Avent VIA Jedálenská sada pre batoľatá
30 €

Avent VIA Jedálenská sada pre batoľatánovými VIA pohárikmi pre uskladnenie stravy či mlieka v chladničke alebo mrazničke. Dieťa možno kŕmiť priamo z VIA pohárikov.


Avent VIA poháriky s viečkom 240ml - 5ks-22%
9,96 €

7,76 €

Akcia

Avent VIA poháriky s viečkom 240ml – 5ksnovými VIA pohárikmi pre uskladnenie stravy či mlieka v chladničke alebo mrazničke. Dieťa možno kŕmiť priamo z VIA pohárikov.


Avent VIA poháriky s viečkom 180ml - 5ks-18%
9,56 €

7,76 €

Akcia

Avent VIA poháriky s viečkom 180ml – 5ksnovými VIA pohárikmi pre uskladnenie stravy či mlieka v chladničke alebo mrazničke. Dieťa možno kŕmiť priamo z VIA pohárikov.


Nuk Mraziaca formička silikónová, žltá
15,96 €

13,50 €

NUK Mraziaca formička je ideálna na zmrazenie a skladovanie malých porcií detského jedla. Praktická pomôcka pre domácnosť s deťmi.


Suavinex Termoska na příkrmy
38,63 €
37,90 €

Suavinex Termoska na příkrmy je ideální pro uchování a přepravu teplých i chladných pokrmů typu pyré. Je velkým pomocníkem při výletech s dětmi ven nebo při přípravě příkrmů předem pro noční krmení. Termoska uchovává teplotu až 6 hodin.


Babymoov Misky s vekom 250 ml, sada 6 ks
10,51 €
10,40 €

Babymoov Misky s viečkami 250 ml, sada 6 ks – praktická sada šiestich misiek z farebnými viečkami s objemom 250 ml. Dajú sa hermeticky uzavrieť, majú praktickú stupnicu a miesto na písanie poznámok. V prípade, že nebudú potrebné, nezaberú skoro žiadne miesto. Výroba vo Francúzsku.


Babymoov Misky s vekom 180 ml, sada 6 ks
7,70 €

Babymoov Misky s viečkami 180 ml, sada 6 ks – praktická sada šiestich misiek z farebnými viečkami s objemom 180 ml. Dajú sa hermeticky uzavrieť, majú praktickú stupnicu a miesto na písanie poznámok. V prípade, že nebudú potrebné, nezaberú skoro žiadne miesto. Výroba vo Francúzsku.


Skip hop Zoo Nádobka na sušenky - Jednorožec
10 €

Skip Hop Zoo Pohárik na sušienky – Jednorožec s viečkom. Pred vysypaním obsahu ho chránia pružné lamely, ktoré pustia detskú ručičku dovnútra, ale nepustí desiatu von. Šikovný a veselý pomocník na cestách aj doma!


Canpol babies Krmící síťka na ovoce silikonová
6,60 €

Síťky slouží k bezpečnému podávání nejen čerstvého ovoce, ale také zeleniny, sýrů nebo pečiva. Vhodné zejména při přechodu z tekuté stravy na pevnou. Eliminují riziko zadušení dítěte kousky nedůkladně rozkousané potravy.


Petite&Mars Vrecko na jedlo Papoo Slon 6 ks
7,70 €

Petite&Mars Vrecko na jedlo Papoo Slon 6 ks – vrecká na detskú stravu sami naplňte a Vaši najmenší majú pripravenú zdravú desiatu, ktorou sa navyše nezašpinia. Vrecko 150 ml potom jednoducho umyjete a použijete znovu. Možné uchovávať v mrazničke, umývať v umývačke.


Avent dávkovač sušeného mléka
7,80 €
7,41 €

AVENT dávkovač sušeného mléka je rozdělen na 3 části, vzniknou tak 3 přihrádky na jednotlivé dávky sušeného mléka.


Skip hop Zoo Pohárik na sušienky - Psík
8,90 €

Skip hop Zoo Pohárik na sušienky – Psík s viečkom a pred vysypaním obsahu ho chránia pružné lamely, ktoré pustia detskú ručičku dovnútra, ale nepustia desiatu von. Šikovný a veselý pomocník na cestách aj doma!


