Intex Stan hrací

Intex Stan hrací

Hodnotenie: 4,3
19,99 € 16,30 €

Farebný detský hrací stan, možno využiť ako hrací stan v izbičke alebo na záhrade v letných dňoch. Deti majú rady skrýše, schovávačky a malé domčeky. Vytvárajú si tak okolo seba vlastný imaginárny svet, v ktorom prežívajú svoje dobrodružstvá a hry.

iPlay Stan lienka s tunelom

iPlay Stan lienka s tunelom

Hodnotenie: 4,7
17,36 € 16,30 €

Farebný stan lienka s tunelom je skvelé hracie miesto pre vaše deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy.

iPlay Stan Dino s tunelom

iPlay Stan Dino s tunelom

Hodnotenie: 4,4
16,62 € 16,30 €

Farebný stan s tunelom s motívom dinosaurov pre vaše aktívne deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy.

Bino TeePee- detský stan modrý, 4 steny
50,94 € 30,80 €

Tento krásny detský stan s indiánskym motívom v modrom farebnom prevedení sa stane obľúbeným hracím miestom vašich deti. Teepee stan možno postaviť ako vo vnútri, tak i na záhrade.

Woody Detský stan Teepee

Woody Detský stan Teepee

Hodnotenie: 4,4
48,86 € 38,10 €

Stan je vhodnou hračkou predovšetkým do interiéru, kde navodzuje deťom pocit bezpečia, úkrytu a vymedzuje ich súkromné územia. Vďaka vodoodolnému materiálu v spodnej časti podložky je však možné umiestniť stan za slnečných dní aj na terasu či trávnik pred domom.

iPlay Stany s tunelom

iPlay Stany s tunelom

Hodnotenie: 4,1
29 €

Farebná dvojica stanov spojená tunelom pre vaše aktívne deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy.

iPlay Stanová zostava 5v1

iPlay Stanová zostava 5v1

Hodnotenie: 4,6
42,06 € 34,50 €

Farebná stanová zostava 5v1 pre vaše aktívne deti. Zostavu môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní užijú veľa zábavy.

iPlay Stanová zostava 7v1

iPlay Stanová zostava 7v1

Hodnotenie: 4,3
45,88 € 38,10 €

Farebná stanová zostava 7v1 pre vaše aktívne deti. Zostavu môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní užijú veľa zábavy.

Bino Preliezačka - húsenica
28,59 € 16,30 €

Preliezačka húsenica tunel je obľúbená skladacia preliezačka pre deti. Pomôžte prekonávať svojim deťom strach z neznáma, objavovať nové priestory a posilňovať fyzickú kondíciu.

iPlay Domek s ohrádkou

iPlay Domek s ohrádkou

Hodnotenie: 4,8
20,24 € 18,50 €

Barevný domek s ohrádkou pro vaše aktivní děti. Stan můžete použít doma v pokojíku ale také v létě venku na zahradě. Děti si při hraní a schovávání užijí spoustu zábavy.

iPlay Stan - hrad Dino

iPlay Stan - hrad Dino

Hodnotenie: 4,5
18,47 € 17,80 €

Farebný stan hrad s motívom dinosaurov pre vaše aktívne deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy.

iPlay Stan poník s tunelom

iPlay Stan poník s tunelom

Hodnotenie: 4,4
16,97 € 16,30 €

Farebný stan s tunelom s motívom poníka a princeznej pre vaše aktívne deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy.

iPlay Stan s tunelom a loptičkami
44,47 € 39,20 €

Detský stan s tunelom vo veselých farbách sa stane obľúbenou súčasťou záhrady či detskej izbičky. Deti si pri hraní užijú veľa zábavy. Súčasťou sú plastové loptičky.

Bino Stan Hasičské auto

Bino Stan Hasičské auto

Hodnotenie: 3,4
27,74 € 19,90 €

Stan pre malých hasičov ideálny do väčších izbičiek. Deti milujú hasičské autá, schovávačky a domčeky, vytvárajú si tak okolo seba vlastný imaginárny svet, v ktorom prežívajú svoje dobrodružstvá a hry. Zahrajte sa s deťmi na hasičov!

Ludi Stan s bazénom anti-UV pre bábätko
42,03 € 32,70 €

Bazénik so stanovou strieškou je ideálny doplnok na pláž pre rodinu s bábätkom. Použitie je veľmi jednoduché – len odhrniete piesok na ploche zodpovedajúcej veľkosti vnútorného priemeru bazénika a ten do nej vložíte. Potom už len stačí bazén naplniť vodou.

iPlay Plážový stan

iPlay Plážový stan

Hodnotenie: 3,5
18,48 € 16 €

Skladný modro-žltý plážový stan pre vaše aktívne deti. Stan môžete použiť doma v izbičke, ale aj v lete na záhrade alebo na pláži. Deti sa pri hraní môžu chrániť pred slnkom.

