Hape Vláčkodráha Grand City-40%
103,09 € 61 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Vláčkodráha Grand City predstavuje veľkú dvojúrovňovú vlakovú stanicu s výťahom. Cez lístky je možné rozsvietiť projekciu piatich miest. Ďalej je možné mikrofónom nahrať odkaz pre cestujúcich, či rozsvietiť svetlo v hornom poschodí.

Woody Vláčkodráha s mostem a zastávkou, 90 dílů-35%
54,30 € 35,20 €

Výpredaj

Vláčkodráha s příslušenstvím navrženým českým designérem obsahuje 90 dílů. Dráhu lze postavit pokaždé jinak a jednotlivé díly je možné kombinovat i s ostatními vláčkodráhami dostupnými na našem trhu. Součástí balení jsou koleje, vláčky, ale i další příslušenství jako například stromy, značky či domy.

Woody Vláčkodráha s hlavním nádražím, 130 dílů-35%
108,60 € 70,40 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Velká vláčkodráha s originálním příslušenstvím navrženým českým designérem. Balení obsahuje 130 dílů. Dráhu lze postavit pokaždé jinak a jednotlivé díly je možné kombinovat i s ostatními vláčkodráhami dostupnými na našem trhu. Součástí balení jsou koleje, vláčky, ale i nádraží, tunel, most a další příslušenství jako například stromy, značky či domy.

Hape Vláčikodráha - Horská baňa menšia-33%
102,45 € 67,70 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Odvezte vlak z povrchového prostredia hlboko do bane. Táto viacúrovňová hracia plocha poskytuje kompletnú drevenú dráhu a obsahuje žeriav, lanový most, hojdacia dvere a varovný zvonček. Uľahči prácu baníkom a zapriahni všetky vagóniky.

Bigjigs Rail Drevené koľaje Set 25 dielov
17,30 €

Zväčši si svoju vláčikodráhu, to ti teraz ponúka tento veľký rozširujúce set. Set obsahuje 25 kusov kvalitných drevených dielov koľají, ktorý možno pridať k akejkoľvek existujúcej kolekcii vláčikodráhy. Kompatibilný s ostatnými poprednými značkami drevených železníc.

Fisher-Price Zrútenie jaskyne-28%
65,50 € 46,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Užite si veľa zábavy s týmto herným setom, ktorý ukrýva celý rad parádnych vychytávok. Socha v nadživotnej veľkosti ukrýva drahokam. Kým mašinka Tomáš ide výťahom hore, odhalí tento vzácny drahokam. Vyberte ho a použite ho ako jeden z padajúcich balvanov.

Brio Dlhé koľaje rovné, 216 mm, 4 ks
9 €

Dlhé koľaje rovné 4 kusy sú skvelým príslušenstvom pre rozšírenie vašej vláčikodráhy Brio. Časti sú vyrobené z vybraného bukového dreva najvyššej kvality.

Woody Veľká točňa, drevo a plast
11,70 € 8,90 €

Keď sa mašinky nemôžu otočiť priamo za roh, musia dlho obchádzať trate, aby sa dostali správnym smerom tam, kam potrebujú. Na točni, sa na malom priestore mašinka dokonale otočí, koľaje sadnú správne na seba a môže sa vydať do jedného z ôsmich smerov.

Maxim Interaktívne elektronické závory - anglické
21,10 € 17,30 €

Toto priecestie so závorami uľahčuje riadenie prevádzky ako na koľajniciach tak aj na ceste. Stačí stiahnuť závory dole a po prejazde mašinky závory začnú samy vydávať zvukový a svetelný signál.

Brio Výhybky so zarážkou, 1 pár
18,90 €

Výhybky so zarážkou sú ideálne keď po koľajisku ide mašinka na pohon. Lepšie sa zastaví a nevojde na vedľajšiu koľaj, čo by bolo nebezpečné. Časti sú vyrobené z vybraného bukového dreva a plastu vysokej kvality.

Bigjigs Rail drevená vláčikodráha Ohybná koľaj 2kusy
7,90 €

Rozširujúci set dvoch unikátnych ohybných koľají Vám pomôže vo chvíľach, keď vám do úspešného finálneho zostavenia vláčikodráhy podľa vlastnej fantázie chýba len krôčik. Súčasťou balenia sú 2 kusy flexibilných a prispôsobivých koľají, práve tie vyplnia každú medzeru alebo chýbajúcu časť vašej stavby vláčikodráhy.

