SIMBA Plyšový jednorožec v kabelce
9,80 €

Plyšový jednorožec v kabelce, který slouží jako příjemný doplněk každé malé princezně. Díky snadnému přenášení si ho může vzít kamkoli si jen bude přát. Vhodný i jako mazlíček při usínání.

SIMBA Máša a medveď - Maňuška medveď Míša 28 cm
12,66 € 9 €

Užite si veľa zábavy s mäkučkou maňuškou medvedíkom Míšom. Je to najlepší kamarát dievčatka Máše z obľúbeného ruského detského animovaného seriálu a už sa teší na ďalšie spoločné dobrodružstvá.

SIMBA NBB Panenka miminko černoušek 30 cm
19,49 € 15,30 €

Etnická panenka s plastovým tělíčkem z řady New Born Baby s funkcí „pije a čůrá“. Díky těmto možnostem vám bude připadat jako živá. Ideální nejen jako dárek pro malé maminky.

SIMBA Fotbalová branka 2 v 1
23,40 € 16,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Snadno rozložitelná fotbalová branka z plastu se sítí, se stěnou, míčem a pumpičkou. Každý fotbalista jednou začínal a toto je ta pravá příležitost. Zdokonal svoji střelbu a přesnost a ukaž co je v tobě.

SIMBA Dom Máše

SIMBA Dom Máše

Hodnotenie: 4,5
24,04 € 22 €

Posledný kus za túto cenu!

Hrací set Dom Máše z obľúbeného detského seriálu Máša a medveď. Súčasťou setu je figúrka Máše a bohaté príslušenstvo do domčeka. Otváracie dvere aj okenice. Otvorením zadnej časti domu získate ďalší hrací priestor.

SIMBA Naťahovacia hudobná hračka - mesiačik
9,20 € 6,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Bábätkám už od narodenia popraje táto hračka v podobe veselého mesiačika dobrú noc a zahrá im pri zaspávaní príjemnú uspávanku. Vďaka pútku na zavesenie možno jednoducho umiestniť na kočík či na postieľku.

SIMBA Bábika Steffi Ice Princess
13,30 €

Bábika Steffi Ľadová princezná v nádherných šatách je pripravená ísť na gala večerný ples. Šaty sú zdobené vločkami a trblietkami. Dnes večer princeznej nikto neodolá.

SIMBA Bábika Evička - králikárňa
10,71 € 10,20 €

Bábika Evička v krásnych šatôčkach sa bude dnes celý deň starať o svoje milované králiky, ktoré bývajú v krásnej ružovej králikárni. Má k tomu pripravené všetko, čo pre starostlivosť o svoje zvieratká potrebuje.

SIMBA Bábika Evička so psíkom a mačičkou
7,64 € 6,60 €

Bábika Evička v krásnych šatôčkach sa dnes chystá stráviť deň so svojimi najlepšími kamarátmi, psíkom a mačičkou. Má k tomu pripravené všetko, čo pre starostlivosť o svoje zvieratká potrebuje.

SIMBA Máša a medveď - Bábika Máša na trojkolke
12,90 €

Máša je hlavná postava obľúbeného ruského animovaného seriálu. Je známa svojimi krásnymi a neprehliadnuteľnými oblečkami. Každá malá parádnica si s Mášou na trojkolke užije veľa zábavy a dobrodružstva.

SIMBA Baby telefón, na batérie, 20 x 20 cm
14,50 €

Baby telefón so slúchadlom vydáva rôzne zvuky. Deti sa zabavia a precvičia si jemnú motoriku rúk. Po stlačení tlačidla sa na display menia obrázky.

SIMBA Doktorský kufrík 10 dielov, 30x28x9 cm
12,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Detský doktorský kufrík je kompletne vybavený základným lekárskym ošetrením. Deti si tak môžu vyskúšať náročnú prácu skutočného doktora. Obsahuje injekciu, teplomer, stetoskop a ďalšie.

SIMBA Dve Evičky s palandou a príslušenstvom
9,96 € 9 €

Krásna sada dvoch bábik na hranie. Bábiky Evičky v pyžame sú pripravené ísť spinkať do svojich palánd. Každá bábika má svojho maznáčika na spanie a perinku. Palandu možné rozložiť na dve postieľky.

