Philips Avent Odsávačka mater.ml. Natural elekt. sada pre dojčenie-20%
140,31 €

112,12 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Odsávanie materského mlieka je teraz oveľa jednoduchšie a príjemnejšie. Táto elektronická odsávačka materského mlieka Philips Avent má jedinečný dizajn, mäkkú masážnu vložku a ovláda sa stlačením jediného tlačidla. Je tak ideálna pre všetky mamičky, ktoré často odsávajú.


Philips Avent Natural manuálna odsávačka SCF330 20-22%
39,90 €

30,84 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Manuálna odsávačka materského mlieka Natural so zásobníkom 125ml pracuje jemne, rýchlo a ticho. Mlieko je odsávané priamo do zásobníka, z ktorého po pripojení cumlíka môže mamička dieťa rovno nakŕmiť. Odsávačka pri odsávaní masíruje prsník a presne simuluje dojčenie.


BAYBY BBP 1000 Manuálna 2-fázová odsávačka mlieka-60%
37 €

14,80 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Manuálna odsávačka Bayby BBP 1000 je vybavená 2-fázovým systémom, ktorý simuluje prirodzené satie bábätka. Silikónový prsný nadstavec je vybavený funkciou masáže, ktorá účinne stimuluje prsník k vyvolaniu procesu vylučovania materského mlieka.


ZOPA Elektrická odsávačka mlieka Comfy
57,90 €
+ doprava zadarmo

Zopa Elektrická odsávačka materského mlieka Comfy s 3D technológiou odsávania čo je unikátna technológia, ktorá dokonale napodobňuje prirodzené satie dieťaťa. Zaručí maximálnu efektivitu a bezbolestné odsávanie. Odsávačka má dva režimy – stimuláciu a sanie. Pri každom režime je možné regulovať silu podtlaku, aby si mohla každá mamička nastaviť hodnotu, ktorá jej vyhovuje a je pre ňu príjemná. Odsávačka je kompatibilný s fľaštičkami AVENT.


Philips Avent Odsávačka Natural s VIA systémom-18%
45 €

36,73 €
+ doprava zadarmo

Akcia

AVENT Manuálna odsávačka mlieka Natural SCF330 s novým VIA systémom. Pre jemnejšie a efektívnejšie odsávanie než ostatnými bežne dostupnými odsávačkami.


BEURER Elektrická odsávačka BY 40
107 €

89,20 €
+ doprava zadarmo

Elektrická odsávačka BY 40 materského mlieka má 10 úrovní stimulácie, 10 úrovní odsávania. Podsvietený displej, ľahko čitateľný, mäkkú silikónovú vložku, adaptér pre fľaše značky Avent a NUK.


BAYBY Elektrická 2 fázová BBP 1010-41%
133,30 €

77,84 €
+ doprava zadarmo

Akcia

BBP 1010 Elektrická 2-fázová odsávačka mlieka má nastaviteľnú fázu stimulácie aj fázy odsávania. LCD obrazovka ovládaná mikročipom. Silikónový masážny prsný nadstavec 3v1 (masáž, stlačenie a sanie).


ZOPA Elektrická odsávačka mlieka ComfyPro
76,90 €
+ doprava zadarmo

Zopa Elektrická odsávačka materského mlieka ComfyPro s 3D technológiou odsávania čo je unikátna technológia, ktorá dokonale napodobňuje prirodzené satie dieťaťa. Zaručí maximálnu efektivitu a bezbolestné odsávanie. Odsávačka má dva režimy – stimuláciu a sanie. Pri každom režime je možné regulovať silu podtlaku v 9 stupňoch, aby si mohla každá mamička nastaviť hodnotu, ktorá jej vyhovuje a je pre ňu príjemná. Odsávačka je kompatibilná s fľaštičkami AVENT.


Nuk Elektrická Prsná pumpa LUNA
79 €

67,90 €
+ doprava zadarmo

Nuk elektrická odsávačka Luna2-fázový systém odsávania, ktorý stimuluje prirodzené satie dieťaťa. Použitie je možné s adaptérom alebo batériami, čo oceníte pri cestovaní.


Ameda Una elektrická odsávačka materského mlieka-53%
150 €

69,99 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Ameda Una elektrická odsávačka materského mlieka, odskúšaná s úspechmi v nemocniciach, pre odsávanie z jedného prsníka. Jednoduché používanie, výhodou je možnosť individuálneho nastavenia rýchlosti a sily sania po celú dobu.


Nuk Manuálna prsná pumpa Jolie
35,90 €

31,10 €
+ doprava zadarmo

NUK Manuálna prsná odsávačka Jolie pre jemné, ale účinné odsávanie. Masíruje a podporuje tvorbu a tok mlieka. Vhodná aj do umývačky riadu. Vyrobená v Nemecku.


Chicco Odsávačka na materské mlieko Wellbeing
31,10 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

CHICCO Odsávačka na materské mlieko Wellbeing je ručná odsávačka umožňuje pohodlné, príjemné dojčenie. Veľký, hlboký zvon je anatomicky tvarovaný a má veľmi mäkký, priliehavý nadstavec.


Lionelo Care elektrická FIDI
58,40 €
+ doprava zadarmo

Elektrická odsávačka mlieka FIDI má 15 rýchlostí a 10 masážnych rýchlostí. Dlhá výdrž batérie zaistí že vás nikdy nenechá v štichu.


Chicco Odsávačka Classic
21,80 €
+ doprava zadarmo

CHICCO Odsávačka Classic je ručná odsávačka s dojčenskou fľaštičkou. Mlieko odkvapkáva priamo do fľaštičky, ktorá je súčasťou balenia. Jednoduchá na užívanie, odsáva mlieko rýchlo a efektívne.


Suavinex Manuálna odsávačka materského mlieka
52,10 €
+ doprava zadarmo

Suavinex Manuálna odsávačka mlieka napodobňuje rytmus sania dieťaťa počas dojčenia – je tichá. Jej dvojitý systém regulácie, jediný svojho druhu na trhu umožňuje ako nastavenie frekvencie sania, tak i intenzitu vákua. Súčasťou balenia je i dojčenská fľaša 150ml s cumlíkom, 5 vreciek na skladovanie materského mlieka a praktická taštička.


BAYBY BAYBY BBP 1020 elektrická fialová-42%
203,70 €

116,77 €
+ doprava zadarmo

Akcia

BBP 1020 Elektrická 2-fázová odsávačka mlieka s možnosťou nastavenia odsávania z jedného alebo oboch prsníkov napodobňuje prirodzené satie dieťaťa. Špeciálna konštrukcia prsného nadstavca zabraňuje spätnému toku mlieka a poskytuje prsníkom masáž, aby bolo stimulované účinné vylučovanie mlieka.


Philips Avent Classic elektronická EasyComfort Bílá-20%
164 €

130,80 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Elektrická odsávačka mlieka Easy Comfort ponúka štyri stimulačné režimy a tri nastavenia odsávania pre pohodlné odsávanie prispôsobené vašim potrebám. Ľahký a kompaktný dizajn vám tiež zaručí ľahké odsávanie mimo domova.


Ameda Manuálna odsávačka materského mlieka so stimulátorom mlieka
49,59 €
46,30 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Ameda Manuálna odsávačka materského mlieka so stimulátorom mlieka a fľaštičkou. Táto ručná viac-fázová odsávačka umožňuje získať viac mlieka a zberný systém ochráni mlieko i dieťa pred baktériami. Jednoduché ovládanie, skvelý pomocník pre každú mamičku.


Yoomi Breastpump - Y1BPME
99 €
96,90 €
+ doprava zadarmo

Dvojfázová odsávačka yoomi ponúka bezkonkurenčnú univerzálnosť. Umožňuje rodičom využívať napájanie zo siete, na batériemanuálne odsávanie. Rodičia už nemusia vyberať medzi elektrickou a manuálnou odsávačkou, yoomi im ponúka univerzálny a zároveň dostupný variant.


BEURER Elektrická odsávačka BY 60
185,10 €

116 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Elektrická odsávačka materského mlieka Beurer BY 60 – vákuová technológia s 10 úrovňami stimulácie a 10 úrovní odsávania v praktickom cestovnom puzdre. Vrátane príslušenstva na obrázku.


Nuby Odsávačka materského mlieka manuálna s nádobkou 90 ml
14,99 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Dojčenie je pre väčšinu matiek jedinečným zážitkom. Avšak počas dojčenia môže matka trpieť ťažkými a vyčerpanými prsiami. Prostredníctvom odsávačky možno zmierniť bolesť a nepohodlie matky. Manuálna odsávačka na mlieko je diskrétny, kompaktný a je vhodná aj na cestovanie.


