Počet nájdených produktov: 65

Pre daný výber neboli nájdené žiadne ponúkané výrobky.

Teddies BABY Vodolepky Krtko a zajačik
8,40 €
7,99 €

Vodolepky Krtko a zajačik je skvelá hračka pre deti, ktoré sa netešia na každodenné kúpanie. Obľúbenú postavičku Krtka, dopĺňa žaba, sova, myška a rodinka zajacov.


Teddies BABY Vodolepky Krtko a nohavičky
8,40 €
7,99 €

Vodolepky Krtko a nohavičky je skvelá hračka pre deti, ktoré sa netešia na každodenné kúpanie. Obľúbenú postavičku Krtka dopĺňa žaba, bocian, myška, rak a ďalšie zvieratká.


Oball Box na hračky Oball H2O O - Scoop
14,41 €

Posledný kus za túto cenu!

Box s nápadným dizajnom, umožňuje ľahké uchopenie aj malými detskými ručičkami. Vďaka výrezu voda z boxu vytečie, čím sa zabráni vzniku plesní. Môže slúžiť na hranie, tak aj na uloženie menších hračiek.


Hape Hračky do vody - Medvedík s dáždnikom
15,48 €

11,27 €

Deti milujú kúpanie a obzvlášť, keď majú toho správneho kamaráta do vane! Farebné dáždniky sa skladajú nad hlavu medvedíka. Cieľom je vyvážiť čo najviac dáždnikov na seba.


Hape Hračky do vody - Plávací medvedík
13,39 €

10,47 €

Deti milujú kúpanie a obzvlášť, keď majú toho správneho kamaráta do vane! S týmto plávacím medvedíkom bude vo vode ešte väčšia zábava. Vytvorte si z vane malý plavecký bazén a zistite, kto pláva rýchlejšie.


Hape Hračky do vody - Sprchovací medvedík
13,41 €

10,49 €

Sprchovací medvedík je skvelý kamarát do vane pre malé deti v roztomilom prevedení a s odolným povrchom. Skúste sa s ním hrať na schovávačku! Po naplnení vodou sa medvedík schová vo svojom úkryte a akonáhle voda spodnou časťou odtečie, medvedík sa znovu objaví.


Hape Nakrm žabáka
20,59 €

15,53 €

Posledný kus za túto cenu!


Heless Hračky do vody - rybolov
8,78 €

Balenie obsahuje sieťku na lovenie zvieratiek, rybu, kačičku a medúzu, na ktorých sú čísla podľa ktorých dieťa zvieratká môže loviť a učiť sa počítať.


LENA Vodná veža
6,99 €

Červeno-biely maják so záchranným kruhom oživí každé kúpanie. Súčasťou balenia je aj veselý panáčik na lodičke. Veža je vysoká 24 cm a vďaka ľahkému materiálu sa ľahko udrží nad hladinou.


Little Tikes Stříkací velryba
17,99 €

13,99 €

Hračka do vany, která potěší každého milovníka vody. Zhasněte na chvilku světla a sledujte spolu s nejmenšími, jak velryba svítí. Umí stříkat vodu a zabaví vaše děti na dlouhou chvíli.


Nuby Síťka do vody s hračkami
10,51 €

Pestrofarebná rybárska sada od Nuby. Kúpanie nikdy nebolo tak zábavné. Balenie rybky a sieťka majú pestré farby, vďaka ktorým si okamžite získajú pozornosť dieťaťa.


SES Maľovanie vo vode - voňajúce farby
10,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Voňavé prstové farby s pečiatkami v tvare morských zvieratiek. Ideálne pre maľovanie obrázkov vo vani, ktoré mokrou špongiou ľahko zmyjete!


SIMBA Glibbi sliz, 4 druhy - Červená
11,01 €

Glibbi sa zmieša s vodou a môže začať zábavné kúpanie. Voda sa zmení vo farebnú hmotu, ktorá nelepí, nefarbí kožu ani vaňu. Po ukončení kúpeľa sa voda pomocou špeciálneho vrecka, premení späť na vodu. Napusti, vysyp a kúpeľ plný farieb začína!


