iPlay Stan s tunelom

iPlay Stan s tunelom

Hodnotenie: 4,3
20,30 €

Skvelý farebný stan s tunelom pre vaše aktívne deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti pri hraní a schovávaní v ňom užijú veľa zábavy.

iPlay Stan s guličkami poník
26 € 18,10 €

Tento krásny stan s motívom poníka si deti ihneď zamilujú. Súčasťou balenia je aj 100 plastových guľôčok v rôznych odtieňoch ružovej. Stan krásne doplní každú dievčenskú izbičku.

Intex Stan hrací

Intex Stan hrací

Hodnotenie: 4,3
19,99 € 14,50 €

Farebný detský hrací stan, možno využiť ako hrací stan v izbičke alebo na záhrade v letných dňoch. Deti majú rady skrýše, schovávačky a malé domčeky. Vytvárajú si tak okolo seba vlastný imaginárny svet, v ktorom prežívajú svoje dobrodružstvá a hry.

JOHN Stan jednorožec

JOHN Stan jednorožec

Hodnotenie: 4,4
17,99 € 14,50 €

Detský látkový stan s motívom jednorožca. Na záhradu alebo do domu, hodí sa všade! Aj deti si potrebujú občas zaliezť do svojej skrýše a vďaka tomuto stanu to nie je žiadny problém. Je ľahko zložiteľný a zaberie minimum miesta.

Mikro hračky Stan predajňa 96x69x103 cm
30,70 € 24 €

Vytvorte si svoj vlastný obchod v podobe pláteného stanu a užite si tak veľa zábavy. Stan navyše vytvorí deťom svoje vlastné miesto na hranie či na odpočinok a dotvorí detskú izbičku. Vchod má podobu turniketu do supermarketu a je uzatvárateľný na suchý zips.

Bino TeePee- detský stan modrý, 4 steny
50,94 € 31,20 €

Tento krásny detský stan s indiánskym motívom v modrom farebnom prevedení sa stane obľúbeným hracím miestom vašich deti. Teepee stan možno postaviť ako vo vnútri, tak i na záhrade.

iPlay Stan lienka s tunelom

iPlay Stan lienka s tunelom

Hodnotenie: 4,4
17,36 € 14,90 €

Farebný stan lienka s tunelom je skvelé hracie miesto pre vaše deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy.

iPlay Stan Dino s tunelom

iPlay Stan Dino s tunelom

Hodnotenie: 4,3
18,10 €

Farebný stan s tunelom s motívom dinosaurov pre vaše aktívne deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy.

Babymoov Skladací stan Anti-UV PARASOLS
45,90 € 26,10 €

Skladací stan Anti-UV parasols od značky Babymoov ochráni pred škodlivým UVA a UVB žiarením aj proti vetru a piesku. Stan je ultra kompaktný a ľahko sa skladá (pop up systém). Prednú stranu chráni moskytiéra so zipsovým otváraním.

Badabulle Anti-UV stan TEPEE Jungle
49,90 € 46,90 €

Skladací stan od značky Badabulle pre vnútorné aj vonkajšie použitie. Stan je vybavený pohodlnou mäkkou dekou, ktorá je vodotesná a chráni pred vlhkosťou od zeme. Kompaktné prevedenie uľahčuje skladovanie.

Badabulle skladací stan Anti-UV 50+
34,90 € 32,70 €

Skladací stan od značky Badabulle k ochrane proti UVA a UVB žiareniu. Stan je ľahký a ľahko sa zloží do prepravnej tašky, takže si ho môžete brať všade so sebou. Súčasťou sú 4 kolíky pre prichytenie k zemi.

Deryan Plážový stan - Krémový
49,90 € 47,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Deryan plážový stan poskytuje spoľahlivú ochranu pred slnkom a hmyzom. Praktický stan s 50% UV ochranou je možné celý uzavrieť a vďaka moskytiéry je aj dobre odvetraný.

Mikro hračky Stan domček 96 x 69 x 103 cm
30,70 € 23,60 €

Vytvorte si svoj vlastný domček v podobe pláteného stanu a užite si tak veľa zábavy. Stan navyše vytvorí deťom svoje vlastné miesto na hranie, či na odpočinok a dotvorí detskú izbičku. Vchod má podobu vstupných dverí do ružového domčeka a je uzatvárateľný na suchý zips.

