu a party môže začať! Daj si lahodné smoothie, zapni disco svetlá a predveď svoje tanečné pohyby na otočnom tanečnom parkete!


LEGO Movie 70838 "Hrozivý" vesmírny palác kráľovnej Ľubovôle
109,99 €

96,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Pridaj sa na večeru k starému mládencovi Batmanovi a kráľovnej ľubovôle v kráľovninom hrôzostrašnom vesmírnom paláci s touto zábavnou stavebnicou! Vychutnaj si smoothie a prezri si mixážny pult. Zoznam sa s ďalšími farebnými postavami z filmu LEGO PRÍBEH 2, ako je zmrzlinový kornút, a vystreľ do vesmíru Hviezdu a Srdce v ich moduloch.


LEGO Movie 70841 Bennyho vesmírna skupina
9,99 €

8,90 €

Vzlietni do vesmíru s LEGO® Bennyho vesmírnou skupinou! Nadviaž spojenie s Lennym, Jennym a Kennym pomocou vysielačky. Odraz votrelca Jennyho zbraňou a hľadaj poklad pomocou Kennyho detektora kovu.


LEGO Minifigúrky 71024 Disney - 2. séria
3,99 €

3,40 €

Novinka

Vytváraj si svoje vlastné Disney dobrodružstvo s 2. sériou Disney LEGO® minifigúrok, ktorá je novinkou pre máj 2019! V balíčku je vždy jedna z 18-tich zberateľských minifigúrok s jedným alebo viacerými doplnkami, navyše podstavec na vystavenie a aj zberateľský letáčik. Koho nájdeš vo svojom ďalšom „tajomnom“ sáčku?