Avent Jedálenská sada pre batoľa
29,99 €
27,40 €

Jedálenská súprava s veselým motívom je ideálnym pomocníkom pre prvé pokusy o samostané kŕmenie. Lyžička a vidlička majú protišmykovú rukoväť, tým napomáhajú ľahkému uchopeniu a nekĺžu sa v miske.


Avent VIA Jedálenská sada pre batoľatá-22%
30 €

23,33 €

Akcia

Avent VIA Jedálenská sada pre batoľatánovými VIA pohárikmi pre uskladnenie stravy či mlieka v chladničke alebo mrazničke. Dieťa možno kŕmiť priamo z VIA pohárikov.


Nuk Easy Learning miska na kŕmenie
8,76 €
8,50 €

Pohodlné skladovanie a kŕmenie, optimálna podpora v každom štádiu vývoja dieťaťa. NUK Easy Learning miska na kŕmenie obsahuje viečko pre ohrev v mikrovlnke a pre skladovanie na cesty.


Avent dávkovač sušeného mléka
7,80 €

6,80 €

Akcia

AVENT dávkovač sušeného mléka je rozdělen na 3 části, vzniknou tak 3 přihrádky na jednotlivé dávky sušeného mléka.


Avent VIA poháriky s viečkom 180ml - 5ks-18%
9,56 €

7,76 €

Akcia

Avent VIA poháriky s viečkom 180ml – 5ksnovými VIA pohárikmi pre uskladnenie stravy či mlieka v chladničke alebo mrazničke. Dieťa možno kŕmiť priamo z VIA pohárikov.


Avent VIA poháriky s viečkom 240ml - 5ks-22%
9,96 €

7,76 €

Akcia

Avent VIA poháriky s viečkom 240ml – 5ksnovými VIA pohárikmi pre uskladnenie stravy či mlieka v chladničke alebo mrazničke. Dieťa možno kŕmiť priamo z VIA pohárikov.


Avent VIA zásobníky na mlieko 10 ks-20%
17,96 €

14,27 €

Posledný kus za túto cenu!

Avent VIA zásobníky – 10 ksnovými VIA pohárikmi pre uskladnenie stravy či mlieka v chladničke alebo mrazničke. S adaptérom možno dieťa kŕmiť priamo z VIA pohárikov.


b.box Čistící set
7,86 €
7,70 €

b.box Čistící sada pro b.box misku s brčkem. Sada obsahuje i náhradní brčka.


b.box Miska s brčkem
12,80 €

b.box Miska s brčkem je tak jednoduché jíst/pít cereálie s mlékem nebo polévku. Víčko s otvorem, které lze na mističku nasadit, nedovolí malým hroznům a piškotům, aby se rozkutálely po podlaze. A víčko dělá z této mističky bezva krabičku na cestování.


b.box miska s brčkem XL
13,58 €

B.box miska s brčkemjedinečný patentovaný design – mistička XL a brčko v jednom balení!


b.box Odkapávač

b.box Odkapávač

Hodnotenie: 1
13,50 €

b.box Odkapávač je rozkládací a tkompaktní. Poskytuje čistý a hygienický prostor k usušení kojeneckých lahviček a hrníčků. Použijte doma, ale i na cestách. Složený odkapávač je velmi nízký a vejde se i do přebalovací tašky.


b.box Příbor

b.box Příbor

Hodnotenie: 5
7,70 €

b.box Příbor navržený tak, aby skvěle padnul do ručičky a pusinky vašeho batolete. Zahnutá rukojeť speciální vidličky a lžičky podporuje soběstačnost dětí. Já sám! – bude od teď vaše oblíbená věta.


b.box Talířek
7,86 €
7,70 €

Posledný kus za túto cenu!

b.box dětský talířek pro děti s malými oddělovači, které brání smíchání jednotlivých pokrmů. Talířek má úchytky po stranách a neklouzavý podklad.


Baby Monsters Jedálenský set AL Jeleň 12m+
31,26 €
30,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Baby Monsters Jedálenský set AL Jeleň je určený pre deti od 12 mesiacov. Set je rafinovane zložený do tvaru roztomilého zvieratka. Set je ideálny ako pre každodenné použitie, tak aj vďaka kompaktným rozmerom na cestovanie. Set obsahuje lyžičku a vidličku, misku, tanier a hrnček 2 v 1.


