Babymoov Misky s vekom 250 ml, sada 6 ks-25%
10,51 € 7,87 €

Akcia

Babymoov Misky s viečkami 250 ml, sada 6 ks – praktická sada šiestich misiek z farebnými viečkami s objemom 250 ml. Dajú sa hermeticky uzavrieť, majú praktickú stupnicu a miesto na písanie poznámok. V prípade, že nebudú potrebné, nezaberú skoro žiadne miesto. Výroba vo Francúzsku.

Canpol babies Kŕmiaca sieťka na ovocie silikónová
6,60 €

Sieťka slúži na bezpečné podávanie nielen čerstvého ovocia, ale tiež zeleniny, syrov alebo pečiva. Sieťka je vhodná najmä pri prechode z tekutej stravy na pevnú. Eliminujú riziko zadusenia dieťaťa kúskami nedôkladne rozhryzenej potravy. V balení 2 ks.

Philips Avent VIA poháriky s viečkom 240ml - 5ks
9,96 € 9,70 €

Avent VIA poháriky s viečkom 240ml – 5ksnovými VIA pohárikmi pre uskladnenie stravy či mlieka v chladničke alebo mrazničke. Dieťa možno kŕmiť priamo z VIA pohárikov.

Bo Jungle Misky s viečkami 300ml
10,10 €

Bo Jungle Misky s viečkami 300ml (6 ks) – každá z troch farieb vždy po dvoch miskách. S hermetickými viečkami, vhodné do mikrovlnky, chladničky, mrazničky, umývačky riadu. Rozmer jednej misky: 12×4 cm.

Philips Avent VIA zásobníky na mlieko 10 ks
17,96 € 14,30 €

Avent VIA zásobníky – 10 ksnovými VIA pohárikmi pre uskladnenie stravy či mlieka v chladničke alebo mrazničke. S adaptérom možno dieťa kŕmiť priamo z VIA pohárikov.

Philips Avent VIA poháriky s viečkom 180ml - 5ks
9,56 € 9,30 €

Avent VIA poháriky s viečkom 180ml – 5ksnovými VIA pohárikmi pre uskladnenie stravy či mlieka v chladničke alebo mrazničke. Dieťa možno kŕmiť priamo z VIA pohárikov.

Suavinex Termoska na příkrmy
38,63 € 38,10 €

Suavinex Termoska na příkrmy je ideální pro uchování a přepravu teplých i chladných pokrmů typu pyré. Je velkým pomocníkem při výletech s dětmi ven nebo při přípravě příkrmů předem pro noční krmení. Termoska uchovává teplotu až 6 hodin.

DBB Remond Objaviteľský cumlík
6,60 €

Objaviteľský cumlík slúži pre preskúmanie rôznych potravín ešte pred tým, než ich vaše dieťa začne samo žuť. Kúsky ovocia, zeleniny, syru alebo koláča dáte do sieťky, alebo silikónového cumlíka a detské sliny ich zmäkčia a vylúhujú ich chuť bez toho, že by sa mohli deti väčšími kúskami dusiť.

Babymoov Misky s vekom 180 ml, sada 6 ks
7,80 €

Babymoov Misky s viečkami 180 ml, sada 6 ks – praktická sada šiestich misiek z farebnými viečkami s objemom 180 ml. Dajú sa hermeticky uzavrieť, majú praktickú stupnicu a miesto na písanie poznámok. V prípade, že nebudú potrebné, nezaberú skoro žiadne miesto. Výroba vo Francúzsku.

Skip hop Zoo Nádobka na sušenky - Jednorožec
10,90 €

Skip Hop Zoo Pohárik na sušienky – Jednorožec s viečkom. Pred vysypaním obsahu ho chránia pružné lamely, ktoré pustia detskú ručičku dovnútra, ale nepustí desiatu von. Šikovný a veselý pomocník na cestách aj doma!

Philips Avent dávkovač sušeného mléka
7,80 € 6,80 €

AVENT dávkovač sušeného mléka je rozdělen na 3 části, vzniknou tak 3 přihrádky na jednotlivé dávky sušeného mléka.