Teddies Tunel ku stanu 46x180cm
16,30 €

Preliezací tunel k stanu vo farebnom prevedení môžu deti využiť aj ako skvelú schovávačku v izbičke alebo na záhrade. Na jednej strane sú pripravené šnúrky na pripevnenie tunela k stanu.

iPlay Stan rytiersky hrad

iPlay Stan rytiersky hrad

Hodnotenie: 4,8
17 €

Farebný stan rytiersky hrad je skvelé hracie miesto pre vaše deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy.

Mikro hračky Stan predajňa 96x69x103 cm
30,70 € 23,90 €

Vytvorte si svoj vlastný obchod v podobe pláteného stanu a užite si tak veľa zábavy. Stan navyše vytvorí deťom svoje vlastné miesto na hranie či na odpočinok a dotvorí detskú izbičku. Vchod má podobu turniketu do supermarketu a je uzatvárateľný na suchý zips.

Deryan Plážový stan - Krémový
49,90 € 47,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Deryan plážový stan poskytuje spolehlivou ochranu před sluncem a hmyzem. Praktický stan s 50% UV ochranou lze celý uzavřít a díky moskytiéře je i dobře odvětraný.

iPlay Stan hasičský voz

iPlay Stan hasičský voz

Hodnotenie: 4,6
18,10 €

Farebný stan hasičský voz pre vaše aktívne deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy.

iPlay Stan s guličkami poník
26 € 25,40 €

Tento krásny stan s motívom poníka si deti ihneď zamilujú. Súčasťou balenia je aj 100 plastových guľôčok v rôznych odtieňoch ružovej. Stan krásne doplní každú dievčenskú izbičku.

iPlay Stan pirátsky

iPlay Stan pirátsky

Hodnotenie: 4,4
16,30 €

Farebný ľahko skladný stan s motívom pirátov pre vaše aktívne deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy.

Teddies Stan plážový 145x100x88cm
16,99 € 14,50 €

Super skladný detský stan v modrej farbe môžu deti využiť ako hraciu stan v izbičke alebo na záhrade v letných dňoch. Do stanu sa zmestia pohodlne 2 deti a tak si spolu užijú hŕbu zábayy pri hraní.

JOHN POP UP stan Cars

JOHN POP UP stan Cars

Hodnotenie: 4
18,10 €

Detský stan s motívom animovaného filmu Cars je nevyhnutným doplnkom na záhradu alebo do izbičky. Deti ho využijú aj na dovolenke alebo prázdninách u babičiek. Zostavenie a rozobratie stanu prebehne behom pár sekúnd.

Bino - 82812 Stan Víla

Bino - 82812 Stan Víla

Hodnotenie: 4,5
21,76 € 12,30 €

Stan pre dievčatká s motívom víly. Deti milujú skrýše, schovávačky a malé domčeky, vytvárajú si tak okolo seba vlastný imaginárny svet, v ktorom prežívajú svoje dobrodružstvá a hry.

iPlay Stan hrací s terčom
19,39 € 18,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Tento detský stan je nielen krásnym príbytok na doma i von. Jeho súčasťou sú aj 2 zábavné hry s loptičkami. Z jednej strany má stan terč so suchým zipsom na hádzanie troch loptičiek. Z druhej strany sú otvory pre hádzanie plastových loptičiek.

Mikro hračky Stan domček 96 x 69 x 103 cm
30,70 € 23,60 €

Vytvorte si svoj vlastný domček v podobe pláteného stanu a užite si tak veľa zábavy. Stan navyše vytvorí deťom svoje vlastné miesto na hranie, či na odpočinok a dotvorí detskú izbičku. Vchod má podobu vstupných dverí do ružového domčeka a je uzatvárateľný na suchý zips.

iPlay Stan s tunelom - jednorožce
29,10 € 19,90 €

Skvelý farebný stan s tunelom s motívom jednorožca pre vaše aktívne deti. Stan s tunelom môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy.

Bino Stan farebné guľôčky
32,75 € 19,90 €

Farebný stan pre deti s motívmi farebných guľôčiek. Deti milujú skrýše, schovávačky a malé domčeky, vytvárajú si tak okolo seba vlastný imaginárny svet, v ktorom prežívajú svoje dobrodružstvá a hry.

iPlay Stan autobus

iPlay Stan autobus

Hodnotenie: 4,4
13,80 €

Farebný stan autobus pre vaše aktívne deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy. Stan je postavený za niekoľko sekúnd, má zozadu vchod a zhora otvor pre lepšie prúdenie vzduchu.

iPlay Stan rodinný dom

iPlay Stan rodinný dom

Hodnotenie: 4,8
15,90 €

Farebný stan rodinný dom je skvelé hracie miesto pre vaše deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy.