Brio Dlhé zákruty, 170 mm, 4 ks
7,37 € 7,10 €

Dlhé zákruty 4 kusy sú skvelým príslušenstvom pre rozšírenie vašej vláčikodráhy Brio. Časti sú vyrobené z vybraného bukového dreva najvyššej kvality.

Brio Set koľají, 16 dielov
23,60 €

Set koľají obsahuje 16 dielov rôznych koľají k vláčikodráhám: 4 dlhé rovné, 2 stredne dlhé rovné, 2 krátke rovné, 2 výhybky, 2 krátke zákruty, 2 dlhé zákruty a 2 špeciálne spojovacie koľaje s rovnakými spojovacími prvkami. Koľaje sú vyrobené z kvalitného bukového dreva.

Fisher-Price Super transportér-28%
65,50 € 46,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Senzačný transportér! Ďalšia skvelá zábava od Mašinky Tomáša. V hernom sete nájdete koľaje, ktoré sú kompatibilné so všetkými zostavami. Je tu aj pristávacia plocha pre vrtuľníky a odnímateľná pohyblivá postavička. Súčasťou je tiež jedna kovová mašinka a dve mini mašinky.

Woody Sada koľají, 20 dielov
19,58 € 18,10 €

Zväčši si svoju vláčikodráhu! To ti teraz ponúka táto rozširujúca sada. Sada obsahuje 20 kusov kvalitných drevených dielov koľají, ktoré možno pridať k akejkoľvek existujúcej kolekcii vláčikodráhy. Kompatibilné s ostatnými poprednými značkami drevených železníc.

Maxim Veľké depo s točnou
38,60 €

Veľké depo je určené až pre päť mašiniek či vagónikov. Dvojposchodová strecha umožňuje dokonalý prístup k všetkým zaparkovaným autám. Pred vjazdom do depa je funkčná točňa.

Brio Mechanická točňa

Brio Mechanická točňa

Hodnotenie: 4,5
15,70 €

Mechanická točňa spája železničné trate vláčikodráhy Brio. Na túto točňu je možné napojiť šesť koľají a riadiť potom prevádzku na koľajisku. Časti sú vyrobené z vybraného bukového dreva najvyššej kvality.

Woody Set koľají s prejazdom a točňou
23,41 € 19,30 €

Keď sa mašinky nemôžu otočiť priamo za roh, musia dlho obchádzať trate, aby sa dostali správnym smerom tam kam potrebujú. Na točni od Maxim sa na malom priestore mašinka dokonale otočí, koľaje sadnú správne na seba a môže sa vydať do jedného z ôsmich smerov.

Maxim Hlavná stanica

Maxim Hlavná stanica

Hodnotenie: 5
33,01 € 16,50 €

Maxim Hlavná stanica je ďalší z mnohých dielikov pre vláčikodráhy. Privezte vlak na hlavný rázcestník do všetkých krajín sveta. Vytvorte svoju unikátnu vláčikodráhu a bavte sa hrou na rušňovodiča, výpravcu alebo správcu železníc.

Maxim Maják

Maxim Maják

Hodnotenie: 4
21,50 € 20,10 €

Pobrežný maják navádza lode z ďalekých diaľok morí a oceánov, aby v bezpečí zakotvili v prístave. Urobte zo svojho mesta neobyčajné miesto, kde sa stretáva lodná, automobilová aj železničná doprava. Po stlačení tlačidla sa svetlo na majáku rozsvieti a roztočí.

Woody Vláčikodráha ZOO s vláčikom a zvieratami
39,05 € 30,80 €

Vláčikodráha tvorí komplet zoologickú záhradu aj s vláčikom na prepravu zvierat, s parkoviskom a vstupom do ZOO. Sada je vhodná ako prvá vláčkodráha, ku ktorej možno dokupovať ďalšie koľaje a príslušenstvo.

Maxim Točna s 8-mimi výjazdmi
7,90 €

Keď sa mašinky nemôžu otočiť priamo za roh, musia dlho obchádzať trate, aby sa dostali správnym smerom tam kam potrebujú. Na točni od Maxim, sa na malom priestore mašinka dokonale otočí, koľaje sadnú správne na seba a môže sa vydať do jedného z ôsmich smerov.

Brio Set koľají, 11 dielov
20,50 €

Set koľají obsahujúci 11 dielov skvele rozšíri vašu vláčikodráhu Brio. Časti sú vyrobené z vybraného bukového dreva najvyššej kvality, preto sa bude pristavovať jedna radosť.

