Hrnčeky, športové fľaše Suavinex

Na trhu je obrovský výber detských hrnčekov a fliaš na pitie, ktoré pomôžu deťom osvojiť si návyky na pitie z fľaše či hrnčeka pri prechode z dojčenia či dojčenských fliaš . Niektoré hrnčeky a fľaše možno užívať už od 8 mesiacov veku dieťaťa. Ako sa v ponuke zorientovať a aký hrnček či fľaša je pre vaše dieťa tým pravým?

Zobraziť viac

Detský hrnček alebo fľašu?

Rozdiel spočíva predovšetkým v konštrukcii a objeme.

Detská fľaša

→ Zvyčajne sa jedná o fľašu z nezávadného a kvalitného plastu, silikónu alebo nerezu, s odolným nepriepustným vrchnákom, so slamkou či bez.

Objem fľaše sa pohybuje najčastejšie v rozmedzí 350 - 700 ml.

Detský hrnček

→ Detské hrnčeky bohatých dizajnov, s ušami aj bez, vyrobené z kvalitných, zdravotne nezávadných materiálov.

Objem detských hrnčekov sa pohybuje obvykle medzi 100 - 350 ml.

Typy detských hrnčekov

Detské hrnčeky možno rozdeliť do niekoľkých typov podľa konštrukcie:

Detské hrnčeky s rukoväťou

 • Detské hrnčeky, disponujúce držadlom či rukoväťou na jednej alebo oboch stranách, pre ľahší úchop.

Detské netečúce hrnčeky

 • Netečúce hrnčeky vďaka špeciálnemu mechanizmu umožňujú dieťaťu bezpečné pitie bez možnosti vylievania tekutiny.

Detské hrnčeky so slamkou

 • Detské hrnčeky, ktorých súčasťou je slamka, uľahčujúca pitie.

Detské hrnčeky s náustkom

 • Detské hrnčeky s praktickým náustkom, ktorý uľahčuje deťom pitie.

Detské hrnčeky s cumlíkom

 • Detské hrnčeky obsahujúce cumlík pre najmenšie deti.

Termo detské hrnčeky

 • Detské hrnčeky so špeciálnou izoláciou, ktorá udržuje nápoj teplý po dlhú dobu.
Info:

Pre dojčatá vyberajte z bohatej ponuky kojeneckých fliaš. Pre transport jedla aj pitia skvele poslúžia dojčenské termoobaly a termosky, ktoré sa postarajú o udržanie teploty.

 • Značka
  Suavinex
  ×
Suavinex 360 Fľaša Forest na učenie 340 ml - modrá
1x

Suavinex 360 Fľaša Forest na učenie 340 ml

13,30 €

Učiaci hrnček Suavinex Forest 360 je ideálnym pomocníkom pre učenie detí samostatného pitia a prechod na klasický hrnček. Forest 360 umožňuje piť po celom obvode hrnčeka bez rozliatia. Hrnček vyteká iba pri kontakte s detskými perami. Držadlá pre drobné detské ruky umožnia ľahké uchopenie.

Tovar od predajcu MALL
Suavinex Nerozlitný hrnček Forest 200 ml - ružová
2x

Suavinex Nerozlitný hrnček Forest 200 ml

11,30 €

Detský nerozlitný hrnček Suavinex Forest povzbudí vaše dieťatko k nezávislému pitiu. Cumlík zabraňuje odkvapkávaniu tekutín a je chránený výklopným hygienickým viečkom. Tvrdosť je prispôsobená proti prehryznutiu, ale je zároveň príjemná a bezpečná. Ergonomický tvar a odnímateľné ušká sú ideálne pre drobné detské ruky.

Tovar od predajcu MALL
Suavinex Druhá fľaša s uškami BOO 270ml, Ružová
3x

Suavinex Druhá fľaša s uškami BOOO 270ml

12,23 €
11,90 €
Posledný kus za túto cenu!

Suavinex Druhá fľaša s uškami uľahčuje prechod z dojčenskej fľaše na pitie z hrnčeka či pohára. Druhá fľaša má ergonomický tvar a držadlá vhodné pre drobné detské ruky, ktoré umožnia jej ľahké uchopenie. Netečúci náustok zabraňuje vytekaniu tekutiny z fľašky. Pre deti od 4 mesiacov. Objem 270ml.

Tovar od predajcu MALL
Suavinex fľaša Fox druhá s uškami 270 ml tyrkysová
3x

Suavinex fľaša Fox druhá s uškami 270 ml

12,10 €
11,90 €

Suavinex fľaša Fox druhá s uškami s objemom 270 ml. Objavte Prvú, Druhú a Tretiu fľašu – troj fázový evolučný systém kŕmenia a pohodlný prechod z dojčenskej fľaše. Ušká napomôžu dieťaťu pohodlnejšie uchopiť fľaštičku a piť.

