Počet nájdených produktov: 19

Pre daný výber neboli nájdené žiadne ponúkané výrobky.

b.box Příbor

b.box Příbor

Hodnotenie: 5
7,70 €
+ doprava zadarmo

b.box Příbor navržený tak, aby skvěle padnul do ručičky a pusinky vašeho batolete. Zahnutá rukojeť speciální vidličky a lžičky podporuje soběstačnost dětí. Já sám! – bude od teď vaše oblíbená věta.


Babybjörn Príbor set
14,20 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

BabyBjörn Príbor set sa skladá zo 4 kusov detských príborov (2 lyžice, 2 vidličky). Príbory skvele padnú do malých ručičiek, nezošmykujú sa, sú vhodné pre pravákov aj ľavákov. Spĺňajú bezpečnostné požiadavky, sú bez PVC, BPA.


Badabulle Jedálenská sada Bobor
18,48 €
18,10 €
+ doprava zadarmo

Jedálenská sada Bobor s farebným motívom obsahuje plytký tanier, hlbokú misku, hrnček s uškom a príbor (lyžička s vidličkou). Je vhodná pre deti od 6 mesiacov. Možno ohrievať v mikrovlnke a umývať v umývačke riadu.


Nuk Easy Learning Detská lyžica soft 2ks
7,70 €
+ doprava zadarmo

NUK Easy Learning Detská lyžica soft zaručí jemný prechod od sania dieťaťa na kŕmenie lyžičkou. Lyžičky sú vhodné od 4 mesiacovdo prvých zúbkov.


Pacific Baby Bambusové lyžičky, 4 ks
9,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Pacific Baby Bambusové lyžičky, 4 ks – chráňte spolu s Pacific Baby zdravie detí i celej planéty a kúpte svojim najmenším ekologický riad vyrobený z prírodného bambusu. 100% recyklovateľný, trvanlivý, možno umývať v umývačke. Skvelá voľba!


Suavinex Príbor BOOO
10,25 €
10 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Suavinex Sada príborov BOOOM s obalom obsahuje vidličku, lyžičku a praktické cestovné puzdro, ktoré plní zároveň i hygienickú funkciu. Sada je tak ideálna pre stravovanie mimo domova.


Suavinex Sada On the Go BOO +4M
12,63 €
12,30 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Suavinex Sada On the Go obsahuje základné príslušenstvo pre ľahšie kŕmenie na cestách. Lyžica je ergonomicky tvarovaná pre detskú výživu. Špeciálna sponka vám zaručí, že dokážete aj z obyčajného obrúska vykúzliť toľko potrebný podbradník. Vďaka praktickej krabičke budete môcť lyžicu prepravovať hygienicky a po jedle ušpinenú lyžicu bezpečne odložiť.


Twistshake Lžička na krmení 4+m, 3ks
7,78 €
7,70 €
+ doprava zadarmo

Twistshake Lžička na krmení 4+m, 3ks je dlouhá a snadno dosáhne až na dno vyšších lahví či skleniček s přesnídávkou. Kombinace silikonového materiálu umožňující lepší držení.


Twistshake Učicí příbor 6+m
7,70 €
+ doprava zadarmo

Twistshake Učicí příbor 6+m určený pro nácvik držení lžičky, vidličky i nože. Nůž pro bezpečné krájení, lžíce navržená pro velikost sousta batolete a vidlička s jemnými hroty. Měkký povrch, protiskluzová úprava a ergonomicky tvarovaný design zajišťují pevné držení v ruce dítěte a motivují k učení.


Twistshake Učicí příbor nerezový 12+m
13,10 €
+ doprava zadarmo

Twistshake Učící příbor nerezový 12+m. Nůž pro bezpečné krájení, lžíce navržená pro velikost sousta batolete a vidlička s jemnými hroty. Měkký povrch, protiskluzová úprava a ergonomicky tvarovaný design zajišťují pevné držení v ruce dítěte a motivují k učení. Jedinečně tvarovaný okraj zabraňuje spadnutí příboru dítěti do jídla, pokud jej nepoužívá.


ZOPA Bambusová sada riadu

ZOPA Bambusová sada riadu

Hodnotenie: 4,5
11 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Ekologický detský riad z bambusového vlákna je určený pre deti. Vďaka originálnym veselým motívom so zvieratkami má táto sada svieži vzhľad a vášmu dieťaťu z nej bude chutiť každé jedlo.


Fisher-Price Cestovná lyžička s vidličkou
6,90 €

5 €
+ doprava zadarmo

Momentálne nedostupné

Cestovná lyžička s vidličkou je ideálnou príborovou sadou pre deti, pretože sa ľahko skladujú a udržujú v čistote. Vidlička aj lyžička sú opatrené puzdrom.