Teddies Krtkov rozprávkový tablet CZ
21,07 € 18,80 €

Zábavný dotykový tablet, s ktorým sa deti naučia farby, vypočujú si rozprávku: Ako Krtko k nohaviciam prišiel a zoznámia sa s Krtkovými kamarátmi. Aktívnym zapojením do hry si deti rozvíjajú základné zručnosti.

Alltoys Detský tablet česko-anglický-16%
22,99 € 19,16 €

Akcia

Detský tabliet česko-anglický obsahuje 6 hier. Vďaka tabletu deti objavia zábavnou formou písmená, slová, naučia sa svoje prvé písmeno, vyhláskujú svoje prvé slovo alebo môžu počúvať hudbu.

Alltoys Detský tablet - CZ/SK/AJ
27,50 €

Vďaka tomuto tabletu sa deti môžu učiť bez toho, aby vedeli čítať alebo písať. Tablet obsahuje jednoduché a zábavné hry pre predškolské deti. Môžu objavovať písmená a zodpovedajúce slová, farby, čísla a tvary, zvieratká alebo hudobné nástroje.

Teddies Tablet pre najmenších Učíme sa s Krtkom CZ
22,18 € 18,80 €

Dvojjazyčný dotykový tablet s motívom Krtka s LED displejom rozvíja slovnú zásobu, predstavivosť a logické myslenie dieťaťa. Zdokonaľuje jemnú motoriku, rozvíja zrak a sluch. Tablet zoznamuje deti s písmenami a číslami v dvoch jazykoch: češtine a angličtine.

GoGEN Dotykový tablet MAXPAD9 G5P Maxipes Fík
139 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Tento ružový tablet je špeciálne navrhnutý pre detského užívateľa. Jeho základom je špeciálne detské rozhranie pre zjednodušené ovládanie a prístup k nainštalovaným aplikáciám. Súčasťou sú tiež predná aj zadná kamera, reproduktor alebo mikrofón.

GoGEN Dotykový tablet MAXPAD9 G5B Maxipes Fík
139 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Tento modrý tablet je špeciálne navrhnutý pre detského užívateľa. Jeho základom je špeciálne detské rozhranie pre zjednodušené ovládanie a prístup k nainštalovaným aplikáciám. Súčasťou sú tiež predná aj zadná kamera, reproduktor alebo mikrofón.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: