Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie LEGO® Dinosaury na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie LEGO® Dinosaury nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii LEGO® Dinosaury – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
LEGO Jurassic World 76956 Útek T. rexa Ikonka Dinosaur závodná dráha dinosaur zvuky svetlá
LEGO Jurassic World 76956 Útek T. rexa

Zostavte si kocku po kocke klasickú scénu z filmu Jurský park s T-rexom, ako drví prevrátený Ford Explorer, druhým identickým vozidlom a zničeným elektrickým ohradníkom. Tento výstavný model s minifigúrkami Alana Granta, Iana Malcolma a Tima a Lex Murphyovcov doslova prekypuje autentickými detailmi.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Novinka
LEGO Jurassic World 76960 Objavenie brachiosaura Ikonka Dinosaur závodná dráha dinosaur zvuky svetlá
LEGO Jurassic World 76960 Objavenie brachiosaura

Pocíťte aj vy nemý úžas, ktorý zaplavil doktorku Ellie Sattlerovú a doktora Alana Granta, keď poprvýkrát zbadali majestátneho brachiosaura. Stavebnica obsahuje polohovateľného brachiosaura, ktorý je zatiaľ najvyššou figúrkou dinosaura z kociek LEGO, a takisto Jeep® Wrangler a strom. Do Jeepu sa zmestia 3 minifigúrky: doktor Alan Grant, doktorka Ellie Sattlerová a John Hammond.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Ikonka Dinosaur závodná dráha dinosaur zvuky svetlá Ikonka Dinosaur závodná dráha dinosaur zvuky svetlá
Ikonka Dinosaur závodná dráha dinosaur zvuky svetlá

Skvelá pretekárska dráha v tvare dinosaura.

môžete mať 09.10 - 10.10

Partner: Greatstore
LEGO Creator 31058 Úžasný dinosaurus LEGO Jurassic World 76949 Útok giganotosaura a therizinosaura
LEGO Creator 31058 Úžasný dinosaurus

Rozochvejte zem pod sebou s týmto hrozivým Tyranosaurom Rexom. Pozrite sa na zuby ostré ako nože, pohybujte s pazúrmi a tiež s hlavou a chvostom. Možno prestavovať na ďalšie dinosaury; Triceratopsa alebo Pterodaktyla.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Novinka
LEGO Jurassic World 76958 Útok dilophosaura LEGO Jurassic World 76949 Útok giganotosaura a therizinosaura
LEGO Jurassic World 76958 Útok dilophosaura

So zberateľskou stavebnicou LEGO® Jurassic World Útok dilophosaura (76958) si môžu vaši drobci postaviť klasickú scénu z Jurského parku alebo vymýšľať príbehy podľa vlastnej fantázie. Obsahuje figúrku dilophosaura, hračkársky Jeep® z Jurského parku, do ktorého môžete posadiť minifigúrku Dennisa Nedryho, ďalšiu minifigúrku špinavú od bahna a dekoráciu so stopami dinosaura.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO Jurassic World 76949 Útok giganotosaura a therizinosaura LEGO Jurassic World 76949 Útok giganotosaura a therizinosaura
LEGO Jurassic World 76949 Útok giganotosaura a therizinosaura

Fanúšikovia snímky Jurský svet Nadvláda môžu na vlastnej koži prežiť nezabudnuteľné filmové scény vďaka stavebnici Útok giganotosaura a therizinosaura (76949). Stavebnica obsahuje 2 úplne nové polohovateľné figúrky dinosaurov, model výskumného strediska a prepracovaným laboratóriom, garáž s buginou, pozorovacia veža a vrtuľník s otočnými rotormi.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO Jurassic World 76951 Preprava pyroraptora a dilophosaura LEGO Jurassic World 76951 Preprava pyroraptora a dilophosaura
LEGO Jurassic World 76951 Preprava pyroraptora a dilophosaura

