Santoro Gorjuss Fiesta peračník dvojzipsový plný My Gift to You
34,90 €

Vecičky Santoro sú nielen úžasne praktické, ale vďaka originálnemu umeleckému dizajnu sú aj nesmierne estetické. Krásny trojposchodový peračník z kolekcie Gorjuss Fiesta s motívom roztomilej bábiky si vás získa na prvý pohľad.Štýlový a praktický peračník, ktorý má dve poschodia plné pasteliek, fixi

Santoro Gorjuss Fiesta peračník dvojzipsový plný Cobwebs
34,90 €

Vecičky Santoro sú nielen úžasne praktické, ale vďaka originálnemu umeleckému dizajnu sú aj nesmierne estetické. Krásny trojposchodový peračník z kolekcie Gorjuss Fiesta Cobwebs s motívom roztomilej bábiky si vás získa na prvý pohľad.Štýlový a praktický peračník, ktorý má dve poschodia plné pasteli

Herlitz Plný peračník srdce modré 2 poschodia
13 € 11,40 €

Dvojposchodový peračník s motívom srdca je kompletne vybavený písacími potrebami, ktoré bude žiak v škole potrebovať. Zapínanie je na kvalitný zips, použitý materiál je ľahko umývateľný.

Herlitz Plný peračník Góóól, 2 poschodia
12,94 € 11,40 €

Dizajnový peračník s motívom futbalovej lopty poteší každého malého školáka! S veľkým množstvom príslušenstva si vaše dieťa vystačí na veľkú časť školského roka. Je čas pripraviť sa na prvý školský deň!

Herlitz Plný peračník Čarovný kôň, 2 poschodia
12,94 € 11,40 €

Dizajnový peračník **s motívom koňa poteší každú malú školáčku! **S veľkým množstvom príslušenstva si vaše dieťa vystačí na veľkú časť školského roka. Je čas pripraviť sa na prvý školský deň!

Herlitz Plný peračník drak červený, 2 poschodia
11,21 € 10,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Dizajnový peračník s motívom Drak poteší každého malého školáka! S veľkým množstvom príslušenstva si vaše dieťa vystačí na veľkú časť školského roka. Je čas pripraviť sa na prvý školský deň.

Stil Školský peračník dvojposchodový Free style
8,50 € 7,50 €

Školský dvojposchodový peračník v modernom dizajne. Peračník má dve praktické poschodia na uloženie písacích potrieb a iných drobností. Každé poschodie má samostatné uzatváranie na zips. Peračník je vyrobený z kvalitných a odolných materiálov.

Stil Školský peračník dvojposchodový Owlet
8,50 € 4,90 €

Školský dvojposchodový peračník v roztomilom dizajne so sovičkami. Peračník má dve praktické poschodia na uloženie písacích potrieb a iných drobností. Každé poschodie má samostatné uzatváranie na zips. Peračník je vyrobený z kvalitných a odolných materiálov.

Stil Školský peračník dvojposchodový Candy
8,55 € 7,50 €

Školský dvojposchodový peračník v roztomilom dizajne s bodkami. Peračník má dve praktické poschodia na uloženie písacích potrieb a iných drobností. Každé poschodie má samostatné uzatváranie na zips. Peračník je vyrobený z kvalitných a odolných materiálov.

Stil Školský peračník dvojposchodový One Colour tyrkys
8,50 € 7,50 €

Školský dvojposchodový peračník v modernom jednofarebnom dizajne. Peračník má dve praktické poschodia na uloženie písacích potrieb a iných drobností. Každé poschodie má samostatné uzatváranie na zips. Peračník je vyrobený z kvalitných a odolných materiálov.

Stil Školský peračník dvojposchodový Jágr Kids
9,80 €

Školský dvojposchodový peračník s unikátnym dizajnom Jaromíra Jágra. Peračník má dve praktické poschodia na uloženie písacích potrieb a iných drobností. Každé poschodie má samostatné uzatváranie na zips. Peračník je vyrobený z kvalitných a odolných materiálov.

Stil Školský peračník dvojposchodový Flower Dream
9 €

Školský dvojposchodový peračník v roztomilom kvetinovom dizajne. Peračník má dve praktické poschodia na uloženie písacích potrieb a iných drobností. Každé poschodie má samostatné uzatváranie na zips. Peračník je vyrobený z kvalitných a odolných materiálov.