Baby Monsters Jedálenský set AL Krab 4m+
31,26 €
30,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Baby Monsters Jedálenský set AL Krab je určený pre deti od 4 mesiacov. Set je rafinovane zložený do tvaru roztomilého zvieratka. Set je ideálny ako pre každodenné použitie, tak aj vďaka kompaktným rozmerom na cestovanie. Set obsahuje lyžičku a vidličku, misku, tanier a hrnček 2 v 1.


Baby Monsters Jedálenský set AL Králik 24m+
31,26 €
30,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Baby Monsters Jedálenský set AL Králik je určený pre deti od 24 mesiacov. Set je rafinovane zložený do tvaru roztomilého zvieratka. Set je ideálny ako pre každodenné použitie, tak aj vďaka kompaktným rozmerom na cestovanie. Set obsahuje lyžičku a vidličku, misku, tanier a hrnček 2 v 1.


Baby Monsters Jedálenský set Jeleň 12m+
15,61 €
15,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Baby Monsters Jedálenský set Jeleň je určený pre deti od 12 mesiacov. Set je rafinovane zložený do tvaru roztomilého zvieratka. Set je ideálny ako pre každodenné použitie, tak aj vďaka kompaktným rozmerom na cestovanie. Set obsahuje lyžičku a vidličku, misku, tanier a hrnček 2 v 1.


Baby Monsters Jedálenský set Krab 4m+
15,62 €
15,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Baby Monsters Jedálenský set Krab je určený pre deti od 4 mesiacov. Set je rafinovane zložený do tvaru roztomilého zvieratka. Set je ideálny ako pre každodenné použitie, tak aj vďaka kompaktným rozmerom na cestovanie. Set obsahuje lyžičku a vidličku, misku, tanier a hrnček 2 v 1.


Baby Monsters Jedálenský set Králik 24m+
15,62 €
15,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Baby Monsters Jedálenský set Králiček je určený pre deti od 24 mesiacov. Set je rafinovane zložený do tvaru roztomilého zvieratka. Set je ideálny ako pre každodenné použitie, tak aj vďaka kompaktným rozmerom na cestovanie. Set obsahuje lyžičku a vidličku, misku, tanier a hrnček 2 v 1.


Baby Monsters Sada 3 vakuových krabičiek
23,44 €
23,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Baby Monsters Tup-Air je praktický set 3 vákuových krabičiek, vďaka ktorým jednoduchým spôsobom môžete uchovať potvraviny dlhšie čerstvé. V krabičkách je možné skladovať aj tekutiny. Set obsahuje: 3× krabičku, 1× pumpičku, 3× tesniaci kryt s ventilom a ukazovateľom tlaku.


Babybjörn Jedálenská sada
22 €

BabyBjörn Jedálenská sada, 4-dielna – skladá sa z pohodlného podbradníka, tanierika, lyžičky a vidličky na učenie. Aby bolo učenie sa samostatne jesť pre detičky zábavou. Vyrobené bez BPA.


Babybjörn Príbor set
14,20 €

BabyBjörn Príbor set sa skladá zo 4 kusov detských príborov (2 lyžice, 2 vidličky). Príbory skvele padnú do malých ručičiek, nezošmykujú sa, sú vhodné pre pravákov aj ľavákov. Spĺňajú bezpečnostné požiadavky, sú bez PVC, BPA.


Babymoov Misky s vekom 180 ml, sada 6 ks
7,70 €

Babymoov Misky s viečkami 180 ml, sada 6 ks – praktická sada šiestich misiek z farebnými viečkami s objemom 180 ml. Dajú sa hermeticky uzavrieť, majú praktickú stupnicu a miesto na písanie poznámok. V prípade, že nebudú potrebné, nezaberú skoro žiadne miesto. Výroba vo Francúzsku.


Babymoov Misky s vekom 250 ml, sada 6 ks
10,51 €
10,40 €

Babymoov Misky s viečkami 250 ml, sada 6 ks – praktická sada šiestich misiek z farebnými viečkami s objemom 250 ml. Dajú sa hermeticky uzavrieť, majú praktickú stupnicu a miesto na písanie poznámok. V prípade, že nebudú potrebné, nezaberú skoro žiadne miesto. Výroba vo Francúzsku.


