LEGO City 60268 Adventný kalendár
29,90 €

Novinka

Hou, hou, hou! Oslávte príchod Vianoc v roku 2020 s adventným kalendárom LEGO® City, ktorého súčasťou je herná podložka s motívom zasneženého mesta! Otvárajte jednotlivé políčka kalendára a užívajte si každodenné prekvapenie až do samotných Vianoc. Objavujte sviatočne ladené miniatúrne modely a minifigúrkami postáv z televízneho seriálu LEGO City Adventures.

REVELL Adventný kalendár Porsche 356 - 01029
71,60 €

Novinka

S týmto adventným kalendárom si zostavíš krásne červené Porsche 356. Všetky dieliky, vrátane farieb a náradia sú skryté za 24 oknami. Zacvakávací plastikový model tak môžeš hravo zložiť.

REVELL Adventný kalendár Ford Shelby GT - 01031
60,30 €

Novinka

S týmto adventným kalendárom si zostavíš Ford Shelby GT. Všetky dieliky, vrátane farieb a náradia sú skryté za 24 oknami. Zacvakávací plastikový model tak môžeš hravo zložiť.

REVELL Adventný kalendár Deutz D30 - 01030-33%
57,10 € 37,90 €

Akcia

S týmto adventným kalendárom si zostavíš zelený historický traktor. Perfektný predvianočný darček pre zberateľov a fanúšikov historických traktorov. Všetky dieliky, vrátane farieb a náradia sú skryté za 24 oknami.

REVELL Adventný kalendár RC Helicopter - 01028
49,90 €

Novinka

S týmto farebným adventným kalendárom si zostavíš svoj vlastný RC Helicopter a to v 24 jednoduchých krokoch. Táto sada je určená najmä pre začiatočníkov, ale poteší určite aj profesionálov. Skráťte si čakanie na Štedrý deň.

Schleich Adventný kalendár 2020 - Kone-19%
33,90 € 27,40 €

Akcia

Adventný kalendár s exkluzívnymi figúrkami a doplnkami zo série Horse Club, ktoré vyčaria deťom cez Vianoce úsmev na tvári. Za 24 okienkami sa skrýva kompletná hracia scénka. Tento kalendár rozohráva príbeh s konskou tématikou. Figúrky Schleich sú mimoriadne detailne prepracované, láskyplne maľované a umožňujú deťom hrať sa a zároveň sa učiť a poznávať zvieratká žijúce na farme.

LEGO Star Wars™ 75279 Adventný kalendár
34,99 € 33,90 €

Novinka

Pripravujte sa každým dňom na Vianoce s týmto adventným kalendárom. Za jednotlivými dvierkami sa ukrývajú prekvapenia v podobe zostaviteľných darčekov. Tešiť sa môžete na populárne postavy vo vianočnej verzii, ale aj na kozmické lode a miesta. Hľadajte kód pre odomknutie skvelého obsahu hry Star Wars: The Skywalker Saga. Rozložte hernú podložku s obrázkom lode Millennium Falcon s vianočným osvetlením, na ktorej si môžete prehrávať sviatočné príbehy.

Hot Wheels Adventný kalendár
34,10 € 30,70 €

Akcia

Uži si prázdniny a spríjemni si odpočítavanie dní, ktoré zostávajú do Vianoc s týmto pestrofarebným adventným kalendárom s vianočnou tematikou od Hot Wheels®. Čaká na teba 24 okienok a v každom z nich na teba čaká parádne prekvapenie.

Woody Adventný kalendár

Woody Adventný kalendár

Hodnotenie: 4,2
31,33 € 16,90 €

V tomto kalendári nájdete exkluzívne diely k dreveným vláčikodráham, ktoré sami o sebe po otvorení posledného okienka tvoria herný set. Súčasťou tohto setu je aj obal, ktorý sa stáva hernou plochou. Za 24 okienkami sa totiž skrýva kompletná hracia scéna s mašinkou, zvieratkami, postavičkami, vláčikmi a ďalším.

Mattel Barbie Adventný kalendár 2020
34,90 €

Vianoce sa blížia! Spríjemnite si čakanie s týmto tematickým adventným kalendárom od Barbie®. Čaká na teba celý rad parádnych prekvapení a nechýba samozrejme ani Barbie®, jej rodina a kamaráti!

BABY born Adventný kalendár
69,90 €

Novinka

24 okienok, 24 prekvapení, 24-krát skvelá zábava s BABY born! Obsahom kalendára sú rôzne oblečky a doplnky vo vianočnom štýle. Adventný kalendár obsahuje tiež všetko potrebné ku sviatočnému hodovaniu, aby spoločné spomienky boli nezabudnuteľné.

