LOVI Hrnček 360 JUNIOR 250ml Indian summer-18%
10,06 € 8,15 €

Akcia

Prvý Hrnček 360 JUNIOR 250ml Indian summer, z ktorého bude vaše dieťatko piť rovnako ako z pohára … ale bez rozliatia! Hrnček s objemom 250ml so silikónovou membránou. Neobsahuje BPA.

Philips Avent Hrneček s ohebným brčkem 200 ml
9,65 € 8,54 €

Akcia

Hrneček díky své velikosti a tvaru krásně padne do malých dětských ručiček. Díky nekapajícímu brčku neteče ani při převržení a navíc je brčko Měkké, ohebné brčko šetrné k dásním a zároveň odolné proti rozkousání.

Philips Avent Hrnček prvý skutočný 260ml
10,99 € 8,39 €

Prvý skutočný hrnček pre „veľké“ deti – ideálny pre rastúce batoľatá. Obrázkový hrnček s praktickými držadlami je pre deti od 12 mesiacov. Jedinečný ventil dieťa aktivuje stlačením úst a umožňuje piť po celom okraji rovnako ako z hrnčeka pre dospelých.

Philips Avent Hrnček prvý skutočný 260ml-24%
12,54 € 9,42 €

Akcia

Prvý skutočný hrnček pre „veľké“ deti – ideálny pre rastúce batoľatá. Obrázkový hrnček s praktickými držadlami je vhodný pre deti od 12 mesiacov. Jedinečný ventil dieťa aktivuje stlačením pery a umožňuje piť po celom okraji rovnako ako z hrnčeka pre dospelých.

b.box Termoska na pitie so slamkou
19,10 €

Termoska so slamkou z nerezovej ocele o objeme 350 ml vhodná pre deti od 12 mesiacov. Nič nezabráni dlhým prechádzkam v lete, alebo v zime. Termoska udrží nápoj studený až 7 hodín a teplý až 5 hodín. Jednoduché otváranie pomocou tlačidla, silikónová slamka dovolí vypiť z termosky aj tú poslednú kvapku. Jednoduché nosenie alebo zavesenie na kočík vďaka držiaku na viečku.

LOVI Hrnček 360 Junior 250 ml s úchytmi BUDDY BEAR-18%
10,06 € 8,15 €

Akcia

Prvý Hrnček 360 JUNIOR 250ml s úchytmi BUDDY BEAR z novej kolekcie BRUM BRUM, z ktorého pijete rovnako ako z pohára … ale bez rozliatia! Hrnček s objemom 250ml so silikónovou membránou. Neobsahuje BPA.

Pacific Baby Hot-Tot termoska so slamkou 260 ml
21,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Pacific Baby Hot-Tot termoska so slamkou 260 ml je novinkou roku 2017. Táto dvojplášťová nerez termofľašasilikónový obal, vyzerá moderne a súčasťou balenia je náustok Straw Top. Ten je primárne určený deťom od 1 roka veku.

Skip hop Zoo Fľaša na vodu, nerez - Včielka
22,30 €

Krásna športová fľašanerez ocele v štýle kolekcie Skip Hop Zoo. Zatváracie viečko chráni slamku pred nečistotami. Skrutkovacie viečko pre ľahký prístup aj ľahkú údržbu.

LOVI Hrnček 360 MINI 210ml Indian summer-19%
9,28 € 7,48 €

Akcia

Prvý Hrnček 360 MINI 210ml Indian summer, z ktorého bude vaše dieťatko piť rovnako ako z pohára … ale bez rozliatia! Hrnček s objemom 210ml so silikónovou membránou. Neobsahuje BPA.

b.box Sippy cup hrnček so slamkou
11,32 € 10,60 €

Hrnček so slamkou Sippy cup pomôže nielen s prechodom z fľaše na pohárik, ale hlavne podporuje samostatnosť vášho dieťaťa. Inovatívna slamka má na konci malú záťaž a vďaka tomu je slamka vždy ponorená do nápoja. Či už drží vaše batoľa Sippy cup v akomkoľvek uhle, môže z tohto hrnčeka s kúzelnou slamkou ľahko piť.

