BIG Sada dopravných značiek-31%
22,19 € 15,30 €

Akcia

Sada praktických dopravných značiek. Dve značky majú iný symbol na prednej a zadnej strane. Set obsahuje nasledujúce značky – stop, pozor iné nebezpečenstvo, prevádzku v oboch smeroch, parkovisko, prechod pre chodcov.

BIG Veľká sada značiek-16%

BIG Veľká sada značiek

Hodnotenie: 4,5
41,40 € 34,40 €

Akcia

Veľká sada šiestich dopravných značiek. Štyri značky majú iný symbol na prednej a zadnej strane. Set obsahuje nasledujúce značky: stop, pozor iné nebezpečenstvo, prevádzka v oboch smeroch, zákaz predbiehania, hlavná cesta, koniec hlavnej cesty, zákaz zastavenia, parkovisko, prechod pre chodcov.

Puky Prilba Puky M bielo-ružová
43,99 €

Prilba v štýlovej bielo-ružovej farebnej kombinácii ponúka všetko, čo by správna prilba pre deti mala mať: dobrú ventiláciu, ochranu proti hmyzu, robustný skelet a ľahko nastaviteľné popruhy. Prilba je vhodná pre obvod hlavy 51–56 cm. Život dieťaťu nekúpiš, prilbu áno! Prilba je vhodná pre jazdu na

Puky Prilba Puky S modro-červená
43,99 €

Prilba v štýlovej bielo-ružovej farebnej kombinácii ponúka všetko, čo by správna prilba pre deti mala mať: dobrú ventiláciu, ochranu proti hmyzu, robustný skelet a ľahko nastaviteľné popruhy. Prilba je vhodná pre obvod hlavy 51–56 cm. Život dieťaťu nekúpiš, prilbu áno! Prilba je vhodná pre jazdu na

Stamp Frozen - Klaksón na bicykel-26%
8,85 € 6,50 €

Akcia

Krásny zvonček na bicykel alebo kolobežku s obľúbeným motívom z animovaného filmu Frozen. Zvonček možno jednoducho upevniť na riadidlá a zabrániť tak nebezpečným stretom s ďalšími jazdcami alebo chodcami.

Klein Dopravný semafor 72cm
32,19 € 24,70 €

Dopravný semafor s automatickým prepínaním svetiel je skvelý doplnok do každého dopravného ihriska. Deti ho tiež môžu použiť pri hre s vozidlami a zastaviť dopravu, keď je potreba odniekadiaľ vycúvať so strojom.

Falk Príves s držadlami Claas-52%
58,45 € 27,90 €

Akcia

Príves za traktor od značky FALK je multifunkčný. Jeho súčasťou sú madlá, ktoré z neho po pripojení urobia koliesko. Ďalej k nemu patrí aj lopata, hrable a kanvička. „Práca na záhrade“ s týmto prívesom bude zábava.

Falk Príves dvojkolesový s príslušenstvom-60%
58,45 € 22,90 €

Akcia

Príves za traktor od značky FALK je multifunkčný. Jeho súčasťou sú madlá, ktoré z neho po pripojení urobia fúrik. Ďalej k nemu patrí aj lopata, hrable a kanvička. „Práca na záhrade“ s týmto prívesom bude zábava.

BIG Big Sada koleček k Bobby Car 4ks-54%
16,70 € 7,60 €

Akcia

Sada 4 náhradních koleček pro všechny výrobky Bobby car. Vyrobeno z materiálu, který snižuje hlučnost až o 50%. Rozměr kolečka: 15 × 15 × 4 cm.

Stamp Star Wars - Klaksón na bicykel-42%
11,81 € 6,80 €

Akcia

Úžasný klaksón na bicykel alebo kolobežku s obľúbeným motívom z kultového filmu Star Wars. Klaksón je možné jednoducho upevniť na riadidlá a zabrániť tak nebezpečným stretom s ďalšími jazdcami alebo chodcami.

