Fisher-Price Chodítko Psík
43x

Fisher-Price Chodítko Psík

56 Kč

Ďalšie ponuky od 37 Kč

Poďme sa prejsť, zlato! Učte sa s chodítkom Smart Stages™ šteňaťom – dokonalým kamarátom pre vaše rastúce dieťa, ktorý ponúka vzrušujúce praktické aktivity pre malé sediace deti a veľa povzbudzujúcich fráz a podpory pre tieto prvé malé kroky.

Tovar od predajcu MALL
Bright Starts Chodítko 3v1 Ford Mustang Pink 6m+, do 11kg
2x

Bright Starts Chodítko 3v1 Ford Mustang Pink 6m+, do 11kg

127 Kč
Doprava zadarmo

Bright Starts chodítko 3v1 Ford Mustang Pink pre malé dámy, ktoré sa toho neboja. Pomôže im zvládnuť ich prvé krôčiky s úplnou istotou a eleganciou. Počas štýlovej jazdy si deti môžu navyše rozvíjať svoje motorické zručnosti. Toto je skrátka nápadité auto plné možností.

Tovar od predajcu MALL
Bright Starts Chodítko Zig Zag Zebra 6m+, do 11kg
5x

Bright Starts Chodítko Zig Zag Zebra 6m+, do 11kg

69 Kč

chodítkom ZigZag Zebra od Bright Starts môže vaše dieťa trénovať jeho prvé krôčiky a objavovať tak všetko, čo ho zaujíma. Skvelou spoločnosťou mu budú zvieratka zo safari, ktoré pomôžu s rozvojom motorických schopností. Volant na odnímateľným hracím pultom doslova volá po zábave.

Tovar od predajcu MALL
Bright Starts Chodítko Floral Friends 6m+, do 11kg
10x

Bright Starts Chodítko Floral Friends 6m+, do 11kg

62 Kč
Posledný kus za túto cenu!

Ružové chodítko Floral Friends 6m + od Bright Starts pre zvedavé slečny, ktoré síce ešte samé nezvládnu svoje prvé krôčiky, ale aj tak chcú objavovať svet. Hrací pultík im ponúka nespočetné množstvo hier, ktoré pomáhajú rozvíjať motorické zručnosti dieťaťa. Vhodná pre deti od 6m+.

Tovar od predajcu MALL
-18%
BOMIMI Chodítko TOMI, Grey/Pink
52x

BOMIMI Chodítko TOMI

77 Kč
63 Kč
Akcia

Detské chodítko BOMIMI Tomi s kolieskami zaujme každé dieťatko, vďaka hudobnému aktivity panelu, ktorý rozvíja sluchové, hmatové a koordinačné zručnosti.

Tovar od predajcu MALL
Asalvo Chodítko BABY WALKER light blue stars
4x

Asalvo Chodítko BABY WALKER

61 Kč
Posledný kus za túto cenu!

Chodítko BABY WALKER od značky Asalvo je vhodné pre deti od 6 mesiacov do 12 kg. Chodítko možno polohovať až do 3 úrovní, čím sa skvelo prispôsobí výške dieťaťa, aby vždy dosiahlo svojimi nožičkami na zem.

Tovar od predajcu MALL
-27%
Vtech Chodítko - Uč sa a poznávaj (slovensky)
41x

Vtech Chodítko - Uč sa a poznávaj (slovensky)

70 Kč
51 Kč

Ďalšia ponuka za 47 Kč

Ideálna hračka pre prvé krôčiky vášho dieťaťa. Úžasná stabilita, perfektne tvarovaná rukoväť spoločne s možnosťou nastavenia brzdenie koliesok dáva dieťaťu výnimočný pocit bezpečia pri prvých krôčikoch. Interaktívny panel chodítka ponúka 2 varianty hry, ktoré možno ľubovoľne prepínať.

Tovar od predajcu MALL
ZOPA Chodítko Fiesta Grey/Mint
25x

ZOPA Chodítko Fiesta

74 Kč

Detské chodítko Fiesta značky ZOPA pomáha dieťatku si ľahko a hravo osvojiť chôdzu. Chodítko s 3 nastaviteľnými výškami sa ľahko ovláda a vďaka hrazdičke v zadnej časti budú prvé krôčiky hračka. Brzdiace bloky sa postarajú o bezpečie a v prípade potreby zabránia nechcenému pádu zo schodov.

Tovar od predajcu MALL
Hauck Jump Around 2020 hearts
28x

Hauck Jump Around 2020 hearts

73 Kč

Hauck Jump Around 2019 hudobné a herné centrum. Vaše dieťa sa môže rozhodnúť, ktorá zábava bude lepšia. Má možnosť vybrať si, či sa odrazí, alebo by sa obráti. Ak sa váš malý odrazí od zeme, pomôžu mu hore a dolu gumové pásy. Zároveň posilní nohy pre plávanie a chôdzu.

Tovar od predajcu MALL

Detské chodítka

Chodítko uľahčuje deťom prvé kroky, poskytuje im ochranu pred pádom a vďaka interaktívnym panelom edukačných chodítok slúži aj ako hračka.

Pasívne detské chodítko

  • Stabilná konštrukcia na kolieskach so sedadlom, doplnená pultom s hračkami. Dieťa sa pohybuje odrážaním a presúva sa samostatne. Využijete možnosť výškového nastavenia a poistku proti pádu zo schodov.

Aktívne detské chodítko

  • Podoba vozíka, ktorý dieťa tlačí pred sebou a opiera sa pri chôdzi. Vytvára priestor pre správne návyky. Predný panel býva doplnený o interaktívne hračky, ktoré poskytujú zábavu aj pri hre v sede. Pri výbere sa zamerajte na stabilitu a širokú spodnú základňu. Vhodné sú pogumované kolieska vybavené brzdou a polohovateľná rukoväť.

Detské chodítko 3 v 1

  • Tzv. rastúce chodítko zvyčajne v modeli auta. Umožňuje pasívny aj aktívny režim alebo oba režimy súčasne. Je rozložiteľné a s možnosťou výškového nastavenia.

Edukačné chodítko

  • Edukačné chodítko alebo edukačný vozík je aktívne centrum doplnené predným panelom s možnosťou odnímania. Chodítko pri pohybe spúšťa melódie a motivuje dieťa k pohybu. S panelom je možné si hrať v sede alebo v ľahu.

Drevené chodítko pre deti

  • Bežným materiálom aktívnych chodítok je odolný plast. Obľubu nestrácajú ani retro chodítka vyrobená z dreva. Sú ťažšie, ale stabilnejšie.

→ Pre bábätká sú ideálne hracie deky a hrazdičky doplnené o hračky pre najmenších rozvíjajúce správnu motoriku.