Philips Avent Natural manuálna odsávačka SCF330 20-18%
45,90 € 37,50 €

Akcia

Manuálna odsávačka materského mlieka Natural so zásobníkom 125ml pracuje jemne, rýchlo a ticho. Mlieko je odsávané priamo do zásobníka, z ktorého po pripojení cumlíka môže mamička dieťa rovno nakŕmiť. Odsávačka pri odsávaní masíruje prsník a presne simuluje dojčenie.

Philips Avent Odsávačka mater.ml. Natural elektronická Single-19%
166,90 € 134,70 €

Akcia

Odsávačka materského mlieka Natural od značky Philips AVENT efektívne kombinuje vákuum a stimuláciu bradaviek pre rýchlejší tok mlieka. Elektrická odsávačka je vybavená 8 stimulačnými a 16 odsávacími nastaveniami pre individuálne použitie

Philips Avent Odsávačka materského mlieka elektronická Single - sada-19%
171,90 € 138,90 €

Akcia

Elektronická odsávačka materského mlieka Single od značky Philips AVENT efektívne kombinuje vákuum a stimuláciu bradaviek pre rýchlejší tok mlieka pomocou technológie Natural Mtion. Praktická sada obsahuje všetky výrobky, ktoré potrebujete na odsávanie, uskladnenie a kŕmenia materským mliekom.

Tommee Tippee silikónová odsávačka Made for Me
14,30 € 13,90 €

Nesmierne praktická silikónová odsávačka Made for Me od značky Tommee Tippee je celá vyrobená z jedného kusu jemného silikónu. Slúži pre klasické odsávanie, úľava prsiam medzi dojčením, alebo pre zachytávanie mlieka z prsníka, z ktorého aktuálne nedojčíte,

Philips Avent Odsávačka materského mlieka elektronická Premium dobíjacia
186,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Dobíjacia odsávačka materského mlieka Premium od značky Philips AVENT efektívne kombinuje vákuum a stimuláciu bradaviek pre rýchlejší tok mlieka pomocou technológie Natural Motion. Praktická sada obsahuje všetky výrobky, ktoré potrebujete k odsávaniu, uskladneniu a kŕmenia materským mliekom.

Philips Avent Odsávačka mater. ml. elektronická Premium DUO-19%
297,90 € 240,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Dvojitá elektronická odsávačka materského mlieka značky Philips AVENT efektívne kombinuje vákuum a stimuláciu bradaviek pre rýchlejší tok mlieka. Ponúka 8 stimulačných a 16 odsávacích nastavení a vďaka pamäťovej funkcii umožní uložiť obľúbený štýl odsávania.

Medela Manuálna odsávačka Harmony Essentials Pack
49,20 € 42,90 €

Akcia

Kompletný set, pozostávajúci z manuálnej odsávačky, silikónového cumlíka, 4 sáčkov na uskladnenie mlieka a 4 vložiek do podprsenky. Odsávačka k svojej prevádzke nepotrebuje elektrinu ani batérie. Medela manuálna odsávačka Harmony Essentials Pack je opatrená ergonomickou rukoväťou, vďaka ktorej je komfortná na používanie.

Nuk Elektrická Prsná pumpa NATURE SENSE double
234,90 € 173,50 €

Splátky bez navýšenia

Nabíjacia dvojitá elektrická prsná pumpa NUK Nature Sense je dodávaná s dvoma nádobkami na materské mlieko (150 ml). Pumpa s mäkkou silikónovou prísavkou a ergonomicky tvarovaným prsným nadstavcom zaistí jednoduché odsávanie mlieka.

BABY ONO Elektrická odsávačka COMPACT - 5 režimov
92,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Elektrická odsávačka disponuje 5 režimami a 7 úrovňami sania. Má nadstavec z mäkkého silikónu pre zakrytie celého prsníka. BabyOno Elektrická odsávačka COMPACT – 5 režimov vydrží v prevádzke pri plnom nabití až 2,5 hodiny.

Tommee Tippee elektrická odsávačka Made for Me
128,30 €

Splátky bez navýšenia

Veľmi tichá elektrická odsávačka Made for Me od značky Tommee Tippee vám zaistí diskrétne odsávanie materského mlieka kedykoľvek a kdekoľvek potrebujete. Plne nabitá USB jednotka poskytne 60 minút odsávania, ktoré pozorne stopuje časovač na LED displeji.

Medela manuálna odsávačka Harmony
45,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Manuálna odsávačka, opatrená dobre padnúcim prsným nadstavcom. Na svoju prevádzku nepotrebuje elektrinu ani batérie, teda je ideálna na cesty. Medela manuálna odsávačka Harmony má minimalistický dizajn, teda sa ľahko prepravuje. Dvojfázový reflex napodobňuje sací mechanizmus bábätka, čo je prirodzené pre ženský prsník.

