Woody Garáž s výťahom a príslušenstvom - drevo / plast
45,50 €

Drevená garáž s výťahom je skvelá zábava pre malých motoristov. Jednoducho zájdite so svojim autíčkom do výťahu, nechajte sa vyviezť do najvyššieho poschodia a zaparkujte alebo si zíďte o poschodie nižšie. Sada obsahuje celkom sedem dielikov, z toho sú dve autíčka.

Woody Garáž s výťahom a SIKU autíčkami
53,51 € 46,20 €

Garáž je skvelým doplnkom k systému vláčikodráhy. Má pripravené zámky pre zapojenie koľaje vláčikodráhy a funkčný výťah na kľučku. Príslušenstvom garáže Woody je teraz sada 5-tich kvalitných kovových autíčok značky SIKU.

Woody Garáž trojpodlažná s príslušenstvom
54,50 € 46,60 €

Drevená garáž je skvelým doplnkom do každej izby. Vďaka jedinečnému systému je možné garáž napojiť k vláčkodráhe alebo ceste. Výrobok obsahuje 5 ks príslušenstva. Garáž má funkčný výťah na kľučku.

Aga4Kids Hracia súprava PIRATE
73,90 €

Tento pirátsky hrací set sa skladá z dvoch základných častí, veľké pirátske lode a prieskumné vyhliadkovej veže s bohatým príslušenstvom.

Viga Drevená garáž a čerpacia stanica-20%
59 € 47 €

Akcia

Všetky autíčka teraz môžeš zaparkovať do tejto krásnej garáže s čerpacou stanicou. Súčasťou balenia sú 3 drevené autíčka a drevený vrtuľník. Ku garáži patrí aj výťah.

Bino Parkovisko drevené s výťahom
45,06 € 24 €

Posledný kus za túto cenu!

Parkovisko drevené dvojpodlažné s autíčkami. Parkovanie patrí k najnáročnejším manévrom s autom. Obzvlášť, keď vodič musí zaparkovať na viacpodlažnom parkovisku. Natrénujte parkovanie s niekoľkými farebnými autíčkami.

Viga Drevená garáž

Viga Drevená garáž

Hodnotenie: 3,5
53,93 € 24 €

Už žiadne schovávanie autíčok do krabice! Všetky ich zaparkuj do drevenej garáže s 3 drevenými autíčkami, ktorá má čerpaciu stanicu aj heliport! 5 parkovacích miest, ku ktorým vedie výťah ti pomôže ušetriť veľa miesta.

Melissa & Doug Stohovanie budov a áut
25,50 €

Novinka

Šesť blokov k stavaniu, vkladaniu a radeniu, ale aj zapadajúce jeden do druhého a šesť dopravných prostriedkov, ktoré môžu zájsť dovnútra ako do garáže. Táto hračka umožňuje deťom stavať veže alebo postaviť mesto s nemocnicou, hasičskou stanicou, školou a to s dreveným dopravným prostriedkom určeným pre každú budovu.

Aga4Kids Hracia súprava Požiarna stanica-16%
23,90 € 20 €

Akcia

Tento veľký hrací set FIRE STATION od firmy Aga4Kids s bohatým príslušenstvom, je určený pre všetky malé chlapcov čo milujú hasičov a všetko okolo nich.

Aga4Kids Hracia súprava HUBERT GARAGE
51,30 €

Tento veľký hrací set HUBERT GARAGE od firmy Aga4Kids s bohatým príslušenstvom, je určený pre všetky malých chlapcov čo milujú autá a všetko okolo nich.

Little Dutch Garáže

Little Dutch Garáže

Hodnotenie: 4
50,46 € 48 €

Patrová garáž je ta nejlepší hračka pro všechny malé milovníky aut. Součástí je třípatrová parkovací věž s heliportem, funkční výtah, tankovací stojan, helikoptéra, autíčka a dopravní značky.

Bino Hasičská stanica, 13 dielov
70,28 € 52,80 €

Krásna hasičská stanica pre malých chlapcov. Prežite si s deťmi hasičské dobrodružstvo s touto kvalitnou drevenou sadou, ktorá obsahuje hasičskú stanicu, hasičské auto, helikoptéru, panáčikov ďalšie doplnky.

Hape Požiarna stanica

Hape Požiarna stanica

Hodnotenie: 5
103,48 € 67 €

Táto trojpodlažná drevená hasičská stanica je pripravená na akúkoľvek núdzovú situáciu! Nájdete tu kompletne zariadené zázemie, priestor pre stravovanie a spálňu. Na streche sa nachádza heliport, z ktorého môžete kedykoľvek vzlietnuť. V prízemí je zaparkované hasičské auto. Hasič sa môže rýchlo dostať do prízemia pomocou tyče.

Hape Štvorposchodová vesmírna raketa
105,31 € 81,90 €

Cestujte do iného sveta pomocou tejto rakety s kompletným pristávacím systémom! Môžete vykonať svoju vlastnú výpravu do vesmíru a stať sa tak kozmonautom. Raketa má kompletné zázemie pre kozmonautov a bohaté príslušenstvo.