Nuk Elektrická prsná pumpa Nature Sense
135,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Nabíjacia elektrická prsná pumpa NUK Nature Sense – tak flexibilná a účinná ako nikdy predtým. Elektrická prsná pumpa s mäkkou silikónovou prísavkou a ergonomicky tvarovaným prsným nadstavcom – pre ľahké odsávanie materského mlieka.


Suavinex Elektrická odsávačka materského mlieka
118,41 €
116,80 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Suavinex Elektircká odsávačka mlieka napodobňuje rytmus sania dieťaťa počas dojčenia. Jej dvojitý systém regulácie, jediný svojho druhu na trhu, umožňuje ako nastavenie frekvencie sania, tak i intenzitu vákua. Súčasťou balenia je i dojčenská fľaša 150ml s cumlíkom, 5 vreciek na skladovanie materského mlieka a praktická taštička. Vďaka možnosti použitia batérií spolu s klipom pre pripnutie na opasok je možné odsať mlieko kdekoľvek a kedykoľvek budete potrebovať.


DBB Remond Ručná odsávačka mlieka s fľaštičkou 120 ml
43,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Praktická ručná odsávačka prináša nastaviteľné odsávanie, prirodzený rytmus sania ako u dieťaťa. silikónový nástavec s masážnymi bublinami stimuluje tvorbu mlieka. Plne sterilizovateľné.


Lionelo Elektrická odsávačka mlieka TWEE
93,40 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Elektrická prsná odsávačka TWEE je oveľa praktickejšia ako manuálna verzia, umožňuje vykonávať iné činnosti pri zbere mlieka. Okrem toho je zariadenie omnoho efektívnejšie než základné modely. Masívne masážna podložka je vyrobená z materiálu šetrného k pokožke. Zariadenie je úplne bezpečné, čo potvrdili certifikáty vydané po sérii testov. Navyše bol prístroj vyrobený z materiálov, ktoré neobsahujú bisfenol A.


LOVI Dvojfázová ručná odsávačka EXPERT
42,60 €
+ doprava zadarmo

Ručná odsávačka LOVI EXPERT je profesionálnym pomocníkom pri riešení problémov s laktáciou. Silikónová vložka a pokročilá 3D technológia odsávania (súčasne masíruje, stláča a odsáva) a perfektne napodobňuje proces nasávania bábätkom. Je efektívna a citlivá.


Nuby Odsávačka materského mlieka elektrická B32B2: B27
89,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Elektrická odsávačka na materské mlieko ponúka odsávací program pre potreby každej ženy. Ponúka možnosť výberu 4 programov. Jednoduché ovládanie a digitálny panel zaručuje všetok potrebný komfort pre uľahčenie života matky.

  • 4 programy: masáž, masáž + odsávanie, odsávanie, rýchle odsávanie
  • mäkký odnímateľný nástavec (veľkosť M)
  • jednoduché ovládanie digitálneho panelu
  • uzavretý systém, aby sa zabránilo šíreniu plesní
  • obsahuje nabíjačku pre lítiovú batériu
  • objem: 180 ml

Rozmery produktu: 23,2 cm x 16,2 cm x 17 cm


Nuvita Duálna odsávačka mlieka
224,03 €
219,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Nuvita Duálna odsávačka mlieka Materno® DUAL je skvelým riešením, ako nakŕmiť dieťatko materským mliekom, aj keď práve nie ste s ním. Použiť ju možno ako v single tak i dvojitom režime. Umožňuje nastavenie rovnakého druhu sania u oboch prsníkov, alebo individuálne nastavenie pre pravé a ľavé prso podľa potreby mamičky. Naviac je súčasťou balenia praktická taška


Ameda Stimulátor mlieka Flexishield
7,95 €
7,80 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Ameda stimulátor mlieka Flexishield. Jemné masážne pôsobenie, zjemňuje pocit z prsného nadstavca a zmenšuje štandardnú veľkosť nástavca z veľkosti 25 mm na 21 mm pre maximálnu účinnosť pri menších bradavkách.


