B.toys Kocky Elemnosqueeze
26,80 €

Kocky Elemnosqueeze obsahujú 26 kusov tvarov rôznych farieb a veľkostí s písmenami a zvieratami. Sú vyrobené z mäkkých plastový materiálov. Tvary po stlačení pískajú. Dieťa sa s kockami môže hádzať, stavať z nich, učiť sa písmenká a názvy zvieratiek. Dodávané v darčekovej taške na zips s držadlom do ruky pre ľahké upratovanie aj prenášanie.

Lamps Penové kocky 32 ks
7,80 € 7,30 €

Stavebnica z mäkkých penových kociek je vhodná aj pre tie najmenšie deti, ktoré s ňou môžu už od batoľacieho veku rozvíjať svoju kreativitu, zručnosť i priestorovú predstavivosť.

Lamps Penové kocky 15 ks
7 €

Stavebnica z mäkkých penových kociek je vhodná aj pre tie najmenšie deti, ktoré s ňou môžu už od batoľacieho veku rozvíjať svoju kreativitu, zručnosť i priestorovú predstavivosť.

Teddies BABY Abecedné kocky plast 16ks
8,99 € 7 €

Abecedné kocky plastové môže vaše dieťa využiť nielen na precvičovanie písmeniek. Kocky majú po stranách tiež vyobrazené najrôznejšie zvieratká.

Teddies BABY Kocky + iné tvary plast v krabici
15 € 14,40 €

Multifunkčné kocky slúžia tiež ako puzzle so zvieratkami alebo poznávačka tvarov a farieb. Kocky majú na jednej zo strán nalepené obrázky z ktorých možno poskladať obrázok. Na ďalšej strane sú zastrčené menšie tvary s obrázkami.

Bigjigs Toys Bigjigs Baby Barevné kostky v kyblíku 50 ks
22,51 €

Hračka je vyrobena z kvalitních a ekologicky-zodpovědně získaných materiálů z naší Země.Hračka vyhovuje současným evropským bezpečnostním normám.Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala.

Le Toy Van  Petilou Skládací věž zvířátka
21,44 €

Kdo postaví vyšší věžičku než zvířátka spadnou? 9 tvarovaných dřevěných zvířátek uložených v textilním pytlíku zaručují spoustu zábavy.

Firma Le Toy Van vytvořila kolekci vysoce kvalitních hraček Petilou, která je.

Crocodile Creek Kocky Džungľa 4 ks
7,90 €

Značka Crocodile Creek prichádza s hravými kockami určenými pre najmenších. Ich skladaním si bude vaše dieťa rozvíjať nielen jemnú motoriku, ale aj predstavivosť, či koordinovať pohyb očí a rúk.Stavebnica obsahuje len 4 kocky, no pomocou nich môžete vyskladať až 6 samostatných obrázkov zvierat džun

Vilac  Dřevěné zvukové kostky Moře
25,64 €

Jedenáct dřevěných zvukových kostek s motivem moře. S těmito kostkami si děti procvičí motoriku i zručnost a zároveň budou objevovat zvuky. Pro děti velmi poutavá hračka. Ilustrováno Ingelou P. Arrhenius. Hračky Vilac mají značku.

Petitcollage  Dřevěné kostky ABC
24,59 €

Hlavním posláním americké firmy Petitcollage je skloubení moderního designu, ekologie a udržitelnosti. Originální výrobky jsou navrhované v Kalifornii a v současné době jsou prodávány po celém světě. Výrobky jsou vyrobeny z.

Ekotoys EkoToys Dřevěné kostky přírodní 220 ks XL
39,41 €

Balení obsahuje 220 kusů dřevěných kostek vyrobených z bukového dřeva, které pomůžou Tvému dítěti v přirozeném rozumovém rozvoji. Dítě se snadněji naučí počítat, hra v něm vzbudí kreativnost, rozlišování barev a.

Small foot Small Foot Dřevěné kostky přírodní 100ks
26,65 €

Dřevěné kostky přírodní 100ks

Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro.

