MECCANO Mecca pavúk
99,99 €
97,14 €
+ doprava zadarmo

Exkluzívne

Mecca Pavúk je neuveriteľný. Zostav si ho zo stavebnice Meccano. Pavúk potom ožije a pohybuje sa, vydáva zvuky, vníma veci a pohyb okolo seba infra lúčom a dokonca strieka aj vodu. Dá sa ľahko naprogramovať, alebo ovládať cez aplikáciu.


Vtech Kidizoom Smart Watch DX7 - zelené
68,99 €
+ doprava zadarmo

Revolučné detské hodinky s pohybovým snímačom a dotykovým displejom. Fotí, natáča video, záznamník zvuku s meničom hlasu, stopky, digitálny a analógový čas. Nabíjanie cez USB. Prehráva video. Zabudované pohybové a bežné hry, strihový program, menič hlasu, výučba hodín.


Vtech Kidizoom Smart Watch DX7 - modré
68,99 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Revolučné detské hodinky s pohybovým snímačom a dotykovým displejom. Fotí, natáča video, záznamník zvuku s meničom hlasu, stopky, digitálny a analógový čas. Nabíjanie cez USB. Prehráva video. Zabudované pohybové a bežné hry, strihový program, menič hlasu, výučba hodín.


GoGEN Kapesní hra MAXI HRY 150
38 €

26,40 €

Skvelá vrecková hra s uhlopriečka displeja 2,7 ". Hra je vybavená 150-klasickými arkádovými hrami. Deti i rodičia ocenia hlavne malé rozmery a nízku hmotnosť. Je čas si hrať!


Vtech Kidizoom Smart Watch DX7 - maskovací
66,70 €
65,13 €
+ doprava zadarmo

VTech® Kidizoom® Smartwatch DX7 jsou ještě více ""chytré"" hodinky pro děti, s ještě více zábavnými hrami a úžasnými akčními pohybovými aktivitami.


Mac Toys Strieľanie na plechovky
44,36 €

36,96 €

Vyskúšaj si aké to je byť pištoľníkom na divokom západe. Hra Zostrel plechovky je zábavná a bezpečná hra na doma. Zostrel plechovky a fľaše, pomocou westernovej pištole na vzdialenosť až 6 metrov. Keď zasiahneš počuješ zvuk a plechovka vyletí.


Mac Toys Strel ducha
30,63 €

17,60 €

Poďte si s našou skvelou hrou užiť strašidelnú zábavu, pri ktorej zažijete veľa zábavy aj s celou rodinou a kamarátmi. Duchovia je zábavná spoločenská hra. Cieľom hry je trafiť čo najviac duchov.


Cobi Virtuálna Realita REEL FEEL Motokros
54,40 €

46,63 €
+ doprava zadarmo

Simulátor virtuálnej reality VR Real Feel Motocross vás posadí do sedadla jazdca svojou 3D HD grafikou a silnou odozvou riadidiel. Pocítite každý náraz, skok a pád! Hrajte kdekoľvek! Stiahnite si aplikáciu zadarmo, nasaďte telefón do náhlavnej súpravy, vyberte si motorku a typ trate a vyhrajte závod!


Mac Toys Šialený  profesor
23 €

20,31 €

Šialený profesor. Hra, ktorá podporuje slovnú zásobu detí i dospelých. Vyber si tému, na ktorú hráči budú musieť hovoriť slová. Ak niekto nevie už žiadne slovo, tak dostane trestnú nulu. Hráč, ktorý má najmenej trestných núl vyhráva.


Wiky Izbové telefóny na batérie 2ks
11,81 €

10,59 €

Funkčné telefóny izbové na batérie. Dvojica telefónov z izby do izby sú spojené 7 metrov dlhým káblom. Hračka môže slúžiť nielen k detským hrám, ale tiež k spojeniu trebárs s mamičkou v kuchyni. Stačí len na jednom prístroji stlačiť číselník a druhý začne vyzváňať.


Epee Cool games - Spy code
39,49 €

33,27 €

Vydajte sa na lúpežnú misiu a získajte poklady uložené v sejfe. Zábavná hra pri ktorej sa za pomoci kariet, odtlačkov prstov a stetoskopu budete snažiť dostať do trezoru a odniesť si lup. Víťazom sa stáva ten lupič, ktorý ako prvý získa 5 mincí, alebo 2 diamanty.


