LEGO Jurassic World 75936 Jurský park: Vyčíňanie T. rexa
256 € 215,90 €

Postav si a vystav úžasný LEGO® model kultovej brány pôvodného Jurského parku a veľkého polohovateľného T.Rexa z kociek. Otvor bránu pomocou špeciálnej funkcie a vydaj sa do prepracovaného sveta Jurského parku, kde objavíš miesta a scény inšpirované slávnym filmom. Takúto sadu si všetci fanúšikovia Jurského parku rozhodne zamilujú.

LEGO Jurassic World 75937 Triceratopsovo besnenie
64,99 € 54,90 €

Vyraz si na vychádzku v LEGO® Jurskom svete so Simonom Masranim a Allison Milesovou! Ale pozor – došlo k výpadku prúdu a mocný Triceratops rozbil plot a utiekol! Naskoč do buginy s Owenom Gradym a uháňaj na pomoc. Mávaj pred dinosaurom mrkvou, odlákaj jeho pozornosť a zachráň turistov. V Jurskom parku nie je nikdy nuda!

LEGO Jurassic World 75935 Stretnutie s Baryonyxom: Hon za pokladom
64,99 € 54,90 €

Zastav Dannyho Nedermeyera a Sinjina Prescotta v ich nebezpečnej honbe za pokladom v LEGO® Jurskom svete! Podľa legendy je poklad ukrytý niekde v džungli a Danny a Sinjin ho chcú nájsť s pomocou mapy a starej videonahrávky. Baryonyx si ale myslí, že mu chcú ukradnúť ryby! Pomôž Owenovi Gradymu a Claire Dearingovej opraviť buginu. Potom do nej naskoč aj so psom Ruďákom a dopadni zloduchov skôr, než sa im podarí poklad ukradnúť!

LEGO Jurassic World 75938 T. rex vs. Dinorobot
99,99 € 85,90 €

Pozor! Danny Nedermeyer prehľadáva Jurský park v jeho obrovskom dinorobotovi s cieľom ukradnúť poklad skrytý v sopke Isla Nublar. Najprv však musí čeliť mocnému T. Rexovi. Naskoč do lode s Owenom Gradym, Claire Dearingovou, Vicom Hoskinsom a tiež malými VelociRaptormi Blue, Deltou, Echom a Charliem – a uháňaj na miesto bitky. Strieľaj z vystreľovačov lode na dinorobota. Uspi T. rexa pomocou uspávacej pištole.

LEGO Jurassic World 75934 Dilophosaurus na úteku
24,99 € 20,90 €

Preskúmaj LEGO® Jurský svet s Owenom Gradym a postav si dron, ktorý ti pomôže dávať pozor na dinosaury. Zoznam sa s Hudsonom Harperom – tento chalan vie o dinosauroch úplne všetko. Potom postav stánok v tvare dinosaurej hlavy z LEGO kociek. Ale pozor! Mladý Dilophosaurus utiekol a zakrádajú sa za Hudsonom. Prileť na pomoc s dronom Owena, vystreľ sieť a chyť utečeného dinosaura.

LEGO Creator 31058 Úžasný dinosaurus
14,99 € 12,90 €

Rozochvejte zem pod sebou s týmto hrozivým Tyranosaurom Rexom. Pozrite sa na zuby ostré ako nože, pohybujte s pazúrmi a tiež s hlavou a chvostom. Možno prestavovať na ďalšie dinosaury; Triceratopsa alebo Pterodaktyla.

LEGO Jurassic World 75941 Indominus rex vs. ankylosaurus
109,99 €

Novinka

Najděte gyrosférickou stanici se Zachem a Grayem Mitchellem. Odpalte gyrosféru a vydejte se hledat fascinující dinosaury. Dejte ale pozor – obří Indominus rex je na svobodě a útočí na ankylosaura! Ankylosaurův ocas převrací stromy – dostaňte proto Zacha a Graye do bezpečí. Poté pomozte Owenovi a Claire dostat tato mocná stvoření pod kontrolu a zachránit situaci!

LEGO Jurassic World 75942 Velociraptor: Záchranná mise s dvouplošníkem
32,99 €

Novinka

Pozor! Sinjin Prescott se dostal moc blízko k raptořímu hnízdu a je v nebezpečí! Uhání pryč džunglí ve svém terénním voze, ale rozzuřený velociraptor je mu v patách. Vyrazte mu na pomoc v parádním dvouplošníku Owena Gradyho. Spusťte řetěz, aby se ho Sinjin mohl chytit, a odleťte s ním co nejrychleji do bezpečí!

LEGO Jurassic World 75940 Útěk gallimima a pteranodona
64,99 €

Novinka

Pozor! Někdo v Jurském parku vypnul hlavní přívod elektřiny a dinosauři utekli! Naskočte do průzkumného vozidla s Owenem a Claire a vyrazte do džungle. Vzlétněte s drony a najděte pteranodona a gallimima. Pokuste se je chytit pomocí vystřelovače sítě a uspávací pistole. Jakmile budou dinosauři dopraveni zpět na své místo, je čas věnovat se v pojízdné laboratoři opět výzkumu.

LEGO Jurassic World 75939 Laboratoř Dr. Wu: Útěk dinosauřích mláďat
19,99 €

Novinka

Přidejte se k Dr. Wu v jeho parádní laboratoři, kde „vyrábí“ nové dinosaury! Ale pozor – na počítači se objevilo výstražné hlášení. Někdo se snaží park sabotovat! A triceratops právě prorazil klec! Pomozte Owenovi uklidnit dinosauří mládě. Musíte zároveň pomoci Dr. Wu ochránit mládě Ankylosaura a dinosauří vejce v inkubátoru.