Počet nájdených produktov: 96

Pre daný výber neboli nájdené žiadne ponúkané výrobky.

iPlay Stan s tunelom

iPlay Stan s tunelom

Hodnotenie: 4,5
19,20 €

Skvelý farebný stan s tunelom pre vaše aktívne deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti pri hraní a schovávaní v ňom užijú veľa zábavy.


iPlay Tunely

iPlay Tunely

Hodnotenie: 4,5
17,70 €

Skvelé farebné tunely pre vaše aktívne deti. Tunely môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti sa v nich môžu schovávať alebo naháňať a užiť si tak veľa zábavy.


iPlay Stan - hrad Dino

iPlay Stan - hrad Dino

Hodnotenie: 5
18,47 €
17,70 €

Farebný stan hrad s motívom dinosaurov pre vaše aktívne deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy.


iPlay Stany s tunelom

iPlay Stany s tunelom

Hodnotenie: 4,5
26,90 €

Farebná dvojica stanov spojená tunelom pre vaše aktívne deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy.


BINO - 82812 Stan Víla

BINO - 82812 Stan Víla

Hodnotenie: 4,5
16,99 €

12,30 €

Stan pre dievčatká s motívom víly. Deti milujú skrýše, schovávačky a malé domčeky, vytvárajú si tak okolo seba vlastný imaginárny svet, v ktorom prežívajú svoje dobrodružstvá a hry.


BINO Stan - pirát

BINO Stan - pirát

Hodnotenie: 4,5
16 €

12,10 €

Stan pre chlapcov s motívom pirátov. Deti milujú skrýše, schovávačky a malé domčeky, vytvárajú si tak okolo seba vlastný imaginárny svet, v ktorom prežívajú svoje dobrodružstvá a hry.


Teddies Stan plážový 145x100x88cm
16,99 €

12,70 €

Super skladný detský stan v modrej farbe môžu deti využiť ako hraciu stan v izbičke alebo na záhrade v letných dňoch. Do stanu sa zmestia pohodlne 2 deti a tak si spolu užijú hŕbu zábayy pri hraní.


Teddies Stan/domček 90x90x100cm
22,99 €
21,50 €

Stan domček vo farebnom prevedení. Domček deti využijú ako hrací stan v izbičke alebo na záhrade v letných dňoch. Do stanu sa zmestia pohodlne 2 deti a tak si spolu užijú hŕbu zábavy pri hraní.


BINO Stan Hasičské auto

BINO Stan Hasičské auto

Hodnotenie: 3,5
27,74 €

16,90 €

Stan pre malých hasičov ideálny do väčších izbičiek. Deti milujú hasičské autá, schovávačky a domčeky, vytvárajú si tak okolo seba vlastný imaginárny svet, v ktorom prežívajú svoje dobrodružstvá a hry. Zahrajte sa s deťmi na hasičov!


BINO Stan Kočiar pre princezné
28,85 €

19,50 €

Stan pre princezné a ich kamarátov ozdobí každú dievčenskú izbičku. Deti milujú skrýše, schovávačky a malé domčeky, vytvárajú si tak okolo seba vlastný imaginárny svet, v ktorom prežívajú svoje dobrodružstvá a hry.


Pilsan Hracia ohrádka skladacia + 200 loptičiek
51,77 €

42,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Pestrofarebná skladacia hracia ohrádka pre deti od 1 roka. Boky ohrádky sú z kvalitného textilu. Je vhodná ako na záhradu, tak do interiéru. Súčasťou balenia je aj 200 ks farebných loptičiek.


ADC Blackfire Ľadové kráľovstvo - 3D hrací kútik s balkónom
55,52 €

40,60 €

Úžasný 3D hrací kútik s motívom hrdinov z Ľadového kráľovstva od Disney. Má dokonca aj balkón, ako v paláci princeznej Elsy v rozprávke. Kútik poskytuje skvelú zábavu pre všetkých chlapcov a dievčatá.


BINO Preliezací stan - slon
26,99 €

19,50 €

Preliezací stan slon s tunelom, s ktorým si deti užijú veľa zábavy a radosti z objavovania nových priestorov. Sloní stan je prístupný tunelom aj bočnými dverami.


BINO Preliezačka - húsenica
17,70 €

Preliezačka húsenica tunel je obľúbená skladacia preliezačka pre deti. Pomôžte prekonávať svojim deťom strach z neznáma, objavovať nové priestory a posilňovať fyzickú kondíciu.