NIP First Moments Manual odsávačka materského mlieka
37,20 €

First Moments manuálna odsávačka značky NIP v mnohom uľahčuje odsávanie, skladovanie, prípravu a kŕmenie vďaka systému All-in-One. Odsávačka so zásobníkom na mlieko sa ľahko čistí a je vybavená extra mäkkým silikónovým vankúšom.

Tommee Tippee manuálna odsávačka Made for Me
43,40 € 41,90 €

Manuálna odsávačka Made for Me od značky Tommee Tippee je veľmi pohodlná a vďaka ergonomickému tvaru vám skvele padne do ruky. Odsávačka je vďaka svojmu kompaktnému tvaru vhodná pre použitie doma, v práci aj na cestách.

Nuk Elektrická prsná pumpa Nature Sense
135,38 € 116 €

Posledný kus za túto cenu!

Nabíjacia elektrická prsná pumpa NUK Nature Sense – tak flexibilná a účinná ako nikdy predtým. Elektrická prsná pumpa s mäkkou silikónovou prísavkou a ergonomicky tvarovaným prsným nadstavcom – pre ľahké odsávanie materského mlieka.

DBB Remond Ručná odsávačka mlieka s fľaštičkou 120 ml
43,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktická ručná odsávačka prináša nastaviteľné odsávanie, prirodzený rytmus sania ako u dieťaťa. silikónový nástavec s masážnymi bublinami stimuluje tvorbu mlieka. Plne sterilizovateľné.

TrueLife Nutrio BP Manual - ručná odsávačka
39,99 € 26,20 €

Praktická manuálna odsávačka materského mlieka od značky TrueLife ponúka 2 úrovne tlaku sania. Odsávačka so 100% silikónovým nástavcom bez BPA zaujme prémiovým dizajnom simulujúcim dojčenie a tiež ľahkou údržbou.

Canpol babies Elektronická odsávačka materského mlieka EASY NATURAL
97,90 € 96,90 €

Elektrická odsávačka pre dôkladné odsávanie materského mlieka. Canpol babies elektrická odsávačka ponúka 9 stupňov nastavenia sacej sily v dvoch fázach – stimulácia a hlboké sanie. Vďaka priloženým adaptérom možno mlieko odsávať priamo do akejkoľvek fľaše značky Canpol babies s úzkym alebo širokým hrdlom aj do zásobníka na uchovávanie mlieka.

BABY ONO Odsávačka materského mlieka elektrická -5 režimov
109 € 83,20 €

Odsávačka materského mlieka disponuje lievikom z mäkkého silikónu, ktorý sa prispôsobí prsníku. Tichý režim zaisťuje diskrétnosť a umožňuje použitie kdekoľvek. Baby Ono Odsávačka materského mlieka elektronická –5 režimov je vyrobená z bezpečného plastu a vhodná pre styk s potravinami.

Simed LACTA ZOE Elektrická odsávačka mlieka
49,96 €

Odsávačka „Lakta ZOE“ napodobňuje prirodzený sací rytmus dieťaťa vďaka dvojfázovej technológii. 2-fázová odsávačka „Lakta Zoe“ dokonale napodobňuje prirodzený priebeh dojčenia dieťaťa – stimulačná fáza a hlboké ťahanie. Intuitívna regulácia umožňuje zvoliť jednu z 5 úrovní vý

Medela Harmony manuálna 2 fázová odsávačka mlieka
37,50 €

Manuálna 2 fázová odsávačka mlieka. Ideálna na cesty, alebo ako prídavok k elektrickej odsávačke. Pre matky, ktoré iba prirodzene dojčia, sa môže zdať, že malá ručná odsávačka nie je potrebná – je však vždy dobré mať po ruke ľahkú kompaktnú odsávačku mlieka. Každá dojčiaca matka sa raz ocitla

Simed LAKTA MILA Manuálna odsávačka mlieka
14,23 €

SIMED LAKTA MILA Manuálna odsávačka mlieka LACTA MILA – manuálna odsávačka mlieka vyrobená spoločnosťou SIMED, ktorá má dlhoročnú tradíciu vo výrobe odsávačiek mlieka a produktov s tým súvisiacich. Práve vďaka b

Medela Personal Fit Prsný nástavec, S
12,05 €

Posledný kus za túto cenu!