Twistshake Nádoba na sušené mlieko
24,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Twisthake nádoba s objemom 1700 ml je dokonalým úložným priestorom pre umelú výživu vášho dieťaťa. Výrobok má hygienické, vzduchotesné veko, ktoré sa otvára jednoducho jediným kliknutím. Vo vnútri nádoby je odmerka a „inteligentný okraj“, ktorý uľahčuje dávkovanie správneho množstva výživy. Je veľmi dôležité, aby ste dodržiavali odporúčané pokyny dávkovania pre jednotlivé značky. Použitie viac alebo menej prášku, než je uvedené, povedie buď k dehydratácii alebo k nesprávnej výžive dieťaťa. Priložená odmerka obsahuje 9,4 ml (cca 4,5 gramu) prášku.

BAYBY BBA 6403 Cumlík kŕmiaci modrý 4m +
3,90 € 3,33 €

Akcia

Cumlík silikónový kŕmiaci 4m +. Ideálny spôsob ako poskytnúť dieťaťu pokrm bez rizika udusenia a uľahčiť bábätku prechod na pevnú stravu. Do kŕmiaceho cumlíka môžete vložiť ovocie, zeleninu a ďalšie druhy potravín vhodné podľa veku dieťaťa.

Tescoma Dóza na sušené mlieko PAPU PAPI
6 €

Dóza na sušené mlieko PAPU PAPI je vynikajúca pre uloženie až 3 porcií sušeného mlieka a jednoduchú prípravu detských pokrmov pri cestovaní a pod. Dóza je vyrobená unikátnou technológiou nanoCARE ™ zo špičkového plastového materiálu používaného v zdravotníctve, je antibakteriálny, nezafarbuje sa a nevstrebáva pachy. Dóza je ekologická, po použití ju stačí bez saponátov opláchnuť, nie je potrebné umývať v umývačke. Dózu možno sterilizovať.

DBB Remond Sada 6 misiek s viečkami
7 €

Praktické farebné tégliky s viečkami na detské pokrmy. Vhodné na cesty, obsah dózy je 120 ml a sú vhodné do chladničky i mrazničky. Jednoduchý ohrev v mikrovlnke. Jednoduchá údržba v umývačke riadu.

Boon CATCH BOWL - Miska s přísavkou modro-zelená
10,99 €

Posledný kus za túto cenu!

CATCH BOWL – Miska s přísavkou v modro-zeleném provedení od značky Boon je ideálním řešením pro děti, které se učí samy jíst. Vestavěná záchytná plocha se rozšiřuje směrem k dítěti a umožňuje odvádět jídlo zpět do misky. Je navíc vyrobena z měkkého poddajného materiálu, který se snadno čistí a při nárazu se ohýbá.

b.box Miska s brčkem

b.box Miska s brčkem

Hodnotenie: 4,5
12,40 €

b.box Miska s brčkem je tak jednoduché jíst/pít cereálie s mlékem nebo polévku. Víčko s otvorem, které lze na mističku nasadit, nedovolí malým hroznům a piškotům, aby se rozkutálely po podlaze. A víčko dělá z této mističky bezva krabičku na cestování.

Nuk Dózičky na detské pochúťky
7,80 €

Praktická pomôcka pre domácnosť s deťmi NUK dózičky na detské jedlo. Pre porciovanie a skladovanie čerstvo pripraveného jedla.

Boon SQUIRT - Krmící lžička s dávkovačem
9,99 €

Posledný kus za túto cenu!

SQUIRT Krmící lžička s dávkovačem od značky Boon není obyčejná lžička, jedná se o lžičku a mističku na krmení v jednom. Už neriskujte případný nepořádek jako při krmení klasickým způsobem. Díky šikovnému uzavíracímu systému potraviny bezpečně uzavřete, takže nemohou vypadnout, a proto je to výborná pomůcka při krmení nejen na cestách.

DBB Remond Silikónová mraziacia formička 6 x 60 ml
11,56 € 11,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Silikónová forma na uskladnenie príkrmov. Pojme až 6 porcií po 60 ml. Okrem uloženia slúži aj ako multi dávkovač. Vhodný na zmrazenie ako zeleninových tak i mäsových príkrmov. Môžete doň pripraviť aj ovocie vo forme zmrzliny.

