Fisher-Price Imaginext Pirátska loď-29%
78,40 € 54,90 €

Akcia

Jo, ho, ho! Je to pirátska loď alebo obrovský žralok? Vlastne je to oboje! Títo ľstiví piráti scallywagsovia maskovali svoju loď, aby vyzerala ako žralok. Ak chcete chrániť svoj poklad pred Blackbeardom a jeho lupičmi, zatlačte na Power Pad, aby ste zachytili útočníkov jedným veľkým žraločím uhryznutím! A čo viac?

Fortnite: Battle Bus Display Set
46 € 42,20 €

Veľká súprava s autobusom z populárnej videohry Fortnite! Súprava obsahuje 2 figúrky veľkosti 5 cm, ktoré v ruke držia sebe vlastné príslušenstvo z hry. Fortnite je populárna kooperatívna survival video hra s prvkami stavania. V novembri 2018 mala hra vyše 200 miliónov registrovaných hráčov a teší sa veľkej obľube po celom svete.

SAGO mini - hrací set Raketa
15,53 € 7,90 €

Psík Harvey letí do vesmíru. Súčasťou tejto zábavnej hernej sady je skladacia raketa, figúrka psieho astronauta s doplnkami. Všetky súčasti sa navyše dajú uzavrieť do samotnej rakety pre ľahkú manipuláciu.

SIMBA Máša a medveď Veľký dom medveďa
51,20 € 40,80 €

Hrací komplet Dom Máše z obľúbeného detského seriálu Máša a medveď. Súčasťou súpravy je figúrka medvedíka a Máše a bohaté príslušenstvo. Otváracie dvere i okenice. Domček je vybavený zvukovými efektmi.

Woody Bábkové divadlo-31%

Woody Bábkové divadlo

Hodnotenie: 4,8
115,10 € 78,40 €

Akcia

Konštrukcia dreveného bábkového divadla je navrhnutá českým dizajnérom. Autorkou ilustrácií je tiež česká výtvarníčka. Divadlo obsahuje veľké množstvo príslušenstva. Všetky postavy sú obojstranne prevedené a niektoré z nich majú tiež z každej strany zobrazenú inú postavu. Divadlo má mechanickú zamatovú oponu. Po skončení predstavení možno celé divadielko jednoducho rozložiť a uskladniť do dreveného boxu s povrazovým uchom v tvare kufríka.

TM Toys Peppa Pig Rodinný dom s príslušenstvom-40%
91,85 € 54,90 €

Akcia

Rodinný dom s 3 poschodiami je plný príslušenstva, nábytku a tiež v súprave nájdete postavičku Peppy Pig. Vybavená kuchyňa, obývacia izba, spálňa, pracovňa a izba na pôjde ponúka neobmedzené možností zábavy. Vytvorte si s ním nové príbehy podľa svojej vlastnej fantázie!

TM Toys Peppa Pig - domček s figúrkou a príslušenstvom-18%
48,24 € 39,20 €

Akcia

V krásnom domčeku prasiatka Peppy ťa čaká množstvo hier a zábavy. V prízemí nájdeš vybavenú kuchyňu a veľkú obývaciu izbu. Po schodoch sa môžeš vydať na poschodie, kde je spálňa a kúpeľňa s veľkou vaňou.

TM Toys Peppa Pig Pekárstvo-43%
34,40 € 19,60 €

Akcia

Potom, čo sa pozriete do predného okna pekárstva Prasiatka Peppu, nebudete schopní odolať ísť dovnútra a vychutnať si lahodný čaj s Peppom! Tento herný set zaistí hodiny zábavy. Odložte si napríklad hrnček na stolík, ktorý sa otáča. A keď nastane zatváracie doba, všetky časti sa zmestia do domčeka a ľahko sa tak skladuje.

SIMBA Dom Máše

SIMBA Dom Máše

Hodnotenie: 4,7
23,80 € 22 €

Hrací set Dom Máše z obľúbeného detského seriálu Máša a medveď. Súčasťou setu je figúrka Máše a bohaté príslušenstvo do domčeka. Otváracie dvere aj okenice. Otvorením zadnej časti domu získate ďalší hrací priestor.

