LEGO

LEGO® DUPLO® zavedie deti do ríše fantázie, v ktorej nájdu nespočet možností, akými si svet prispôsobiť. Nie je nič, čo by nedokázali, nič, čo by sa nedalo postaviť, či už je to vláčik, farma, hasičská stanica alebo lietadlá a helikoptéry.

Zobraziť viac

LEGO® DUPLO® Vláčik

 • LEGO® DUPLO® Vláčik patrí k najobľúbenejším zo série DUPLO®. K dispozícii je v podobe parného vláčika, nákladného vlaku alebo vlaku s číslami.

→ Vláčiky od LEGO® DUPLO® majú mnoho funkcií - svietia, blikajú a jazdia po koľajniciach. Súčasťou sád sú ďalšie komponenty vrátane panáčikov a koľají.

LEGO® DUPLO® Farma

 • LEGO® DUPLO® Farma je plné domácich zvieratiek, ktoré sa deti učia poznávať. Zaobstarať môžete napríklad sadu Veľká farma, Moja prvá farma alebo Dobrodružstvo na farme a iné.

→ Sady LEGO® DUPLO® Farma obsahujú zvieratká, kocky na farmu, farmára a rad ďalších doplnkov.

LEGO® DUPLO® Hasiči

 • LEGO® DUPLO® Hasiči je tu predovšetkým pre malých chlapcov, ktorí túžia po dobrodružstve. Hasičská stanica obsahuje hasičské auto s blikajúcou sirénou, stanicu, hasičov a ďalšie komponenty.

LEGO® DUPLO® Kocky

TIP!

Pre deti od 4 rokov veku vyberajte tiež zo sérií LEGO® City alebo LEGO® Classic a ďalších.

LEGO® DUPLO® kocky sú sady farebných kociek, z ktorých si môže dieťa postaviť najrôznejšie objekty, záleží len na jeho fantázii, ktorá nie je obmedzovaná na objekty či postavy. Kocky patria k základným sadám DUPLO®.

LEGO® DUPLO® ZOO

 • S LEGO® DUPLO® ZOO si môžu deti postaviť zoologickú záhradu svojich snov. Zvieratká aj výbehy a ďalšie prostredia ZOO možno postupne dokupovať a budovať.

LEGO® DUPLO® Box

 • LEGO® DUPLO® Box ponúka nespočetné množstvo kociek, ktoré majú svoj vlastný DUPLO® plastový box pre jednoduché uloženie stavebnice. V ľahkom boxe môžu deti stavebnicu jednoducho prenášať podľa potreby.

LEGO® DUPLO® Letisko

 • LEGO® DUPLO® Letisko obsahuje lietadlo, pilotov, cestujúcich, zamestnancov letiska i letiskové veže. Stavebnica je ideálna pre detských nadšencov do lietadiel, pomáha deťom predstaviť si reálne situácie na letisku.

LEGO® DUPLO® Sanitka

 • S LEGO® DUPLO® Sanitka sa môžu deti hrať na hrdinu - záchrancu. S vodičom sanitky bezpečne prevezieme a ošetríme každého pacienta. Súčasťou stavebnice je tiež nevyhnutný lekársky kufrík.

LEGO® DUPLO® Dinosaury

 • Zoznámte deti s roztomilými dinosaurami so stavebnicou LEGO® DUPLO® Dinosaury. O dinosaurov sa môžu starať s pomocou ošetrovateľa v pestrej dinosaurej ZOO.
TIP!

Zaobstarať si môžete tiež najrôznejšie LEGO® doplnky, ako sú kľúčenky, zberateľské skrinky na panáčikov a ďalšie.

Najpredávanejšie

-33%
LEGO DUPLO Town 10947 Pretekárske autá
3x

LEGO DUPLO Town 10947 Pretekárske autá

44,99 €
29,90 €
Akcia

Pretekárske autá z radu LEGO® DUPLO® Mesto je pestrá stavebnica, ktorá malým vodičom zaručí veľa vzrušujúcej zábavy a podporí rozvoj ich zručností. Vžite sa do úlohy pretekárov s touto farebnou stavebnicou.

Tovar od predajcu MALL
LEGO DUPLO 10914 Veľký box s kockami
320x

LEGO DUPLO 10914 Veľký box s kockami

49,90 €

Podporte zvedavosť detí s pomocou tvorivého hrania a zábavného učenia. Užite si srandu so zábavnými tvarmi a LEGO® kockami v parádnych farbách. Detskú predstavivosť uchváti auto, okná, kvety, balóniky, darčeky a torta, a navyše tu nájdete aj kocky s číslami 1 až 5 pre prvé počítanie.