BINO Preliezačka Krtko

BINO Preliezačka Krtko

Hodnotenie: 5
21,10 €

16 €

Preliezačka Krtko je vhodný doplnok do detskej izbičky alebo na záhradu v letných dňoch. Deti si v preliezačke užijú veľa zábavy. Môžu si tam tiež nanosiť hračky alebo sa hrať na schovávačku.


Babymoov skladací stan Anti-UV TROPICAL
45,02 €

37,60 €

Detský skladací stan ochráni proti škodlivému žiareniu, vetru a piesku. Ľahký a veľmi kompaktný stan sa ľahko a rýchlo skladá. Stan má ochranný faktor 50+, moskytiéru, 4 stanové tyče a 4 kotvy na upevnenie. Súčasťou je tiež prepravná taška, do ktorej sa stan ľahko zloží.


BINO Stan farebné guľôčky
29,44 €

19,20 €

Farebný stan pre deti s motívmi farebných guľôčiek. Deti milujú skrýše, schovávačky a malé domčeky, vytvárajú si tak okolo seba vlastný imaginárny svet, v ktorom prežívajú svoje dobrodružstvá a hry.


BINO Stan Dinosaurí hrad

BINO Stan Dinosaurí hrad

Hodnotenie: 4,5
31,44 €

18 €

Praktický stan do každej izbičky s motívom dinosaura. Deti milujú dinosaury, skrýše, schovávačky a domčeky. Vytvárajú si tak okolo seba vlastný imaginárny svet, v ktorom prežívajú svoje dobrodružstvá a hry.


BINO Stan - hrad

BINO Stan - hrad

Hodnotenie: 4,5
26,99 €

19,20 €

Stan hrad pre malých rytierov a ich kamarátov. Deti milujú skrýše, schovávačky a domčeky, vytvárajú si tak okolo seba vlastný imaginárny svet, v ktorom prežívajú svoje dobrodružstvá a hry.


BINO Stan - Krtko

BINO Stan - Krtko

Hodnotenie: 4,5
27,30 €

21,50 €

Poďte sa s nami schovať! Farebný stan s obrázkom Krtka nabáda ku stanovaniu a to nielen cez prázdniny. Pre všetkych malých dobrodruhov a cestovateľov – stan s veselým obrázkom Krtka je obľúbeným miestom každého dieťaťa.


BINO Stan predajňa
22,63 €

14,90 €

Deti pri hraní v tomto krásnom stane v podobe obchodíka vybavenom tovarom užijú hŕbu zábavy a zároveň si vytvoria svoje vlastné miesto na hranie či na odpočinok.


BINO TeePee- detský stan modrý, 4 steny-54%
49,06 €

22,12 €

Výpredaj

Tento krásny detský stan s indiánskym motívom v modrom farebnom prevedení sa stane obľúbeným hracím miestom vašich deti. Teepee stan možno postaviť ako vo vnútri, tak i na záhrade.


BINO Tunel farebný
15,46 €

13,80 €

Farebný látkový tunel sa stane obľúbenou preliezačkou všetkých zvedavých detí. Je veľmi skladný a jeho rozloženie aj zloženie je veľmi jednoduché. Je uložený v praktickom obale so zipsom.


DINO Tatra stan s tunelom 112x94x170 cm
28,98 €

23,30 €

Detský veselý stan s tunelom s motívmi nákladných áut Tatra poteší všetky malých fanúšikov áut! Možno ľahko zložiť aj rozložiť a je vhodný na použitie ako doma, tak aj vonku.


Djeco Látkový domček Francúzsky vidiek
69,38 €
68,40 €

Novinka

Romantnický domček v štýle Francúzskeho vidieka bude skvelým hracím miestom pre vaše deti. Domček môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy.


Eddy Toys Detský stan, sada 3v1
44,96 €
42,30 €

Super sada dvoch stanov prepojených tunelom vo farebnom prevedení. Deti ju využijú ako hracie centrum doma, ale najmä na záhrade v letných dňoch. Stany môžu byť spojené preliezacím tunelom alebo oddelené samostatne.


iPlay Bazén s 50 loptičkami
17,30 €

Detský bazénik s 50-timi loptičkami s motívmi zvieratiek. Bazénik nie je určený na vodu. Môžete ho však použiť doma v izbičke alebo v lete vonku na záhrade. Deti pri hraní v ňom užijú veľa zábavy.


iPlay Detský Stan

iPlay Detský Stan

Hodnotenie: 4,5
11,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Veselý farebný stan pre vaše aktívne deti. So stanom sa deti môžu hrať doma v detskej izbe, ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si v ňom pri hraní a schovávanie užijú veľa zábavy.


iPlay Domek s ohrádkou

iPlay Domek s ohrádkou

Hodnotenie: 5
20,30 €

Barevný domek s ohrádkou pro vaše aktivní děti. Stan můžete použít doma v pokojíku ale také v létě venku na zahradě. Děti si při hraní a schovávání užijí spoustu zábavy.


iPlay Ohrádka

iPlay Ohrádka

Hodnotenie: 5
13,74 €
13,40 €

Barevná praktická ohrádka pro vaše aktivní děti. Ohrádku můžete použít doma v pokojíku ale také v létě venku na zahradě. Děti si při hraní užijí spoustu zábavy.


iPlay Stan auta s tunelom

iPlay Stan auta s tunelom

Hodnotenie: 4,5
16,97 €
15,30 €

Farebný stan s tunelom s motívom áut pre vaše aktívne deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy.


iPlay Stan autobus

iPlay Stan autobus

Hodnotenie: 4
13,20 €

Farebný stan autobus pre vaše aktívne deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy. Stan je postavený za niekoľko sekúnd, má zozadu vchod a zhora otvor pre lepšie prúdenie vzduchu.


iPlay Stan lienka s tunelom
18 €

Farebný stan lienka s tunelom je skvelé hracie miesto pre vaše deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy.


iPlay Stan Dino s tunelom

iPlay Stan Dino s tunelom

Hodnotenie: 4,5
16,50 €

Farebný stan s tunelom s motívom dinosaurov pre vaše aktívne deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy.


iPlay Stan hasičský voz
17,18 €

14,20 €

Farebný stan hasičský voz pre vaše aktívne deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy.


iPlay Stan hrací s terčom
19,39 €

15,30 €

Tento detský stan je nielen krásnym príbytok na doma i von. Jeho súčasťou sú aj 2 zábavné hry s loptičkami. Z jednej strany má stan terč so suchým zipsom na hádzanie troch loptičiek. Z druhej strany sú otvory pre hádzanie plastových loptičiek.


iPlay Stan pirát s tunelom
16,62 €
15,30 €

Farebný stan s tunelom s motívom pirátov pre vaše aktívne deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy.


iPlay Stan pirátsky

iPlay Stan pirátsky

Hodnotenie: 4
16,25 €

13,80 €

Farebný ľahko skladný stan s motívom pirátov pre vaše aktívne deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy.


iPlay Stan poník s tunelom
16,97 €
15,30 €

Farebný stan s tunelom s motívom poníka a princeznej pre vaše aktívne deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy.


iPlay Stan rodinný dom

iPlay Stan rodinný dom

Hodnotenie: 5
13,02 €
12,30 €

Farebný stan rodinný dom je skvelé hracie miesto pre vaše deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy.


iPlay Stan rytiersky hrad
16,18 €
15,30 €

Farebný stan rytiersky hrad je skvelé hracie miesto pre vaše deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy.


iPlay Stan s loptičkami podmorský
25 €

Tento krásny stan s podmorským motívom si deti ihneď zamilujú. Súčasťou balenia je aj 100 plastových loptičiek v rôznych odtieňoch modrej, a tak stačí sa len vrhnúť do bezpečných morských hlbín!


iPlay Stanová zostava 5v1
42,06 €

33,40 €

Farebná stanová zostava 5v1 pre vaše aktívne deti. Zostavu môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní užijú veľa zábavy.


iPlay Stanová zostava 7v1
45,88 €

38,40 €

Farebná stanová zostava 7v1 pre vaše aktívne deti. Zostavu môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní užijú veľa zábavy.


iPlay Tunel rovný

iPlay Tunel rovný

Hodnotenie: 5
16,50 €

Skvelý farebný tunel pre vaše aktívne deti. Tunel môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti pri hraní a schovávaní v ňom užijú veľa zábavy.


JOHN POP UP stan Cars

JOHN POP UP stan Cars

Hodnotenie: 4,5
18,11 €

16 €

Detský stan s motívom animovaného filmu Cars je nevyhnutným doplnkom na záhradu alebo do izbičky. Deti ho využijú aj na dovolenke alebo prázdninách u babičiek. Zostavenie a rozobratie stanu prebehne behom pár sekúnd.