Fisher-Price Náučné mäkké kocky-30%
19,25 € 13,30 €

Akcia

Mäkké kocky menia s každým otočením svoj motív. Niektoré sú náučné, iné zase rozvíjajú zmyslové vnímanie. Vaše dieťatko sa vďaka nim zoznámi s tvarmi, číslami, farbami a zvieratkami a zároveň bude môcť skúmať rôzne typy látok, ktoré pomôžu rozvoju hmatu.

B.toys Kocky Elemnosqueeze
26,79 € 26,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Kocky Elemnosqueeze obsahujú 26 kusov tvarov rôznych farieb a veľkostí s písmenami a zvieratami. Sú vyrobené z mäkkých plastový materiálov. Tvary po stlačení pískajú. Dieťa sa s kockami môže hádzať, stavať z nich, učiť sa písmenká a názvy zvieratiek. Dodávané v darčekovej taške na zips s držadlom do ruky pre ľahké upratovanie aj prenášanie.

Lamps Penové kocky 15 ks
7,02 € 6,80 €

Stavebnica z mäkkých penových kociek je vhodná aj pre tie najmenšie deti, ktoré s ňou môžu už od batoľacieho veku rozvíjať svoju kreativitu, zručnosť i priestorovú predstavivosť.

Hape Drevené kocky Priatelia
14,99 €

Drevené kocky pre deti zo sady Pepe a priatelia. Poskladajte podľa predlohy šesť obrázkov s veselým psíkom a jeho zvieracími kamarátmi. Deti si v rámci hry precvičia motoriku, logické uvažovanie aj priestorovú predstavivosť, neskôr už môžu obrázky zostavovať spamäti. Detské kocky možno použiť aj ak

SIMBA Mäkké kocky s obrázkami
8,90 € 8,30 €

Mäkučké a pestrofarebné kocky sa rýchlo stanú obľúbenou hračkou každého dieťatka. Svojim veselým dizajnom a tvarom deti zaujmú a stimulujú ich na hranie hier, stavanie a k ďalším aktivitám.

Teddies BABY Baby kocky mäkké pískacie 9ks-27%
11,79 € 8,60 €

Akcia

Detské pískacie kocky 9ks majú po stranách plasticky vyobrazené najrôznejšie zvieratká a číslice. Kocky sú z mäkkého a na dotyk príjemného plastového materiálu. Po stlačení pískajú.

GALT Penové kocky-21%

GALT Penové kocky

Hodnotenie: 4,5
21,53 € 16,80 €

Akcia

Vaše dieťa čakajú hodiny fantastickej zábavy a dobrodružstva so šiestimi mäkkými rôznofarebnými kockami so zaujímavými obrázkami. Vďaka obrázkom budú deti poznávať nové veci zo všedného života i cvičiť motorické schopnosti!

DETOA Kocky stavebnice drevo 50 ks v krabici 20x19x8 cm-26%
18,40 € 13,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Stavebnica je ideálnou hračkou, ktorá rozvíja tvorivé a kombinačné schopnosti dieťaťa. Rozvíja logické myslenie, učí deti trpezlivosti a vytrvalosti. Doprajte im ten pocit, že niečo dokážu!

DINO Na statku - 20 Drevených kociek
11,62 € 10,20 €

Detské drevené kocky s motívom zvierat zo statku sú ideálnou hračkou pre dlhé popoludnie. Obrázkové kocky podporujú u najmenších detí koordináciu a motoriku pri búraní a stavaní komínov, napomáhajú chápaniu príčiny a následku. U starších detí pri skladaní obrázkov rozvíjajú fantáziu, logické myslenie a motivujú k rozprávaniu príbehov.

Lamps Detské kocky

Lamps Detské kocky

Hodnotenie: 4,4
12,50 €

Detské kocky v rôznych tvaroch pre vašich malých staviteľov a staviteľky. Kocky sú z mäkkého plastu a nemajú ostré rohy, takže sú vhodné aj pre menšie deti. Kociek je 34 a majú rôzne tvary pre viac možností stavby.

DINO Kocky kubus Tatra 12 drevo 12ks v krabičke 22x17x4 cm-51%
17,91 € 8,70 €

Detské drevené kocky (kubusy) s motívom obľúbených českých nákladných automobilov značky Tatra. Obrázkové kocky podporujú u najmenších detí koordináciu a motoriku pri búraní a stavaní komínov, napomáhajú chápanie príčiny a následku. U starších detí pri skladaní obrázkov rozvíjajú fantáziu a logické myslenie a motivujú k rozprávaniu príbehov.

Canpol babies Plyšová senzorická kocka Medvedíci, sivá
12,90 € 11,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Plyšová senzorická kocka z kolekcie MEDVEDÍCI. Rôzne textúry materiálov stimulujú hmat dieťaťa. Zvoniace a šuštiace prvky budia v dieťati pozornosť. Farebné stuhy povzbudzujú dieťaťa hračku uchopiť. Pružné hryzátko upokojuje dieťaťu svrbenie ďasien.

Canpol babies Mäkké senzorické hracie kocky 12 ks
22 €

Mäkká senzorická kocka s obrázkami podporuje dieťa spoznávať, učiť sa a zapamätať si nové slová a predmety. Mäkká kocka s farebnými obrázkami stimuluje rozvoj zmyslov dieťaťa. Vyrobené z bezpečných, hygienicky nezávadných materiálov, ľahko sa udržuje v čistote.

