Bino Kuchynka červená

Bino Kuchynka červená

Hodnotenie: 4,6
176,08 € 84,40 €

Kuchynka nesmie chýbať žiadnemu malému kuchtíkovi. Je veľmi kvalitne a do posledného detailu prepracovaná kuchynka v červenej farbe. Vaše deti si s ňou užijú veľa zábavy a dobrodružstva. Pri hre si zároveň osvojujú sociálne a komunikačné zručnosti.

Viga Drevená moderná kuchynka
169,57 € 98,40 €

Drevená kuchynka so sporákom, rúrou, mikrovlnkou a drezom nesmie chýbať žiadnemu malému kuchárikovi. Je veľmi kvalitne a do posledného detailu prepracovaná. Balenie obsahuje riad a doplnky. Ukáž, že aj ty môžeš byť master chef.

Woody Kuchynka Júlia, prúžkovaná
65,26 € 49,20 €

Kuchynka s príslušenstvom v atraktívnom dizajne s prúžkami je plne vybavená kuchynským riadom a náčiním. Má otočné gombíky, ktoré vydávajú zvuk ako pri skutočných spotrebičoch, funkčné dvierka na magnetky, bočný držiak na utierky.

Woody Kuchynská linka "Lily"
128,85 € 106,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Drevená kuchynka v pastelových farbách od návrhárky Britty Hurter. Je vybavená rúrou, chladničkou, platničkami a drezom. Dvierka sú vybavené magnetmi a otočné gombíky vydávajú autentické zvuky.

Lamps Drevená Kuchynka

Lamps Drevená Kuchynka

Hodnotenie: 3,9
89,20 € 63,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Táto drevené kuchynka by nemala chýbať žiadnemu malému kuchtíkovi. Je vybavená sporákom, rúrou, drezom, práčkou a mikrovlnkou. Súčasťou balenia sú tiež 2 hrnce a hodiny.

Woody Kuchynský ostrov - Wendy červený
111,07 € 87 €

Exkluzívne nové farebné prevedenie najobľúbenejšej drevenej kuchynky drevený ostrov Trendy. Kuchynka má otočnú drezovú batériu, otváracie dvierka a otočné gombíky na elektrickej i mikrovlnnej rúre. Navyše sa dodáva so všetkým príslušenstvom.

Woody Kuchynka Jednorožec

Woody Kuchynka Jednorožec

Hodnotenie: 4,1
76,70 € 59,40 €

Kuchynka s motívom jednorožca obsahuje veľké množstvo príslušenstva (hrniec, panvica, soľnička, korenička, naberačka, pokrievky, …). Má otváracie dvere, otočné ovládacie gombíky a otočné ručičky na hodinách. Kuchynku dodávame v rozloženom stave.

Bino Kuchynka predajné auto
172 € 151,40 €

Detská kuchynka s doplnkami a občerstvovacie auto v jednom ponúka široký priestor k detskej predstavivosti a nekonečnej fantázii. Rozvíja tým tak kreativitu vašich detí a poskytuje obrovské množstvo variantov k nápaditým hrám.

Bino Detská kuchynka s príslušenstvom 5 ks
96,04 € 56,70 €

Kúpte svojej malej kuchárke túto nádhernú červeno-bielu kuchynku, kde bude môcť realizovať svoje kulinárske nápady. Súčasťou kuchynky je sporák s rúrou, drez, mikrovlnná rúra a kuchynské náčinie.

Bino Detská kuchynka Provence biela
143,10 € 79,80 €

Kúpte svojej malej kuchárke túto nádhernú drevenú kuchynku, kde bude môcť realizovať svoje kulinárske nápady. Súčasťou kuchynky je sporák s rúrou, drez, mikrovlnná rúra, kuchynské náčinie i telefón.

Viga Drevená kuchynka s rúrou
137,96 € 59 €

Drevená kuchynka s rúrou, drezom a sporákom nesmie chýbať žiadnemu malému kuchárikovi. Je veľmi kvalitne a do posledného detailu prepracovaná. Balenie obsahuje riad a doplnky. Ukáž, že aj ty môžeš byť master chef.

Plan Toys Drez a chladnička
71,96 € 68,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Doplňte svojej malej kuchárke kuchynský kút o drez a chladničku pomocou tohto setu z ekologicky získaného dreva od firmy Plan Toys. Vďaka ľahkej váhe je možné set sťahovať a umiestniť, kam je potreba.

Bino Gril dětský, dřevěný
72,16 € 39,30 €

Velmi kvalitní a věrná kopie zahradního grilu umožní vašim dětem hrát si na „opravdové“ grilování. Gril je vyroben ze dřeva a obsahuje i příslušenství nutné k dětskému grilování. Báječná zábava pro malé šéfkuchaře!