Tovar od predajcu MALL
LEGO DUPLO 10915 Nákladiak s abecedou
387x

LEGO DUPLO 10915 Nákladiak s abecedou

29,99 €
25,90 €

Inšpirujte deti ku stavaniu, hraniu a učenie sa stavebnicou LEGO® DUPLO® Nákladiak s abecedou… Stavajte! Sada ponúka 26 kociek písmen, ktoré môžete organizovať, skladať a prepravovať na nákladiaku. Hrajte sa! Batoľatá si pri prevážaní kociek na nákladiaku užijú veľa kreatívnych dobrodružstiev s chlapčekom, dievčatkom a medvedíkom. Učte sa! Predškoláci sa zoznámia so všetkými písmenami abecedy a čoskoro sa naučia písať základné slová (HRA)!

Tovar od predajcu MALL
LEGO DUPLO Town 10945 Smetiarske auto a recyklovanie
38x

LEGO DUPLO Town 10945 Smetiarske auto a recyklovanie

19,99 €

S touto stavebnicou na motívy smetiarov si deti užijú hromadu zábavy a naučia sa veľa vecí. Budú dávať vrecia na odpadky do správnych popolníc podľa farieb, precvičia svoje jemné motorické zručnosti vďaka otváracím vekám a autentickým detailom smetiarskeho auta.

Tovar od predajcu MALL
-25%
LEGO DUPLO® Town 10929 Domček na hranie
1018x

LEGO DUPLO® Town 10929 Domček na hranie

59,99 €
44,99 €
Akcia

Tento otvorený a ľahko prístupný domček je ideálny pre spoločné hranie. Učte deti o každodennom živote a ukážte im, ako a kde sa pripravujú jej jedlá a čo sa robí predtým, než sa ide večer do postele. Stavebnica plná prepracovaných detailov, vrátane figúrok mamičky, otecka a dieťaťa a tiež psíka a medvedíka, s ktorými strávite veľa kúzelných. Pre ešte viac zábavy môžete prestavať hlavný dom na dom s vežou a potom na obytný domček!

Tovar od predajcu MALL
LEGO DUPLO® Town 10931 Nákladiak a pásový bager
294x

LEGO DUPLO® Town 10931 Nákladiak a pásový bager

19,99 €

Deti a rodičia sa spoločne pustia do práce s 2 figúrkami robotníkov, nákladiakom so sklápacou korbou a bagrom s otočnou kabínou a pohyblivou lopatou. Pri riadení vozidiel a plnení úloh budú deti rozvíjať svoje zručnosti. Naložte balvan na korbu nákladiaku. Ale pozor – balvan môže každú chvíľu prasknúť!

Tovar od predajcu MALL
LEGO DUPLO 10899 Zámok z Ľadového kráľovstva
483x

LEGO DUPLO 10899 Zámok z Ľadového kráľovstva

49,90 €

Pripojte sa k Else, Anne a Olafovi v ľadovom zámku a užívajte si nápadité hranie. Užívajte si tvorivú zábavu so snehuliakom Olafom. Hranie s obľúbenými postavami z Ľadového kráľovstva od Disneyho u vašich batoliat podporí rozvoj reči a jemných motorických zručností a tiež sociálneho a emočného uvedomenia.

Tovar od predajcu MALL
-20%
LEGO DUPLO® Town 10874 Parný vlak
774x

LEGO DUPLO® Town 10874 Parný vlak

59,99 €
47,90 €

LEGO® DUPLO® 10874 Parný vlak môže vaše dieťa teraz ešte jednoduchšie ovládať a hrať sa s ním viacerými spôsobmi. Vďaka motoru Push & Go sa môžu malé deti stať rušňovodičmi. Stačí jemne potlačiť vlak dopredu alebo dozadu a vydá sa na cestu. Zastaví sa, keď ho zatlačia nadol alebo zdvihnú z koľajníc. Pomôžte im umiestniť 5 farebných akčných kociek na trať, aby vlak zatrúbil, zapol a vypol svetlá, prerušil jazdu a doplnil palivo, zmenil smer a zastavil tam, kde chcú ony. Táto stavebnica LEGO DUPLO obsahuje navyše vlakovú stanicu, sklápač na uhlie, 2 DUPLO figúrky a figúrku zvieraťa a jednoduchú trať pre hračkársky vlak. Predškoláci si tak môžu užívať klasickú zábavnú hru s vlakom. Stiahnite si voliteľnú aplikáciu a objavte ďalšie herné možnosti vrátane funkcie diaľkového ovládania a zábavných aktivít pre deti!

