BAYBY Elektrická 2 fázová BBP 1010-41%
133,30 €

77,84 €
+ doprava zadarmo

Akcia

BBP 1010 Elektrická 2-fázová odsávačka mlieka má nastaviteľnú fázu stimulácie aj fázy odsávania. LCD obrazovka ovládaná mikročipom. Silikónový masážny prsný nadstavec 3v1 (masáž, stlačenie a sanie).


Philips Avent Natural manuálna odsávačka SCF330 20-15%
39,90 €

33,91 €

Akcia

Manuálna odsávačka materského mlieka Natural so zásobníkom 125ml pracuje jemne, rýchlo a ticho. Mlieko je odsávané priamo do zásobníka, z ktorého po pripojení cumlíka môže mamička dieťa rovno nakŕmiť. Odsávačka pri odsávaní masíruje prsník a presne simuluje dojčenie.


BAYBY BBP 1000 Manuálna 2-fázová odsávačka mlieka-58%
37 €

15,54 €

Akcia

Manuálna odsávačka Bayby BBP 1000 je vybavená 2-fázovým systémom, ktorý simuluje prirodzené satie bábätka. Silikónový prsný nadstavec je vybavený funkciou masáže, ktorá účinne stimuluje prsník k vyvolaniu procesu vylučovania materského mlieka.


BEURER Elektrická odsávačka BY 40
107 €

79 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Elektrická odsávačka BY 40 materského mlieka má 10 úrovní stimulácie, 10 úrovní odsávania. Podsvietený displej, ľahko čitateľný, mäkkú silikónovú vložku, adaptér pre fľaše značky Avent a NUK.


Ameda Ergo manuálna odsávačka materského mlieka
66,36 €
63 €
+ doprava zadarmo

Ameda Ergo manuálna odsávačka mlieka s taškou a 2 fľaštičkami – ergonomická, kompaktná ručná viac-fázová odsávačka, ktorá má veľmi jednoduché ovládanie a stane sa Vám veľkým pomocníkom. Zberací systém ochráni mlieko i dieťa pred baktériami.


Ameda Manuálna odsávačka materského mlieka so stimulátorom mlieka
49,59 €

44 €
+ doprava zadarmo

Ameda Manuálna odsávačka materského mlieka so stimulátorom mlieka a fľaštičkou. Táto ručná viac-fázová odsávačka umožňuje získať viac mlieka a zberný systém ochráni mlieko i dieťa pred baktériami. Jednoduché ovládanie, skvelý pomocník pre každú mamičku.


Ameda Una elektrická odsávačka materského mlieka
150 €

145 €
+ doprava zadarmo

Ameda Una elektrická odsávačka materského mlieka, odskúšaná s úspechmi v nemocniciach, pre odsávanie z jedného prsníka. Jednoduché používanie, výhodou je možnosť individuálneho nastavenia rýchlosti a sily sania po celú dobu.


Philips Avent Odsávačka mater.ml. Natural elekt. sada pre dojčenie-20%
140,31 €

111,94 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Odsávanie materského mlieka je teraz oveľa jednoduchšie a príjemnejšie. Táto elektronická odsávačka materského mlieka Philips Avent má jedinečný dizajn, mäkkú masážnu vložku a ovláda sa stlačením jediného tlačidla. Je tak ideálna pre všetky mamičky, ktoré často odsávajú.


BAYBY BAYBY BBP 1020 elektrická fialová-42%
203,70 €

116,77 €
+ doprava zadarmo

Akcia

BBP 1020 Elektrická 2-fázová odsávačka mlieka s možnosťou nastavenia odsávania z jedného alebo oboch prsníkov napodobňuje prirodzené satie dieťaťa. Špeciálna konštrukcia prsného nadstavca zabraňuje spätnému toku mlieka a poskytuje prsníkom masáž, aby bolo stimulované účinné vylučovanie mlieka.


BAYBY BBP 1020 Elektrická 2-fázová odsávačka mlieka + 3x vrecká
185,95 €

165 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

BAYBY Elektrická 2-fázová odsávačka mlieka 1020 + 3× vrecká zdarma – krásny DARČEK k odsávačke – vrecká k uschovaniu materského mlieka (3 balenia po 30 ks). Odsávanie z jedného/oboch prsníkov, zabránenie spätného toku mlieka, napodobenie prirodzeného sania dieťaťa.


BEURER Elektrická odsávačka BY 60
185,10 €

115 €
+ doprava zadarmo

Elektrická odsávačka materského mlieka Beurer BY 60 – vákuová technológia s 10 úrovňami stimulácie a 10 úrovní odsávania v praktickom cestovnom puzdre. Vrátane príslušenstva na obrázku.


Canpol babies BASIC ručná
21,34 €
21 €

Ručná odsávačka Basic s jednoduchou obsluhou aj údržbou. Dokonalý pomocník pre každú maminu na doma i na cesty.


