BIG Sada dopravných značiek
22,19 € 15,70 €

Sada praktických dopravných značiek. Dve značky majú iný symbol na prednej a zadnej strane. Set obsahuje nasledujúce značky – stop, pozor iné nebezpečenstvo, prevádzku v oboch smeroch, parkovisko, prechod pre chodcov.

BIG Veľká sada značiek

BIG Veľká sada značiek

Hodnotenie: 4,5
38,99 € 28,30 €

Veľká sada šiestich dopravných značiek. Štyri značky majú iný symbol na prednej a zadnej strane. Set obsahuje nasledujúce značky: stop, pozor iné nebezpečenstvo, prevádzka v oboch smeroch, zákaz predbiehania, hlavná cesta, koniec hlavnej cesty, zákaz zastavenia, parkovisko, prechod pre chodcov.

Lamps Závora veľká plastová
16,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Veľká plastová závora. So závorou je možné hýbať hore a dole. S touto závorou si môžeš zahrať na dopravného policajta a kontrolovať prechádzajúce autá.

Klein Dopravný semafor 72cm
32,19 € 27,50 €

Dopravný semafor s automatickým prepínaním svetiel je skvelý doplnok do každého dopravného ihriska. Deti ho tiež môžu použiť pri hre s vozidlami a zastaviť dopravu, keď je potreba odniekadiaľ vycúvať so strojom.

BIG Big Bobby - prívesný vozík
24 € 19,30 €

Dvojkolesový prívesný vozík k odrážadlu Big Bobby, červený. Pripojte ho na všetky typy Bobby car od BIG, alebo ho naložte vecami a príďte si pre neho po dlhej ceste.

Yedoo Zvonček

Yedoo Zvonček

Hodnotenie: 5
2,29 € 1,90 €

„Pozor predbieham! Zľava! Ustúpte z cesty! Nech vás neprejdem …“ Nechajte zvonček, nech to povie za vás.

Falk Príves dvojkolesový s príslušenstvom
58,45 € 33,90 €

Príves za traktor od značky FALK je multifunkčný. Jeho súčasťou sú madlá, ktoré z neho po pripojení urobia fúrik. Ďalej k nemu patrí aj lopata, hrable a kanvička. „Práca na záhrade“ s týmto prívesom bude zábava.

Falk Príves s držadlami Claas
58,45 € 35,90 €

Príves za traktor od značky FALK je multifunkčný. Jeho súčasťou sú madlá, ktoré z neho po pripojení urobia koliesko. Ďalej k nemu patrí aj lopata, hrable a kanvička. „Práca na záhrade“ s týmto prívesom bude zábava.

Berg Buzzy príves S
74 € 71,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Chcete mať svoj BERG Buzzy kompletný? Pripojte BERG Buzzy príves a od teraz bude ľahké voziť svoje veci so sebou. Vďaka prívesu bude hra vonku ešte zábavnejšia! Vlož do prívesu piknikový kôš, hračky alebo iné veci a dobrodružstvo začína.

BIG Big Sada koleček k Bobby Car 4ks
15,58 € 13,90 €

Sada 4 náhradních koleček pro všechny výrobky Bobby car. Vyrobeno z materiálu, který snižuje hlučnost až o 50%. Rozměr kolečka: 15 × 15 × 4 cm.

Yedoo Blatníky SKS na kolobežku 12´´/12´´
20,60 €

Blatníky z vysoko kvalitného plastu s hliníkovou konštrukciou vnútri vyrába v spolupráci s Yedoo nemecká firma SKS. Blatníky sú ľahké, pružné a odolné proti mechanickému poškodeniu.

Yedoo Držiak na fľašu

Yedoo Držiak na fľašu

Hodnotenie: 5
5,90 €

Nesmie chýbať na žiadnom kolobežkovom ráme, inak vám čoskoro dôjde šťava. Yedoo kolobežky na neho majú pripravené závity, takže nemusíte už nič riešiť.

Lamps Svetelný semafor na batérie
13,80 €

Dopravný semafor na batérie s dvoma módmi. Herná (automatická zmena farieb) a náučný (ručný výber farieb po stlačení tlačidla). Deti ho tiež môžu použiť pri hre s vozidlami a zastaviť dopravu, keď je potreba odniekiaľ vycúvať so strojom.

Lamps Dopravné značky 5 ks 80 cm
18,11 € 17,30 €

Dopravné značky doplnkové vysoké 80 cm sú skvelou sadou na každé dopravné ihrisko alebo na veľkú záhradu. Deti sa zábavnou formou naučia poznávať rôzne značky, ktoré ich v prevádzke môžu stretnúť.

Stamp Star Wars - Klaksón na bicykel
11,81 € 8,90 €

Úžasný klaksón na bicykel alebo kolobežku s obľúbeným motívom z kultového filmu Star Wars. Klaksón je možné jednoducho upevniť na riadidlá a zabrániť tak nebezpečným stretom s ďalšími jazdcami alebo chodcami.

Klein Dopravné značky 73cm
32,19 € 28,90 €

Dopravné značky vysoké 73 cm sú skvelou sadou na každé dopravné ihrisko alebo na veľkú záhradu. Deti sa zábavnou formou naučia poznávať najdôležitejšie značky, ktoré ich v prevádzke môžu stretnúť.

PEG PEREGO Prilba Ducati

PEG PEREGO Prilba Ducati

Hodnotenie: 3,5
44,99 € 39,90 €

Detská prilba Ducati je nevyhnutným doplnok pri jazde na motorke alebo inom detskom vozidle. Spĺňa bezpečnostné normy pre ochranné prilby, takže bude vaše dieťa pri svojom jazdení maximálne chránené.

BIG Dopravné kužele 4 ks
12,18 € 11,50 €

Sada praktických červenobielych kužeľov. V sete sú štyri kusy, ktoré si deti môžu pre svoju hru rozostaviť podľa potreby. Kužele sú vysoké 26 centimetrov.

Yedoo Blatníky New 20"/16"
26,45 € 22,90 €

Blatníky vyrobené z pružného a prefarbeného plastu sa vyznačujú ľahkosťou, trvanlivosťou a odolnosťou proti mechanickému poškodeniu. Vhodné pre kolobežky Yedoo Mezeq NEW Collection.

Pilsan Dopravní značky 10ks
70,10 €
+ doprava zadarmo

Ideální příslušenství pro malé jezdce, kteří se seznamují s provozem na silnici. Sada 10ti dopravních značek se stabilizačním podstavcem. Značky jsou vysoké 85 cm.

Yedoo Blatníky New 16"/12"
24,50 € 22,10 €

Blatníky vyrobené z pružného a prefarbeného plastu sa vyznačujú ľahkosťou, trvanlivosťou a odolnosťou proti mechanickému poškodeniu. Vhodné pre kolobežky Yedoo City NEW Collection.

Yedoo Mushing set 25,4
33,37 € 29,50 €

Sada pre tých, ktorí chcú spojiť venčenie svojich miláčikov s jazdou na kolobežke, zabezpečuje, aby sa vodidlo nedostalo do predného kolesa.