iPlay Stan Dino s tunelom
16,70 €

Farebný stan s tunelom s motívom dinosaurov pre vaše aktívne deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy.

Intex Stan hrací-41%

Intex Stan hrací

Hodnotenie: 4,5
19,99 € 11,70 €

Akcia

Farebný detský hrací stan, možno využiť ako hrací stan v izbičke alebo na záhrade v letných dňoch. Deti majú rady skrýše, schovávačky a malé domčeky. Vytvárajú si tak okolo seba vlastný imaginárny svet, v ktorom prežívajú svoje dobrodružstvá a hry.

iPlay Stan lienka s tunelom
17,36 € 15,50 €

Farebný stan lienka s tunelom je skvelé hracie miesto pre vaše deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy.

Bino TeePee- detský stan modrý, 4 steny-52%
49,06 € 23,50 €

Akcia

Tento krásny detský stan s indiánskym motívom v modrom farebnom prevedení sa stane obľúbeným hracím miestom vašich deti. Teepee stan možno postaviť ako vo vnútri, tak i na záhrade.

JOHN Stan jednorožec-45%
17,99 € 9,80 €

Akcia

Detský látkový stan s motívom jednorožca. Na záhradu alebo do domu, hodí sa všade! Aj deti si potrebujú občas zaliezť do svojej skrýše a vďaka tomuto stanu to nie je žiadny problém. Je ľahko zložiteľný a zaberie minimum miesta.

Mikro hračky Stan prodejna 96x69x103 cm
30,70 € 23,30 €

Novinka

Vytvořte si svůj vlastní obchod v podobě plátěného stanu a užijte si tak spousty zábavy. Stan navíc vytvoří dětem své vlastní místo na hraní či na odpočinek a dotvoří dětský pokojíček. Vchod má podobu turniketu do supermarketu a je uzavíratelný na suchý zip.

Mikro hračky Stan domeček 96x69x103 cm
30,70 € 23,30 €

Novinka

Vytvořte si svůj vlastní domeček v podobě plátěného stanu a užijte si tak spousty zábavy. Stan navíc vytvoří dětem své vlastní místo na hraní či na odpočinek a dotvoří dětský pokojíček. Vchod má podobu vstupních dveří do růžového domečku a je uzavíratelný na suchý zip.

Teddies Stan/domček 90x90x100cm
22,99 € 20,20 €

Stan domček vo farebnom prevedení. Domček deti využijú ako hrací stan v izbičke alebo na záhrade v letných dňoch. Do stanu sa zmestia pohodlne 2 deti a tak si spolu užijú hŕbu zábavy pri hraní.

Teddies Stan plážový 145x100x88cm-19%
16,99 € 13,65 €

Akcia

Super skladný detský stan v modrej farbe môžu deti využiť ako hraciu stan v izbičke alebo na záhrade v letných dňoch. Do stanu sa zmestia pohodlne 2 deti a tak si spolu užijú hŕbu zábayy pri hraní.

Babymoov skladací stan Anti-UV TROPICAL
45,02 € 33 €

Detský skladací stan ochráni proti škodlivému žiareniu, vetru a piesku. Ľahký a veľmi kompaktný stan sa ľahko a rýchlo skladá. Stan má ochranný faktor 50+, moskytiéru, 4 stanové tyče a 4 kotvy na upevnenie. Súčasťou je tiež prepravná taška, do ktorej sa stan ľahko zloží.

Bino Preliezací stan - slon
26,99 € 19 €

Preliezací stan slon s tunelom, s ktorým si deti užijú veľa zábavy a radosti z objavovania nových priestorov. Sloní stan je prístupný tunelom aj bočnými dverami.

Bino Stan - hrad-27%

Bino Stan - hrad

Hodnotenie: 4,5
26,99 € 19,52 €

Akcia

Stan hrad pre malých rytierov a ich kamarátov. Deti milujú skrýše, schovávačky a domčeky, vytvárajú si tak okolo seba vlastný imaginárny svet, v ktorom prežívajú svoje dobrodružstvá a hry.

Bino Preliezačka Krtko

Bino Preliezačka Krtko

Hodnotenie: 5
21,10 € 15,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Preliezačka Krtko je vhodný doplnok do detskej izbičky alebo na záhradu v letných dňoch. Deti si v preliezačke užijú veľa zábavy. Môžu si tam tiež nanosiť hračky alebo sa hrať na schovávačku.

Bino Stan Dinosaurí hrad
31,44 € 19 €

Praktický stan do každej izbičky s motívom dinosaura. Deti milujú dinosaury, skrýše, schovávačky a domčeky. Vytvárajú si tak okolo seba vlastný imaginárny svet, v ktorom prežívajú svoje dobrodružstvá a hry.

