Philips Avent Natural manuálna odsávačka SCF330 20-26%
46,90 € 34,32 €

Akcia

Manuálna odsávačka materského mlieka Natural so zásobníkom 125ml pracuje jemne, rýchlo a ticho. Mlieko je odsávané priamo do zásobníka, z ktorého po pripojení cumlíka môže mamička dieťa rovno nakŕmiť. Odsávačka pri odsávaní masíruje prsník a presne simuluje dojčenie.

Medela Odsávačka mléka elektrická double Swing Maxi Flex-16%
254,84 € 213 €

Posledný kus za túto cenu!

Elektrická odsávačka mléka double Swing Maxi Flex od švýcarské značky Medela se vám maximálně přizpůsobí díky novému prsnímu nástavci PersonalFit Flex. Odsávat už můžete z obou prsů současně díky Double pumping systému, který zajistí více mléka s vyšším energetickým obsahem.

Tommee Tippee silikonová odsávačka Made for Me
14,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Nesmírně praktická silikonová odsávačka Made for Me od značky Tommee Tippee je celá vyrobená z jednoho kusu jemného silikonu. Slouží pro klasické odsávání, úlevu prsům mezi kojením, nebo pro zachytávání mléka z prsu, ze kterého aktuálně nekojíte,

Nuk Elektrická Prsná pumpa NATURE SENSE double
234,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Nabíjacia dvojitá elektrická prsná pumpa NUK Nature Sense je dodávaná s dvoma nádobkami na materské mlieko (150 ml). Pumpa s mäkkou silikónovou prísavkou a ergonomicky tvarovaným prsným nadstavcom zaistí jednoduché odsávanie mlieka.

Tommee Tippee elektrická odsávačka Made for Me
128,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Velmi tichá elektrická odsávačka Made for Me od značky Tommee Tippee vám zajistí diskrétní odsávání mateřského mléka kdykoli a kdekoli potřebujete. Plně nabitá USB jednotka poskytne 60 minut odsávání, které bedlivě stopuje časovač na LED displeji.

Tommee Tippee manuální odsávačka Made for Me
43,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Manuální odsávačka Made for Me od značky Tommee Tippee je velmi pohodlná a díky ergonomickému tvaru vám skvěle padne do ruky. Odsávačka je díky svému kompaktnímu tvaru vhodná pro použití doma, v práci i na cestách.

Nuk Elektrická prsná pumpa Nature Sense
135,90 €

Nabíjacia elektrická prsná pumpa NUK Nature Sense – tak flexibilná a účinná ako nikdy predtým. Elektrická prsná pumpa s mäkkou silikónovou prísavkou a ergonomicky tvarovaným prsným nadstavcom – pre ľahké odsávanie materského mlieka.

TrueLife Nutrio BP Electric - elektrická odsávačka
99,99 € 77,90 €

Praktická elektrická odsávačka materského mlieka od značky TrueLife ponúka až 9 úrovní odsávania aj automatický mód. Odsávačku možno nabiť cez USB a vydrží až 100 minút. Je vybavená 3 režimami – sanie, stimulácia, masáž a silikónovým nástavcom.

BABY ONO Odsávačka materského mlieka manuálna Anatomy
14,90 €

Odsávačka materského mlieka je opatrená ergonomickou rukoväťou, ktorá je vhodná ako pre pravákov, tak pre ľavákov. Tichý režim zaisťuje diskrétnosť a umožňuje použitie kdekoľvek. Baby Ono Odsávačka materského mlieka manuálna Anatomy je vyrobená z bezpečného plastu a vhodná pre styk s potravinami

TrueLife Nutrio BP Manual - ručná odsávačka
39,99 € 33,90 €

Praktická manuálna odsávačka materského mlieka od značky TrueLife ponúka 2 úrovne tlaku sania. Odsávačka so 100% silikónovým nástavcom bez BPA zaujme prémiovým dizajnom simulujúcim dojčenie a tiež ľahkou údržbou.

Canpol babies Elektronická odsávačka materského mlieka EASY NATURAL
97,90 € 96,90 €

Elektrická odsávačka pre dôkladné odsávanie materského mlieka. Canpol babies elektrická odsávačka ponúka 9 stupňov nastavenia sacej sily v dvoch fázach – stimulácia a hlboké sanie. Vďaka priloženým adaptérom možno mlieko odsávať priamo do akejkoľvek fľaše značky Canpol babies s úzkym alebo širokým hrdlom aj do zásobníka na uchovávanie mlieka.

Medela Swing elektrická 2 fázová odsávačka mlieka
155 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Elektrická odsávačka mlieka Swing – najmenšia a najľahšia z modelov 2-fázových odsávačiek mlieka Medela. Položte odsávačku mlieka na stôl, alebo si ju pomocou spony pripnite na miesto, ktoré vám je najpohodlnejšie, alebo si ju zaveste na krk / ramenný popruh – rozhodnite sa, ktorá poloha

Medela Swing Maxi elektrická 2 fázová odsávačka mlieka
205,20 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Jednoduché použitie, ideálna pre všetky matky, ktoré hľadajú jednoduché riešenie, ktoré šetrí čas. Je ideálna pre zvýšenie laktácie, ako aj pre každodenné používanie. Odsávačka Medela Swing maxi má všetky výhody modelu Swing a oveľa výkonnejší motor, ktorý umožňuje simultánne odsávanie mli

Medela Harmony manuálna 2 fázová odsávačka mlieka
29,96 €

Posledný kus za túto cenu!