SIMBA Glibbi sliz, 4 druhy - Modrá
11,01 €

Glibbi sa zmieša s vodou a môže začať zábavné kúpanie. Voda sa zmení vo farebnú hmotu, ktorá nelepí, nefarbí kožu ani vaňu. Po ukončení kúpeľa sa voda pomocou špeciálneho vrecka, premení späť na vodu. Napusti, vysyp a kúpeľ plný farieb začína!


SIMBA Glibbi sliz, 4 druhy - Zelená
11,01 €

Glibbi sa zmieša s vodou a môže začať zábavné kúpanie. Voda sa zmení vo farebnú hmotu, ktorá nelepí, nefarbí kožu ani vaňu. Po ukončení kúpeľa sa voda pomocou špeciálneho vrecka, premení späť na vodu. Napusti, vysyp a kúpeľ plný farieb začína!


SIMBA Glibbi Slime Sliz zelený, DP10
5,88 €

Prášok Glibbi premení vodu do zeleného slizu a zábavné kúpanie môže začať, potom stačí len doplniť vodu a vytiahnuť špunt.


SIMBA Striekacie kocky zvieratká do vane
11,51 €

So sadou šiestich pestrofarebných striekacích kociek sa stane každé kúpanie veľkou zábavou. Veselé kocky v podobe zvieratiek po stlačení striekajú vodu. Možno ich skladať na seba alebo sa s nimi hrať vo vode rôzne hry.


SIMBA Korytnačka do vane

SIMBA Korytnačka do vane

Hodnotenie: 3,5
8,81 €

Z kúpania sa v spoločnosti veselej korytnačky stane veľká zábava. Vie plávať na vode a tiež striekať vodu, takže sa jedná o ideálneho kamaráta na vodné hrátky vo vani.


SIMBA Zvieratká do vane stohovacie
12,66 €
11,51 €

Posledný kus za túto cenu!

Aj kúpanie môže byť veľká zábava so sadou stohovacích zvieratiek s prísavkami, ktoré možno spájať so základňou aj medzi sebou alebo ich pripevniť na iný hladký povrch.


Teddies BABY Vodolepky Moje prvé zvieratká - farma
9,22 €

8,11 €

Vytvorte si farmu podľa vlastných predstáv. A to pokojne rovno vo vani. V balení nájdete 12 vodolepiek v tvare zvieratiek a ďalších nevyhnutných súčastí farmy. Vodolepky stačí namočiť a krásne držia, po kúpeli stačí upratať do priloženej sieťky.


Teddies BABY Vodolepky Moje prvé zvieratká - oceán
9,22 €

8,11 €

Vytvorte si farmu podľa vlastných predstáv. A to pokojne rovno vo vani. V balení nájdete 12 vodolepiek v tvare zvieratiek a ďalších motívov z oceánu. Vodolepky stačí namočiť a krásne držia, po kúpeli stačí upratať do priloženej sieťky.


Yookidoo SoapSox Zvieratko na umývanie - Hroch Harper
13,65 €

Posledný kus za túto cenu!

SoapSox hrošík Harper na umývanie je jedinečná hračka 2v1. Zvieratko je mäkké a na dotyk príjemné, deti sa s ním môžu hrať počas dňa a večer si ho vziať do vane pri kúpaní. Patentované vrecko zo sieťoviny na mydlo premení roztomilé zvieratko SoapSox na špongiu, ktorá vytvára bohatú penu.


Yookidoo SoapSox Zvieratko na umývanie - Korytnačka Taylor
13,65 €

Posledný kus za túto cenu!

SoapSox korytnačka Taylorn na umývanie je jedinečná hračka 2v1. Zvieratko je mäkké a na dotyk príjemné, deti sa s ním môžu hrať počas dňa a večer si ho vziať do vane pri kúpaní. Patentované vrecko zo sieťoviny na mydlo premení roztomilé zvieratko SoapSox na špongiu, ktorá vytvára bohatú penu.


Yookidoo SoapSox Zvieratko na umývanie - Slon Miles
13,65 €

Posledný kus za túto cenu!