SIMBA Dom medveďa

SIMBA Dom medveďa

Hodnotenie: 4,9
27,40 € 18,90 €

Novinka

Hrací set Dom medveďa z obľúbeného detského seriálu Máša a medveď. Súčasťou setu je figúrka medveďa a bohaté príslušenstvo do domčeka. Otváracie dvere a celá zadná stena.

B. Toys Hravý set na upratovanie
26,90 €

Ktože narobil neporiadok? Treba rýchlo upratať s touto krásnou sadou na upratovanie.Metla v tvare pelikána má ergonomickú rukoväť, ktorá padne do každej malej rúčky. Na lopatku neporiadok zhrniete zmetákom v tvare páva. Sada je vyrobená z recyklovateľných materiálov.Odporúčaný vek 3 – 6 rokov.balen

Wiky Vojenský set
23,18 €

Máte doma chlapčeka, ktorý si obľúbil vojenskú techniku? Fascinuje ho svet vojakov? Jeho vojenský arzenál určite skvele doplní táto vojenská súprava s helikoptérou. Okrem toho súprava obsahuje aj vojaka a vojenský vodný čln. Herná súprava je vhodná pre de

Lamps Magnetické drevené divadlo
20,50 €

Brilantný koncept pre nápadité interaktívne hry. Divadlo s magnetickými postavičkami, kde sa konajú 4 svetoznáme rozprávky: Popoluška; Červená čiapočka; Pinocchio; Tri malé prasiatka. Postavičky sa môžu posúvať na i mimo pódia pomocou magnetických tyčinie

DETOA Divadlo magnetické Popoluška
15,83 €

Magnetické divadlo známeho príbehu o Popoluške. Postav drevené pódium, rozlož postavičky a pomocou tyčky s magnetom pohybuj postavičkami na javisku. 

PEPCO Num Noms Mystery make up prekvapenie vo flaši fialový
4 €

Prekvapenie Num Noms vo fľaštičke Mystery make up.Roztomilé, voňavé Num Noms sa tentokrát ukryli vo fľaškách so slamkou!Každé balenie má prekvapenie v podobe kozmetiky (spona na vlasy, lesk na pery, krém alebo lak na nechty). Vo fľa&scar

Wiky Herná súprava Territory
32,17 €

Set dvoch pištolí na hranie laser game Territory. Na pištoli si zvolíš príslušnosť k jednému zo štyroch súperiacich tímov a jednu zo štyroch zbraní.

EFKO Bábkové divadlo

EFKO Bábkové divadlo

Hodnotenie: 5
30,93 € 22,90 €

Zaspomínajte na svoje detstvo a prežite nádherné chvíle strávené hrou s tradičným bábkovým divadlom s oponou. Kulisy a rozprávkové postavičky sú spracované v originálnom dizajne, deťom tak dôverným a známym.

TM Toys Peppa Pig Súprava figúrok 4 ks-19%
29,16 € 23,50 €

Akcia

Súprava postavičiek z obľúbeného seriálu Prasiatko Peppa obsahuje celú rodinku – mamičku, otecka, George a samozrejme Peppu. Vytvorte si spoločne s nimi nové príbehy podľa svojej vlastnej fantázie!

SIMBA Máša a medveď Zimný dom
29,70 € 22 €

Hrací set Zimný dom z obľúbeného detského seriálu Máša a medveď. Súčasťou setu je postavička medvedíka a Máše v zimnom prevedení a bohaté príslušenstvo. Tento zimný domček je skladací.

Fisher-Price Imaginext Žraločie uhryznutie-30%
37 € 25,80 €

Akcia

Je to veľké, je to divoké a môže to prehltnúť celých potápačov… Je to Imaginext® Mega Bite Shark™! Deti môžu s týmto žralokom, ktorý má realistický pohyb pri plávaní, tvoriť úžasné podvodné dobrodružstvo.

BIG PlayBig BLOXX Peppa Pig Figúrky Rodina
10,80 € 8,60 €

Figúrky z detského seriálu Prasiatko Peppa ku stavebnicu z radu PlayBIG Bloxx. Štyri plastové figúrky z detského seriálu Prasiatko Peppa, vytvárajúce celú rodinku. Postavičky sú kompatibilné s inými známymi kockami.

