LEGO Classic 10713 Kreatívny kufrík
19,99 €

16,60 €

Stavaj a hraj sa so svojou kolekciou LEGO® kociek kdekoľvek vďaka tomuto elegantnému a praktickému Kreatívnemu kufríku od LEGO® Classic. Kufrík obsahuje pestrofarebné LEGO® kocky, vrátane očí, koliesok a mnohých ďalších dielikov najrôznejších tvarov, vďaka ktorým môžeš vytvárať domčeky, autá, a ďalšie modely.


LEGO Classic 10715 Kocky na kolieskach
24,99 €
23,20 €

Vytváraj všemožné vozidielka – od kolieskového kresla, cez konský povoz, až po vozíky a autá – s touto špeciálnou LEGO® Classic sadou, ktorá obsahuje širokú škálu koliesok a pneumatík v rôznych farbách a veľkostiach. Sada obsahuje tiež výber LEGO kociek, vrátane očí a kopu ďalších dielikov najrôznejších tvarov.


LEGO Classic 10696 Stredný kreatívny box
34,99 €

27,10 €

Táto sada obsahuje kocky LEGO v 35 rôznych farbách a bola navrhnutá tak, aby umožňovala staviteľom všetkých vekových kategórií stavať podľa vlastnej fantázie a podnecovala ich predstavivosť.


LEGO Classic 11001 Kocky a nápady
9,99 €
9,70 €

Postav si klasický parný vláčik, útulný domček, super muzikantské klávesy, roztomilého červeného dinosaura alebo čokoľvek, čo ťa len napadne, so sadou plnou pestrofarebných kociek LEGO® Classic Kocky a nápady – možnosti sú nekonečné!


LEGO Classic 11003 Kocky s očami
29,99 €

26 €

Táto špeciálna sada LEGO® Classic Kocky a oči obsahuje pestrofarebný výber LEGO kociek a dielikov, a navyše i veľa očí rôznych farieb, veľkostí a výrazov, ktoré privedú všetky tvoje výtvory k životu!


LEGO Classic 10698 Veľký kreatívny box
49,99 €

41,40 €
+ doprava zadarmo

S týmto obrovským boxom plným klasických kociek LEGO v 33 rôznych farbách zažiješ skutočnú stavebnú horúčku. Sada obsahuje množstvo rozmanitých okien a dverí a celý rad ďalších špeciálnych dielov, takže sa môžeš nechať unášať svojou fantáziou.


LEGO 10402 Zábavná budúcnosť
10 €

Exkluzívne

Ako nám budú v budúcnosti pomáhať roboti? Zisti, akú radosť ti môže priniesť tvorenie z kociek LEGO®, a vyrob si robota, ktorý ti pomôže s domácimi prácami, alebo si postav tú najrýchlejšiu motokáru v okolí a vyraz na preteky. Postaviť môžeš čokoľvek, čo ti dovolí tvoja predstavivosť. Svoj výtvor potom môžeš prestavať a hrať sa s ním celý deň. Z malých kociek môžu vzísť ohromné veci!


LEGO Classic 11002 Základná sada kociek
19,99 €

16,20 €

Postav si svoje sny a hraj sa so stavebnicami LEGO Classic. Objav nadčasovú kreatívnu zábavu s touto očarujúcou sadou kociek. Vyber si z pestrofarebných kociek, kolies a očí a postav veľa klasických modelov, od rytiera na koni až po bezchybný monster truck.


LEGO 10401 Zábava s dúhou
5,40 €

Exkluzívne

Čo nájdeš na konci dúhy? Osláv s nami radosť, ktorú prináša tvorenie z kociek LEGO®. Postav pestrofarebné lietadlo a vzlietni do oblakov alebo daj priechod svojej fantázii* a vytvor úžasné, doteraz neznáme stvorenia. **Postaviť môžeš čokoľvek, čo ti dovolí tvoja predstavivosť. Svoj výtvor potom môžeš prestavať a hrať sa s ním celý deň. Z malých kociek môžu vzísť ohromné veci!