SoapSox sloník Miles na umývanie je jedinečná hračka 2v1. Zvieratko je mäkké a na dotyk príjemné, deti sa s ním môžu hrať počas dňa a večer si ho vziať do vane pri kúpaní. Patentované vrecko zo sieťoviny na mydlo premení roztomilé zvieratko SoapSox na špongiu, ktorá vytvára bohatú penu.


Yookidoo SoapSox Zvířátko na mytí - Žralok Tank
13,65 €

Posledný kus za túto cenu!

SoapSox žralok Tank umývanie je jedinečná hračka 2v1. Zvieratko je mäkké a na dotyk príjemné, deti sa s ním môžu hrať počas dňa a večer si ho vziať do vane pri kúpaní. Patentované vrecko zo sieťoviny na mydlo premení roztomilé zvieratko SoapSox na špongiu, ktorá vytvára bohatú penu.


B-Kids Vodný tobogan

B-Kids Vodný tobogan

Hodnotenie: 4,5
14,90 €

Sada hračiek do kúpeľa, ktorú tvorí plávajúci tobogan s vodným mlynčekom, kelímok v tvare rybičky a kačička s tučniakom, ktorí svištia na tobogane do vody. Hračka zaistí zábavu pri kúpaní a zároveň rozvíja predstavivosť, zmysly i motoriku dieťaťa.


Ludi Darčeková sada hračiek do kúpeľa
22,40 €

Sada hračiek do vody s rôznymi funkciami. Striekajú, plávajú na vode, vypúšťajú vodu, atď. Vaše deti si tak krásne spestria každodenné kúpanie. S prísavkou pre ľahké pripevnenie na vaňu.


Nuby Tégliky do vody 5ks
8,94 €

Farebné kelímky do kúpeľa značky Nuby. Tégliky si dieťa môže vziať do vane alebo bazéna. Kúpanie nikdy nebolo tak zábavné. Kelímky majú pestré farby, vďaka ktorým si okamžite získajú pozornosť dieťaťa.


Skip hop Zoo Psík na vodnom skútri
11,07 €

Užite sa hŕbu zábavy s novým psíkom, nikto tak nemiluje vodu, ako on. Stačí len ho položiť na vodu a motor sa rozoznie „vrr … vrr“ a psík veselo zašteká „HAF … HAF“. Dieťa sa môže hrať ako s plávajúcim skútrom, tak so samotným psíkom.


Teddies Mlynček do vane kvetinka
11,17 €

S týmto pestrofarebným vodným mlynčekom v podobe kvetinky bude kúpanie veľká zábava. Deti nielen zaujme a zabaví, ale tiež ich učí príčinnej súvislosti.


Teddies Mlynček do vane zvieratká
13,52 €

S touto farebnou sadou zvieratiek s vodnými mlynčekmi bude kúpanie veľká zábava. Sada je uložená v praktickom látkovom vrecúšku, ktoré možno vďaka prísavkám upevniť v kúpeľni kamkoľvek.


Teddies Pastelky do vane Krtko
7,25 €

Pastelky do vane s motívom Krtka. Deti sa teraz skvelo pobavia pri každonenom kúpaní a rozvinú v sebe svoju kreativitu.


Teddies Pastelky do vane Moje prvé zvieratká
7,39 €

Pastelky do vane s motívom veselých zvieratiek. Deti sa teraz skvele pobavia pri každodennom kúpaní a rozvinú v sebe svoju kreativitu. Po skončení maľovania svoje výkresy jednoducho zotrú hubkou s obrázkom kačičky a je upratané.


ThermoBaby Box na hračky, Zelená
15,17 €

Koniec neporiadku vo vani po kúpaní vašich ratolestí. Je tu nový box na hračky Bubble Fish. Horná časť sa umiestňuje na stenu pomocou prísaviek, na akýkoľvek povrch vhodný pre prísavky. Ak múr nie je vhodný pre uchytenie prísavkami, môžete tiež pripevniť Bubble Fish na stenu pomocou skrutiek.


Yookidoo SoapSox Zvieratko na umývanie - Delfín Ava
13,65 €

Novinka

SoapSox delfínik Ava na umývanie je jedinečná hračka 2v1. Zvieratko je mäkké a na dotyk príjemné, deti sa s ním môžu hrať počas dňa a večer si ho vziať do vane pri kúpaní. Patentované vrecko zo sieťoviny na mydlo premení roztomilé zvieratko SoapSox na špongiu, ktorá vytvára bohatú penu.