PEG PEREGO Prilba Ducati

PEG PEREGO Prilba Ducati

Hodnotenie: 4
44,90 €

Detská prilba Ducati je nevyhnutným doplnok pri jazde na motorke alebo inom detskom vozidle. Spĺňa bezpečnostné normy pre ochranné prilby, takže bude vaše dieťa pri svojom jazdení maximálne chránené.

Klein Dopravné značky 73cm
32,19 € 25,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Dopravné značky vysoké 73 cm sú skvelou sadou na každé dopravné ihrisko alebo na veľkú záhradu. Deti sa zábavnou formou naučia poznávať najdôležitejšie značky, ktoré ich v prevádzke môžu stretnúť.

BIG Big Bobby - prívesný vozík-23%
24,60 € 18,70 €

Akcia

Dvojkolesový prívesný vozík k odrážadlu Big Bobby, červený. Pripojte ho na všetky typy Bobby car od BIG, alebo ho naložte vecami a príďte si pre neho po dlhej ceste.

Falk Príves štvorkolesový Claas Maxi s príslušenstvom
78,20 € 64,90 €

Štvorkolesový príves Class v zelenej farbe je perfektným doplnkom každého šlapacieho traktoríka značky Falk. Súčasťou prívesu je aj lopata a hrable s háčikom. „Práce na záhrade“ s týmto prívesom bude zábava.

BIG Dopravné kužele 4 ks

BIG Dopravné kužele 4 ks

Hodnotenie: 4,9
15,20 € 11 €

Sada praktických červenobielych kužeľov. V sete sú štyri kusy, ktoré si deti môžu pre svoju hru rozostaviť podľa potreby. Kužele sú vysoké 26 centimetrov.

Lamps Svetelný semafor na batérie
12,50 €

Dopravný semafor na batérie s dvoma módmi. Herná (automatická zmena farieb) a náučný (ručný výber farieb po stlačení tlačidla). Deti ho tiež môžu použiť pri hre s vozidlami a zastaviť dopravu, keď je potreba odniekiaľ vycúvať so strojom.

Lamps Dopravné značky 5 ks 80 cm
18,11 € 11,40 €

Dopravné značky doplnkové vysoké 80 cm sú skvelou sadou na každé dopravné ihrisko alebo na veľkú záhradu. Deti sa zábavnou formou naučia poznávať rôzne značky, ktoré ich v prevádzke môžu stretnúť.

Yedoo Mushing set 25,4
33,37 € 27,90 €

Sada pre tých, ktorí chcú spojiť venčenie svojich miláčikov s jazdou na kolobežke, zabezpečuje, aby sa vodidlo nedostalo do predného kolesa.

Yedoo Držiak na fľašu

Yedoo Držiak na fľašu

Hodnotenie: 5
5,90 €

Nesmie chýbať na žiadnom kolobežkovom ráme, inak vám čoskoro dôjde šťava. Yedoo kolobežky na neho majú pripravené závity, takže nemusíte už nič riešiť.

Yedoo Blatníky New 20"/16"
26,45 € 21,90 €

Blatníky vyrobené z pružného a prefarbeného plastu sa vyznačujú ľahkosťou, trvanlivosťou a odolnosťou proti mechanickému poškodeniu. Vhodné pre kolobežky Yedoo Mezeq NEW Collection.

Yedoo Zvonček

Yedoo Zvonček

Hodnotenie: 4,6
3,90 €

„Pozor predbieham! Zľava! Ustúpte z cesty! Nech vás neprejdem …“ Nechajte zvonček, nech to povie za vás.

Yedoo Blatníky New 16"/12"
24,50 € 19,90 €

Blatníky vyrobené z pružného a prefarbeného plastu sa vyznačujú ľahkosťou, trvanlivosťou a odolnosťou proti mechanickému poškodeniu. Vhodné pre kolobežky Yedoo City NEW Collection.