Woody Garáž trojpodlažná s príslušenstvom
54,50 €
49,60 €
+ doprava zadarmo

Drevená garáž je skvelým doplnkom do každej izby. Vďaka jedinečnému systému je možné garáž napojiť k vláčkodráhe alebo ceste. Výrobok obsahuje 5 ks príslušenstva. Garáž má funkčný výťah na kľučku.


Bigjigs Toys Drevená garáž pre autá
84,60 €
+ doprava zadarmo

V tomto drevenom mestskom autocentre je možné všetko. Umyť auto, natankovať benzín alebo parkovať na krytom parkovisku s vlastným výťahovým systémom. Veľa možností, ako sa vaše dieťa môže naozaj zahrať.


BINO Parkovisko drevené, 2 podlažia
74,04 €

42,30 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Parkovisko drevené dvojpodlažné s autíčkami. Parkovanie patrí k najnáročnejším manévrom s autom. Obzvlášť, keď vodič musí zaparkovať na viacpodlažnom parkovisku. Natrénujte parkovanie s niekoľkými farebnými autíčkami.


BINO Parkovisko drevené s výťahom
40,67 €

23,70 €

Parkovisko drevené dvojpodlažné s autíčkami. Parkovanie patrí k najnáročnejším manévrom s autom. Obzvlášť, keď vodič musí zaparkovať na viacpodlažnom parkovisku. Natrénujte parkovanie s niekoľkými farebnými autíčkami.


Lamps Drevená garáž
53,93 €

25,80 €

Už žiadne schovávanie autíčok do krabice! Všetky ich zaparkuj do drevenej garáže s 3 drevenými autíčkami, ktorá má čerpaciu stanicu aj heliport! 5 parkovacích miest, ku ktorým vedie výťah ti pomôže ušetriť veľa miesta.


Lamps Drevený autožeriav
26,89 €

13,40 €

Drevený žeriav s nákladom a magnetickým zdvíhacím ramenom. Doplňte svoju sériu drevených bagrov a žeriavov o ďalší kúsok. Vybavte sa strojmi nech vám ide presúvanie lepšie od ruky.


Plan Toys Pretekár na šikmej ploche
48,89 €

42,30 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Drevená autodráha s tromi farebnými autíčkami. Pošlite autíčka dole a uvidíte, ktoré bude najrýchlejší. Autíčka môžete znovu spúšťať a pozorovať, ako sa rúti dráhou.


Woody Veľká hasičská stanica s autíčkami
55 €

43,80 €
+ doprava zadarmo

Táto mobilná rozkladacia hasičská stanica obsahuje veľké množstvo príslušenstva, ktoré umožňuje deťom hru na hasičov tak, ako má byť. Od výjazdu veľkého hasičského auta s požiarnikmi, ktorí hasia plamene striekačkou aj hasiacimi prístrojmi, cez vrtuľník, ktorý je pripravený hasiť práškom aj vodou.


Plan Toys Parkovacia garáž
53,96 €

48,40 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Rýchla jazda s autíčkami môže začať! Na viacpodlažnej parkovacej ploche pre autá je tiež heliport v hornom poschodí. Čierne prevedenie tejto garáže je ideálne pre rozvoj kreativity, stačí použiť bielu kriedu. Deti môžu domaľovávať viac parkovacích miest, smerové šípky, rozdeľovať jazdné pruhy, očíslovať miesta, atď.


BINO Hasičská stanica, 13 dielov
70,28 €

39 €

Krásna hasičská stanica pre malých chlapcov. Prežite si s deťmi hasičské dobrodružstvo s touto kvalitnou drevenou sadou, ktorá obsahuje hasičskú stanicu, hasičské auto, helikoptéru, panáčikov ďalšie doplnky.


Little Dutch Garáže
50,46 €
49,90 €
+ doprava zadarmo

Patrová garáž je ta nejlepší hračka pro všechny malé milovníky aut. Součástí je třípatrová parkovací věž s heliportem, funkční výtah, tankovací stojan, helikoptéra, autíčka a dopravní značky.


Hape Štvorposchodová vesmírna raketa
105,31 €

86,50 €
+ doprava zadarmo

Cestujte do iného sveta pomocou tejto rakety s kompletným pristávacím systémom! Môžete vykonať svoju vlastnú výpravu do vesmíru a stať sa tak kozmonautom. Raketa má kompletné zázemie pre kozmonautov a bohaté príslušenstvo.


Woody Garáž s výťahom a príslušenstvom - drevo / plast
36,80 €

27,20 €

Drevená garáž s výťahom je skvelá zábava pre malých motoristov. Jednoducho zájdite so svojim autíčkom do výťahu, nechajte sa vyviezť do najvyššieho poschodia a zaparkujte alebo si zíďte o poschodie nižšie. Sada obsahuje celkom sedem dielikov, z toho sú dve autíčka.