Manuálna 2 fázová odsávačka mlieka. Ideálna na cesty, alebo ako prídavok k elektrickej odsávačke. Pre matky, ktoré iba prirodzene dojčia, sa môže zdať, že malá ručná odsávačka nie je potrebná – je však vždy dobré mať po ruke ľahkú kompaktnú odsávačku mlieka. Každá dojčiaca matka sa raz o

Medela Symphony Single set
20,83 €

Posledný kus za túto cenu!

MEDELA Symphony je nevyhnutnou pomôckou pre každú matku, ktorá plánuje používať veľmi populárnu nemocničnú odsávačku mlieka Symphony dostupnú v nemocniciach. Vzhľadom na konštrukciu odsávačky Symphony umožňuje jej použitie v úplne sterilnom a hygienickom stave aj pre iných užívateľov. Súpr

Medela Lactaset odsávačka mlieka
34,84 €

Posledný kus za túto cenu!

Medela Lactaset je príslušenstvo pre odsávačku Medela Lactina (Select alebo Electric Plus). Odsávačku môže používať iba jedna matka. Ideálna pomoc pri príležitostnom odsávaní materského mlieka , 2–3 krát týždenne. Lactaset je možné pripojiť k elektrickej odsávačke Lactina. Osvedčený a spo

Medela Harmony Pump&Feed set
54,02 €

Posledný kus za túto cenu!

Veľmi praktický set pre každú mamičku, ktorá má rada tú najvyššiu kvalitu. Set Pump&Feed obsahuje Medelu Harmony manuálnu 2 fázovú odsávačku mlieka, násadu Calma na dojčenskú fľašu a prsné vložky 2 páry.

Medela Freestyle elektrická 2 fázová odsávačka mlieka
329,74 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Malá, ľahká a prenosná. Medela odsávačka mlieka z dvoch prsníkov súčasne je určená pre pracujúce matky. Pripevnite klip na blúzku a vložte si odsávačku mlieka do vrecka, aby ste mlieko mohli odsávať nech ste kdekoľvek. Táto vysoko výkonná odsávačka je dokonalým riešením pre matky, ktoré p

Medela Lactina Duálna odsávačka mlieka
52,69 €

Posledný kus za túto cenu!

Set je príslušenstvo pre odsávačku Medela Lactina (Select alebo Electric Plus). Sadu môže používať iba jedna matka. Ideálna pomoc pri príležitostnom odsávaní materského mlieka , 2–3 krát týždenne. Súprava je možné pripojiť k elektrickej odsávačke Lactina. Osvedčený a spoľahlivý spôsob, ak

Medela Personal Fit Prsný nástavec, S
9,62 €

Posledný kus za túto cenu!

Medela ponúka prsné nástavce rôznych veľkostí na uspokojenie potrieb všetkých matiek. Špecialisti v oblasti laktácie súhlasia s tým, že správne nasadenie prsného nástavca je nevyhnutné nielen pre pohodlie, ale aj pre účinné dojčenie. Vďaka nástavcu PersonalFit môžete dosiahnuť veľké množst

BAYBY Elektrická 2 fázová BBP 1010-41%
133,30 € 77,84 €

Akcia

BBP 1010 Elektrická 2-fázová odsávačka mlieka má nastaviteľnú fázu stimulácie aj fázy odsávania. LCD obrazovka ovládaná mikročipom. Silikónový masážny prsný nadstavec 3v1 (masáž, stlačenie a sanie).

BAYBY BBP 1000 Manuálna 2-fázová odsávačka mlieka-35%
37 € 23,80 €

Akcia

Manuálna odsávačka Bayby BBP 1000 je vybavená 2-fázovým systémom, ktorý simuluje prirodzené satie bábätka. Silikónový prsný nadstavec je vybavený funkciou masáže, ktorá účinne stimuluje prsník k vyvolaniu procesu vylučovania materského mlieka.

Chicco Odsávačka Classic
23,90 €

CHICCO Odsávačka Classic je ručná odsávačka s dojčenskou fľaštičkou. Mlieko odkvapkáva priamo do fľaštičky, ktorá je súčasťou balenia. Jednoduchá na užívanie, odsáva mlieko rýchlo a efektívne.

BEURER Elektrická odsávačka BY 40
119 €

Elektrická odsávačka BY 40 materského mlieka má 10 úrovní stimulácie, 10 úrovní odsávania. Podsvietený displej, ľahko čitateľný, mäkkú silikónovú vložku, adaptér pre fľaše značky Avent a NUK.