Nuk Dózičky na detské pochúťky
7,70 €

Praktická pomôcka pre domácnosť s deťmi NUK dózičky na detské jedlo. Pre porciovanie a skladovanie čerstvo pripraveného jedla.


Bo Jungle Lyžička s dávkovačom a krytom Carrot
10,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Bo Jungle Lyžička s dávkovačom a krytom Carrot – kŕmiaca lyžička má kapacitu 90 g a rozmer 18×5 cm. Ideálny prostriedok pre udržanie čistoty pri jedle alebo napr. pri cestovaní. Ľahučká, ľahko udržiavateľná. Pre deti od 3 mesiacov veku.


Nuk EL Svačinový box

Nuk EL Svačinový box

Hodnotenie: 4,5
8,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktický spoločník na cesty NUK Easy Learning desiatový box. Box na uloženie desiatej je ideálny na cestovanie. Jednotlivé kúsky desiatej zostanú v boxe i pri obracaní a trepaní.


Skip hop G&Go Sada kalíškov, 7 ks
11,60 €

Skip Hop G & Go Sada kalíškov, 7 ks je sada 3 praktických zásobníkov, ideálne na prechádzky či výlety. Kalíšky sú stohovateľné, s individuálnym zatváraním. Využijete na sušené dojčenské mlieko alebo rôzne desiate pre Vašich najmenších. Bez BPA.


Suavinex Zásobník pre sušené mlieko
8,67 €
8,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Suavinex Dávkovač sušeného mlieka alebo cereálnych kaší. Oceníte na cestách alebo tiež doma počas nočného kŕmenia. Obsahuje štyri farebné skladovacie časti, ktoré vám pomôžu s plánovaným kŕmením.


Tescoma Dóza na sušené mlieko PAPU PAPI
6 €

Posledný kus za túto cenu!

Dóza na sušené mlieko PAPU PAPI je vynikajúca pre uloženie až 3 porcií sušeného mlieka a jednoduchú prípravu detských pokrmov pri cestovaní a pod. Dóza je vyrobená unikátnou technológiou nanoCARE ™ zo špičkového plastového materiálu používaného v zdravotníctve, je antibakteriálny, nezafarbuje sa a nevstrebáva pachy. Dóza je ekologická, po použití ju stačí bez saponátov opláchnuť, nie je potrebné umývať v umývačke. Dózu možno sterilizovať.


b.box Miska s brčkem
12,80 €

b.box Miska s brčkem je tak jednoduché jíst/pít cereálie s mlékem nebo polévku. Víčko s otvorem, které lze na mističku nasadit, nedovolí malým hroznům a piškotům, aby se rozkutálely po podlaze. A víčko dělá z této mističky bezva krabičku na cestování.


Baby Monsters Sada 3 vakuových krabičiek
23,44 €
23,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Baby Monsters Tup-Air je praktický set 3 vákuových krabičiek, vďaka ktorým jednoduchým spôsobom môžete uchovať potvraviny dlhšie čerstvé. V krabičkách je možné skladovať aj tekutiny. Set obsahuje: 3× krabičku, 1× pumpičku, 3× tesniaci kryt s ventilom a ukazovateľom tlaku.


Babymoov Multi Set 12 ks misiek + 3 lyžičky
26,30 €

Babymoov Multi Set 12 ks misiek + 3 lyžičky – skladá sa z: 3× misky 120 ml, 3× misky 180 ml, 6× misky 250 ml a 3 farebných lyžičiek. Misky sa dajú hermeticky uzatvárať, je na nich praktická stupnica a priestor na písanie, sú stohovateľné. Ergonomické farebné lyžičky si Vaše dieťatko tiež obľúbi!


Béaba Multi-dávkovač na jedlo 6x150 ml
20,32 €
19,30 €

Posledný kus za túto cenu!

BEABA Multi-dávkovač na jedlo 6×150 ml je praktický zásobník/dávkovač na príkrmy, určený do mrazničky. Ohrievanie potom vo vodnom kúpeli alebo mikrovlnnej rúre. Celková kapacita 900 ml. Materiál silikón.


Bo Jungle Misky s viečkami 300ml
10 €

Bo Jungle Misky s viečkami 300ml (6 ks) – každá z troch farieb vždy po dvoch miskách. S hermetickými viečkami, vhodné do mikrovlnky, chladničky, mrazničky, umývačky riadu. Rozmer jednej misky: 12×4 cm.


