Eddy Toys Detský stan, sada 3v1
44,96 €
42,30 €
+ doprava zadarmo

Super sada dvoch stanov prepojených tunelom vo farebnom prevedení. Deti ju využijú ako hracie centrum doma, ale najmä na záhrade v letných dňoch. Stany môžu byť spojené preliezacím tunelom alebo oddelené samostatne.


JOHN Stan jednorožec
18,40 €

Detský látkový stan s motívom jednorožca. Na záhradu alebo do domu, hodí sa všade! Aj deti si potrebujú občas zaliezť do svojej skrýše a vďaka tomuto stanu to nie je žiadny problém. Je ľahko zložiteľný a zaberie minimum miesta.


Teddies Stan plážový 145x100x88cm
16,99 €

11,50 €

Super skladný detský stan v modrej farbe môžu deti využiť ako hraciu stan v izbičke alebo na záhrade v letných dňoch. Do stanu sa zmestia pohodlne 2 deti a tak si spolu užijú hŕbu zábayy pri hraní.


Teddies Stan/domček 90x90x100cm
23,10 €

Stan domček vo farebnom prevedení. Domček deti využijú ako hrací stan v izbičke alebo na záhrade v letných dňoch. Do stanu sa zmestia pohodlne 2 deti a tak si spolu užijú hŕbu zábavy pri hraní.


iPlay Tunel rovný

iPlay Tunel rovný

Hodnotenie: 5
11,10 €

Skvelý farebný tunel pre vaše aktívne deti. Tunel môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti pri hraní a schovávaní v ňom užijú veľa zábavy.


Babymoov skladací stan Anti-UV TROPICAL
45,02 €

38,30 €

Detský skladací stan ochráni proti škodlivému žiareniu, vetru a piesku. Ľahký a veľmi kompaktný stan sa ľahko a rýchlo skladá. Stan má ochranný faktor 50+, moskytiéru, 4 stanové tyče a 4 kotvy na upevnenie. Súčasťou je tiež prepravná taška, do ktorej sa stan ľahko zloží.


BINO Preliezací stan - slon
26,99 €

20,40 €

Preliezací stan slon s tunelom, s ktorým si deti užijú veľa zábavy a radosti z objavovania nových priestorov. Sloní stan je prístupný tunelom aj bočnými dverami.


BINO Preliezačka Krtko

BINO Preliezačka Krtko

Hodnotenie: 5
21,10 €

16,50 €

Preliezačka Krtko je vhodný doplnok do detskej izbičky alebo na záhradu v letných dňoch. Deti si v preliezačke užijú veľa zábavy. Môžu si tam tiež nanosiť hračky alebo sa hrať na schovávačku.


BINO Stan - hrad

BINO Stan - hrad

Hodnotenie: 4,5
26,99 €

19,40 €

Stan hrad pre malých rytierov a ich kamarátov. Deti milujú skrýše, schovávačky a domčeky, vytvárajú si tak okolo seba vlastný imaginárny svet, v ktorom prežívajú svoje dobrodružstvá a hry.


Woody Vtáčie hniezdo zelené, závesný stan
97,31 €

76,90 €
+ doprava zadarmo

Závesné vtáčie hniezdo je hojdačka a stan v jednom. Je to skvelá voľba ako na záhradu, tak do detskej izbičky. Vyniká svojím komfortom, veľkosťou i nosnosťou 100 kg.


BINO Stan - Krtko

BINO Stan - Krtko

Hodnotenie: 4,5
27,30 €

17,30 €

Poďte sa s nami schovať! Farebný stan s obrázkom Krtka nabáda ku stanovaniu a to nielen cez prázdniny. Pre všetkych malých dobrodruhov a cestovateľov – stan s veselým obrázkom Krtka je obľúbeným miestom každého dieťaťa.


BINO Stan - pirát

BINO Stan - pirát

Hodnotenie: 4,5
16 €

11,80 €

Stan pre chlapcov s motívom pirátov. Deti milujú skrýše, schovávačky a malé domčeky, vytvárajú si tak okolo seba vlastný imaginárny svet, v ktorom prežívajú svoje dobrodružstvá a hry.


BINO - 82812 Stan Víla

BINO - 82812 Stan Víla

Hodnotenie: 4,5
16,99 €

13 €

Stan pre dievčatká s motívom víly. Deti milujú skrýše, schovávačky a malé domčeky, vytvárajú si tak okolo seba vlastný imaginárny svet, v ktorom prežívajú svoje dobrodružstvá a hry.