LEGO Harry Potter 75981 Adventný kalendár-25%
34,99 € 25,90 €

Akcia

Spríjemnite si čakanie na Vianoce s 24 modelmi radu LEGO® Harry Potter™. Každý deň sa môžete tešiť na nové prekvapenie. Za každými z 24 dvierok kalendára na vás čaká čarovné prekvapenie. Súčasťou je 6 minifigúrok a k tomu navyše dobre známe predmety a úžasné doplnky z filmovej série Harry Potter. Vaša zbierka postavičiek a modelov sa bude každým dňom rozrastať a s ňou aj vaše možnosti pri vymýšľaní dobrodružstve inšpirovaných magickým vianočným plesom v Rokforte!

LEGO Friends 41420 Adventný kalendár
24,99 €

Novinka

Skráťte si čakanie na Vianoce v prítomnosti postáv z mestečka Heartlake. Od 1. decembra až do Vianoc otvorte každý deň jedno políčko a objavte, akú hračku ukrýva. Miniatúrne modely spadajú do troch tematických častí: Emmina izbička, Santova dielňa a zimné kráľovstvo. Kalendár rozpráva príbeh: Emma napíše Santovi zoznam vianočných prianí a elfovia zaistí všetko potrebné, aby sa v snehu mohla radovať z vysnívaných darčekov.

Alltoys Paw Patrol - Adventný kalendár
30,10 €

Novinka

Adventný kalendár Labková patrola bude slávnostným darčekom pre každé dieťa. Každý deň otvorí jedno okienko a až do Vianoc bude objavovať prekvapenie s motívom Labkovej patroly.

Playmobil 9294 Adventný kalendár NHL-21%
26,50 € 20,80 €

Akcia

Adventný kalendár s hokejovou tematikou v licencii svetoznámej NHL. Malým fanúšikom kalendár umožní skrátiť čakanie na Štedrý deň. Kalendár obsahuje 24 okienok plných hokejovej tematiky, ktoré určite deti potešia.

Schleich Adventný kalendár 2020 - Domáce zvieratá-19%
33,90 € 27,40 €

Akcia

Adventný kalendár s figúrkami a doplnkami zo série Farm World, na ktoré už deti netrpezlivo čakajú. Za 24 okienkami sa skrýva kompletná hracia scénka. Nové prekvapenie na vás čaká každý deň! Figúrky Schleich sú mimoriadne detailne prepracované, láskyplne maľované a umožňujú deťom hrať sa a zároveň sa učiť a poznávať zvieratká žijúce na farme

Schleich Adventný kalendár 2020 - Dinosaury-20%
33,90 € 27 €

Akcia

Adventný kalendár s dinosaurami Schleich. Na toto všetci dinosaurí fanúšikovia čakali. Za 24 okienkami sa skrýva kompletná hracia scénka. Úžasný darček pre všetkých fanúšikov dinosaurov. Figúrky Schleich sú mimoriadne detailne prepracované, láskyplne maľované a umožňujú deťom hrať sa a zároveň sa učiť a poznávať.

Funko POP Adventný kalendár Dragon Ball Z
80,60 € 75,40 €

Novinka

Vďaka značke Funko prinesiete domov radosť a prekvapenie ešte pred vianočnými sviatkami, a to vďaka obľúbeným licenčným postavičkám. Odpočítavajte príchod sviatkov s týmto adventným kalendárom zo sveta Dragon Ball Z od spoločnosti funku! Otvorte si každý deň jedno z 24 prekvapení až do Štedrého dňa!

Albi KÚZELNÉ ČÍTANIE Adventný kalendár SK
8,30 € 7,90 €

Novinka

Interaktívne prevedenie adventného kalendáru. Obsahuje 24 okienok s prekvapením na každý deň ako je pesnička, básnička, príbeh, úloha, atď. Okrem toho na deti čaká množstvo doplňujúcich textov a informácií spojených s Vianocami.

REVELL Adventný kalendár RC Crawler - 01026
54,90 €

Novinka

S týmto krásnym adventným kalendárom si zostavíš svoj vlastný RC Crawler. A to v 24 jednoduchých krokoch. Všetky dieliky, vrátane farieb a náradia sú skryté za 24 oknami. Zacvakávací plastikový model tak môžeš hravo zložiť.

