10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie Barbie - Modelky na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie Barbie - Modelky nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii Barbie - Modelky – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
Mattel Barbie Módny šatník snov s bábikou HGX57 Mattel Barbie Looks Brunetka v růžových mini šatech HRM16
Mattel Barbie Módny šatník snov s bábikou HGX57

Módny šatník snov s bábikou Barbie® je nádherná ružová šatníková skriňa, ktorá sa otvára na šírku viac ako 60 cm. Má viac ako 15 úložných priestorov vrátane výsuvného závesného priestoru, kôš na bielizeň, veľké zrkadlo a písací stôl.

môžete mať 16.07

Partner: MALL
Novinka
Mattel Barbie Looks Brunetka v růžových mini šatech HRM16 Mattel Barbie Looks Brunetka v růžových mini šatech HRM16
Mattel Barbie Looks Brunetka v růžových mini šatech HRM16

Panenky Barbie Looks™ jsou díky zbrusu novým tvarům obličeje a polohovatelnému kloubovému tělu připraveny pózovat, vyznačují se osobitým stylem a jsou ideálním dárkem pro stylisty a stylistky, milovníky módy a sběratele Barbie®.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Novinka
Mattel Barbie Looks S copánky v růžovém outfitu HRM13 Mattel Barbie Looks Brunetka v růžových mini šatech HRM16
Mattel Barbie Looks S copánky v růžovém outfitu HRM13

Panenky Barbie Looks™ jsou díky zbrusu novým tvarům obličeje a polohovatelnému kloubovému tělu připraveny pózovat, vyznačují se osobitým stylem a jsou ideálním dárkem pro stylisty a stylistky, milovníky módy a sběratele Barbie®.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Mattel Barbie Rozprávková princezná - ružová HRR07 Mattel Barbie Rozprávková princezná - ružová HRR07
Mattel Barbie Rozprávková princezná - ružová HRR07

Táto kráľovská bábika Barbie prichádza v dúhovej škále snových farieb. Bábika má efektný melír vo vlasoch a krásnu čelenku. Očarujúca a roztomilá rozprávková bábika Barbie® je vyrobená tak, aby inšpirovala ku kúzelným príbehom o dobrodružstve.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Mattel Barbie Módny adventný kalendár 2023 HKB09 Mattel Barbie Rozprávková princezná - ružová HRR07
Mattel Barbie Módny adventný kalendár 2023 HKB09

Zažite štýlovú zábavu s módnym adventným kalendárom Barbie®, ktorý skrýva 24 módnych prekvapení a jednu bábiku Barbie®. Deti si zamilujú otváranie okienok s prekvapením počas sviatočného obdobia!

môžete mať 16.07

Partner: MALL
Mattel Barbie Oblečky GWD96 Mattel Barbie Rozprávková princezná - ružová HRR07
Mattel Barbie Oblečky GWD96

Oblečte si svoju bábiku Barbie®! Táto skvelá kolekcia oblečenia pre bábiky je rovnako všestranná ako ona. Každé módne balenie obsahuje jedno oblečenie a dva doplnky na obliekanie bábiky Barbie®. Kombinujte ich s ostatnými oblečkami, topánkami a doplnkami Barbie® z tohto radu a vytvárajte rôzne looky a objavujte nové štýly.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Mattel Barbie Modelka 209 - Ružové kockované šaty FBR37 Mattel Barbie Modelka na invalidnom vozíku v kockovanom overale - 193 HJT13
Mattel Barbie Modelka 209 - Ružové kockované šaty FBR37

Barbie® Modelka – ružové kockované šaty je súčasťou kolekcie rozmanitých módnych bábik, ktoré podporujú rozprávanie skutočných príbehov a detské sny. Vďaka širokej škále odtieňov pleti, farieb očí, farieb a typov vlasov, typov postavy a módnych štýlov táto kolekcia bábik odráža svet, ktorý vidí dnešné deti.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Mattel Barbie Modelka na invalidnom vozíku v kockovanom overale - 193 HJT13 Mattel Barbie Modelka na invalidnom vozíku v kockovanom overale - 193 HJT13
Mattel Barbie Modelka na invalidnom vozíku v kockovanom overale - 193 HJT13

Barbie Modelka na invalidnom vozíku je súčasťou kolekcie oslavujúcej rozmanitosť s módnymi bábikami, ktoré podporujú rozprávanie skutočných príbehov a rozvíjajú fantáziu! Bábika Barbie inšpiruje nové možnosti hrania prostredníctvom manuálneho invalidného vozíka a rampy, aby mohla ľahko nastupovať a vystupovať z Barbie Domu snov so svetlami a zvukmi.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Mattel Barbie Deluxe módna bábika - Trendy korčuliarka HPL75 Mattel Barbie Modelka na invalidnom vozíku v kockovanom overale - 193 HJT13
Mattel Barbie Deluxe módna bábika - Trendy korčuliarka HPL75

So sviežim vzhľadom, štýlovými doplnkami a šteňacím kamarátom po boku je táto Barbie Deluxe módna bábika – trendy korčuliarka pripravená na najrôznejšie dobrodružstvo! Bábika Barbie má na sebe volánikovú blúzku a športové pastelové šortky.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Mattel Barbie Deluxe módna bábika - V nohavicovom kostýme HPL75 Mattel Barbie Deluxe módna bábika - V nohavicovom kostýme HPL75
Mattel Barbie Deluxe módna bábika - V nohavicovom kostýme HPL75

So sviežim vzhľadom a štýlovými doplnkami je táto Barbie® Deluxe módna bábika – v nohavicovom kostýme pripravená na najrôznejšie dobrodružstvo! Bábika Barbie® má na sebe žiarivo ružový overal.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Mattel Barbie Model Ken - červeno-oranžové tričko DWK44 Mattel Barbie Deluxe módna bábika - V nohavicovom kostýme HPL75
Mattel Barbie Model Ken - červeno-oranžové tričko DWK44

Tento model Ken™ je súčasťou kolekcie rozmanitých módnych bábik, ktoré podporujú rozprávanie skutočných príbehov a detské sny. Vďaka širokej škále odtieňov pleti, farieb očí, farieb a textúr vlasov, typov postavy a módnych štýlov táto kolekcia bábik odráža svet, ktorý vidí dnešné deti.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Mattel Barbie Modelka 207 - Šaty so sladkými srdiečkami FBR37 Mattel Barbie Deluxe módna bábika - V nohavicovom kostýme HPL75
Mattel Barbie Modelka 207 - Šaty so sladkými srdiečkami FBR37

Barbie® Modelka – šaty so sladkými srdiečkami je súčasťou kolekcie rozmanitých módnych bábik, ktoré podporujú rozprávanie skutočných príbehov a detské sny. Vďaka širokej škále odtieňov pleti, farieb očí, farieb a typov vlasov, typov postavy a módnych štýlov táto kolekcia bábik odráža svet, ktorý vidí dnešné deti.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL