Aga4Kids Helium do balónků PARTY 10 MIX Green/Blue
17 €
+ doprava zadarmo

Praktická jednorazová bomba hélia, pomocou ktorej nafúknete až 10 balónikov rýchlo a jednoducho. Fľaša hélia je nevratná, slúži na jedno použitie, avšak balenia je recyklovateľné.

Aga4Kids Hélium do balónikov PARTY 20 MIX Green/Blue
25 €
+ doprava zadarmo

Praktická jednorazová bomba hélia, pomocou ktorej nafúknete až 20 balónikov rýchlo a jednoducho. Fľaša hélia je nevratná, slúži na jedno použitie, avšak balenia je recyklovateľné.

Aga4Kids Hélium do balónikov PARTY 50 MIX Green/Blue
37 €
+ doprava zadarmo

Praktická jednorazová bomba hélia, pomocou ktorej nafúknete až 50 balónikov rýchlo a jednoducho. Fľaša hélia je nevratná, slúži na jedno použitie, avšak balenia je recyklovateľné.

Aga4Kids Hélium do balónikov PARTY 30 MIX Green/Blue
33 €
+ doprava zadarmo

Praktická jednorazová bomba hélia, pomocou ktorej nafúknete až 30 balónikov rýchlo a jednoducho. Fľaša hélia je nevratná, slúži na jedno použitie, avšak balenia je recyklovateľné.

Hélium Ballon Time do balónikov - jednorazová nádoba 250 l
41,96 € 37,96 €

Akcia

Hélium do balónikov v jednorazovej tlakovej fľaši s vodným objemom 13,40 l, obsahuje 250 l stlačeného hélia. Hmotnosť fľaše je 3,3kg, výška 425 mm. Súčasťou balenia nie sú balóniky. Z tejto fľaše však naplníte héliom až 30 balónikov s priemerom 23 cm.

Aga4Kids Hélium do balónikov PARTY 15 MIX Green/Blue
21 €
+ doprava zadarmo

Praktická jednorazová bomba hélia, pomocou ktorej nafúknete až 15 balónikov rýchlo a jednoducho. Fľaša hélia je nevratná, slúži na jedno použitie, avšak balenia je recyklovateľné.