Stil Školský peračník dvojposchodový Jágr 68 modrý-57%
9,30 €

3,99 €

Akcia

Školský dvojposchodový peračník s dizajnom Jaromíra Jágra. Peračník má dve praktické poschodia na uloženie písacích potrieb a iných drobností. Každé poschodie má samostatné uzatváranie na zips. Peračník je vyrobený z kvalitných a odolných materiálov.


Herlitz Plný peračník kone, 2 poschodia-20%
9,30 €

7,39 €

Akcia

Dvojposchodový peračník s motívom koní je kompletne vybavený písacími potrebami, ktoré bude žiak v škole potrebovať. Zapínanie je na kvalitný zips, použitý materiál je ľahko umývateľný.


Herlitz Plný peračník drak červený, 2 poschodia
11,21 €
10,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Dizajnový peračník s motívom Drak poteší každého malého školáka! S veľkým množstvom príslušenstva si vaše dieťa vystačí na veľkú časť školského roka. Je čas pripraviť sa na prvý školský deň.


Back Me Up Dvoupatrový, plněný penál NO FEAR ARMY FLOWER
11,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Školský peračník v modernom dizajne No Fear je kompletne vybavený. Skladá sa z z dvoch poschodí na uloženie všetkých písacích potrieb i iných drobností. Každé poschodie má samostatné uzatváranie na zips.


Stil Školský peračník dvojposchodový Sweet Horse
8,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Školský dvojposchodový peračník v roztomilom dizajne Sweet horse. Peračník má dve praktické poschodia na uloženie písacích potrieb a iných drobností. Každé poschodie má samostatné uzatváranie na zips. Peračník je vyrobený z kvalitných a odolných materiálov.


Stil Školský peračník dvojposchodový Best Friends
7,80 €
7,70 €

Školský dvojposchodový peračník v roztomilom dizajne so šteniatkami. Peračník má dve praktické poschodia na uloženie písacích potrieb a iných drobností. Každé poschodie má samostatné uzatváranie na zips. Peračník je vyrobený z kvalitných a odolných materiálov.


Herlitz Plný peračník srdce modré 2 poschodia
11,24 €

9,30 €

Dvojposchodový peračník s motívom srdca je kompletne vybavený písacími potrebami, ktoré bude žiak v škole potrebovať. Zapínanie je na kvalitný zips, použitý materiál je ľahko umývateľný.


Stil Školský peračník dvojposchodový Tatra
9,30 €

6,90 €

Školský dvojposchodový peračník s dizajnom hasičskej Tatry. Peračník má dve praktické poschodia na uloženie písacích potrieb a iných drobností. Každé poschodie má samostatné uzatváranie na zips. Peračník je vyrobený z kvalitných a odolných materiálov.


Stil Školský peračník dvojposchodový Indian Summer
8,50 €
7,70 €

Školský dvojposchodový peračník v roztomilom dizajne s pierkami. Peračník má dve praktické poschodia na uloženie písacích potrieb a iných drobností. Každé poschodie má samostatné uzatváranie na zips. Peračník je vyrobený z kvalitných a odolných materiálov.


Stil Školský peračník dvojposchodový Candy
8,55 €

6,30 €

Školský dvojposchodový peračník v roztomilom dizajne s bodkami. Peračník má dve praktické poschodia na uloženie písacích potrieb a iných drobností. Každé poschodie má samostatné uzatváranie na zips. Peračník je vyrobený z kvalitných a odolných materiálov.


Stil Školský peračník dvojposchodový Flower Dream
8,80 €

Školský dvojposchodový peračník v roztomilom kvetinovom dizajne. Peračník má dve praktické poschodia na uloženie písacích potrieb a iných drobností. Každé poschodie má samostatné uzatváranie na zips. Peračník je vyrobený z kvalitných a odolných materiálov.


Stil Školský peračník dvojposchodový Free style
8,90 €

Školský dvojposchodový peračník v modernom dizajne. Peračník má dve praktické poschodia na uloženie písacích potrieb a iných drobností. Každé poschodie má samostatné uzatváranie na zips. Peračník je vyrobený z kvalitných a odolných materiálov.


Stil Školský peračník dvojposchodový Jágr 68 čierny
9,30 €

6,90 €

Školský dvojposchodový peračník s dizajnom Jaromíra Jágra. Peračník má dve praktické poschodia na uloženie písacích potrieb a iných drobností. Každé poschodie má samostatné uzatváranie na zips. Peračník je vyrobený z kvalitných a odolných materiálov.


Stil Školský peračník dvojposchodový Jágr Kids
9,70 €

Školský dvojposchodový peračník s unikátnym dizajnom Jaromíra Jágra. Peračník má dve praktické poschodia na uloženie písacích potrieb a iných drobností. Každé poschodie má samostatné uzatváranie na zips. Peračník je vyrobený z kvalitných a odolných materiálov.


Stil Školský peračník dvojposchodový One Colour tyrkys
8,50 €

7,10 €

Školský dvojposchodový peračník v modernom jednofarebnom dizajne. Peračník má dve praktické poschodia na uloženie písacích potrieb a iných drobností. Každé poschodie má samostatné uzatváranie na zips. Peračník je vyrobený z kvalitných a odolných materiálov.


Stil Školský peračník dvojposchodový Owlet
8,50 €

4,80 €

Školský dvojposchodový peračník v roztomilom dizajne so sovičkami. Peračník má dve praktické poschodia na uloženie písacích potrieb a iných drobností. Každé poschodie má samostatné uzatváranie na zips. Peračník je vyrobený z kvalitných a odolných materiálov.