Brio Krátke zákruty, 90 mm, 4 ks
7,37 € 6 €

Krátke zákruty rovné 4 kusy sú skvelým príslušenstvom pre rozšírenie vašej vláčikodráhy Brio. Časti sú vyrobené z vybraného bukového dreva najvyššej kvality.

Brio Štartovací set koľají
18,10 €

Základná sada koľají pre vláčiky Brio. Ak si chcete skladať vlastnú vláčikodráhu bez obmedzenia kvôli nedostatku koľají, táto sada je tu práve pre vás. Jednotlivé časti sú vyrobené z dreva s certifikátom FSC.

Maxim Depo pre dve lokomotívy
14,20 € 11,40 €

Krásne depo ponúka zázemie pre dve lokomotívy, ktoré si tu môžu oddýchnuť a nabrať ďalšie sily. Depo je vhodné pre mašinky s rozmermi cca 12,5 × 13 × 15 cm.

Maxim Vláčikodráha s visutým mostom - 57 ks
38,82 € 31,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Rozšírte svoju vláčikodráhu o jedinečný červený 80 cm dlhý most, ktorý je kópiou známeho amerického mosta v San Franciscu. Balenie obsahuje plastový most a nájazdové koľaje.

Maxim Signalizačná veža
16,90 € 12,40 €

Na vyťažených tratiach je dôležité, aby nedochádzalo k nebezpečným zrážkam vlakov. Pohyblivý staničný signalista vám bude pomáhať v poslušnosti mašiniek, keď signalizuje červená – stáť alebo zelená – choď! Malí inžinieri musia dávať veľký pozor na jednotlivé signály, aby ochránili svojich cestujúcich aj náklad v poriadku a bez kolízií.

Brio Most s podjazdom
17,40 € 15,20 €

Most s podjazdom je jednoduchý malý most, pod ktorým môžu jazdiť Brio autá. Tento doplnok je vyrobený z vybraného bukového dreva najvyššej kvality.

Brio 33699 Most

Brio 33699 Most

Hodnotenie: 5
14,54 € 11,80 €

Most v zákrute je veľmi atraktívny prvok pre tvoju vláčikodráhu Brio. Ponúka širšiu škálu stavebných možností. Most sa skladá z 3 dielov drevenej dráhy a plastovej konštrukcie, ktorá drží most pohromade. Most je kompatibilný s väčšinou vláčikodráh.

Brio Systém pre navyšovanie mostov
13 €

Systém pre navyšovanie mostov od značky Brio môžete použiť ako podpery alebo urobiť tunel. Tiež môžete naskladať podpery nad seba a vytvoriť tak novú 2-úrovňovú dráhu pre vaše vláčiky.

Maxim Železničná opravovňa
15,30 € 13,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Každá mašinka potrebuje čas od času poopraviť. V opravovni sa postarajú o jej dobrý technický stav. Tu sa môžu mašinky zastaviť s poruchami a závadami. Po otočení červenej páčky sa nadvihne koľaj a mašinka sama odíde.

Fisher-Price Rozširujúci set Hazard tracks
19,35 € 15,70 €

Postavte, rozšírte a upravte si svoj vlastný motorový svet Mašinky Tomáša a jeho priateľov s týmto rozširujúcim setom Trackmaster od Fisher-Price®. Pripojte diely k ďalším rozširujúcim setom a herným setom vláčikov Trackmaster a postavte si vlastnú originálnu železnicu!

Maxim Výhybka - prehadzovacia
10,20 €

Špeciálna výhybka nielen pre mašinky na batérie, ktoré po prepnutí výhybky pocestujú tam, kam im určíte a nikdy inak. Môžete určiť okruh, ktorý vďaka prehadzovacím výhybkám vláčiky musia dodržiavať.

Brio Krátke koľaje rovné, 108 mm, 4 ks
7,90 €

Krátke koľaje rovné 4 kusy sú skvelým príslušenstvom pre rozšírenie vašej vláčikodráhy Brio. Časti sú vyrobené z vybraného bukového dreva najvyššej kvality.

Maxim Tunelová stanica
12,20 € 10,20 €

Tunelová stanica má vzhľad tehlového vzoru. Výstavbou nových staníc sa Vaše mesto zdokonaľuje a cestujúci sa budú cítiť príjemne a pohodlne po celú dobu ich cestovania.

