Teddies Hojdačka kohút

Teddies Hojdačka kohút

Hodnotenie: 4,2
39,20 €

Akcia

Tradičná drevená hojdačka pre deti v podobe kohúta. Húpanie dieťa zabaví na dlhé chvíle. Vysoké operadlo a nízko posadené sedadlo zaisťujú väčšiu stabilitu dieťaťa a bezpečnosť pri hojdaní.

Teddies Hojdací kôň tmavohnedý
47 € 43,90 €

Plyšový hojdací koník pre malé princezné a Cowboye. Deti na koni udrží vďaka úchytom za hlavičkou. Nosnosť 50 kg. Vhodné od 3 rokov.

Aga4Kids Hojdacie Bambi
38,90 €

Hojdacie Bambi ukrýva mnoho prekvapení a zabezpečí zábavu na dlhé hodiny. Vyrobená je z vysoko kvalitných materiálov, prispôsobená dieťaťu tak, aby mu poskytla čo najviac zábavy a pohodlia.

Aga4Kids Hojdací drak
38,90 €

Hojdacie drak ukrýva mnoho prekvapení a zabezpečí zábavu na dlhé hodiny. Vyrobená je z vysoko kvalitných materiálov, prispôsobená dieťaťu tak, aby mu poskytla čo najviac zábavy a pohodlia.

Fisher-Price DOLU Hojdací kôň 2 v 1
47,92 € 40,10 €

Úžasný hojdací koník, ktorého môže dieťa využívať aj ako odrážadlo. Učí dieťa držať balans a pracovať s rovnováhou. Vyrobené z kvalitného a odolného materiálu. Vhodné od 36 mesiacov.

Bino Hojdací kôň drevený-32%
55,48 € 37,60 €

Akcia

Drevený hojdací kôň s opierkou pre malé deti. Hojdacie kone sú u detí veľmi obľúbené. Vyzerajú ako naozajstné a hojdanie je pre deti skvelou zábavou. Tento koník je veľmi bezpečný vďaka opierke a širokému sedadlu.

Bayer Chic Ovečka Lilly hojdacia s ohrádkou
82,12 € 68,10 €

Hojdacia plyšová ovečka Lilli s ochrannou ohrádkou, ktorá sa dá jednoducho zložiť v prípade, že dieťa už vie sedieť samo bez opory. Vyrobené z masívneho dreva so zaoblenými hranami. Hlava a sedadlo je z kvalitného plyšového materiálu.

Teddies Hojdací kôň béžový
46,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Plyšový hojdací koník pre malé princezné a cowboye. Deti na koni sa udržia vďaka úchytom za hlavičkou. Nosnosť je 50 kg. Vhodné od 3 rokov.

Bayer Chic Hojdací plyšový oslík
100,45 € 94,60 €

Elegantná hojdačka v neutrálnych farebných odtieňoch so šedivým somárikom, ktorý je vyrobený z mäkkého a hebkého plyšu. Hojdací prvok je z masívneho dreva. Vďaka kompletne polstrovanému sedadlu s vysokým operadlom a bočným dielom sa deti môžu bezpečne a pohodlne hojdať.

Teddies Hojdací kôň bieločierny
53,95 € 47,60 €

Každá malá princezná alebo malý cowboy by chceli jazdiť na koni. Tento plyšový hojdací kôň po stlačení uška erdží a hýbe chvostíkom. Po stlačení druhého uška vydáva zvuky podkov pri kluse a hýbe chvostíkom.

Bayer Chic Hojdačka s medvedíkom-20%
96,17 € 76,80 €

Akcia

Drevená hojdačka s plyšovou hračkou má mäkko polstrované sedadlo s vreckami na každej strane područiek. Zaoblené rohy a hrany zabezpečujú vysokú bezpečnosť a ochranu pred zranením. Plyšová hračka môže byt odmontovaná pomocou uvoľnenia skrutky a použitá, ako samostatná plyšová hračka.

Bayer Chic Kôň hojdací so zvukmi tmavý
116,53 € 68,10 €

Plyšový hojdací kôň z vysoko kvalitného plyšu s drevenou konštrukciou sa stane skvelým spoločníkom vašej ratolesti. V ušiach má navyše senzory, vďaka ktorým začne koník vydávať zvuky „cvalu“ a „erdžania“ a pohybuje perami.