Fisher-Price Akčné kocky

Fisher-Price Akčné kocky

Hodnotenie: 4,9
18,47 € 18,20 €

akčnými kockami od Fisher-Price zažije vaše dieťa veľa zábavy a srandy. Na každej zo 4 strán každej kocky nájde dieťatko 1 zábavnú hru: učenie písmeniek, učenie číslic, hru na jukanú a ďalšiu zábavnú hru. V modrej akčnej kocke sa pretáča malý bubienok, v červenej akčnej kocke je otáčavá guľôčka s malými guľôčkami vnútri a žltá kocka je klikacia. Toľko zábavy len v troch akčných kockách!

Fisher-Price Fidget kocka s aktivitami
11,68 € 10,20 €

Akcia

Táto pestrofarebná kocka s aktivitami rozvíja detské zmysly. Deti budú zaujaté farebnými cvakátkami, otáčavými guľôčkami, páčkovým spínačom a množstvom ďalších zaujímavých vecí, ktoré pomôžu rozvíjať jemnú motoriku.

Viga Drevená stavacia veža-49%
27,66 € 14 €

Výpredaj

Drevená skladacia veža učí deti tvary, farby, čísla a zvieratká. Snažte sa postaviť vežu čo najstabilnejšie nech nemá šancu spadnúť. Začnite od najväčšej kocky až po tú najmenšiu. Učte sa a užite si pri tom veľa zábavy.

Niny Textilné kocky

Niny Textilné kocky

Hodnotenie: 4,7
15,29 € 13,60 €

Úžasné textilné kocky s rôznymi hracími komponentmi. Kocky majú integrované hrkálky, pískatká a zrkadlo z bezpečnostnej fólie. Kocky stimulujú detské zmysly a * jemnú motoriku. Balenie obsahuje **4 kocky.

SIMBA Veselé aktivní kostky stohovací
10,20 €

Posledný kus za túto cenu!

S touto sadou troch pestrofarebných aktívnych kociek s obrázkami, číslami i písmenkami si deti užijú veľa zábavy. Každá kocka má rôzne funkcie a pri hraní stimuluje rôzne zmysly.

Hape Kocky Zvieratká z džungle
14,99 €

Naučte sa rozoznávať zvieratká z africkej džungle! S kockami z dielne nemeckej značky Hape to bude hračka. Kocky sú svojím štýlom a vizuálnym prevedením vhodné tak pre chlapcov, ako i dievčatá – očaria hravým ilustráciami a veselými farbami. Rozoznať leva, žirafu, zebru, krokodíla, opicu či slona u

Canpol babies Plyšová senzorická kocka Medvedíci, červená-17%
12,90 € 10,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Plyšová senzorická kocka z kolekcie MEDVEDÍCI. Rôzne textúry materiálov stimulujú hmat dieťaťa. Zvoniace a šuštiace prvky budia v dieťati pozornosť. Farebné stuhy povzbudzujú dieťaťa hračku uchopiť. Pružné hryzátko upokojuje dieťaťu svrbenie ďasien.

Goki Kocky Veselé zvieratká
9,90 €

Klasická stavebnica v zložení 12 kociek, z ktorej je možné poskladať až 6 rôznych zábavných zvieracích motívov. Hotový motív pritom vychádza zo základného tvaru daného zvieratka. Balené v praktickom drevenom úložnom boxe. Ideálna na tréning úchopu, jemnej detskej motoriky, koordinácie očí a rúk, a

DINO Kocky kubus Krtko a priatelia
8,70 €

Detské drevené kocky 12 kusov majú po stranách kusy krásnych obrázkov Zdeňka Milera a jeho svetoznámeho hrdinu, Krtka. Šesť rôznych obrázkov zvedavého hrdinu a jeho priateľov iste zabaví deti od veku 3 rokov.

Teddies Kocky penové farebné mäkké 60ks
20,80 €

Sada penových farebných kociek v dizajne imitácii dreva. Dieliky majú rôzne geometrické tvary. Kocky sú balené v plastovej priehľadnej taške. Stavebnica je ideálna pre rozvoj detskej fantázie, jemnej motoriky a intelektu.

Lamps Gumové kocky

Lamps Gumové kocky

Hodnotenie: 4,9
11,10 € 10,60 €

Gumové kocky prinášajú malým deťom veľa možností na hranie. Balenie obsahuje 24 kociek, ktoré možno spájať. Kocky majú rôzne farby.

Teddies Kubus pyramída skladačka hranatá 10ks
14,80 €

Sada 10 stohovacích kociek, z ktorých si deti môžu postaviť vežu (pyramídu) vysokú až 111,5 cm aj iné tvary. Kocky sú z pevného kartónu s krásnymi ilustráciami dopravy, zvieratiek, čísloviek a rôznych motívov.

Alltoys Penové kocky 100ks

Alltoys Penové kocky 100ks

Hodnotenie: 4,8
18,90 €

Detské kocky sú hračky, ktoré podporujú logické uvažovanie u tých najmenších detí. Pri ich stavaní si dieťa precvičí motoriku, logiku a zisťuje, ako funguje rovnováha. Kocky sú rôznych tvarov a farieb.