TM Toys Peppa Pig - rodinné auto + figúrka-29%
26,80 € 18,80 €

Akcia

Vydaj sa s prasiatkom Peppom na báječný výlet jeho krásny červeným autíčkom, ktoré mu skvele ladí s jeho šatočkami. V aute je dostatok miesta aj pre Peppových kamarátov. Užite si spolu na cestách veľa zábavy!

Viga Drevené magnetické divadlo
19,20 € 17,60 €

Akcia

Drevené magnetické divadlo obsahuje 2 drevené podstavce, na ktoré sa pripevní pozadie divadielka. Sú možné 4 varianty. Podlaha je vyrobená z tvrdého kartónu. Opona a 4 ks doplnkových doštičiek k pozadiu podľa príbehu.

Safari Ltd. Tuba - Vesmír
15,50 € 14,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Stať sa astronautom a letieť do vesmíru je snom nejedného dieťaťa. Tuba Vesmír s modelmi astronautov, vesmírnych lodí a ďalších objektov je skvelým doplnkom k rozprávaniu o slnečnej sústave, hviezdach a galaxiách. Pridajte figúrky dieťaťu do misy s pieskom a nechajte na jeho fantáziu, či pripraví raketu k štartu alebo bude s lunárnym modulom skúmať mesačný povrch.

TM Toys Peppa Pig - školský autobus s figúrkou-46%
29,15 € 15,60 €

Akcia

Nový školský autobus prasiatka Peppy má otváracia strechu, vďaka čomu do neho možno ľahko umiestniť až 3 figúrky. Súčasťou je tiež figúrka vodičky Rebeky, ktorá bezpečne dovezie všetkých cestujúcich do cieľa.

TM Toys Peppa Pig - Loď + 2 figúrky-28%
40,57 € 29 €

Akcia

Vydajte sa na plavbu plnú dobrodružstiev spoločne s Peppou. Nemusíte mať strach, loď riadi skúsený kapitán. Loďka naozaj pláva na vode, takže sa jedná o ideálny hračku na kúpanie.

Fisher-Price Imaginext Krokodíl a pirát Hook-30%
34,40 € 24 €

Akcia

Piráta Hooka stálo veľa síl zapriahnuť tohto divokého krokodíla. Hook urobí čokoľvek, aby zachránil svoj poklad – ide na obrovskom krokodílovi, aby zastrašil svojich nepriateľov, dokonca mu na chrbát pripevnil delo.

Lamps Vojenská sada - tank batérie
11,10 € 10,90 €

S touto plastovou vojenskou sadou si budú deti pripadať ako ozajstní vojaci. Sada obsahuje postavičku vojačika, terénne auto a tank, ktorý jazdí a vydáva zvuky.

Fisher-Price Imaginext Žralok s doplnkami Kladivohlavý-30%
18,50 € 12,90 €

Akcia

S týmto akčným balíčkom postavičky Imaginext® sa deti môžu ponoriť do vzrušujúcich dobrodružstiev na oceáne. Každé balenie obsahuje figúrku potápačov, žraloka a skvelé doplnky pre realistickejšiu hru.

Fortnite: Pevnosť - Port-a-Fort
17,30 € 15,90 €

Postavte si pevnosť Port-A-Forts z populárnej videohry Fortnite! Súprava obsahuje zostaviteľnú pevnosť a 1 exkluzívnu figúrku – Infiltrator veľkosti 5 cm, ktorá v ruke drží sebe vlastnú zbraň z hry.

Safari Ltd. Tuba - Staroveký Egypt
15,50 € 13,90 €

Kolekcia Safari Ltd® TOOBS® predstavuje súbor ručne maľovaných miniatúrnych replík, vyrobených so starostlivosťou a dôrazom na ich vernosť a presnosť detailov. História predsa môže byť aj zábava plná príbehov.

Lamps Vojenská sada veľká
28 € 23,90 €

S touto plastovou vojenskou sadou si budú deti pripadať ako ozajstní vojaci. Tento vojenský set sa stane snom každého chlapca. Postavte si stan a zaparkujte auto a pozor nech k vám žiadny nepriateľ neprenikne.

