Houseland s.r.o.

Upresniť parametre
Prosperplast Úložný box NIKKI 279x120x120 Prosperplast Kvetináč Coubi Round s miskou grafitový
Prosperplast Úložný box NIKKI 279x120x120

Plastový úložný box Nikki má multifunkčné využitie. Môžete do neho uložiť potraviny, oblečenie, hračky, obuv alebo iné drobné predmety. Vďaka univerzálnej farbe skrinky ju môžete umiestniť do akéhokoľvek interiéru. Dĺžka 27,9 cm Šírka 12 cm Výška 12 cm Hmotnosť 150 g Materiál Plast Objem 3 l.

môžete mať 28.03 - 29.03

Prosperplast Kvetináč Coubi Round s miskou grafitový Prosperplast Kvetináč Coubi Round s miskou grafitový
Prosperplast Kvetináč Coubi Round s miskou grafitový

Štýlový okrúhly kvetináč Coubi krásne zvýrazní každú rastlinu. Kvetináč je vyrobený z odolného plastového materiálu v grafitovej farbe. Dokonale zapadne do každého interiéru, možno ho použiť aj na terase alebo balkóne. Pozrite si aj ďalšie produkty zo série Coubi Round.

môžete mať 28.03 - 29.03

Songmics Rohová polica do kúpeľne Victoria biela Prosperplast Kvetináč Coubi Round s miskou grafitový
Songmics Rohová polica do kúpeľne Victoria biela

Praktická rohová polica Victoria BCB001A Songmics do kúpeľne je určená na inštaláciu bez vŕtania do steny. Výškovo nastaviteľnú oceľovú tyč možno upevniť medzi podlahu a strop. Vďaka širokému priemeru oboch koncov tyče sa zvyšuje trenie, čo vedie k lepšej stabilite regálu.

môžete mať 26.04 - 02.05

TZB Dekoratívne akrylové zrkadlo Hex – strieborné TZB Dekoratívne akrylové zrkadlo Hex – strieborné
TZB Dekoratívne akrylové zrkadlo Hex – strieborné

Staňte sa dizajnérom interiérov a premeňte svoje izby. Vytvorte si vlastné originálne zrkadlo. Tvar závisí iba na vás. Sloboda usporiadania vám umožňuje vytvoriť vlastnú kompozíciu s jedinečným originálnym vzhľadom. Zmeňte svoj interiér a dajte mu nový charakter.

môžete mať 28.03 - 29.03

Prosperplast Kvetináč Terra terakota TZB Dekoratívne akrylové zrkadlo Hex – strieborné
Prosperplast Kvetináč Terra terakota

Kvetináč Terra je vhodný na celoročné vonkajšie aj vnútorné použitie, na balkón, terasu alebo do záhrady. Kvetináč je vyrobený z kvalitného, ľahko umývateľného matriálu, odolného voči mrazu a poveternostným vplyvom. Pozrite si aj ďalšie výrobky zo série Terra.

môžete mať 06.04 - 13.04

TZB Krabica na topánky - čierna TZB Dekoratívne akrylové zrkadlo Hex – strieborné
TZB Krabica na topánky - čierna

Krabica na topánky s farebným rámom, ktorý umožňuje stohovanie krabíc sa stane pomocníkom vo vašej domácnosti. Krabica je priehľadná, nájsť obľúbený pár topánok nebude problém. Usporiadajte si svoj domov. Vyrobené z kvalitného plastu. Jednoduchá údržba. Rozmery: 21 cm x 29 cm x 12 cm.

môžete mať 28.03 - 29.03

Prosperplast Úložný box NIKKI 380x177x180 Prosperplast Vertikálny kvetináč na bylinky MINI CASCADE + nožnice biely
Prosperplast Úložný box NIKKI 380x177x180

Plastový úložný box Nikki má multifunkčné využitie. Môžete v ňom skladovať potraviny, oblečenie, hračky, topánky či ďalšie drobnosti a predmety. Box môžete, vďaka jeho univerzálnej farbe, uložiť do akéhokoľvek interiéru. Box je na kolieskach, dá sa s ním preto veľmi jednoducho a ľahko manipulovať.

môžete mať 06.04 - 13.04

Prosperplast Úložný box NIKKI 380x177x256 Prosperplast Vertikálny kvetináč na bylinky MINI CASCADE + nožnice biely
Prosperplast Úložný box NIKKI 380x177x256

Plastový úložný box Nikki má multifunkčné využitie. Môžete do neho uložiť potraviny, oblečenie, hračky, obuv alebo iné drobné predmety. Vďaka univerzálnej farbe ho môžete uložiť do akéhokoľvek interiéru. Box je na kolieskach, takže sa s ním veľmi jednoducho a ľahko manipuluje.

môžete mať 06.04 - 13.04

Prosperplast Vertikálny kvetináč na bylinky MINI CASCADE + nožnice biely Prosperplast Vertikálny kvetináč na bylinky MINI CASCADE + nožnice biely
Prosperplast Vertikálny kvetináč na bylinky MINI CASCADE + nožnice biely

Vertikálny kvetináč na bylinky MINI CASCADE sa skladá zo štyroch nádob a podmisky. Vďaka prietokovému zavlažovaciemu systému sú rastliny rovnomerne zásobované vodou a je o ne kráľovsky postarané. Prebytočná voda odteká do podmisky. Súčasťou sú aj praktické nožnice.

môžete mať 06.04 - 13.04

TZB Ochranná podložka 140x100 cm 0,5 mm čierna Prosperplast Truhlík s miskou RICHARD vyšší antracit
TZB Ochranná podložka 140x100 cm 0,5 mm čierna

Vysokokvalitné ochranné podložky pod stoličky sa používajú najmä v kanceláriách, domácnostiach a školách, kde je povrch podlahy (panely, palubovky, parkety atď. ) vystavený odreninám a poškriabaniu v dôsledku používania napr. otočných stoličiek na kolieskach.

môžete mať 28.03 - 29.03

Songmics Kúpeľňová skrinka so zrkadlom FREYA biela Prosperplast Truhlík s miskou RICHARD vyšší antracit
Songmics Kúpeľňová skrinka so zrkadlom FREYA biela

Kúpeľňová skrinka so zrkadlom FREYA je vyrobená z MDF dosky, ktorá je vybavená náterom z oboch strán. Biely náter pôsobí veľmi vkusne a zároveň chráni skrinku pred vlhkosťou a plesňou. Za dvojkrídlovými dverami sa nachádza úložný priestor s policami.

môžete mať 28.03 - 29.03

Prosperplast Truhlík s miskou RICHARD vyšší antracit Prosperplast Truhlík s miskou RICHARD vyšší antracit
Prosperplast Truhlík s miskou RICHARD vyšší antracit

Univerzálny truhlík s miskou RICHARD. Truhlík môžete použiť na pestovanie sadeníc zeleniny, kríkov alebo do neho môžete umiestniť okrasné kvety, ktoré ozdobia váš domov a vnesú doň harmóniu a pohodu.

môžete mať 06.04 - 13.04