Lässig Snackbox More Magic
9,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásne detské krabičky na jedlo od značky Lässig sú ideálne nielen na výlety do prírody alebo mesta. Decentné dizajnové prevedenie pre chlapcov i dievčatá. Balenie obsahuje 3 rôzne veľkosti, takže si môžete vybrať veľkosť krabičky, ktorú aktuálne použijete.

BAYBY BBA 6402 Cumlík kŕmiaci fialový 4m +
3,90 € 3,33 €

Akcia

Cumlík silikónový kŕmiaci 4m +. Ideálny spôsob ako poskytnúť dieťaťu pokrm bez rizika udusenia a uľahčiť bábätku prechod na pevnú stravu. Do kŕmiaceho cumlíka môžete vložiť ovocie, zeleninu a ďalšie druhy potravín vhodné podľa veku dieťaťa.

Tescoma Cestovná miska PAPU PAPI, s lyžičkou
7,30 € 7 €

Cestovná miska PAPU PAPI, s lyžičkou je vynikajúca pre podávanie detských pokrmov pri cestovaní, lyžička je hygienicky uložená vo viečku. Miska je vyrobená unikátnou technológiou nanoCARE ™ zo špičkového plastového materiálu používaného v zdravotníctve, je antibakteriálny, nezafarbuje sa a nevstrebáva pachy. Miska je ekologická, po použití ju stačí bez saponátov opláchnuť, nie je potrebné umývať v umývačke. Misku s lyžičkou možno sterilizovať.

Twistshake Plniteľná kapsička 3x100 ml
10,20 €

Naplňte kapsičku domácim pyré, jogurtom alebo smoothie. Pri príprave chutného jedla pre vaše dieťa popustite uzdu svojej fantázii. Twistshake plniteľná kapsička je perfektná na cesty. Na dne kapsičky je dvojitý Ziplock pre naplnenie a ľahké umývanie.

DBB Remond Silikónový cumlík pre objaviteľský dudlík, 2 ks
3,90 €

Náhradné silikónové cumlíky pre objaviteľský dudlík. Cumlík naplníte kúskami ovocia, zeleniny, syra alebo koláčov a pripevníte na špeciálny dudlík. Vaše dieťatko preskúma rôzne potraviny pomocou chuťových buniek ešte pred tým, než ich začne samo žuť.

DBB Remond Baby Snack, súprava 4 misiek, tanier, lyžica
11,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktická súprava navrhnutá priamo pre cestovanie s dieťaťom. Potravu môžete uložiť samostatne do nádobiek s vekom prípadne i zmraziť. Tanier i dózy bez viečka môžete použiť pre ohrev v mikrovlnke. Servírovanie na tanieriku a s priloženou lyžicou. Všetky časti môžu byť umývané v umývačke riadu.

Béaba Multi-dávkovač na jedlo 6 x 90 ml
16,95 € 15,50 €

Posledný kus za túto cenu!

BEABA Multi-dávkovač na jedlo 6×90 ml je praktický zásobník/dávkovač na príkrmy, určený do mrazničky. Ohrievanie potom vo vodnom kúpeli alebo mikrovlnnej rúre. Celková kapacita 540 ml. Materiál silikón.

DBB Remond Nádoba Baby Lunch 400 ml s vekom
13,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktická misa, ktorá slúži nielen na uloženie hotového jedla, ale aj k ohrevu a to buď v mikrovlnke alebo v klasickej rúre. Parádna na cesty s hermetickým uzáverom a tesnením zo silikónu môžete bez obáv prevážať aj tekuté pokrmy.

Nuby Miska na desiatu s viečkom 6ks, 300ml
7,80 €

Hľadáte ideálnu misku na desiatu, piknik alebo prechádzku s dieťaťom? Farebná desiatová miska Nuby vám príde vhod. Je vyrobená z bezpečného plastu. Objem jednej misky je 300ml.

Suavinex Sada On the Go BOO +4M
12,63 € 11 €

Suavinex Sada On the Go obsahuje základné príslušenstvo pre ľahšie kŕmenie na cestách. Lyžica je ergonomicky tvarovaná pre detskú výživu. Špeciálna sponka vám zaručí, že dokážete aj z obyčajného obrúska vykúzliť toľko potrebný podbradník. Vďaka praktickej krabičke budete môcť lyžicu prepravovať hygienicky a po jedle ušpinenú lyžicu bezpečne odložiť.