TM Toys Peppa Pig sada ZOO-35%
30,30 € 19,60 €

Akcia

Choď na prechádzku do ZOO alebo sa staň ošetrovateľom zvierat ako prasiatko Peppa a jej kamaráti. Postarajte sa spoločne o korytnačku či navštívte expozíciu tučniakov. V ZOO sa dá robiť toľko vecí…

ECOIFFIER Abric Škola TweepPop
30,80 € 23,90 €

Zahraj sa s kamarátkami na školu s touto stabenicou s motívom TweePop. účasťou je 6 figúrok, budova školy, šmykľavka a ďalšie. Táto škola bude krásnym doplnkom v detskej izbičke.

TM Toys Peppa Pig sada Jednorožec-22%
30,30 € 23,50 €

Akcia

Preskúmaj svet fantázie s tematickou sadou Jednorožec. Prasiatko Peppa miluje jednorožca a rada sa na ňom tiež prechádza. Keď sa hrá s ovečkou Suzy, dohliada na ňu tiež jej otecko. Preži spoločne s nimi nezabudnuteľné okamihy aj ty!

DETOA Magnetické divadlo Krtko
16 € 13,30 €

Divadlo pre deti i dospelých. Magnetické divadlo z prostredia rozprávky O Krtkovi. Zahrajte si rozprávku s krtkom a jeho kamarátmi. Figúrky sa posúvajú po javisku akoby samy.

TM Toys Peppa Pig - Maškarné šaty, set 5 figúrok-22%
25,20 € 19,60 €

Akcia

Set 5 figúrok v karnevalových šatách zo známeho seriálu Prasiatko Peppa poteší každého fanúšika. Postavičky majú ohybné ruky a nohy, každá z nich je oblečená v maškarných šatách a nepokazí tak žiadnu zábavu.

BIG PlayBig Bloxx Bob Súprava s kufríkom
23,80 € 18,90 €

Stavebnica z radu PlayBig Bloxx v licencii Bob Staviteľ. Celkom obsahuje 35 dielikov. Veľký modrý kufrík je kompatibilný s inými známymi kockami. U detí rozvíja jemnú motoriku a predstavivosť.

Teddies Bábkové Divadlo Krtko papierové 6 ks postavičiek
17,59 € 14,90 €

Poďte si s krtkom a jeho kamarátmi zahrať v bábkovom divadle vlastné rozprávkové príbehy. Vykúzlite deťom úsmev na tvári a umožnite im prežiť úžasné dobrodružstvo s obľúbenými rozprávkovými hrdinami.

Safari Ltd. Tuba - Na oblohe
15,50 € 13,90 €

Sada ručne maľovaných modelov ľahko naučí dieťa rozoznávať a pomenovávať všetkých 12 vzdušných dopravných prostriedkov od tryskového lietadla cez teplovzdušný balón, či vzducholoď, nechýba ani parašutista. Okrem toho sú to skrátka kvalitné modely pre voľnú fantazijnú hru.

Fisher-Price Imaginext Žralok s doplnkami Raja-30%
18,50 € 12,90 €

Akcia

S týmto akčným balíčkom postavičky Imaginext® sa deti môžu ponoriť do vzrušujúcich dobrodružstiev na oceáne. Každé balenie obsahuje figúrku potápačov, žraloka a skvelé doplnky pre realistickejšiu hru.

SAGO mini - hrací set Večera
17,47 € 15,49 €

Ako si varí niečo báječného k večery a Dennis je naozaj hladný. Tento herný set obsahuje všetko, čo by ste očakávali od klasickej reštaurácie vrátane posedenia pri stole a jukeboxe. Súčasťou setu sú dve figúrky a doplnky. Reštaurácia sa dá navyše uzavrieť a použiť ako prenosný kufrík.

TM Toys Peppa Pig Výlet na nákupy
29,16 € 16,90 €

Vydajte sa na nákupy spoločne s Prasiatkom Peppou a navštívte pani Králikovú. Súprava obsahuje aj kasu a nákupný košík, ktoré obohatia každý nový príbeh! Vytvorte si tak nové príbehy podľa svojej vlastnej fantázie!