Schleich Žriebä dúhového jednorožca s krídlami 70577
9,14 € 8,70 €

Žriebä dúhového jednorožca s krídlami. V horách na Dúhovom ostrove žije okrídlený dúhový jednorožec so žriebätkom. Obidvaja letia cez farebný ostrov až ku konci dúhy a ich krídla sa vo všetkých farbách skvele rozžiaria.

Schleich Morská panna s malým tuleňom v mušli 70564
17,14 € 14,40 €

Obrovská mušľa slúži ako dokonalé útočisko pre morskú pannu a jej malého tuleňa. Vnútri mušle je teplo a útulne. Keď sa ráno mušľa otvára, nádherná morská víla s blonďavými vlasmi vykukne a pozdraví každého, kto prechádza okolo.

Schleich Morský jednorožec žriebä 70572
9,14 € 8,70 €

Morský jednorožec žije v podmorskom svete Meamare v škrupine zasadenej do morských lesov. Iba tí, ktorí sú veľmi trpezliví, sa stretnú s jednorohými rodičmi a ich malými deťmi. A akonáhle ich uvidíte, nikdy na nich už nezabudnete – tri magické bytosti sú tak krásne a tajomné.

Schleich Morský jednorožec žrebec 70571
17,14 € 14,40 €

Morský jednorožec žije v podmorskom svete Meamare v škrupine zasadenej do morských lesov. Iba tí, ktorí sú veľmi trpezliví, sa stretnú s jednorohými rodičmi a ich malými deťmi. A akonáhle ich uvidíte, nikdy na nich už nezabudnete – tri magické bytosti sú tak krásne a tajomné.

Schleich Marween s trblietavým jednorožcom 70567
17,50 € 15,10 €

Krásna kvalitne a do detailu spracovaná a ručne maľovaná figúrka Elky idúci na jednorožcovi. Marween a jej lesklý jednorožec sú úplne odlišní od všetkých ostatných elfov a jednorožcov v krajine Bayala. Marween a jej jednorožec chcú predviesť svoje triky na festivale Elfov.

Schleich Pegas

Schleich Pegas

Hodnotenie: 4,8
16,60 €

Pegas od značky Schleich je ručne maľované zvieratko, ktoré je najviac záhadné v ríši elfov. Vie lietať ako vietor a žije vo vysokých horách. Pegas je vyrobený z veľmi kvalitných materiálov a je vhodný na hranie pre deti od 3 rokov.

Schleich Nazdobený kobyla jednorožca 70573
15,50 €

Krásna kvalitne a do detailu spracovaná a ručne maľovaná figúrka kobyly dúhového jednorožca. Kobyla jednorožca žije so svojou rodinou v pustatine, neďaleko od Soleyas. Miluje sledovanie svojho žriebäťa a poteší ju návštevy elfov, ktorí ju zdobia kvetmi, korálky a drahokamy.

Schleich Hviezdny Pegas, kobyla
16,38 € 14,40 €

Rozšírte svoju zbierku čarovných bytostí o túto veľmi krásnu, ručne maľovanú a detailne spracovanú figúrku kobyly hviezdneho Pegasa. Pochádza z nekonečna vesmíru, čo je vidieť na prvý pohľad.

Schleich Nazdobené žriebä Pegasa jednorožca 70575
8,50 € 8,30 €

Krásna kvalitne a do detailu spracovaná a ručne maľovaná figúrka žriebä dúhového jednorožca. Malý okrídlený jednorožec je jedným z najviac fascinujúcich tvorov v celej ríši Bayala. Má krútený čarovný roh a krídla ako jeho otec.

Schleich Postavička z filmu dráčik Antylar 70712
20,40 €

Krásna kvalitne a do detailu spracovaná a ručne maľovaná filmová figúrka dráčika Antylar. Figúrka Antylar je súčasťou tematického sveta Bayala od firmy Schleich.

Schleich Pegas žriebä 70543
8,50 € 7,90 €

Krásna kvalitne a do detailu spracovaná a ručne maľovaná figúrka žriebä obláčkového Pegasa. V celej krajine hviezdnych elfov neexistuje krajší a tajuplnější čarovná bytosť ako malé žriebä obláčikového Pegasa. Je veľmi plaché a uzrelo ho doteraz na vlastné oči len niekoľko málo elfov.