Bayer Chic Koník hojdací ružový
100,99 € 78,30 €

Hojdací drevený kôň s ochrannou ohrádkou, ktorá sa dá jednoducho zložiť v prípade, že dieťa už vie sedieť samo bez opory. Vyrobené z masívneho dreva. Pre maximálne pohodlie je sedadlo vybavené polstrovaním.

Bayer Chic Kôň hojdací so zvukmi svetlý
116,53 € 65,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Plyšový hojdací kôň z vysoko kvalitného plyšu s drevenou konštrukciou sa stane skvelým spoločníkom vašej ratolesti. V ušiach má navyše senzory, vďaka ktorým začne koník vydávať zvuky „cvalu“ a „erdžania“ a pohybuje perami.

ZOPA Hojdací kôň tmavo hnedý Twinkie
41,90 €

Veľmi príjemná, na dotyk mäkučká, plyšová hračka s hojdacou kostrou v prevedení koníka. Stabilná drevená kostra zaručuje bezpečné hojdanie a plný pôžitok z hry. Špeciálne tvarované sedadlo poskytuje Vášmu dieťatku správnu oporu. Pre stabilitu a ľahké ovládanie hračky slúžia drevené úchopy, umiestnené v prednej časti po stranách.

Plan Toys Hojdací kôň Pegas
103,90 € 88,20 €

Akcia

Hojdací kôň Pegas od firmy Plan Toys. Kôň je ekologicky vyrobený z kaučukového dreva. Medzi krídlami je pásková opierka, ktorá spolu s plošinou a madlami umožňuje dieťaťu ľahké a bezpečné hojdanie.

shumee Hojdacie zvieratko, koník
75 €
+ doprava zadarmo

Toto kvalitné detské hojdacie kresielko v podobe roztomilého koníka predstavuje pohodlnú a zábavnú hračku pre bábätká. Mäkké, plyšové hojdacie zvieratko sa zaručene stane obľúbenou hračkou každého dieťaťa, pretože sa na ňom bude môcť hojdať celé hodiny. Hojdacie kreslo je vyčalúnené, a tak poskytuje

shumee Hojdacie zvieratko, sloník
104 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Toto kvalitné detské hojdacie kresielko v podobe roztomilého sloníka predstavuje pohodlnú a zábavnú hračku pre bábätká. Mäkké, plyšové hojdacie zvieratko sa zaručene stane obľúbenou hračkou každého dieťaťa, pretože sa na ňom bude môcť hojdať celé hodiny. Hojdacie kreslo je vyčalúnené, a tak poskytuj

shumee Hojdacie zvieratko, lienka
94 €
+ doprava zadarmo

Toto kvalitné detské hojdacie kresielko v podobe roztomilej lienky predstavuje pohodlnú a zábavnú hračku pre bábätká. Mäkké, plyšové hojdacie zvieratko sa zaručene stane obľúbenou hračkou každého dieťaťa, pretože sa na ňom bude môcť hojdať celé hodiny.Hojdacie kreslo je vyčalúnené, a tak poskytuje o

shumee Hojdacie zvieratko, plyšový medvedík
91 €
+ doprava zadarmo

Toto kvalitné detské hojdacie kresielko v podobe roztomilého plyšového medvedíka predstavuje pohodlnú a zábavnú hračku pre bábätká. Mäkké, plyšové hojdacie zvieratko sa zaručene stane obľúbenou hračkou každého dieťaťa, pretože sa na ňom bude môcť hojdať celé hodiny.Hojdacie kreslo je vyčalúnené, a t

shumee Hojdacie zvieratko, drak s operadlom plyšové 60x32x53 cm zelené
90 €
+ doprava zadarmo

Vaše deti sa budú radi hrať s naším roztomilým hojdacím drakom! Bude to ich obľúbená hračka a prinesie im pohodlie a radosť. Hojdacie zvieratko je vybavené pevným kovovým rámom, mäkkým polstrovaním a plyšovým poťahom, ale aj stabilným dreveným podstavcom. Je bezpečné, pohodlné a ideálne pre vaše det

shumee Hojdacie zvieratko kôň plyšový 65x32x58 cm ružový
80 €
+ doprava zadarmo

Vaše deti sa budú radi hrať s naším roztomilým hojdacím koníkom! Bude to ich obľúbená hračka a prinesie im pohodlie a radosť. Hojdacie zvieratko je vybavené pevným kovovým rámom, mäkkým polstrovaním a plyšovým poťahom, ale aj stabilným dreveným podstavcom. Je bezpečné, pohodlné a ideálne pre vaše de