Nuk Elektrická Prsná pumpa LUNA
79 € 67,90 €

Nuk elektrická odsávačka Luna2-fázový systém odsávania, ktorý stimuluje prirodzené satie dieťaťa. Použitie je možné s adaptérom alebo batériami, čo oceníte pri cestovaní.

Nuk Manuálna prsná pumpa Jolie
35,90 € 31,10 €

NUK Manuálna prsná odsávačka Jolie pre jemné, ale účinné odsávanie. Masíruje a podporuje tvorbu a tok mlieka. Vhodná aj do umývačky riadu. Vyrobená v Nemecku.

Nuk Ručná prsná pumpa SOFT & EASY, PP
14,90 € 12 €

Ručná prsná pumpa povoľuje priame pumpovanie a okamžité kŕmenie. Jednoduché použitie a údržba. Ideálne pre krátku masáž pred dojčením.

ZOPA Elektrická odsávačka mlieka Comfy
57,90 €

Zopa Elektrická odsávačka materského mlieka Comfy s 3D technológiou odsávania čo je unikátna technológia, ktorá dokonale napodobňuje prirodzené satie dieťaťa. Zaručí maximálnu efektivitu a bezbolestné odsávanie. Odsávačka má dva režimy – stimuláciu a sanie. Pri každom režime je možné regulovať silu podtlaku, aby si mohla každá mamička nastaviť hodnotu, ktorá jej vyhovuje a je pre ňu príjemná. Odsávačka je kompatibilný s fľaštičkami AVENT.

Canpol babies Elektrická odsávačka EasyStart
73,60 €

Úplne nová elektrická odsávačka EasyStart umožňuje dôkladné odsávanie materského mlieka. Obsahuje až trojstupňovú reguláciu sily sania vytvorenú na prirodzenom dvojfázovom rytme sania dieťaťa. Môže byť napájaná batériami alebo zo siete. Diely priloženým adaptérom môžete mlieko odsávať priamo do fľaše s úzkym alebo širokým hrdlom i do zásobníka na uchovávanie mlieka.

ZOPA Elektrická odsávačka mlieka ComfyPro
76,90 €

Zopa Elektrická odsávačka materského mlieka ComfyPro s 3D technológiou odsávania čo je unikátna technológia, ktorá dokonale napodobňuje prirodzené satie dieťaťa. Zaručí maximálnu efektivitu a bezbolestné odsávanie. Odsávačka má dva režimy – stimuláciu a sanie. Pri každom režime je možné regulovať silu podtlaku v 9 stupňoch, aby si mohla každá mamička nastaviť hodnotu, ktorá jej vyhovuje a je pre ňu príjemná. Odsávačka je kompatibilná s fľaštičkami AVENT.

ZOPA Manuálna odsávačka mlieka Basic
26,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Zopa Manuálna odsávačka materského mlieka Basic s 3D technológiou odsávania, čo je unikátna technológia, ktorá dokonale napodobňuje prirodzené satie dieťaťa. Zaručí maximálnu efektivitu a bezbolestné odsávanie. Pre pohodlné odsávanie má rukoväť odsávačky povrh zo silikónu, rukoväť sa dobre drží a nešmýka. Odsávačka je kompatibilná s fľaštičkami AVENT.

Tommee Tippee Startovací sada C2N s odsávačkou
40,90 €

Tommee Tippee Startovací sada C2N kromě kojeneckých lahviček obsahuje i výkonou manuální odsávačku mateřského mléka. Měkká a pružná přísavka se silikonovou vložkou se dokonale přizpůsobí tvaru prsu. Držadlo ergonomického tvaru usnadňuje a zpříjemňuje používání.

Medela Swing - 2-fázová elektrická odsávačka, vr. Calma systému
195 €

Táto moderná odsávačka s diskrétnym dizajnom umožňuje rýchle a jemné odsávanie. Odsávačka je malá a ľahká, preto ju ľahko využijete na cestách aj doma. Elektrická dvojfázová odsávačka Swing je navrhnutá na princípe dvojfázového odsávania materského mlieka a verne napodobňuje sací rytmus bábätka.

Ameda Auto adaptér 9V pre Finesse
30,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Ameda auto adaptér 9V pre Finesse využite svoju odsávačku Ameda Finesse aj na cestách. Stačí dokúpiť napájací adaptér do auta na 9V. Dĺžka 1,8 m.

BEURER Elektrická odsávačka BY 60
169 €

Elektrická odsávačka materského mlieka Beurer BY 60 – vákuová technológia s 10 úrovňami stimulácie a 10 úrovní odsávania v praktickom cestovnom puzdre. Vrátane príslušenstva na obrázku.

Lionelo Elektrická odsávačka mlieka TWEE
93,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Elektrická prsná odsávačka TWEE je oveľa praktickejšia ako manuálna verzia, umožňuje vykonávať iné činnosti pri zbere mlieka. Okrem toho je zariadenie omnoho efektívnejšie než základné modely. Masívne masážna podložka je vyrobená z materiálu šetrného k pokožke. Zariadenie je úplne bezpečné, čo potvrdili certifikáty vydané po sérii testov. Navyše bol prístroj vyrobený z materiálov, ktoré neobsahujú bisfenol A.