LEGO Classic 10701 Sivá podložka na stavanie
14,99 €
13,50 €

Podložka na stavanie LEGO Classic s rozmermi 38×38 v sivej farbe sa skvele hodí pre stavbu mestských ulíc, hradov alebo pre čokoľvek iné, čo ťa napadne. Je to výborná základňa, na ktorej môžeš svoje výtvory zo stavebnice LEGO postaviť, predvádzať a hrať sa s nimi.


LEGO Classic 10700 Zelená podložka na stavanie
8,50 €

Podložka na stavanie LEGO Classic s rozmermi 25 × 25 v zelenej farbe. Podložka sa skvelo hodí pre stavby na záhrade, v lese alebo na čokoľvek iné, čo ťa napadne. Je to výborná základňa, na ktorej môžeš svoje výtvory zo stavebnice LEGO postaviť, predvádzať a hrať sa s nimi.


LEGO 10404 Dno oceána
31,12 €
28,60 €

Exkluzívne

Podporte svoje dieťa v stavaní náročnejších konštrukcií a zapojení svojej predstavivosti vďaka tejto špeciálnej edícii sady LEGO®, s ktorou preskúma hlbiny oceánu. Nájdete v nej celý rad farebných kociek a ďalších súčiastok, vrátane jedinečnej plochej doštičky k 60. narodeninám značky LEGO.


LEGO Classic 10714 Modrá podložka na stavanie
7,99 €
7,70 €

Vytvor útulné prímorské mesto, bazén zaliaty slnkom, loď na šírom mori a všetko, čo si len dokážeš predstaviť, s touto nádhernou modrou podložkou na stavanie – perfektný začiatočný bod pre LEGO® výtvory!


LEGO Classic 10692 Tvorivé kocky-38%
14,99 €

9,23 €

Akcia

Pozri si všetky kocky LEGO a popusti uzdu svojej fantázii! Môžeš postaviť, čokoľvek ťa napadne. V sade nájdeš klasické stavebné kocky v 29 farbách aj špeciálne diely, ktoré zahŕňajú dvere, okná, oči a vrtule.


LEGO Classic 10693 Tvorivé doplnky
19,99 €
18,20 €

Prebuď svoju predstavivosť a pusť sa do stavania. S touto sadou farebných kociek LEGO rozličných tvarov a veľkostí ti stavanie pôjde hravo! Môžeš postaviť čokoľvek od vesmírnych rakiet a robotov až po dinosaury alebo žraloky.


LEGO Classic 10709 Oranžový kreatívny box
7,40 €

5 €

Vytvárajte roztomilé stvorenia, útulné domčeky, očarujúce hrady a zámky, vlaky, lode, lietadlá a čokoľvek ďalšieho, čo si len dokážete predstaviť … Vaše možnosti sú neobmedzené!


LEGO Classic 10707 Červený kreatívny box
5 €

Popusť uzdu fantázií s LEGO® Red Creative Box! Objavte svoje kreatívne architektonické zručnosti s touto súpravou LEGO® Classic, kde nájdete pestrofarebné a multifunkčné LEGO Cubes a špeciálne diely a inšpiratívnych sprievodcov.


LEGO Classic 11004 Kreatívne okienko
29,99 €
27 €

Novinka

Objavuj nové nápadité spôsoby, ako pri stavaní využiť okná a dvere so sadou LEGO® Classic Kreatívne okienka. Vyber si z pestrej ponuky LEGO kociek a vytváraj zábavné hračky. Postav si robota so skrinkou v brušku, raketový dom s mimozemským pilotom alebo včielku s krídlami z okien. Potom si poskladaj domček s garážou s bezchybným červeným autom, uži si tajomnú zábavu so strašidelným domom alebo vytvor útulný domček v tvare topánky!


LEGO Classic 10712 Kocky a ozubené kolieska
19,99 €

17,40 €

Vytvor si pestrý a farebný svet plný pohyblivých modelov so zábavnými funkciami s touto úžasnou sadou LEGO® Classic. Postav helikoptéru s vrtuľou, kolotoč, hojdajúciu opicu, otáčajúce žiarivé slnečnice alebo zábavnú sovu s pohyblivými očami – možnosti sú nekonečné.