Ameda Auto adaptér 9V pre Finesse
30,70 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Ameda auto adaptér 9V pre Finesse využite svoju odsávačku Ameda Finesse aj na cestách. Stačí dokúpiť napájací adaptér do auta na 9V. Dĺžka 1,8 m.


Ameda Ergo manuálna odsávačka materského mlieka
65,80 €
+ doprava zadarmo

Ameda Ergo manuálna odsávačka mlieka s taškou a 2 fľaštičkami – ergonomická, kompaktná ručná viac-fázová odsávačka, ktorá má veľmi jednoduché ovládanie a stane sa Vám veľkým pomocníkom. Zberací systém ochráni mlieko i dieťa pred baktériami.


Ameda Náhradný prsný nadstavec štandardný
8,60 €
8,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Ameda náhradný prsný nadstavec v základnej veľkosti 25 mm. Pasuje pre všetky odsávače súpravy Ameda. Využijete v prípade mechanického poškodenia alebo straty pôvodného prsného nadstavca.


Ameda Odsávačka materského mlieka Finesse
179 €
174,80 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Ameda odsávačka mlieka Finesse pre maximálnu starostlivosť mamičky aj mlieka. Ponúkame mamičkám, ktoré nemôžu dojčiť priložením dieťaťa k prsníku, elektrickú odsávačku materského mlieka s uzavretým okruhom. Pomáha bezpečne a efektívne odsať a uložiť ich mlieko. Má jednoduché ovládanie, ľahko sa čistí.


Canpol babies Elektrická odsávačka EasyStart-19%
73,46 €

58,87 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Úplne nová elektrická odsávačka EasyStart umožňuje dôkladné odsávanie materského mlieka. Obsahuje až trojstupňovú reguláciu sily sania vytvorenú na prirodzenom dvojfázovom rytme sania dieťaťa. Môže byť napájaná batériami alebo zo siete. Diely priloženým adaptérom môžete mlieko odsávať priamo do fľaše s úzkym alebo širokým hrdlom i do zásobníka na uchovávanie mlieka.


Tommee Tippee Startovací sada C2N s odsávačkou
40,90 €
+ doprava zadarmo

Tommee Tippee Startovací sada C2N kromě kojeneckých lahviček obsahuje i výkonou manuální odsávačku mateřského mléka. Měkká a pružná přísavka se silikonovou vložkou se dokonale přizpůsobí tvaru prsu. Držadlo ergonomického tvaru usnadňuje a zpříjemňuje používání.


Philips Avent Odsávačka mater.ml. Natural so zásobníkom 125 ml, krém-20%
38,69 €

30,84 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Revolučný dizajn s odsávačkou mater.ml. Natural so zásobníkom 125 ml + krém

Pracuje jemne, rýchlo a ticho. Mäkká masážna vložka s 5 masážnymi výstupkami masíruje pri odsávaní prsník a presne simuluje dojčenie. Mlieko je odsávané priamo do zásobníka, z ktorého po pripojení cumlíka môže mamička dieťa nakŕmiť.


BabyOno Odsávačka elektrická Natural Nursing
58,40 €
+ doprava zadarmo

Odsávačka Natural Nursing je účinná, pretože nastavená sacia sila umožňuje rýchle a účinné odsávanie materského mlieka. Jej tichá prevádzka zaisťuje diskrétnosť, aby ste mohli odsávať mlieko kdekoľvek chcete. Odsávačka je ľahko ovládateľná a jednoducho ju rozbalíte a zložíte. Vhodná je aj na cestách, vďaka fungovaniu na dobíjaciu batériu.


Canpol babies BASIC ručná-19%
21,34 €

17,12 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Ručná odsávačka Basic s jednoduchou obsluhou aj údržbou. Dokonalý pomocník pre každú maminu na doma i na cesty.


ZOPA Manuálna odsávačka mlieka Basic
26,90 €
+ doprava zadarmo

Zopa Manuálna odsávačka materského mlieka Basic s 3D technológiou odsávania, čo je unikátna technológia, ktorá dokonale napodobňuje prirodzené satie dieťaťa. Zaručí maximálnu efektivitu a bezbolestné odsávanie. Pre pohodlné odsávanie má rukoväť odsávačky povrh zo silikónu, rukoväť sa dobre drží a nešmýka. Odsávačka je kompatibilná s fľaštičkami AVENT.