SIMBA Elektronická gitara i pre MP3
30,70 €

Hľadáte elektronickú gitaru pre naozajstných „fajnšmekrov“? Takú nájdete iba na Mall.sk! Váš malý gitarista určite ocení tiež svetelné efekty, ktoré budú jeho hru sprevádzať. V gitare je nahraná demo hudba.

SIMBA Glibbi sliz, 4 druhy - Červená
11,01 € 10,60 €

Glibbi sa zmieša s vodou a môže začať zábavné kúpanie. Voda sa zmení vo farebnú hmotu, ktorá nelepí, nefarbí kožu ani vaňu. Po ukončení kúpeľa sa voda pomocou špeciálneho vrecka, premení späť na vodu. Napusti, vysyp a kúpeľ plný farieb začína!

SIMBA Glibbi sliz, 4 druhy - Modrá
11,80 €

Glibbi sa zmieša s vodou a môže začať zábavné kúpanie. Voda sa zmení vo farebnú hmotu, ktorá nelepí, nefarbí kožu ani vaňu. Po ukončení kúpeľa sa voda pomocou špeciálneho vrecka, premení späť na vodu. Napusti, vysyp a kúpeľ plný farieb začína!

SIMBA Glibbi sliz, 4 druhy - Ružová
11 €

Glibbi sa zmieša s vodou a môže začať zábavné kúpanie. Voda sa zmení vo farebnú hmotu, ktorá nelepí, nefarbí kožu ani vaňu. Po ukončení kúpeľa sa voda pomocou špeciálneho vrecka, premení späť na vodu. Napusti, vysyp a kúpeľ plný farieb začína!

SIMBA Glibbi sliz, 4 druhy - Zelená
11,01 € 10,60 €

Glibbi sa zmieša s vodou a môže začať zábavné kúpanie. Voda sa zmení vo farebnú hmotu, ktorá nelepí, nefarbí kožu ani vaňu. Po ukončení kúpeľa sa voda pomocou špeciálneho vrecka, premení späť na vodu. Napusti, vysyp a kúpeľ plný farieb začína!

SIMBA Glibbi Slime Sliz zelený, DP10-35%
5,88 € 3,80 €

Výpredaj

Prášok Glibbi premení vodu do zeleného slizu a zábavné kúpanie môže začať, potom stačí len doplniť vodu a vytiahnuť špunt.

SIMBA Máša a medvěd - Ambulance hrací set
35,50 € 30,70 €

Máša záchranářka právě ošetřuje zraněné vlky. Má k dispozici plně vybavenou sanitku, a tak je péče o vlky na té opravdu nejvyšší úrovni. Sanitka má sklopnou střechu a funkční dveře.

SIMBA Máša a medveď - Bábika Máša zimná 23 cm
19,21 € 16,40 €

Máša je hlavná postava obľúbeného ruského animovaného seriálu. Je známa svojimi krásnymi a neprehliadnuteľnými šatôčkami. Každá malá parádnica si s Mášou užije veľa zábavy a dobrodružstva.

SIMBA Máša a medveď Zimný dom
25,36 € 22 €

Posledný kus za túto cenu!

Hrací set Zimný dom z obľúbeného detského seriálu Máša a medveď. Súčasťou setu je postavička medvedíka a Máše v zimnom prevedení a bohaté príslušenstvo. Tento zimný domček je skladací.

SIMBA Mäkké kocky s obrázkami
7,90 €

Mäkučké a pestrofarebné kocky sa rýchlo stanú obľúbenou hračkou každého dieťatka. Svojim veselým dizajnom a tvarom deti zaujmú a stimulujú ich na hranie hier, stavanie a k ďalším aktivitám.

SIMBA MMW Saxofón modrý 26 cm
7,66 € 7,50 €

Všetkým malým hudobníkom zaiste urobí veľkú radosť modrý saxofón so žltými tlačidlami. Môžu na ňom zahrať známe melódie aj svoje vlastné hudobné kreácie a rozvíjať tak svoj hudobný talent.

SIMBA NBB Bábika Baby Care 30 cm
23,06 € 17,60 €

Starostlivosť ako o naozajstné bábätko si môžu všetky malé mamičky užiť s bábikou New Baby Born, ktorá pije aj ciká. Súčasťou sady je tiež nočník, fľaštička a jedálenská súprava.