Crocodile Creek Jumbo kocky Animalia 9ks
19,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Deväť výrazne ilustrovaných, kartónových kociek v rovnakej veľkosti je ideálnou edukatívnou pomôckou pri spoznávaní zvierat, farieb, ale aj čísel.Ich skladanie deťom pomáha rozvíjať jemnú motoriku, úchop, koordináciu pohybov, sústredenosť, ale aj vizuálne vnímanie. Veľkosť balenia: 26 × 26 × 9 cmRo

Small foot Small Foot Chodítko dřevěné kostky ve vozíku
50,34 €

Toto stabilní chodítko je vyrobeno z masivního dřeva a překližky! Různě tvarované kostky (5 cm až 10 cm) jsou vyrobeny z bukového dřeva, rozvíjí motoriku, rozpoznávání barev barev a tvarů.Německá firma Legler zaměřená na.

HABA Vnemové kocky Happy Quartett
16,90 €

Hrbolčeky, zvončeky, ťukanie. Tieto textilné kocky to všetko obsahujú! Každá vydáva iný zvuk a rôzne povrchové materiály nabádajú ku skúmaniu. Z bavlny/polyesteru, plnené penou. Prať v rukách. Kocka 7×7×7 cm.

Le Toy Van  Petilou Multifunkční kostky
42,94 €

Velké dřevěné kostky s abecedou a čísly. Na jednotlivých stranách jsou velká a malá písmena abecedy, číslice, obrázky vztahující se k písmenům a číslicím a tvary k vytvoření obrázků z kostek. Spodní deska s vzorem abecedy.

Tidlo  Věž ze skládacích kostek Animal
41,36 €

Kostky rozdílných velikostí, zkuste je naskládat na sebe ve správném pořadí od největší po nejmenší a vytvořte věž. Každá kostka má krásnou zvířecí ilustraci, číslici a tečky, které korespondují s danou číslicí, také.

B.toys ABC kocky 6 kusov
32,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Tieto farebné a hravé textilné a penové kocky o rozmere 9,2 × 9,2 cm z dielne značky B. Toys zlákajú každé dieťa. Vhodné sú tak pre chlapcov, ako i dievčatá, pri hraní sa s nimi zaručene zabudnú na celý svet! Päť kociek je stredom perforovaných, aby tam dieťa mohlo vkladať umelohmotné farebné, kor

Crocodile Creek Kocky Kombinačné zvieratká 9 ks
16,90 €

Úžasné obrázkové kocky sú tradičným už historickým ,,bestsellerom,, no zároveň moderným a inovatívnym počinom amerických dizajnérov. Značka Crocodile Creek pripravila peknú súpravu 9 kociek o rozmere 6 × 6 cm vhodnú pre deti od 3 –103 rokov. Detské kocky vytvárajú 18 základných obrázkov zvierat a

Le Toy Van  Petilou Vozík s duhovými kostkami
107,40 €

Splátky bez navýšenia

Jedinečný vozík ve tvaru mráčku s 45 ks kostkami. Veselé duhové barvy kostek mají různé tvary a lze z nich vytvářet různé stavby. Vozík lze díky pevné a stabilní konstrukci využít jako chodítko. Dítěti pomůže rozvíjet.

Crocodile Creek Kocky Tváre zvierat 4 ks
7,90 €

Značka Crocodile Creek prichádza s hravými kockami určenými pre najmenších. Ich skladaním si bude vaše dieťa rozvíjať nielen jemnú motoriku, ale aj predstavivosť, či koordinovať pohyb očí a rúk.Stavebnica obsahuje len 4 kocky, no pomocou nich môžete vyskladať až 6 samostatných obrázkov zvierat, a t

Bigjigs Toys Bigjigs Baby Dřevěné kostky ve vozíku
46,80 €

Hračka je vyrobena z kvalitních a ekologicky-zodpovědně získaných materiálů z naší Země.Hračka vyhovuje současným evropským bezpečnostním normám.Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala.

Crocodile Creek Kocky Malá architektka 4 ks
7,90 €

Značka Crocodile Creek prichádza s hravými kockami určenými pre najmenších. Ich skladaním si bude vaše dieťa rozvíjať nielen jemnú motoriku, ale aj predstavivosť, či koordinovať pohyb očí a rúk.Stavebnica obsahuje len 4 kocky, no pomocou nich môžete vyskladať až 6 samostatných obrázkov vo veľmi jem

Crocodile Creek Stohovacie kocky Animalia 123
19,90 €

Desať nápadne ilustrovaných, kartónových a stohovacích kociek rôznych veľkostí, ktoré sa dajú jednoducho poukladať na seba alebo do seba od najväčšieho po najmenšie, a to až do výšky 1 m.Najmenšia kocka má 5 × 5 cm a najväčšia 15 × 15 cm.Edukačný box Animalia pre chlapcov aj dievčatá má pestré a ve

Ekotoys EkoToys Dřevěné kostky barevné 260ks XL
48,70 €

Sada obsahuje 260 kusů dřevěných kostek vyrobených z bukového dřeva ve 4 barvách, které pomůžou Tvému dítěti v přirozeném rozumovém rozvoji. Dítě se snadněji naučí počítat, hra v něm vzbudí kreativnost, rozlišování barev.