Canpol babies Elektrická odsávačka EasyStart
73,46 €
+ doprava zadarmo

Úplne nová elektrická odsávačka EasyStart umožňuje dôkladné odsávanie materského mlieka. Obsahuje až trojstupňovú reguláciu sily sania vytvorenú na prirodzenom dvojfázovom rytme sania dieťaťa. Môže byť napájaná batériami alebo zo siete. Diely priloženým adaptérom môžete mlieko odsávať priamo do fľaše s úzkym alebo širokým hrdlom i do zásobníka na uchovávanie mlieka.


Chicco Odsávačka na materské mlieko Wellbeing
29,90 €

Posledný kus za túto cenu!

CHICCO Odsávačka na materské mlieko Wellbeing je ručná odsávačka umožňuje pohodlné, príjemné dojčenie. Veľký, hlboký zvon je anatomicky tvarovaný a má veľmi mäkký, priliehavý nadstavec.


Nuvita Elektronická odsávačka mléka
105 €

99 €
+ doprava zadarmo

Elektronická odsávačka mléka je vhodná pro každodenní použití a umožňuje obě fáze odsávání, od rychlého lehkého až po hluboké pomalé sání. Odsávačka je nastavitelná i na lahvičky se širokým hrdlem.


Lionelo Care elektrická FIDI
58,17 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Elektrická odsávačka mlieka FIDI má 15 rýchlostí a 10 masážnych rýchlostí. Dlhá výdrž batérie zaistí že vás nikdy nenechá v štichu.


Lionelo Elektrická odsávačka mlieka TWEE
93,10 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Elektrická prsná odsávačka TWEE je oveľa praktickejšia ako manuálna verzia, umožňuje vykonávať iné činnosti pri zbere mlieka. Okrem toho je zariadenie omnoho efektívnejšie než základné modely. Masívne masážna podložka je vyrobená z materiálu šetrného k pokožke. Zariadenie je úplne bezpečné, čo potvrdili certifikáty vydané po sérii testov. Navyše bol prístroj vyrobený z materiálov, ktoré neobsahujú bisfenol A.


LOVI Dvojfázová elektronická odsávačka Expert
138,98 €

120 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Dvojfázová elektronická odsávačka materského mlieka LOVI Expert – profesionálna ochrana laktácie. Jej výhody oceníte najmä pri častom odsávaní. Umožňuje bezbolestné, pohodlné a rýchle odsávanie mlieka.


LOVI Dvojfázová ručná odsávačka EXPERT
38,33 €
37 €

Posledný kus za túto cenu!

Ručná odsávačka LOVI EXPERT je profesionálnym pomocníkom pri riešení problémov s laktáciou. Silikónová vložka a pokročilá 3D technológia odsávania (súčasne masíruje, stláča a odsáva) a perfektne napodobňuje proces nasávania bábätkom. Je efektívna a citlivá.


LOVI Dvojfázová elektronická odsávačka Prolactis
116,52 €
114 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Elektronická odsávačka Prolactis je profesionálnym pomocníkom pri riešení problémov s laktáciou. Simuluje prirodzený proces sania dieťaťom.


Nuk Elektrická Prsná pumpa LUNA
79 €

72 €
+ doprava zadarmo

Nuk elektrická odsávačka Luna2-fázový systém odsávania, ktorý stimuluje prirodzené satie dieťaťa. Použitie je možné s adaptérom alebo batériami, čo oceníte pri cestovaní.


Nuk Manuálna prsná pumpa Jolie
35,90 €

23,50 €

NUK Manuálna prsná odsávačka Jolie pre jemné, ale účinné odsávanie. Masíruje a podporuje tvorbu a tok mlieka. Vhodná aj do umývačky riadu. Vyrobená v Nemecku.


Nuk Ručná prsná pumpa SOFT & EASY, PP
14,90 €

9,50 €

Ručná prsná pumpa povoľuje priame pumpovanie a okamžité kŕmenie. Jednoduché použitie a údržba. Ideálne pre krátku masáž pred dojčením.


Nuvita Duálna odsávačka mlieka
224,03 €

214 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Nuvita Duálna odsávačka mlieka Materno® DUAL je skvelým riešením, ako nakŕmiť dieťatko materským mliekom, aj keď práve nie ste s ním. Použiť ju možno ako v single tak i dvojitom režime. Umožňuje nastavenie rovnakého druhu sania u oboch prsníkov, alebo individuálne nastavenie pre pravé a ľavé prso podľa potreby mamičky. Naviac je súčasťou balenia praktická taška


Suavinex Elektrická odsávačka materského mlieka
118,41 €

110 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Suavinex Elektircká odsávačka mlieka napodobňuje rytmus sania dieťaťa počas dojčenia. Jej dvojitý systém regulácie, jediný svojho druhu na trhu, umožňuje ako nastavenie frekvencie sania, tak i intenzitu vákua. Súčasťou balenia je i dojčenská fľaša 150ml s cumlíkom, 5 vreciek na skladovanie materského mlieka a praktická taštička. Vďaka možnosti použitia batérií spolu s klipom pre pripnutie na opasok je možné odsať mlieko kdekoľvek a kedykoľvek budete potrebovať.


Suavinex Manuálna odsávačka materského mlieka
51,29 €
50,20 €
+ doprava zadarmo

Suavinex Manuálna odsávačka mlieka napodobňuje rytmus sania dieťaťa počas dojčenia – je tichá. Jej dvojitý systém regulácie, jediný svojho druhu na trhu umožňuje ako nastavenie frekvencie sania, tak i intenzitu vákua. Súčasťou balenia je i dojčenská fľaša 150ml s cumlíkom, 5 vreciek na skladovanie materského mlieka a praktická taštička.


Yoomi Breastpump - Y1BPME
99 €
+ doprava zadarmo

Dvojfázová odsávačka yoomi ponúka bezkonkurenčnú univerzálnosť. Umožňuje rodičom využívať napájanie zo siete, na batériemanuálne odsávanie. Rodičia už nemusia vyberať medzi elektrickou a manuálnou odsávačkou, yoomi im ponúka univerzálny a zároveň dostupný variant.


ZOPA Elektrická odsávačka mlieka Comfy
57,90 €
+ doprava zadarmo

Zopa Elektrická odsávačka materského mlieka Comfy s 3D technológiou odsávania čo je unikátna technológia, ktorá dokonale napodobňuje prirodzené satie dieťaťa. Zaručí maximálnu efektivitu a bezbolestné odsávanie. Odsávačka má dva režimy – stimuláciu a sanie. Pri každom režime je možné regulovať silu podtlaku, aby si mohla každá mamička nastaviť hodnotu, ktorá jej vyhovuje a je pre ňu príjemná. Odsávačka je kompatibilný s fľaštičkami AVENT.


ZOPA Elektrická odsávačka mlieka ComfyPro
76,90 €
+ doprava zadarmo

Zopa Elektrická odsávačka materského mlieka ComfyPro s 3D technológiou odsávania čo je unikátna technológia, ktorá dokonale napodobňuje prirodzené satie dieťaťa. Zaručí maximálnu efektivitu a bezbolestné odsávanie. Odsávačka má dva režimy – stimuláciu a sanie. Pri každom režime je možné regulovať silu podtlaku v 9 stupňoch, aby si mohla každá mamička nastaviť hodnotu, ktorá jej vyhovuje a je pre ňu príjemná. Odsávačka je kompatibilná s fľaštičkami AVENT.


ZOPA Manuálna odsávačka mlieka Basic
26,90 €

Zopa Manuálna odsávačka materského mlieka Basic s 3D technológiou odsávania, čo je unikátna technológia, ktorá dokonale napodobňuje prirodzené satie dieťaťa. Zaručí maximálnu efektivitu a bezbolestné odsávanie. Pre pohodlné odsávanie má rukoväť odsávačky povrh zo silikónu, rukoväť sa dobre drží a nešmýka. Odsávačka je kompatibilná s fľaštičkami AVENT.


Chicco Odsávačka Classic
18,50 €

16,30 €

CHICCO Odsávačka Classic je ručná odsávačka s dojčenskou fľaštičkou. Mlieko odkvapkáva priamo do fľaštičky, ktorá je súčasťou balenia. Jednoduchá na užívanie, odsáva mlieko rýchlo a efektívne.


Nuk Elektrická prsná pumpa Nature Sense
135,38 €
134 €
+ doprava zadarmo

Nabíjacia elektrická prsná pumpa NUK Nature Sense – tak flexibilná a účinná ako nikdy predtým. Elektrická prsná pumpa s mäkkou silikónovou prísavkou a ergonomicky tvarovaným prsným nadstavcom – pre ľahké odsávanie materského mlieka.


Tommee Tippee Startovací sada C2N s odsávačkou
52 €
+ doprava zadarmo

Tommee Tippee Startovací sada C2N kromě kojeneckých lahviček obsahuje i výkonou manuální odsávačku mateřského mléka. Měkká a pružná přísavka se silikonovou vložkou se dokonale přizpůsobí tvaru prsu. Držadlo ergonomického tvaru usnadňuje a zpříjemňuje používání.


BAYBY BBP 1000 Manuálna 2-fázová odsávačka mlieka + vrecká
30,90 €

BAYBY Manuálna 2-fázová odsávačka mlieka 1000 + sáčky zadarmo – krásny DARČEK k odsávačke – 30 ks vreciek k uschovaniu materského mlieka. Odsávačka vybavená 2-fázovým systémom, ktorý simuluje prirodzené satie bábätka. Silikónový stimulujúci prsný nadstavec s funkciou masáže.


Medela Swing - 2-fázová elektrická odsávačka, vr. Calma systému
176,20 €

148 €
+ doprava zadarmo

Táto moderná odsávačka s diskrétnym dizajnom umožňuje rýchle a jemné odsávanie. Odsávačka je malá a ľahká, preto ju ľahko využijete na cestách aj doma. Elektrická dvojfázová odsávačka Swing je navrhnutá na princípe dvojfázového odsávania materského mlieka a verne napodobňuje sací rytmus bábätka.