Twistshake Plniteľná kapsička 5x220 ml
16,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Naplňte kapsičku domácim pyré, jogurtom alebo smoothie. Pri príprave chutného jedla pre vaše dieťa popustite uzdu svojej fantázii. Twistshake plniteľná kapsička je perfektná na cesty. Na dne kapsičky je dvojitý Ziplock pre naplnenie a ľahké umývanie.

Babymoov Kiinde silikónová lyžička FOODII Squeeze Spoon 2 ks
9,90 €

Mäkká silikónová lyžička na kŕmenie zo sáčkov Kiinde FOODII™ od Babymoov je vďaka plastovému krytu netečúci. Možnosť umývať v umývačke riadu Nie je vhodný pre použitie v mikrovlnnej rúre. Neobsahuje ftaláty, BPA ani PVC. Vhodná pre deti od 4 mesiacov. Balenie obsahuje 2 kusy.

Bo Jungle Lyžička s dávkovačom a krytom Carrot
10,50 €

Bo Jungle Lyžička s dávkovačom a krytom Carrot – kŕmiaca lyžička má kapacitu 90 g a rozmer 18×5 cm. Ideálny prostriedok pre udržanie čistoty pri jedle alebo napr. pri cestovaní. Ľahučká, ľahko udržiavateľná. Pre deti od 3 mesiacov veku.

Boon Kompletní jídelní sada pro děti modro-oranžová
19,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Kompletní jídelní sada pro děti od značky Boon se čtyřmi různými oddíly pro jídlo je skvělým řešením pro zábavné krmení. Samostatné části umožňují oddělení jídla a protiskluzová spodní strana se uchytí k povrchu stolu a udrží talíř na místě.

DBB Remond Pohárik na sušienky, 300 ml
8,50 €

Praktický pohárik na sušienky a iné drobné potraviny, ktorý sa hodí ako na doma tak aj na cesty. Výhodou je, že sušienka sama nevypadne, vaše dieťa si ju musí samo vybrať alebo si ju „vybojovať“, čím sa zabaví napríklad na ceste autom.

DBB Remond Posteľná súprava Macko Pu
25,30 €

Veľká súprava detského riadu je navrhnutá v tvaroch pripomínajúceho medvedíka. S touto súpravou nepotrebujete nič viac so všetkým si vystačíte pre vaše dieťatko. Stačí iba uvariť a servírovať.

DBB Remond Sada 3 misiek s viečkami a lyžičkou
6,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada troch misiek s lyžičkou. Ideálne na prvé príkrmy. Do misiek si ich pripravíte a zmrazíte. Môžete ich aj ohriať a priloženou lyžičkou nakŕmiť vašu ratolesť. Vhodné na cesty.

Tescoma Dóza PAPU PAPI 200 ml, 2 ks
7 €

Posledný kus za túto cenu!

Dóza PAPU PAPI 200 ml je vynikajúca pre skladovanie, prenášanie a podávanie detských pokrmov. Dózy sú vyrobené unikátnou technológiou nanoCARE ™ zo špičkového plastového materiálu používaného v zdravotníctve, sú antibakteriálne, nezafarbujú sa a nevstrebávajú pachy. Dózy sú ekologické, po použití ich stačí bez saponátov opláchnuť, nie je potrebné umývať v umývačke. Dózy možno sterilizovať.

Twistshake Plniteľná kapsička 3x100 ml Mramorovo sivá
10,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Naplňte kapsičku domácim pyré, jogurtom alebo smoothie. Pri príprave chutného jedla pre vaše dieťa popustite uzdu svojej fantázie. Twistshake plniteľná kapsička je perfektná na cesty. Na dne kapsičky je dvojitý Ziplock pre naplnenie a ľahké umývanie.

Twistshake Plniteľná kapsička 3x220 ml
10,20 €

Naplňte kapsičku domácim pyré, jogurtom alebo smoothie. Pri príprave chutného jedla pre vaše dieťa popustite uzdu svojej fantázii. Twistshake plniteľná kapsička je perfektná na cesty. Na dne kapsičky je dvojitý Ziplock pre naplnenie a ľahké umývanie.