Tovar od predajcu MALL
LEGO DUPLO® Town 10875 Nákladný vlak
403x

LEGO DUPLO® Town 10875 Nákladný vlak

119,99 €
115,90 €
Doprava zadarmo

LEGO® DUPLO® Nákladný vlak môže vaše dieťa teraz ešte jednoduchšie ovládať a hrať sa s ním viacerými spôsobmi. Vďaka motoru Push & Go sa môžu malé deti stať rušňovodičmi. Stačí jemne potlačiť vlak dopredu alebo dozadu a vydá sa na cestu. Zastaví sa, keď ho zatlačia nadol alebo zdvihnú z koľajníc. Pomôžte im umiestniť 5 farebných akčných kociek na trať, aby vlak zatrúbil, zapol a vypol svetlá, prerušil jazdu a doplnil palivo, zmenil smer a zastavil tam, kde chcú ony. Táto stavebnica LEGO DUPLO obsahuje prístav, loď, kaviareň, nakladaciu stanicu, 2 žeriavy, 3 DUPLO figúrky a figúrku zvieraťa, ako aj množstvo koľajníc. Predškoláci si tak môžu užívať klasickú zábavnú hru s vlakom. Stiahnite si voliteľnú aplikáciu a objavte ďalšie herné možnosti vrátane funkcie diaľkového ovládania a zábavných aktivít pre deti!

Tovar od predajcu MALL
LEGO DUPLO® Town 10872 Vlakový most a koľajnice
519x

LEGO DUPLO® Town 10872 Vlakový most a koľajnice

24,99 €
23,90 €

Skombinujte stavebnicu LEGO® DUPLO® 10872 Vlakový most a koľajnice s akoukoľvek novou alebo už vlastnenou stavebnicou vlaku DUPLO a rozvíjajte rané staviteľské schopnosti svojho dieťaťa, ktoré si môže postaviť vysoký most alebo ľubovoľne usporiadať koľajnice pre hračkársky vlak. Pomôžte svojmu predškolákovi umiestniť žltú akčnú kocku na koľajnicu a kompatibilné vlaky DUPLO zatrúbia, keď ju budú prechádzať. Obsahuje aj LEGO DUPLO figúrku stavebného robotníka, 2 samostatné kocky, rýľ a kufrík na kreatívnejšie hry a príbehy.

Tovar od predajcu MALL
LEGO DUPLO 10913 Box s kockami
317x

LEGO DUPLO 10913 Box s kockami

29,99 €
25,90 €

Akonáhle otvoríte túto pestrofarebnú sadu kociek LEGO® DUPLO®, vstúpite do sveta kreatívneho hrania, ktoré rozvíjajú dôležité zručnosti. Táto všestranná stavebnica pre batoľatá je plná nápadov a inšpirácie. Nájdete tu auto s pohyblivými kolesami, strechu, okno, kvety, chleba… to všetko môžete spájať s veľkým výberom kociek a dielikov, ktoré zaručia, že hranie len tak neskončí. Vďaka kockám s číslami 1, 2 a 3 môžete deti zasvätiť aj do tajov počítania.

Tovar od predajcu MALL
LEGO DUPLO® Town 10932 Demolácia na stavenisku
144x

LEGO DUPLO® Town 10932 Demolácia na stavenisku

59,99 €
51,90 €

Rodičia a deti môžu spoločne zbúrať malý domček pomocou demolačnej gule, vypratať stavenisko buldozérom a potom doviesť nové stavebné materiály v nákladiaku. Model demolačnej gule dá predškolákom príležitosť preskúmať možnosti otvoreného hrania, pričom budú rozvíjať dôležité fyzické a kognitívne zručnosti, ktoré im vydržia po celý život.

Tovar od predajcu MALL

LEGO® DUPLO®

LEGO® DUPLO® rozvíja haptické schopnosti i fantáziu u najmenších detí už od 18 mesiacov veku. Vyberajte LEGO® pre chlapcov aj dievčatá. Kto by odolal LEGO® vláčiku, ktorý jazdí po koľajniciach? Farma je plná sympatických zvieratiek. Zachrániť mesto môžu deti s LEGO® Hasičmi alebo LEGO® DUPLO® Políciou.

Séria LEGO® DUPLO®

LEGO® DUPLO® vhodné pre dievčatká:

 • Frozen - obsahuje postavičky a prostredie z rozprávky Ľadové kráľovstvo.
 • Princezné - zameriava sa na známe princezné z rozprávok, napr. Elzu alebo Ariel.
 • Mini bábiky - obsahuje malé bábiky a ich domčeky alebo izbičky.
 • Zvieratká - plné domácich i voľne žijúcich zvieratiek, vhodné aj pre chlapcov.

LEGO® DUPLO® pre chlapcov:

 • Hrdinovia - stvárňujú hrdinov z akčných rozprávok, ako sú Batman, Spiderman a iní
 • Vlaky - sady obsahujú vláčiky, koľaje aj rušňovodiča.
 • Policajti a hasiči - tvoria hasičské aj policajné autá, stanice i policajti aj hasiči.
 • Vozidlá - tu nájdete najrôznejšie vozidlá, od bagrov až po športové autá.
 • Lietadlá a helikoptéry - lietadlá a helikoptéry majú v sadách rad príslušenstva.

→ Séria Moja prvá LEGO® DUPLO® je vhodná pre tie najmenšie deti, ktoré so stavaním LEGO® začínajú.