Schleich Morská panna Feya na podvodnom jednorožcovi 70593
18 € 16,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásna kvalitne a do detailu spracovaná a ručne maľovaná figúrka víly Feya na jednorožcovi. Víla Feya sprevádza svoju najlepšiu kamarátku na dobrodružnom výlete do Meamare! Figúrka je súčasťou tematického sveta Bayala.

Schleich Dúhový jednorožec žrebec 70525
8,70 €

Krásna kvalitne a do detailu spracovaná a ručne maľovaná figúrka žrebä dúhového jednorožca. Hriva dúhových jednorožcov žiari v lúčoch vychádzajúceho slnka všetkými farbami dúhy. Ich boky zdobia farebné drahokamy. Tieto zvieratá sú opradené tajuplnými príbehmi, o ktorých nikto nevie, či sú pravdivé. Ale všetci si sú za jedno, že dúhové jednorožce sú unikátne krásne a magické zvieratá.

Schleich víla Eyela s jednorožcom ľadová socha 70587
16 € 14 €

Krásna kvalitne a do detailu spracovaná a ručne maľovaná figúrka víly so sochou a doplnkami. Majestátna víla Eyela je korunná princezná všetkých víl a jedna z najväčších hviezd filmu Bayala. Z Eyely vyžaruje krása, milosť, šľachetnosť a majestátnosť. Je tiež pozorná, skromná, múdra, spravodlivá, inteligentná, priateľská, veľkorysá, starostlivá a srdečná.

Schleich Seraina magická kvetinová loď 42444
64,50 € 54,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Roztomilá súprava s Bayala tematikou. Kvalitne a do detailu spracované a ručne maľované figúrky a doplnky. Seraina kúzelná kvetinová loď nielen nádherne vyzerá, ale môžeš na nej veľa objaviť. Na palube je s tebou veselá lietajúca veverička, ktorá v strážnom koši hľadá nové, čarovné dobrodružstvá. A roztomilý jednorožec, ktorý síce najradšej jazdí v pomocnom člne, ale rád je aj hosťom na palube. V noci sa paluba lode vďaka sklápacej streche premení na príjemné miesto na spánok.

Alltoys Jednorožec súprava Sparkle Girlz
15,40 € 10,60 €

Táto krásna jednorožčia rodinka očarí každú malú princeznú. Farebná hriva každého jej člena je tak hebučká na dotyk, že sa jej bude chcieť dotýkať neustále. Navyše úplne láka k česaniu a zapletaniu vrkôčikov. Kto by mu dokázal odolať?

Schleich Morská panna s morským koníkom v mušli 70563
17,14 € 14 €

Obrovská mušľa slúži ako dokonalé útočisko pre morskú pannu a jej morského koníka. Vnútri mušle je teplo a útulne. Morský koník bol ešte mláďa, keď jedného dňa doplával až k oknu fialového domu so zlatou, špicatou strechou.

Schleich Dúhový jednorožec žrebec 70523
16 € 14,40 €

Krásna kvalitne a do detailu spracovaná a ručne maľovaná figúrka žrebca dúhového jednorožca. Hriva dúhových jednorožcov žiari v lúčoch vychádzajúceho slnka všetkými farbami dúhy. Ich boky zdobia farebné drahokamy. Tieto zvieratá sú opradené tajuplnými príbehmi, o ktorých nikto nevie, či sú pravdivé. Ale všetci si sú za jedno, že dúhové jednorožce sú unikátne krásne a magické zvieratá.

Schleich Morská panna s korytnačkou v mušli 70562
17,14 € 14 €

Obrovská mušla slúži ako dokonalé útočisko pre mladú morskú pannu a jej korytnačku. Vnútri mušli je teplo a útulne. Pri vychádzke na koralový útes našla morská panna malú korytnačku, ktorá sa stratila. Rozhodla sa preto vziať korytnačku so sebou domov a odvtedy sú z nich najlepší priatelia.

Schleich víla Nuray s havranom Munynom 70586
10,90 € 9,90 €

Krásna kvalitne a do detailu spracovaná a ručne maľovaná figúrka víly. Tajomná a magická tieňová víla Nuray je princezná tieňových víl a jedna z filmových hviezd Bayala. Žije v mystickom svete tieňových víl a miluje Munyna, tajomného havrana svojej tety.