Small foot Small Foot Dřevěné stavební kostky barevné 150ks
32,03 €

Dřevěné stavební kostky barevné 150ks

Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy.

Tidlo  Věž ze skládacích kostek Rainbow
41,36 €

Kostky rozdílných velikostí, zkuste je naskládat na sebe ve správném pořadí od největší po nejmenší a vytvořte věž. Každá kostka má na jedné straně číslici od 1 do 10 a krásnou ilustraci, která koresponduje s číslem.

B.toys Kocky multifunkčné
15,90 €

Skvelé a obľúbené multifunkčné kocky pre deti od 6 mesiacov.Príjemné na dotyk s vyrezávaným reliéfom čísiel, zvieratiek a znakov na každej strane uspokoja hmatové zmysly najmenších detí. Svojou farebnosťou očaria všetkých staviteľov a pískaním stimulujú ich sluch. V praktickom, reprezentatívnom bal

B.toys Kocky multifunkčné XL
32,90 €

Skvelé a obľúbené multifunkčné kocky pre deti od 6 mesiacov.Príjemné na dotyk s vyrezávaným reliéfom písmeniek, zvieratiek a znakov na každej strane uspokoja hmatové zmysly najmenších detí. Svojou farebnosťou očaria všetkých staviteľov a pískaním stimulujú ich sluch. V praktickom, reprezentatívnom

Crocodile Creek Magnetické kocky Zvieratá džungle
10,90 €

Magnetické kocky so zvieratami z džungle potešia každé dieťa. Vaše dieťa zažije hodiny skvelej zábavy! Kocky sa dajú rôzne otáčať a navyše sú magnetické! Dá sa vytvoriť 100 rôznych možností. Produkt je vyrobený z ťažkého kartónu a je to ideálny darček pre deti od 3 rokov. 

Hape Drevené kocky Priatelia
14,99 €

Drevené kocky pre deti zo sady Pepe a priatelia. Poskladajte podľa predlohy šesť obrázkov s veselým psíkom a jeho zvieracími kamarátmi. Deti si v rámci hry precvičia motoriku, logické uvažovanie aj priestorovú predstavivosť, neskôr už môžu obrázky zostavovať spamäti. Detské kocky možno použiť aj ak

Le Toy Van Drevené kocky Abeceda
39,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada klasických kociek s abecedou a číslami. Krásne opracované, s hladkými hranami jemnými na dotyk, z masívneho kaučukového dreva. Pastelové vzory veľkých a malých písmen a čísla od 0 do 9. Ilustrácie súvisia s písmenkami na kockách. Šiesta stena kocky je navrhnutá tak, aby bolo možné z kociek vyt

Crocodile Creek Kocky Tváre zvierat 9 ks
16,90 €

Úžasné obrázkové kocky sú tradičným už historickým ,,bestsellerom,, no zároveň moderným a inovatívnym počinom amerických dizajnérov.Značka Crocodile Creek pripravila peknú súpravu 9 kociek o rozmere 6 × 6 cm vhodnú pre deti od 3 –103 rokov. Detské kocky vytvárajú 18 základných obrázkov tvárí zviera

Crocodile Creek Magnetické kocky Zvieratá sveta
10,90 €

Magnetické kocky so zvieratkami z rôznych kútov sveta potešia každé dieťa. Vaše dieťa zažije hodiny skvelej zábavy! Kocky sa dajú rôzne otáčať a navyše sú magnetické! Dá sa vytvoriť 100 rôznych možností. Produkt je vyrobený z ťažkého tvrdeného kartónu a je to ideálny darček pre deti od 3 rokov. 