Suavinex Druhá fľaša s uškami BOOO 270ml
12,23 € 12 €

Suavinex Druhá fľaša s uškami uľahčuje prechod z dojčenskej fľaše na pitie z hrnčeka či pohára. Druhá fľaša má ergonomický tvar a držadlá vhodné pre drobné detské ruky, ktoré umožnia jej ľahké uchopenie. Netečúci náustok zabraňuje vytekaniu tekutiny z fľašky. Pre deti od 4 mesiacov. Objem 270ml.

LOVI Hrnček 360 MINI 210ml s úchytmi BUDDY BEAR-19%
9,28 € 7,48 €

Akcia

Prvý Hrnček 360 MINI 210ml s úchytmi BUDDY BEAR z novej kolekcie BRUM BRUM, z ktorého pijete rovnako ako z pohára … ale bez rozliatia! Hrnček s objemom 210ml so silikónovou membránou. Neobsahuje BPA.

Canpol babies Hrníček 360 Jungle
8,90 €

Posledný kus za túto cenu!

První hrníček, ze kterého bude vaše děťátko pít stejně jako ze sklenice… ale bez rozlití! Krásný design kolekce JUNGLE s motivem lemurů. Speciální těsnící systém umožní pití po celém obvodu hrníčku. Doporučeno pro děti od 6. měsíce. Objem 270ml. Neobsahuje BPA.

Skip hop Zoo Fľaša na vodu, nerez - Jednorožec
21,61 € 19,40 €

Krásna športová fľašanerezovej ocele v štýle kolekcie Skip Hop Zoo. Zatváracie viečko chráni slamku pred nečistotami. Skrutkovacie viečko pre ľahký prístup aj ľahkú údržbu.

b.box hrnček so slamkou
11,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Hrnček so slamkou je ideálnou pomôckou pre deti do 6 mesiacov, vďaka ktorej bude jednoduchší prechod na klasický pohárik. Slamka je opatrená oceľovým závažím, ktoré sa pohybuje spolu s ním a možno tak piť pod akýmkoľvek uhlom. b.box Hrnček so slamkou neobsahuje ftaláty, PVC ani BPA.

LOVI Hrnček 360 JUNIOR 250ml RABBIT
10,06 € 8,10 €

Prvý Hrnček 360 JUNIOR 250ml RABBIT, z ktorého bude vaše dieťatko piť rovnako ako z pohára … ale bez rozliatia! Hrnček s objemom 250ml so silikónovou membránou. Neobsahuje BPA.

Suavinex Termoska
32,72 € 30,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Suavinex Termoska 500ml je ideálnípro uchování a přepravu teplých i chladných nápojů. Je velkým pomocníkem při výletech s dětmi ven nebo při přípravě mléka předem pro noční krmení. 100% nerezový vnitřní plášť. Regulační stop ventil se ovláda stiskem jedním prstem.

Skip hop Zoo Fľaštička so slamkou - Jednorožec
18,20 € 7,80 €

Skip hop Zoo Fľaštička so slamkou – Jednorožec z kolekcie ZOO má slamku, zatváracie viečko a praktický pásik na suchý zips. Objem 350 ml, náhradnú slamku, bez BPA, PVC a ftalátov.

b.box Náhradné slamky - termoska na pitie
8,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Dve náhradné slamky pre termosku na pitie od značky b.box. Slamky možno umývať v umývačke riadu a dať ich do sterilizátora. Vyrobené boli bez použitia ftalátov, BPA a PVC. Vrchný diel slamky je vyrobený zo silikónu, slamka vo vnútri fľaše potom z polypropylénu.

Skip hop Zoo Fľaša na vodu, nerez - Lienka
22,60 €

Krásna športová fľašanerez ocele v štýle kolekcie Skip Hop Zoo. Zatváracie viečko chráni slamku pred nečistotami. Skrutkovacie viečko pre ľahký prístup aj ľahkú údržbu.

Everyday Baby Fľaša sklo na vodu 400ml
19,40 €

Krásna fľaša na vodu pre celú rodinu od značky Everyday Baby je konečne tu! Nikdy nebolo ľahšie vybrať si tú správnu fľašu! Inovatívna ochrana Naša všetkými obľúbená Sklenená Fľaša na Vodu pre celú Rodinu s ochrannou silikónovou vrstvou, ktorá chráni fľašu proti rozbitiu. Poskytuje tiež extra ochranu proti nárazu a lepšiu priľnavosť. Naviac je príjemná na dotyk a krásne vyzerá.