Wiky Domček/stan detský Krtko
32,53 €

23,10 €

Detský domček s motívom obľúbeného hrdinu Krtka a jeho kamarátov. Domček môžu mať deti postavený v letných mesiacoch nielen na záhrade, ale môže zdobiť i detskú izbu. Do domčeka sa vojdú až dve deti. Je vyrobený z vinylového materiálu s plastovou konštrukciou.


iPlay Bazén s 50 loptičkami
14,60 €

Detský bazénik s 50-timi loptičkami s motívmi zvieratiek. Bazénik nie je určený na vodu. Môžete ho však použiť doma v izbičke alebo v lete vonku na záhrade. Deti pri hraní v ňom užijú veľa zábavy.


iPlay Stan autobus

iPlay Stan autobus

Hodnotenie: 4
13,30 €

Farebný stan autobus pre vaše aktívne deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy. Stan je postavený za niekoľko sekúnd, má zozadu vchod a zhora otvor pre lepšie prúdenie vzduchu.


iPlay Stan hasičský voz
17,18 €

14,20 €

Farebný stan hasičský voz pre vaše aktívne deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy.


iPlay Stan - hrad Dino

iPlay Stan - hrad Dino

Hodnotenie: 5
18,47 €

15,40 €

Farebný stan hrad s motívom dinosaurov pre vaše aktívne deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy.


iPlay Stan s loptičkami podmorský
26 €

23,10 €

Tento krásny stan s podmorským motívom si deti ihneď zamilujú. Súčasťou balenia je aj 100 plastových loptičiek v rôznych odtieňoch modrej, a tak stačí sa len vrhnúť do bezpečných morských hlbín!


iPlay Stany s tunelom

iPlay Stany s tunelom

Hodnotenie: 4,5
25 €

Farebná dvojica stanov spojená tunelom pre vaše aktívne deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy.


iPlay Tunely

iPlay Tunely

Hodnotenie: 4,5
17,70 €

Skvelé farebné tunely pre vaše aktívne deti. Tunely môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti sa v nich môžu schovávať alebo naháňať a užiť si tak veľa zábavy.


iPlay Domek s ohrádkou

iPlay Domek s ohrádkou

Hodnotenie: 5
20,24 €
19,75 €

Akcia

Barevný domek s ohrádkou pro vaše aktivní děti. Stan můžete použít doma v pokojíku ale také v létě venku na zahradě. Děti si při hraní a schovávání užijí spoustu zábavy.


iPlay Ohrádka

iPlay Ohrádka

Hodnotenie: 5
13,74 €
13,40 €

Barevná praktická ohrádka pro vaše aktivní děti. Ohrádku můžete použít doma v pokojíku ale také v létě venku na zahradě. Děti si při hraní užijí spoustu zábavy.


iPlay Stan auta s tunelom

iPlay Stan auta s tunelom

Hodnotenie: 4,5
16,97 €
15,40 €

Farebný stan s tunelom s motívom áut pre vaše aktívne deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy.


iPlay Stan lienka s tunelom
18,10 €

Farebný stan lienka s tunelom je skvelé hracie miesto pre vaše deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy.


iPlay Stan Dino s tunelom

iPlay Stan Dino s tunelom

Hodnotenie: 4,5
16,50 €

Farebný stan s tunelom s motívom dinosaurov pre vaše aktívne deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy.


iPlay Stan hrací s terčom
19,39 €

15,40 €

Tento detský stan je nielen krásnym príbytok na doma i von. Jeho súčasťou sú aj 2 zábavné hry s loptičkami. Z jednej strany má stan terč so suchým zipsom na hádzanie troch loptičiek. Z druhej strany sú otvory pre hádzanie plastových loptičiek.


iPlay Stan pirát s tunelom
16,62 €
15,40 €

Farebný stan s tunelom s motívom pirátov pre vaše aktívne deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy.


iPlay Stan pirátsky

iPlay Stan pirátsky

Hodnotenie: 4
16,25 €

13 €

Farebný ľahko skladný stan s motívom pirátov pre vaše aktívne deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy.


iPlay Stan poník s tunelom
16,97 €
15,40 €

Farebný stan s tunelom s motívom poníka a princeznej pre vaše aktívne deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy.


iPlay Stan rodinný dom

iPlay Stan rodinný dom

Hodnotenie: 5
13,02 €
12,30 €

Farebný stan rodinný dom je skvelé hracie miesto pre vaše deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy.


iPlay Stan rytiersky hrad
16,18 €
15,40 €

Farebný stan rytiersky hrad je skvelé hracie miesto pre vaše deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy.


iPlay Stan s tunelom

iPlay Stan s tunelom

Hodnotenie: 4,5
17,69 €
16,50 €

Skvelý farebný stan s tunelom pre vaše aktívne deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti pri hraní a schovávaní v ňom užijú veľa zábavy.


iPlay Stanová zostava 5v1
42,06 €

33,40 €

Farebná stanová zostava 5v1 pre vaše aktívne deti. Zostavu môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní užijú veľa zábavy.


iPlay Stanová zostava 7v1
45,88 €
42,30 €
+ doprava zadarmo

Farebná stanová zostava 7v1 pre vaše aktívne deti. Zostavu môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní užijú veľa zábavy.