SIMBA NBB Panenka miminko 30 cm
19,49 € 15,59 €

Panenka s plastovým tělíčkem z řady New Born Baby s funkcí „pije a čůrá“. Díky těmto možnostem vám bude připadat jako živá. Ideální nejen jako dárek pro malé „maminky“.

SIMBA Panáček Cool Kevin, modrá vesta
13,30 €

Panáčik Kevin by nemal chýbať žiadnemu dievčatku, ktorá má Steffi bábiku. Je totiž jej neodmysliteľnou súčasťou. Ako jej chlapec alebo kamarát s ňou chodí do kina, na večere alebo výlety a zahŕňa ju komplimentami.

SIMBA Panáčik Urban Kevin, vesta
9,43 € 7,90 €

Panáčik Kevin s fúzami a v oblečení do mesta. Každá bábika potrebuje svojho priateľa. Doplň svoju zbierku a postaraj sa.

SIMBA Bábika Evička a Timmy s kočiarom
21,13 € 15,60 €

Princezná Evička v krásnych šatôčkach dnes vyráža so svojím kamarátom Timmym na prechádzku vo svojom koči ťahanom bielym koníkom. Kto sa vydá na výlet s nimi?

SIMBA Bábika Evička kúpe psíka
10,35 € 7,90 €

Bábika Evička v krásnych šatôčkach bude dnes vo veľkej vani kúpať svojho najlepšieho kamaráta psíka, ktorý je po kúpeli úplne ako vymenený – zmení počas kúpania farbu.

SIMBA Bábika Evička - party so zvieratkami
10,33 € 8,90 €

Bábika Evička dnes organizuje party so svojimi priateľmi psíkom a mačičkou, pre ktoré nachystala pohostenie. Na veľkom jedálenskom stole sa podáva čaj a muffiny. Kto ďalší sa party zúčastní?

SIMBA Bábika Evička - princezná s koňom
9,56 € 7,80 €

Bábika Evička dnes osedlala svojho krásneho bieleho koňa a vydáva sa s ním na prechádzku. Kôň sa pýši ružovým chvostom a krásnou dlhou hrivou Vzdialenosť môže česať hrebienkom.

SIMBA Bábika Evička s autom New Beetle
10,20 €

Bábika Evička v novom aute New Beetle ide so svojím psíkom na výlet! Majú krásne počasie a preto sa veľmi teší, aký príjemný deň spolu strávia. Vydaj sa s nimi na cestu plnú dobrodružstiev.

SIMBA Panenka Evička s koníkem
15,50 € 12,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Panenka Evička v krásných šatečkách se dnes chystá strávit den se svým roztomilým koníkem. Má k tomu připravené vše, co pro péči o své zvířátko potřebuje. Když je o koníka postaráno, může ho vzít na vyjížďku – stačí jen nasednout a vyjet směr novým dobrodružstvím.

SIMBA Bábika Evička so spolužiakom
9,80 €

Bábika Evička sa v škole najviac kamaráti s Timmym s ktorým zažíva rad dobrodružstiev aj mimo školskej lavice. Evička aj Timmy majú rady módne trendy, a tak aj v škole sú pekne a štýlovo oblečení.

SIMBA Bábika látková 33 cm
8,81 € 7,80 €

Akcia

Táto bábika v krásnych farebných šatôčkach je ľahučká a mäkučká, čo z nej robí ideálnu hračku pre pokojné zaspávanie aj pre každodenné dobrodružstvo. Vlásky má spletené do vrkôčikov a zaiste sa rýchlo stane obľúbenou hračkou každého malého dievčatka.

SIMBA Panenka látková 45 cm
11,51 € 10,50 €

Táto veľká bábika v krásnych farebných šatôčkach je ľahučká a mäkučká, čo z nej robí ideálnu hračku pre pokojné zaspávanie aj pre každodenné dobrodružstvo. Vlásky má spletené do vrkôčikov a zaiste sa rýchlo stane obľúbenou hračkou každého malého dievčatka.

SIMBA Panenka Laura Baby Doll 30 cm
12,85 € 10,90 €

Panenka Laura s měkkým tělíčkem, má zavírací očíčka a potěší každou malou maminku. Postarej se o miminko a měj ho vždy při sobě.

SIMBA Bábika New Born Baby Darling
18,78 € 14,40 €

Bábika New born baby Darling 30 cm s funkciami – vie piť aj čúrať, nemrká. Set obsahuje ďalšie príslušenstvo ako je fľaštička, cumlík, nočník a podbradník. Bábätko je oblečené v slušnom body s čiapočkou.

SIMBA Panenka Steffi a Evička - Nevěsta s družičkou
15,50 € 13,60 €

Novinka

Každá malá holčička sní o velké svatbě. A právě s panenkami Steffi a Evičkou ji může zažít. Steffi je připravená na svůj velký den v krásných bílých šatech s kyticí růží. Z Evičky je roztomilá družička v růžových šatičkách s košíčkem s květy. Obě jsou tak připravené na onen velký den.

SIMBA Bábika Steffi - Morská víla
6,90 €

Krásna morská víla Steffi je skvelou kamarátkou na hranie aj do vody. Má sýto ružovú plutvu aj vrchný diel plaviek, všetko zdobené modrými vlnkami a mušličkami. Je úplne vodeodolná.

SIMBA Bábika Steffi - Nevesta
11,70 € 9,30 €

Bábiku Steffi čaká dnes jej veľký deň. Kúpila si na svadbu prekrásne šaty aj s korunkou a závojom. Prežite ho aj s ňou a užite si spolu s ňou svadobný obrad a atmosféru.

SIMBA Panenka Steffi Princess Family
17,55 € 14,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Bábika Steffi s Evičkou sa rady starajú o svojich najlepších zvieracích kamarátov psíkov. Užívajú si spolu veľa zábavy a hier. Evička sa tiež rada hojdá na ružovom hojdacom koníkovi.

SIMBA Bábika Steffi princezná na koni
16,40 €

Bábika Steffi ako princezná na koni. Bábika má dlhokánske vlasy, ktoré jej dievčatá môžu česať priloženým hrebeňom. Kôň má na hrive ozdoby v podobe podkov.

SIMBA Bábika Steffi Princezná, trblietavé šaty, ružová
11,02 € 9,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Bábika Steffi ako princezná v dlhých šatách s úžasným trblietavým motívom, ktorá zaručene poteší drvivú väčšinu malých dievčatiek. Vhodná nielen ako darček.

SIMBA Bábika Steffi s bábätkom
10,50 €

Bábika Steffi je tehotná. Vo svojom brušku nosí bábätko, ktoré už čoskoro privedie na svet. Bruško bábiky možno otvoriť a malé bábätko vybrať. Súčasťou balenia sú aj doplnky pre novorodenca ako je dečka, cumlík, fľaštička a ďalšie.

SIMBA Bábika Steffi - Víla s krídlami
13,43 € 10,90 €

Krásna víla Steffi v krásnych šatôčkach a s odnímateľnými krídlami sa aj so svojim verným ružovým jednorožcom už teší na spoločné hry a čarovné dobrodružstvá.

Spoločnosť Simba Toys založil v roku 1982 pán Fritz Sieber. Vďaka fúzii SIMBA Dickie GROUP teraz obsahuje niekoľko úspešných nezávislých spoločností, ktoré pokrývajú všetky oblasti trhu s hračkami. Medzi najznámejšie patrí Smoby, Majorette, BIG alebo Eichhorn. Spoločnosť sa tak stáva jednou z najväčších svetových výrobcov hračiek. Dnes má SIMBA GROUP pobočky vo viac ako 22 krajinách po celom svete.

Produktový rad teraz obsahuje viac ako 4000 položiek. V sortimente nájdete hračky pre najmenšie deti, detské vzdelávacie hry, hračky výhradne pre dievčatká i chlapcov ale aj outdoorové výrobky.

Spoločnosť Simba Toys založil v roku 1982 pán Fritz Sieber. Vďaka fúzii SIMBA Dickie GROUP teraz obsahuje niekoľko úspešných nezávislých spoločností, ktoré pokrývajú všetky oblasti trhu s hračkami. Medzi najznámejšie patrí Smoby, Majorette, BIG alebo Eichhorn. Spoločnosť sa tak stáva jednou z najväčších svetových výrobcov hračiek. Dnes má SIMBA GROUP pobočky vo viac ako 22 krajinách po celom svete.

Produktový rad teraz obsahuje viac ako 4000 položiek. V sortimente nájdete hračky pre najmenšie deti, detské vzdelávacie hry, hračky výhradne pre dievčatká i chlapcov ale aj outdoorové výrobky.