BABY born Adventný kalendár
46 € 38,90 €

Do Štedrého dňa zostáva 24 dní a BABY born už sa Ježiška nemôže dočkať. Adventný kalendár skrýva veľa prekvapení a môžete ho s BABY born postupne otvárať už od 1. decembra. Za každými dvierkami je schovaný prepracovaný doplnok alebo pekný kus oblečenia pre bábiku vo vianočnom štýle. A teraz už čakanie na Štedrý deň utečie raz dva.

Play-Doh Adventný kalendár
23,50 €

Akcia

Krásny tematický adventný kalendár značky Play-Doh. Odpočítavaj čas, ktorý zostáva do Vianoc a každý deň otvor jedno políčko a objav prekvapenie. Súčasťou balenia sú aj tri tégliky s klasickou plastelínou a dva s trblietavou plastelínou Play-Doh.

Mattel Polly Pocket Adventný kalendár
27,90 €

Už sa blížia Vianoce a dievčatká budú nadšene odpočítavať zostávajúce dni do Vianoc s týmto adventným kalendárom od Polly Pocket™. V kalendári sa ukrýva 25 rôznych pidi doplnkov, ktoré budú skvelým prídavkom k akejkoľvek hernej súprave z kolekcie Polly Pocket™.

Spin Master Adventný kalendár
33,90 € 26,40 €

Novinka

Odpočítavajte dni do Vianoc s adventným kalendárom Hatchimals Colleggtibles. Čo je vnútri? To je prekvapenie. Vyliahni si exkluzívne zvieratká Hatchimals Colleggtibles. Alebo nájdi nálepky, papierové doplnky a ďalšie roztomilé príslušenstvo.

Schleich Adventný kalendár 2019 - Dinosaury
34,80 € 25,20 €

Na toto všetci dinosaurí fanúšikovia čakali! Adventný kalendár obsahuje jednotlivé figúrky dinosaurov a mnoho doplnkov, ktoré vytvoria kompletnú hraciu scénku. Pripojiteľné časti rastlín. Uzatvárateľné dinosaurie vajcia. Úžasný darček pre všetkých fanúšikov dinosaurov.

Funko POP Adventný kalendár Fortnite (Pint Size Heroes)
80,60 € 69,70 €

Novinka

Vďaka značke Funko prinesiete domov radosť a prekvapenie ešte pred vianočnými sviatkami, a to vďaka obľúbeným licenčným postavičkám. Odpočítavajte príchod sviatkov s týmto adventným kalendárom zo sveta Fortnite od spoločnosti Funko! Otvorte si každý deň jedno z 24 prekvapení až do Štedrého dňa!

Mac Toys Kozmetický adventný kalendár
33,90 €

Novinka

Skráťte si predvianočný čas otváraním jednotlivých okienok. Tento kalendár obsahuje prekvapenie na každý deň. Každý deň niečo nové z dekoratívnej kozmetiky. Kozmetika je v prevedení, ktoré sa bude hodiť do každej kabelky. Obsahuje 24 prekvapení.

Funko POP Adventný kalendár Harry Potter 2020-19%
80,60 € 64,90 €

Akcia

Vďaka značke Funko prinesiete domov radosť a prekvapenie ešte pred vianočnými sviatkami, a to vďaka obľúbeným licenčným postavičkám. Odpočítavajte príchod sviatkov s týmto adventným kalendárom zo sveta Harryho Pottera od spoločnosti Funko! Otvorte si každý deň jedno z 24 prekvapení až do Štedrého dňa!

Funko POP Adventný kalendár The Nightmare before Christmas
82,90 €

Novinka

Vďaka značke Funko prinesiete domov radosť a prekvapenie ešte pred vianočnými sviatkami, a to vďaka obľúbeným licenčným postavičkám. Odpočítavajte príchod sviatkov s týmto adventným kalendárom z bábkového animovaného muzikálu Ukradnuté Vianoce Tima Burtona (alebo tiež „Nočná mora pred Vianocami“) od spoločnosti Funko! Otvorte si každý deň jedno z 24 prekvapení až do Štedrého dňa!

LEGO Friends 41353 Adventný kalendár
29,99 € 22,90 €

Odpočítavajte dni do Vianoc s adventným kalendárom 41353 od LEGO® Friends! Postav si každý deň ozdobu, ktorá sa skvele hodí k tebe domov alebo na vianočný stromček a osláv Vianoce v LEGO Friends štýle! Kalendár ponúka veľa vianočných výtvorov, vrátane ozdôb 5 kamarátok z mestečka Heartlake.