Tovar od predajcu MALL
Suavinex Fľaša Forest so slamkou 340 ml - modrá
8x

Suavinex Fľaša Forest so slamkou 340 ml

12,90 €

Fľaštička Suavinex Forest je ideálna pre domáce použitie, ale aj na výlety, a to vďaka inovatívnemu systému proti rozliatiu tekutiny a zaťahovacej slamke. Jednoduché uchopenie umožňuje vhodný tvar. Mäkká silikónová slamka chráni mliečne zuby a zároveň odoláva prehryznutiu.

Tovar od predajcu MALL
Suavinex Fľaša Forest tretí so športovým náustkom + 18M - modrá

Suavinex Fľaša Forest tretí so športovým náustkom + 18M

12,30 €

Vďaka športovej fľaši Suavinex Forest nebude problém zabezpečiť pitný režim vášho dieťatka. Fľaša je ideálna ako na doma, tak aj na cestovanie. Obsah sa vďaka ľahko zatvárateľnému športovému náustku nevylieva. Ergonomický tvar je vhodný pre drobné detské ruky.

Tovar od predajcu MALL
Suavinex Prvá fľaša s uškami BOOO 150ml Ružová - rozbalené

Suavinex Prvá fľaša s uškami BOOO 150ml - rozbalené

11,83 €
10,50 €
Rozbalené

Suavinex Prvá fľaška s uškami uľahčuje prechod z dojčenskej fľaše na pitie z hrnčeka či pohára. Prvá fľaša má ergonomický tvar a držadlá vhodné pre drobné detské ruky, ktoré umožnia jej ľahké uchopenie. Netečúci náustok zabraňuje vytekaniu tekutiny z fľaštičky. Pre deti od 4 mesiacov. Objem 150ml.

Tovar od predajcu MALL
Suavinex Hrnček so slamkou BOOO, Modrá
1x

Suavinex Hrnček so slamkou BOOOM

13,02 €
12,60 €

Suavinex Fľaša BOOOM so slamkou je ideálna, keď vaše dieťa rastie a stáva sa samostatným. Systém proti rozliatiu tekutiny a zaťahovacia slamka robia hrnček vhodný pre domáce použitie, ale aj pre výlety a cestovanie. Fľaša má vhodný tvar pre drobné detské ruky, ktorý umožnia jej ľahké uchopenie. Mäkká silikónová slamka chráni mliečne zuby a zároveň odoláva prekusnutiu.

Tovar od predajcu MALL
Suavinex Tretia flaša BOOO 360ml, Modrá
3x

Suavinex Tretia flaša BOOO 360ml

12,63 €
12,30 €

Suavinex Tretia fľaša so športovým náustkom uľahčujú prechod z dojčenskej fľaše na pitie z hrnčeka či pohár. Tretia fľaša má ergonomický tvar vhodný pre drobné detské ruky. Fľaša so športovým náustkom je vhodná na cesty aj domov, obsah sa vďaka ľahko uzatvárateľnému športovému náustku nevylieva. Pre deti od 18 mesiacov. Objem 360ml.

Tovar od predajcu MALL
Suavinex Hrnček na učenie BOOO, Ružová
1x

Suavinex Hrnček na učenie BOOO

11,44 €
11,30 €

Suavinex Hrnček na učenie BOOOergonomický tvar a ušká pre dobrý úchop. Ušká sú odnímateľné pre prirodzený prechod na bežný hrnček či pohár. Netečúci cumlík zabraňuje odkvapkávaniu tekutiny a škvrnám. Tvrdosť prispôsobená proti prehryznutiu, zároveň príjemný a bezpečný pre drobné detské ústa a zúbky.

Tovar od predajcu MALL

Detské hrnčeky a fľaše na pitie

Ako vášmu dieťaťu zaobstarať prvý hrnček alebo fľašu? Na Mall.sk ponúkame široké spektrum detských hrnčekov aj fliaš najrôznejších tvarov i dizajnov.

Ponúkame detské fľaše aj hrnčeky s rukoväťou, s cumlíkom alebo s náustkom či slamkou. Veľmi praktické sú tiež detské netečúce hrnčeky.

Vyberať môžete z detských hrnčekov i fliaš vyrobených z nezávadných materiálov s objemom 100 - 700 ml od kvalitných výrobcov, ako sú LOVI, Canpol babies, Babymoov, Skip hop, Suavinex, Thermos, Zdravá lahev a mnohí ďalší.