Teddies Stan plážový 145x100x88cm
16,99 € 10,90 €

Super skladný detský stan v modrej farbe môžu deti využiť ako hraciu stan v izbičke alebo na záhrade v letných dňoch. Do stanu sa zmestia pohodlne 2 deti a tak si spolu užijú hŕbu zábayy pri hraní.

iPlay Tunel rovný

iPlay Tunel rovný

Hodnotenie: 4,7
16,90 € 10,90 €

Skvelý farebný tunel pre vaše aktívne deti. Tunel môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti pri hraní a schovávaní v ňom užijú veľa zábavy.

Bino Preliezací stan - slon
35,25 € 19,60 €

Preliezací stan slon s tunelom, s ktorým si deti užijú veľa zábavy a radosti z objavovania nových priestorov. Sloní stan je prístupný tunelom aj bočnými dverami.

Bino Preliezačka Krtko

Bino Preliezačka Krtko

Hodnotenie: 4,5
21,10 € 18,10 €

Preliezačka Krtko je vhodný doplnok do detskej izbičky alebo na záhradu v letných dňoch. Deti si v preliezačke užijú veľa zábavy. Môžu si tam tiež nanosiť hračky alebo sa hrať na schovávačku.

Bino Stan - Krtko

Bino Stan - Krtko

Hodnotenie: 4,5
27,30 € 16,30 €

Poďte sa s nami schovať! Farebný stan s obrázkom Krtka nabáda ku stanovaniu a to nielen cez prázdniny. Pre všetkych malých dobrodruhov a cestovateľov – stan s veselým obrázkom Krtka je obľúbeným miestom každého dieťaťa.

Bino - 82812 Stan Víla

Bino - 82812 Stan Víla

Hodnotenie: 4,5
21,76 € 12 €

Stan pre dievčatká s motívom víly. Deti milujú skrýše, schovávačky a malé domčeky, vytvárajú si tak okolo seba vlastný imaginárny svet, v ktorom prežívajú svoje dobrodružstvá a hry.

Bino Stan - pirát

Bino Stan - pirát

Hodnotenie: 4,2
21,76 € 11,60 €

Stan pre chlapcov s motívom pirátov. Deti milujú skrýše, schovávačky a malé domčeky, vytvárajú si tak okolo seba vlastný imaginárny svet, v ktorom prežívajú svoje dobrodružstvá a hry.

iPlay Stan s loptičkami podmorský
26 € 20 €

Tento krásny stan s podmorským motívom si deti ihneď zamilujú. Súčasťou balenia je aj 100 plastových loptičiek v rôznych odtieňoch modrej, a tak stačí sa len vrhnúť do bezpečných morských hlbín!

iPlay Bazén s 50 loptičkami
14,40 € 13,80 €

Detský bazénik s 50-timi loptičkami s motívmi zvieratiek. Bazénik nie je určený na vodu. Môžete ho však použiť doma v izbičke alebo v lete vonku na záhrade. Deti pri hraní v ňom užijú veľa zábavy.

iPlay Stany s tunelom

iPlay Stany s tunelom

Hodnotenie: 4,2
27,60 €

Farebná dvojica stanov spojená tunelom pre vaše aktívne deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy.

iPlay Stan - hrad Dino

iPlay Stan - hrad Dino

Hodnotenie: 4,5
20,70 €

Farebný stan hrad s motívom dinosaurov pre vaše aktívne deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy.

iPlay Tunely

iPlay Tunely

Hodnotenie: 4,7
27 € 18,50 €

Skvelé farebné tunely pre vaše aktívne deti. Tunely môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti sa v nich môžu schovávať alebo naháňať a užiť si tak veľa zábavy.

iPlay Stanová zostava 5v1

iPlay Stanová zostava 5v1

Hodnotenie: 4,5
42,06 € 36 €

Farebná stanová zostava 5v1 pre vaše aktívne deti. Zostavu môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní užijú veľa zábavy.

iPlay Domek s ohrádkou

iPlay Domek s ohrádkou

Hodnotenie: 4,7
20,24 € 19,20 €

Barevný domek s ohrádkou pro vaše aktivní děti. Stan můžete použít doma v pokojíku ale také v létě venku na zahradě. Děti si při hraní a schovávání užijí spoustu zábavy.

iPlay Stan poník s tunelom

iPlay Stan poník s tunelom

Hodnotenie: 4,5
16,97 € 15,60 €

Farebný stan s tunelom s motívom poníka a princeznej pre vaše aktívne deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy.

iPlay Stan pirát s tunelom
16,62 € 13,80 €

Farebný stan s tunelom s motívom pirátov pre vaše aktívne deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy.

iPlay Stanová zostava 7v1

iPlay Stanová zostava 7v1

Hodnotenie: 4,3
45,80 €

Farebná stanová zostava 7v1 pre vaše aktívne deti. Zostavu môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní užijú veľa zábavy.

iPlay Stan rytiersky hrad

iPlay Stan rytiersky hrad

Hodnotenie: 4,8
21,50 € 20,70 €

Farebný stan rytiersky hrad je skvelé hracie miesto pre vaše deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy.

iPlay Ohrádka

iPlay Ohrádka

Hodnotenie: 4,2
13,74 € 12,70 €

Barevná praktická ohrádka pro vaše aktivní děti. Ohrádku můžete použít doma v pokojíku ale také v létě venku na zahradě. Děti si při hraní užijí spoustu zábavy.

iPlay Stan rodinný dom

iPlay Stan rodinný dom

Hodnotenie: 4,1
13,02 € 10,50 €

Farebný stan rodinný dom je skvelé hracie miesto pre vaše deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy.

iPlay Stan hrací s terčom

iPlay Stan hrací s terčom

Hodnotenie: 4,8
19,39 € 17,10 €

Tento detský stan je nielen krásnym príbytok na doma i von. Jeho súčasťou sú aj 2 zábavné hry s loptičkami. Z jednej strany má stan terč so suchým zipsom na hádzanie troch loptičiek. Z druhej strany sú otvory pre hádzanie plastových loptičiek.

DINO Tatra stan s tunelom 112x94x170 cm
28,98 € 21,10 €

Detský veselý stan s tunelom s motívmi nákladných áut Tatra poteší všetky malých fanúšikov áut! Možno ľahko zložiť aj rozložiť a je vhodný na použitie ako doma, tak aj vonku.

Ludi Stan pre bábätko anti-UV Slniečko
21,90 € 20 €

Ludi prenosný univerzálny stan ochráni bábätko pred slnkom, vetrom a hmyzom. Má UV faktor 50 + a prenosnú tašku v cene.

Ludi Stan s bazénom anti-UV pre bábätko
42,03 € 35,60 €

Bazénik so stanovou strieškou je ideálny doplnok na pláž pre rodinu s bábätkom. Použitie je veľmi jednoduché – len odhrniete piesok na ploche zodpovedajúcej veľkosti vnútorného priemeru bazénika a ten do nej vložíte. Potom už len stačí bazén naplniť vodou.

MOOSE Detský stan teepee Mickey
29,70 €

Detský stan teepee s motívom Myšiaka Mickyho je ideálny pre dobrodružstvo vnútri aj vonku. Je obľúbeným hracim miestom. Možno ho ľahko zostaviť aj rozložiť.

Mondo Mondo stan Spiderman Garden s taškou 28428
18,59 €

Dětský stan MONDO Spiderman 120×120×87 cmDětský stan Spiderman od italského výrobce Mondo je nádherný stan pro všechny děti a zejména chlapce od 3 let. Dětský stan je vyhotoven v pěkné modro-červené kombinaci s motivem oblíbené pohádky Spiderman, kterou znají děti po celém světě.

Bino TeePee, dětský stan modrý, 4 stěny
32,75 €

Mít tak svůj stan a být jako indián. S tímto TeePee s indiánským motivem budeme mít doma malého Vinetua a nebo Ribanu. 

Každý chce mít svoje „království“.

Bino Stan poník
14,99 €

Lehounký polyesterový stan je laděný do růžové barvy zdobený motivem hradu s krásnou princeznou a jejím bílým poníkem. 

Zajisté potěší malé dívky, které si hrají na …

Bino Stan auto
16,43 €

Lehounký polyesterový stan je laděný do zelené a modré barvy zdobený motivem autíček z filmu Cars.

Zajisté potěší malé chlapce, kteří fandí závodním autíčkům.

Ve stanu z&i…

Lamps Stan Teepee
44,39 €

Stan teepee o velikosti cca 120 × 120 × 150 cm. Stan můžete použít doma v pokojíku ale také v létě venku na zahradě. Děti si při hraní a schovávání užijí spoustu zábavy. Rozměry balení cca 10 × 10 × 90 cm. Věk 3+