LEGO Classic 10698 Veľký kreatívny box
49,99 € 40,90 €

S týmto obrovským boxom plným klasických kociek LEGO v 33 rôznych farbách zažiješ skutočnú stavebnú horúčku. Sada obsahuje množstvo rozmanitých okien a dverí a celý rad ďalších špeciálnych dielov, takže sa môžeš nechať unášať svojou fantáziou.

LEGO Classic 10696 Stredný kreatívny box
34,99 € 27,90 €

Táto sada obsahuje kocky LEGO v 35 rôznych farbách a bola navrhnutá tak, aby umožňovala staviteľom všetkých vekových kategórií stavať podľa vlastnej fantázie a podnecovala ich predstavivosť.

LEGO Classic 10700 Zelená podložka na stavanie
7,99 € 5,90 €

Podložka na stavanie LEGO Classic s rozmermi 25 × 25 v zelenej farbe. Podložka sa skvelo hodí pre stavby na záhrade, v lese alebo na čokoľvek iné, čo ťa napadne. Je to výborná základňa, na ktorej môžeš svoje výtvory zo stavebnice LEGO postaviť, predvádzať a hrať sa s nimi.

LEGO Classic 11011 Kocky a domčeky
63,10 € 54,90 €

V tejto Lego súprave nájdete dostatok kociek na zostavenie 10 zvieratiek a tiež čohokoľvek, čo len deti napadne. Doprajte vášmu malému milovníkovi zvierat neobmedzené kreatívne hranie, pri ktorom si osvoja cenné zručnosti, ktoré vydržia po celý život.

LEGO Classic 10715 Kocky na kolieskach
24,99 € 20,90 €

Vytváraj všemožné vozidielka – od kolieskového kresla, cez konský povoz, až po vozíky a autá – s touto špeciálnou LEGO® Classic sadou, ktorá obsahuje širokú škálu koliesok a pneumatík v rôznych farbách a veľkostiach. Sada obsahuje tiež výber LEGO kociek, vrátane očí a kopu ďalších dielikov najrôznejších tvarov.

LEGO Classic 10693 Tvorivé doplnky
19,99 € 16,90 €

Prebuď svoju predstavivosť a pusť sa do stavania. S touto sadou farebných kociek LEGO rozličných tvarov a veľkostí ti stavanie pôjde hravo! Môžeš postaviť čokoľvek od vesmírnych rakiet a robotov až po dinosaury alebo žraloky.

LEGO Classic 10714 Modrá podložka na stavanie
7,99 € 7,90 €

Vytvor útulné prímorské mesto, bazén zaliaty slnkom, loď na šírom mori a všetko, čo si len dokážeš predstaviť, s touto nádhernou modrou podložkou na stavanie – perfektný začiatočný bod pre LEGO® výtvory!

LEGO Classic 10692 Tvorivé kocky
14,99 € 12,90 €

Pozri si všetky kocky LEGO a popusti uzdu svojej fantázii! Môžeš postaviť, čokoľvek ťa napadne. V sade nájdeš klasické stavebné kocky v 29 farbách aj špeciálne diely, ktoré zahŕňajú dvere, okná, oči a vrtule.

LEGO Classic 10713 Kreatívny kufrík
19,99 € 16,90 €

Stavaj a hraj sa so svojou kolekciou LEGO® kociek kdekoľvek vďaka tomuto elegantnému a praktickému Kreatívnemu kufríku od LEGO® Classic. Kufrík obsahuje pestrofarebné LEGO® kocky, vrátane očí, koliesok a mnohých ďalších dielikov najrôznejších tvarov, vďaka ktorým môžeš vytvárať domčeky, autá, a ďalšie modely.

LEGO Classic 10701 Sivá podložka na stavanie
14,99 € 11,90 €

Podložka na stavanie LEGO Classic s rozmermi 38×38 v sivej farbe sa skvele hodí pre stavbu mestských ulíc, hradov alebo pre čokoľvek iné, čo ťa napadne. Je to výborná základňa, na ktorej môžeš svoje výtvory zo stavebnice LEGO postaviť, predvádzať a hrať sa s nimi.

LEGO Classic 11004 Kreatívne okienko
29,99 € 24,90 €

Objavuj nové nápadité spôsoby, ako pri stavaní využiť okná a dvere so sadou LEGO® Classic Kreatívne okienka. Vyber si z pestrej ponuky LEGO kociek a vytváraj zábavné hračky. Postav si robota so skrinkou v brušku, raketový dom s mimozemským pilotom alebo včielku s krídlami z okien. Potom si poskladaj domček s garážou s bezchybným červeným autom, uži si tajomnú zábavu so strašidelným domom alebo vytvor útulný domček v tvare topánky!

LEGO Classic 11008 Kocky a domčeky
19,40 € 16,90 €

Ukážte začínajúcim staviteľom svet kreatívneho tvorenia. Deti môžu z týchto LEGO® kociek a dielikov vytvoriť 6 parádnych domovov. Stavebnica LEGO® Classic Kocky a domčeky ponúka veľký rodinný dom, pestrofarebný maják, ľadovo biele iglu, robustný hrad, malý domček a veterný mlyn s plachtami, ktoré sa otáčajú.

LEGO Classic 11003 Kocky s očami
29,99 € 25,90 €

Táto špeciálna sada LEGO® Classic Kocky a oči obsahuje pestrofarebný výber LEGO kociek a dielikov, a navyše i veľa očí rôznych farieb, veľkostí a výrazov, ktoré privedú všetky tvoje výtvory k životu!

LEGO Classic 11010 Biela podložka na stavanie
7,90 €

Táto podložka na stavanie s 32 × 32 výstupkami otvára svet kreatívnych možností. Od zasnežených zimných krajiniek až po slnkom zaliate pláže, a pretože sa dajú kocky pripevniť v akomkoľvek smere (dokonca i hore nohami), podložka môže poslúžiť aj pre strmé svahy hôr či vznášajúcu sa vesmírnu loď.

LEGO Classic 11001 Kocky a nápady
9,90 €

Postav si klasický parný vláčik, útulný domček, super muzikantské klávesy, roztomilého červeného dinosaura alebo čokoľvek, čo ťa len napadne, so sadou plnou pestrofarebných kociek LEGO® Classic Kocky a nápady – možnosti sú nekonečné!

LEGO Classic 11002 Základná sada kociek
19,99 € 16,90 €

Postav si svoje sny a hraj sa so stavebnicami LEGO Classic. Objav nadčasovú kreatívnu zábavu s touto očarujúcou sadou kociek. Vyber si z pestrofarebných kociek, kolies a očí a postav veľa klasických modelov, od rytiera na koni až po bezchybný monster truck.

LEGO Classic 11006 Modré kreatívne kocky
5 € 4,90 €

Inšpirujte deti ku stavaniu, tvoreniu a kreatívnemu hraniu s touto vzrušujúcou súpravou modrých LEGO® kociek. Môžete postaviť 3 zábavné hračky: veľrybu, vlak so 4 kolesami a robota s pohyblivými pažami. Deti môžu hračku prestavovať podľa svojich predstáv na čokoľvek, čo ich napadne. S touto všestrannou začiatočníckou LEGO súpravou je možné všetko, od stavania skvelých nápadov až po fantastické dobrodružstvá vo vymyslených svetoch.

LEGO Classic 11007 Zelené kreatívne kocky
5 € 4,90 €

Zapáľte iskru detskej fantázie so súpravou LEGO® Classic Zelené kreatívne kocky. Môžete postaviť hneď 3 zábavné modely: psíka, vrtuľník s rotujúcou vrtuľou a jabloň s lahodne vyzerajúcim jabĺčkom. Deti však z kociek môžu postaviť, čokoľvek len chcú. Kreativite sa medze nekladú! Akonáhle do stavania zapojí svoju nevyčerpateľnú predstavivosť, bude možné všetko!

LEGO Classic 11717 Kocky kocky doštičky
77,90 €

Novinka

Táto inšpiratívna súprava LEGO® kociek a dielikov otvára mladým staviteľom svet kreatívneho stavania. Vďaka množstvu najrôznejších farieb a dielikov, vrátane kolies, okien, dverí, očí a tiež 4 podložiek s rozmerom 16 × 16 výstupkov, si deti môžu postaviť, čokoľvek ich napadne. Či už sa rozhodnete využiť návody na odporúčané modely alebo sa pustíte do vlastných výtvorov, herné možnosti sú neobmedzené.