Crocodile Creek Stohovacie kocky Sladké kráľovstvo 123
19,90 €

Desať nápadne ilustrovaných kartónových a stohovacích kociek rôznych veľkostí, ktoré sa dajú jednoducho poukladať na seba alebo do seba od najväčšieho po najmenšie, a to až do výšky 1 m.Najmenšia kocka má 5 × 5 cm a najväčšia 15 × 15 cm.Edukačný box Sladké kráľovstvo je prioritne určený pre dievčat

Hape Drevené kocky 101 ks
27,99 €

101 – dielna súprava drevených kociek značky Hape je plná blokov rôznych veľkostí, tvarov a farieb. Vašim deťom skvelo poslúžia ako prvé kocky. Rozvíjajú logické myslenie, učia deti trpezlivosti a vytrvalosti. Doprajte im ten pocit, že niečo dokážu! Na vrchnáku vedra sú vyrezané tvary, a tak táto

Hape Drevené kocky ABC
19,99 €

Detské drevené kocky patria medzi najuniverzálnejšie a najobľúbenejšie detské hračky vôbec. Tieto, navyše, umožňujú hneď niekoľko rozdielnych spôsobov hry. Spoznajte písmená abecedy a zostavte z nich svoje prvé slovíčka – napríklad vlastné meno. Priraďte číslice k ich správnym pomenovaniam. Spozna

Hape Kocky Zvieratká z džungle
14,99 €

Naučte sa rozoznávať zvieratká z africkej džungle! S kockami z dielne nemeckej značky Hape to bude hračka. Kocky sú svojím štýlom a vizuálnym prevedením vhodné tak pre chlapcov, ako i dievčatá – očaria hravým ilustráciami a veselými farbami. Rozoznať leva, žirafu, zebru, krokodíla, opicu či slona u

Hape Triedenie tvarov kocka
9,99 €

Naučte deti základným tvarom, farbám a niekoľkým typom živočíchov! Urobte tak pomocou tejto funkčnej, zábavnej a dostatočne stimulujúcej triediacej kocky z dielne nemeckej značky Hape. Svojím štýlom a vizuálnym prevedením je vhodná tak pre chlapcov, ako i dievčatá. Okrem hmatových i vizuálnych podn

Le Toy Van  Petilou skládací kostky les
32,20 €

Dřevěné různě tvarované malované kostky s motivem lesních zvířátek a přírody. Obsahuje 16 ks kostek a dřevěnou podložku pro praktické třídění a uložení.

Firma Le Toy Van vytvořila kolekci vysoce kvalitních hraček Petilou,.

SIMBA Mäkké kocky s obrázkami
7,66 € 6,60 €

Mäkučké a pestrofarebné kocky sa rýchlo stanú obľúbenou hračkou každého dieťatka. Svojim veselým dizajnom a tvarom deti zaujmú a stimulujú ich na hranie hier, stavanie a k ďalším aktivitám.

Topa Drevené kocky Mašinka 12 ks
8,50 €

Pestrofarebné obrázkové kocky s motívmi dopravných prostriedkov potešia všetkých chlapcov. Je možné z nich zostaviť 6 rôznych obrázkov alebo si stavať svoje vlastné stavby, komíny či veže úplne podľa vlastnej predstavivosti.

GALT Penové kocky

GALT Penové kocky

Hodnotenie: 4,5
20,20 €

Vaše dieťa čakajú hodiny fantastickej zábavy a dobrodružstva so šiestimi mäkkými rôznofarebnými kockami so zaujímavými obrázkami. Vďaka obrázkom budú deti poznávať nové veci zo všedného života i cvičiť motorické schopnosti!

DINO Kocky kubus Krtko a priatelia
8,10 €

Detské drevené kocky 12 kusov majú po stranách kusy krásnych obrázkov Zdeňka Milera a jeho svetoznámeho hrdinu, Krtka. Šesť rôznych obrázkov zvedavého hrdinu a jeho priateľov iste zabaví deti od veku 3 rokov.

DINO Na statku - 20 Drevených kociek
11,62 € 11,20 €

Detské drevené kocky s motívom zvierat zo statku sú ideálnou hračkou pre dlhé popoludnie. Obrázkové kocky podporujú u najmenších detí koordináciu a motoriku pri búraní a stavaní komínov, napomáhajú chápaniu príčiny a následku. U starších detí pri skladaní obrázkov rozvíjajú fantáziu, logické myslenie a motivujú k rozprávaniu príbehov.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: