Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie Barbie - Modelky na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie Barbie - Modelky nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii Barbie - Modelky – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
Novinka
Mattel Barbie Modelka 197 - Prúžkované šaty s volánmi FBR37 Mattel Barbie Modelka 189 - Kvetinové šaty na jedno rameno FBR37
Mattel Barbie Modelka 197 - Prúžkované šaty s volánmi FBR37

Barbie Modelka je v dúhových pruhovaných šatách s volánikovými rukávmi. Bábika je súčasťou kolekcie oslavujúca rozmanitosť s módnymi bábikami, ktoré podporujú rozprávanie príbehov a detské sny! Vďaka širokej škále odtieňov pleti, farieb očí, farieb a textúr vlasov, typov postavy a módnych štýlov sú bábiky navrhnuté tak, aby odrážali svet, ktorý vidia dnešné deti.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Novinka
Mattel Barbie Modelka 198 - Kvetinové retro FBR37 Mattel Barbie Modelka 189 - Kvetinové šaty na jedno rameno FBR37
Mattel Barbie Modelka 198 - Kvetinové retro FBR37

Barbie Modelka je drobné postavy oblečená v kvetinovom retro štýle inšpirovanom generáciou 70. rokov vrátane srdcových náušníc a topánok. Bábika je súčasťou kolekcie oslavujúca rozmanitosť s módnymi bábikami, ktoré podporujú rozprávanie príbehov a detské sny! Vďaka širokej škále odtieňov pleti, farieb očí, farieb a textúr vlasov, typov postavy a módnych štýlov sú bábiky navrhnuté tak, aby odrážali svet, ktorý vidia dnešné deti.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Mattel Barbie Modelka 189 - Kvetinové šaty na jedno rameno FBR37 Mattel Barbie Modelka 189 - Kvetinové šaty na jedno rameno FBR37
Mattel Barbie Modelka 189 - Kvetinové šaty na jedno rameno FBR37

Barbie® Modelka v šatách s kvetinovou potlačou na jedno rameno je súčasťou kolekcie oslavujúcej rozmanitosť s módnymi bábikami, ktoré podporujú rozprávanie príbehov a detské sny! Vďaka širokej škále odtieňov pleti, farieb očí, farieb a textúr vlasov, typov postavy a módnych štýlov sú bábiky navrhnuté tak, aby odrážali svet, ktorý vidia dnešné deti.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Mattel Barbie Módny šatník snov s bábikou HGX57 Mattel Barbie Modelka na invalidnom vozíku v kockovanom overale - 193 HJT13
Mattel Barbie Módny šatník snov s bábikou HGX57

Módny šatník snov s bábikou Barbie® je nádherná ružová šatníková skriňa, ktorá sa otvára na šírku viac ako 60 cm. Má viac ako 15 úložných priestorov vrátane výsuvného závesného priestoru, kôš na bielizeň, veľké zrkadlo a písací stôl.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Mattel Barbie Modelka na invalidnom vozíku v kockovanom overale - 193 HJT13 Mattel Barbie Modelka na invalidnom vozíku v kockovanom overale - 193 HJT13
Mattel Barbie Modelka na invalidnom vozíku v kockovanom overale - 193 HJT13

Barbie Modelka na invalidnom vozíku je súčasťou kolekcie oslavujúcej rozmanitosť s módnymi bábikami, ktoré podporujú rozprávanie skutočných príbehov a rozvíjajú fantáziu! Bábika Barbie inšpiruje nové možnosti hrania prostredníctvom manuálneho invalidného vozíka a rampy, aby mohla ľahko nastupovať a vystupovať z Barbie Domu snov so svetlami a zvukmi.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Mattel Barbie Model Ken 193 - Hoodie s bleskom DWK44 Mattel Barbie Modelka na invalidnom vozíku v kockovanom overale - 193 HJT13
Mattel Barbie Model Ken 193 - Hoodie s bleskom DWK44

Tento model Ken je súčasťou kolekcie oslavujúcej rozmanitosť s módnymi bábikami, ktoré podporujú rozprávanie príbehov a detské sny! Vďaka širokej škále odtieňov pleti, farieb očí, farieb a textúr vlasov, typov postavy a módnych štýlov, sú bábiky navrhnuté tak, aby odrážali svet, ktorý dnešné deti vidia.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Mattel Barbie Oblečky GWD96 Mattel Barbie Extra Modrá teplákovka s leopardím vzorom GRN27
Mattel Barbie Oblečky GWD96

Oblečte si svoju bábiku Barbie®! Táto skvelá kolekcia oblečenia pre bábiky je rovnako všestranná ako ona. Každé módne balenie obsahuje jedno oblečenie a dva doplnky na obliekanie bábiky Barbie®. Kombinujte ich s ostatnými oblečkami, topánkami a doplnkami Barbie® z tohto radu a vytvárajte rôzne looky a objavujte nové štýly.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Mattel Barbie Extra Modrá teplákovka s leopardím vzorom GRN27 Mattel Barbie Extra Modrá teplákovka s leopardím vzorom GRN27
Mattel Barbie Extra Modrá teplákovka s leopardím vzorom GRN27

Bábiky Barbie® Extra zdvíhajú módnu latku o úroveň vyššie vďaka odvážnym a výstredným módnym outfitom! Každá bábika Barbie má svoj jedinečný, hravý a nevšedný štýl Bábika je polohovateľná vďaka kĺbovému telu a má úžasného maznáčika, ktorý je tiež „extra“.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Mattel Barbie Extra Ružový "Pop-Punk" GRN27 Mattel Barbie Extra Modrá teplákovka s leopardím vzorom GRN27
Mattel Barbie Extra Ružový "Pop-Punk" GRN27

Bábika Barbie® Extra dvíha módnu latku o úroveň vyššie vďaka odvážnemu a výstrednému módnemu outfitu. Bábika Barbie® Extra je polohovateľná vďaka kĺbovému telu, má úžasného maznáčika, ktorý je tiež „extra“, ďalších 15 nadupaných módnych kúskov a doplnkov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Akcia
Mattel Barbie a dotek kouzla panenka Malibu HLC32 Mattel Barbie Extra Levanduľové vlasy s motýlikmi GRN27
Mattel Barbie a dotek kouzla panenka Malibu HLC32

Panenka Barbie® Malibu září v šatech inspirovaných jejím kouzelným vzhledem ve filmu Barbie a dotek kouzla! Panenka má na sobě pohádkové šaty s tylovou sukní ozdobenou hvězdami a s detaily křídel na živůtku. K panence patří její mazlíčci a doplňky.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Mattel Barbie Extra Levanduľové vlasy s motýlikmi GRN27 Mattel Barbie Extra Levanduľové vlasy s motýlikmi GRN27
Mattel Barbie Extra Levanduľové vlasy s motýlikmi GRN27

Bábika Barbie® Extra dvíha módnu latku o úroveň vyššie vďaka odvážnemu a výstrednému módnemu outfitu. Bábika Barbie® Extra je polohovateľná vďaka kĺbovému telu, má úžasného maznáčika, ktorý je tiež „extra“, a viac ako 15 nadupaných módnych kúskov a doplnkov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Novinka
Mattel Barbie Extra v safari oblečku GRN27 Mattel Barbie Extra Levanduľové vlasy s motýlikmi GRN27
Mattel Barbie Extra v safari oblečku GRN27

Panenky Barbie® Extra zvedají módní laťku o úroveň výš díky odvážným a výstředním módním outfitům! Každá panenka má svůj jedinečný styl, který je hravý a neotřelý. Tato polohovatelná panenka Barbie® v safari oblečku má hravý nadčasový safari vzhled.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL