Philips Avent Natural manuálna odsávačka SCF330 20
39,90 € 36,20 €

Akcia

Manuálna odsávačka materského mlieka Natural so zásobníkom 125ml pracuje jemne, rýchlo a ticho. Mlieko je odsávané priamo do zásobníka, z ktorého po pripojení cumlíka môže mamička dieťa rovno nakŕmiť. Odsávačka pri odsávaní masíruje prsník a presne simuluje dojčenie.

Nuk Elektrická prsná pumpa Nature Sense
135,90 €
+ doprava zadarmo

Nabíjacia elektrická prsná pumpa NUK Nature Sense – tak flexibilná a účinná ako nikdy predtým. Elektrická prsná pumpa s mäkkou silikónovou prísavkou a ergonomicky tvarovaným prsným nadstavcom – pre ľahké odsávanie materského mlieka.

Canpol babies Elektronická odsávačka materského mlieka EASY NATURAL-29%
97,90 € 68,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Elektrická odsávačka pre dôkladné odsávanie materského mlieka. Canpol babies elektrická odsávačka ponúka 9 stupňov nastavenia sacej sily v dvoch fázach – stimulácia a hlboké sanie. Vďaka priloženým adaptérom možno mlieko odsávať priamo do akejkoľvek fľaše značky Canpol babies s úzkym alebo širokým hrdlom aj do zásobníka na uchovávanie mlieka.

BABY ONO Odsávačka materského mlieka elektrická -5 režimov
99,99 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Odsávačka materského mlieka disponuje lievikom z mäkkého silikónu, ktorý sa prispôsobí prsníku. Tichý režim zaisťuje diskrétnosť a umožňuje použitie kdekoľvek. Baby Ono Odsávačka materského mlieka elektronická –5 režimov je vyrobená z bezpečného plastu a vhodná pre styk s potravinami.

TrueLife Nutrio BP Electric - elektrická odsávačka
99,99 €
+ doprava zadarmo

Praktická elektrická odsávačka materského mlieka od značky TrueLife ponúka až 9 úrovní odsávania aj automatický mód. Odsávačku možno nabiť cez USB a vydrží až 100 minút. Je vybavená 3 režimami – sanie, stimulácia, masáž a silikónovým nástavcom.

TrueLife Nutrio BP Manual - ručná odsávačka
39,99 €

Praktická manuálna odsávačka materského mlieka od značky TrueLife ponúka 2 úrovne tlaku sania. Odsávačka so 100% silikónovým nástavcom bez BPA zaujme prémiovým dizajnom simulujúcim dojčenie a tiež ľahkou údržbou.

Medela Symphony Single set
20,83 €

MEDELA Symphony je nevyhnutnou pomôckou pre každú matku, ktorá plánuje používať veľmi populárnu nemocničnú odsávačku mlieka Symphony dostupnú v nemocniciach. Vzhľadom na konštrukciu odsávačky Symphony umožňuje jej použitie v úplne sterilnom a hygienickom stave aj pre iných užívateľov. Súpr

Medela Harmony manuálna 2 fázová odsávačka mlieka
29,97 €

Manuálna 2 fázová odsávačka mlieka. Ideálna na cesty, alebo ako prídavok k elektrickej odsávačke. Pre matky, ktoré iba prirodzene dojčia, sa môže zdať, že malá ručná odsávačka nie je potrebná – je však vždy dobré mať po ruke ľahkú kompaktnú odsávačku mlieka. Každá dojčiaca matka sa raz o

Medela Swing elektrická 2 fázová odsávačka mlieka
155 €

Posledný kus za túto cenu!

Elektrická odsávačka mlieka Swing – najmenšia a najľahšia z modelov 2-fázových odsávačiek mlieka Medela. Položte odsávačku mlieka na stôl, alebo si ju pomocou spony pripnite na miesto, ktoré vám je najpohodlnejšie, alebo si ju zaveste na krk / ramenný popruh – rozhodnite sa, ktorá poloha

Simed LAKTA MILA Manuálna odsávačka mlieka
14,23 €

SIMED LAKTA MILA Manuálna odsávačka mlieka LACTA MILA – manuálna odsávačka mlieka vyrobená spoločnosťou SIMED, ktorá má dlhoročnú tradíciu vo výrobe odsávačiek mlieka a produktov s tým súvisiacich. Práve v

BAYBY Elektrická 2 fázová BBP 1010-41%
133,30 € 77,84 €
+ doprava zadarmo

Akcia

BBP 1010 Elektrická 2-fázová odsávačka mlieka má nastaviteľnú fázu stimulácie aj fázy odsávania. LCD obrazovka ovládaná mikročipom. Silikónový masážny prsný nadstavec 3v1 (masáž, stlačenie a sanie).

BAYBY BBP 1000 Manuálna 2-fázová odsávačka mlieka-60%
37 € 14,80 €

Akcia

Manuálna odsávačka Bayby BBP 1000 je vybavená 2-fázovým systémom, ktorý simuluje prirodzené satie bábätka. Silikónový prsný nadstavec je vybavený funkciou masáže, ktorá účinne stimuluje prsník k vyvolaniu procesu vylučovania materského mlieka.

Chicco Odsávačka Classic
21,80 €

CHICCO Odsávačka Classic je ručná odsávačka s dojčenskou fľaštičkou. Mlieko odkvapkáva priamo do fľaštičky, ktorá je súčasťou balenia. Jednoduchá na užívanie, odsáva mlieko rýchlo a efektívne.

BEURER Elektrická odsávačka BY 40
107 € 89,20 €
+ doprava zadarmo

Elektrická odsávačka BY 40 materského mlieka má 10 úrovní stimulácie, 10 úrovní odsávania. Podsvietený displej, ľahko čitateľný, mäkkú silikónovú vložku, adaptér pre fľaše značky Avent a NUK.

Philips Avent Odsávačka Natural s VIA systémom
45 € 36,70 €

AVENT Manuálna odsávačka mlieka Natural SCF330 s novým VIA systémom. Pre jemnejšie a efektívnejšie odsávanie než ostatnými bežne dostupnými odsávačkami.

ZOPA Elektrická odsávačka mlieka Comfy
57,90 €
+ doprava zadarmo

Zopa Elektrická odsávačka materského mlieka Comfy s 3D technológiou odsávania čo je unikátna technológia, ktorá dokonale napodobňuje prirodzené satie dieťaťa. Zaručí maximálnu efektivitu a bezbolestné odsávanie. Odsávačka má dva režimy – stimuláciu a sanie. Pri každom režime je možné regulovať silu podtlaku, aby si mohla každá mamička nastaviť hodnotu, ktorá jej vyhovuje a je pre ňu príjemná. Odsávačka je kompatibilný s fľaštičkami AVENT.

Medela Swing - 2-fázová elektrická odsávačka, vr. Calma systému
195 €
+ doprava zadarmo

Táto moderná odsávačka s diskrétnym dizajnom umožňuje rýchle a jemné odsávanie. Odsávačka je malá a ľahká, preto ju ľahko využijete na cestách aj doma. Elektrická dvojfázová odsávačka Swing je navrhnutá na princípe dvojfázového odsávania materského mlieka a verne napodobňuje sací rytmus bábätka.

LOVI Dvojfázová elektronická odsávačka Expert-18%
138,98 € 112,96 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Dvojfázová elektronická odsávačka materského mlieka LOVI Expert – profesionálna ochrana laktácie. Jej výhody oceníte najmä pri častom odsávaní. Umožňuje bezbolestné, pohodlné a rýchle odsávanie mlieka.

Nuk Elektrická Prsná pumpa LUNA
79 € 67,90 €
+ doprava zadarmo

Nuk elektrická odsávačka Luna2-fázový systém odsávania, ktorý stimuluje prirodzené satie dieťaťa. Použitie je možné s adaptérom alebo batériami, čo oceníte pri cestovaní.

