SIMBA Bábika Evička so spolužiakom

Značka: SIMBA Náš kód: 1084571

SIMBA Bábika Evička so spolužiakom

Bábika Evička sa v škole najviac kamaráti s Timmym s ktorým zažíva rad dobrodružstiev aj mimo školskej lavice. Evička aj Timmy majú rady módne trendy, a tak aj v škole sú pekne a štýlovo oblečení. Celý popis

8.81

8,81 € vrátane DPH

Popis

Popis produktu

Spoločnosť Simba Toys patrí k najväčším výrobcom hračiek. Má pobočky vo viac ako 22 krajinách po celom svete a v jej sortimente dominujú hračky pre najmenšie deti, detské vzdelávacie hry, hračky výhradne pre dievčatká i chlapcov ale aj outdoorové výrobky.

Špecifikácia:

  • Obe bábiky majú krásne husté blond vlasy a sú pekne a štýlovo oblečené
  • Bábiky sú skvele prepracované vrátane detailov.
  • Timmy má snímateľné okuliare.
  • Pohyblivé ruky aj nohy.
  • Výška bábik: 12 cm.
  • Vhodné pre deti od 3 rokov.

Balenie obsahuje:

  • bábiku Evičku v šatôčkach
  • bábiku kamaráta Timmyho v modrom oblečení s okuliarmi

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Odporúčaný vek od 3 rokov
Výška 12 cm
Druh doplnku kombinéza

Alternatívne produkty

Disney Mini princezná s kamarátkou - Popoluška-14%
11,06 €

9,50 €

Výpredaj

Rozkošná Popoluška má na sebe odnímateľnú plastovú sukienku, peplum a živôtik, a je v balíčku doplnená o Gusa. Gus môže sedieť v košíku so šijacími nástrojmi. Sada tiež obsahuje čajový podnos s kanvicou. Vaše dievčatko si tak môže predstaviť dobrodružstvo ako z jej milovaných filmov.


Spin Master Pog party Tuba s konfetami a bábikou
7,74 €

Zatoč spodnou časťou – objavíš 2 doplnky. Potom otoč hornou časťou – a zatiaľ čo vyletia konfety, objavíš bábiku. V 1. rade je 8 bábik – v smiešnych, jedinečných a nápaditých obaloch. Každé dievčatko je iné – niektoré rady tvoria, fotografujú alebo vyrábajú ozdoby.


HASBRO Baby Alive Náhradné plienky
7,82 €

Novinka

K rodičovstvu už patrí prebaľovanie … A vďaka náhradným plienkam od Baby Alive ich môžeš mať ihneď po ruke. Špeciálne balenie 6 plienok padnúcich na bábiky Baby Alive, ktoré pijú a cikajú alebo jedia a kakajú.


Baby Annabell Plienky, 5 ks
5,70 €

Plienky nesmú chýbať Baby Annabell, ani žiadnemu inému bábätku. Originálna súprava piatich kusov poteší všetky malé mamičky, ktoré sa chcú hrať s bábikou ako s naozajstným bábätkom.


HASBRO Baby Alive Náhradná desiata pre bábiku
9 €

Novinka

Aj vaša bábika má hlad. Nakŕmte svoju bábiku desiatou, ktorá je dodávaná v balení s 3 nádobami s rôzne farebným „jedlom“. Nádobky sú navyše opakovane použiteľné. Náhradné desiata pre bábiku je vhodná pre všetky bábiky Baby Alive.