Zostavte si vlastné vzrušujúce dobrodružstvo s dinosaurami s parádnou stavebnicou Preprava pyroraptora a dilophosaura (76951) sa deti môžu hrať na pátranie po dinosauroch v terénnom aute s postavami z filmu Jurský svet Nadvláda. Vozidlo ponúka miesto pre 2 minifigúrky, odnímateľné zariadenie na stopovanie dinosaurov a odpojiteľný príves s otváracou klietkou, do ktorej sa zmestí figúrka dinosaura. Prehrávajte si akčné príbehy s minifigurkami Iana Malcolma, doktorky Ellie Sattlerovej a strážca parku a figúrkami pyroraptora a dilophosaura.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO Jurassic World 76946 Odchyt velociraptorov Blue a Bety LEGO Jurassic World 76951 Preprava pyroraptora a dilophosaura
LEGO Jurassic World 76946 Odchyt velociraptorov Blue a Bety

Malí milovníci dinosaurov a parádnych vozidiel si stavebnicu LEGO® Jurassic World Odchyt velociraptorov Blue a Bety (76946) doslova zamilujú. Stavebnica inšpirovaná strhujúcou scénou z filmu Jurský svet Nadvláda obsahuje model nákladiaku, motorku, dinosaurie klietku s pascou a kuracie stehienko ako návnadu pre dinosauri.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO Jurassic World 76944 Útek T-rexa LEGO Jurassic World 76951 Preprava pyroraptora a dilophosaura
LEGO Jurassic World 76944 Útek T-rexa

Malí milovníci dinosaurov a parádnych vozidiel vo veku od 4 rokov si zostavovanie modelov zo stavebnice LEGO® Jurassic World Útek T-rexe (76944) doslova zamilujú. Obsahuje letisko s pristávacou plochou pre vrtuľník, garáž, helikoptéru, buginu a zbúrateľný plot aj figúrku T-rexe. Nechybia 3 minifigúrky – Owen Grady, Zia Rodriguezová a strážca parku – ani doplnky pre nápadité hranie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO Jurassic World 76957 Útek velociraptora LEGO Jurassic World 76947 Quetzalcoatlus – prepadnutie lietadla
LEGO Jurassic World 76957 Útek velociraptora

Malé deti od 4 rokov sa s touto skvelou stavebnicou LEGO® Jurassic World Útek velociraptora (76957) môžu nielen zahrať, ale naučia sa aj stavať. Stavebnica je inšpirovaná kultovou scénou z filmovej série Jurský park a obsahuje dinosauriu ohradu s vežou, funkciu úniku a navijak na spúšťanie jedla k figúrke velociraptora. Nechýba ani terénne vozidlo, 2 minifigúrky a zábavné doplnky, ktoré podnietia kreatívnu hru.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO Jurassic World 76948 Útek T-rexe a atrociraptora LEGO Jurassic World 76947 Quetzalcoatlus – prepadnutie lietadla
LEGO Jurassic World 76948 Útek T-rexe a atrociraptora

Stavebnica Útek T-rexe a atrociraptora (76948) ponúkne fanúšikom možnosť prežiť strhujúcu akciu a napätie z filmu Jurský svet Nadvláda. Ide o parádny darček pre deti od 8 rokov, ktoré rady udávajú smer. Stavebnica obsahuje zostaviteľný model trhoviska a kamiónu, a navyše figúrky T-rexe a atrociraptora. Na trhovisku nájdete ohradu pre T-rexe, ktorá ho však najskôr aj tak nezastaví.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO Jurassic World 76947 Quetzalcoatlus – prepadnutie lietadla LEGO Jurassic World 76947 Quetzalcoatlus – prepadnutie lietadla
LEGO Jurassic World 76947 Quetzalcoatlus – prepadnutie lietadla

Prežite napätie a vzrušenie z akčných scén z filmu Jurský svet Nadvláda so stavebnicou Quetzalcoatlus – prepadnutie lietadla (76947). Obsahuje model lietadla s priestorom pre 3 minifigúrky, otočnými vrtuľami, otváracím nákladným priestorom a motormi, ktoré sú navrhnuté tak, aby nevydržali útok polohovateľnej figúrky quetzalcoatla (motory je možné k modelu opäť ľahko pripevniť).

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL