Bigjigs Rail Drevené vláčikodráhy Set 24 dielov
16,40 €

Je vždy dobré mať veľkú nevyužitú zásobu koľajníc, raz nastane ten správny čas rozšíriť železničnú sieť Bigjigs! Tento rozsiahly balík príslušenstva zahŕňa priame a zakrivené koľajnice. Preto môžete rozšíriť svoju vláčikodráhu podľa ľubovôle, v predstavivosti sa medze nekladú.


Woody Vláčikodráha - Priemyselná zóna
104,32 €

77,40 €
+ doprava zadarmo

Vláčikodráha s elektronickou mašinkou obsahuje celkom 200 dielov. Z tejto vláčikodráhy postavíte veľkú priemyselnú zónu s prekladiskom, dvoma žeriavmi a čerpacou stanicou. Tento set obsahuje veľké množstvo príslušenstva ako sú plastové nájazdy, točňa, depo, tunely, značky, automobily, vlaky, pouličné osvetlenie atď.


Brio Set koľají, 16 dielov
26,30 €

Set koľají obsahuje 16 dielov rôznych koľají k vláčikodráhám: 4 dlhé rovné, 2 stredne dlhé rovné, 2 krátke rovné, 2 výhybky, 2 krátke zákruty, 2 dlhé zákruty a 2 špeciálne spojovacie koľaje s rovnakými spojovacími prvkami. Koľaje sú vyrobené z kvalitného bukového dreva.


Woody Set koľají s prejazdom a točňou
23,41 €

16,60 €

Keď sa mašinky nemôžu otočiť priamo za roh, musia dlho obchádzať trate, aby sa dostali správnym smerom tam kam potrebujú. Na točni od Maxim sa na malom priestore mašinka dokonale otočí, koľaje sadnú správne na seba a môže sa vydať do jedného z ôsmich smerov.


Woody Vláčikodráha ZOO s vláčikom a zvieratami
39,05 €

30,30 €

Vláčikodráha tvorí komplet zoologickú záhradu aj s vláčikom na prepravu zvierat, s parkoviskom a vstupom do ZOO. Sada je vhodná ako prvá vláčkodráha, ku ktorej možno dokupovať ďalšie koľaje a príslušenstvo.


Brio World 33885 Staviteľný most
17,77 €

12,90 €

Most inšpirovaný železničnými mostami starých čias. Nastaviteľný most má jedinečný vzhľad. Postavte si ho tak vysoký, aby ste mohli pridať do svojej dráhy ďalšie poschodie. Každá dráha môže byť originál.


Maxim Veľké depo s točnou
38,04 €

30,80 €

Veľké depo je určené až pre päť mašiniek či vagónikov. Dvojposchodová strecha umožňuje dokonalý prístup k všetkým zaparkovaným autám. Pred vjazdom do depa je funkčná točňa.


Maxim Most San Francisco

Maxim Most San Francisco

Hodnotenie: 5
13,56 €

11,60 €

Rozšírte svoju vláčikodráhu o jedinečný červený 80 cm dlhý most, ktorý je kópiou známeho amerického mosta v San Franciscu. Balenie obsahuje plastový most a nájazdové koľaje.


Maxim Hlavná stanica
33,01 €

16,30 €

Maxim Hlavná stanica je ďalší z mnohých dielikov pre vláčikodráhy. Privezte vlak na hlavný rázcestník do všetkých krajín sveta. Vytvorte svoju unikátnu vláčikodráhu a bavte sa hrou na rušňovodiča, výpravcu alebo správcu železníc.


Brio Mechanická točňa

Brio Mechanická točňa

Hodnotenie: 4,5
14,90 €
14,30 €

Mechanická točňa spája železničné trate vláčikodráhy Brio. Na túto točňu je možné napojiť šesť koľají a riadiť potom prevádzku na koľajisku. Časti sú vyrobené z vybraného bukového dreva najvyššej kvality.


Bigjigs Rail Drevené koľaje Set 25 dielov
17,40 €

Zväčši si svoju vláčikodráhu, to ti teraz ponúka tento veľký rozširujúce set. Set obsahuje 25 kusov kvalitných drevených dielov koľají, ktorý možno pridať k akejkoľvek existujúcej kolekcii vláčikodráhy. Kompatibilný s ostatnými poprednými značkami drevených železníc.


Bigjigs Rail koľaje vláčikodráhy - Prehazovacia výhybka 2ks
8,10 €

Chceš aby tvoje vláčiky mali na výber kam môžu ísť, tento rozširujúci set dvoch kusov prehadzovacíchvýhybiek ti to hravo umožní. Koľaje sú vyrobené z veľmi kvalitného tvrdého dreva a sú perfektne spracované a vyhladené do výslednej podoby koľají drevenej vláčikodráhy.


Maxim Výhybka - prehadzovacia
8,50 €

Špeciálna výhybka nielen pre mašinky na batérie, ktoré po prepnutí výhybky pocestujú tam, kam im určíte a nikdy inak. Môžete určiť okruh, ktorý vďaka prehadzovacím výhybkám vláčiky musia dodržiavať.


Brio Dlhé koľaje rovné, 216 mm, 4 ks
7,37 €
6,80 €

Dlhé koľaje rovné 4 kusy sú skvelým príslušenstvom pre rozšírenie vašej vláčikodráhy Brio. Časti sú vyrobené z vybraného bukového dreva najvyššej kvality.


Hape Koľajnice - džungľa
8,37 €

6,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Doplň svoju vláčikodráhu a ďalšie koľaje. Tentoraz ťa vlak zavezie do džungle a ty máš tak jedinečnú príležitosť objaviť miesta, ktoré poznáš z rozprávok, priamo vo svojej izbičke.


Woody Rozšírená sada koľají zarážky s magnetom
7,82 €

7 €

Zväčši si svoju vláčikodráhu! To teraz ponúka táto rozširujúca sada koľají: zarážky s magnetom a bloky. Kvalitnú drevenú sadi možno pridať k akejkoľvek existujúcej kolekcii vláčikodráhy. Kompatibilná s ostatnými poprednými značkami drevených železníc.


Bigjigs Rail Set mostnej konštrukcie
12,56 €
12,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Rozširujúca sada obsahujúca mostnú konštrukciu a koľajnice predĺži vašu vláčikodráhu Bigjigs. Táto sada je kompatibilná i s ďalšími značkami drevených vláčikodráh.


Brio Sada koľajníc pre vláčikodráhy, 11 kusov
25,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada koľajníc pre vláčikodráhy BRIO. Táto sada 11 dielov umožní vašim malým mašinistom rozšíriť svoj ​​vláčikový svet alebo spojiť dve vláčikodráhy dohromady


Brio Set koľají, 11 dielov
18,40 €
17,80 €

Set koľají obsahujúci 11 dielov skvele rozšíri vašu vláčikodráhu Brio. Časti sú vyrobené z vybraného bukového dreva najvyššej kvality, preto sa bude pristavovať jedna radosť.


Brio Systém pre navyšovanie mostov
10 €

Systém pre navyšovanie mostov od značky Brio môžete použiť ako podpery alebo urobiť tunel. Tiež môžete naskladať podpery nad seba a vytvoriť tak novú 2-úrovňovú dráhu pre vaše vláčiky.


Hape Kolejnice - duha
6,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Vaše malé vláčky tvrdě pracují. Propojte je těmito barevnými kolejemi v barvách duhy a rozjasněte je! Vhodné pro použití jednotlivě nebo plně kompatibilní s jinými populárními železničními soupravami.


Maxim Křižovatka

Maxim Křižovatka

Hodnotenie: 5
9,22 €
8,90 €

Táto križovatka je otcom všetkých výhybiek. Veľká štvorsmerná križovatka tratí, ktorá umožní ísť mašinke do akéhokoľvek smeru, to umožňuje nekonečné možnosti usporiadania. Inžinieri odporúčajú, začleniť túto veľkú križovatku do všetkých systémov.


Maxim Veľký horský tunel so žeriavom
38,04 €

31,60 €

Rozšírte svoju vláčikodráhu o tento jedinečný horský tunel, ktorý je možné rôzne kombinovať a neustále vytvárať nové herné možnosti a situácie. Tunel sa dá použiť samostatne alebo ako dva tunely, ktoré urobia z veľkej hory horskú dráhu.


Woody Extra veľké depo

Woody Extra veľké depo

Hodnotenie: 5
31,23 €

25,90 €

Exkluzívne a krásne prepracované vlakové depo, v ktorom môže naraz odpočívať až 5 vláčikov. Žiadna železnica by nebola úplná bez týchto krásnych garáží. Depo je tiež miestom, kde sa môžu vykonávať drobné opravy.


Woody Sada koľají, 20 dielov
19,58 €

16,60 €

Zväčši si svoju vláčikodráhu! To ti teraz ponúka táto rozširujúca sada. Sada obsahuje 20 kusov kvalitných drevených dielov koľají, ktoré možno pridať k akejkoľvek existujúcej kolekcii vláčikodráhy. Kompatibilné s ostatnými poprednými značkami drevených železníc.


Bigjigs Rail drevená vláčikodráha Ohybná koľaj 2kusy
7,30 €

Rozširujúci set dvoch unikátnych ohybných koľají Vám pomôže vo chvíľach, keď vám do úspešného finálneho zostavenia vláčikodráhy podľa vlastnej fantázie chýba len krôčik. Súčasťou balenia sú 2 kusy flexibilných a prispôsobivých koľají, práve tie vyplnia každú medzeru alebo chýbajúcu časť vašej stavby vláčikodráhy.


Brio 33699 Most
14,54 €

12,10 €

Most v zákrute je veľmi atraktívny prvok pre tvoju vláčikodráhu Brio. Ponúka širšiu škálu stavebných možností. Most sa skladá z 3 dielov drevenej dráhy a plastovej konštrukcie, ktorá drží most pohromade. Most je kompatibilný s väčšinou vláčikodráh.


Brio Koľaje k rampe, 2 ks
8,48 €
7,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Koľaje k rampe ako ideálne rozšírenie vláčikodráhy Brio. Využijete je vo chvíli, keď budete chcieť postaviť most a podobne. Časti sú vyrobené z vybraného bukového dreva najvyššej kvality.


Brio Krátke koľaje rovné, 108 mm, 4 ks
7,37 €

5,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Krátke koľaje rovné 4 kusy sú skvelým príslušenstvom pre rozšírenie vašej vláčikodráhy Brio. Časti sú vyrobené z vybraného bukového dreva najvyššej kvality.


Brio Most s podjazdom
17,40 €

14,50 €

Most s podjazdom je jednoduchý malý most, pod ktorým môžu jazdiť Brio autá. Tento doplnok je vyrobený z vybraného bukového dreva najvyššej kvality.


Brio Štartovací set koľají
17,60 €

Základná sada koľají pre vláčiky Brio. Ak si chcete skladať vlastnú vláčikodráhu bez obmedzenia kvôli nedostatku koľají, táto sada je tu práve pre vás. Jednotlivé časti sú vyrobené z dreva s certifikátom FSC.


Brio Výhybka pre rovnobežné koľaje
9,90 €
9,50 €

Jednoduché výhybky k vláčikodráhe Brio sú skvelým doplnkom pre rozšírenie vašej sady. Vláčiky potom budú môcť jazdiť viacerými smermi. Časti sú vyrobené z vybraného bukového dreva najvyššej kvality.


Brio Výhybky so zarážkou, 1 pár
17,20 €

14,30 €

Výhybky so zarážkou sú ideálne keď po koľajisku ide mašinka na pohon. Lepšie sa zastaví a nevojde na vedľajšiu koľaj, čo by bolo nebezpečné. Časti sú vyrobené z vybraného bukového dreva a plastu vysokej kvality.


Brio World 33840 Nástupište s vlastným hlásením
29,77 €

20,40 €

Haló, kto chce ohlásiť ďalší príchod vlaku? Kto hovorí, že čakanie na vlak musí byť nuda? Táto báječná vlaková stanica obsahuje novú verziu veľmi popoulárnej funkcie nahrávania hlasu.


Brio World 33896 Svietiaci vagón so zlatom
13,11 €

8,60 €

Všetko, čo sa leskne, nie je zlato. Niekedy je to aj lepšie. Vlak s nákladom zlata. Akonáhle sa kolesá rozbehnú, voz sa rozsvieti a krásne žiari.