Goki Kuchynka s príslušenstvom drevená
62,90 €
+ doprava zadarmo

Krásna detská kuchynka s kompletným vybavením, sporákom a rúrou na pečenie pre všetkých malých pomocníkov v kuchyni! Ide o praktickú a edukatívnu pomôcku, ktorá deti trénuje v ich úchope, motorike a koordinácii očí a rúk, ale aj v sústredenosti, abstraktnom myslení, fantázii a predstavivosti. Rov

Le Toy Van Kuchynka s rúrou ružová
99,90 €
+ doprava zadarmo

Táto roztomilá drevená kuchynka vás tak trošku prenesie v čase – má jemný retro nádych, dievčenské farby a vizuál, ktorý upokojí a vyčarí pohodovú náladu. Je tu pre všetky dievčatká, ktoré sa rady motajú mamine v kuchyni – aby aj ony mohli mať svoje vlastné malé kráľovstvo, v ktorom môžu popustiť u

Hape Vikingský hrad
99,99 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Vitajte vo svete udatných vikindgských bojovníkov, legiend a strašidelných drakov! Detailne prepracovaný vikingský zámok má niekoľko poschodí a množstvo miestností s rôznym využitím. Je tu temnica na darebákov, alchymystická kuchyňa na prípravu zázračných nápojov aj kráľovská sála s trónom. Ideálny

Hape Biela kuchynka bez doplnkov
119,99 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Táto krásna drevená kuchynka bude lákať k príprave lahodných pokrmov už z prvého pohľadu. Vďaka svojim otočným zapaľovacím knoflíkom, chladničke s policou, rúre s okienkom, vodovodnému kohútiku a umývadlu má úplne všetko, čo má kuchynka mať. O to bude varenie a vypekanie v nej pre vaše ratolesti zá

Hape Balančná loďka
19,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Užite si kopec zábavy pri plavbe na lodi! Učte svoje deti a spoločne pozorujte, čo sa deje, keď cestujúcich panáčikov skladáte, rozkladáte, prípadne nevezmete na palubu.

Hape Kuchynka biela (bez doplnkov)
99,99 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Máte doma malého kuchára, či kuchárku? Čo by povedali na takúto peknú vlastnú kuchynku, aby vám mohli pomôcť s prípravou jedál? Imaginárna hra na kuchára podporí predstavivosť, kreativitu, tvorivosť či fantáziu. Vylepší základy komunikácie, prehĺbí dôveru a priateľstvá medzi kamarátmi pri spoločnej

Aga4Kids Kuchynka VICTORIA
70 €

Nový model detské drevené kuchynky VICTORIA, od firmy Aga4Kids, určený pre všetky malé gazdinky a ich kamarátky.

Aga4Kids Kuchynka RETRO COOKER
85,50 €

Detská drevená kuchynka RETRO COOKER od firmy Aga4Kids, určená pre všetky malé gazdinky a ich kamarátky.

Aga4Kids Kuchynka ALEXIS

Aga4Kids Kuchynka ALEXIS

Hodnotenie: 5
66,10 €

Detská drevená kuchynka od firmy Aga4Kids, určená pre všetky malé gazdinky a ich kamarátky.

Aga4Kids Kuchynka RAINBOW

Aga4Kids Kuchynka RAINBOW

Hodnotenie: 3,8
93,30 €

Nový model detské drevené kuchynky RAINBOW od firmy Aga4Kids, určený pre všetky malé gazdinky a ich kamarátky.

Aga4Kids Drevená kuchynka MAVIS
77,70 €

Nový model detské drevené kuchynky MAVIS od firmy Aga4Kids, určený pre všetky malé gazdinky a ich kamarátky.

Aga4Kids Kuchynka AMBER
77,70 €

Detská drevená kuchynka AMBER od firmy Aga4Kids, určená pre všetky malé gazdinky a ich kamarátky.

Aga4Kids Kuchynka FELICIA
63,40 €

Detská drevená kuchynka FELICIA od firmy Aga4Kids, určená pre všetky malé gazdinky a ich kamarátky.

Aga4Kids Kuchynka NELLA
18,20 €

Detská drevená kuchynka NELLA od firmy Aga4Kids, určená pre všetky malé kuchárky a kuchárov.

Aga4Kids Detský obchod FRUIT SHOP
38,90 €

Drevený detský obchodík od firmy Aga4Kids, s prepracovanými detailmi, v pestrých farbách, sa spústy policami na uskladnenie tovaru a krásnu pruhovanú markízou.

Aga4Kids Kuchynka LENORA

Aga4Kids Kuchynka LENORA

Hodnotenie: 1
16,70 €

Detská drevená kuchynka Lenora, od firmy Aga4Kids, určená pre všetky malé kuchárky a kuchárov.

Aga4Kids Kuchynka OLIVE

Aga4Kids Kuchynka OLIVE

Hodnotenie: 5
62,60 €

Nový model detské drevené kuchynky OLIVE, od firmy Aga4Kids, určený pre všetky malé gazdinky.

