Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Kód: 26212143

Happy Hop Vodný zábavný aqua s bazénom a šmykľavkou

Happy Hop Vodný zábavný aqua s bazénom a šmykľavkou

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Rozmer 5,9m x 3m. Výška 2,4m. Veľkosť 18m2 Určené až pre 4 detí súčasne. Obľúbený model vodnej atrakcie. Bez pustenej vody funguje rovnako ako ostatné skákacie hrady so šmykľavkou „na sucho“, navyše je možné ho prevádzkovať v lete ako vodný skákací hrad. V balení tiež tridsať farebných loptičiek. Celý popis
Ušetríte 70 € 569 €
499 €
Ušetríte 70 € 569 €
499 €
Doprava zadarmo
Posledné 3 kusy

26.6.2024 - 27.6.2024 na vašej adrese

Popis

Praktické balenie Happy Hop Vodný zábavný aqua s bazénom a šmykľavkou obsahuje:

1× skákacia atrakcie

1× fúkač 220V / 600W

6× kolík veľký

4× kolík malý

1× prepravná taška

1× sada pre opravy

1× návod

30× farebná loptička na hranie

happy hop 9047N

Určené pre deti vo veku 3 až 10 rokov.

Maximálne určené pre 4 detí.

Maximálne celkové zaťaženie tejto atrakcie 180 kg.

Maximálna váha dieťaťa 45 kg

Ponúkame najširší výber a najnižšie ceny značkovej kvality nafukovacích atrakcií Happy Hop. Kvalitné materiály, dvojité šitie, bezporuchový fúkač, skvelý dizajn a lákavé farby. To sú hlavné kvality skákacích hradov a nafukovacích atrakcií Happy Hop.

Všetko vrátane fúkača v jednej krabici.

Nafúknutý do 60 sekúnd. Všetky skákacie hrady Happy Hop sú vyrobené z pevného materiálu PVC s lamináciou a vrstveného nylonu. Pevnosť a kvalita je garantovaná dvojitým šitím všetkých atrakcií Happy Hop. 

Všetky priehľadné časti sú zaistené pevnou sieťou. 

Nie je určené pre komerčné využitie.

Atrakciu je možné převádzkovať aj bez vody „na sucho“.

Fúkač musí bežať po celý čas prevádzky. Nie je určené na komerčné použitie. 

Ponúkame najširší výber a najnižšie ceny značkovej kvality nafukovacích atrakcií Happy Hop. Kvalitné materiály, dvojité šitie, bezporuchový bezpečný fúkač s dvojitým krytím proti vode, skvelý dizajn a lákavé farby. To sú hlavné kvality skákacích hradov a nafukovacích atrakcií Happy Hop. Všetko vrátane fúkača nájdete za jednu cenu v jednej krabici.

Swiftech comp. je popredný světový výrobca nafukovacích atrakcií. Na trh sú výrobky uvádzané pod značkou Happy Hop pre hobby použitie a Happy Hop PRO pre komerčné využitie. 

Táto zavedená značka a svetová jednotka vo výrobe atrakcií pre domáce a hobby využitie Happy Hop ponúka celú škálu nafukovacích skákadiel, hradov a šmýkačiek. Ďalej ponúka prekážkové dráhy, herné centrá a tobogány. Viac ako 60 návrhov je patentovaných. Firma pája dlhodobé skúsenosti v oblasti výroby s rozlišeným prieskumom trhu. Cieľom je vytvoriť najkvalitnejšie, atraktívne a multifunkčné skákadlá na trhu. Všetky naše nafukovacie atrakcie spĺňajú prísne medzinárodné štandardy, vrátane: EN71, GS, CE, EMC, BS pre Európske krajiny a 16CFR1500.3 / 16CFR1505, UL a ASTM pre Severnú Ameriku. Prečo naše výrobky získali dobrú povesť a stali sme sa vedúcou značkou na trhoch po celom svete? 

  1. Všetko je pripravené v priebehu niekoľkých minút. 
  2. Nie je potrebné požičiavať si už atrakcie, keď môžete mať doma vlastné za prijateľnú cenu.
  3. Naše výrobky prinášajú veľa radostí na narodeninových oslavách, alebo pri akejkoľvek ďalšej príležitosti, kedy sa chcú deti skvele pobaviť. 
  4. Kompaktná konštrukcia umožňuje pohodlné uloženie 
  5. Atraktívny dizajn – naše vysoko kvalitné produkty sú k dispozícii v širokej palete pestrých farieb, tvarov, veľkostí a s vlastnými motívmi. 
  6. Kvalitné výrobky, vývoj, stála inovácia, testovanie a certifikácia všetkých produktov 
  7. Konkurencieschopná cena.
  8. Viac ako desať rokov na trhu.

Tešíme sa, že výrobky Happy Hop pobavia aj vaše děti.