Schleich víla Surah s papagájom Kuackom 70584
10,90 € 10,20 €

Krásna kvalitne a do detailu spracovaná a ručne maľovaná figúrka víly. Veselá a dobrodružná slnečná víla Surah, princezná a jedna z filmových hviezd Bayala. Ona a jej sestra Sera sú kráľovskými dvojčatami v kráľovstve Bayala. Surah má krídla tieňovej víly, vďaka tomu môže lietať aj v noci.

Schleich víla Feya 70582
10,90 € 9,10 €

Krásna kvalitne a do detailu spracovaná a ručne maľovaná figúrka víly. Krásna, zlatovlasá a zábavná víla Feya je jednou z hviezd filmu Bayala. Je najlepšou priateľkou Eyely, korunnej princeznej kráľovstva Bayala. Miluje jazdu na koni a má najväčšie srdce všetkých víl.

Schleich Nazdobený žrebec Pegasa 70574
17 €

Krásna kvalitne a do detailu spracovaná a ručne maľovaná figúrka Pegasa. Rodina magických bytostí žije v jazeru: okrídlený kôň, jednorožec a žriebä. Žrebec Pegas rozťahuje svoje trblietavá krídla a letí smerom k obzoru. Učí svoje malé žriebä, aby tiež skúsilo lietať. Elfovia sa tu často zastavujú, češú mu lesklú hrivu a zdobí ho kvetinami. Je to najrýchlejší tvor v krajine Bayala.

Schleich Elfia víla "Gabriella"
16,62 € 13,60 €

Princezná Gabriela je sestrou nemenej známej princeznej Isabelly. Miluje jazdu na koni okolo koralových útesov. Najväčším priateľom je stará chobotnica Bombrak. Má pohyblivé ruky a vďaka magnetu na sedle sedia stabilne. Figúrka je maľovaná ručne.

Schleich Elfí víla Michelle 70555
14 € 10,20 €

Krásna kvalitne a do detailu spracovaná a ručne maľovaná figúrka Morskej víly. Morská víla Michelle má nového priateľa. Je to malý morský koník s menom Miniki. Objavil sa u Michelle v podvodnej kvetinovej záhrade pred niekoľkými týždňami a už ju neopustil.

Schleich víla Sera s Jarom 70583
20,50 € 16,60 €

Krásna kvalitne a do detailu spracovaná a ručne maľovaná figúrka zo sveta Bayala. Slnečná víla a princezná Sera a tieňový chlapec Jaro sú dve filmové hviezdy z filmu Bayala. Sera a jej sestra Surah sú kráľovské dvojčatá v kráľovstve Bayala. Jaro patrí do rodiny tieňovej víly a je priateľský, odvážny a ochotný. Hoci Sera a Jaro pochádzajú z dvoch rôznych svetov, sú spojení zvláštnym putom a pomáhajú si.

Lamps Kôň modrý s hýbajúcimi krídlami-32%
13,40 € 9,10 €

Výpredaj

Tento koník, ktorý hýbe krídlami urobí radosť každému malému dievčatku. Po vložení batérií koník chodí, hýbe krídlami a hrá. Preleť sa s koníkom ďaleko do krajiny rozprávok.

Schleich Dúhový jednorožec s krídlami 70576
17,14 € 14,40 €

V horách na Dúhovom ostrove žije okrídlený dúhový jednorožec s žriebätkom. Dvaja z nich letia cez farebný ostrov až ku koncu dúhy a ich krídla sa vo všetkých farbách skvele rozžiaria. Niekedy jednorožec doslova splynie s dúhou! Vstúpte do ich sveta a pozrite sa na ne!

Safari Ltd. Hippocampus

Safari Ltd. Hippocampus

Hodnotenie: 4,7
15,10 € 14,70 €

Hippocampus je mýtické zviera, ktorého telo je spodnou časťou ryba a hornou časťou kôň. Ďalšími jeho názvami sú Merhorse alebo Morský kôň, avšak nejde tu o živé zviera. Hippocampus pochádza z fenických mýtov. Úzko súvisí s ďalším mýtickým stvorením Capricorn (pol tela koza, pol tela ryba), ktorý ako Kozorožec je jedným zo znamení Zverokruhu. A ako figúrku ho môžete mať aj doma.