Bo Jungle Misky s viečkami 730ml
10 €

Posledný kus za túto cenu!

Bo Jungle Misky s viečkami 730ml (3 ks) – veľké farebné misky s hermetickými viečkami. Vhodné do mikrovlnky, chladničky, mrazničky, umývačky riadu. Rozmer jednej misky: 15×6,5 cm.


Skip hop Zoo Podložka

Skip hop Zoo Podložka

Hodnotenie: 3
15,40 €

Zoo podložka z nekĺzavého materiálu s praktickým pútkom na zavesenie a uloženie. Ľahko sa čistí a možno ho umývať aj v umývačke.


Suavinex Sada On the Go BOO +4M
12,63 €
12,30 €

Suavinex Sada On the Go obsahuje základné príslušenstvo pre ľahšie kŕmenie na cestách. Lyžica je ergonomicky tvarovaná pre detskú výživu. Špeciálna sponka vám zaručí, že dokážete aj z obyčajného obrúska vykúzliť toľko potrebný podbradník. Vďaka praktickej krabičke budete môcť lyžicu prepravovať hygienicky a po jedle ušpinenú lyžicu bezpečne odložiť.


Tescoma Cestovná miska PAPU PAPI, s lyžičkou
7,30 €
7 €

Posledný kus za túto cenu!

Cestovná miska PAPU PAPI, s lyžičkou je vynikajúca pre podávanie detských pokrmov pri cestovaní, lyžička je hygienicky uložená vo viečku. Miska je vyrobená unikátnou technológiou nanoCARE ™ zo špičkového plastového materiálu používaného v zdravotníctve, je antibakteriálny, nezafarbuje sa a nevstrebáva pachy. Miska je ekologická, po použití ju stačí bez saponátov opláchnuť, nie je potrebné umývať v umývačke. Misku s lyžičkou možno sterilizovať.


Tescoma Dóza PAPU PAPI 150 ml, 2 ks
6,20 €
6 €

Posledný kus za túto cenu!

Dóza PAPU PAPI 150 ml je vynikajúca pre skladovanie, prenášanie a podávanie detských pokrmov. Dózy sú vyrobené unikátnou technológiou nanoCARE ™ zo špičkového plastového materiálu používaného v zdravotníctve, sú antibakteriálne, nezafarbujú sa a nevstrebávajú pachy. Dózy sú ekologické, po použití ich stačí bez saponátov opláchnuť, nie je potrebné umývať v umývačke. Dózy možno sterilizovať.


Tescoma Dóza PAPU PAPI 200 ml, 2 ks
7 €

Posledný kus za túto cenu!

Dóza PAPU PAPI 200 ml je vynikajúca pre skladovanie, prenášanie a podávanie detských pokrmov. Dózy sú vyrobené unikátnou technológiou nanoCARE ™ zo špičkového plastového materiálu používaného v zdravotníctve, sú antibakteriálne, nezafarbujú sa a nevstrebávajú pachy. Dózy sú ekologické, po použití ich stačí bez saponátov opláchnuť, nie je potrebné umývať v umývačke. Dózy možno sterilizovať.


Tescoma Dóza PAPU PAPI 250 ml, 2 ks
7,10 €
7 €

Posledný kus za túto cenu!

Dóza PAPU PAPI 250 ml je vynikajúca pre skladovanie, prenášanie a podávanie detských pokrmov. Dózy sú vyrobené unikátnou technológiou nanoCARE ™ zo špičkového plastového materiálu používaného v zdravotníctve, sú antibakteriálne, nezafarbujú sa a nevstrebávajú pachy. Dózy sú ekologické, po použití ich stačí bez saponátov opláchnuť, nie je potrebné umývať v umývačke. Dózy možno sterilizovať.


Twistshake Nádoba na sušené mlieko
24,46 €
24 €

Novinka

Twisthake nádoba s objemom 1700 ml je dokonalým úložným priestorom pre umelú výživu vášho dieťaťa. Výrobok má hygienické, vzduchotesné veko, ktoré sa otvára jednoducho jediným kliknutím. Vo vnútri nádoby je odmerka a „inteligentný okraj“, ktorý uľahčuje dávkovanie správneho množstva výživy. Je veľmi dôležité, aby ste dodržiavali odporúčané pokyny dávkovania pre jednotlivé značky. Použitie viac alebo menej prášku, než je uvedené, povedie buď k dehydratácii alebo k nesprávnej výžive dieťaťa. Priložená odmerka obsahuje 9,4 ml (cca 4,5 gramu) prášku.