ZOPA Elektrická odsávačka mlieka ComfyPro
76,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Zopa Elektrická odsávačka materského mlieka ComfyPro s 3D technológiou odsávania čo je unikátna technológia, ktorá dokonale napodobňuje prirodzené satie dieťaťa. Zaručí maximálnu efektivitu a bezbolestné odsávanie. Odsávačka má dva režimy – stimuláciu a sanie. Pri každom režime je možné regulovať silu podtlaku v 9 stupňoch, aby si mohla každá mamička nastaviť hodnotu, ktorá jej vyhovuje a je pre ňu príjemná. Odsávačka je kompatibilná s fľaštičkami AVENT.

Lionelo Care elektrická FIDI
58,40 €
+ doprava zadarmo

Elektrická odsávačka mlieka FIDI má 15 rýchlostí a 10 masážnych rýchlostí. Dlhá výdrž batérie zaistí že vás nikdy nenechá v štichu.

LOVI Dvojfázová ručná odsávačka EXPERT-18%
38,33 € 31,09 €

Akcia

Ručná odsávačka LOVI EXPERT je profesionálnym pomocníkom pri riešení problémov s laktáciou. Silikónová vložka a pokročilá 3D technológia odsávania (súčasne masíruje, stláča a odsáva) a perfektne napodobňuje proces nasávania bábätkom. Je efektívna a citlivá.

Tommee Tippee Startovací sada C2N s odsávačkou
40,90 €
+ doprava zadarmo

Tommee Tippee Startovací sada C2N kromě kojeneckých lahviček obsahuje i výkonou manuální odsávačku mateřského mléka. Měkká a pružná přísavka se silikonovou vložkou se dokonale přizpůsobí tvaru prsu. Držadlo ergonomického tvaru usnadňuje a zpříjemňuje používání.

Canpol babies Elektrická odsávačka EasyStart
73,60 €
+ doprava zadarmo

Úplne nová elektrická odsávačka EasyStart umožňuje dôkladné odsávanie materského mlieka. Obsahuje až trojstupňovú reguláciu sily sania vytvorenú na prirodzenom dvojfázovom rytme sania dieťaťa. Môže byť napájaná batériami alebo zo siete. Diely priloženým adaptérom môžete mlieko odsávať priamo do fľaše s úzkym alebo širokým hrdlom i do zásobníka na uchovávanie mlieka.

Chicco Odsávačka na materské mlieko Wellbeing
30 €

CHICCO Odsávačka na materské mlieko Wellbeing je ručná odsávačka umožňuje pohodlné, príjemné dojčenie. Veľký, hlboký zvon je anatomicky tvarovaný a má veľmi mäkký, priliehavý nadstavec.

BEURER Elektrická odsávačka BY 60
185,10 € 116 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Elektrická odsávačka materského mlieka Beurer BY 60 – vákuová technológia s 10 úrovňami stimulácie a 10 úrovní odsávania v praktickom cestovnom puzdre. Vrátane príslušenstva na obrázku.

Nuk Manuálna prsná pumpa Jolie
35,90 € 31,10 €

NUK Manuálna prsná odsávačka Jolie pre jemné, ale účinné odsávanie. Masíruje a podporuje tvorbu a tok mlieka. Vhodná aj do umývačky riadu. Vyrobená v Nemecku.

Nuk Ručná prsná pumpa SOFT & EASY, PP
14,90 € 12 €

Posledný kus za túto cenu!

Ručná prsná pumpa povoľuje priame pumpovanie a okamžité kŕmenie. Jednoduché použitie a údržba. Ideálne pre krátku masáž pred dojčením.

Ameda Stimulátor mlieka Flexishield
7,95 € 7,80 €

Ameda stimulátor mlieka Flexishield. Jemné masážne pôsobenie, zjemňuje pocit z prsného nadstavca a zmenšuje štandardnú veľkosť nástavca z veľkosti 25 mm na 21 mm pre maximálnu účinnosť pri menších bradavkách.

Chicco Odsávačka materského mlieka elektrická
129 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Chicco odsávačka materského mlieka elektrická. Je špeciálne navrhnutá tak, aby odsávala materské mlieko tak jemne, ako je to len možné.

Ameda Auto adaptér 9V pre Finesse
30,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Ameda auto adaptér 9V pre Finesse využite svoju odsávačku Ameda Finesse aj na cestách. Stačí dokúpiť napájací adaptér do auta na 9V. Dĺžka 1,8 m.