Yookidoo SoapSox Zvieratko na umývanie - Jednorožec Nova
13,65 €

Novinka

SoapSox jednorožec Nova na umývanie je jedinečná hračka 2v1. Zvieratko je mäkké a na dotyk príjemné, deti sa s ním môžu hrať počas dňa a večer si ho vziať do vane pri kúpaní. Patentované vrecko zo sieťoviny na mydlo premení roztomilé zvieratko SoapSox na špongiu, ktorá vytvára bohatú penu.


Yookidoo SoapSox Zvieratko na umývanie - Krokodíl Hunter
13,65 €

Novinka

SoapSox krokodíl Hunter umývanie je jedinečná hračka 2v1. Zvieratko je mäkké a na dotyk príjemné, deti sa s ním môžu hrať počas dňa a večer si ho vziať do vane pri kúpaní. Patentované vrecko zo sieťoviny na mydlo premení roztomilé zvieratko SoapSox na špongiu, ktorá vytvára bohatú penu.


Yookidoo SoapSox Zvieratko na umývanie - Veľryba Jackson
13,65 €

Novinka

SoapSox veľryba Jackson na umývanie je jedinečná hračka 2v1. Zvieratko je mäkké a na dotyk príjemné, deti sa s ním môžu hrať počas dňa a večer si ho vziať do vane pri kúpaní. Patentované vrecko zo sieťoviny na mydlo premení roztomilé zvieratko SoapSox na špongiu, ktorá vytvára bohatú penu.


Ludi Tučniak do kúpeľa
19,40 €

Momentálne nedostupné

Veľký tučniak je skvelou hračkou do vody. Pomocou tejto dôvtipnej hračky si môžu deti spestriť každodenné kúpanie. Hračka má prísavku pre jednoduché pripevnenie na vaňu.


K´s Kids Dievčatko Júlia s kačičkou na kúpanie
10,99 €

9,46 €

Momentálne nedostupné

Látkové dievčatko Julia je výbornou spoločníčkou do vane. Má na sebe fliačky, ktoré tepnou vodou umyjete a po vychladnutí sa zase objaví. Skvelé zabavenie pri kúpaní pre dieťatka už od 9 mesiacov.


Oball Hračka Oball H2O O-Float
6,26 €

Momentálne nedostupné

Klasický Oball, ktorý pláva na hladine vody pre ešte väčšiu zábavu pri kúpaní. Hračka je ľahko uchopiteľná pre malé detské ručičky. Hladký a pružný materiál robí Oball mäkký a podmanivým pre každé dieťa.


BabyOno Box na hračky do vane - Modrá
7,79 €

Momentálne nedostupné

Praktická priehradka na hračky do vody, ktorú stačí len zavesiť pomocou prísaviek na hladký povrch. Vylovte hračky z vody, prepláchnite ich pod tečúcou vodou a nechajte ich uschnúť.


BabyOno Box na hračky do vane - Ružová
7,79 €

Momentálne nedostupné

Praktická priehradka na hračky do vody, ktorú stačí len zavesiť pomocou prísaviek na hladký povrch. Vylovte hračky z vody, prepláchnite ich pod tečúcou vodou a nechajte ich uschnúť.


BenBat Vrece do vody na hračky ryba
18,11 €

Momentálne nedostupné

Vrece z pružného materiálu a potlačou rybky so sieťkou plnej kamarátov do vody. Vhodné na zozbierané hračky po kúpaní. Veľké vrecko pre ľahké vybratie pozbieraných hračiek. Vďaka prísavke na obkladačky môžete vrece zavesiť nad vaňu a nechať hračky odkvapkať a osušiť.


Oball Hračka korytnačka Oball H2O Wind In Swim
7,37 €

Momentálne nedostupné

Interaktívna plávajúca hračka v tvare farebnej korytnačky. Dokonalá hračka, ktorá zaujme a zabaví dieťatko počas kúpania. Korytnačí pancier Oball je ľahko uchopiteľný pre malé ručičky detí. Hračka je vyrobená z kvalitných a nezávadných produktov.