Twistshake Plniteľná kapsička 3x100 ml
10,21 €

Novinka

Naplňte kapsičku domácim pyré, jogurtom alebo smoothie. Pri príprave chutného jedla pre vaše dieťa popustite uzdu svojej fantázii. Twistshake plniteľná kapsička je perfektná na cesty. Na dne kapsičky je dvojitý Ziplock pre naplnenie a ľahké umývanie.


Twistshake Plniteľná kapsička 3x100 ml Mramorovo sivá
10,21 €

Novinka

Naplňte kapsičku domácim pyré, jogurtom alebo smoothie. Pri príprave chutného jedla pre vaše dieťa popustite uzdu svojej fantázie. Twistshake plniteľná kapsička je perfektná na cesty. Na dne kapsičky je dvojitý Ziplock pre naplnenie a ľahké umývanie.


Twistshake Plniteľná kapsička 5x100 ml
16,30 €

Novinka

Naplňte kapsičku domácim pyré, jogurtom alebo smoothie. Pri príprave chutného jedla pre vaše dieťa popustite uzdu svojej fantázii. Twistshake plniteľná kapsička je perfektná na cesty. Na dne kapsičky je dvojitý Ziplock pre naplnenie a ľahké umývanie.


Twistshake Plniteľná kapsička 5x220 ml
16,30 €

Novinka

Naplňte kapsičku domácim pyré, jogurtom alebo smoothie. Pri príprave chutného jedla pre vaše dieťa popustite uzdu svojej fantázii. Twistshake plniteľná kapsička je perfektná na cesty. Na dne kapsičky je dvojitý Ziplock pre naplnenie a ľahké umývanie.


Twistshake Plniteľná kapsička 8x100 ml
25,43 €

Novinka

Naplňte kapsičku domácim pyré, jogurtom alebo smoothie. Pri príprave chutného jedla pre vaše dieťa popustite uzdu svojej fantázie. Twistshake plniteľná kapsička je perfektná na cesty. Na dne kapsičky je dvojitý Ziplock pre naplnenie a ľahké umývanie.


Twistshake Plniteľná kapsička 8x220 ml
25,43 €

Novinka

Naplňte kapsičku domácim pyré, jogurtom alebo smoothie. Pri príprave chutného jedla pre vaše dieťa popustite uzdu svojej fantázie. Twistshake plniteľná kapsička je perfektná na cesty. Na dne kapsičky je dvojitý Ziplock pre naplnenie a ľahké umývanie.


Béaba Skladovacie tégliky na jedlo, 6x200ml
16,99 €
16,20 €

BEABA Skladovacie tégliky na jedlo, 6×200 ml je možné navzájom prepojiť na seba/vedľa seba. Popisovateľné, vhodné do umývačky aj mikrovlnnej rúry. Praktický pomocník.


Skip hop Zoo Krabička na svačinu - Jednorožec
12,50 €

Novinka

Svačinový set s motivem jednorožce pro holky nebo kluky je ideální do školy. Skládá se z hlavní dózy s potiskem a vnitřní malé dózy na salátovou zálivku nebo na nějaké to mlsání.


Twistshake Plniteľná kapsička 3x220 ml
10,21 €

Novinka

Naplňte kapsičku domácim pyré, jogurtom alebo smoothie. Pri príprave chutného jedla pre vaše dieťa popustite uzdu svojej fantázii. Twistshake plniteľná kapsička je perfektná na cesty. Na dne kapsičky je dvojitý Ziplock pre naplnenie a ľahké umývanie.


Twistshake Plniteľná kapsička 3x220 ml Mramorová sivá
10,21 €

Novinka

Naplňte kapsičku domácim pyré, jogurtom alebo smoothie. Pri príprave chutného jedla pre vaše dieťa popustite uzdu svojej fantázie. Twistshake plniteľná kapsička je perfektná na cesty. Na dne kapsičky je dvojitý Ziplock pre naplnenie a ľahké umývanie.