Bino Stan - Krtko-35%

Bino Stan - Krtko

Hodnotenie: 4,5
27,30 € 17,56 €

Akcia

Poďte sa s nami schovať! Farebný stan s obrázkom Krtka nabáda ku stanovaniu a to nielen cez prázdniny. Pre všetkych malých dobrodruhov a cestovateľov – stan s veselým obrázkom Krtka je obľúbeným miestom každého dieťaťa.

Bino - 82812 Stan Víla-17%

Bino - 82812 Stan Víla

Hodnotenie: 4,5
16,99 € 14,04 €

Akcia

Stan pre dievčatká s motívom víly. Deti milujú skrýše, schovávačky a malé domčeky, vytvárajú si tak okolo seba vlastný imaginárny svet, v ktorom prežívajú svoje dobrodružstvá a hry.

iPlay Stan s loptičkami podmorský
26 € 23,30 €

Tento krásny stan s podmorským motívom si deti ihneď zamilujú. Súčasťou balenia je aj 100 plastových loptičiek v rôznych odtieňoch modrej, a tak stačí sa len vrhnúť do bezpečných morských hlbín!

iPlay Bazén s 50 loptičkami
14,70 €

Detský bazénik s 50-timi loptičkami s motívmi zvieratiek. Bazénik nie je určený na vodu. Môžete ho však použiť doma v izbičke alebo v lete vonku na záhrade. Deti pri hraní v ňom užijú veľa zábavy.

iPlay Stany s tunelom

iPlay Stany s tunelom

Hodnotenie: 4,5
31 €

Farebná dvojica stanov spojená tunelom pre vaše aktívne deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy.

iPlay Tunely

iPlay Tunely

Hodnotenie: 4,5
22,10 €

Skvelé farebné tunely pre vaše aktívne deti. Tunely môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti sa v nich môžu schovávať alebo naháňať a užiť si tak veľa zábavy.

iPlay Stan - hrad Dino

iPlay Stan - hrad Dino

Hodnotenie: 5
19 €

Farebný stan hrad s motívom dinosaurov pre vaše aktívne deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy.

iPlay Stan hasičský voz

iPlay Stan hasičský voz

Hodnotenie: 4,5
17,18 € 14,70 €

Farebný stan hasičský voz pre vaše aktívne deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy.

iPlay Stan autobus

iPlay Stan autobus

Hodnotenie: 4
13,90 €

Farebný stan autobus pre vaše aktívne deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy. Stan je postavený za niekoľko sekúnd, má zozadu vchod a zhora otvor pre lepšie prúdenie vzduchu.

iPlay Stanová zostava 5v1
42,06 € 33,80 €

Farebná stanová zostava 5v1 pre vaše aktívne deti. Zostavu môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní užijú veľa zábavy.

iPlay Stan s tunelom

iPlay Stan s tunelom

Hodnotenie: 4,5
17,69 € 15,61 €

Akcia

Skvelý farebný stan s tunelom pre vaše aktívne deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti pri hraní a schovávaní v ňom užijú veľa zábavy.

iPlay Stan rytiersky hrad
17,10 €

Farebný stan rytiersky hrad je skvelé hracie miesto pre vaše deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy.

iPlay Stan poník s tunelom

iPlay Stan poník s tunelom

Hodnotenie: 4,5
18,60 €

Farebný stan s tunelom s motívom poníka a princeznej pre vaše aktívne deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy.

iPlay Ohrádka

iPlay Ohrádka

Hodnotenie: 5
13,74 € 13,60 €

Barevná praktická ohrádka pro vaše aktivní děti. Ohrádku můžete použít doma v pokojíku ale také v létě venku na zahradě. Děti si při hraní užijí spoustu zábavy.

iPlay Stan auta s tunelom

iPlay Stan auta s tunelom

Hodnotenie: 3,5
18,60 €

Farebný stan s tunelom s motívom áut pre vaše aktívne deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy.

iPlay Stan pirátsky

iPlay Stan pirátsky

Hodnotenie: 4,5
16,25 € 15,61 €

Akcia

Farebný ľahko skladný stan s motívom pirátov pre vaše aktívne deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy.

iPlay Stanová zostava 7v1

iPlay Stanová zostava 7v1

Hodnotenie: 4,5
45,88 € 42,70 €
+ doprava zadarmo

Farebná stanová zostava 7v1 pre vaše aktívne deti. Zostavu môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní užijú veľa zábavy.

iPlay Stan pirát s tunelom

iPlay Stan pirát s tunelom

Hodnotenie: 3,5
16,70 €

Farebný stan s tunelom s motívom pirátov pre vaše aktívne deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy.

iPlay Stan rodinný dom

iPlay Stan rodinný dom

Hodnotenie: 5
15,10 €

Farebný stan rodinný dom je skvelé hracie miesto pre vaše deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy.

iPlay Stan hrací s terčom
19,40 €

Tento detský stan je nielen krásnym príbytok na doma i von. Jeho súčasťou sú aj 2 zábavné hry s loptičkami. Z jednej strany má stan terč so suchým zipsom na hádzanie troch loptičiek. Z druhej strany sú otvory pre hádzanie plastových loptičiek.