Bino Stan - hrad

Bino Stan - hrad

Hodnotenie: 4,6
26,99 € 19,90 €

Stan hrad pre malých rytierov a ich kamarátov. Deti milujú skrýše, schovávačky a domčeky, vytvárajú si tak okolo seba vlastný imaginárny svet, v ktorom prežívajú svoje dobrodružstvá a hry.

Bino Stan Kočiar pre princezné
28,85 € 19,90 €

Stan pre princezné a ich kamarátov ozdobí každú dievčenskú izbičku. Deti milujú skrýše, schovávačky a malé domčeky, vytvárajú si tak okolo seba vlastný imaginárny svet, v ktorom prežívajú svoje dobrodružstvá a hry.

Ludi Maxi stan Savana

Ludi Maxi stan Savana

Hodnotenie: 4,9
36,60 € 32,70 €

Zaujímavý stan v dizajne afrického domčeka. Jeho výška 1,4m umožňuje, aby v ňom nielen sedeli, ale aj stáli. Možné používať vonku i vnútri, vonku chráni deti pred vetrom i slnkom. Skladné zloženie do prenosnej tašky. Rozmery: 110 × 110 × 140cm, vhodné od 2 rokov veku.

Bino Stan s tunelom - kozmonaut
29,10 € 25,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Skvelý farebný stan s tunelom s motívom kozmonaut pre vaše aktívne deti. Stan s tunelom môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy.

DINO Tatra stan s tunelom 112x94x170 cm
28,98 € 26,10 €

Detský veselý stan s tunelom s motívmi nákladných áut Tatra poteší všetky malých fanúšikov áut! Možno ľahko zložiť aj rozložiť a je vhodný na použitie ako doma, tak aj vonku.

iPlay Stan pirát s tunelom

iPlay Stan pirát s tunelom

Hodnotenie: 3,9
16,62 € 16,30 €

Farebný stan s tunelom s motívom pirátov pre vaše aktívne deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy.

Ludi Stan pre deti anti-UV Express
41,14 € 37 €

Prenosný univerzálny stan s UV faktorom 50+. Originálny skladací mechanizmus umožňuje stan rýchlo a jednoducho zložiť aj rozložiť jednoduchým zatiahnutím za šnúrku. Kompaktný tvar po zložení do prenosnej tašky vám umožní vziať si stan so sebou kamkoľvek potrebujete.

Teddies Tunel polyester 45x110cm v taške
14,90 €

Farebný tunel je skvelým hracím priestorom samostatne aj ako doplnok k detským stanom. Tunel môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade.

Bino Stan auto
23,39 € 14,90 €

Barevný stan s obrázkem auta pro všechny malé dobrodruhy a cestovatele je oblíbeným místem pro hraní i odpočinek. Hry se skrýšemi, schovávačkami a domečky pomáhají v rozvíjení dětského imaginárního světa a podporují také děti v samostatnosti.

Intex 48632 Frozen 2 Hrací domček
97,60 € 79,90 €

Novinka

Úžasný nafukovacie domček v dizajne Frozen 2 poteší každého fanúšika tohto filmu. Stačí ho nafúknuť a hneď je oáza pokoja na svete. Môžete ho umiestniť von na záhradu alebo z neho urobiť doplnok do izbičky.

iPlay Stan auta s tunelom

iPlay Stan auta s tunelom

Hodnotenie: 3,6
19,20 €

Farebný stan s tunelom s motívom áut pre vaše aktívne deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy.

Teddies Stan 2 ks s tunelom

Teddies Stan 2 ks s tunelom

Hodnotenie: 4,9
48,99 € 47,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Super sada dvoch stanov s tunelom vo farebnom prevedení. Deti sadu využijú ako hracie centrum vo väčšej izbičke alebo na záhrade v letných dňoch. Stany môžu byť spojené tunelom alebo stáť oddelene.

ZOPA Stan s tunelom s loptičkami
41,90 €

Detský stan pre malých objaviteľov ponúka vonkajšie i vnútorné využitie. Deti zaujme pestrými farbami, tromi rôznymi vchodmi a okienkami. Stan je prispôsobený pre tri deti. Súčasťou balenia je i sada 100 loptičiek.

Falk Stan Farma

Falk Stan Farma

Hodnotenie: 5
50,65 € 30,90 €

Farebný stan s obrázkami z farmy pre všetkých malých farmárov je obľúbeným miestom pre hranie i odpočinok. Hry so skrýšami, schovávačkami a domčekmi pomáhajú v rozvíjaní detského imaginárneho sveta a podporujú tiež deti v samostatnosti.