Nuk FC Fľaška na učenie PP, Disney MICKEY
11,96 € 9,90 €

Detská fľaška s protišmykovými držiakmi s obľúbeným motívom Mickey Mouse. Fľaška má pohodlný mäkký náustok, široké hrdlo pre ľahšie plnenie a čistenie. Je ideálnym pomocníkom pre učenie samostatného pitia dieťaťa.

LOVI Hrnček LOVI 360˚ ACTIVE 350ml s úchytmi RETRO
10,90 €

LOVI Hrnček 360° je ďalším krokom pri výučbe dieťaťa k samostatnému pitiu po prechode od sania z tréningového hrnčeka a nevylievacieho hrnčeka. Učí dieťa, ako piť z pohára bez rozliatia. Vďaka inovatívnemu tesniacemu systému umožňuje dieťaťu pitie po celom obvode hrnčeka.

Skip hop Zoo Fľaštička so slamkou - Včielka
7,80 €

Skip hop Zoo Fľaštička so slamkou – Včielka z kolekcie ZOO má slamku, zatváracie viečko a praktický pásik na suchý zips. Objem 350 ml, náhradnú slamku, bez BPA, PVC a ftalátov.

b.box Univerzálna súprava na pitie
21,90 €

Praktická súprava je ideálna pre tie najmenšie bábätká až do prvého roku života. S hrnčekom sa dá ľahko manipulovať a vymieňať nadstavce či viečka. b.box Univerzálna súprava na pitie neobsahuje ftaláty, PVC ani BPA.

Lässig Drinking Bottle Adventure
17,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Fľaša na pitie od nemeckej firmy Lässig v priehľadnom spracovaní. Nepriepustné viečko so zatváraním a silikónovým krúžkom. Vyrobené s ohľadom na zdravie bez prítomnosti BPA. Lässig Drinking Bottle Adventure je plne umývateľný v domácej umývačke a je určený deťom od 3 rokov.

Skip hop Zoo Fľaša na vodu, nerez - Žirafa
19,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásna športová fľašanerez ocele v štýle kolekcie Skip Hop Zoo. Zatváracie viečko chráni slamku pred nečistotami. Skrutkovacie viečko pre ľahký prístup aj ľahkú údržbu.

Suavinex 360 Hrnček BOOO
13,81 € 13,60 €

Suavinex 360 Hrnček BOOOM je perfektný pre učenie samostatného pitia pre batoľatá a prechod ku klasickému hrnčeku, čo je dôležitým krokom vo vývoji detí sa naučiť piť bez vašej pomoci. S týmto učiacim hrnčekom si vaše dieťa zlepší svoje schopnosti, pretože hrnček umožňuje piť bez rozliatia tekutiny z akejkoľvek časti horného okraja vďaka ventilu.

b.box Fľaša na pitie

b.box Fľaša na pitie

Hodnotenie: 4,5
15,21 € 14,10 €

Praktická fľaša na pitie so slamkou, ktorú môžete vziať so sebou kamkoľvek. Ergonomický tvar s trojuholníkovou základňou padne skvele do každej rúčky. Vďaka silikónovej slamke vypije vaše dieťatko aj tú poslednú kvapku. Jednoduché nosenie alebo zavesenie na batoh umožní držiak na viečku. Jednoduché otváranie pomocou tlačidla.

LOVI Hrnček 360 JUNIOR RETRO 250ml s úchytmi
10,10 €

Prvý Hrnček 360 JUNIOR RETRO 250ml s úchytmi , z ktorého bude vaše dieťatko piť rovnako ako z pohára … ale bez rozliatia! Hrnček s objemom **250ml so silikónovou membránou. Neobsahuje **BPA.

b.box hrnček pre batoľatá 12m+
6,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Hrnček pre batoľatá od značky B.box bude skvelým pomocníkom pre deti, ktoré sa práve učia piť z hrnčeka. Výhodou tiež je, že dieťa pri pití vidí tekutinu vďaka priehľadnému viečku, a ľahko tak odhadne, kam až môže hrnček pri pití nakloniť.

LOVI Hrnček 360 MINI 210ml RABBIT
9,30 €

Prvý Hrnček 360 MINI 210ml RABBIT, z ktorého bude vaše dieťatko piť rovnako ako z pohára … ale bez rozliatia! Hrnček s objemom 210ml so silikónovou membránou. Neobsahuje BPA.