EP LINE Cool games - Uskoč!
36,97 €

33,27 €

Pozor na vyhladovanú dravú rybu. Skáčte z kameňa na kameň a utečte šialenej rybe. Hra, ktorá rozvíja detské motorické zručnosti. Rozmiestnite kamene po hracej ploche, skáčte z kameňa na kameň. Kto sa dotkne zeme stráca jeden kameň. Kto posledný zostane stáť na kameni, vyhráva.


Epee Cool games – Zombia ruka
36,97 €

33,27 €

Hovoríte pravdu? Ste pripravení plniť bláznivé úlohy? Zombie ruka obchádza dookola stola. Bojíte sa? Vyberie si jedného hráča a ukáže na neho svojim prstom. Dôkladne si rozmyslite, či zvolíte pravdu alebo výzvu. Zábavná hra, ktorú vyhrá hráč, ktorý bude mať ako prvý šesť kariet.


Mattel View-Master zážitkový balíček: Divočina
14,79 €

11,09 €

Kotúč edícia Divočina pre View-Master VR vás vezme na cestu medzi svetové šelmy a ďalšie exotické zvieratá. Vložte svoj chytrý telefón a užite si obklopenie virtuálnou realitou – zoznámte sa s koalami, levmi alebo leňochodmi pomocou View-Mastera.


Vtech V.Smile M, joystic - blue
39,99 €
39 €

Posledný kus za túto cenu!

V. Smile bezdrôtový joystic v modrom prevedení je skvelé príslušenstvo k vzdelávaciemu systému V. SMILE MOTION. Umožní druhému hráčovi zapojiť sa do hry. Ak máte doma dve milé deti je ovládanie to pravé pre vás.


Mac Toys ra Chodiace zombie
49,79 €

42,51 €
+ doprava zadarmo

A je to tu, vedcom unikol smrtiace vír meniaci ľudí na krvilačné zombie. Bráň sa! Jeden zo zombíkov sa ťa snaží dostať, vezmi do rúk pištoľ a zneškodni ho. Keď zombíka behom 30 sekúnd deväťkrát správne zasiahneš, prežiješ.


Cobi Virtuálna Realita REEL FEEL Preteky
54,40 €

46,63 €
+ doprava zadarmo

Simulátor virtuálnej reality VR Real Feel™ Preteky vás posadia na sedadlo vodiča svojou 3D HD grafikou a silnou odozvou volantu. Stiahnite si aplikáciu zadarmo, nasaďte telefón do náhlavnej súpravy, vyberte si auto, vyberte si trať a vyhrajte závod!


Cobi Virtuálna Realita REEL FEEL Krotitelia votrelcov
54,40 €

46,63 €
+ doprava zadarmo

Vydajte sa na intergalaktické dobrodružstvo, kde zachránite Zem pred votrelcami v neuveriteľnej 3D bitke! Simulátor virtuálnej relality VR Real Feel™ Krotitelia votrelcov vás pasuje na veliteľa svojou 3D grafikou a silnou spätnou odozvou zbrane.


GoGEN Herná konzola 2,5'' LCD displej - 80 hier
23,40 €

Skvelá vrecková elektronická hra pre menšie deti už od 3 rokov veku, ktorá vďaka svojej nízkej hmotnosti a malým rozmerom môže byť neustále po ruke. V aute, pri nákupoch s rodičmi, pri návštevách, kde sú len dospeláci a všade tam, kde sa vaše dieťa nudí a potrebuje sa na chvíľu zabaviť. Hra obsahuje 80 športových a arkádových hier.


Mac Toys Magic Jinn nová postava - modrý CZ
25,86 €
24,75 €

Skvelá interaktívna hračka Magic Jinn pre malých mysliteľov. Podarí sa deťom myslieť na zviera, ktoré Jinn neuhádne? Na začiatku hry si dieťa pomyslí na akékoľvek zviera. Jinn sa otázkami, na ktoré dieťa zodpovedá iba áno nie alebo neviem, dopátra až ku zvieraťu, na ktoré si myslelo. Hračka rozpráva po česky.