DINO Tatra stan s tunelom 112x94x170 cm-21%
28,98 €

22,85 €

Akcia

Detský veselý stan s tunelom s motívmi nákladných áut Tatra poteší všetky malých fanúšikov áut! Možno ľahko zložiť aj rozložiť a je vhodný na použitie ako doma, tak aj vonku.


JOHN Set 2 stanov a preliezačka
37 €

30 €

Výborná sada stanov v pestrom farebnom prevedení do veľkej izby alebo na záhradu. Deti si vďaka spojeniu v podobe tunela skvele zahrajú. Prvý stan je klasického tvaru, druhý v tvare típí.


Ludi Hracia ohrádka, stan a tunel Šport
52,79 €
49 €
+ doprava zadarmo

Detská preliezačka vo veselých farbách sa stane obľúbenou súčasťou Vašej záhrady či detskej izbičky. Konštrukcia je vďaka sieťovaným stenám veľmi priedušná. Pop-up systém umožňuje ľahké zloženie i rozloženie a navyše ju možno vziať na dovolenku či na prázdniny k babičke.


Ludi Stan s bazénom anti-UV pre bábätko
42,03 €
37,90 €

Bazénik so stanovou strieškou je ideálny doplnok na pláž pre rodinu s bábätkom. Použitie je veľmi jednoduché – len odhrniete piesok na ploche zodpovedajúcej veľkosti vnútorného priemeru bazénika a ten do nej vložíte. Potom už len stačí bazén naplniť vodou.


Pilsan Hrací ohrádka HEDGE
74,04 €
71,20 €
+ doprava zadarmo

Plastová ohrádka HEDGE o 8mi dílech plůtku pro veselé hraní. Jednoduché sestavení i přestavění do různých tvarů bez použití nářadí a šroubů. Slouží také jako ohrádka, které lze naplnit plastovými míčky.


Pilsan Vrece loptičiek 6 cm - 500 ks
42,56 €
40,80 €
+ doprava zadarmo

Vrece plné loptičiek s priemerom 6 cm je skvelý doplnok do hracích ohrádok, stanov a podobne. Balenie obsahuje 500 ks viac farebných plastových loptičiek. Sú prakticky balené v priehľadnej taške.


BINO Bazének s balónky, zelený
23,39 €

14,60 €

Dětský bazének s balónky, který můžete umístit jak do dětského pokojíčku, tak ven na zahrádku, je vynikající hračkou pro vaše děti. Zábava vašeho dítěte bude během chvilky zajištěna. Stačí bazén rozložit, vysypat balónky a máte hotovo.


BINO Preliezačka - húsenica
16,90 €
16,10 €

Preliezačka húsenica tunel je obľúbená skladacia preliezačka pre deti. Pomôžte prekonávať svojim deťom strach z neznáma, objavovať nové priestory a posilňovať fyzickú kondíciu.


BINO Stan auto
23,39 €

17,80 €

Barevný stan s obrázkem auta pro všechny malé dobrodruhy a cestovatele je oblíbeným místem pro hraní i odpočinek. Hry se skrýšemi, schovávačkami a domečky pomáhají v rozvíjení dětského imaginárního světa a podporují také děti v samostatnosti.


BINO Stan farebné guľôčky-40%
29,44 €

17,42 €

Akcia

Farebný stan pre deti s motívmi farebných guľôčiek. Deti milujú skrýše, schovávačky a malé domčeky, vytvárajú si tak okolo seba vlastný imaginárny svet, v ktorom prežívajú svoje dobrodružstvá a hry.


BINO Stan Kočiar pre princezné
28,85 €

20 €

Stan pre princezné a ich kamarátov ozdobí každú dievčenskú izbičku. Deti milujú skrýše, schovávačky a malé domčeky, vytvárajú si tak okolo seba vlastný imaginárny svet, v ktorom prežívajú svoje dobrodružstvá a hry.


BINO Stan poník
23,39 €

17,70 €

Barevný stan s obrázkem princezny a poníka pro všechny malé dobrodruhy a cestovatele je oblíbeným místem pro hraní i odpočinek. Hry se skrýšemi, schovávačkami a domečky pomáhají v rozvíjení dětského imaginárního světa a podporují také děti v samostatnosti.