Little Dutch Kuchyňka

Little Dutch Kuchyňka

Hodnotenie: 4,7
75,71 € 74,50 €

Dřevěná kuchyňka je určená pro všechny malé kuchtíky. Pozvi své kamarády na oběd či hostinu a ukaž, že můžeš být nejlepší kuchař. Kuchyňka je vybavená a zabaví tak děti na dlouhé chvíle.

Viga Drevená kuchynka biela
74,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Táto krásna drevená kuchynka je so sporákom, skrinkou a drezom. Kuchynka by nemala chýbať žiadnemu malému kuchári a stane sa ideálnym doplnkom detskej izbičky.

Plan Toys Stolná kuchynka
34,76 € 32,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Tento elegantný dizajnový drevený varič s príslušenstvom sa hodí do každej menšej izbičky. Detská kuchynka je vybavená dvojplatničkou a panvičkou s obracačkou. Vďaka ľahkej váhe si ho deti môžu preniesť, kam je potreba.

Woody Rohová kuchynka s plastovými košmi, biela - rozbalené-34%
130,40 € 84,90 €

Rozbalené

Vychytaný kuchynský kút so zvukovými a svetelnými efektmi v kvalitnom spracovaní značky Woody. Po zaťažení hrncom sa platnička podsvieti červeným svetlom a ozve sa zvuk bublajúcej vody. Po stlačení tlačidla na digestore sa na jeho spodnej strane rozsvieti svetlo. Svojim jednoduchým dizajnom a bielou farbou sa kuchynka hodí do každej detskej izbičky.

Woody Kuchynský ostrov - Trendy
117,90 € 82,50 €

Kuchynský drevený ostrov Trendy má otočnú drezovú batériu, otváracie dvierka a otočné gombíky u elektrickej i mikrovlnnej rúry. Navyše sa dodáva so všetkým príslušenstvom.

Bayer Chic Drevená kuchynka zeleno-biela
157,96 € 152,90 €

Drevená kuchynka je určená pre všetkých malých kuchtíkov. S touto skvelou detskou kuchyňou zažijú vaše deti veľa zábavy. Pozvi svojich kamarátov na obed, či hostinu a ukáž, že môžeš byť ten najlepší kuchár. Kuchynka je vybavená a zabaví tak deti na dlhé chvíle.

Bayer Chic Drevená kuchynka šedo-biela
132,54 € 128,30 €

Drevená kuchynka je určená pre všetkých malých kuchtíkov. S touto skvelou detskou kuchyňou zažijú vaše deti veľa zábavy. Pozvi svojich kamarátov na obed, či hostinu a ukáž, že môžeš byť ten najlepší kuchár. Kuchynka je vybavená a zabaví tak deti na dlhé chvíle.

Lamps Drevená Kuchynka

Lamps Drevená Kuchynka

Hodnotenie: 4,2
111,10 € 60,50 €

Táto drevené kuchynka by nemala chýbať žiadnemu malému kuchtíkovi. Je vybavená sporákom, rúrou, drezom, práčkou a mikrovlnkou. Súčasťou balenia sú aj 2 hrnce, 2× kuchynské náčinie a hodiny.

Viga Drevená kuchynka - červená
119,46 € 49,20 €

Drevená kuchynka nesmie chýbať žiadnemu malému kuchárikovi. Je veľmi kvalitne a do posledného detailu prepracovaná. Balenie obsahuje kuchynku so sporákom a drezom a nenahraditeľné náčinie.

Hape Kuchynka s grilom

Hape Kuchynka s grilom

Hodnotenie: 4,7
36,15 € 26,50 €

Zahrajte sa na kuchára s touto realistickou kuchynkou a grilovacou sadou **2v1, v ktorej nájdete celkom 6 ks príslušenstva. **Gombíky sú otočné a hodiny nastaviteľné. Hračka rozvíja detskú fantáziu a predstavivosť. Rozvíja jemnú motoriku a koordináciu očí a rúk.

Viga Drevená mini kuchynka
51,10 €

Novinka

Tieto drevené mini kuchynka obsahuje sporák, rúru, drez a hodiny. Hodiny majú pohyblivé ručičky. Súčasťou balenia je vareška, naberačka, hrniec s pokrievkou, panvica s pokrievkou a 2 koreničky. -Krásny doplnok do detskej izbičky.

Wonderworld Dětský dřevěný vařič
35,90 € 30,20 €

Novinka

Malý dřevěný vařič se dřezem a stěnou vyroben z kvalitních dřevěných materiálů nadchne každou malou kuchařku či malého kuchaře. Tato dětská kuchyňka je vhodná především do menších pokojíčků. Součástí balení je i pánvička s pokličkou a špachtlička.