DINO Tatra stan s tunelom 112x94x170 cm-19%
28,98 € 23,43 €

Akcia

Detský veselý stan s tunelom s motívmi nákladných áut Tatra poteší všetky malých fanúšikov áut! Možno ľahko zložiť aj rozložiť a je vhodný na použitie ako doma, tak aj vonku.

Ludi Stan s bazénom anti-UV pre bábätko-16%
42,03 € 35,17 €

Akcia

Bazénik so stanovou strieškou je ideálny doplnok na pláž pre rodinu s bábätkom. Použitie je veľmi jednoduché – len odhrniete piesok na ploche zodpovedajúcej veľkosti vnútorného priemeru bazénika a ten do nej vložíte. Potom už len stačí bazén naplniť vodou.

Bino Stan - zámok-27%

Bino Stan - zámok

Hodnotenie: 4,5
26,99 € 19,52 €

Akcia

Stan zámok pre malé princezné. Deti milujú skrýše, schovávačky a domčeky, vytvárajú si tak okolo seba vlastný imaginárny svet, v ktorom prežívajú svoje dobrodružstvá a hry.

Bino Stan TeePee, béžovo-modrý
78,06 € 42,70 €
+ doprava zadarmo

Tento stan – teepee je vhodnou hračkou především do interiéru, kde navozuje dětem pocit bezpečí a úkrytu. Děti milují skrýše, vytváří si kolem sebe vlastní imaginární svět, v němž prožívají svá dobrodružství a hry.

Stan s tunelom - jednorožce-47%
29,10 € 15,30 €

Akcia

Skvelý farebný stan s tunelom s motívom jednorožca pre vaše aktívne deti. Stan s tunelom môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy.

Bino Stan domček so záhradou
35,14 € 21,70 €

Deti pri hraní v tomto krásnom stane v podobe farebného domčeka so záhradkou užijú hŕbu zábavy a zároveň si vytvoria svoje vlastné miesto na hranie či na odpočinok.

Ludi Maxi stan Savana

Ludi Maxi stan Savana

Hodnotenie: 5
36,60 € 34,10 €

Zaujímavý stan v dizajne afrického domčeka. Jeho výška 1,4m umožňuje, aby v ňom nielen sedeli, ale aj stáli. Možné používať vonku i vnútri, vonku chráni deti pred vetrom i slnkom. Skladné zloženie do prenosnej tašky. Rozmery: 110 × 110 × 140cm, vhodné od 2 rokov veku.

JOHN POP UP stan Frozen

JOHN POP UP stan Frozen

Hodnotenie: 5
18,11 € 15,50 €
+ doprava zadarmo

Detský stan s motívom rozprávky Ľadové kráľovstvo je nevyhnutným doplnkom na záhradu alebo do izbičky. Deti ho využijú aj na dovolenke alebo prázdninách u babičiek. Zostavenie a rozobratie stanu prebehne behom pár sekúnd.

iPlay Stan s tunelom a loptičkami
44,47 € 42,30 €
+ doprava zadarmo

Detský stan s tunelom vo veselých farbách sa stane obľúbenou súčasťou záhrady či detskej izbičky. Deti si pri hraní užijú veľa zábavy. Súčasťou sú plastové loptičky.

Bino Stan farebné guľôčky-33%
29,44 € 19,52 €

Akcia

Farebný stan pre deti s motívmi farebných guľôčiek. Deti milujú skrýše, schovávačky a malé domčeky, vytvárajú si tak okolo seba vlastný imaginárny svet, v ktorom prežívajú svoje dobrodružstvá a hry.

Ludi Maxi stan Princezná
38 €

Dievčenský ružový maxi stan Princezná je ideálnou voľbou pre malé princezné. Jeho výška 1,4m umožňuje, aby v ňom nielen sedeli, ale aj stáli. Možné používať vonku i vnútri, vonku chráni deti pred vetrom i slnkom. Skladné zloženie do prenosnej tašky. Rozmery: 110 × 110 × 140cm, vhodné od 2 rokov veku všetkých princezien.

Bino Stan Hasičské auto

Bino Stan Hasičské auto

Hodnotenie: 3,5
27,74 € 17,40 €

Stan pre malých hasičov ideálny do väčších izbičiek. Deti milujú hasičské autá, schovávačky a domčeky, vytvárajú si tak okolo seba vlastný imaginárny svet, v ktorom prežívajú svoje dobrodružstvá a hry. Zahrajte sa s deťmi na hasičov!

iPlay Stan s guličkami poník
26 € 24,40 €

Tento krásny stan s motívom poníka si deti ihneď zamilujú. Súčasťou balenia je aj 100 plastových guľôčok v rôznych odtieňoch ružovej. Stan krásne doplní každú dievčenskú izbičku.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: