Merkur Mlyn 019

Hodnotenie: 4,5 7 hodnotení Značka: Merkur

Merkur Mlyn 019

Stavebnica Merkur veterný mlyn. Zo stavebnice je možné podľa návodu zostaviť 10 rôznych modelov. Ale ani fantázii sa medze nekladú, a preto môže dieťa stavať celé dni. Kvalitná kovová konštrukčná stavebnica. Celý popis

15.4
4.5 7

15,40 € vrátane DPH

Náš kód: 498057

4 užívateľské recenzie

Hodnotenie: 5
  • Marián H., Trenčianske Teplice

Maximálna spokojnosť. Poznám z mojej mladosti a preto som to kúpil i pre 5 ročného vnuka. Deti, najmä chlapci sa naučia zručnosti a je to i zábavné a podporuje fantáziu..

Hodnotenie: 5
  • Danuše Š., Praha 5

Klasika, vyborne! Doporucuji.

Hodnotenie: 5
  • Autor si prial zostať v anonymite

Děda je spokojen :-)

Všetky recenzie

Popis

Popis produktu

Balenie obsahuje 183 dielikov.

  • Rozmery 25 × 18 × 5 cm.
  • Hmotnosť 0,6 kg.
  • Vhodné pre deti od 6 rokov.

Tradičná česká kovová konštrukčná stavebnica, z ktorej môžete stavať podľa svojej fantázie alebo použiť priložený návod na zostavenie najrôznejších modelov. Všetko môžete zostaviť pomocou skrutiek a matičiek, ktoré sú súčasťou balenia. Merkúr je názvom vláčikov a kovovej stavebnice, ktorá vznikla začiatkom minulého storočia v Polici nad Metují.

Z našej ponuky Vás ešte môžu zaujímať:


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Určenie unisex
Počet dielov 182 ks

Alternatívne produkty

WALACHIA Radnica

WALACHIA Radnica

Hodnotenie: 5
11,30 €

Drevená samolepiaca stavebnica Walachia radnica. Doprajte vašim deťom hodiny tvorenia. Stavebnica sa skladá zo 194 dielikov. V stavebniciach WALACHIA nájdete všetko potrebné k zostaveniu.


Seva Team

Seva Team

Hodnotenie: 5
12 €
10,90 €

Stavebnica Seva team obsahuje panáčky Seváčky a ďalšie dieliky, z ktorých deti môžu postaviť rôzne diela, skladať autíčko, vznášadlo a ďalšie podľa priloženého návodu alebo podľa vlastnej fantázie.


Seva Mozaika Maxi, 60 ks

Seva Mozaika Maxi, 60 ks

Hodnotenie: 5
21,99 €

11,40 €

Unikátna stavebnica Mozaika Maxi obsahuje 60 ks farebných dielikov, z ktorých môžu deti zostaviť nespočetne obrazcov. Obrázky sa tvoria pokladaním mozaikových dielikov na základnú dosku.