Fisher-Price Opičí palác
46,74 €

39,50 €

S týmto setom ožívajú Tomášove dobrodružstvá z 22. série, v ktorej preskúmava tajomný Opičí palác. Keď Tomáš s nákladom prejde pod lianami, z paláca vyskočí opička a začne sa na nich hojdať.


Fisher-Price Rozširujúci set Brave bridge collapse
19,35 €
17,80 €

Novinka

Postavte, rozšírte a upravte si svoj vlastný motorový svet Mašinky Tomáša a jeho priateľov s týmto rozširujúcim setom Trackmaster od Fisher-Price®. Pripojte diely k ďalším rozširujúcim setom a herným setom vláčikov Trackmaster a postavte si vlastnú originálnu železnicu!


Fisher-Price Rozširujúci set Hazard tracks
19,35 €
17,80 €

Novinka

Postavte, rozšírte a upravte si svoj vlastný motorový svet Mašinky Tomáša a jeho priateľov s týmto rozširujúcim setom Trackmaster od Fisher-Price®. Pripojte diely k ďalším rozširujúcim setom a herným setom vláčikov Trackmaster a postavte si vlastnú originálnu železnicu!


Fisher-Price Rozširujúci set Head to head crossing
19,35 €
17,80 €

Novinka

Postavte, rozšírte a upravte si svoj vlastný motorový svet Mašinky Tomáša a jeho priateľov s týmto rozširujúcim setom Trackmaster od Fisher-Price®. Pripojte diely k ďalším rozširujúcim setom a herným setom vláčikov Trackmaster a postavte si vlastnú originálnu železnicu!


Fisher-Price V dračích pazúroch
46,74 €
43,60 €
+ doprava zadarmo

Tomáš prefrčí zákrutou a vyjde drakovi po chrbte až do papule. Ako Tomáš vyjde drakovi z čeľustí, drak sa nakloní a Tomáš zíde po ohnivých koľajniciach, roztočí ohnivú guľu a spôsobí zrútenie úbočej hory. Za ďalšou zákrutou uvidí, že zrútená časť hory vyplnila medzeru v trati a odhalila skrytý tunel, ktorým sa Tomáš môže vrátiť späť na hlavnú trať a zdolať draka znovu.


Fisher-Price Základná dráha s mašinkou
38,94 €

32,90 €

Je tu nový set s vodojemom! Bez vody nie je para a lokomotíva Percy sa už nemôže dočkať doplnenia. Vodojemy sú nielen dôležitou súčasťou ostrova Sodor, ale tiež hlavným kúskom tohto úžasného herného setu.


Hape Dvojitý most
26,17 €

19,70 €

Premostite diery na svojej železnici s dvojitým závesným mostom veľkých rozmerov. Doplňte svoju vláčikodráhu o unikátny most, ktorý sa stane ozdobou. Prekonajte morskú hladinu a doprajte pasažierom krásny výhľad.


Hape Koľaje - rozšírená sada
31,40 €

23,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Nechajte pracovať svoju fantáziu a postavte si svoju železnicu snov. Súčasťou balenia sú štvorcestné križovatky, T-križovatky a mnoho ďalších. Doplňte svoju rozšírenú sadu o ďalšie doplnky k vláčikodráham a vytvorte tak dychberúcu trať.


Hape Kolejnice opička
15,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Tři opičky se skrývají v džungli, jen čekají na svou šanci, až si užijí legraci s projíždějícím vagónkem banánem. Sledujte, co se stane až bude projíždět autíčko s banánem! Opičky vyskakují z džunge!


Hape Kolejnice s automatickým zvonkem
10,80 €

Pospěšte si a utečte z kolejí! Vlak už přijíždí! Tento automatický signál může být připojen ke kolejím tak, aby zvonění zazvonilo, když se vlak přibližuje k zatáčce nebo může stát samostatně.


Hape Mechanické návestidlá
15,72 €

9,70 €

Staňte sa výpravcom a povoľte vlakom, aby zastavili alebo išli s touto sadou mechanických signálov. Zatlačte rameno semaforu nahor, aby vlaky vydali zelený signál ""Choď"" a zatlačte dole na červený signál ""Stop"".