Babymoov Multi Set 12 ks misiek + 3 lyžičky
26,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Babymoov Multi Set 12 ks misiek + 3 lyžičky – skladá sa z: 3× misky 120 ml, 3× misky 180 ml, 6× misky 250 ml a 3 farebných lyžičiek. Misky sa dajú hermeticky uzatvárať, je na nich praktická stupnica a priestor na písanie, sú stohovateľné. Ergonomické farebné lyžičky si Vaše dieťatko tiež obľúbi!


Badabulle Jedálenská sada Bobor-37%
18,48 €

11,63 €

Akcia

Jedálenská sada Bobor s farebným motívom obsahuje plytký tanier, hlbokú misku, hrnček s uškom a príbor (lyžička s vidličkou). Je vhodná pre deti od 6 mesiacov. Možno ohrievať v mikrovlnke a umývať v umývačke riadu.


Béaba Multi-dávkovač na jedlo 6x150 ml
20,32 €
19,30 €

Posledný kus za túto cenu!

BEABA Multi-dávkovač na jedlo 6×150 ml je praktický zásobník/dávkovač na príkrmy, určený do mrazničky. Ohrievanie potom vo vodnom kúpeli alebo mikrovlnnej rúre. Celková kapacita 900 ml. Materiál silikón.


Béaba Skladovacie tégliky na jedlo, 6x200ml
16,99 €
16,20 €

Posledný kus za túto cenu!

BEABA Skladovacie tégliky na jedlo, 6×200 ml je možné navzájom prepojiť na seba/vedľa seba. Popisovateľné, vhodné do umývačky aj mikrovlnnej rúry. Praktický pomocník.


Bebe-jou Jedálenska súprava
15,29 €

10,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Detská jedálenská súprava s motívom Sloníka Humphrey je ideálnou pomôckou pre prvé pokusy o samostatné kŕmenie. Sada obsahuje tanier, misku a príbor a je dodávaná v darčekovom balení.


Bebe-jou Ohrievací tanierik
12,30 €

Bebe-jou Ohrievací tanierik udržuje dlhšiu dobu teploty jedla. Tanierik je vybavený protišmykovým krúžkom a vďaka vodnému obsahu je zvýšená jeho stabilita.


Bo Jungle Jedálenský set
15,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Bo Jungle Dinner Set si zamiluje vďaka krásnym zvieracím kamarátom každý malý stravník! Obsah darčekové sady: plytký, hlboký tanier, hrnček a detský príbor. Možné umývať v umývačke, ohrievať v mikrovlnke. Bez BPA.


Bo Jungle Lyžička s dávkovačom a krytom Carrot
10,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Bo Jungle Lyžička s dávkovačom a krytom Carrot – kŕmiaca lyžička má kapacitu 90 g a rozmer 18×5 cm. Ideálny prostriedok pre udržanie čistoty pri jedle alebo napr. pri cestovaní. Ľahučká, ľahko udržiavateľná. Pre deti od 3 mesiacov veku.


Bo Jungle Miska s prísavkou
7,70 €

Bo Jungle Miska s prísavkou s úchytkami a veľkou praktickou prísavkou, vďaka ktorej naozaj drží. Bez BPA, vhodná do mikrovlnky aj umývačky riadu. A už sa detský pokrm neprevrhne!


Bo Jungle Misky s viečkami 300ml
10 €

Bo Jungle Misky s viečkami 300ml (6 ks) – každá z troch farieb vždy po dvoch miskách. S hermetickými viečkami, vhodné do mikrovlnky, chladničky, mrazničky, umývačky riadu. Rozmer jednej misky: 12×4 cm.


Bo Jungle Misky s viečkami 730ml
10 €

Posledný kus za túto cenu!

Bo Jungle Misky s viečkami 730ml (3 ks) – veľké farebné misky s hermetickými viečkami. Vhodné do mikrovlnky, chladničky, mrazničky, umývačky riadu. Rozmer jednej misky: 15×6,5 cm.