Woody Garáž trojpodlažná s príslušenstvom
54,50 € 45,40 €

Drevená garáž je skvelým doplnkom do každej izby. Vďaka jedinečnému systému je možné garáž napojiť k vláčkodráhe alebo ceste. Výrobok obsahuje 5 ks príslušenstva. Garáž má funkčný výťah na kľučku.

Aga4Kids Hracia súprava Požiarna stanica
23,20 €
+ doprava zadarmo

Tento veľký hrací set FIRE STATION od firmy Aga4Kids s bohatým príslušenstvom, je určený pre všetky malé chlapcov čo milujú hasičov a všetko okolo nich.

Aga4Kids Hracia súprava HUBERT GARAGE
49,70 €
+ doprava zadarmo

Tento veľký hrací set HUBERT GARAGE od firmy Aga4Kids s bohatým príslušenstvom, je určený pre všetky malých chlapcov čo milujú autá a všetko okolo nich.

Aga4Kids Hracia súprava PIRATE
75,40 €
+ doprava zadarmo

Tento pirátsky hrací set sa skladá z dvoch základných častí, veľké pirátske lode a prieskumné vyhliadkovej veže s bohatým príslušenstvom.

Bino Parkovisko drevené s výťahom
45,06 € 22,90 €

Parkovisko drevené dvojpodlažné s autíčkami. Parkovanie patrí k najnáročnejším manévrom s autom. Obzvlášť, keď vodič musí zaparkovať na viacpodlažnom parkovisku. Natrénujte parkovanie s niekoľkými farebnými autíčkami.

Bino Hasičská stanica, 13 dielov
70,28 € 39,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásna hasičská stanica pre malých chlapcov. Prežite si s deťmi hasičské dobrodružstvo s touto kvalitnou drevenou sadou, ktorá obsahuje hasičskú stanicu, hasičské auto, helikoptéru, panáčikov ďalšie doplnky.

Plan Toys Parkovacia garáž
54,90 € 43,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Rýchla jazda s autíčkami môže začať! Na viacpodlažnej parkovacej ploche pre autá je tiež heliport v hornom poschodí. Čierne prevedenie tejto garáže je ideálne pre rozvoj kreativity, stačí použiť bielu kriedu. Deti môžu domaľovávať viac parkovacích miest, smerové šípky, rozdeľovať jazdné pruhy, očíslovať miesta, atď.

Little Dutch Garáže
50,46 € 47,20 €

Patrová garáž je ta nejlepší hračka pro všechny malé milovníky aut. Součástí je třípatrová parkovací věž s heliportem, funkční výtah, tankovací stojan, helikoptéra, autíčka a dopravní značky.

Viga Drevená garáž

Viga Drevená garáž

Hodnotenie: 3,5
53,93 € 25,40 €

Už žiadne schovávanie autíčok do krabice! Všetky ich zaparkuj do drevenej garáže s 3 drevenými autíčkami, ktorá má čerpaciu stanicu aj heliport! 5 parkovacích miest, ku ktorým vedie výťah ti pomôže ušetriť veľa miesta.

Woody Veľká hasičská stanica s autíčkami
55 € 41,70 €

Táto mobilná rozkladacia hasičská stanica obsahuje veľké množstvo príslušenstva, ktoré umožňuje deťom hru na hasičov tak, ako má byť. Od výjazdu veľkého hasičského auta s požiarnikmi, ktorí hasia plamene striekačkou aj hasiacimi prístrojmi, cez vrtuľník, ktorý je pripravený hasiť práškom aj vodou.

Woody Garáž s výťahom a príslušenstvom - drevo / plast
36,80 € 30,80 €

Drevená garáž s výťahom je skvelá zábava pre malých motoristov. Jednoducho zájdite so svojim autíčkom do výťahu, nechajte sa vyviezť do najvyššieho poschodia a zaparkujte alebo si zíďte o poschodie nižšie. Sada obsahuje celkom sedem dielikov, z toho sú dve autíčka.

Hape Štvorposchodová vesmírna raketa
105,31 € 63,90 €

Cestujte do iného sveta pomocou tejto rakety s kompletným pristávacím systémom! Môžete vykonať svoju vlastnú výpravu do vesmíru a stať sa tak kozmonautom. Raketa má kompletné zázemie pre kozmonautov a bohaté príslušenstvo.

Hape Požiarna stanica

Hape Požiarna stanica

Hodnotenie: 5
103,48 € 72,60 €

Táto trojpodlažná drevená hasičská stanica je pripravená na akúkoľvek núdzovú situáciu! Nájdete tu kompletne zariadené zázemie, priestor pre stravovanie a spálňu. Na streche sa nachádza heliport, z ktorého môžete kedykoľvek vzlietnuť. V prízemí je zaparkované hasičské auto. Hasič sa môže rýchlo dostať do prízemia pomocou tyče.

Plan Toys Pretekár na šikmej ploche
52,70 € 47,20 €

Drevená autodráha s tromi farebnými autíčkami. Pošlite autíčka dole a uvidíte, ktoré bude najrýchlejší. Autíčka môžete znovu spúšťať a pozorovať, ako sa rúti dráhou.