Brio Výhybka pre rovnobežné koľaje
9,90 € 8,60 €

Jednoduché výhybky k vláčikodráhe Brio sú skvelým doplnkom pre rozšírenie vašej sady. Vláčiky potom budú môcť jazdiť viacerými smermi. Časti sú vyrobené z vybraného bukového dreva najvyššej kvality.

Brio Mini koľaje rovné, spojky, 54 mm, 4 ks
7,37 € 5,90 €

Tieto špeciálne spojky Brio využijete pri spojoch, kde je potrebné zameniť spojovaciu páčku za dierku a naopak. Časti sú vyrobené z vybraného bukového dreva najvyššej kvality.

Fisher-Price Základná dráha s mašinkou-36%
38,94 € 24,60 €

Výpredaj

Je tu nový set s vodojemom! Bez vody nie je para a lokomotíva Percy sa už nemôže dočkať doplnenia. Vodojemy sú nielen dôležitou súčasťou ostrova Sodor, ale tiež hlavným kúskom tohto úžasného herného setu.

Fisher-Price Postav si dráhu-32%
57,80 € 39,10 €

Výpredaj

Koľaje sú dôležitou súčasťou ostrova Sodor, ale tiež hlavným kúskom tohto úžasného herného setu. Mnoho zábavy zažijete s týmto novým setom v plastovej debničke.

Maxim Veľký horský tunel so žeriavom
38,04 € 29 €

Posledný kus za túto cenu!

Rozšírte svoju vláčikodráhu o tento jedinečný horský tunel, ktorý je možné rôzne kombinovať a neustále vytvárať nové herné možnosti a situácie. Tunel sa dá použiť samostatne alebo ako dva tunely, ktoré urobia z veľkej hory horskú dráhu.

Maxim Vláčikodráha - Prímorské mesto - 80 ks
62,13 € 43,30 €
+ doprava zadarmo

Tento veľký set obsahuje celkovo 80 dielov. Dominantou vláčikodráhy je visutý most nad prímorským mestečkom. Súčasťou je veľa zaujímavých doplnkov vrátane domov, áut či postavičiek.

Mattel Opičí palác-49%
46,74 € 23,40 €

Výpredaj

S týmto setom ožívajú Tomášove dobrodružstvá z 22. série, v ktorej preskúmava tajomný Opičí palác. Keď Tomáš s nákladom prejde pod lianami, z paláca vyskočí opička a začne sa na nich hojdať.

Hape Koľajnice - džungľa
8,37 € 6,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Doplň svoju vláčikodráhu a ďalšie koľaje. Tentoraz ťa vlak zavezie do džungle a ty máš tak jedinečnú príležitosť objaviť miesta, ktoré poznáš z rozprávok, priamo vo svojej izbičke.

Hape Vláčikodráha - Horská baňa stredná
153,70 € 128,80 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Odvezte vlak z povrchového prostredia hlboko do bane. Táto viacúrovňová hracia plocha poskytuje kompletnú drevenú dráhu a obsahuje žeriav, dva vlaky, lanový most, varovný zvon, závesné dvere a bezpečnostné brány. Uľahči prácu baníkom a zapriahni všetky vagóniky.

Fisher-Price Rozširujúci set Brave bridge collapse
19,35 € 15,90 €

Postavte, rozšírte a upravte si svoj vlastný motorový svet Mašinky Tomáša a jeho priateľov s týmto rozširujúcim setom Trackmaster od Fisher-Price®. Pripojte diely k ďalším rozširujúcim setom a herným setom vláčikov Trackmaster a postavte si vlastnú originálnu železnicu!

Fisher-Price Rozširujúci set Head to head crossing
19,35 € 17,90 €

Postavte, rozšírte a upravte si svoj vlastný motorový svet Mašinky Tomáša a jeho priateľov s týmto rozširujúcim setom Trackmaster od Fisher-Price®. Pripojte diely k ďalším rozširujúcim setom a herným setom vláčikov Trackmaster a postavte si vlastnú originálnu železnicu!

Brio World 33961 Most Smart Tech
36,20 €

Povýšte zábavu pri hraní s vláčikodráhou na vyššiu úroveň a pripojte Most z radu Smart Tech. Ak je most zdvihnutý, vlak sa sám pred ním zastaví a po sklopení mosta sa opäť sám znovu rozbehne. Pre špeciálne funkcie je potrebné použiť lokomotívu Smart Tech.