Schleich Mesačný jednorožec
16,38 € 14,70 €

Rozšírte svoju zbierku čarovných bytostí o túto veľmi krásnu, ručne maľovanú a detailne spracovanú figúrku mesačného jednorožca. Tento hrdý žrebec, ktorý priateľskými, otvorenými očami stále bdie nad bezpečím svojej rodiny, hviezdnej kobyly pegasa a ich spoločného žriebäťa jednorožca.

Schleich Dúhový jednorožec kobyla 70524
16 € 14,40 €

Krásna kvalitne a do detailu spracovaná a ručne maľovaná figúrka kobyly dúhového jednorožca. Hriva dúhových jednorožcov žiari v lúčoch vychádzajúceho slnka všetkými farbami dúhy. Ich boky zdobia farebné drahokamy. Tieto zvieratá sú opradené tajuplnými príbehmi, o ktorých nikto nevie, či sú pravdivé. Ale všetci si sú za jedno, že dúhové jednorožce sú unikátne krásne a magické zvieratá.

Schleich Víla Eyelas na zlatom jednorožcovi 42508
18 € 17,80 €

Krásna kvalitne a do detailu spracovaná a ručne maľovaná figúrka víly na zlatom jednorožcovi. Kedykoľvek sa Eyela posadí na zlatého jednorožca, premýšľa, aké dobrodružstvá na ňu čakajú. Magický jednorožec má veľmi úžasné schopnosti a zakaždým korunnú princeznú prekvapí. Figúrka je súčasťou tematického sveta Bayala.

Schleich Elfia víla "Isabelle"
16,62 € 13,60 €

Ručne maľovaná víla Isabelle sa čoskoro stane kráľovnou podmorského sveta. V ruke drží žezlo a jej záľubou je zbieranie šperkov a jazda na svojom priateľovi Aryonovi. Má pohyblivé ruky a jej príslušenstvo je zameniteľné. Vďaka magnetu, sedí na sedle koňa stabilne. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Schleich Dračí ostrov s pokladom 42436
26,50 € 20,40 €

Sada kvalitne a do detailu spracované s ručne maľovanými figúrkami Dračej matky s bábätkom a doplnkami. Magický dračí ostrov síce nie je obrovský, ale je s ním obrovská zábava. Dračia mama, roztomilé dračie bábätko a bábätko delfína sa tu rozhodne nenudí. Dračie bábätko sa môže hojdať v hojdacej sieti, uvelebiť sa na chrbte svojej mamičky alebo sa vo vajci kotúľať po piesočnej šmýkačke, zatiaľ čo tie s dračou mamou stráži magický dračí krištáľ v truhle s pokladom.

Schleich Morská panna na morskom jednorožcovi 42509
18 € 17 €

Krásna kvalitne a do detailu spracovaná a ručne maľovaná figúrka morskej panny na morskom jednorožcovi. Tá žije so svojím perleťovým jednorožcom v podmorskom svete. Preskúmajte ich čarovný svet a navštívte priateľov, morské panny Annabelle, Isabelle, Gabrielle a Michelle! Morská panna vždy rozpráva vzrušujúce príbehy o dobrodružstvách, ktoré zažila a ukazuje nádherné darčeky, ktoré si zo svojich výletov priniesla.

Schleich Žriebä jednorožca s hviezdami
8,95 € 8,70 €

Rozšírte svoju zbierku čarovných bytostí o túto veľmi krásnu, ručne maľovanú a detailne spracovanú figúrku žriebätka jednorožca. Aj malý roh žriebäťa jednorožca má už veľkú čarovnú silu.

Schleich Marweenova detská škôlka 42520
32,50 € 26,50 €

Roztomilá súprava s Bayala tematikou. Kvalitne a do detailu spracované a ručne maľované figúrky a doplnky. Elfka Marween má schopnosť hovoriť so zvieratami a drakmi. Vo svojej materskej škôlke sa o dráčiky a okrídlenú mačku stará spoločne s Piuhom medvedíkom čistotným. Denný program zahŕňa hranie, bláznenie, spievanie, tanec, smiech, občerstvenie a zdriemnutie.

Schleich Morský jednorožec kobyla 70570
17,14 € 14,40 €

Morský jednorožec žije v podmorskom svete Meamare v škrupine zasadenej do morských lesov. Iba tí, ktorí sú veľmi trpezliví, sa stretnú s jednorohými rodičmi a ich malými deťmi. A akonáhle ich uvidíte, nikdy na nich už nezabudnete – tri magické bytosti sú tak krásne a tajomné.