Medela ponúka prsné nástavce rôznych veľkostí na uspokojenie potrieb všetkých matiek. Špecialisti v oblasti laktácie súhlasia s tým, že správne nasadenie prsného nástavca je nevyhnutné nielen pre pohodlie, ale aj pre účinné dojčenie. Vďaka nástavcu PersonalFit môžete dosiahnuť veľké množstvo ods

Medela Swing Maxi elektrická 2 fázová odsávačka mlieka
216,38 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Jednoduché použitie, ideálna pre všetky matky, ktoré hľadajú jednoduché riešenie, ktoré šetrí čas. Je ideálna pre zvýšenie laktácie, ako aj pre každodenné používanie. Odsávačka Medela Swing maxi má všetky výhody modelu Swing a oveľa výkonnejší motor, ktorý umožňuje simultánne odsávanie mlieka z

Medela Harmony Pump&Feed set
68,29 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Veľmi praktický set pre každú mamičku, ktorá má rada tú najvyššiu kvalitu. Set Pump&Feed obsahuje Medelu Harmony manuálnu 2 fázovú odsávačku mlieka, násadu Calma na dojčenskú fľašu a prsné vložky 2 páry.

BAYBY Elektrická 2 fázová BBP 1010-41%
133,30 € 77,84 €

Akcia

BBP 1010 Elektrická 2-fázová odsávačka mlieka má nastaviteľnú fázu stimulácie aj fázy odsávania. LCD obrazovka ovládaná mikročipom. Silikónový masážny prsný nadstavec 3v1 (masáž, stlačenie a sanie).

BAYBY BBP 1000 Manuálna 2-fázová odsávačka mlieka-59%
37 € 14,99 €

Akcia

Manuálna odsávačka Bayby BBP 1000 je vybavená 2-fázovým systémom, ktorý simuluje prirodzené satie bábätka. Silikónový prsný nadstavec je vybavený funkciou masáže, ktorá účinne stimuluje prsník k vyvolaniu procesu vylučovania materského mlieka.

Chicco Odsávačka Classic
23,90 € 21,50 €

CHICCO Odsávačka Classic je ručná odsávačka s dojčenskou fľaštičkou. Mlieko odkvapkáva priamo do fľaštičky, ktorá je súčasťou balenia. Jednoduchá na užívanie, odsáva mlieko rýchlo a efektívne.

BEURER Elektrická odsávačka BY 40
119 €

Splátky bez navýšenia

Elektrická odsávačka BY 40 materského mlieka má 10 úrovní stimulácie, 10 úrovní odsávania. Podsvietený displej, ľahko čitateľný, mäkkú silikónovú vložku, adaptér pre fľaše značky Avent a NUK.

Philips Avent Odsávačka Natural s VIA systémom-19%
49,90 € 40,40 €

Posledný kus za túto cenu!

AVENT Manuálna odsávačka mlieka Natural SCF330 s novým VIA systémom. Pre jemnejšie a efektívnejšie odsávanie než ostatnými bežne dostupnými odsávačkami.

BEURER Odsávačka na mlieko BEURER BY 60
139,99 €

Splátky bez navýšenia

Elektrická odsávačka mlieka Beurer BY60 je vhodným pomocníkom pre matky, ktoré počas tohto dôležitého obdobia z akéhokoľvek dôvodu nemôžu dieťa priamo dojčiť.

BEURER Odsávačka na mlieko BEURER BY 40
79,99 €

Elektrická odsávačka mlieka Beurer BY40 je vhodným pomocníkom pre matky, ktoré počas tohto dôležitého obdobia z akéhokoľvek dôvodu nemôžu dieťa priamo dojčiť.

Nuk Elektrická Prsná pumpa LUNA
79 € 67,90 €

Nuk elektrická odsávačka Luna2-fázový systém odsávania, ktorý stimuluje prirodzené satie dieťaťa. Použitie je možné s adaptérom alebo batériami, čo oceníte pri cestovaní.

Nuk Manuálna prsná pumpa Jolie
35,90 € 29 €

NUK Manuálna prsná odsávačka Jolie pre jemné, ale účinné odsávanie. Masíruje a podporuje tvorbu a tok mlieka. Vhodná aj do umývačky riadu. Vyrobená v Nemecku.

BabyOno Odsávačka elektrická Natural Nursing
56,90 €

Odsávačka Natural Nursing je účinná, pretože nastavená sacia sila umožňuje rýchle a účinné odsávanie materského mlieka. Jej tichá prevádzka zaisťuje diskrétnosť, aby ste mohli odsávať mlieko kdekoľvek chcete. Odsávačka je ľahko ovládateľná a jednoducho ju rozbalíte a zložíte. Vhodná je aj na cestách, vďaka fungovaniu na dobíjaciu batériu.