Mikro hračky Mat plyšový 25cm na batérie
17,08 € 13,90 €

Plyšová postavička šikovného kutila Mata o veľkosti 25cm zo svetoznámeho kresleného seriálu A je to! Pat po stlačení bruška hrá obľúbenú melódiu zo seriálu.

MÚ BRNO Krtko 15cm sediaci, hovoriaci
16,90 €

Plyšová postavička hovoriaceho Krtka. Krtko po stlačení náhodne prehráva vybrané originálne zvuky z rozprávok o Krtkovi. Napájanie na batérie. Prateľný bez hracieho strojčeka.

Clementoni Plyšový leňochod
19,37 € 15,90 €

Plyšový leňochod s interaktívnym tlačidlom na brušku prehrá veľa veselých melódií a vykúzli úsmev na tvári dieťaťa. Suchý zips na končatinách umožní deťom objatie alebo zavesenie leňochoda do rôznych pozícií-aj hlavou dole!

MÚ BRNO Čertica Berta 23cm, rozprávajúca CZ
16,99 € 12,90 €

Plyšová čertica Berta pobaví malých aj veľkých celkom 17-timi rôznymi čertovskými riekankami a zvukmi, ktoré sa prehrávajú v náhodnom poradí po stlačení bruška. Ak sa na cestách zašpiní, len vytiahnite zvukový modul a telíčko vyperte.

MaDe Pes Yorkshir s vodítkom
22,29 € 17,90 €

Vezmi svojho chlpatého kamaráta na prechádzku. Psík je schopný chodiť a štekať na povel. V priebehu prechádzky psík veselo vrtí chvostíkom. Prežite spoločne mnoho zábavných chvíľ.

Wiky Veselá sliepočka znášajúca vajcia
26,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Veselá plyšová sliepočka, ktorá znáša farebné vajíčka! Sliepočka je na batérie. Súčasťou sú tri vajíčka. Plyšová hračka je vhodná ako darček pre všetky deti.

Wiky Smejúci sa a šantiaci psík
21,72 € 14,90 €

Posledný kus za túto cenu!

S týmto roztomilým psíkom zažijú deti určite veľa zábavy. Plyšový štvornohý kamarát pre dievčatá aj chlapcov je na batérie. Psík vie veľa vecí a pre deti bude určite dobrým kamarátom.

Wiky Vysmiaty psík

Wiky Vysmiaty psík

Hodnotenie: 5
21,72 € 14,90 €

Posledný kus za túto cenu!

S týmto roztomilým vysmiatym psíkom deti určite zažijú veľa zábavy. Plyšový štvornohý kamarát pre dievčatá aj chlapcov je na batérie. S úsmevom ide všetko lepšie, rovnako ako s týmto psíkom.

Mac Toys Francúzsky buldoček chodiaci
26,80 € 20,90 €

Roztomilý štvornohý chlpatý kamarát, ktorý s vami pôjde na prechádzku. Rozkošný francúzsky buldoček deti určite zaujme a deti si s ním užijú veľa zábavy nielen pri venčení. Psík vie štekať a vrtieť chvostom.

Mikro hračky Pat plyšový 25cm na batérie
17,08 € 13,90 €

Plyšová postavička šikovného kutila Pata o veľkosti 25cm zo svetoznámeho kresleného seriálu A je to! Pat po stlačení bruška hrá obľúbenú melódiu zo seriálu.

Alltoys Papagáj Oskar

Alltoys Papagáj Oskar

Hodnotenie: 4,3
23,90 €

Papagáj Oskar opakuje frázy zábavným hlasom. Neopakuje len slová, ale aj intonáciu. Povedzte frázu alebo akékoľvek slovo a niekoľko sekúnd počkajte. Oskar zopakuje to, čo ste povedali. Oskar vie aj zvuky – smiech, kašeľ!

MaDe Pes foxteriér s vodítkom
22,25 € 16,90 €

Vezmi svojho chlpatého kamaráta na prechádzku. Psík vie chodiť a štekať na povel. V priebehu prechádzky psík veselo vrtí chvostíkom. Prežite spoločne mnoho zábavných chvíľ.

FurReal Friends Walkalots veľký pes
27,38 € 23,36 €

Ste pripravení vyraziť na prechádzku? Domáci maznáčikovia Walkalots of FurReal už sa na to veľmi tešia. Vďaka unikátnemu pripojovaciemu systému môžete mať na vodítku jedného alebo viacerých maznáčikov naraz. Maznáčikovia pri pohybe vydávajú zvuky, hýbu hlavou a chvostíkom, takže vyzerajú ako živí.

MaDe Oslík opakujúci a chodiaci
15,40 € 13,80 €

Veselý opakujúci a chodiaci oslík. Interaktívne zvieratko opakuje, čo počuje a chodí. Oslík je vysoký 21 cm a deti zaujme predovšetkým svojim roztomilým výrazom. Pre deti od 3 rokov.

TM Toys Interaktívny psík Lola
44,07 € 35,90 €

Interaktívny plyšový psík Lola chodí, šteká, hýbe hlavou a krúti chvostom. Lola dokáže reagovať na 5 povelov v českom jazyku. Kúpte svojim deťom psíka, ktorý nehryzie a nepotrebuje venčiť!

Star Wars Baby Yoda plyšová hovoriaca figúrka
31 €

Novinka

Roztomilý elektronický plyšový Baby-Yoda vydávajúce autentické zvuky podľa seriálu. Ikonická bytosť zatiaľ neznámeho pôvodu očarila celý svet a dostala prezývku Baby-Yoda. Táto plyšová figúrka je inšpirovaná touto záhadnou postavou zo seriálu Mandalorianov, ktorý voľne nadväzuje a úspešnú ságu Star Wars.