BIG Dopravné kužele 4 ks
12,18 €
11,40 €

Sada praktických červenobielych kužeľov. V sete sú štyri kusy, ktoré si deti môžu pre svoju hru rozostaviť podľa potreby. Kužele sú vysoké 26 centimetrov.


BIG Sada dopravných značiek-46%
22,19 €

11,90 €

Akcia

Sada praktických dopravných značiek. Dve značky majú iný symbol na prednej a zadnej strane. Set obsahuje nasledujúce značky – stop, pozor iné nebezpečenstvo, prevádzku v oboch smeroch, parkovisko, prechod pre chodcov.


BIG Veľká sada značiek

BIG Veľká sada značiek

Hodnotenie: 4,5
38,99 €

26,70 €

Veľká sada šiestich dopravných značiek. Štyri značky majú iný symbol na prednej a zadnej strane. Set obsahuje nasledujúce značky: stop, pozor iné nebezpečenstvo, prevádzka v oboch smeroch, zákaz predbiehania, hlavná cesta, koniec hlavnej cesty, zákaz zastavenia, parkovisko, prechod pre chodcov.


DICKIE Funkčný semafor s príslušenstvom
12,18 €
11,40 €

Funkčný semafor s automatickým prepínaním svetiel. Výška semafora je 24 cm. Semafor ukazuje farebné pokyny ako pre motoristov, tak zo strany i pre chodcov, ktorí sa snažia prejsť cez prechod. Súčasťou balenia je aj 8 dopravných značiek.


Yedoo Blatníky New 16"/12"
24,50 €
24,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Blatníky vyrobené z pružného a prefarbeného plastu sa vyznačujú ľahkosťou, trvanlivosťou a odolnosťou proti mechanickému poškodeniu. Vhodné pre kolobežky Yedoo City NEW Collection.


Yedoo Blatníky New 20"/16"
26,45 €
25,20 €

Blatníky vyrobené z pružného a prefarbeného plastu sa vyznačujú ľahkosťou, trvanlivosťou a odolnosťou proti mechanickému poškodeniu. Vhodné pre kolobežky Yedoo Mezeq NEW Collection.


Lamps Dopravné značky 5 ks 80 cm
18,20 €

Dopravné značky doplnkové vysoké 80 cm sú skvelou sadou na každé dopravné ihrisko alebo na veľkú záhradu. Deti sa zábavnou formou naučia poznávať rôzne značky, ktoré ich v prevádzke môžu stretnúť.


Stamp Star Wars - Klaksón na bicykel
11,81 €
10,80 €

Úžasný klaksón na bicykel alebo kolobežku s obľúbeným motívom z kultového filmu Star Wars. Klaksón je možné jednoducho upevniť na riadidlá a zabrániť tak nebezpečným stretom s ďalšími jazdcami alebo chodcami.


BIG Big Bobby - prívesný vozík
24 €

19,40 €

Novinka

Dvojkolesový prívesný vozík k odrážadlu Big Bobby, červený. Pripojte ho na všetky typy Bobby car od BIG, alebo ho naložte vecami a príďte si pre neho po dlhej ceste.


BIG Big Sada koleček k Bobby Car 4ks-23%
15,58 €

11,90 €

Akcia

Sada 4 náhradních koleček pro všechny výrobky Bobby car. Vyrobeno z materiálu, který snižuje hlučnost až o 50%. Rozměr kolečka: 15 × 15 × 4 cm.


Falk Príves dvojkolesový s príslušenstvom-52%
58,45 €

27,90 €

Akcia

Príves za traktor od značky FALK je multifunkčný. Jeho súčasťou sú madlá, ktoré z neho po pripojení urobia fúrik. Ďalej k nemu patrí aj lopata, hrable a kanvička. „Práca na záhrade“ s týmto prívesom bude zábava.


Falk Príves s držadlami Claas-45%
58,45 €

31,90 €

Akcia

Príves za traktor od značky FALK je multifunkčný. Jeho súčasťou sú madlá, ktoré z neho po pripojení urobia koliesko. Ďalej k nemu patrí aj lopata, hrable a kanvička. „Práca na záhrade“ s týmto prívesom bude zábava.


Klein Dopravný semafor 72cm
32,19 €

28,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Dopravný semafor s automatickým prepínaním svetiel je skvelý doplnok do každého dopravného ihriska. Deti ho tiež môžu použiť pri hre s vozidlami a zastaviť dopravu, keď je potreba odniekadiaľ vycúvať so strojom.


Klein Dopravné značky 73cm
32,19 €

28,30 €

Dopravné značky vysoké 73 cm sú skvelou sadou na každé dopravné ihrisko alebo na veľkú záhradu. Deti sa zábavnou formou naučia poznávať najdôležitejšie značky, ktoré ich v prevádzke môžu stretnúť.


Lamps Svetelný semafor na batérie
11,80 €
11,60 €

Dopravný semafor na batérie s dvoma módmi. Herná (automatická zmena farieb) a náučný (ručný výber farieb po stlačení tlačidla). Deti ho tiež môžu použiť pri hre s vozidlami a zastaviť dopravu, keď je potreba odniekiaľ vycúvať so strojom.


PEG PEREGO Prilba Ducati
44,99 €
43,50 €
+ doprava zadarmo

Detská prilba Ducati je nevyhnutným doplnok pri jazde na motorke alebo inom detskom vozidle. Spĺňa bezpečnostné normy pre ochranné prilby, takže bude vaše dieťa pri svojom jazdení maximálne chránené.


Pilsan Dopravní značky 10ks
73,70 €
+ doprava zadarmo

Ideální příslušenství pro malé jezdce, kteří se seznamují s provozem na silnici. Sada 10ti dopravních značek se stabilizačním podstavcem. Značky jsou vysoké 85 cm.


Stamp Frozen - Klaksón na bicykel
8,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásny zvonček na bicykel alebo kolobežku s obľúbeným motívom z animovaného filmu Frozen. Zvonček možno jednoducho upevniť na riadidlá a zabrániť tak nebezpečným stretom s ďalšími jazdcami alebo chodcami.


Yedoo Blatníky SKS na kolobežku 12´´/12´´
20,30 €

Blatníky z vysoko kvalitného plastu s hliníkovou konštrukciou vnútri vyrába v spolupráci s Yedoo nemecká firma SKS. Blatníky sú ľahké, pružné a odolné proti mechanickému poškodeniu.


Yedoo Mushing set 25,4
33,37 €

29,10 €

Sada pre tých, ktorí chcú spojiť venčenie svojich miláčikov s jazdou na kolobežke, zabezpečuje, aby sa vodidlo nedostalo do predného kolesa.


Yedoo Zvonček

Yedoo Zvonček

Hodnotenie: 5
2,30 €

„Pozor predbieham! Zľava! Ustúpte z cesty! Nech vás neprejdem …“ Nechajte zvonček, nech to povie za vás.


Berg Buzzy príves S
74 €
69,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Chcete mať svoj BERG Buzzy kompletný? Pripojte BERG Buzzy príves a od teraz bude ľahké voziť svoje veci so sebou. Vďaka prívesu bude hra vonku ešte zábavnejšia! Vlož do prívesu piknikový kôš, hračky alebo iné veci a dobrodružstvo začína.


Yedoo Držiak na fľašu
4,60 €

Nesmie chýbať na žiadnom kolobežkovom ráme, inak vám čoskoro dôjde šťava. Yedoo kolobežky na neho majú pripravené závity, takže nemusíte už nič riešiť.